Reklama

středa 9. ledna 2019

Simoňjanová odmítla uvěřit vlastním očím: RT smetl západní média "pod stůl" ...Georgij Pavlodubov
9. 1. 2019     politexpert
Ruská novinářka Margarita Simoňjanová, hlava media holdingu RT nemohla hned uvěřit, že její mezinárodní televizní kanál byl schopen "smést pod stůl" západní sdělovací prostředky. Simoňjanová se na svém kanálu messengeru Telegram podělila o úspěchy televizního kanálu RT, který se stal nejoblíbenějším sdělovacím prostředkem na Blízkém východě. Podle sdělení novinářky o tom svědčí údaje, publikované anonymními hackery. Jak se Simoňjanová přiznala, když se s dokumenty seznamovala, nemohla uvěřit vlastním očím.


"Oblíbený britský státní projektík" Integrity Initiative si objednal studii, aby zjistil, jak Arabi reagují na působení RT v jejich mediálním prostoru. Ukázalo se, že kanál nejen že je populární, ale má vedoucí postavení jako nejspolehlivější zdroj, který odráží druhou stranu probíhajících událostí.

Arabi vnímají RT jako relativně nové médium, které je schopno čelit všedním a nedůmyslným zpravodajským programům. Většina západních listů (BBC, CNN, Al Jazeera, Sky New Arabic) uvádí jen jeden pohled na syrský konflikt. RT působí proti tomu a poskytuje alternativu.

Podle vyjádření západních badatelů je ruský televizní kanál na Blízkém východě vnímán jako Al Jazeera na počátku 90. let a během války v Iráku v roce 2003. To znamená, že sdělovací prostředek Ruské federace pracuje v perspektivním zpravodajském programu, zní progresivně a působí decentně. Novináři odhalují divákům ty aspekty probíhajících procesů, které ostatní kanály nevysvětlují a kterých se západní média vůbec nedotýkají. Takže RT je pro Araby profesionální zpravodajský kanál ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Margarita studovala v USA a mluví plynně anglicky. Dovede přesvědčovat a pro nevzdělané hlupáky je velmi nebezpečná.

  Odpoledne jsem zahlédl na televizi Seznam toho blbce Šídla, který neumí vymyslet neprůstřelný vtip. Když se prý Babiš na schůzce s čínským velvyslancem chlubil, že konzultoval s našimi třemi tajnými službami, tak prý mu velvyslanec odpověděl, že oni už to vědí. Šídlo zamlčel otázku velvyslance, zda se Babiš poradil s velvyslancem jisté světové velmoci.

  OdpovědětSmazat
 2. "Televize Seznam" je Goebbelsovská propaganda 1% které chce dále ždímat "své" "lidské zdroje" (už si nás "zprivatizovali" a rozdělili "portfolio") a dále vykořisťovat občany státu ke svým cílům. S demokracií tato diktatura 1% nemá naprosto nic společného.
  Naproti tomu je RT slušné médium.
  27 let nemám naši blbovizi a nelituji.
  Informace dnes hledám jen v ruštině.
  Pitomosti pro oblblé nepotřebuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevíte náhodou zda Šídlo je jeho jmého nebo si ho ten blbec vymyslel(mylslím jako nějaký nepovedený marketigový tah)
   Václav

   Smazat
  2. Jméno Šídlo používal již před tím, než začal dělat humor...

   Smazat
 3. RADOSTO,POREFERUJ NÁM TADY JAK BÝVALI KOMUNISTÉ VYPLÁCELI

  všem občanům Nepodminěný základni přijem ve výši dnešnich 10 000 měsičně,kde zmizel a proč ho dnešni komunisté nechtěji ANI DÁT DO SVÝCH BOBKOVÝCH LISTŮ.

  TO BY BYLO FAJNE NO NI?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte že bude někdy schopen pochopit jak je k smíchu? Nebo ta skupinka co za tím stojí?

   Smazat
  2. To snad nepsal Radosta, ale někdo z anonymních diskutujících. Jel to tady jako tapetu.

   Smazat
  3. Vypláceli leda hovno, blbe! Udala mě sousedka, vdova po kliftonovi že nechodím do rachoty a hned jsem byl zpátky ve spárech StBáků! Páč můj řidicí oficír to hodil do koše a ak se chlubil jak mi pomoh a že mu za to dlužím nějaký zprávy! Já mu nevěřil, že mě nědo udal, měl jsem za to, že to sám ustrojil, aby na mě měl klacek, když jsem se mu vyhejbal, anebo udával komouše (netušil jsem že oni je nesměj ani sledovat, že na to maj ňákou "rvziní komisi" či co!). Až po mnoha letech jsem zjistil pravdu! Takže blbínku, kdyby byl blbe nepodmíněnej příjem, tak bych z něj žil a nemusel se vymlouvat a vymejšlet jakou rudou svini udat!

   Smazat
  4. 8:58
   Takže vy jste u dotovaného zboží platil plnou cenu, u dopravy taktéž, u energií a vody rovněž, za bydlení také, silniční daň, pojistky, daně ze zdaněného(DPH), za zdravotnické služby na dřevo a kdybyste chodil do školy, tak byste i za tu platil? A jak jste to realizoval? To jste měl nějakou speciální legitimaci, na základě které jste byl oprávněn platit vše to, co ostatní dostávali bezplatně nebo se slevou? Ostatní lidé totiž toto vše dostávali aniž by se museli nějak prokazovat.

   Každopádně je příznačné, že vaše averze k socialismu koření ve vašem sklonu k parazitismu a příživě, kterou komunisté opravdu neviděli rádi. A jak se vám daří parazitovat dnes? Při projevené inteligenci bych moc nesázel na nějaká sofistikovaná řešení bílých límečků? Drobné krádeže? Vydírání? Drogy? Prostituce?

   Smazat
  5. 8:58
   No jestli to nebyl hloupý for, tak jsi naprostý blbec. Vrať se do dnešní inkluzivní školy a možná získáš doktorát.
   Václav

   Smazat
  6. Parazit 8:58 dělá ze sebe strašného odbojáře. "...vdova po kliftonovi že nechodím do rachoty a hned jsem byl zpátky ve spárech StBáků..."

   Státní bezpečnost na nějaké nemakačenky a příživy kálela. To vyřizovali národní výbory a následně i soudy.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 17.23 To uz tak blbne z tech dnesnich uvedomelych svazackych filmu produkovanych na ČT za nase penize.Jak vsichni trpeli za sociku,vychodonemacke mokasiny jsou vrchol komunistickeho utlaku.Disident na hlavicku.Totiz take hrdina.Honem kde je nejake letiste aby ho po nem pojmenovali!

   Smazat
  9. 17:23 Ty vole. To je story, napiš scénář a nbídni ho Hřebejkovi ke zfilmování. Název to může mít "17 zastavení listopadu", aneb jak jsem porazil komunismus.
   V.J.Horák

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 8:08

   Tak vy jste ukázkový obrázek těch blbců, kterými každá moc pohrdá a užiteční jsou jí jen při uchvácení moci, jako idioti v davu.
   Kdybyste byli aspoň zábavní, jako někteří alkoholici z řady kámošů poplyšové moci, hodili byste se jako šašci. Ale vy jste naprosto k ničemu.

   Smazat
  12. RT a jine normalni a dustojne podavane zpravodajstvi OSTRE KONTRASTUJE s mluvou zapadu,vyrazy agresivni zavilosti a nenavistnych ,ocividne lzivych , nemocnych projevu , ktera se pouziva v kanalech a stokach lidskeho odpadu. /The language of the gutter/. Ktere prevzali nejen Fake ale predevsim teroristicka Media tisice hrozeb ..Zamerenych proti nam pouze. A na ochranu jejich sluhu a afroarabu.

   Smazat
  13. 9:27 Debilní idiote, jestli máš problém porozumět termínu "nepodmíněný", tak si přečti o tom něco tady! - https://www.novinky.cz/ekonomika/484888-nepodmineny-prijem-chudi-v-italii-dostanou-predplacene-nakupni-karty.html

   Za komoušskejch kriplů bylo naopak podmíněný úplně všecko! I pobyt mimo lágr! Rudej imbecile ...

   Smazat
 4. USA a NATO jsou na Blizkem vychode nenavideny a Rusko je naopak vitano ! Nemate poneti , jak arabi nenavidi zapad i kdyz radi pozivaji jeho ovoce .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani se jim nedivím. To jsou desetiletí útisku. Navíc ochranná ruka na Izraelem, který zabírá a okupuje arabskou zem...

   Smazat
  2. 4:31
   to máte tak: ten kdo vás velebí Vás nemusí zrovna milovat. Když se obrátí vítr tak Vás může dokonce kopnout do pr...le.

   Smazat
 5. Ani se nedivím že má RT úspěch muslimové vývozce „demokracie" nenávidí.

  OdpovědětSmazat
 6. Také sleduji RT na internetu. Kamarád, který žije ve Švýcarském Lausanne RT naladí v TV. Neví někdo jak RT v ČR naladit v TV. Předem děkuji za radu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přes satelit Astra 1 19,2°

   Smazat
  2. máte-li chytrou TV a připojení k wifi, pak přes aplikace - najít ve zpravodajství. Jinak jen přes sat.

   Smazat
 7. Pravděpodobně Radosta nebo firma, kde pracuje, umísťuje po českých nádražích billboardy s následujícím textem:

  Proč
  CHUD-DOBA
  Sociální dávky, humanitární akce, charita … Být opravdu chudý je čím dál tím těžší. Za chvíli se za možnost žít v chudobě bude muset platit.

  Český rozhlas Plus,
  Když chcete vědět proč
  plus.rozhlas.cz
  (konec billboardu)

  Tak nevím, jestli si z nás dělají prdel. Ty plakáty musely něco stát. Že by se složili disidenti a další demokraté?

  OdpovědětSmazat
 8. Právě jsem našel na webu krátkou zprávičku o výsledku výzkumu internetových trollů. Tento výzkum provedli kanadští psychologové s tím, že trollové jsou psychicky nemocní a že jejich osobnosti jsou charakterizováni "černou čtyřkou": reprezentují sadismus, bezprincipnost, narcisismus a psychopatii. Každopádně platí heslo "nekrmte trolly!" a to nejenom v případě Radosty a Pepka Vyskoč :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K těm dvěma se připojil tapetář Unknown ... s jeho lichvárnou a požehnáním ožebračeným ... bylo by krásné, kdyby mu někdo nabídl starou, již nepoužívanou kadibudku k vytapetování... aby to nemusel tlačit sem...

   Smazat
 9. Radosto sni dál své velké sny, ale prosím Tě hlavně už neotravuj. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 9. ledna 2:20.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Rusko vítězí především u nás, v Západní Asii!

  Ano, u nás v Česku západní masmédia nesleduje prakticky nikdo, vyjma kavárníků-lepšolidí a Pražáků.
  Ano, MY VŠICHNI horšolidi následujeme ruská masmédia.
  Následujeme je pozorně a poslušně, kamkoli nás vedou:
  • k lásce vůči Velikému Rusku a našim starším ruským bratřím
  • ke zdravé nenávisti vůči Západu
  • k obětavé lásce vůči našim národním Vůdcům Milošovi a Babišovi
  • ke zdravé nenávisti vůči lepšolidem, inteligentům, křesťanům a jiným podobným kavárníkům
  • k obdivu a BEZMEZNÉ lásce vůči Vůdci všeho Slovanstva, Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno

  Co nás horšolidi tak poutá k ruským masmédiím?
  Především čistoskvoucí Leninsko-putinská pravda, jež z nich přímo proudí.
  A potom libozvučná čeština – vždyť ZDRCUJÍCÍ většina ruských masmédií v Česku píše a vysílá ČESKY!
  Pro příklady nemusíme chodit daleko:
  • Sputnik
  • AC24
  • České národní listy
  • Haló noviny
  • První zprávy
  • Aeronet
  • Parlamentní listy
  • Protiproud
  • Zvědavec
  • EUportál
  • Eurasia24
  • a další a další

  Co je pro mou maličkost OBZVLÁŠŤ RADOSTNÉ: Mezi nejsledovanější a nejzasloužilejší ruská masmédia v Česku patří naše milovaná Nová Republika!


  x x x x x


  Nyní se přiznám k odvážnému snu: Sním o tom, že ještě za mého života bude obnoveno dílo Cyrila a Metoděje, historicky prvních poradců z Východu – že budeme, opět po staletích, psát česky AZBUKOU!
  Což je jeden z důležitých kroků ke sloučení češtiny s ruštinou.
  Pravda, trošku se mi bude stýskat po našem „ř“, ale „h“ vyměním za „г“ úplně klidně, серьёзно, без шуток.

  Prostě: Díky vám, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce Nové Republiky. Službou Velikému Rusku sloužíte našemu západoasijskému národu, chráníte naše západoasijské hodnoty.
  A hlavně sloužíte naší budoucí společné vlasti, Slovanské veleříši, nad níž Slunce NIKDY nezapadne.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 12. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipnost, narcisismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi perfektně popsal "morálku pánů", která je zásadní charakteristikou Nadčlověka a je také pravým opakem "morálky otroků", podlidí, jichž je tento projekt zvaný Nová republika vzpourou proti osudu, neb "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy!" (Fridrich Nietzche).

   Ale nač vést zbytečné proslovy! Stačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   .... s vámi tu!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.