Reklama

středa 30. ledna 2019

Ukrajinci se mají podrobit prověrce ohledně spolupráce s DLR a LLR

https://www.youtube.com/watch?v=IVcvHXWxhTw

30. 1. 2018 lenta youtube
Hlavní vojenský prokurátor Ukrajiny Anatolij Matios navrhl, aby byli všichni Ukrajinci zkotrolováni ve věci spolupráce se samozvanými DRL a LLR. Uvedl to na televizním kanálu 112 Ukrajina. Příslušný fragment vysílání je k dispozici na YouTube.


Matios je přesvědčen, že Ukrajina čelí nejnaléhavějšímu problému, který spočívá v "odlišení" těch, kteří jsou nuceni žít v DLR a LLR, od "organizátorů fejkových voleb" a těch, kteří "vybírají daně". Aby se tento problém vyřešil, navrhl Matios využití speciálního programu: "Dnes odhalím velké tajemství pro celý stát. Nyní je v Oděse v jednom dostatečně silném intelektuálním a vědeckém centru vyvinut program na principu absolvování detektoru lži na počítači".

Prokurátor prohlásil, že nejen obyvatelé Donbasu budou muset absolvovat prověrku, ale i všichni Ukrajinci se budou muset této proceduře podrobit. Domnívá se, že v opačném případě se v zemi zvýší sociální napětí a "soused bude donášet na souseda, urážet se a mstít se, protože to je realita dnešní Ukrajiny".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. No nic šílený banderovci už se vám to blíží a půjdete do kopru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou jen vyfantazírovaní démoni, vznikly v rudých makovicích a do toho kopru půjdou proto se svými tvůrci!:)

   Smazat
  2. 8:40 Běž nácku do hajzlu a vůbec na mě nemluv zbabělý fašista co se schovává za liberální demokracii.

   Smazat
  3. 8:40 Pepku, ty dnes sloužíš od rána? Máš to těžké, retardo :-)

   Smazat
  4. 9:06 Nemel hovna, lejnere putlerovyči! Když si pustíš tato slova (jestli neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ...

   Smazat
 2. Konečně vím, co je to totalita, kam se hrabe bolševík.

  OdpovědětSmazat
 3. Dnes je asi zivotni vyhrou nebyt Ukrajinec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na druhou stranu jsou poměry ne Ukrajině ternem pro Izrael. Kromě Porošenka a jiných vyvolených oligarchů a boháčů Židé "repatriují z Ukrajiny i za cenu, že budou osobně pracovat a že budou umístěni do méně a málo atraktivních lokalit Izraele.

   Smazat
 4. A tak se ukrajinský prokurátor projevil jako další fašoun s touhou posadit na detektor lži celý národ. Nutno uznat, že fantazie fašounů nezná mezí.

  OdpovědětSmazat
 5. Lidé, nezapomeňte do voleb, že banderovské "toto" (= sprosté slovo) byl právě podpořit velikán české politiky soudruh Petříček za souhlasného mlčení celé Babišovy vlády!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Zeman ho za to ještě pochválil!

   Smazat
  2. 10:02 pokud ČT včera říkala (výjimečně) pravdu, tak Zeman ho pochválil jenom za uklidnění situace kolem Číny, tj. za schůzku s čínským velvyslancem

   Smazat
  3. Ne ne ne, Zeman pochválil ministra i za tu skandální cestu na Ukrajinu.

   Ostatně jsem zvědav, co bude mnou zvolený Zeman říkat na výprask v Afghánistánu, na izraelské bombardování Sýrie, na tvoření Velké Albánie s Kosovem, na 20. výročí bombardování Jugoslávie... ... ...

   Smazat
  4. 13:12 co jsme měli dělat, při volbě prezidenta jsme si mohli vybrat mezi dvěma zly, Jiří Kontejner Drahoš byl rozhodně daleko větší zlo, ještě k tomu hloupé, pražskokavárenské a sluníčkářské, kalouskovské, které nám vnucovala dokonce i ČSSD

   Smazat
 6. Naše paní učitelka nám vždycki sdúrazňovala že prověrky ukážou lojalitu k naší vlasti Europske Úniji,viď je to na Čt a děním tisku.Překabátovaný Pepek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
 7. Bagoune, Bagoune.

  OdpovědětSmazat
 8. Že Čestina ve škole není podstatná že stačí bít Havloidní.Překabátovany Pepek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.