Reklama

úterý 1. ledna 2019

Vánočně - novoroční Moskva

1. 1. 2019 - Ďouba


Jak to v těchto dnech vypadá v hlavním městě RF

Stejně už nosíme nášivku "proruské médium", tak je to jedno. Máme nádherně vyzdobenou Prahu, která vlastně ani zdobit nepotřebuje, tak je to město krásné. V televizi jsou k vidění různé světové metropole ve vánočním hávu a já si nejsem jist, jestli ČT ukazovala i Moskvu. Jestli ano, tak se omlouvám za zdvojování a video si nepouštějte. Tak tedy - Moskva těchto dnů:

49 komentářů :

 1. Dříve než zas nějaký primitiv přijde se svou nenávistným komentářem, chci popřát těm nádherným lidem a celému Rusku šťastný rok 2019.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opravuji: se svým uboze pitomým a nenávistným...

   Smazat
  2. JA SA K TEBE PRIPAJAM TIEZ. NECH SA RUSKU ESTE VIAC DARI AKO DOPOSIAL A SAMOZREJME AJ VAM VSETKYM.

   Smazat
  3. V Česku je hodně primitivů a shromažďují se jako lepšolidi v pražskou kavárnu. Celkem představují český hnus. Jsou opovrženíhodní !

   Smazat
  4. 22:17 Kdyby alespon tusili,jak jejich primo primitivni pokrytectvi ostatni otravuje

   Smazat
  5. 8:49, ubohý tapetáři, došla Okena?

   Smazat
  6. 22:17 Bezpochyby. A čemu se divíš? Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
  7. Pokud jde o prznění ČR, tak to je výsledek usilovné práce pražské kavárny, diktatury kapitálu a jejich poskoků, politických koutek a jejich loutkovodičů. 30 roků devastace přírody, kultury, staveb, ale zejména mravnosti českého národa, 30 roků masové korupce a vlády peněz! Nechali jsme si vykrást stát západním i domácím kapitálem, dovolili jsme ožebračit občany o 7,5 miliard Kč, ani o píď jsme se nepřiblížili postavení občana v Německu. Prostě rozkradená země, snad ještě hůř než po Bílé Hoře!!! Zásluha pražské kavárny na špagátu kapitálu! Tak dopadla šmirglová revoluce!

   Smazat
  8. 18:48 Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký a šalebný „samet“. Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci, ožebračenými měnovou reformou 1:50 na vkladech, dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Šťastně se zbavili "neužitečného idiota" Dubčeka. Protože ve společném státě nebylo pro neobolševiky dost politických koryt, musel se stát rozdělit, aby se vytvořily.
   Teď rafinovaně a štvavě svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, cizince, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM, jakož ani na elitou StB předem vypěstované tržní a podnikatelské oligarchy) a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy. Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. A s její pomocí úspěšně sabotují a diskreditují civilizovaný evropský kapitalizmus - na povel KGB - a tiše připravují půdu pro invazi islámu do EU, aby „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.
   Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze.
   Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem nádoru KSČ, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.

   Smazat
 2. Mají to moc pěkné v Moskvě Slované patří k Slovanům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 1823
   Výraz UŽGRYNDANÝ vede přes Google rovnou na Novou republiku, tedy i na vaše IP.

   Smazat
  3. 19:00 No jo 18:23 užgryndaný nácek si opět otvíral hubu.

   Smazat
  4. Tak původní nordičtí Rusové jimi byli zcela určitě! Ti ale podlehli otroctví, které jim pomohla vydržet škodlivá idea "slovanské duše", tolik povzbuzována, ochraňována a zneužívaná jejich mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům. A tak dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  5. 22:34, slovo "užgryndaný" použil kdysi jeden debil na FB, spolu s komentářem podobným 8:49, a odtud to mentální degeneranti jako 8:49 přebírají. Podobně jako Schneiderův termín "zpovykaný", ten se teď také často vyskytuje.

   8:50 nazdar imbecile. Baví tě tady neustále pastovat něco, co jsi sám nepsal? Navíc tupé banderovské žvásty.

   Smazat
  6. 15:11 Áááá, další nadržený neúspěšný křivohubý kleptoman, khakimozek, skořápkář, huhňavý či dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička se ozval! Kdy už vy foldynové, konvičky, holé lebky, davidové, dvořáci, zahradilové, mackové, štěpánkové, velebové, pitomiové, čobolové, ovčuráčkové, paroubci, komárci, hamplmani, jandáci, doktoři kazisvěti i jiní šarlatáni se vezmete za ruce a odejdete společně do Putlerovy prdele!?

   Smazat
 3. Bohužel, musím Ďoubovi oponovat. Praha už řadu let nepatří mezi města, kterými se můžeme chlubit.
  "Zaplevelená" cizojazyčnými nápisy na obchodech a reklamami, "pomalovanými" zdmi domů, zaplněná turisty a migranty všech národností, prodejci drog a sexu, atd., se stala spíše naší národní ostudou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj L., souhlasím s napsaným, ale přesto si myslím, že je těžké tu krásu zničit úplně. Mluvil jsem teď s několika lidmi, kteří se vrátili z vánoční Prahy a ti byli nadšeni. Ale nedávno jsem se i v našem městě rozhlédl po ulici a je fakt, že jsem neviděl jediný český nápis...

   Smazat
  2. Praha je krásná, opravená, perfektní služby.... Važte si toho. Jaký to rozdíl s tou šedivou, rozbitou sračkou s padajícími fasádami a nulovými službami z před 30 lety. Dnes na rozdíl od předlistopadu není poznat v úrovni a vyspělosti všeho jestli je člověk v Praze, Vídni, Hamburku...

   Víte, rozdíl mezi vámi pseudovlastenci z ČR a Rusy je ten, že Rus by na Moskvu nebo Petrohrad a jiná ruská města nikdy negrcal tak jako to předvádíte vy, i když k tomu má jistě 1000 reálných důvodů.

   Smazat
  3. 17:22 Potěmkinova vesnice po česku. Na pohled, i když se namaluje a navoní, je i kurva hezká.

   Smazat
  4. 19:43 Je videt, ze casto vymetate bordely.

   Smazat
  5. 19:45 Joo, vzpomínám. Byl jsem u tebe před svátky.
   Ale nic moc.

   Smazat
  6. Anonymní 17:22

   Praha je už taková zglajchšaltovaná, jako ostatní evropské metropole. Už není osobitá jako dříve, už nemá tu tajemnou atmosféru. Je skutečně jako ta zmalovaná ludra, dokonale vystylovaná, ale stejná jako všude jinde. Vyjma několika historických unikátností už není v ničem zajímavá. A hlavně, už není pro Čechy.

   Smazat
  7. 20:01 Jestli ti schazi tajni fizlove z pred r.89, tak se odstehuj do sev.Koreje. Tam teprve zazijes to prave tajemno, ty vemeno.

   Smazat
  8. Anonymní 17:22

   Jak jsi na to přišel, trotle? Jak se poznali tajní fízlové za socíku, hňupe? A jak se poznají dnes, pablbe?

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Jeste k tem "proruskym webum", Petr Doubalik 1. ledna 2019 17:06. Termin ma naznacovat neco spatneho, nepraveho. Vsimnete si jak oni operuji. Proti Rusku se vede nepratelska kampan zpusobem provokaci, vojenskych hrozeb, sankci, diplomaticke izolace a stvanim v mediich. Kdyz se proti tomuto stvani ohradite, tak jste oznacen za "proruskeho", "Putinovce" apod. Ze Rusko a Putin jsou ztelesnenim zla bylo tou medialni kampani ustaveno a kdyz reknete neco na obhajobu Ruska, tak jste s tim zlem automaticky sprazeny. Tedy narceny nema pravo se hajit.

   Oni nakresli certa na zed a kdyz poukazete na to, ze je to jenom maluvka, tak reknou, ze jste agentem toho certa.

   Smazat
 4. Angle...Francie...Moskva... náhled do historie, video....

  https://www.zakazanevzdelani.cz/


  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Pazdravlejem druzja!

  OdpovědětSmazat
 7. 19:29
  A co.je na Praze hezkého ty havlokokotí jednobuněčnej Gonokoku????!!!!!
  Negři,banderovci......a zdechlej UDAVAČ????!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Hlavně že jste hezcí vy, zdegenerovaný odulí čechomužici! Oduly vám xichty od prdů tohodle škaredýho Ugorfína! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Nejvíc těm jako ty, kteří se pohybujou příliš blízko k jeho pšoukolíhni!:)))

   Smazat
 8. 20;07
  Pan prezident Zeman ŽIJE,Poserplína z Hluboký to má nahnutý stejně,jako ty........a UDAVAČ CHRCHEL FLAŠKA UŽ ZAPLAŤ BŮH ZDECHNUL!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:17 Flaška, flaška - to mi něco říká, hele nebyl to náááhodou ten vandrák chrchlavej v ošuntělejchch džínách, vytahaným svetru, co tobě a podobnejm rudejm čurákům udělal pořádnej rejhanec přes plány? Protože tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se přeci dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Viď že mám pravdu, rudoprde! :D:D:D

   Smazat
  2. 20:37 To je blbost co píšeš, havel byl pitomá ožralá loutka stejně jako ty.

   Smazat
  3. 0:27 Nebo jako ten zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. Rozdíl je jen v tom, žen Gottwald nestačil přitom všem ještě strkat hlavu do čínský prdele!:-)))

   Smazat
 9. Aj aj, vy hlupáčkové Moskvu & Rusko kritizující, před pár dny jsem se z vánoční Moskvy vrátil...řekl bych to asi tak: nevíte vůbec, o čem mluvíte, tedy "která bije". Ještě k téhle diskuzi: často přemýšlím o tom, jestli ty divné vulgární příspěvky, kterým až tak nerozumím (ne z hlediska slovní zásoby, ale spíš z pohledu nesrozumitelnosti stavby vět a vůbec smyslu sdělení)...jestli to není zručná manipulace a pokus, jak udělat z NR stránky, které navštěvují jenom...inu, nějak нехватает слов.

  OdpovědětSmazat
 10. Víš, já mám dlouhodobě pocit, že Москвичи si zachovali Moskvu v první řadě pro sebe a když se někdo chce přidat k jejich způsobu prožívání a vůbec života, tak klidně, obzvlášť Češi jsou vítaní. V Praze se cítím dost cize, připadá mi v první řadě určená pro cizince a pak eventuálně pro nás. Možná je to subjektivní. Vloni na Nový rok jsem byl taky v Moskvě (miluju to město...), bylo mi v té atmosféře smutno, fakt smutno. Přišlo mi, že jsme se zapomněli radovat. Že pořád jen pracujeme, honíme peníze, řešíme, jestli patříme na Východ nebo na Západ a nějak jsme zapomněli žít. Hm.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Vás pane Miloslave, děkuji za komentáře. Máte pravdu v obou případech: Z Moskvy se stala krasavice a těch pár blbů se opravdu cíleně snaží rozbíjet diskusi a vytvářet dojem, o kterém píšete. Dokonce se jim to docela daří, protože jiní lidé, dobří, neudrží nervy a reagují na ně. Dopřejte blbům ten pocit vítězství, oni jiné nezažijí. Vždyť podle odpornosti a nízkosti jejich výplodů to musí být zoufalí lidé. Vás by bavilo vysedávat u "nepřátelského" webu a neustále tam anonymně psát takové hovadiny? Vidíte, mě také ne. Nedovedu si to představit. Jsou to hodně jiní lidé a není jim pomoci. Snad se brzy podaří diskusi trochu kultivovat. Buďte zdráv a vše dobré v novém roce, Ď.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Mě zase připadá, že nevědomky do ostatních projektujete sebe, vaše vlastní vnitřní boje, vaše zklamání ze sebe samého, nespokojenost se sebou samým.

   Píšete, že "MY jsme se zapomněli radovat", "MY pořád jen honíme peníze",... Zapomeňte na "MY". Jste to VY kdo se neraduje. Jste to VY kdo zapomněl žít. A jste to jen VY kdo s tím může něco dělat.

   Co se týče Moskvy, tak vy jste sice z Moskvy nadšený, ale nezapomínejte, že jste jen obyčejný turista na návštěvě. Stejně tak zahraniční turisti jsou nadšeni z Prahy.
   Vy nemusíte v Moskvě žít a řešit každodenní starosti Moskvanů, nic o nich nevíte. Jste jen obyčejný turista, který jen naprosto povrchně vnímá pozlátko.

   Smazat
  4. 23:48..vzdyt vy ani nevite,ci jste

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tak jsem oslavil nový rok v Sydney Harbour, sice zmoknul ale vohňostroj byl jako vždy nádhernej. Horko jak v tanku, na nebi ani mráčku a tak dnes odpoledne mažu domu do Thajska. Štastny novy rok všem! Přileťte k nám do Thajska, je tu ráj na zemi. Až na ty číňany.

  OdpovědětSmazat
 13. Patříme do EU a NATO a Praha patří všem nârodúm a ne soběckim nacionalistúm a psevdovlastencú při Zemanove kořalke a pivu,Praha je metropolí všech.Berme si příklad ze Švédska a SRN,oni se otevřeli celímu pokrokovému světu a všehorodost obohacuje,to mam poučku ze školy co nás učili ve škole.Sem Euro patriot a je to v trendu a zapadá to do hlavního neoliberálniho proudu a zapomeňte na vlastenectví protože je to komunisticki pržitek a pokrok nezastavíte,to říkal Fedor Gál a politolog Mesežnikov,samí rodilí Češiviď nenadarmo přednášejí na univerzitách.

  OdpovědětSmazat
 14. Blahopreji Rusum k Novemu roku a dekuji jim za jejich statecnost s jakou vzdoruji zapadnim smejdum, dekadenci a neoliberalismu zapadu.
  Jste v redakci buzeranti, co si dovolujete s temi obrazky je odporne!

  OdpovědětSmazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 1. ledna 17:39.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Proč v ruských obytných domech pravidelně vybuchuje plyn?
  aneb
  Veliké Rusko platí KRVAVOU daň za roli Světového osvoboditele: 44 teroristických útoků zemním plynem!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  My všichni roduvěrní Češi a Rusové, čili my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, víme, že:
  • USA je světový četník
  • Izrael je světový terorista
  • EU je žalář národů
  • Veliké Rusko je Světový osvoboditel

  Proto víme, že každý „útok“ na USA, Izrael či EU (a vlastně CELÝ Západ) je pouhým aktem sebeobrany resp. revoluční spravedlnosti: Palestinští resp. obecně muslimští partyzáni prostě jen dělají totéž, co jsme dělali i my Češi, a jednou opět dělat budeme. Viz např. Bomba zaslaná naší hrdinnou StB humánně zlikvidovala ženu brutálního štrasburského prefekta.

  Ovšem teroristické útoky proti Velikému Rusku nás naplňují oprávněným odporem: Potopení mírové ponorky Kursk, zapálení mírové věže Ostankino, atentáty na jedinečný nadzvukový dopravní letoun TU-144 atd. apod.
  Nyní tedy VELICE ZÁKEŘNÉ útoky zemním plynem na prosté ruské pracující: Již 44 případů, kdy primitivní antiputinisti a antikomunisti zaútočili tímto primitivním, ovšem účinným způsobem.
  Naposledy včera v Magnitogorsku.


  Je jasné, že kapitalisti a demokrati se nezastaví před ničím, jen aby udrželi kapitalismus a demokracii ještě chvíli při životě.
  Úkolem nás roduvěrných Čechů a Rusů, nás Západoasiatů, je
  • vytrvat a zvítězit
  • definitivně zlikvidovat všech zaryté obránce evropských „hodnot“
  • nastolit na celém světě naše západoasijské hodnoty, především Leninsko-putinskou pravdu a naši zdravou nenávist

  Nikdo z nás nepochybuje, že se nám dílo podaří.
  Ano, jednoho krásného dne bude Kremelské Slunéčko, Veliký Putin, BJJP, svítit na cestu ke šťastným zítřkům nejen nám Čechům a Rusům, ale celému světovému proletariátu.
  Ach, jak já se na ty krásné časy těším – jako na oslavy VŘSR a Vítězného února!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.