Reklama

pátek 25. ledna 2019

Ve Státní dumě bylo komentováno přijetí rezoluce PACE o Kerčském průlivu

Anna Lušniková
25. 1. 2019   russian
Poslanec Státní dumy Dmitrij Belik okomentoval pro RT přijetí rezoluce Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE) o situaci v Kerčském průlivu. "Vyřazení pojmu "váleční zajatci" z konečné verze rezoluce bylo pro Ukrajinu velmi bolestivé. Nehledě na angažovanost PACE a závislost této organizace na "chtíčích" Spojených států, dokonce i zde chápou, že "válka" probíhá jen v hlavách ukrajinských politiků a diplomatů a chaos, který vytváří oficiální Kyjev, dráždí Západ. Všechna ukrajinská média očekávala k situaci "tvrdou" rezoluci, ale dostala další seznam "nejdůležitějších plánů PACE", které se nikdy nebudou realizovat", uvedl.

Podle vyjádření poslance jsou si všechny rezoluce, které iniciuje Ukrajina, "podobné, pouze datum a úvodní část se mění, zbytek je kopírován z předchozích rozhodnutí PACE beze změn, stejně je nikdo nečete".

"Celkově je dokument vyhotoven velmi neutrálně a neobsahuje žádné tvrdé formulace. Zřejmě bylo přijetí rezoluce jediným způsobem, jak se zbavit dotěrných ukrajinských delegátů a přistoupit k probírání skutečně důležitých otázek", uzavřel Belik.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. Tak to je třeba zatočit s banderovskýma náckama RF si žádnou válku nepřeje narozdíl od usa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:40: Napiš nový Mein Kampf. Musiš svůj výtvor ale pak jinak pojmenovat. Se staronovým pozdravem: Sieg Heil.

   Smazat
  2. To daleko spíš by bylo třeba zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk!

   Smazat
 2. Hrome, znáte někdo nějakého českého zástupce v tomto Hydeparku s názvem PACE?

  OdpovědětSmazat
 3. Včera jsem viděl záběry z této slavné instituce, jak se poslanec-banderovec pokouší vytrhnout mikrofon a strká do redaktory ruské TV, když se chtěla zeptat na tu rezoluci. Fuj, je to hnus velebnosti. Hnědý ukrajinský mor se nám hezky rozlézá, je třeba ho vyhladovět.

  OdpovědětSmazat
 4. 11:41
  OMYL,BANDEROSVINĚ JE TREBA VŠECHNY A VŠUDE NA SVĚTĚ HLADIT DO ÚPLNÝHO VYHLAZENÍ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:54 Tak jistě že nejsou, páč něco takovýho existuje jen v tvých deliriotremens záchvatech, ty vječně vožralej tepl(ick)ej zřízenče z mostecký pitevny! ☺☺☺

   Smazat
 5. Je třeba všechny Ukrajince v co nejkratší době poslat domů.Až skončí momentální vysoká zaměstnanost,bude se po státě potloukat desetitisíce hladových Ukrajinců.Copak asi budou dělat.Přepadávat,vraždit,loupit,znásilňovat.To budou provádět,pokud se jich rychle nezbavíme.Kromě toho mají ještě jeden hezký zvyk.Znásilněnou ženu zapálí,jak jsou zvyklí z domova.Ať si jdou vyřídit domů své záležitosti s řáděním banderovských banditů.V cizině proti nim nic nmohou udělat a jenom se alibisticky schovávají před domácím nebezpečím.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych to zase s těmi Ukrajinci nepřeháněl. Myslím, že se u nás chovají slušně a většina z nich pracuje a nezabývá se trestnou činností. Za těchto okolností není důvod, proč je masově posílat domů. Dokonce si myslím, že spousta z nich si už uvědomila, že Majdanem se Ukrajina dostala do mnohem větší bídy, než byla kdykoliv předtím. Cesta Ukrajiny k prosperitě byla a je pouze ve spojenectví nebo alespoň v maximálně rozvinuté spolupráci s Ruskou federací. Směřování stále chudší země na Západ je cesta do pekel. Západ je potřebuje jen jako levnou pracovní sílu a možná ještě jako zdroj surovin nebo základních zemědělských produktů. Tím role UA končí. Pokud to Ukrajinci nezmění, budou strádat. Je to na jen nich.

   Smazat
 6. 22:46
  A kolik jste potkal za poslední rok """"SLUŠNEJCH,PRACOVITEJCH,NECHLASTAJÍCÍCH,NEPÁCHNOUCÍCH BANODEROVCŮ???!!!!!?"""
  JÁ NEZNÁM ŽÁDNÝHO A PROTO,VŠECHNU TU VERBEŽ HNÁT DO BANDEROSTÁNU,NIKDO JE NECHCE A NEPOTŘEBUJETE!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. 8;06
  TAKOVEJ SE JEŠTĚ NENARODIL,PANIMAJEŠ GRABIT???!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 8. 8:06 Co to tu zas kapitálkama skřekáš, ty putlerpšouku smrdutej? Ale narodili! Třebas ti co po zásluze ztrestali tvou zkurvenou komoušskou famílii na Volyni! To když jednou za války je navštívili a tvý rudý bábě uřezali kozy, dědkovi hnáty a pracky a ještě živý je pak hodili do škarpy, kam ti primitiové chodili srát a tvýho ještě nezletilýho strejce - pajoněra obalili slámou, zapálili ho a zahráli si s ním kopanou!:)) No a proto chováš k těm vlastencům zášť - tajnou! Tedy až do památné revoluce proti janukovštině v Kyjevě! Tehdy jsi odmítl jít se svými skinheadskými ultras kamarády hajlovat jako obvykle, ale tentokrát na oslavu vítězství bílé rasy nad russáckou komoušskou slotou! A oni ti proto rozkopali tlamu a hodili tě do škarpy, taky, abys pozdravoval v pekle svou bábu s dědkem! A tak jsi zradil ideály a nechal si narůst těch pár škaredejch chlupů na tý oslizlý makovici a teď tu opěvuješ Putlera! Chtěl by si se pomstít, ale jsi jen malá bezcenná veš, mstíš se jen hubou a ... KAPITÁLKAMA!
  KOMUNYSAKU? NA GULJAKU!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.