Reklama

pondělí 14. ledna 2019

Velvyslanec USA v Německu se stal personou non grata

14. 1. 2019 rusnext
Německá vládnoucí elita se vyhýbá americkému velvyslanci v Německu Richardu Grenellovi, píše časopis Der Spiegel. Podle informací listu se americký představitel v Berlíně prakticky nachází v politické izolaci. Je to spojeno s tím, že Grenell se snaží zasahovat do vnitřních záležitostí Spolkové republiky Německo.


Dříve deník Bild oznámil, že Grenell rozeslal dopisy německým společnostem, v nichž pohrozil uložením sankcí Spojenými státy kvůli podpoře výstavby plynovodu Severní proud 2.

Je uvedeno, že velvyslanci USA v Německu vždy měli zvláštní postavení mezi diplomaty, měli těsné kontakty se zástupci kancléře a důležitých ministerstev SRN, vedoucí němečtí politici reagovali na jejich výzvy. Avšak podle tvrzení časopisu má Grenell úplně jinou reputaci.

"V Berlíně se pro mnohé změnil na personu non grata. Lidé u mocenských orgánů se mu vyhýbají, mnoho dveří je pro něj uzavřeno", zdůrazňuje list.

Podle jeho zjištění dokonce kancléřka Angela Merkelová si "drží Grennella od těla", němečtí poslanci se s ním snaží setkávat mimo zdi Bundestagu a obvykle nezvou tisk.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

další ZDE

31 komentářů :

 1. Arogantní americký protektor.... Podobného blbečka jsme přece měli i u nás, a to nejsme okupováni americkou fašistickou mocí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji inaugarační projev Šapira, kde místo obvyklých zdvořilostních frází k hostitelské zemi, jako že je krásná, že zná naše velikány naší kultury a politiky Dvořáka, Masaryka..., nás začal poučovat jak by jsme měli více zbrojit, o našich hospodářských vazbách atd. atd. Tedy Grenell nic nového pod sluncem. Kdo leze do rpdele Amíkům nechá si to líbit. Ale takových ve světě stále více ubývá. Jen mi máme pevně v americké řiti hlavu hluboce zaraženou. Tedy já ne! M.R.

   Smazat
  2. Se nedivim ani trochu. Ze ten velvyslanec /asi je bohac/.....
   Je to pomsta na nas chlapy. Zadnej chlap dnes nechce zenskou sekretarku, nechce obedvat ve spolecne jidelne u stolu se zenskou ,kdyz cestuje najde si misto , kde nejsou zeny ani neco jim podobne , cekaji venku az se obchod vyprazdni a najdou si muze prodavace atd..
   Zkratka snazi se chytre vyklouznout aby nebyli postizeni,prohlaseni za zlocince , kdy si kazda zenska muze zajit stezovat , protoze ma vzdy a vsude pravdu a dostat dotycneho k soudu a placeni nahrady velkych penez nebo aspon vyhozeni dotycneho na vterinu z prace a pak nezbyde nez aby ta zena dostala pozici vyhozeneho !!
   Ale vec neni vubec tak jednoducha. Vyhnete se zensky a DOSTANETE SE K SOUDU , PRIPADNEMU VYHOZENI Z PRACE ZA SOCIALNI EXCLUSION. Tedy za vyhybani se zenam a risika s tim spojene a zpusobujete isolaci a bolest zene v hodnote co nejvice milionu , protoze zensky se s chudakama nezahodi...Jen v pripade kdyz miliony dostane od jeho pojistovny...

   Smazat
 2. 10:34
  Kam noha těch USSA agresorů vstoupí,tam 100let tráva neroste!!!!!!!
  A Frickové jsou demokraticky okupovaný od konce II.světový války!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je fakt, kam RUSSÁK vstoupí 100 let tráva neroste, kdežto Německo se díky Marshallovu plánu stalo opět kvetoucí zemí a jedním z ekonomických lídrů světa ...

   Smazat
 3. Grenell připomíná Němcům kdo jim vládne a tedy poroučí ! Buď budete poslouchat a nebo....

  OdpovědětSmazat
 4. No jo ten je jako ten arogantní schapiro ty hlupáci v usa si myslí že vládnou světu a ono kulový.

  OdpovědětSmazat
 5. No nedivme se v Německu stále platí tzv. KANCLEI ACT tedy Německo je stále pod okupační správou až do roku 2099.Nominace nového prezidenta i kancléře probíhá pouze se schválením v USA.

  OdpovědětSmazat
 6. Ekonomickými sankcemi přeci vyhrožovali jenom rusové, amíci vedou přátelský dialog a upozorňují na možná nebezpečí.

  OdpovědětSmazat
 7. To jsou pouze pozy.Okupované zemi-cca50000US vojáků v 15ti voj.základnách-nezbývá nic jiného,než se ohnout!!

  OdpovědětSmazat
 8. Ještě bude nějakou dobu trvat, než si i velvyslanci USA "zvyknou", že "Pax Americana" končí....

  OdpovědětSmazat
 9. no ja viem, že kanzler pakt končí na budúci rok, vlastne tento rok je posledným ...

  OdpovědětSmazat
 10. Je to důsledek debilní a arogantní americké politiky.Ti jsou totiž už řadu desetiletí poroučet a dpsud je také všichni poslouchali.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 11. Velvyslanec jedná správně. Přesně tak, jako by měl jednat každý správný diplomat světové velmoci. Vůbec by nevadilo, kdyby hodně přitvrdil a dal jasný náznak toho, jak velkou ztrátu utrpí plynové společnosti a stavební firmy, když navzdory deklarovanému nesouhlasu projekt dokončí. Ono to potrubí může lehce explodovat, a pokud v něm bude plyn, následky můžou být nedozírné. To by si měl každý uvědomit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:04
   To bych klasifikoval jako podporu terorismu. Ale vám to je jedno při vaši inteligenci.

   Smazat
  2. 17:47

   teror je útočit chemickými zbraněmi na nevinné civilní obyvatelstvo.

   Smazat
 12. Takže pan presiden Zeman asi otevřel Pandořinu skříňku....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaplať pán Bůh za Zemana, Šapira poslal do prdele, ten chce prý zastupovat Bakalu, a jak je vidět byl opět nadčasový, protože Němci se přiučili jak s těmito arogantními blbečky jednat, teda spíše nejednat. 27. ledna to bude l rok od zvolení Zemana presidentem, zaplať pán Bůh ještě jednou,určitě bude co oslavovat. Hej hou jupí.

   Smazat
 13. Německo musí někdo držet pod krkem, jinak máme problém.
  To říkám, přesto, že ušákům nefandím.
  Nejlepší alternativa by byla samozřejmě spolupráce EU - RF, nic lepšího neexistuje. Ideální.
  Bohužel, Evropané jsou vazalové USA.

  Zatím.

  OdpovědětSmazat
 14. Nemci se pochlapili

  OdpovědětSmazat
 15. No,možná jen Doníkův velvyslanec namáčí v rámci výchovy k samostatnosti a obchodnímu pořádku evropským štěňatům čumáky do loužiček, které více než iniciativně spoluvytvořili ruku v ruce s US globalisty, Obamou a US deep state.
  Doník je totiž velký srandista a na hlavu si kálet nenechá ani z USA a ani z Evropy od US deep state a Wall Street banksters vlezdoprdelů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když si evropská štěňata liberálně spoluvytvořila sankce, tak ať se i liberálně poserou. Proč by toho Doník nevyužil?

   Smazat
  2. Není lepší taktika, než debilní nápady světovlády chtivých debilů ještě přifouknout!

   Smazat
  3. 23:41 Tu mohou odmítat pouze zdegenerovaní rudí podlidé! Jejich vzpoura proti Nadčlověku a jeho Řádu, který jest smyslem Země, je podstatou existence tzv. Nové republiky! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit.
   Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem? I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  4. 8.00 Vážený, ty vůbec neznáš geniální lidi. Nikdo není geniální ve všem. Resp. geniálním člověk v jednom směru je naprostý idiot v jiném směru. A protože většinou každý kecá do toho, čemu nerozumí, zdá se mu to jednodušší, vypadávají i ze skupiny geniálních nadlidí ty největší pitomosti. Takže běž ty vyvolený hochu se svojí teorií o nadlidech akorát do prdele a to jsem ještě moc slušný.

   Smazat
  5. 8:13 Spousta keců a přitom úplně postačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   ... s váma tu!:) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 16. Prezident Zeman ví jak naučit velvyslance USA slušnému jednání a ne vyhrožování . Sovětská armáda po dohodě opustila Německo . Kdy Němci neviženou vyžírky us army. Roztahujou se v evropě na věčné časy a nikdy jinak .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to jsme mohli vidět 28. října na 100. výročí republiky, jak směrem k americkým hostům nezapomněl podotknout, že USA a zejména US Army mají hlavní zásluhu na jejím vzniku! Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
 17. Dobrý den, šťastní přátelé nového roku, je to můj rok svědectví. Zázrak se stále děje, přečtěte si mé zázračné svědectví. Nemohu ani vysvětlit, jak se to všechno stalo, funguje to jako slib Drigbinovie, velkého člověka, který Bůh zvykl přinést pravou lásku ke svému manželství s jeho kouzlem. Můj manžel podepsal rozvodový list před šesti lety poté, co kamarád navštívil náš domov. Žijeme v Marylandu v USA, po více než šest let jsme měli dvě děti společně, kvůli mým dvěma synům obětuji všechno, abych pracovala v manželství, po nějakém měsíci můj manžel přestal dělat věci tak, jak používá a kdy snažte se mu říct, že skončíme s bojem, jednoho dne se můj manžel podíval do očí a řekl, že je mezi námi. byl jsem tak překvapený, takže jsem se ho zeptal, co jsem udělal špatně, ale na straně, chtěl nový život. Miluju svého muže tolik, že jsem nemohl žít bez něj den po mé straně a moje děti mohou žít tam dál. Můj manžel odešel domů po dobu čtyř měsíců. žádné telefonní hovory nebo textové zprávy od něj. Byl jsem tak strach a plakal celý den a noc na dlaždici Jednoho dne přišel domů opil s některými doklady s ním Pokusím se s ním mluvit, ale spal, takže když spal, podíval jsem se na dokumenty, které jsem byl tak překvapen, že jsem viděla rozvodové papíry, takže jsem četl rozvodový papír a byl jsem tak šokován, že jsem viděl mé jméno na dokumentu. Následujícího dne se ho zeptám, co to znamená, ale on sám chtěl nový život sám, volal jsem ho a prosil ho, aby přestal, co dělá. že ráno přišla žena a řekla mi, že je můj manžel právník. Tak jsem ji pustil dovnitř, pak ji nechal vědět, co se děje, a ona by měla dostat právníka, ale já ji prosila, že nemám peníze nebo někoho, kdo může pomozte mi. Takže podepisuji rozvodový papír a to bylo, že v loňském roce mi starí přátelé řekli, že můj bývalý manžel nyní pracoval blízko svého domova a teď má s sebou novou ženu, rozhodl jsem se, byla. Byl jsem šokován, když jsem viděl toho stejného právníka, který jsem zíral plakat. Tvá přítelkyně mi pomohla zotavit mého manžela zpátky mi řekla o doktorovi igbinovii, jak pomáhal lidem tak chtít, tak chci domů a číst on-line blog o poradenství / rozvod, četl jsem svědectví od ženy, jménem Mary Michael, jak. Drigbinovia jí pomohla vrátit manželství zpět, nikdy jsem nevěřila kouzlu kouzel, ale rozhodla jsem se to zkusit. Takže jsem mu poslal zprávu na své e-mailové adresy doctorigbinovia93@gmail.com, před dvěma hodinami mi odpověděl, a řekla jsem mu všechno o mém manželském problému, udělal mi slib, že mi pomůže vrátit se ke mému manželovi zpět. Drigbinovia mě poučila a řekla mi, co mám dělat během těchto sedmi dnů oběda lásky kouzlo. Sleduji všechny pokyny a dělám to, co jsi mě požádal, abych se dobře ujal. Jen tři dny po lásce bylo oběd ve vzduchu, můj manžel mi zavolal neznámým číslem. Byl jsem tak překvapen, že můj manžel stále má své telefonní číslo, aby mě kontaktoval tak laskavě. Zpočátku byl můj manžel obezřetný a cítil se provinile, že mne i naše děti osamocil po mnoho měsíců, aniž bych řekl nic jiného, ​​než aby můj manžel Raymond přišel do kostela v kostele přes noc, aby se omluvil. Jsem velmi rád, že můj Farmily je na zádech, jsem vděčný za to, co mi Drigbinovia pomohla. Velmi doporučuji každému, kdo má problém s manželstvím nebo partnerem, kontaktujte jej dnes, abyste se rychle vrátili k vaší skutečné lásce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.