Reklama

pondělí 7. ledna 2019

Video: Svět podle České televize aneb Islámská modlitba léčí bolesti zad a předškoláci zpívají Eid Mubarak

Milan Vidlák
7.1.2019 Šifra
Ve čtvrtek jsem 3. 1. jsem se zúčastnil debatního pořadu na televizi Prima Názory bez cenzury, kde se diskutovalo na velmi citlivé a ožehavé téma. Česká televize totiž o vánočních svátcích odvysílala v pořadu Kouzelná školka pro předškoláky pohádku o Peg a Kočičákovi, kde se jala dětičkám vysvětlit, jak úžasný je muslimský svátek Íd al-adhá, při kterém muslimové po celém světě podřezávají bez omráčení každý rok 100 000 000 nebohých jehňat, ovcí, krav či velbloudů, aby uctili památku Abraháma, kterému prý Bůh nařídil obětovat svého syna – v poslední chvíli však Všemohoucí vraždě zabránil a nechal jej místo syna podříznout berana. Jakou to má logiku, se mě neptejte.


Svátek se vyznačuje tím, že na venkově, v ulicích měst, prostě všude, šíleně kvičí vystresovaná zvířata, kterým muslimové podřezávají rituálně hrdla. Smyslem svátku je sice nasytit chudé, ostatně my také na Vánoce zabíjíme ve velkém kapry, ale způsob, jakým probíhají porážky při jednom ze dvou nejdůležitějších muslimských svátků, se jeví poněkud drasticky.


Takto vypadá muslimský Svátek oběti, který Česká televize doporučuje předškolním dětem jako velké dobrodružství. Co přijde příště? 

Tuto část ale pohádka Peg a Kočičák taktně vynechala, svátek prezentuje pouze jako velké dobrodružství, při kterém se pomáhá potřebným a evropské děti si mohou najít muslimské kamarády. Ti, Yasmina a Amir, zpívají „já mám fajn sako a já fajn hidžáb… tak zakřič Eid Mubarak na všechny, které znáš, bez pozdravu nové kamarády nezískáš.

Pek a Kočičák jsou nadšeni, kterak byli multikulturně obohaceni. Otázka je, jestli by tolik jásali, kdyby jim Yasmina a Amir ukázali pořádnou halal porážku… Právě v tom spočívá obrovská manipulace a nebezpečné ovlivňování dětí.

„Je to lhaní dětem a je to propaganda, o to horší, že se děti nejsou schopny bránit, protože nemají žádnou zkušenost. (…) Česká televize by měla mít povinnost dávat infomace v celistvosti. Ono to ale v České televizi není v žádném případě poprvé. (…) Nejsilnější byla v září 2015 Planeta Yó, kde byla celá relace zaměřena na to, že máme vítat uprchlíky, kteří jsou z ošklivé planety, kde jsou pronásledováni, a proto se o ně máme starat. Nebylo to vyváženo žádným jiným způsobem,“ řekl publicista, komentátor a vysokoškolský pedagog Petr Žantovský.

Petr Žantovský též zmínil šot ve večerních Událostech, kde je divákům doporučováno, že islámská modlitba je vhodná jako léčba na bolesti zad.

Spisovatel Benjamin Kuras poznamenal, že ve Velké Británii, kde část roku žije, je toto běžné už mnoho let.

Když se zeptala moderátorka pořadu Terezie Tománková mě, zmínil jsem, že nejde o náhodu, kdy by se multikulti propaganda vklínila náhodou do dětského pořadu přejatého z USA a Kanady, ale o globální trend, kdy je prosazován ve velkém islám, migrace a multikulturalismus, a ruku v ruce s tím jde cenzura, kdy se skoro nikde nesmí vyslovit kritický názor.

Pořad Názory bez cenzury, který vysílá FTV Prima, je mimochodem v tomto směru velkou výjimkou.

Zmínil jsem též, že právě proto, že se o důležitých tématech nesmí v médiích, až na výjimky, informovat ani debatovat, a proto jsem si založil svůj vlasntí časopis, abych mohl psát svobodně i o věcech, o kterých bychom měli otevřeně mluvit a ne je zametat pod koberec.

Všichni debatující se shodli v tom, že naděje spočívá v dosud mlčící většině, která už má podobné propagandy plné zuby.

Na pořad se můžete podívat i na tomto videu ZDE.


41 komentářů :

 1. Merkel říká, že islám patří k Německu. Začínám to chápat. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi takhle....

   https://www.novinky.cz/diskuse?id=551281&articleId=/zahranicni/evropa/493757-migranti-v-rakousku-maji-mnohem-nizsi-vzdelani-nez-urady-myslely-ukazala-studie.html&sectionId=742

   Vymazat
 2. Česká televize je v rukou pražské kavárny a pražská kavárna propaguje rozšíření islámu u nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SALÁT (=islámská modlitba) je dobrý na bolení zad? OK, Zdrávas Maria (=katolická modlitba) je zase dobrá na průjem. Šmarjájózef! (=Ježíš, Maríja, Josef) je dobré, když vám uteče mléko a začne to smrdět...

   Česká televizní drbno. Nepotřebuješ za 100000.- (euro by sice bylo milé, ale i Kč by stačily) měsíčně (anti)náboženského komentátora?

   Vymazat
 3. ČT jako vždy šíří lži a dezinformace. Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná je ČT k smíchu, mne však žhaví do běla, že ty zvratky, a ty co je blijí, musím platit ze své kapsy!

   Vymazat
  2. Možná by stálo za to začít s tou podřízkou právě v ČT, aby si užili, co propagují.

   Vymazat
  3. Zakódovat ČT, ať platí ti, kdo se na to chtějí dívat. Chci mít možnost demokratické volby, kterou televizi budu platit.
   Stačil by jeden veřejnoprávní pouze informační kanál. Ten by se hradil určitým procentem a dále by bylo na daňovém poplatníkovi, kterou televizi chce podporovat.

   Vymazat
  4. 18:08 Jasně, jeden veřejnělhací kanál by stačil.

   Vymazat
  5. 13:07 víš co je to ten neomarxismus? Ten pojem byl vymyšlen nepřáteli lidstva, aby zhnusil nevědomým učení Marxe, který za lepší budoucnost lidstva bojoval vědou. Láda

   Vymazat
  6. 11:13 V reálu celej život spíš utíkal a schovával se tu exekutory, tu před policí a vždy před vodou s mýdlem!:))) - https://www.krajskelisty.cz/karlovarsky-kraj/okres-karlovy-vary/19513-to-jsou-ale-paradoxy-svetoznamy-revolucionar-dodnes-truni-v-nejluxusnejsi-karlovarske-ctvrti-tajnosti-slavnych.htm

   Místo toho "boje za chudé" měl radši občas zaplatit své služce ...

   Vymazat
  7. 11:13 Leda hovno! Neomarxismus je skutečný marxismus, dovolávající se díla Německá filosofie, kdežto to co j považováno za "klasický marxismus" je ve skutečností leninsko-stalinský lži(d)carismus!

   Vymazat
  8. Teda o jsou argumenty! V životě jste Marxova díla nečetli, natož aby jste je pochopili.

   Vymazat
  9. 17:43 Přesně tak! Proto když hovořím o proletariátu, používám tento termín nikoli v parodickém výkladu tzv. marxismu-leninismu, ale ve smyslu, který představil Marx ve své knize Německá ideologie. A tyhle dva významy se zatraceně liší. Proletariát Německé ideologie není označení konkrétní masy lidí, nemá tedy substanční význam. Proletariátem Marx označuje uměle vyvolanou duchovní chudobu a nedostatek lidství, který vede k zániku starého stavu společnosti a vzniku takového stavu, který stav proletariátu odstraňuje. Proletariát je tedy principem, který může vést, nezávisle na historickém období či geografické poloze, ke změně společenských poměrů. Ještě jednou: nejedná se o substanční pojem, nemůže být proto spojován jen s jednou konkrétní sociální skupinou. V druhé polovině 19. století bylo v Evropě a Americe proletariátem dělnictvo. Nikoli proto, že mělo nějaký proletářský gen, ale protože bylo na nejnižším stupni společenského žebříčku. Dělníci 19. století bojovali o své přežití a jak říká Marxův slavný bonmot, neměli kromě svých okovů co ztratit. Dnes mohou smutně slavnou roli proletariátu zaujmout právě třeba uprchlíci. Ne proto, že to je mé zbožné přání, ale protože nemají kromě svého života co ztratit.

   Pokud uprchlíky označím za proletariát, jde tedy o čistě deskriptivní označení, které mi má pomoci v chápání sociální reality. Neznamená to, že sami uprchlíci se musí za proletariát považovat, ani že budou sdílet mé politické názory. Nebo že se případný zvrat poměrů ve společnosti musí odehrát pod rudou zástavou a směřovat k jakékoli formě kolektivismu či posílení demokracie.

   Vymazat
 4. Žádné náboženství nepatří do 21. století a jen buržoazní politruci to popírají !! Buržoazie tak s Boží pomocí vykořisťuje zaměstnance a proto tak přeje náboženským obskurním společnostem !!

  OdpovědětVymazat
 5. Propagace islámu je nástroj k na.rání lidí a uspořádání Majdanu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To daleko spíš se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský póvl. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Vymazat
 6. Islám je nedílnou součástí České republiky, a jelikož obyvatelstvo je většinově ateistické, je bezpodmínečně nutno transformovat mládež duchovním směrem. Tohle je cíl pro nastávající desetiletí. Chce se mu zvracet z české duchovní prázdnoty a jedině Islám tenhle marasmus napraví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šíření náboženství a tvrzení, že existuje jakýsi bůh/bozi je nejstarší fake-news!

   Náboženství také šíří nenávist a neúctu k druhým, jinak smýšlejícím.
   Je načase přestat s podporou jakéhokoli náboženství a ČT a ČRo vyrvat se spárů vatikánské sekty!!!

   Církve musí vrátit, co jejich hajzlíci ve Sněmovně pro ně nakradli pod rouškou jakési vylhané "restituce".
   250 let jim už nic nepatřilo, nemá jim patřit nic ani teď!

   MM

   Vymazat
  2. Islám je druh fašizmu, který se tváří jako náboženství. Zakázat!

   Vymazat
  3. Mládež stačí, pro "duchovno", tu a tam ve škole zdravě nakrmit luštěninami. My jsme po hrachové kaši a opečeném kolečku měkkého salámu bzdili DUCHY jako celý seminář, i v padesátých letech.

   Vymazat
  4. Samozřejmě že je a např. Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany!

   Vymazat
  5. Ad 17:27: Máš to pěkně pomotané a zmatené. S takovým hlupcem, jako jsi ty, nemá cenu ani diskutovat. Tvá hloupost má hluboký kořen v pitomosti.

   Vymazat
  6. 17.27 Tedy tvrdíte, že Milosrdný Alláh, budiž jeho jméno nastatisíckát pochváleno, dovolil nevěřícím PRACOVAT, jíst vepřové a pít alkohol, Židům lichvařit, zatímco věřícím, ve svém milosrdenství, DOVOLIL PRODÁVAT OTROKY, NAFTU A PLYN!

   Vymazat
  7. 17:47

   Allah přísně zakazuje KOMUKOLIV pojídat maso z vepře, obcovat s nečistými zvířaty a pít alkohol. Kdokoliv, byť nevěřící, tak činí v přítomnosti muslima, musí být potrestán padesáti ranami holí. Pohled na potraviny z vepře, pijící osoby anebo přítomnost psa, těžce muslimského muže uráží.
   Co se týká ropy a plynu, jedná se o dar, který dal Allah milosrdný věřícím do vínku, aby využili svého bohatství ke svému prospěchu, což se stalo. Už jen z tohoto faktu je naprosto zřejmé, že Islám je pravým náboženstvím a jediným správným, neboť obdarováni byli hojně právě muslimové. Dalším důkazem pravé víry a tím i boží přízně, jímž Allah své věřící zahrnuje, je fakt, že taktéž byla dána muslimskému muži do vínku moudrost, jelikož dokáže tento dar využít ve svůj prospěch ke svému obohacení a ovládnutí světa. Proto hloupí káfirové z Ruska a Venezuely nejsou schopni dosáhnout takového finančního statusu a moci jako muslimové.
   Co se týká otroctví, nevěřící káfirové jsou otroky věřícího muže. Tak praví zákon. Vykoupit se můžou částečně platbou džizji, ovšem rovnoprávnosti nikdy nedosáhnou.

   Vymazat
  8. Je neuvěřitelné, že takoví živočichové jako 17:47 a 20:43 se vyskytují i v české kotlině. Něco tak odporného se hned tak nevidí. Zotročení či zabití nevěřících, zotročení žen, myšlení na úrovni hlubokého středověku, fanatismus bez hranic.

   Vymazat
  9. 11:24 Na to existuje vcelku logická odpověď a ta zní, že to teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky. Ony dva miliony estébáků a bolševiků se po jejich Sametu nikam nevypařily. Výpomocný slovenský estébák plní bojový putinovský úkol: posílit proruské skomírající senilní agenty Klauzemany v plíživé destrukci EU a v budování oligarchického komunizmu-babišismu ...

   Vymazat
  10. 15:28 tapetuješ tím samým a hloupým, místo abys odpověděl na to, co k té tvé pitomosti bylo namítáno.

   Vymazat
  11. 2:35 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Jeden z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého pána! Kdy konečně začnete prchat do svého ráje v Chujlostánu?! :-D

   Vymazat
 7. Jiří Jírovec7. ledna 2019 17:14

  Islám je snadný cíl. Zkuste ale mluvit kriticky o tom, že židi uřezávají chlapečkům kus penisu a rituálně zabíjejí zvířata.

  Každé náboženství má svoje prvky šílenství. Budete dětem, když s nimi půjdete na pálení čarodějnic, vysvětlovat, že to byly ženy, které lítaly na koštěti a obcovaly s čerty kdesi na kopcích? Řeknete jim, že na jejich mučení existovala katolická příručka a že byly opravdu upalovány? Budete jim vysvětlovat, že katolická církev má certifikované vymítače ďábla? Budete jim vysvětlovat idiocii žehnání kousku dálnice, zločinnost žehnání zbraní a kropení lékařských přístrojů? Budete svě syny varovat, chtějí-li být ministranty, mají doma říct, když jim velebníček bude sahat na pindíka? Mezi knězi jsou pedofilové a homosexuálové i když to církev dlouho zatloukala.

  Petr Žantovský naskočil na bandwagon. Mluví o Afghánci, který plácl nějakou Švýcarku po zadku a ona má být souzena za to, že mu přerazila nos. Ten se možná podíval na nějakou pornografii, možná i českou, kde jsou ženy, které na to jen čekají. Proč zmiňuje ojedinělý případ, když boje mezi irskými katolíky a protestanty ve jménu téhož boha stály v Evropě tisíce životů.

  Kdyby v sobě měl Petr Žantovský alespoň trochu mravnosti, musel by odsuzovat církve všech proveniencí za manipulaci s věřícími a žádat jejich vytlačení z veřejného života. Měl by kritizovat media, nejen ČT za to, že presentují teroristické akce jako by šlo o sport, góly a taktiku.

  Jeho kritika ČT kvůli tomu, že neřekne dětem, že se o islámském, svátku zabíjejí zvířátka je falešná, protože zůstává na pohodlné polovině cesty.

  Dnes zrovna probíhá proces s člověkem, který vymyslel teroristický čin, aby vyvolal nenávist nás civilizovaných vůči islámu. Nakonec bude osvobozen, protože není duševně zdráv. Není to tak dávno, co byli nepravomocně osvobozeni čtyři mladící, které (údajně) navnadili na bombový útok policejní agenti. Případ čeká na odvolání.

  Ono je strašně lehké rozeštvat lidi mezi sebou. ale co pak s tím?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každé náboženství, které dlouho nedostalo přes držku, štve lidi proti jiným (jinověrcům) a všichni proti ateistům.
   Nebezpečí ze strany je aktuální a je silné. Navážet se do Petra Žantovského, že nekritizuje i jiná nábožensvtí, je hloupost.

   Pane Jírovče, trochu jste mne zklamal.

   MM


   Vymazat
  2. Jiří Jírovec7. ledna 2019 19:27

   Mně jde o Petra Žantovského jen v tom smyslu, že se občas zabývá nevyvážeností medií a pak sám abdikuje na možnost mluvit podle pravidla padni, komu padni. V současné době je víc než potřebné lidi smiřovat. Diskuse o pořadu pro děti k tomu nijak nepřispěla. Propaganda (údajně zasahující děti) byla nahrazena propagandou pro dospělé. Půlhodinka nenávisti jako podle Orwella.

   Vymazat
  3. "A vy zase mlátíte černochy..." To je stejné, pane Jírovče, jako vaše argumentace. P.Žantovský na nic neabdikuje, jen se zabývá jedním, konkrétním, životně, existenčně závislým tématem. Samozřejmě, že on, i já, budu svým vnoučatům vysvětlovat nebezpečí jakéhokoliv fanatismu, jedno jestli náboženského či politicky ideologického, pokud to v daném okamžiku bude třeba. Ale je li primárně řeč o aktuální hrozbě politického islamismu, pak je článek o něm. S čím, a na základě čeho, chcete v současné době lidi smiřovat? S tím, že je nevyhnutelné se nechat zotročit, nebo zemřít? Proč máte potřebu se tak blbě ztrapnit?

   Vymazat
  4. Jiří Jírovec já jsem to četl jde o to že ta žena se bránila a má být pokutována stát nechrání svoje občany. A normální žena na ulici nečeká na to že ji bude někdo osahávat. A vůbec netoužim aby to u nás vypadalo takhle:

   https://navratdoreality.cz/zeny-sedi-ja-stojim-5998.html

   Vymazat
  5. Vysvětlete mi pane Jírovče, prosím, jak chcete smířit otroka s otrokářem, parazita s hostitelem, vraha s jeho obětí.

   Vymazat
  6. Pan Jírovec by tentokrát udržel úroveň, pokud by pana Žantovského doplnil, namísto aby kritizoval, co všechno měl, ale nenapsal. Žádná úvaha a článek nemůže zachytit všechno, zejména ne, co by si každý přál. Dávám přednost tomu, být přesvědčen, přiznat, že nevím, pouze věřit, tedy víru, zejména náboženskou a náboženské rituály odmítám. Chápu ovšem, že pro každého v hluboké nouzi, za utrpení a bezmocnosti je víra východiskem. Doufám, že k takovému nebudu nucen.

   Vymazat
 8. Doporučuji přečíst:
  Karel Čapek - Továrna na absolutno.
  https://uloz.to/hledej?q=Tov%C3%A1rna+na+absolutno

  Víra by měla být intimní záležitost.

  OdpovědětVymazat
 9. Pokud má nějaké náboženství ve svých svatých knihách přímo napsáno, že je třeba zabíjet jinověrce nebo bezvěrce, že jeho věřící jsou vyvolení nad ostatními a ti ostatní jsou jen nerovnoprávná sloužící zvířata, že žena není rovnoprávná muži, pak je v rozporu s demokratickými ústavami a porušuje paragrafy o rovnoprávnosti občanů:

  Článek 1
  Lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody jsou nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné.
  Článek 2
  (1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
  (2) Státní moc lze uplatňovat jen v případech a v mezích stanovených zákonem, a to způsobem, který zákon stanoví.
  (3) Každý může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.

  a naplňuje paragraf 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Nejlepší z gojímů (nežidů) by měli být zabiti."

   "Gojímové (nežidi) jsou jako špinavá zvířata."
   Citáty z Talmudu

   Vymazat
 10. Kamarádi čt : Ukrajinští benderovci , Albánští UCK , Pussy riot- veřejný grupáč s těhotnou aktivistkou , Syrská umirněná opozice , Čečenská islamská komanda. Tak proč platíme Češkou televizi ?

  OdpovědětVymazat
 11. Když je podřezávají židáci, je to v pořádku. Typická "západní" licoměrnost!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.