Reklama

pátek 25. ledna 2019

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

Lžiprezident Guaidó dělá provolání
v izolaci kolumbijského vyslanectví
Paul Craig Roberts
25.1.2019 blog autora, překlad Zvědavec
Poté, co od roku 2016 neustále slyšíme, jak si američtí presstituti stěžují, aniž by poskytli pouhý náznak důkazu, že se Rusko vměšovalo do amerických voleb, by si člověk pomyslel, že poslední věc, kterou Washington udělá, je vměšování se do voleb jiných zemí.Bohužel tomu tak není. Washington se, jak je jeho zvykem, vměšuje, ale tentokrát to zdaleka překročilo hranice pouhého vměšování. Washington 23. ledna 2019 prohlásil, že oficiálně zvolený prezident Venezuely Nicolás Maduro už není venezuelským prezidentem. Washington, nikoli venezuelský lid, rozhodl, kdo je prezidentem Venezuely. Prezident Trump oficiálně prohlásil zvolenou vládu za „nelegitimní“ tím způsobem, že formou příkazu zvolil venezuelského prezidenta: „Dnes oficiálně uznávám předsedu venezuelského Národního shromáždění Juana Guaidóa prozatímním úřadujícím prezidentem Venezuely.“

Je zřejmé, že Guaidó tancuje, jak Washington píská, jinak by si ho Washington nevybral.

Maduro, stejně jako Chávez před ním, se dopustil neodpustitelného zločinu, neboť zastupuje venezuelský lid namísto amerických korporačních a finančních zájmů. Washington jednoduše nestrpí latinskoamerické vlády, které zastupují latinskoamerický lid. Jak kdysi pronesl americký generálmajor námořní pěchoty Smedley Buttler, on a jeho mariňáci udělali Latinskou Ameriku bezpečnou pro americkou korporaci United Fruit Company a investice amerických bank.

Takže nyní má Venezuela dva prezidenty. Jeden z nich byl zvolen lidem, a druhý byl jmenován Washingtonem. Jak dlouho bude trvat, než Washington udělá totéž Rusku, Číně, Íránu, Sýrii, Turecku a Indii?

Washingtonu se podařilo falešně obvinit a zbavit moci reformistickou prezidentku Argentiny a nahradit ji pravicovou washingtonskou loutkou.

Washingtonu se podařilo falešně obvinit, zbavit moci a uvěznit vůdce reformistické strany v Brazílii, a dosadit pravicovou washingtonskou loutku.

Washingtonu se podařilo zlikvidovat reformistickou vládu v Ekvádoru, dosadit washingtonskou loutku a použít ho proti Julianu Assangeovi.

Washington zasahoval do francouzských voleb, neboť falešně obvinil pravděpodobného socialistického kandidáta Dominiqua Strausse-Kahna ze znásilnění. Poté, co Strauss-Kahn už neměl šanci na vítězství, bylo obvinění staženo.

Americké levicové křídlo obviňuje Washington ze svržení Allendeho vlády v Chile, i když v tomto ohledu zastávám jiný názor. Nicméně toto tvrzení odpovídá stejnému vzorci.

Reformistická vláda v Bolívii je také pod tlakem Washingtonu.

Je s podivem, že zbytek světa není pobouřen tak obrovským zasahováním Washingtonu do politických záležitostí jiných zemí. Dokonce i ruský prezident Vladimir Putin akceptuje vměšování Washingtonu do voleb v Rusku a na Ukrajině. Šikana ze strany Washingtonu, stejně jako ze strany Izraele, je nějakým způsobem přijatelná pro země, které jsou však velmi silné na to, aby to musely akceptovat.

Rusko bylo v souladu s leteckou základnou ve Venezuele. Pod záminkou střežení letecké základny zde Rusko mohlo nasadit spousty elitních vojáků, aby chránili Madura, který mezitím mohl zatknout Juana Guaida, jenž se očividně dopustil velezrady, i celou jeho politickou stranu, sloužící Washingtonu, nikoliv Venezuele. Jak může Maduro vládnout, když je obklopen zrádci, kteří jsou oddaní Washingtonu?

Čína má také vazby na Venezuelu, a rovněž by tam mohla poslat své elitní vojáky, aby chránili čínské investice.

Ale nic se neděje.

Když byl Chávez zvolen prezidentem, Washington využil starou španělsko-venezuelskou elitu, která byla ve spojení s Washingtonem, a jež stále ovládá venezuelské sdělovací prostředky, aby Cháveze svrhl. Ale předtím, než Washington mohl zabít Cháveze, zasáhla venezuelská armáda a lid. Ti si vynutili propuštění Cháveze a jeho opětné dosazení do úřadu prezidenta. Místo toho, aby Chávez zatkl zrádce, nechal je být. A jsou to právě oni, kdo v současnosti působí těžkosti Chávezovu nástupci.

Pokud latinskoameričtí nebo jacíkoliv reformátoři nepochopí, že Karel Marx měl pravdu v tom, že nemohou existovat žádné reformy, žádná revoluce, žádné zlepšení pro obyčejné lidi, pokud starý řád zůstane na místě, bude Latinskou Ameriku řídit a ovládat Washington, nikoli obyvatelé Latinské Ameriky.


- - -69 komentářů :

 1. Rudi dedeckove podporuji venezuelsky komunismus, ktery nese plody v podobe inflace presahujici milion procent rocne:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debile, tady si přečti, proč je na tom Venezeula tak katastrofálně !
   Za vším najdeš Fashington !
   A pokud tomu nevěříš, tak si najdi tu kanadskou studii a jiné materiály, kokote !

   https://aeronet.cz/news/pravda-o-venezuele-jak-doslo-k-tomu-ze-zeme-lezici-na-20-svetovych-zasob-ropy-zije-v-bide-a-astronomickych-dluzich-rikaji-vam-ze-za-to-muzou-socialisticti-vudcove-venezuely/

   Smazat
  2. Proto jim USA jmenovaly nového prezidenta? Že to nechápe Madura prosím ale armáda? CIA to vždy řešila obráceně, přes armádu. Teď přes parlament a pak že nejsou USA demokratické.

   Smazat
  3. Aha - pravdu najdu na aeronetu!

   Smazat
  4. 22;05
   Ve FUCKINGTOWN post nebo na BLICÍCH listech BUDE TŘEBA RA TVOJE PRAVDA URČITĚ!!!!!!☺

   Smazat
  5. 22:08 Myslíš že ty coby pšouk zrozený v tomto okamžiku - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   vyjadřuješ pravdu? To určitě! Jen tvůj vypouštěč je daleko a jeho prdy tu nejsou slyšet, ani moc cejtit, tak aspoň musej bejt vidět, že? Proto kapitálky, který z jeho prdů pravdu stejně neudělaj!!!☺

   Smazat
  6. JÁ NA ROZDÍL OD TEBE TY POSRANINO RETARDOVANÁ MYSLÍM,TY JEN TAPETUJEŠ TY PAUKOSRAČKOTAPETY,PANIMAJEŠ GRABIT???!!!!!!☺

   Smazat
  7. 20.53 jako obvykle jsi nic nepochopil, bledá tváři. I kdyby tam byla inflace nevím jaká, tak nic neopravňuje júesej, aby jim vybírali prezidenta. Je to poměrně jednoduché, tak snad to pochopíš.

   Smazat
  8. Drzost Made in USA opět v praxi!Sloužit a hájit zájmy této imperiální,neokonsko-fašistické zadlužené a demokracií pohrdající země, jako je hnUSÁcko,a jejich nenasytných miliardářských zločinných klanů, může jen zaslepený blb,který neví nic, co se kolem něj děje, nebo podplacený, a po rádoby falešné kariéře bažící vlastizrádce, který by měl být v každé takové zemi co nejrychleji vsazen za mříže. Ať už se jedná o Venezuelu, Brazilíi, Argentinu, nebo i EU a ČR! Kdo slouží americkým neofašistickým zájmům, ten slouží ďáblu a peklu. Kdyby nebylo rozpínavosti USA ve světě, tak bychom měli ve 21.století podstatně více klidu.Ti lotři z Fašinktonu neustále škodí světu, lidstvu i planetě Zemi, a proto jsou velmi NEBEZPEČNÍ všem!!!Jsem zvědav, kdy všechny ty proamerické loutky pochopí, že hrát si na věrného kamaráda USA, je pro každého smrtící záležitost!Platí to nejen pro Guaidóa, ale i pro všechny ty poskoky typu Junckera, Merkelové, Mogheriniové, Mayové,Porošenka, Kalouska,Langšádlové, Štětiny, pospíšila, Gazdíka, Farského, Rakušana, Bělobrádka, Bartoška,a mnoha dalších..... No, nevím, ale bez zásadních změn v uvažování obyčejných lidí o tom, kdo je kdo, se k lepší budoucnosti nedopracujeme. Ani ve světě, ani doma.

   Smazat
  9. 13:39 GRANIT blbe, GRANIT! Ani to si nejsi schopnej nezkurvit, skřekotající smrdutče! Tak tvrdí jsou ukrajinští vlastenci když hubí rudou komoušskou pakáž, ze který jako hniloba vzlíná tobě podobný smrad, rozumíš, PUTLEROFFSKÁ POSRANINO??!!!☺.

   Smazat
  10. 0:48 Hezký vývody, jenže je to právě a jen Putin, kdo byl mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 2. To je dobre, ze ve statni sfere probehne zakaz antiviru Kaspersky, ktery Rusove pouzivaji ke smirovani:

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kaspersky-varovani-nukib.A190124_165034_domaci_lva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Huawei a Kasperski jsou firmy, které nekývly na americké šmírování. Proto to tažení proti nim. Kdo nechce být šmírován Amíky a jejich kamarilou, ten kupuje Huawei a do PC si dá Kasperského jako antivir.

   Smazat
  2. V naší firmě je Huawei zakázaný už druhým rokem. O Kaspersky antivirus jsme ani neuvažovali.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:09 ano,jsi stále stejný kretén

   Smazat
  2. Dnes už chápu, proč takové zmrdy komunisti věšeli ! Škoda, že na tvého fotra zapomněli !

   Smazat
  3. 21:09
   Nechopnost a vztek USS fašounků potěší, o Venezuele a Kubě opět nulové znalosti, děkujeme za aktuální zprávy z pornohodnotového neziskového tábora. :-)

   Smazat
  4. Straslive hrozny je ovlivnovani voleb Putinem v USA. Jak si muze nekdo dovolit takove hrozne veci . Ktery se nedaji nikdy ani DOKAZAT. HIgledy a taky Pigledy to vola do nebe /toho USA nebe/... To si vyzaduje nejvyssi tresty, vyhaneni diplomatu a valky sankcemi a potom i svetove valky na to straslivy Rusko a jine podobne staty.
   Normalni demokraticky proces , kdy US nadiktovalo obcanum sveho presidenta do Venezuely /a agenta CIA a dalsich mirumilovnych organizaci/, pak mnozi ve svete nechapou , pac netusi co je demokracie..Za to ale USA nenese zadnou zodpovednost a na Venezulu zautoci , jako uz predtim , kdy dronem zautocili rovnou na presidenta Madura...Za ucelem jeho odstraneni..

   Smazat
  5. Sami dostali co zasloužili! Ochutnat vlastní medicínu!!! http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   A jejich následníky čeká totéž! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 5. 21:09
  TO UŽ SI TY RÁDIO FUCKINGTOWN VYSÍLAL,ZŘEJMĚ SE TI ZADRHLA OHRANÁ ZÁMOŘSKÁ OKUPAČNÍ DESKA!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Upozorneni. Tramtarie je 10 ,slovy deset hodin napred , ale bohuzel jen v case.

   Smazat
  2. 3:47 Ále, to je jen dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým rudoprdem!:)) A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, zmrd jeden! Toho sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Vod tý doby je denodenně zlitej jako tihle jeho kamarádi- https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   ... jediní co mu zbyli!!!!!☺

   Smazat
 6. Mám takový určitý pocit, že komunismus zatím nikde nenastal, to může signalizovat, že i ty Vaše další argumenty a Vám podobných, kulhají na obě nohy, kvůli neznalosti a antikomunistickém fanatismu. Nu což máme svobodu a demokracii každý si může říkat a psát cokoliv. Takže čusík a zdravíčko. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Rudi dedeckove, uz jste poslali internacionalni financni pomoc soudruhu Madurovi? Co se tady porad jen valite? Valte bojovat za socialismus do Venezueli, vy lenochodi:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Říká se, že čeština je dosti těžký jazyk. S takovou bych ale nelezl ani do Venezuely. Rudý dědeček

   Smazat
 8. US blbečkové si do posledního vydechnutí budou myslet, že jsou pán světa. A pro 21:53 - usínej spokojeně. Možná až se probudíš tak i rozum dostaneš.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:53 dostal od matky výprask za 4 a 5 na vysvědčení a už chrní. :-)

   Smazat
 9. My se možná budem jakožto rudí dědečkové někdy posírat, vy se ale poserete dřív až Ušáci krachnou a nebude mít komu lézt do zádele. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědku, to samé tu blekotátee stále dokola od výstřelu z Aurory. A realita? zkrachoval SSSR, celý východní blok a teď krachuje Venezuela. Ale vám to při vaší nekonečné tuposti a blbosti nikdy nedojde.

   Smazat
  2. 22:30
   Venezuela krachuje, protože se tam cpe USSA zloděj. Když jim šla na ruku USS, tak USS korporace to fakticky kradly suroviny a země byla v mnohem větší bídě než teď, ty nulo.

   Smazat
  3. 22:30, ty hele, víš, co je na tobě strašně hloupé? To, že bojuješ za zájmy jedné konkrétní skupiny lidí, se kterou nemáš absolutně nic společného. Ty nejsi součástí ani bioplanktonu v kanálu před jejich rezidencemi. Tady se nejedná o nějaké Američany nebo Rusy, ale o skupinu nadnárodních hyperboháčů, za které se biješ jako lev, a ještě k tomu zadarmo. Tihle lidé jsou dnes v New Yorku, zítra v Singapuru, občané několika zemí. To, co včera na Ukrajině, dnes ve Venezuele, pozítří klidně udělají tobě a tvé rodině v Česku.

   Smazat
 10. Když tak čtu tu diskusi fanatických rudých hotentotů, tak mě zaplavuje neskonalé štěstí, že jsme se téhle rudé špíny dokázali v 89 zbavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A namísto ní přišla daleko horší špína, smrad, splašky, lejna, vši a neštovice - když tak čtu ten tvůj přitroublý a sprostý žblebt ty špinavče 22.27. A této špíny, všiváků, jako jsi ty, kteří nenávidí určité lidi, ale denně mezi ně lezou diskutovat, se hned tak nezbavíme. Mně když se něco nelíbí, tak se tomu vyhýbám, což je asi přirozené, ty lezeš na diskuze k článkům NR denně, ačkoliv jen urážíš a nadáváš - proč tedy lezeš diskutovat? Protože jsi špinavec a duševní mrzák.

   Smazat
  2. Bohužel, rudá špína, reprezentovaná globalisty ve Washingtonu a Bruselu pouze změnila metody a v současnosti je na vzestupu, přičemž konzervativní síly jsou zatím v defenzivě, ačkoliv jejich odpor zesiluje. Je smutné, že mnoho lidí nechápe, o co tady jde, nechá se ohlupovat propagandou neomarxistických médii, jako je např. ČT, ČRo a volí krajně nebezpečné a protidemokratické strany, jako je TOP 09 nebo Piráty.

   Smazat
 11. No a co? Adolf Hitler jmenoval také vlády, ochránce národů (=protektory), generální guvernéry (Hans Frank...), říšské komisaře... Tak proč by Hitlerův následník, americký president, nemohl obdobně jmenovat presidenty a vlády, shodně s Hitlerovskými, NELEGÁLNÍ OD SAMÉHO POČÁTKU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní25. ledna 2019 22:28
   Německý fašismus si nehrál na demokracii, nýbrž ji označoval za zlo. Kdežto americký fašismus si na demokracii hraje, ale jedná fašisticky. Což je jistý rozpor, který nelze přehlédnout a očekává se, že se Amerika buď k tomu fašismu přizná i verbálně, nebo že se přestane fašisticky chovat, jako údajně demokratická země. P.K.

   Smazat
 12. Existuje starý bonmot:
  "Válka s anglosasy je hrozná, ale ještě horší je přátelství s nimi."

  Nicméně nejsou to vlastně přímo ti anglosasové, ale jejich elity a zejména finanční elity (ty skutečné kurvy).
  Dneska jsou ty země poněkud na huntě, nicméně díky globalizaci jsou ty jejich elity snad ještě silnější než dřív.

  Prakticky rok co rok vidíme nějaký přinejmenším pokus o svržení volených politiků. Nedávno v Armenii, předtím v Turecku, ve střední Asii, na Ukrajině ...

  A scénář stále stejný. Nějací zorganizovaní křiklouni zpochybní volby, demokratické země přinutí vládu, aby jim ustoupila. Typické barevné revoluce. Občané se často propůjčí v domění, že teď konečně to bude dobré. Pak je pozdě bycha honiti.

  Také jsme to zažili v r.1989, došlo nám to až po letech, některým dodnes ne.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 22.52 A jak bys dopad, trolle, kdyby ses o to TEHDY pokusil? Mocipáni, správci SVĚŘENÉHO, se museli změnit v tytéž mocipány, majitele UKRADENÉHO, VLASTNÍMU NÁRODU A OTČINĚ.

   Smazat
  3. Ano - i já chci zcela vážně tvrdit, že před rokem 1989 jsme byli normální a mravná společnost, a svým nadřízeným jsem mohl říci cokoliv, a v klidu se to projednalo. Dnes stačí jen slovo, a protekční hnusnej pětadvacetiletej parchant šikanuje padesátiletý chlapy. Blbci, kteří neumí vůbec nic, všude šéfujou, proto je tady taky takovej marast a sračky. Všude a ve všem. Vkus a mravnost v prdeli, normální chování v prdeli, namísto průvodů svátku práce se v průvodu promenádujou buzny s nahou prdelí. A každoročně - už téměř třicet let umrzají lidi na ulicích, a exekutorský svině zabavujou lidem fotografie a dětský hračky, jako důsledek řádění lichvářských sviní, které mají od státu volnou ruku - můžou podvádět a okrádat kdekoho. V hospodách zakázali politický totalitní svině kouření, prý zdraví a bla bla - ale vyvážení českých léků po kilech do zahraničí nezakázali. Současný režim je svinstvo všech svinstev, a ze svině, jako jsi ty, anonyme 22.52 kterej se to všechno líbí, je mi na blití, a taky mám sračku. Ahoj kreténe.

   Smazat
 13. Bohužel už se tam řežou je třeba aby se jim to nepovedlo a neměli tu ropu.

  OdpovědětSmazat
 14. Slizký havloidi manipulují s průzkumem voleb jenže my se nedáme a do eu voleb budeme volit SPD:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lumparna-havlisticke-uderky-Bakala-Radim-Fiala-besnil-kdyz-si-precetl-jak-malo-prisoudili-SPD-v-novem-pruzkumu-568137

  OdpovědětSmazat
 15. Při volbách je třeba dávat pozor, aby nedocházelo k výpadkům elektřiny, nebo zase budu koukat na ČT1 na Miroslava Kalouska v pořadu, "Jak to vidí služebníci Soroše"?!

  OdpovědětSmazat
 16. USSA je banda sraček, už je nejvyšší čas, aby jim tam příroda vysvětlila.kdo je tady pánem!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže ty nejsi žádnej pán ale HROMADA PUTLERSRAČEK a odulej seš tak, že i v soutěži o NEJVĚTŠÍHO Čechomužyka BYS KVŮLI svý těkavosti a plynné podstatě skončil až poslední!!!!!!
   Halt smrdutý unterpschouk kterej vyletěl z PRDELE tohodle škaredýho Ugrofína!!!! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_origi

   Smazat
 17. USA už dávno překročily charakteristiku diktátorské země. Jmenovat někoho prezidentem bez voleb v dané zemi, to je totalitní postup, který nemá v dějinách obdoby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejmenovaly ho, ale "uznaly". Chápeš rozdíl, pablbe?

   Smazat
  2. U nás taky jmenovali. A to třikrát. Naposled ale zaspali, protože zaspal kandidát.

   Smazat
 18. 9;20
  Co mají ty zámořský parchanti co nebo KOHO NEVOLENÝHO UZNÁVAT????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uznat X jmenovat, hodinky X holinky.... no nic, kašli na to.

   Smazat
 19. Nadnárodní hajzlové banksteři zase prosazují tu svou demokracii.No uvidíme co bude dál.

  OdpovědětSmazat
 20. Další loutkový stát nezůstal pozadu: Anglická banka zamítla žádost venezuelského prezidenta Nicoláse Madura o vydání 1,2 miliardy USD ve zlatých prutech, které jsou majetkem Venezuely. Kapitalizmus je v řiti, žádná pravidla a smlouvy už neplatí. Jenom právo silnějšího. Nedávno odmítly USA vydat Německu 1200 tun německého měnového zlata. Ale čeští ekonomičtí velikáni vám budou v TV vysvětlovat, že zlato nemá žádný význam :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Makrele nic nevrátili, protože nedostatečně poslouchala (Patriot Act už asi nestačil). Naivně si myslela, že když odstaví všechny jaderné bloky v elektrárnách, tak následně dokáže vystěhovat i americké jaderné zbraně z německého území a prohlásit SRN za bezjadernou zónu.

   Smazat
  2. 10:29 Makrela odstavila jaderné bloky proto, že tam byl plánován islámský chalifát, příchozí arabské a černošské obyvatelstvo by neumělo jaderná zařízení obsluhovat.

   Smazat
  3. 10:55 tak s tím asi vyrukoval Pjakin, no nevím, jaderné elektrárny jsou snad i v některých arabských státech

   Smazat
 21. Amerika je nepoučitelná aneb vtip dne: Bílý dům si na dálku zvolil za "dočasného" venezuelského prezidenta nějakého Juana Guaidá. Asi má připravit prezidentské křeslo pro "trvalého" venezuelského prezidenta Michaila Saakašviliho. Oba tito "loutkoví prezidenti", Guaidá a Saakašvili, byli spolužáky na Univerzitě George Washingtona, kde dostali tu nejlepší možnou přípravu na prezidenty! P.S.: ještě před dvěma roky byl Saakašvili připravován Amerikou na prezidenta Ukrajiny, ale Porošenko ho včas vytěsnil :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nebyl by seznam jejich spolužáků z této univerzity? zajímali by mě ti čeští, i když by se asi nerozpakovali frknout nám sem v případě nouze i toho kravatožrouta

   Smazat
  2. Troufám si tvrdit, že ani Porošenkův diplom nemá hlavičku moskevské univerzity.

   Smazat
  3. 10:16 Ukrajinci příliš zblízka viděli výsledky prezidentování Saakašviliho v Gruzii, proti němu byl Porošenko velikán, který se alespoň lépe doučil ukrajinštinu :-)

   Smazat
  4. 11.08 Porošenko alespoň před kamerama celého světa nepožíral strachy kravatu. Saakašviliho tehdy neukázali pod pupek, takže se možná i "pošvarcberkoval" (=slangový výraz pro vyměšování oběma přirozenými otvory. Proto si vysloužil po indiánsku i po skautsku "HRDINSKÉ BOJOVNICKÉ JMÉNO" - "KRAVATOŽROUT"; biologicky Kravatojed gruzínský - v EU přísně chráněný druh.

   Smazat
 22. Je opravdu trapné, že se vždy najde ochotný mladý blb, který se dá naverbovat, aby škodil svému národu.

  OdpovědětSmazat
 23. 10:16 titulek článku mohl být jiný, třeba : "Universita George Washingtona vychovala prezidenta Venezuely"

  OdpovědětSmazat
 24. Američané jim svobodně vybrali prezidenta, no, alespoň to udělali veřejně. To na Ukrajině, to byla jiná.

  OdpovědětSmazat
 25. A kdy američané vyberou prezidenta nám ? Marcel

  OdpovědětSmazat
 26. Možná budou jmenovat Drahoše . Nebo jinou loutku .
  Ani bych se nedivil. Miloš , ten má aspoň svůj názor .

  OdpovědětSmazat
 27. Putin je čipera! Ten stihne všechno.,
  Jenom jsem nikde neviděl a neslyšel v čem by nám kapitalistické Rusko mělo být nebezpečné! Jenom celou diskuzi zarámují nadčasovým vtipem, ze kterého je vše jasné! Sešel se Klaus s Putinem a Putin mu vyhrožoval, když nebudeš poslouchat , tak nechám bombardovat Prahu! Tak to jo Vladimíre, řekl Klaus , když mně ještě víc naštveš, tak ti nechám rozbombardovat Karlovy Vary ihned! RF je spolehlivým dodavatel energetických surovin,ropu, plyn,jaderné palivo, všechno v klidu bereme z RF a ještě brbláme! Ropovod Družba jede pořád a to ani nikdo nezmíní, to je samozřejmost a protože je to ropa z Ruska od "zlého" Putina, tak se o tom ani nesmí mluvit! To je ideologická diverze! Dnes se tak usilovně přepisují dějiny, že se už také nesmí říkat, že nás za války okupovali Němci, ale nacisté! V tom případě je ale také nutné říci, že nás v roce 1968 neokupovali Rusové , ale komunisté!! Tak to vyjde stejně! Zrovna tak máme v trestním zákoně ono pověstné "hanobení" národa , ale Rusové se mohou hanobit v médiích od rána do večera a to je v pořádku!! EU a NATO jsou dnes problematické organizace, protože nedodržují ani vlastní předpisy , za kterých jsme do těchto organizací vstupovali! Pořád budeme nasazovat psí hlavu Rusům a nejsme schopni si zamést ani před vlastním prahem! Jsem již starší člověk a nejsem nějak ideologicky vyhrazen,jenom chci aby byl v této zemi pořádek a dodržovali se platné zákony a předpisy a to také ty mezinárodní! To snad nechci tolik!

  OdpovědětSmazat
 28. 14.37 Ropovod Přátelství (=rusky Družba) však, bohužel, do ČR vede z ruské Samary dílem přes Bělorusko, NESPOLEHLIVOU UKRAJINU a Slovenský šát... Záložní zásobování přes ropovod "Ingolstadt" ovšem bude pro naše potřeby "BANDEROVZDORNÝ" až poté, co se dostaví North Stream II a "Turecký potok" s větví na Balkán.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.