Reklama

úterý 29. ledna 2019

Za koho to na Ukrajině štve Petříček proti Rusku?

Lubomír Man
29. 1. 2019
Ministr zahraničí ČR Petříček je na Ukrajině a jeho prvním hostitelem byl jeho rezortní ukrajinský kolega Klimkin. A aby byl postoj a směřování obou těchto mužů pro světovou veřejnost dostatečně jasný a výmluvný, nejednali na Ukrajinském ministerstvu zahraničí, ale na MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS OF UKRAINE, jak prokázal velkými písmeny vyvedený text umístěný na pozadí místnosti, ve které oba ministři tiskovou konferenci uspořádali.


Nu a ideově po anglosasku se oba ministři na zmíněné konferenci též vyjadřovali. Klimkin ocenil Petříčkem „naprosto jasný“ oficiální český postoj podporující sankce EU proti Rusku a odsouzení ruské agrese Krymu, k čemuž Petříček dodal, že ČR nebývale tvrdě odsuzuje hybridní válku, kterou Rusko proti Ukrajině na východě země vede. „Ukrajina musí bojovat současně na dvou frontách, proti ruské agresi a proti proruským povstalcům na východě, a druhou frontou je potřeba modernizovat Ukrajinu“, řekl Petříček.

Mluvil i o pomoci, kterou ČR Ukrajině poskytuje. Ukrajinu označil za klíčovou zemi východního partnerství (zřejmě proto, že představuje nejvýhodnější nástupnické území pro útok proti Rusku-pozn. LM), s kterou už sice nemá společné hranice, ale nicméně ji i tak vnímá jako svého souseda.

Nejmilovanějšího ze všech sousedů, které má, tlačí se mi do pera, a to proto, protože je ze všech nejrusofobnější, stejně jako je sociální demokrat Petříček zřejmě nejrusofobnější ze všech ministrů české vlády. A člověk, který žlučovitě zlostné výpady tohoto člověka proti Rusku čte už po několikáté, se nemůže zbavit otázky, do jaké míry vyjadřují jeho protiruské výpady názor celé české vlády. Premiér Babiš se zatím k této otázce nevyjádřil, zato s podporou všeho, co Petříček v Kyjevu učinil a řekl, si pospíšil vyjádřit svůj plný souhlas Hamáček, předseda to ČSSD. Bývalé to strany českých pracujících lidí.

Inu i tak se bijí hřebíky do rakví.

Vždyť propánakrále, pane Petříčku a pane Hamáčku, i Němec Günther Verheugen viděl, že to, co dnes Ukrajině z Kyjeva vládne, je čistokrevná vláda fašistů z masa a kostí. A vy Češi to nevidíte?Lubomír Man

71 komentářů :

 1. Citát z článku: "Maďarský premiér Viktor Orbán americkým diplomatům oznámil, že hodlá provádět neutrální zahraniční politiku a nikoli plnit požadavky USA, píše The Wall Street Journal. V článku se praví, že Orbán dostal nařízení, aby čelil „čínské kybernetické špionáži“ a podpořil Ukrajinu proti Rusku." P.S.: mně z toho vychází, že naše politické loutky dostaly naprosto stejné nařízení jako Orbán a zachovaly se zcela opačně. Proto ta česká "kauza Huawei" a proto jede soudruh Petříček podpořit banderovce v Kyjěvě proti Rusku. Česko má Amerikou řízenou administrativu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to přesně tak. Nechci mít s takovou vládou a s takovou politikou nic společného. Žijeme v protektorátě, vláda je kolaborantská a podílí se aktivně na přípravách války.

   Smazat
  2. Smutnější je na tom všem, že lavírovacímu alibistovi (ANO) Bavičovi, žábě na prameni! Stále rostou preference a díky populismu Maláčové (ČSSD) "Všechno všem!" rovněž, tyto sliby u lidí přebijí zhovadilosti Petříčka (Pocheho), jsou to opět plané sliby a jak je známo slibem nezarmoutíš, jelikož ceny energií - potravin jdou stále výše. To znamená do jedné kapsy přidáme a z druhé o něco více seberem?!

   Jaromír Soukup se na ně, již vybodl, nic kloudnýho z těch všech nýmandů nedostal a jak povídal, reklamu jim dělat nehodlá, nezaslouží si ji! Tak koho volit samotného Okamuru s Fialou (SPD), (Piráti) to je (sTOP 09, STAN a ČSL) dohromady? (KSČM) je zpuchřelý Dolejš, Filip a panděráč Kováčik, který taktéž u Soukupa lavíroval, jak mohl. Ti dva jediní Kováčik a Dolejš, nemohli kolem pupku dopnout sako, provokatéři ...

   HUAWEI®

   Smazat
  3. VOLIČI ČSSD,UŽ JSTE DNES PODĚKOVALI PANU PŘECEDOVI

   že jeho ministr nechce 3,6 bilionů,které nám dluži NĚMECKO z válečných reparaci?
   Radějiho poslal svého oblíbeného ministra zahraniči propagovat fašismus?
   Kde jsou naši intelektuálové,kteři by o tom mohli psát nekonečné články,ale občany ČR zvolenÍ PRÝ ZÁSTUPCI vám vždy ještě dalšich 30 let budou dokazovat,že jste skvěli voliči,mistři světa ve skoku na špeck!
   Budete dále všichni protivýplatě 10 000 korun,které vám jsou kradeny měsičně protože zmizel NZP,který vyplácel minulý režim VŠEM občanům a ktertýuž nynějši KSČM vůbec nechce nebot si ho do programu nedá a nedá!

   BUDETE SI VYNUCOVAT PENÍZE KTERÉ VÁM PATŘI,NEBO BUDETE VOLIT ZAS NAŠE STRANY BÍDY A ZADLUŽENÝCH OTROKŮ?

   Smazat
  4. MUSI VOLIČI ŽÁDAT,ABY VZNIKLY NOVÉ STRANY S PROGRAMEM

   občanů voličů ZVANÝM NPV?
   Kdo je pro ať tu zvedne ruku a napíše připadně proč je proti!
   Vítězstvi nás občanů nad stávajicimi podvodnickými přecedy neschopných polit.subjektů ,které nedokázaly za TŘICET let odsouhlasit ani jeden POUŽITELLNÝ Zakon o referendu by tak mohl hrozit

   ZDAR,ZDAR ZDAR!

   Smazat
  5. ...soc.dem. s Petříčkem je nevolitelná...

   Smazat
  6. Za koho ten zkurvysynPochetříček mluví ????Jen za havloidsatanisty , nácky a vlastizrádce včetně ČTkanálií !

   Smazat
  7. Ukrajinská mafie už pronikla do nejvyšších míst naší politiky. Teď prosazují, aby ukrajinci mněli stejný plat jako češi. Léčit nás budou lidé s koupenými tituly. a dokud to budou krýt amíci, čučkaři o tom ani nepípnou.

   Smazat
  8. Dnešní zpráva:Ukrajinci budou mít u nás větší platy než Češi

   Smazat
  9. Ukrajinci,

   To je Bavičovo práce, jeho nezajímá 2.500 Personálních agentůr, plus všichni další vydřiduši na tento ksindl napojený, nebylo by třeba Ukrajinců, Mongolů a nově i Indů!? On se s tímto ztrouchnivělým dědkem původem ze země zaslíbené pokouší naši zem ve SVÉM zájmu zotročit:

   Dnes ČT24 20:00 90′

   Interaktivní zpravodajský pořad ČT24. Hlavní události dne, podstatná témata a jejich aktéři odpovídající na otázky diváků živě v Hyde Parku. Dnes na téma "Ukrajinci v Česku" s prezidentem Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR Janem Wiesnerem.

   Tento dobytek rovněž prosazuje na ČT znovuzavedení, povinné platby u lékařů? Ukrajinců, když naši mizí!

   Jelikož je neumí a nechtějí po studiu smluvně zavázat: „Chceš jít za lepším? Vrať náklady za studium daňovým plátcům České republiky!!!“. A jdi si třeba do ...


   HUAWEI®

   Smazat
  10. 11:15 Zrovinka nedávno jsem obdržel toto:
   http://pamatky.bcb.cz/zvony/Rekvizice-ceskych-zvonu-za-2-svetove-valky

   Smazat
 2. Možná za Porošenkovy ideály, jako je např. udělení statutu válečných veteránů banderovcům, za jejich chrabré činy:
  http://novysmer.cz/index.php/historie/2890-kdybych-mel-zapomenout-na-ne-boze-na-nebi-zapomen-na-me

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lze vyjmenovat tisíc a jeden důvodů a přitom se netrefit. pravdou je, že pokud za někoho řve a hanobí Rusy a Ukrajince, tak je to že řve za kudrnatý

   Smazat
 3. Banderovec Štětina se rozhlíží po další straně, která by ho vytáhla do Europarlamentu. Doporučuji přibrat do ČSSD, je to strana jeho srdce :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně ! A dále pokračovat podle hesla - když do pekla tak na pořádném koni ,ať je ten konec socdem definitivní .

   Smazat
 4. Malej Péťa si dovoluje mluvit jménem nás všech. Unglaublich!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak ono to v naší vládě vlastně funguje? Zahraniční politiku řídí a vykonává pan ministr zahr. sám? Nebo takovéto kroky mezinárodní politiky předkládá vládě k projednání? A co pan premiér? To si přečte až post festum z novin, co pan ministr provedl? Poučte mě, děkuji. A.Š.

   Smazat
 5. ČR nebývale tvrdě odsuzuje hybridní válku, kterou Rusko proti Ukrajině na východě země vede. Spíše bych řekl ,že "mini" str Petříček je mimořádně natvrdlej a stejně sním je i sebevražedná politika čssd ,která si dala za cíl neposlouchat občany této republiky a zavrtat se co nejhlouběji do teploučka EU/USA zadnic ,dříve něž z nich budou politické mrtvoly a z čssd partaj duchů.Bohužel v tom nejsou samy. Jsem opravdu mimořádně nasr... ,protože takovéhle články o našich lokajích čtu opravdu velmi nerad. Bredy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babišovci jsou naprosto stejní lokajíčci, jenom se dovedou lépe maskovat, doma velká ramena, venku podrazy v úklonu.

   Smazat
  2. pro 9:36 Dávám vám plně za pravdu. Komunisti pod Filipem jsou naprosto stejná sebranka. A už to ani nemaskují. Otevřeně podporují tuto vládu a když si poslechnete soudruha Dolejše, tak slyšíte stejné řeči jako od Kalouska a spol. z TOP09 nebo STAN.

   Smazat
  3. danny, jen dotaz. Ze současné garnitury politiků a politických stran, jakou vládu byste složil? Nebo jak dál z tohoto marastu, nejen u nás? Jinak ten "mateřský jazyk" v jiném tématu a jinde jste vzal nepřesně, přesně vědecky.

   Smazat
  4. Podpora je podmíněna a lepší řešení než volit KSČM není a dlouho nebude. Lidé přicházejí a odcházejí, ale program zůstává. Jakš takš.

   Smazat
  5. R.P. 29. ledna 2019 12:38

   Co je to PROGRAM,to je onen povolební: „Trhací kalendář!“? U vás "Jakš takš" PROGRAM. Tak s tímto Jakeštakešem už nikde neuspějete ...

   ®

   Smazat
 6. Ukrajinu vedou fašisti, kteří od Evropou a USA organizovaného puče v roce 2014 dovedli k ekonomickému krachu. Ukrajina dnes nakupuje plyn od Evropské unie. A odkud Evropská unie nakupuje plyn? No přeci z Ruska. Ale kdyby Ukrajina tento plyn rovnou nakupovala od Ruska, byl by o hodně levnější. Od Evropské unie je několikanásobně dražší. To samé je to s uhlík, kdy Ukrajina místo toho aby kupovala levné uhlí od Ruska, nakupuje ho z USA několikanásobně dráž. Ukrajina za dobu od státního převratu provedeného Evropskou unii a USA zlikvidovala svůj letecký a kosmický průmysl, zlikvidovala svůj těžký průmysl. Z Ukrajiny za dobu od roku 2014, tedy od nezákonného puče, ztratila polovinu obyvatelstva, které uteklo z Ukrajiny, protože by se na Ukrajině neuživili. Z původních padesáti milionů obyvatelstva před majdanem, má Ukrajina dnes 25 milionů obyvatel. Západní státy vyvážejí z Ukrajiny nejúrodnější černozem a to v milionech tun ročně a plundrují Ukrajinu nebývalým způsobem a to vše díky USA dosazenému prezidentovi Porošenkovi a ostatním ministrům Ukrajinské vlády a všichni členové vlády mají Americké, Izraelské, Švýcarské pasy a v podstatě nejsou ani Ukrajinci a počítají, že jakmile Ukrajinci už toho budou mít dost, utečou z Ukrajiny a nechají jí svému osudu. Ukrajiny je ukázkou fašismu západních demokracii v praxi. Ná š ministr zahraničí Petříček je ostuda Českého národa a za svojí činnost, tedy podporu a schvalování fašismu by měl být postaven před soud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, Petříček před soud.

   Smazat
  2. ČSSD skončila u Českého obyvatelstva. ČSSD se úplně zdiskreditovala. Gross, Sobotka, Petříček, Hamáček a další totálně potopili ČSSD svou korektností vůči fašistické politice Evropské unie a USA.

   Smazat
  3. Občanům konečně dochází, proč ČSSD požadovala ministerstvo zahraničí. Je to zcela bezzásadová a prodejná strana ovládaná nesplaceným dluhem ve výši 338 miliónů!!!

   Smazat
  4. ...souhlasím, že Petříček je ostuda českého národa...za mě nejedná...

   Smazat
 7. v celku je jasné, že hospodársky ani my a a ni vy do Ruska už neprerazíme, nuž, aspoň nech plesnú dvere, ale Česko je na tom ako prílepok Nemecka jasne definované, je to tak, čím ďalej je zrejmejšie, že vaše MZV je pobočkou Berlína - Kiska ako pridruženec USA je vyznamenaný v Česku, u nás v tlači - a to je čo povedať - oznam malými písmenami - ta tak

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale v přímé volbě jste si zvolili úžerníka Kisku, u nás aspoň prošel Zeman. Nevím, kdo je na tom hůř.
   Váš Lajčiak se smutně podepsal svou fanaticky protisrbskou politikou na Balkáně... mám pokračovat ve srovnávání?
   Myslím si, že naše dvě "kolonie" si nemají co vyčítat. Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.

   Leo

   Smazat
  2. Naprostý súhlas Leo. Zatial čo prvej Slovenskej republike ste si dovolili výčitky ako jej vláda nadbieha fašistom v zjednotenej Európy do Tretej ríši, zúčastňuje sa na šírení vznešených ideálov v tom čase toho protežovaného režimu, na humanitných vojenských opeeráciách Wehrmachtu a podobne, tejto druhej Slovenskej republike si už sotva budete môcť dovoliť také výčitky. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 8. Již po několikáté upozorňuji, že za složení vlády je zodpovědný premier. Tedy i za debila Petříčka. A dělat mrtvého brouka a zatím podporovat takového idiota z Babiše dělá normálního ne premiera, ale hoštaplera.
  Takovému člověku bych ruku nepodal. V životě jsem se několikrát spletl v určitých lidech a proto si myslím, že už poznám hajzla na první pohled. Babiš je hajzl.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně - viz 9:36

   Smazat
  2. Vidim to stejne

   Smazat
  3. Ten banderovec Petříček ignoroval naše hrdiny padlé při osvobozování Kyjeva v roce 1943! Ani kytku jim na hrob nedal!!! Petříček je zkrátka Pochva.

   K.

   Smazat
  4. 11:24 Aspoň že tým pri Mariupole sa mohol pokloniť! - https://www.youtube.com/watch?v=FbKdjzqWIA0

   Smazat
 9. Petříček Tomáš byl a bude dement na svém místě.Prostě potřebuje asi dostat pořádně přes držku.On si ho někdo najde až nebude ministrem.

  OdpovědětSmazat
 10. Existuje jeden pojem a sice "vlastizrada". To, co předvádí " malý petr" s tichou podporou premiéra podpindosníka tuto skutečnost stoprocentně naplňuje. Doufám, že pořád ještě melou...

  OdpovědětSmazat
 11. Uvidíme, jestli i po tomto komunisti nevyvolají jednání o odvolání toho darebáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jací komunisté? Patrně máte na mysli Filipovce,ale ti přeci nemají s komunisty nic společného......bohužel,nebo naštěstí.Komunysty povraždili němci v době protektorátu a Jan Šverma zahynul v SNP.

   Smazat
  2. 10:29 Vzal jste mi to z úst!

   Smazat
 12. EU připravuje Ukrajině vízovou povinnost.
  Nejen že lépe zabrání eskalaci bojů na nechtěných území,
  ještě k tomu pomohou s občanskou mobilizací.
  Válka je připravená a zbývá jen doladit vše potřebné.
  Volby v zemi jsou za dveřmi jako hodina dvanáctá.
  Hodina, o níž se hovoří,
  že je čenichem smečky denního času,
  a že tě vyslídí, stůj, co stůj*

  OdpovědětSmazat
 13. Na příkladě Babišovy vlády mně dochází, kde hitlerovci vzali před desítkami let tolik kolaborantů. Historie se opakuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš už neni schopen ukočirovat ani ČSSD a jejiho kurevského přecedu, kterému porouči jeho ministr zahraniči a jak potom chce řidit ČR?

   Smazat
  2. Babis s nami hraje od zacatku falesnou hru.

   Smazat
  3. UŽ JSTE DNES PODĚKOVAL PANU PŘECEDOVI ČSSD A KSČM 11:41 Z NPV PRESSTŘEDNISTVÍM OSV ?

   že jeho ministr nechce 3,6 bilionů,které nám dluži NĚMECKO z válečných reparaci?
   Radějiho poslal svého oblíbeného ministra zahraniči propagovat fašismus?
   Kde jsou naši intelektuálové,kteři by o tom mohli psát nekonečné články,ale občany ČR zvolenÍ PRÝ ZÁSTUPCI vám vždy ještě dalšich 30 let budou dokazovat,že jste skvěli voliči,mistři světa ve skoku na špeck!
   Budete dále všichni protivýplatě 10 000 korun,které vám jsou kradeny měsičně protože zmizel NZP,který vyplácel minulý režim VŠEM občanům a ktertýuž nynějši KSČM vůbec nechce nebot si ho do programu nedá a nedá!

   BUDETE SI VYNUCOVAT PENÍZE KTERÉ VÁM PATŘI,NEBO BUDETE VOLIT ZAS NAŠE STRANY BÍDY A ZADLUŽENÝCH OTROKŮ ? MUSI VOLIČI ŽÁDAT,ABY VZNIKLY NOVÉ STRANY S PROGRAMEM

   občanů voličů ZVANÝM NPV?
   Kdo je pro ať tu zvedne ruku a napíše připadně proč je proti!
   Vítězstvi nás občanů nad stávajicimi podvodnickými přecedy neschopných polit.subjektů ,které nedokázaly za TŘICET let odsouhlasit ani jeden POUŽITELLNÝ Zakon o referendu by tak mohl hrozit

   Smazat
 14. Bylo nad slunce jasné ,pokud Petříček dostane ministerské křeslo,kterým směrem povede zahraniční politiku! Proto Zeman brzdil jeho zvolení. ČSSD si tímto ministrem zatlouká poslední hřebík do rakve svojí existence v parlamentu !A ještě něco. Nechápu proč je politika Eu nazývána neomarxistickou a levicovou. Podle mě má jasné prvky nastupujícího fašismu ! Viz Španělsko a brutální potlačení Katalánska v pokusu o osamostatnění. Viz brutální potlačování demonstrací ve Francii a solečně s Německem a Anglií ,pokus o nahrazení obuvatel Evropy etnikem z jihu.A Petříčk svojí shrbenou anální politikou dokazuje na fašistické Ukrajině že ne neomarxismus ale fašismus dostal zelenou !

  OdpovědětSmazat
 15. Šedivou, barvu lidských krys *

  http://www.iniciativy.nazory.cz/vatikan/index.htm
  L. H. Lehmann

  Vatikánská politika za druhé světové války

  Přeložil K. V. Vít

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://youtu.be/MoWRxTnnYxA

   Smazat
  2. Ad 10:45 Proč sem tapetuješ stále stejnou hovadinu. Papež se k Venezuele vyjadřuje alibisticky, zkrátka katolický pokrytec!
   A navíc to s obsahem článku nemá nic společného!

   Smazat
 16. Od socanů se to dalo čekat. Mají plnou hubu práva, ale sami svoje dluhy nechtějí splácet. Vždycky byli korohvička poslušná větru, který vane.
  Máme ale štěstí. SD evidentně zanikne, ale členové se přelijí tam, kde to pořádně zase frčí i kdyby to bylo na pirátské lodi.

  OdpovědětSmazat
 17. Tenhle nýmand nemluví za Český národ příští volby půjdou kam patří na smetiště dějin:

  http://svobodnenoviny.eu/jednotkou-ceske-blbosti-je-1-petricek/

  OdpovědětSmazat
 18. Petřičůrek mi připomíná moc min. zahraničí Polska pana Becka. Ten se velice vřele objímal a kamarádsky domlouval s Hitlerem před 2. světovou válkou na věčném přátelství, no a Petřičílek se nyní stejně domlouvá s dědicem Hitlerovy ideologie a jeho epigonem Porošenkem. Tak Petříčůrek - Heil Porošenko! My jsme měli dva ministry ahraničí a to byl Beneš a Jan Masaryk.Ostatní se ukázali jen ubohými veksláky kapitálu.

  OdpovědětSmazat
 19. Pokud někdo oficiálně označí za agresi výsledek svobodné vůle drtivé většiny obyvatel Krymu (o svém odtržení od vysloveně protiruského pučistického režimu dnešního banderistánu a svém přičlenění se k RF), pak nepatří na ministerstvo, ale do péče odborníků. Je sociopatickým jedincem. Bez skrupulí.
  Marně přemýšlím, jak je možné, že soc.-dem. patraj dokázala vygenerovat a do čelní funkce na MZV dosadit až takovou lidskou šlapku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Františku, Vy máte dojem,že vygenerovala pouze jednu lidskou šlapku ...

   Google vyhledávač: zradci co zradili cssd a cr

   ®

   Smazat
  2. Zkuste to znovu později

   Z vašeho počítače nebo sítě jsou odesílány automatizované dotazy. Z důvodu ochrany uživatelů nelze požadavek okamžitě zpracovat. Další podrobnosti naleznete na stránce s nápovědou

   HUAWEI®

   Smazat
 20. Tady ale nejde už pouze o Krym, ale o legalizaci a oživení fašismu a jeho znovurozšíření do zemí Evropy.

  OdpovědětSmazat
 21. Doufám že ho tam někdo konečně sejme!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč násilí? Vždyť on se odrovnává sám.

   Smazat
 22. On se někdo diví? Tato vláda - ať už současná se socany nebo předtím v demisi vždy projevovala velmi vysokou dávku servility. Ať už šlo o kauzu Skripal (Novičok), kdy naše loutková vláda okamžitě vyhostila 3 diplomaty, což bylo ze zemí EU nejvíc na počet obyvatel (nepočítáme-li VB), kauzu Nikulin nebo třeba nadšené reakce na bombardování Sýrie, za které byl tehdy Stropnický pochválen přímo ministrem zahraničí USA. Samozřejmě nelze zapomínat na podporu okupačních misí NATO. A v této politice rektálního alpinismu vláda pokračuje a pokračovat bude, vždyť už samým potvrzením je i tato silně probruselská koalice. Takže na tom, jak se Poche-Petříček na Ukrajině chová není nic podivného, naopak by bylo velmi zvláštní, kdyby tam svoji neutuchající servilitu neprojevil. Hovoří přece za vládu, tedy i za voliče ANO a ČSSD ne? Tedy i za vás, kdo jste tyto strany volili...

  OdpovědětSmazat
 23. Konečně i slepý vidí - že to, co se skrývá pod krycím jménem ČSSD, je vlastně pokračováním tradice v Norsku zakázané, stejně "ctihodné" strany NS (NASJONAL SAMLING).

  NORSKÁ STRANA MĚLA KOLEM 50 TISÍC ČLENŮ, ČSSD spadla z maxima, kolem 25 tisíc, asi k devatenácti tisícům.

  Díky reálné politice ve stylu NS zřejmě ČSSD počítá s hlasy ultrapravičáků. Díky voličům Dělnické strany sociální spravedlnosti, anarchistů přebraných Pirátům a TOP 09, ANTIFA a podobných exotických stran se chystá dobýt posice v EP a ovládnout českou kolaborantskou politiku. Možná ji podpoří i voliči ODS, pokud je pro ně ODS příliš nalevo...
  VLÁDA DRUHÉHO PROTEKTORÁTU si v ničem nezadává s předchůdkyní z doby zastupujícího říšského "ochránce" Reinharda Heydricha neblahé paměti. Vlastně se ten Němec narodil v Halle an der Saale (česky Dobrosol.-) v budoucí NDR...

  VLÁDA PRVNÍHO PROTEKTORÁTU JEZDILA NA KOBEREC DO BERLÍNA, NE DO nějakého REICHS COMMISSARIATU UKRAINE! DONNERWETTER!

  OdpovědětSmazat
 24. Petříček je socan jako poleno, dokladující, že tato strana se už zachránit nedá. Doufám, že socani už v parlamentu nebudou. Zřejmě si neuvědomují, že nebyli zvoleni proto, aby hájili zájmy ukrajinských nácků. Taky by mě zajímalo, jak to budou vysvětlovat polákům.

  OdpovědětSmazat
 25. Socdem byla vždy poskokem nacistů. Právem byly socdem strany označovány ve 30. letech za sociálněfašistické. Takže nic nového. I když komunisti, jak je vidět klesli na nejich úroveň. Kdo dá hlas této sebrance schvaluje banderovské vraždění v minulosti a nese zodpovědnost za vraždění té soldatesky v současnosti a připravované v budoucnosti.

  OdpovědětSmazat
 26. Co s Babišem, když trpí ve vládě Petříčka a jemu podobné?
  Nevolit!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:39 trpí ho tam proto,že Petříček dokoná smrt ČSSD

   Smazat
 27. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 29. ledna 10:57.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 28. PŘÍSNÉ TRESTY za nedovolené užívání angličtiny!

  Náš drahý soudruh a soukmenovec Man má Leninsko-putinskou pravdu: Angličtina NESMÍ být používána na území naší rodné Západní Asie!

  Proč nesmí?
  To přece ví každý roduvěrný Čech a Rus: Angličtina je jazyk kapitalismu a demokracie!
  Proto NIKDO z nás horšolidí, nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů tu ODPORNOU angličtinu nepoužívá.
  A taky neovládá, samozřejmě.

  Viz § 231d Trestního zákoníku Československé slovanské socialistické republiky: Kdo bez svolení Strany a vlády použije angličtinu na slovanském území od Vladivostoku po Aš, bude potrestán odnětím svobody na 30 let nebo smrtí.
  Přirozeně, dotyčné svolení Strany a vlády může být uděleno jen ZVLÁŠŤ DOBŘE prověřeným soudruhům a soukmenovcům, např. rozvědčíkům.
  A také vybraným pracovníkům v turistickém ruchu: Neboť musíme předpokládat, že naši Západní Asii navštíví i západní turisti TAK NEVZDĚLANÍ, že nebudou umět ani česky ani rusky.

  Každopádně: Ministerstvo zahraničí tzv. Ukrajiny musí používat buď češtinu nebo ruštinu. Stejně jako CELÁ tzv. Ukrajina.
  Čili, jak Leninsko-putinsky správně píše s.s.Man, Ukrajinské ministerstvo zahraničí může mít čitelné označení „Ukrajinské ministerstvo zahraničí“.

  Ano, tomu rozumí každý pologramotný horšolid české národnosti, i když gramaticky správně by bylo „Ministerstvo zahraničních věcí Ukrajiny“. Tečka.
  Mimochodem: Náš drahý s.s.Man je přestárlý starobní důchodce, proto prostě NEMŮŽE vidět, že na oné fotografii je i nápis „Міністе́рство закордо́нних справ Украї́ни“.
  Omluvme proto milého s.s.Mana, neboť my se jeho věku asi nedožijeme.


  S. K. Neumann, P. Radosta: A hrdý buď
  A hrdý buď,
  žes vytrval,
  žes neposkvrnil ústa ani hruď
  falešnou anglickou řečí.
  Takový byl můj lid
  s kosou a kladivem.
  Na jitřní čekal svit,
  čekal a věřil.
  Úrodu novou sklidí sám,
  sám se svými.
  Jděte mu z cesty. Staví chrám
  putinské doby.  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 29. Citát z článku na netu: "Maďarský premiér Viktor Orbán americkým diplomatům oznámil, že hodlá provádět neutrální zahraniční politiku a nikoli plnit požadavky USA, píše The Wall Street Journal. V článku se praví, že Orbán dostal nařízení, aby čelil „čínské kybernetické špionáži“ a podpořil Ukrajinu proti Rusku." P.S.: mně z toho vychází, že naše politické loutky dostaly naprosto stejné nařízení jako Orbán a zachovaly se zcela opačně. Proto ta česká "kauza Huawei" a proto jede soudruh Petříček podpořit banderovce v Kyjevě proti Rusku. Česko má Amerikou řízenou administrativu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když to píše The Wall Street Journal, tak to MUSÍ BÝT PRAVDA:
   „Ukrajina je pokusné morče Moskvy.
   Rusko využívá svého souseda k vylepšení své agresivní taktiky a testování, zda jsou soupeři ochotni vrátit úder.
   Nedělní ruský útok na ukrajinská námořní plavidla v Azovském moři ukazuje, že Kreml je připraven na otevřený konflikt.
   Po téměř pětileté tajné válce, kdy Rusové používali soukromé armády, agenty a neoznačené federální síly, nyní hlučně oznamují otevřený útok na ukrajinské síly.
   Tato agrese zvlášť zdůrazňuje ochotu Ruska využít své námořní vojenské síly k blokování obchodu a omezování výměny zboží.
   Tento útok porušil smlouvu z roku 2003, která označila Azovské moře jako společné území mezi Ukrajinou a Ruskem.“

   Článek WSJ je zde, ovšem průměrným čtenářům Nové republiky je k ničemu, protože komouškové a zemanisti umí tak akorát rusácky: http://www.wsj.com/articles/ukraine-is-moscows-guinea-pig-1543447350

   Co tedy ukázal Rusákům jejich zločinný „test“?
   Že Ukrajina je ochotna za svobodu a nezávislost bojovat až do konce.
   Je jasné proč: Ukrajinci znají Rusáky a rusáckou žumpu PERFEKTNĚ, za staletí rusácké okupace, násilné rusifikace a přímého vyvražďování.

   Zato my Češi se na návrat do rusácké žumpy přímo TŘESEME. Třeseme radostným očekáváním, ne strachem. Prostě jsme pitomci, kterým skoro 50 let pobytu v rusácké žumpě bylo málo.

   Naši vlastizrádci Zeman a Babiš lezou Putinovi do zadku, žerou jeho lejna a slastně si u toho mlaskají.
   A čeští pitomci je volí a volí, navíc chtějí pryč z NATO a EU.

   Tak to budou mít, když to chtějí. Zatím mají demokracii, kterou dostali od Západu, tak si ji mohou svobodně zrušit, prodat za mísu šošovice, blbouni. Jako v roce 1946.

   To se budou Čecháčkové divit, až Babiš udělá měnu, jako hezkou tečku za znárodňováním – stejně jako jeho partaj udělala v roce 1953.
   Jo, to pěkně protáhnou držky, Čecháčkové, když opět přijdou o všechny prachy. :-)
   Pak zas budou brečet a nadávat u piva, do smrti, bez šance na osvobození. Za takové pitomečky, kteří se nepoučí z vlastních chyb, už nikdo nikdy do války nepůjde.

   Takže Putin dostane blbé Čechy, ale ne hrdé Ukrajince.


   Vlastimil Čech

   Smazat
 30. Vlastimile Čechu, jednak se vůbec neorientujete v poválečné evropské historii, nemáte tušení o ekonomice, natož o fiskální problematice té doby, především ale hloupě agitujete ve prospěch přízemní politiky vlád "České republiky". Chytřejší by bylo kupříkladu napsat - mimořádně silná podpora všech akcí USA je jedinou z možností, jak kompenzovat mocenské možnosti SRN vůči ČR. Co vy na to, jednoduchý ohlase ČTv? JiH

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.