Reklama

pondělí 28. ledna 2019

Zakáže se mazání komentářů?

Analytik specialista (neregistrovaný) 91.192.35.—
28.1.2019 OstrovJaniky
Komentář neregistrovaného uživatele pod článkem Sociální sítě nebudou smět mazat komentáře.

Souhlasím, že tímto zákonem se diskuze tzv. zaplevelí. Spam, provokace trollů či tzv. elfů apod. To může odlákat návštěvníky z diskuze a tím dojde k „zabití“ diskuze což může někomu prospět. Lidi už trochu moc aktivně kecají do všeho a to propagandě jednoznačně škodí. Mohl bych jmenovat několik webů, kde diskuze „zabil“ sám provozovatel. Složitou registrací, cenzurou apod. Třeba Seznam zavedl video-komentáře. A je klid. Kdo by se chtěl vystavovat, že ? Není každý hérečka jako třeba pan Novotný ml. Nebo došlo k omezení. Na Novinkách dva komenty a dost.Proč to dělali ? Aby omezili šíření nepohodlných názorů, které systém aktuálně nazývá tzv. dezinformacemi ? Třeba. Myslím ale, že ten hlavní důvod byl jiný. Právní odpovědnost za obsah ! To je oč tu běželo a stále běží. Určitými precedenty byli provozovatelé „naučeni“ že odpovídají za to co jim uživatel napíše do diskuze. Čechokanaďan Vladimír Stwora dostal kdysi podmínku za uveřejnění článku jednoho autora, který nastínil jisté pochybnosti ohledně historického výkladu holokaustu. Podle V. Stwory chtěl vyvolat diskuzi. Podle práva byl odpovědný za názor na jeho webu a byl odsouzen za zpochybňování holokaustu. Velmi dobře pamatuji, kdy začal soustředěný nátlak na provozovatele webů a ti začali mazat příspěvky, vydávat pravidla diskuze a kodexy coby alibi před postihem. Bývaly časy, kdy se diskutovalo všude. Ty časy jsou pryč. Celkem se divím, že se dá diskutovat ještě na Lupě. Dokonce anonymně ! Velká odvaha. Admin sice občas něco podle nějakého svého klíče promaže ale diskutuje se. Takových webů už moc není. A chápu proč. Riskují totiž mnoho. Nejen právní postih ale třeba mohou na základě určitých aktivit přijít o inzerenty a příjem. To je bez dotací praktická likvidace.

A nyní k navrhovanému zákonu. Pokud nebude smět provozovatel smazat to co považuje za problematické směrem k zákonu nebo balast, pak někdo bude muset říct i B a bude muset zbavit provozovatele právní odpovědnosti za zveřejněný obsah. Nebo bude muset provozovatel zaručit jasnou a důvěryhodnou identifikaci „pachatelů“ příspěvků, aby to bylo na někoho jiného.

Je jasné co se stane. Důvěryhodné ověření uživatelů v diskuzi ji prakticky zabije. Uživatelé se vyprdnou na nějaké dokládání občanek apod. A tak v diskuzi zůstane jen pár najatých diskutérů – propagandistů prezentujících korektní ideové schéma a vydávajících se za názor „všeho lidu“. Druhou možností je, že to provozovatelé zabalí a diskuze prostě vypnou nadobro. Jako to už udělali jinde. Někde jen u žhavých témat u nichž se dá očekávat nekorektní odezva. Jinde to vypli úplně. Někde můžete nahrát videjko :)

CENZURA ? Koho se to týká ve vazbě na LZPS české ústavy ?

Oddíl druhý
Politická práva
Článek 17
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.
(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.
(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.

V první řadě si všimněme, že je tu nějaký bod 4, který definuje výjimky podle kterých lze zákonem omezit svobodu projevu. Tj. uplatnit cenzuru coby prevenci před postihem za porušení zákona. Nechci nyní jmenovat všechny zákony omezující svobodu projevu ale je jich docela dost. Jeden příklad jsem už nastínil v případu V. Stwory. A proto milí zákonodárci namůžete zakázat provozovatelům (adminům), aby cenzurovali příspěvky, které dle jejich názoru porušují zákon. To nejdřív budete muset promazat LZPS (Listinu základních lidských práv a svobod);

Druhá věc je bod 3. který říká, že je cenzura nepřípustná. Ale to se týká KOHO ?? Podle mě určitě státu, který by neměl z pozice své moci něco cenzurovat. Státních orgánů. Veřejnoprávních médií. Ale týká se to i soukromých informačních zdrojů ?? Podle mne ne. Ale nejsem právník. Třeba se pletu

No a nakonec tzv. DEZINFORMACE. Tak to je to poslední čeho bych se obával. S tzv. dezinformacemi, které mohou ve skutečnosti znamenat pouze nálepku systému pro nekorektní názor se nemá co vypořádávat nějaké Ministerstvo pravdy. To bychom byli v Orwellovské totalitě jako vyšité. Pokud nepovažujeme občany voliče za naprosté hlupce, pak jim musíme dát právo aby se sami vypořádali s dezinformacemi. Aby si sami mohli vybrat čemu budou věřit. Vždyť přeci máme prostředky na poskytnutí informace vůči té údajné dezinformaci, ne ? Ať se občan rozhodne. V svobodné diskuzi má každý dost prostoru na přednesení své verze. Leda … Leda by systém byl až tak neschopný argumentace, že by prostě nebyl schopen oponovat. Pak musí prostě dosah těch „podvratných“ názorů vůči své moci OMEZIT nebo ty názory a jejich nositele (prostředníky) ELIMINOVAT.
39 komentářů :

 1. Uz se bojis Dvoraku, co? Mazes nepohodlne nazory poukazujici na tvoje lzi o ruskem agresorovi a pritom nechavas xenofobni antiislamicke svinstvo a oslavu ruskych vrahu. Pravdu neumlcis. Na nasi strane je buh a my zvitezime. Tahle zeme je nase! Vas uz potrebovat nebudeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Dvořák se nebojí. Ty se bojíš tím odvoláváním se na Boha.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Velká písmena abecedy používají obvykle ti, kteří špatně vidí. Na cokoliv.

   Smazat
  4. Bohem se vždy oháněli ti největší gauneři.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Kdyz se to nesmi , at redaktori je nacpou zvlast do zvlastni skupiny. kdo to ma cist casto je to na bliti. At si tam ctou ti co po tom touzi..

   Smazat
  7. Jeho ruka hbita
   tady stale kmita
   je zde stale ve sluzbe
   nikdo ho nepremuze
   neuprosne kouka
   okamzite houka

   Smazat
  8. To víš pane Jane:-). A soudruhy Stalinem, Leninem, Gotwalfem se oháněli zas další gauneři. A taky že náboženství je "opiem lidstva". Jen aby si namísto "opia lidstva" dali do nosu jeho ateistcký deriváty: marihuanu, kodeín...lidstva:-). Takhle to nefunguje, pokuď jsze řekli jenom "A" a "B" vynechali. Fanatiky máte všude a teď se jenom zamyslete, proč se ten anonym na kterého reagujete drží toho "nenáviděného webu" jako klíště, když ho údajně "cenzurujete".

   Smazat
  9. Pro někoho gauneři, pro někoho slušní lidé. Když vy Banderu, Romana Šuchevyče a jim podobné..., my zase Stalina, Gottwalda a jim podobné...

   Smazat
 2. Dnes na blogu Kosa nostra zostra byl článek, který doporučuji autorovi komentáře (neregistrovanému - ejhle), aby si ten článek na Kose přečetl. Možná v něm najde část odpovědi na svůj problém. Článek má název Úloha propagandy.
  OdpovědětSmazat
 3. Možná se internet vrátí do blaženého stavu 90. let?
  Člověk otevře záložku a vidí své oblíbené diskutéry.
  Školačku ze Singapůru, komentátory blogů na Asia Today a tak. I diskuze na takovém Spieglu měla úroveň.
  Proto ji také museli zakázat. K některým tématům vůbec, k některým jen nájemní diskutéři.

  Přichází den renezance hospod a dělnických spolků.
  Kam když zavítá fí.., pardon konečník janda, natřou ho.

  OdpovědětSmazat
 4. ...pamatuju jak se rušila "Svobodná Evropa"..a nikdy by mě nenapadlo..,že se dožiju nové cenzury..abych snad nebyl ovlivněn tzv."nevhodnou propagandou"..je to ponižující pocit, že z nás dělají ovce na porážku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podekujte Dvorakovi a jemu podobnym.

   Smazat
  2. Poznámka ke Svobodné Evropě na krátkých vlnách:
   Kdybychom na nich zase skončili, pak v pásmu 16 a 13 metrů se z fyzikálních důvodů rušit nedalo. Proto zřejmě ÚVKSČ prosadil dovoz sovětských přijímačů VEF (Riga), které byly těmito rozsahy vybaveny. V současnosti prodává LIDL přijímače Silvercrest, některé typy jsou vybaveny tlačítkovou volbou a plynulým pokrytím krátkých vln. Jsou levné (pod 400 korun). Jako přívažek samozřejmě mají i VKV, budík a podobně.
   které byly těmito rozsahy vybaveny.

   Smazat
 5. Nesahej mi na Havlicka a na Jandu to je jako bys mi sahal na ptaka ty nezbedo ,jeden Houhou

  OdpovědětSmazat
 6. Zatím co první tři body politikých práv chápe jako správné každý a souhlasí s nimi, bod čtyři první tři v podstatě likviduje. Kolikrát narazím na debatu několika přspěvatelů, kteří se častují těžce vulgárními výrazy, někdy i výhružkami likvidací a admin? Nic. Pak narazím na smazaný příspěve a říkám si, no ten tam asi napsal zvěrstva. Ale spíš "nevhodný" názor. A to je právě ta cenzůra. Stát v podstatě zákonem přesunul provádění censůry "na soukromé informační zdroje", ale, těch se zákon o nepřípustnosti cenzury nemůže netýkat. Nebo snad zákony neplatí obecně pro každého?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přečti si záhlaví hlavní strany. Tam je napsáno, koho tady mažou. Cenzura za "nevhodný názor" tu není. Ale sprosťáci, trollové, elfové a další provokatéři, rasisti, náckové a fašíci si tu moc nepodiskutují.

   Smazat
  2. Tak ale je tam taky další bod Pepkku 21:54, že si můžeš svobodně vybírat mezi weby a jejich diskuze:-). Když máš pocit že se ti tady děje křivda, zvedni se a jdi tam, kde ti bude dobře.

   Smazat
  3. 23:10 A o čem by měli s bolševickým xindlem taky diskutovat? Na ten platí jen napalm!

   Smazat
 7. Za chvíli to bude jako za války, kdy se nesmělo poslouchat zahraniční vysílání radia a kdo poslouchal třeba Londýn šeredně riskoval svoji existenci. Nám to ale nevadí, hlavně že jsme si vyhrkali svobodu a demogracii a prej bude i levnej chleba, hej hou. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, za nějaký čas bude poslech BBC trestný!

   Rovněž ilegální užívání internetu se bude trestat odnětím svobody a znárodněním majetku, v době války i smrtí.
   Pokud o tom nějaký hloupý kavárník-lepšolid pochybuje, nechť se POŘÁDNĚ podívá na naše národní Vůdce: Ano, my horšolidi jsme si zvolili – spolu s naším Milošem a naším Babišem – cestu zpět do naší rodné a milované Západní Asie.

   Prostě: Jakmile vystoupíme z NATO a EU, tak se NERUŠENĚ vydáme na radostnou cestu k rozvinutému socialismu-babišismu-putinismu.
   A v rozvinutém socialismu-babišismu-putinismu budou i bývalí kavárníci a bývalí Pražáci poslušně poslouchat Radio Agrofert a Radio Sputnik, čumět budou na TV Barrandov a Novu-Agrofert.
   O půlnoci hymna a pak monoskop, aby nikdo dlouho zbytečně nečuměl - pak by v práci podával špatné výkony!!
   Prostě: Jako v Čínské lidové republice, kam se náš národní Vůdce Miloš jezdí učit stabilizovat společnost, pomocí tanků na náměstích + veřejných poprav sprostých opozičníků.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   Smazat
 8. Někdo z nás asi špatně čte nebo chápe. Zákaz mazání se vyvažuje koncem anonymity. Mnozí z vás se tedy radují zbytečně. Bude možné skrýt jméno adminem nebo psát pod pseudonymem ale být identifikován vždy na požádání, doufám jen soudu. Tuším, že to tak mají PL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 23:59- pokud mi nabízíte Vaše pozadí, nemám zájem. V osobním styku doporučuji ochranu proti vidlím, jasný?

   Smazat
  3. Pán Povolný, keď ste cinkali na námestí, tam ste to mali povedať. Že sloboda slova bude v demokratizme platiť podla pravidiel nudistickej pláže z humoristického filmu Slunce-seno-erotika: pro ženy od pol pása nahorů a pro muže od pytlíka dolů. Aby sme vedeli kto a to doslova, kto stojí za ktorým fašistickým, xenofóbnym, anti-anti-anti...demokratickým názorom, narušujúcim trebárs stanovené dogmy náboženstva ktoré nahradilo to náboženstvo založené na jednom mŕtvom Židovi, za náboženstvo založené na miliónoch mŕtvych Židov. Kto by by chcel prevracať kňazom a ich stádu veriacich tohto náboženstva ich dogmy, skončí ako ten váš Hus:-). A nadávky? Ten váš zbožňovaný a zbožšťovaný Galilei podla zápisov z toho súdneho procesu, nielen prevracal naruby pápežove dogmy, ale ho označil za tupca a hlupáka. Zato bol zmazaný nie adminom, ale samotným pápežom. To dupkanie nohami: a predsa sa točí, si už dofantazíroval jeden hyperAktívny novinár:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. 8:19-cinkal jsem, aby "železná opona" byla z naší strany propustná pro všechny, co chtějí poznat pozlátka. Byl byste překvapen, kolik našich občanů v té době studovalo na prestižních západních univerzitách. To za prvé. Na náměsti jsem nežádal výměnu systému, jen revizi stávajícího a to jsem i obhajoval politicky. Proto jsem podpořil samostatnou kandidátku kandidátku ČSSD, když se OF drolilo. Od doby výhry ODS směr udávali jiní! Tam hledejte příčinu. Já Vám víru nevyvracím ač ateista, jisté je, že i za přispění KDU-ČSL jsme oba prohráli. "Jeden mrtvý Žid byl znovu ukřižován mnoha židy"!

   Smazat
 9. Zde Vám předvedu, jak probíhá "diskuze" na webu ČT pro koncesionáře ...?!

  ••••••••••

  Pošlete svůj komentář

  Vyplňte prosím nebo opravte všechny zvýrazněné položky!

  SOUHLASÍM S PRAVIDLI DISKUZE a rozumím tomu, že v diskusi nekomunikuji s autory pořadu ani s Českou televizí.
  Před odesláním příspěvku je třeba souhlasit s pravidly diskuse
  Nadpis
  Zpráva *
  Jméno *
  E-mail E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.
  Bez upozornění
  Upozornit na reakci na můj příspěvek
  Pro kontrolu napište číslo 28 *
  Položky označené * jsou povinné.

  ••••••••••

  Nechají Vás napsat 2.000 znaků a pokud je káráte a nevychválíte, musíte vyplnit povinné! Poté Vás vyzvou k odsouhlasení pravidel, toto - SOUHLASÍM S PRAVIDLI DISKUZE atd. a kostička se souhlasem je mrtvá, nelze potvrdit a poté ODESLAT, pokud kritizujete?!

  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10995220806-most/diskuse/#discussionModuleForm

  HUAWEI®

  Ps. ČT a její pořady nekritizovat, jsou jediná televize, která se "o svá koryta" nebojí ...!!!

  Marek Wollner

  OdpovědětSmazat
 10. Jeho ruka hbita
  tady stale kmita
  je zde stale ve sluzbe
  nikdo ho nepremuze
  neuprosne kouka
  okamzite houka

  OdpovědětSmazat
 11. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 28. ledna 21:01.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 12. Jen tak na ně, na prašivá cenzorská hovada!

  Ano, jen do nich, a směleji, drahý soudruhu a soukmenovče Dvořáku!
  Co si vůbec myslí, ti Evropani a jejich zdejší spřeženci, kavárníci-lepšolidi?!
  Že nás zastaví svou cenzurou, nás horšolidi?!
  Že nás odradí od radostné cesty k rozvinutému socialismu-babišismu-putinismu?!
  NÁS komunisty, putinisty, zemanisty a babišisty?!?!

  Ne, tak pitomí snad nemohou být ani ti Pražáci!
  Snad jen ten zlopověstný cenzor Janda si může myslet, že mazáním příspěvků na naší milované Nové Republice zvrátí naši cestu zpět do nitra Západní Asie.

  Prostě: Nás nezastaví ani to ZDEJŠÍ sprosté smradlavé cenzorské hovado.
  Přesně TO hovado smradlavé prašivé, které mně dnes smazalo už 5x (PĚTKRÁT) příspěvek pod článkem s.s. Žáka!!!
  Fakt HOVADO kavárnické, pražské!
  Našinec, levičák z venkova by nikdy nic takového neudělal! Viz všechny ty NÁDHERNÉ proticenzurní články soudruhů a soukmenovců redaktorů NR, s.s. Davidem počínaje.

  Každopádně, drahý s.s. Dvořáku: Už byste se konečně měli pochlapit, vy všichni soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky, a toho zdejšího „mazače“ odhalit; toho pravičáka-eurohujera!
  A samozřejmě mu IHNED rozbít hubu, normálně, hezky česky a rusky, jako praví příslušníci resp. spolupracovníci StB či KGB/FSB.
  Tak do toho, ať se už naše příspěvky NIKDY neutrácejí!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 13. Narodil jsem se v kulacko delnicke rodine .Jiz od mladi jsem touzil byti v Hitlerjugend neb meli krasne satky okolo krku. Prohrali valku a ja jiz jako maly komunista jsem tleskal ruckami svymi tj dlanemi svymi malickmi.Ihned po zalozeni pionyra jsem se stal vedoucim skupiny Pavlika Morozova jakozto naseho vzoru neb on spravne pochopil ze tridni nepritel je i v rodine .Proto jsem udal svou babicku dedecka a otce za poslouchani skodlive stanice Svobodna Evropa kde sirili zlo Pepa z depa tj jozka Pejskar a dalsi zlocinci a skudci . Brzy to take pochopil i na slavny president Klement Gotwald jez s hrdinnou cti mu prislusejici zlikvidoval sionistickou vladu v cele se stranickym tajemnikem prvnim Salcmanem&spol .Byli popraveni s prikladnou rychlosti a ja zacal jezdit na mandelinku bramborovou kterou na nase lany shazovali imperialisticti stvaci v cele s USA. Hazeli na nas i hracky jez pry trhali detem ruce a nohy a ostatni koncetiny . Pozdeji kdyz jsem se zacal holiti jsem byl vybran na predsedu organisace Svazacke organizace. Se soudruzkami jsme zazivali krasne chvile ctenim basni se sovetskou tematkou v hasicarnach pomocnych hasicu a brzy jsme se orientovali kdo je je skudce a kdo to se stranou mysli vazne v CCCP. Po Chruscovovi to byl Breznev a pozdeji kolaborant plesatec Gorba se znamenim Kainovym na jeho plesi. V te dobe jiz jakozto komunista v Pragovce kde jsem jezdil s jesterkou a vyvazel spony jsem se vyporadal jako soudruh prikladne se situaci a nabadal stranickou organisaci k akci jez se take vykonala. V te dobe jsme jiz verili s Husakovi pozdeji s Havlovi jez vsak jiz nebyl nazyvan soudruhem neb nezrizene chlastal a byl napul teplejTake jsem slozil spoustu oslavnych basni na kombajnysty a rolniky delniky a soudrusky z nemocnic kde pracovali za malou mzdu avsak poctive,stranicky Zde je mala ukazka basne oslavne pozdeji pridam dalsi sloky :
  as trochu vyrostu
  budu soustruznikem
  a jako muj tata
  v praci udernikem a

  Starosta vr

  OdpovědětSmazat
 14. Doufame ze si censor Vena vzal z clanku ponauceni po dobrem a prestal .Mozna ho proticensurni policie zatkla pro rozkladnou cinnost a porusovani svobody tisku popirani intgendity antisemitismus potlacovani osobni svobody eventuelne za pravo na svobodny nazorTakke jjiste zde hraje i rasova nenavist ktera je dnes velice casta ,jako ze napriklad indiani chlastaj a nic jineho nedelajji cikani ze kradou a jine nepravdive zpravy Cest praci Sejbastein

  OdpovědětSmazat
 15. "Lidé už trochu moc kecaji do všeho..."....to je ale právě ten problém. Oni o pravdu jen kecaji a výsledek to nemá žádný. Je to jen kecani pro kecani , snad pro vypusteni páry, snad je potřeba se hádat jen pro to hádání. Ale ona diskuse má vést k nějakému výsledků a to se neděje . Zatím je to jen jen o tom ..."Když se dva perou, třetí se směje" ...kdo je ten třetí to už asi neví nikdo.

  OdpovědětSmazat
 16. Ústava o lidskich právach je zdrap papírú a co sníte o svobode vijadřováni,je to iluze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dámy a pánové, pane 8.33: Svoboda je o velikosti výběhu (v kriminále je malý), o možnosti vybrat si spolubydlící (v krimu vám nasadí na pokoj nejhorší hajzly a na samotku vás pošlou za trest/vrahy dětí a prasečkáře za odměnu), o možnosti vybrat si jídlo/žrádlo podle reklam a nebo podle kapsy a chuti...

   Lidská práva jsou čímsi selektivním, prosazujícím práva škodné proti domorodcům (jen jsou-li domorodci bílými pracujícími heterosexuály s porodností podle "K" strategie)... ve smyslu sedlák je povinen obdělat pole, zasít kukuřici, nechat ji zválet a sežrat černým prasatům a nádavkem propůjčovat své dcery neziskovým myslivcům a jejich chráněncům a hostům... a to všechno financovat ze své země, ze své práce, a ještě posílat peníze do ciziny na výkrm prasat vyvolených prachama a jejich poslužných kojotů. V internetové informační hospodě jsou dávno rozprostřeny různé SÍTĚ - panstva od Bretschneiderů, Quislingů, a ještě horších šmejdů - třeba ze zámoří. Mobilní i pevnou komunikaci "chrání" Bretschneiderovo ucho...

   A VY, NEVDĚČNÍCI, JEŠTĚ REMCÁTE... MÍT TU SVOBODU JAK O NÍ BÁSNÍTE, LEZLI BYSTE JAKO OPICE PO STROMECH... a kdo by za vás pracoval?

   Smazat
 17. V navrhovaném zákoně se jedná o sociální sítě s 100000 uživateli takže NR to nehrozí.

  OdpovědětSmazat
 18. A třeba to tento režim dopracoval tak daleko, že se zase budeme muset naučit mluvit v náznacích.
  Kdysi např. komedianti vodili loutky. A dnes?
  Když loutka vede loutku .. dřevo přestává být sympatickým materiálem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.