Reklama

pondělí 14. ledna 2019

Zemanův čínský syndrom

Erik Best
14. 01. 2019  EB
Stejně jako šel Miloš Zeman vlastní cestou v případě konfrontace Západu s Ruskem, což nejvíce symbolizovalo uzavření dveří na Hrad tehdejšímu americkému velvyslanci Andrew Schapirovi v roce 2015, hledá teď český prezident vlastní cestu v otázce Číny. Stejně jako tehdy poskytuje Zemanovi určité krytí Německo, které se neztotožňuje s americkým tažením proti Huawei a jeho technologii 5G. Kdykoli chtěl Zeman kritizovat Amerikou podporované sankce vůči Rusku, mohl se odvolávat na několik německých ministrů, kteří byli také proti. Z různých důvodů strategie zafungovala a Zemanova popularita se držela ve vysokých číslech. Teď se snaží s ohledem na Čínu o to samé a říká, že německý ekvivalent NÚKIBu nevyhodnotil Huawei jako hrozbu. Zafunguje strategie znovu, nebo čeká Zemanovu popularitu kvůli neochvějné podpoře Huawei a PPF jaderný výbuch? Na odpověď je zatím příliš brzy. Je ale pravda, že Češi mají Číňany rádi ještě méně než Rusy.

108 komentářů :

 1. Nebýt někomu za užitečného idi0ta je podle pana Besta jít si vlastní cestou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Best se pomalu odkopává. Je to skratý agent nasazený sem už v 90. letech. Nicméně je velice opatrný...

   Smazat
 2. Komunistickou čínskou hrozbu bych rozhodně nerelativizoval. Když si uvážíme všechny následující skutečnosti:

  Amerika a Rusko, dvě největší bělošské země (a celá Evropa s nimi), čelí masivní nebělošské imigraci. Rusko brzo bude v troskách – kvůli komunistické Putinově vládě dochází ke snižování obranného rozpočtu a likvidaci ruské armády, čínské kolonizaci Sibiře a vymírání a duchovní i fyzické devastaci ruského národa. Putin zde, jak je vidět, plní obdobnou roli ve zničení Ruska, jako Obama ve zničení Ameriky. Jestli se to nepodaří zvrátit, nebude pak už cesty zpět. Až bude Rusko i Amerika sraženy na kolena díky protibělošské komunistické politice jejich vlád, KOMUNISTICKÁ ČÍNA SE STANE SVĚTOVOU VELMOCÍ Č. 1. A dojde k totální komunizaci celého světa. A z Ruska, USA i Evropy, zdevastovanými islamismem a nebělošskou masivní imigrací, se stane nanejvýš jedna velká OTROCKÁ KOLONIE KOMUNISTICKÉ ČÍNY – JEDEN VELKÝ KOMUNISTICKÝ KONCENTRÁK.

  Situace je vskutku kritická. Pokud v Rusku a v Americe nezvítězí vlastenecké-nacionalistické síly, destrukce Ruska a Ameriky a celé bílé rasy bude nevyhnutelná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Forever Slav nás opět otravuje svými rasistickými, fašistickými kecy, které překrucují realitu.

   Je fašizmus duševní chorobou?

   Forever Slav svou urputností, zhoubným paranoidním stihomamem a mimoňstvým dokazuje, že ano.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:45 Uvedené informace jsou z vaší hlavy nebo jste je někde slyšel nebo četl. Uveďte prosím zdroj... Děkuji.

   Smazat
  4. Forever slav:
   Cokoliv bych napsal, byla by to vůči tobě urážka cti. Ovšem pro chlapa. Ty to ber, jako poctu.
   Působíš, jako na žiněnce v JUDU. Neprošel pokus o "ipon seoinage" ( tvé buzno strany), dobrá zkusím "osotogari".
   To ti ovšem neprojde. VŽDY následuje protichvat. A ty jsi z toho na větvi a jdeš se poradit na US gay ambasádu.
   "Rusko" potažmo SSSR si svým rozkladem již prošlo. Gorbačov, náčelník destruktivních kmenů "Jewrey dakota" již prošlo.
   Konečným řešením ruské otázky. Dželczyn to dokonal, jako římský idiot kopím do jezulátkova pojátří.
   Není nic, co bys pochopil. Čurátko koktající.
   Nechápu, kdes sebralo NAJEDNOU že Rusko a USA jedno bělošské jsou. A o národní otázce ani nemluvě.
   Kdyby s tebou byla kloudná řeč, tak by se dalo polemizovat. Ale nedá.
   Je to přesně naopak. Připadáš mi, jako batolata okolo 40.ti let, která žijí v pokojíčcích maminky a jejich klávesnice je plná semene a marmelády, při neúčasti na SVĚTOVÉM dění. Já když si honím ocas, představuju si ženské, jak mě hladí a říkají, jak mě milují. Marná snaha. Real je real.
   A teď.
   Putin vytáhl Rusko, ze zchátralé pojelcinovské kolonie USA na světovou velmoc. Opět, jako za svatého Stalina.
   Putin je ochoten destrukci USA zmírnit a obyvatele těchto kolonií GB uvest na pravou míru. Čína samože všemu z povzdáli nakukuje a je připravena tomu shluku neanrtálců na území indiánů pomoci. Základ je "nebudeme nikomu nic dlužní". Což se samože zdegenerovaných američanů zdaleka ......ZDALEKA netýká.
   Putin lehce a demokraticky ovládá Rusko i s muslimskými "menšinami". které jsou, jako i desítky jiných národů na tomto území" zcela svobodné. (pátá kolona teroristických Tatarů na Krymu je otázkou finanční.)
   Čečna. President R. Kadyrov JEDNOU prohlásil: "Jsme obyvatelé Ruska, čili jsme Rusové. Tečka."

   Co dodat. Amerika je předurčená k zániku, a proto aby ne, přišel tam Trump (ne šimpanz Obama). aby zlikvidoval, jak TY cype říkáš, deep state. Nejlépe by bylo, kdyby ty clintony, Bushe olbrajtky, povraždil a bylo by to dobré pro všechny tzv. američany. Nejzašší řešení.
   Kdyby to vyšlo, bude na světě MÍR. Chuj s Erikem, ikdyž je mi sympatický.

   Smazat
  5. 13:36-dost jste se rozohnil ale máte pravdu, kterou Slav a mnoho Američanů neumí pochopit. Je možné, že jim je podávaná ve zjednodušené antikomunistické formě, aby se nevyděsili, neb chtějí-li porazit jejich deep state, nevyhnou se možná fašistickým prvkům vlády, tedy omezené demokracii. Trump hraje vysokou hru a balancuje se na okraji i reálné války.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Když se zamyslíte nad dějinami 20. století a budete hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdete ke stejnému závěru jako já - pokud budete pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kterří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. Ovšem bez nástroje jaký se jim naskytnul v žlutém Impériu na Východě, by nedokázali Rusko oslabit, už předtím to zkoušeli s Osmány a výsledek byl chabý (v Krymské válce nezískali prakticky nic, ve válce 1878 měli pouze diplomatický úspěch rozvrácením Dreikaiserbundu).

   Smazat
  9. 13:36 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Jeden z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, bude i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace podobně jako Islámský stát, či dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše. Čínský chanát přijde na řadu později. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
 3. Opravdu nevím, kde Eric vzal tezi, že Češi nemají rádi Číňany. Nikdy jsem o tom neslyšel, poněvadž se o Číňanech nikdo nebaví, stejně jako se nebaví o Australanech nebo Peruáncích.... Ale vím, že se obecně nadává na naduté, arogantní, šovinistické, hloupé, egomaniacké, hochštaplerské Američany a příliš se nerozlišuje - jedna banda, když si tam volí takové pitomce do čela země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozklikněte si odkaz uvedený v textu. Je tam statistika i dlouhodobější trendy obliby.

   Smazat
  2. Pane Dvořáku, to je statistika STEMu, jejíž objektivní vypovídací hodnota (pravdivost) je pravidelně kolem cca 35 % jde-li o politikum.
   Protože vždy záleží na tom, jaké skupině respondentů a jak formulované otázky položíte! Podle toho obdržíte výsledky.
   Stejný princip funguje v ilustračních „hlasech lidu“ ve Zprávách ČT, Novy, apd.
   Přesto dlouhodobé trendy je těžké falšovat – viz vzrůstající sympatie k Rusku a vzrůstající antipatie k USA v této statistice.
   Pavel p

   Smazat
  3. Pane Pavle, máte pravdu ohledně manipulací v průzkumech veřejného mínění. Diskutéra jsme jen upozorňoval na fakt, že autor ve svém textu uvedl i zdroj, z kterého čerpal.

   Smazat
  4. Bezte si sednout do venkovske hospody.Dozvite se,ze nesnaseji Polaky,Rusy,Araby,Americany,Francouze,Anglany,Italy,Řeky,Turky,Japonce,Ukrajince,Nemce jiste i Španely a vsechny africany smahem.Taktez Cikany.Jsme prece holubici narod.

   Smazat
 4. No, německý ekvivalent NUKIB není tak závislý na korupném a může o věcech nejen kecat, ale také věci prošetřovat lidským rozumem a ne přes bankovky. A protože to byly USA systémy, které se staly pro Německo kybernetickou hrozbou - sledování německých politiků USA administrativou -, zachovalo si Německo zdravý rozum, u nás orgány dali přednost síle peněz a protože rotačka jich chrlí za miliardy, je to pro náhončí a nákupčí českých politruků tzv. demokratického bloku vlastně gratis. Jo, je to nová podoba sudetoněmeckých skopčáků, dnes ve službách a pod kuratelou ambasády big brothers,

  OdpovědětSmazat
 5. Hlavně že tu němcům neustále nadáváte do fašistů, ale když se vám to zrovna hodí tak důvěřujete jeho rozvědkám více než té naší.
  Další příklad toho jak křiví a bezpáteřní jste.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste zjevně pablb. Vždyť přece:
   - Německou rozvědku (BND)neřídí a neúkoluje nějaká matrace ministerského předsedy, jako za Nečase.
   - Německá BND se nepřipojila k štvaní proti čínským firmám.
   - Německá kontrarozvědka veřejně odhalila odposlechy Merkelové, které provozovala americká CIA. U nás jsou mnozí politici zjevně Američany vydíráni, odposloucháváni, řízeni ... ale "naše" tajné služby jsou zticha nebo dokonce na tom spolupracují.

   Chápete, vy blbečku Anonyme 11:59?!

   K.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Blbe 12:42, vždyť má pravdu, tvůj odkaz na bakalovy novinky jsou opravdu výborným zdrojem bruselské propagandy. Ty státy a vazalové co tam jsou v titulky bych rozšířil ještě o Kanadu a SA a koloniii EU. Tadz jsi se maximálně ztrapnil jandova onuce.

   Smazat
 6. Pan Best tak nějak tiše předkládá, že Češi mají rádi Američany. Neznám průzkumy, ale nebyl bych si tím tak jist. Američané tvrdě pracují na zničení své reputace demokratického státu. A Češi jsou demokraté. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Best předkládá, že češi mají raději Rusy než Čínany. To je celkem samozřejmé, protože o Rusech toho víme daleko více než o Číňanech. Proto také jak se svět mění mění se naše úcta a láska k USA v nenávist.

   Smazat
 7. Tož nemám až tak strach "z jednoho velkého čínského koncentráku", spíše mám obavy z jednoho velkého Quantanama ze zemí EU. Tedy k tomu máme dobře nakročeno! Nějak mně míjí jistě dobře míněné rady propagátorů mentálního onanismu a kvalitního hitlerovského nacismu v podobě antirusismu a nově tedy "antičíňanysmu". Chlapci propagandisté, musíte se snažit myslet ne hůře než jako absolventi pomocných škol! Takto vás strýček Sam nepochválí, když se váš mozek v trusu válí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Forever Slav opět prokázal vysokou míru své pitomosti.

   Kdyby však vše, co nazývá "komunistické" změnil na "fašistické", pak by se trefil do černého.

   Americká společnost se fašizuje, to je zřejmé už všem, mimo blbečka Forever Slava.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Emerika má nějakou historii????
   To je stejná hovadina,jako že trenky vymyslel japonský letec Fučiminakule!:-D

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 13:02

   Ne, "vůbec žádnou historii nemá". Jen existuje od r. 1776. Má historii stejně, jako např. Austrálie, Nový Zéland či Kanada. I živé národní duchovní a kulturní kořeny. "Jinak nic".

   Smazat
  6. 13:39

   Vy jste taky "chytrej". Česká země existuje už přes více než tisíc let. "Jinak nic". ;-) Prostě jste typický výplod dnešního globalistického-komunistického školství, který neumí rozeznat českou zemi od Rwandy či Jižní Koreje.

   Smazat
  7. 13::39
   Toho věčně zlitýho UDAVAČE se svojí stejně vožralou bustou ve FUCKINGTOWNU do Čech uměle nainstalovali ty zmrdi z uASS.....A tebou výše jmenovany sportovci jsou už dávno za zenitem,takže ZMLKNI!!!!!!!
   České království,potažmo Velkomoravská říše existovala dávno,před vznikem paútvaru zvanýho Emerika.....Ty kokote z inkluze a nevzdělanosti!!!!!!!!!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 13:45
   Nebýt té naprosté hlouposti s komunismem tak bych s Vámi souhlasil. Nenávist ke komunismu Vám asi zatemnila mozek. Za komunismu jsem chodil do školy a vystudoval jsem a nesetkal jsem se s potíráním našich dějin jako dnes za takzvané "demokracie". Prosím neoblbujte pamnětníky.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 17:33 Když píšu "komunističtí", mám na mysli obecně všechny ty zednáře, liberály, socialisty a jiný xindl, programově hlásající xenofilii a protivící se přirozenosti, tedy rasismu bílého muže, jenž je vyjádřením nikoliv pouze jeho nadřazenosti, jak nám lžou, ale též jeho poslání a zodpovědnosti za osud Země a civilizace, které je jediným tvůrcem! I proto lze dnes s určitostí tvrdit, že WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen Němci! Slované by sice bývali byli z velké části odsunuti za Ural, ale tím by toto území osídlili naší rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě dočasně zakonzervoval stav který tu dnes dožívá, který se stal ale neudržitelným. SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  15. Ty a myšlení????!!!!!
   Ty seš tak TUPEJ,že bez zálohování PAUKOSRAČKOTAPETY nic vlastního nesesmolíš!!!!!!!:-D

   Smazat
  16. 7:44 Je to tak! Žlutej xindl adoruje a vlastní rasy se bojí!:))) Proto smolí ty PUTLERSRAČKOTAPETY ....:D

   Smazat
  17. Já jsem rasa na rozdíl od tebe ty untermensch,kterej přiletěl na tebichu z PRDELE zavšivenýho Allaha!!!!!!!!!:-D

   Smazat
  18. 8:09 Viď? Spousta rudoskřeků bojaryšnikem ožralýho a prdama škaredýho Ugrofina z Kremlu odulýho čechomužika a přitom úplně postačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   ... s nima tu!:) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  19. 10;06
   Jak říkám,TEBICH z PRDELE Allaha a na něm tvoje syfilidou v posledním stádiu votlemená DRŽKA se třema bradama a smradem až k Mléčný dráze!!!!!!☺

   Smazat
  20. 11:03 To byl leda ten první zleva - předek tvýho vypouštěče tu - https://www.google.com/search?ei=9ro9XOLfPMzgkgWDhpRg&q=A52+F73+&oq=A52+F73+&gs_l=psy-ab.12...2431.2431..3395...0.0..0.139.139.0j1......0....1..gws-wiz.9azb2-kNjq4

   I když ten popis sedí na všechny co jsou v tý galerii!!!!!☺

   Smazat
  21. VOBRÁZEK NENÍ LÉKAŘSKÁ DIAGNÓZA TY POSRANINO RETARDOVANÁ!!!!!!!☺☺☺

   Smazat
  22. 12:52 Zato ty seš diagnoza, Putlerprde!!!!☺☺☺

   Smazat
  23. Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!!
   Už vidím zemanovské čecháčky a Středulu, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka).
   Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Oba střídá mladší a méně senilní Babiš, v budování oligarchického komunizmu.

   Smazat
 8. V EU totiž vládnou komunisté (Merkelová, Juncker, Mogherini, Van Rompuy, Barroso, Macron atd.). Proto ta jejich slabost pro komunistickou Čínu. To je celé. Dělají z Evropy komunistického-čínského vazala. Stejně jako jej činil komunista Obama z USA a komunista Putin jej činí z Ruska.

  VŠE S CÍLEM UČINIT Z EVROPY, RUSKA A USA OTROCKOU KOLONII RUDÉ ČÍNY, VYBUDOVAT JEJÍ GLOBÁLNÍ HEGEMONII A UČINIT Z NÍ VŮDCE NWO. KONEČNÝM CÍLEM JE TOTÁLNÍ KOMUNIZACE CELÉHO SVĚTA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbec Slav opět perlí. Co se mu nelíbí, čemu nerozumí, toď od komunizmu pošlo.

   Smazat
  2. Forever Slav Čínu udělala JUSEJ a také je jejím největším dlužníkem.

   Smazat
 9. Tohle ynteligentní info máš od Sōrōse nebo z Člověka v plísni?
  Bordel tady nedělá Čína,ale ty zulukafři z islámský stoupy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .. a zulukafři z Fackingtownu!

   Smazat
  2. 12:34

   Soros je otevřený komunista a marxista. Tož tak. Dovzdělejte se.

   Smazat
  3. Opět ukazuješ, debilní Slave, že jsi jen pomatené rasistické a fašistické nedochůdče. Zmlkni a do diskuzí dospělých nechoď. Budeš za osla.

   Smazat
  4. 20:09 Když si pustíš tato slova (jestli neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ...

   Smazat
 10. 12:56
  A zakládal Internacionálu,viď???:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:58

   Nekecejte a studujte (odkazy ke studiu máte výše 13:17).

   PS: Soros možná nezaložil Internacionálu, ale podporuje a sponzoruje bruselskou Internacionálu.

   Smazat
  2. Forever to má fakt pomotaný. Ti tvoji fašisti (kterým říkáš módním slovem "neomerxisté") sídlí v Bruseli. Ti ti tvoje vlhké náckovské a rasistické sny jistojistě splní.

   Smazat
  3. 20:11 Rudocancy stupidních podlidí, které americký novinář a filosof Lothrop Stoddard napsal definoval jako ty, jejichž existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem, ve kterém jsou nuceni přežívat.
   Ve skutečnosti fašismus v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Sociální republice Saló) je apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí oněch výše definovaných podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 11. Já budu studovat PINDY tvojí Mindy????
  To už si můžu přečíst lži McCartyho komise a hovadiny Edgara Hownera!:-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 13:48
   Tento idiot je mrtvý a už nás nezajímá. Jeho hrdinstí v zajetí je jasně potvrzené jeho propuštěním. Blb, který nálem potopil svoji ledadlovou loď je ukázkou hrdinných amerických barbarů.

   Smazat
  3. Pozor, 13:39 je známý dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým bezcenným rudoprdem, jaký pan Hoover rád pro blaho světa likvidoval!

   Smazat
  4. Ty zdechlej vohone,kouřící ptáky za polívku,NEDĚLÁM V MOSTĚ ty vyližpyčo StBáckýho kokota z HANTECE-ŠALINGRADU.....ale,někomu,kdo má místo IQ ÍÁ je zbytečné něco vysvětlovat!!!!!!!!:-D

   Smazat
  5. Most nebo Ústí, stejný podlidi - hotovej českej Donbas!

   Smazat
  6. Vocasy za lízátko hulí leda tenhle tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Ale chlapečkům! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  7. Scheisse untermensch,kterej přiletěl na tebichu z PRDELE Allaha,pýčus StBáckýho kokota z HANTECE-ŠALINGRADU zase tapetuje PAUKOSRAČKOTAPETY?????!!!!!!
   IQ DNEŠNÍHO DATUMU V POSLEDNÍM TAŽENÍ?!!!!!!!:-DDDD

   Smazat
  8. 8:13 Spousta jidiš skřeků vycházejících z lejnolíhně tohoto škaredýho Ugrofina - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a přitom úplně postačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   ... s vypouštěčema rudoprdů zde:) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  9. 10:10 Já ho znám, to je náš zdegenerovaný márniční zřízenec z Teplic, co tu zase tapetuje ty svý PUTLERSRAČKOTAPETY s IQ tohodle A52 posledním tažení! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  10. ČURÁKU,v Teplicích patologie NENÍ!!!!!!!!
   A když neznáš zeměpis a nevíš,kde je Most,Teplice nebo Praha,tak zapadni na ten SMRADLAVEJ TEBICH z PRDELE Allaha a vodleť do PRDELE PAUKOSRAČKY do HANTECE-ŠALINGRADU!!!!!!!!☺

   Smazat
  11. 11:06 Včera jsem viděl tvý místní vypouštěče, rudoprde! Líheň stoupenců různých těch ovarů, burešů, pitomiů a fálmerů - tedy odpad lidstva! - https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10995220806-most/

   Smazat
  12. No jo,F73,A52 a NEčeská tv ŽUMPA.......inu,svůj KRETÉN k svému,že???!!!!☺

   Smazat
  13. 12:50 Nazvěme to přesněji - ruská!!!!☺ - https://www.google.com/search?q=A52+F73&oq=A52+F73&aqs=chrome..69i57.2974j1j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   Smazat
 12. Jaká pravda????
  Že byl McCartney nebetyčnej lhář a ČURÁK,kterej viděl komunisty i v toaleťáku má bejt zásluha?????
  Se prober TYDÝTE?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kdyby ve vládě neseděla banda tupounů,který každej myslící člověk utáhne na vařený nudli,nemuseli by si komunisty vymýšlet na každým rohu,kreténi,který věří že Země je PLACATÁ!!!!!!)-D

   Smazat
  3. forever slav-blbecek z aeronetu stejne jako jini komentatori tamtez

   Smazat
 13. Jiří Jírovec14. ledna 2019 14:48

  Zveřejněný průzkum je bezcenný, protože se neptá, proč byla ta která známka přiřazena. Respondenti nemusejí vědět vůbec nic, dokonce ani to, že některý z těch států vůbec existuje.

  Pan Best by se měl zabývat podstatnějšími věcmi, třeba obchodními válkami, které jeho otčina rozpoutává. Německo nemá důvod nad Američany jásat, zejména když podkopávají jeho vlastní ekonomické zájmy.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiste.Bude to jako nektere diskuse zde.To je dnes zase sbirka.

   Smazat
 14. Komunisté jsou zlo?
  Ví, a četl snad někdo z vás IDEJE komunismu?

  Jestli ano, pak si to srovnejte s CHOVÁNÍM lidí a jejich ČINY, kteří se sami prohlašovali za "komunisty".

  Můj osobní názor: Bylo to jen pár snílků, kteří jen bláhově věřili v rovnou společnost.
  A ta velmi početná smečka, která se za "komunisty" pouze vydávala, tak ta myslela již v té době jen a jen na osobní prospěch!

  A znovu ta otázka:
  Komunisté jsou zlo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, jsou.
   Třídní boj. Násilí hned v základních ideách.

   Smazat
  2. 15:50 Chlapče. Třídní boj byl, je a bude. Není to už
   většinou ten známý "boj" dělnictva proti kapitálu.
   Ten se po hadráku zatím neměl možnost moc rozvinout.
   Probíhá spíš skrytě a neorganizovaně. Blížící se krize
   to brzy prověří.
   Největší třídní boj nyní probíhá mezi soukromníky, kapitalisty, oligarchy a jinými gangstery.
   Krachy, požáry v desítkách denně, nepočítám v to požáry v malých starých domech či bytech.
   Něco jako "třídní boj" se svádí i v mezinárodním měřítku. Říká se tomu dost mírně Konkurence.
   "Komunismus" jako takový, nerozpoutal žádnou světovou
   válku.

   Smazat
  3. Komunismus jako takový nikdy nevyvolal válku. To že po smrti Stalina se do vedení dostal Hajzl, který dožíval na programu který vypracovala vláda vedená Stalinem a dovedl ho až k rozpadu SSR to je naprosto jíná věc která je pro tebe a tvé souputní naprosto mimo váši inteligenční schopnnosti.

   Smazat
  4. Žádné Zlo NEEXISTUJE - to je náboženský pojem! Komunismus je vzpoura Podlidí*) proti Nadčlověku a jeho Řádu, který jest smyslem Země!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard napsal že podčlověk je podřadný člověk, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem, ve kterém žije. Pojem poprvé formuloval, když popisoval situaci v Rusku po svržení cara spodinou, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Smazat
  5. 17:41 Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
 15. Booože, co to je za otravná filcka, ten "navždy blbý".
  Vypadá to na jednoho z grupy "Radosta".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta tak či onak, nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka, ční jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při jeho úpatí! :)

   Smazat
  2. Hrouda hoven se projevuje!!!!!!!!☺
   Není von Blbosta tvoje příBUZNA???!!!!!!☺

   Smazat
  3. 8:39 To je náš zdegenerovaný márniční zřízenec z Teplic, co tu zase tapetuje ty svý PUTLERSRAČKOTAPETY s IQ tohodle A52 posledním tažení!!!!!!☺ - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  4. Kolikrát ti mám ty natrhprdelní Hownere Debiloviči psát,že TEPLICE PATOLOGII NEMAJÍ.....Ty F73,A52!!!!!!!!!!!!!!☺

   Smazat
  5. F73, A52 - už jsem to googlil, no a co na nich je? - https://www.google.com/search?ei=9ro9XOLfPMzgkgWDhpRg&q=A52+F73+&oq=A52+F73+&gs_l=psy-ab.12...2431.2431..3395...0.0..0.139.139.0j1......0....1..gws-wiz.9azb2-kNjq4

   Smazat
  6. Je fuk, z který prdelní líhně čechomužickýho odpadu svý skřeky vypouštíš, Ústí, Most, Chomutov nebo Teplice třbas i Chánov, to je fuk ... jsi výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva ze Sudet, což způsobilo jejich současný žalostný a vydrancovaný stav i to že je plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  7. 12;05
   VOBRÁZEK NENÍ LÉKAŘSKÁ DIAGNÓZA TY HOVNE Z AUSTRALOPITHEKA!!!!!!!!!
   Ty ani nevíš a vědět NIKDY NEBUDEŠ,co ty zkratky znamenají!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  8. 12:49 Strejda Google nabídne googlujícím hned příklad! No a většina současníků, kteří znaj aspoň jednoho*) z těch xindlů, to bohatě postačí ...

   *) To je fakt, viděl jsem A-Z kvíz pro děti a tam měl školák uhodnout, kdo je na obrázku. Byl na něm Lenin! Ten kluk měl nápovědu v písmenku "L"! Nedal to! Ani když mu to jméno pak řekli, tak se nechyt za hlavu, ale jen zamumlal "neznám" !!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 16. Americky Lewicak ma posledni moznost ovladnout Svet ,prave se zrodil Satan Kwantovy pocitac &5G sit !!! Fasisticky sen je nadosah !!! Takze probiha pretahovana o voprate ! Cinan ma asi naskok a fasisti uz pouziji cokoli !!!
  M.Z.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. ad průzkumy koho češi mají nejvíc rádi a nemají? to je přece blbost- pojedete někam autem, jeden blbec vás bude oslňovat, další na kruháči nedá blinkr že vyjíždí, další má v paži když je přítmí a on používá jen denní svícení- a rázem vám vyjde, že nejvíc nenávidíme čechy. Prezidenta Zemana jsem volil. V žádném případě nehltám jen to co mi přežvýká- v mnohém s ním polemizuji a v lecčems nesouhlasím, ale je to můj prezident- podle toho jak na něj útočí prodaná média, dělá svou práci dobře

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Dvořáku, pomáhejpánbu, nějak se vám tu rozmnožili fejkaři nakažení virem hulvátů, možná by pomohla dezinfekce (Savo). Držím palce.

  OdpovědětSmazat
 20. 20 47 oprava = sorry, pane doktore.

  OdpovědětSmazat
 21. President Zeman má rozum západ jde ekonomicky do háje a vedoucí mocnost bude Čína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ten ale ještě nestihl lézt zároveň do řiti i Číńanům! Tento mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
 22. 10;24
  Napsal KOKOT Z KOKOTOVIC a HANTECE-ŠALINGRADU!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná jo, ale nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka, ční tento právem zahořklý pán jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při jeho úpatí! :)

   Smazat
 23. Ty seš sám HROMADA PAUKOSRAČEK a blbej seš tak,že i v soutěži o NEJVĚTŠÍHO BLBA BYS BYL KVŮLI VROZENÝ BLBOSTI DRUHEJ!!!!!!!!!
  Halt,ZAOSTALEJ untermensch,kterej přiletěl na tebichu z PRDELE Allaha!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty seš sám HROMADA PUTLERSRAČEK a odulej seš tak, že i v soutěži o NEJVĚTŠÍHO Čechomužyka BYS KVŮLI svý těkavosti a plynné podstatě skončil až poslední!!!!!!
   Halt smrdutý unterpschouk kterej vyletěl z PRDELE tohodle škaredýho Ugrofína!!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 24. Jest vidno, že lepšolidi řeší problém jak oslovit nás socky. Použivavše své vrozené inteligence realizují své představy ničením slangové češtiny sprostými novotvary. Pánové, nezníte autenticky, my socky mluvíme většinou slušně i když někdy kulháme v gramatice.

  OdpovědětSmazat
 25. Ach bože,to je odporná ubohost, tahle diskuse. To jsem si zase zarolovala. Díky pane Jírovče, Vás ( a pět či šest dalších) mohu považovat za slušného a uvažujícího diskutéra. Co se týče článku, tak u mne stále funguje : "Jestliže naše mejnstrémové sdělovací prostředky a politici jako Pospíšil, K. a jim podobní, kohokoliv pomlouvají, "obávají se" ho, tváří se starostlivě apod., ihned ve mně vyvolávají pocity zcela opačné. Ať se jedná o cokoliv a kohokoliv." A pokud jde o pana presidenta Zemana, doufám, že dokončí svůj zasloužený post do konce s ctí a hlavně ve zdraví.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.