Reklama

úterý 22. ledna 2019

Zpráva Krajské správy SNB o vyšetřování pokusu sebevraždy upálením Jana Palacha

22. 1. 2019
Předkládáme veřejnosti originální dokument zaslaný redakci čtenářem Nové republiky.81 komentářů :

 1. Chybí stránka 4., zato stránka 3. je zde dvakrát.

  OdpovědětSmazat
 2. Kam nemůže čert, pošle faráře*

  OdpovědětSmazat
 3. Sebevrah Palach provedl to co před několika dny provedli další dva, ale současným režimem byli označeni jako duševně narušené osoby. Za to Palach je za provedenou sebevraždu glorifikován na nebesa a jeho čin dle lepšolidí a havloidů, nelze považovat jako sebevraždu. Co to tedy je, když se někdo vědomě polije hořlavou látkou a pak se zapálí? Současný režim prostřednictvím České televize Palachovu sebevraždu prezentuje jako vysoce pozitivní čin, který je hoden následování, když někdo se chce zviditelnit jako Palach. Ti kdo ho dnes následují mají smůlu v tom, že pokud svým činem protestují proti marasmu současného režimu, tak ten to v žádném případě neuzná a označí to, jako čin uchyla. Palachovi vkládá dnešní režim slova, proč se zasebevraždil, které nikdy nemohl pronést, jako to že schvaluje současný režim, když ten v době jeho činu ještě neexistoval.

  OdpovědětSmazat
 4. Vadí mi pouze to,že materiál nemá číslo jednací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U č.j. obvykle bývá i tzv. rozdělovník a číslo výtisku/tehdy průpisu nebo opisu...

   Podle toho lze dohledat místo úniku utajovaného materiálu a tedy i "aktivisty" který jej vyvěsil na NET... a pustil mezi lid...

   Smazat
  2. Nejen že chybí číslo jednací, ale zpráva musela být vypracována minimálně ve dvou kopiích, takže chybí ,,počet výtisků" a ,,výtisk č...". Každá strana spisu by měla být ,,uzavřena" podpisem, tak aby se nedalo nic dopisovat, nebo vkládat. Stejně tak chybí podpis onoho vyšetřovatele.
   Nekomentuji obsah zprávy, ale její formální stránku. Tohle mohl napsat kdokoli a kdykoliv.

   Smazat
 5. Není-li cílem jednání smrt, ale má-li jednání jiný cíl, není naplněna definice sebevraždy. V tomto přípědě jde o sebeobětování.
  Číslo jednací má spis, na jednotlivých dokumentech ve spisu bývá, ale nemusí nutně být uvedeno.
  Omlouvám se, stranu 4 jsem vložil dodatečně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když holka nechá kluka a ten se pokusí upálit na protest proti tomu, že ho nechala, není rovněž cílem smrt, ale upozornění na sebe sama. Je to tedy sebeobětování a když se mu podaří přežít, možná se k němu vrátí. Nebo jinými slovy, když máme v úmyslu dát pokusu sebevraždy vyšší princip mravní, nazveme jí sebeobětování. Na hoře Massada u Mrtvého mořev prvním století našeho letopočtu, těsně před dobytím této pevnosti, všichni židé spáchali sebevraždu, protože jim bylo jasné, že Římani je popraví, nebo dají do otroctví, což bylo to samé. Jak pojmenujeme jejich čin? Byly to sebevraždy, nebo byl to protest proti Římskému impériu a tedy bylo to sebeobětování?

   Smazat
  2. Takže všechny demo sebevraždy, jejichž cílem není skutečný exitus, ale vydírání, exhibice, sebezviditelnění v médiích atd., nejsou skutečné sebevraždy - jsou to, podle vaší definice pane doktore, AKTY SEBEOBĚTOVÁNÍ... Pane doktore, prosím, netlačte na pilu. Pak to vypadá, bez urážky prosím, jako byste coby psychiatr "přešel na druhou stranu".
   Škoda, že tehdy televize místo budhistických sebeupalovačů nepropagovala raději hladovkáře. Pravda, veřejné hladovkářské exhibice si ponechal disent pro sebe... Uznávám, že Palach by to, v tom případě jako jediný, dotáhl možná až k anorexii.

   V politických hladovkářských komediích zatím nevidím potřebu... se špinit. S úctou, pamětník. Přeji hezký den, pane doktore.

   Smazat
  3. Zkuste logiku, kde jste viděl moje tvrzení, že všechno, co není sebevražda je sebeobětování? Asi neviděl, že... Vámi uváděný příklad nešťastného chlapce je sebevražedný pokus, pokud vědomě použil přostředky vedoucí k smrti, není to sebeobětování, protože to neslouží žádné jiné osobě, jen jemu, je to vážný sebevražedný pokus, Váš příklad s Massadou (byl jsem tam, příběh znám)je příkladem kolektivní sebevraždy, byl úmysl zemřít, byl to bilanční sebevražedný pokus (a možná i vraždy váhajících) aby nepadli do rukou Římanům a nebyli potupně zabiti nebo zotročeni, pro nikoho jiného se neobětovali, sám uznáte, že to nemohl být "protest", protože nemohli čekat, že by to na někoho udělalo dojem ve smyslu ovlivnění chování. Samozřejmě je ten příběh součástí ideologie "raději smrt než otroctví". Konstrukce, že se snažili ovlivnit komunitu, která se o tom později dozví, je už dost kostrbatá.

   Smazat
  4. 14.06 Pane doktore, tak srovnejte první DVA řádky vašeho 13.26... sylogismus, nebo výplod logiky?

   Ctuji: "NENÍ-LI CÍLEM JEDNÁNÍ SMRT, ALE MÁ-LI JEDNÁNÍ JINÝ CÍL, NENÍ NAPLNĚNA DEFINICE SEBEVRAŽDY. V TOMTO PŘÍPADĚ JDE O SEBEOBĚTOVÁNÍ."...

   Smazat
  5. 15:21 jste vážně nemocný.Musíte se léčit.Snad vám to pomůže zbavit se té "vlastenecké obsese".

   Smazat
  6. Ad 16.13: Co je na tom špatně? Jenom je druhá věta souvětí nadbytečná. Vadí to?

   Smazat
  7. Pane doktore 20.33, Není nadbytečná, protože vyjadřuje váš názor. Co se mě týče, je můj názor jiný. To se stává. Při vaší profesi, kdy sloužíte lidem s určitou skupinou nemocí což je obdivu a úcty hodné. Je logické, že Palacha podvědomě vnímáte jako jednoho ze svých potenciálních klientů... a proto se snažíte obhájit neobhájitelné. Děkuji vám zato.

   Smazat
  8. Zdravím Ivane.
   Se zájmem sleduji Váš politický i profi život. Jsem většinou spíše na vaší straně.
   Jsem taky pamětníkem, jak zde naznačují někteří nestoři.

   Jen by mě zajímal Váš náhled na toto:
   Byl tady zmíněn, jakýsi "vlastenecký" floutek Palach, byli tady zmínění i hořící tibetští mnichové, či mniši.
   Ale jedeme dál.
   V komunitách mladých už to tak chodívá. U jakýchsi kmenů se mladí muži (puboši) čistě z nějakého haurství přivážou lianou za kotník a skočí z třicetimetrové bambusové věže DOLŮ. Jó to by dopadlo, kdyby neskočili. Kmen by je měl za sraby. Floutci jsou i mezi těmi budhisty. Hanba couvnout před fanatickou komunitou kamarádů. Takových příkladů znám i z vandrů, kdy někdo někoho vyhecoval ke skoku do zatopeného břidličného dolu ze skály. K hladině to bylo cca pětadvacet metrů. Nejvyšší bod ve skocích do bazénů je metrů deset. Ale když vylezete nahóru, je pod váma bezedno. Prdel cviká osmičku drát. Ale už NELZE COUVNOUT!! Dóle čučí dav, který by se vysmál "zbabělci".
   Takže já beru v potaz i toto palachovo sázkaření. Možná, když byl vylosován, tak v něm hrklo, ale už nechtěl couvnout.
   A teď!! Co kdyby mu tehdejší "revolucionáři" v jejich rozpoložení "America first" připnuli kolem pupku nálož dynamitu a poslali ho do davu??
   Chci tím naznačit,....čím se lišil Palach od sedmnáctiletých zblbých muslimů, kteří se odpálí (sebeobětují) v hospodě, či plném autobuse? (nejlépe v dnešní EU)
   Taky přecejenom věří "ve správnou věc".
   Ale hlavně jsou NAVEDENI.

   Nebo se zase mýlím?
   S pozdravem Smrťák. (Z Dařbujana :o)

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak by tu zprávu asi zpracovala a napsala nynější Česká policie? Myslím, že úplně stejně. Domnívat se, že by to byla zpráva více demokratická, jak se snaží naznačit Radosta je velkým omylem. Stačí připomenout, že o těch co se minulý týden pokusili o upálení na stejném místě jako Palach, Česká televize neodvysílala ani vteřinu a je nutné připomenout, že Československá televize hned po činu Palacha odvysílala o Palachovi vše i když to byla televize totalitní. Není demokratické jen to, co se za demokratické, samo sebe označuje.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Strčte si už Havla, Palacha, Zajíce, Schlafenberga, Kalouse i celý rok 1968 už do prdele. Stejně jako migranty, smradlavou Makrelu a Makarona i s pitomými ochlasty Junckerem, Tuskem a celou královskou rodinkou z Malé Británie a toho vola blonďatýho s přehazovačkou u USA můžete přidat. Tohle a tihle nás jednou přivedou všechny do neštěstí. Nechte už konečně lidi normálně žít!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, tohle je asi tak trošku tvůj problém. Ty se vykašli na Havla, Kalouska a ty ostatní a normálně si žij. Já to taky tak dělám. Žiju si po svým a zprávy z Británie, z Ukrajiny i z USA mě nechávají úplně v klidu. Je mi úplně buřt, co se tam děje.

   Smazat
  2. Jestli anonymovi 13.48 vadí v "normálním životě" čtení, tak ať nečte. Do neštěstí nás přivede, když si skoro všichni budou myslet, že věci mohou plynout, aniž by do nich někdo zasahoval. Vždy do nich někdo zasahuje, někomu to prospívá a někomu škodí, tupost tomu nezabrání.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Pane ing., tady jste špatně (tak říkajíc na nesprávném hrobě).

   Smazat
  6. Břéťo, že ty jsi z Brna, no jó to už je diagnóza samo o sobě, běž si radši nacvičit švihlou chůzi, ty už jseš švihlej až až. Rudý dědeček

   Smazat
  7. Jen klid, drahý anonymní ubrečený soudruhu a soukmenovče, autore nemužného fňukání z 13:48!

   Jistě, lepšolidi Tě chtějí nadále vykořisťovat a sionisti židit.
   Jistě, NATO a EU chtějí nadále okupovat naši vlast.
   Jistě, náš Doník není spolehlivý, i když ho Veliký Putin, BJJP, důrazně žádá o naprostou poslušnost.

   Ale kyvadlo dějin se vrací zpět, neúprosně jako ofenzíva nepřemožitelné Armády Ruské federace.
   A jednoho krásného dne bude naše vlast osvobozena, osvobozena nejen od okupantů NATO a EU, ale i od Pražáků, křesťanů, intelektuálů a ostatních lepšolidí.
   A my horšolidi pak budeme mít konečně klid na práci v Agrofertu, c.n.p. a národních podnicích ČLR.
   A po práci legraci, samozřejmě: Naše telka pojede až do půlnoci, pak bude hymna, a konec vysílání.
   A ráno do roboty zvesela, od pondělí do soboty. (Během obnovy naší na dnes na uhel spálené vlasti bude šestidenní pracovní týden, to dá rozum nám všem komunistům, putinistům, zemanistům a babišistům, že.)
   A v neděli na subotnik, rovněž zvesela.

   Prostě: Přestaň fňukat, a těš se, když máš na co.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   Smazat
 8. Pane doktore, reagujete nedbale. Myslíte, že v souladu s míněním Viléma Nového si Palach myslel, že zapálí studený oheň a nezemře? Domníval se, že přežije? Stalo se to před 50 léty a je na profesionálech, aby jeho jednání zhodnotili. V parlamentu se ohradil proti současné interpretaci Grebeníček. Nyní už víme, že rok 1968 byl neúspěšný pokus o barevnou revoluci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předpokládám, že ten pokus o barevnou revoluci byl tenkrát taky řízen ambasádou USA.

   Smazat
  2. Ad 13:54 - píšete voloviny. Palach velmi dobře věděl, čím se polil. Osobně si kupoval benzín u pumpy v Opletalce!

   Vilém Nový - mimochodem otec Kamily Moučkové - jen propagandisticky mlžil a chtěl z Palacha udělat "podvedeného a svedeného".

   Leo

   Smazat
  3. Ano, psychiatr nemůže řádně posoudit jednání J. Palacha!

   V tom má náš drahý anonymní soudruh a soukmenovec, autor příspěvku z 22. ledna 13:54, pravdu doslova Leninsko-putinskou: Jednání J. Palacha může posoudit jen profesionál, řádně vyškolený důstojník StB resp. KGB/FSB.

   Prostě: Dějiny píší vítězové, a kdo brzy zvítězí?
   No přece my horšolidi, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti!
   A pak toho „slavného“ Palacha TAK POSOUDÍME, čistě profesionálně z Leninsko-putinských pozic, že všichni čučkaři historici a psychiatři budou jen čumět.

   A obě ty barevné revoluce (1968 a 1989) taky omlátíme o hubu všem kavárníkům, řádně profesionálně, brzy po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

   Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


   P. Radosta

   Smazat
 9. Pane doktore Chocholoušku, běžte už s tím svým Palachem do prdele, nikoho to tady nezajímá !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 14:00
   Pokud máte doktorát a jmenujete se Chocholoušek, plně sdílím vaše přání.

   Smazat
  2. Ne že bych usínal a vzbouzel se s myšlenkami na Palacha, ale do určité míry mě toto téma zajímá. Přesněji zajímá mě jaká je pravda, abych byl odolný lžím.

   Smazat
 10. Těžko klesnout na úroveň anonyma 14.00. Jedná se nepochybně o hodně frustrovaného ubožáka.
  Nevím, proč bych se měl vyjadřovat k bizarním konstrukcím Viléma Nového. Těmi profesionály míníte "historiky" u Ústavu pro výzkum totalitních režimů? Proti čemu s ohradil Grebeníček nemám tušení. Myslím, že nešlo o barevnou revoluci v dnešním smyslu, i když to mohlo dospět ke podobným důsledkům jako události v Maďarsku 1956.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za profesionála psychologa jsem měl vás, v žádném případě ÚSTR. Teď nám odpovězte na otázku, komu jeho sebevražda pomohla? Strašně ublížil rodině. Nepodařilo se mu uspíšit rok 89 a měli jsme k dispozici klidných 20 let. Třeba budete tvrdit, že po 89. mnoho lidí zbohatlo. Dostali příležitost si nakrást, ale přes 800 tisíc je ve spárech exekutorů a mají problem, jak co zaplatit. Tak co vy na to? Srovnává se to s vašim svědomím?

   Ten Grebeníček se ohradil proti tomu, že Palach je prezentován jako antikomunista a snad i obdivovatel kapitalismu. To musel nenávidět i svou matku. Když se lže, tak se vše jedině zamotá.

   Smazat
  2. Nejsem psycholog, jsem psychiatr. On se obětoval marně, neboť nenastalo to, čeho chtěl zřejmě dosáhnout. Nesnažil se ani omylem "uspíšit rok 1989". Těch klidných dvacet let nás přivedlo k roku 1989 se všemi důsledky. Co do toho pletete moje svědomí. Já jsem to snad zavinil? Palach nebyl antikomunista ani obdivovatel kapitalismu. Matku miloval a ona jeho. Z čeho usuzujete, žer ji nenáviděl? Nedává to smysl.

   Smazat
 11. Kdysi jsem Jana Palacha uznával. Dnes, kdy mám svoji rodinu, tak si kladu otázku, komu nebo čemu tímto činem J.Palach pomohl. Nevím, ale komu hrozně ublížil, to vím jistě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepomohl, ale pomoci strašně chtěl. Proto obětoval svůj život. Důsledně vzato urychlil normalizaci, ale to tehdy ve svých dvaceti nemohl vědět. Dnes by se velmi divil, co o něm "vědci z ÚSTRu" a "zimové" říkají.

   Smazat
 12. M yslím, že si pan Palach zaslouží trochu vzpomínek a ucty. Nikdo z vás ani já není tohoto činu schopen a pokud se o tomto činu mluví ještě po 50 letech, tak ta oběť nebyla marná. Že nedokázal tenkrát vyburcovat lidi proti tehdejšímu režimu se dnes nedivím. Pokud přečtu zde několik příspěvku tak tady píše samej " ČESKEJ " kolaborant. Tak jako po roce 69 se více jak polovina lidí přiklonila na Ruskou stranu.HNUS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nyní jsme se přiklonili na Americkou stranu a opět je to špatně. Zajímavé je, že jediní kdo nás bombardovali, byli Američani a to v době, kdy za několik dní druhá světová válka již skončila a bombardování mělo za cíl zničit náš průmysl, aby nekonkuroval tomu Americkému. Civilní oběti Američani neřeší. Ten kdo nebyl v USA si může Ameriku idealizovat a vytvořit si Ameriku která neexistuje. Ten kdo tam byl a měl otevřené oči zjistil, že přiklonění se k Americe je HNUS.

   Smazat
  2. 16:04 No, náš průmysl těsně po válce by byl pro ten americký fakt nebezpečná konkurence, to se musí nechat.

   Smazat
  3. Ona neexistovala žádná "ruská strana", prost se přiklonili k tomu, kdo zrovna vládnul. Zvýhodnilo je to stejně, jako když v roce 1989 a 1990 zahodili rudé knížky. Žádný účinný odpor nebyl možný.

   Smazat
  4. 20:49 Píši pro RUSKOU STRANU, pokud by nebyla okupace ze strany Ruska, tak tady už dále Rus nerozhodoval a nedosadil svoje proruské soudruhy. A pro 16:04 Amici bombardovali tyto továrny vyrábějící zbrane ještě za války, kdy začátkem DUBNA se od tady vyvážely zbraně pro Něm. armádu.Tak tady nemelte vaši lež.

   Smazat
 13. Jsem pamětník. Jak to bylo, vím. Tehdejší TV (leden 1969) ještě zdaleka nebyla tak totalitní, jako dnes, či potom později. To je důležité. Ano, informacemi se snažila situaci jaksi zklidnit, když po Palachově smrti se začala držet u Václava tryzna za J.P. Palach byl členem skupiny studentů, kteří se chtěli upalovat jeden po druhém na protest proti setrvávání sovětských vojsk na našem území po odchodu ostatních vojsk Varšavské smlouvy. Toto jejich „hnutí“ bylo přímou odezvou na uzavření smlouvy o jejich tzv. dočasném pobytu, kdy se později rozšířil vtip, že jednotkou dočasnosti je jeden furt. Palach si vytáhl nejkratší dřívko, byl první a poslední. Televize s ním, ale i s jinými členy skupiny natočila rozhovory. A z rozhovoru s Palachem si dobře vybavuji pocit, jaký jsem z něho měl. Litoval toho, uvědomoval si zbytečnost činu a ostatní od následování zrazoval. Hergot, musí to být v archivu, stačí to odvysílat znovu a je po sporech a „výkladech“. Inu zoufale naivní mládí, které neví jak funguje svět! Československou vlajku jsem na tryzně měl taky několik minut v ruce a pociťoval jsem pocit hrdosti. Ach jo! No a když to přestalo tehdejší tuhnoucí režim bavit, rozehnal nás a Václava osadil křovím v kořenáčích, aby k němu nikdo nemohl. Říkalo se tomu Štrougalovy sady. A pak to obehnali těžkým bronzovým řetězem (místo ok lipové listy), což vypadalo lépe. Víte, ze všech režimů se mi chce zvracet. A víte proč? Sedmdesát let se dívám na to, jak se lidé přizpůsobují a vyhledávají prospěch. „Zaujímají postoje, místo aby stáli“. A co vojín na to? Nasrat, nasrat…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také vím, jak to bylo a souhlasím s Vaším střízlivým pohledem. Zbytečnou jeho smrt, "KR"říká dokonce kontraproduktivní, přesto oceňuji. Byla z jeho svobodné vůle pro vznešené ideály. O to více mám vztek na současné "Farizeje", klaníce se všemu, co je udrží u moci, bláhoví. Díky nám hloupým a neschopným se jim to i daří.

   Smazat
 14. Člověk Palach se obětoval pro lidi.
  Pro které lidi, ptám se.
  I česká televize musí ukazovat, jistě s odporem, co se ve společnosti děje. Všechen ten hnus se ani nedá popsat.
  Vše jen pro peníze.
  Věděl Palach čemu jeho čin poslouží ?

  OdpovědětSmazat
 15. Super "článek". Děkuji za něj.

  OdpovědětSmazat
 16. nformační ticho zavládlo několik dní poté, co se na Václavském náměstí den po 50. výročí sebeupálení Jana Palacha pokusil upálit 54-letý muž.
  Podle některých informací chtěl muž upozornit na problém Evropy s cedulí “Europe belongs to Christ,” neboli “Evropa patří Kristu.” Vyplývá to alespoň z krátkého videa, které vydal Blesk.cz.
  http://www.stop-multikulti.cz/muz-ktery-se-pokusil-upalit-na-vaclavskem-namesti-mel-u-sebe-cedulku-evropa-patri-kristu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten čtyřiapadesátiletý je pro (mainstreamová) média krajně nezajímavým. Neprotestuje proti Rusku či Číně či prezidentovi Zemanovi. A pokud by jeho čin byl dokonce motivován protestem proti dnešnímu režimu, stává se nezajímavým tím tuplem!
   Stran vztahu k režimu je totiž naší mainstreamovou mediální galérkou očekávána od lidu obecného jeho podpora, nikoliv jeho kritika či dokonce odsudek ...

   Smazat
  2. Zdálo by se, že nemá smysl nic dělat. Když si přečtu komentáře některých blbců nebo pozoruji některé lidi, mohlo by mě to odvrátit od jakékoliv snahy něco dělat. Ale myslím, že jou i jiní lidé, a proto soudím, že to má smysl.

   Smazat
 17. Ve vyšetřovacím spisu je mj. uvedeno, že "skupina"(?) kolem Palacha stanovila několik požadavků, které měly být splněny, aby Palach od svého činu upustil.
  Nepíšou však, komu tyto požadavky byly skutečně adresovány, zda-li tyto byly skutečně odeslány a zda je pak adresát vůbec dostal. A pokud ano, jak s nimi naložil ...
  ---
  Varianta existence nějaké skupiny lidí, kteří se chtěli/měli po Palachovi upálit, by asi byla po Sametové objasněna. Avšak dodnes se nepřihlásil nikdo, kdo by něco věděl o přípravě protestu, a to i přesto, že by mu za takové svědectví nic nehrozilo.
  A tak nevím ...

  OdpovědětSmazat
 18. Lhostejnost lidí?! Trápila Palacha, kdoví, zda i další desítky, co se pokusili z těch nebo jiných důvodů rovněž sprovodit ze světa demonstrační sebevraždou. Tedy okupace zeměmi Varšavské smlouvy, podle jiných bratrská pomoc, z dnešního pohledu odklad válek a kapitalistického běsnění a zvěrstev i v Evropě na 20 roků, určitě záchrana životů snad i statisíců. Ale také touha po zviditelnění, zapsání do "dějin". A co je nejlepší, dnes i zviditelnění rodinných příslušníků a potomků těch nešťastníků, kteří i vyhrožují prezidentovi.... No servus. A co pak skuteční hrdinové, co jako dobrovolníci našich vojenských sborů, ne v žoldu dolaru, bojovali za vznik a obnovu ČSR? Dnes neznámí jsou připomínaní někde na pomníčcích stejně opomíjených vesnic!
  S udavačstvím se roztrhl pytel dokonce na poměrně vysokých postech - tedy udavačství těch, co jsme si zvolili, sudičkářství "dorostlo" dokonce do útrob žvanilů a parazitů z Malé Strany. Ale i oni se musí zviditelnit, hnidy, ze kterých se nevyklubala ani pořádná veš! Zeman velezrádce? No to snad může vymyslet jen pucflek kapitálu, který z vlastní blbosti nedovede udělat pro stát a občany vůbec nic přínosného. Prostě jak říkal Werich: došplhali se, kam nedorostli. A že úroda těchto darmošlapů české země je převeliká! Cibulko, sepiš nám jejich seznam, ať občané vidí, že idioty nemají příště volit. Neb i idioti jsou státu i lidem nebezpeční - pokud nejsou v péči a pod ochranou ústavů.

  OdpovědětSmazat
 19. Kdyby se Palach neupálil tehdy, určitě by se upálil dnes nad dnešními poměru v ČR. Ostatně kdoví, zda 2 pokusy z posledních dnů na Václaváku jsou konečným počtem této staronové módy. Rozdíl možná bude v propagandistickém zneužití prolhané ČÉTÉ, ale ta plní přece jen příkazy svých kapitalistických bosů!

  OdpovědětSmazat
 20. Smutný příběh člověka, který byl nejspíše nejenom politickou , ale i osobní situací / rozchod s přítelkyní/ psychicky "dotlačen" ke spáchání sebevraždy! Už proto tehdejší reakce politických špiček a dnes až "hysterických" politických "výkřiků" lidí, kteří nejspíše nemají čisté svědomí! Proto tolik "oslav" "hrdiny" Palacha! Také jsem v ČT slyšel , že Palach nebyl sebevrah! Myslím, že nějaké další komentáře jsou zbytečné!

  OdpovědětSmazat
 21. Tu dobu pamatuji. Můj otec, coby vesnický učitel, dostal stopku u prověrek v sedmdesátém roce za hodnocení Palachova činu jako " zoufalého činu v zoufalé době". Nesuďte, nechcete-li být souzeni. Q.

  OdpovědětSmazat
 22. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky z 22. ledna.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. Tisíceré díky, drazí soudruzi a soukmenovci z StB a KGB/FSB !

  Ano, tato zpráva naší hrdinské a nenahraditelné Státní bezpečnosti by měla být TESÁNA DO KAMENE: Do náhrobního kamene kapitalismu a demokracie, těch odporných pozůstatků okupace naší vlasti silami NATO a EU.

  A naše mládež nová, mládež Babišova a Milošova, by se měla učit NAZPAMĚŤ moudré věty s.s.majora Slabého - především o zhoubném vlivu křesťanských kazatelů na rozjitřené nitro zmateného mladíka.

  Už abychom byli opět osvobozeni od okupace!
  Už aby konečně opět přišla nepřemožitelná Armáda Ruské federace!
  Už aby KONEČNĚ byla plně obnovena naše nenahraditelná StB, ochránkyně našich drahých západoasijských hodnot!

  Ano, po osvobození od NATO a EU, od kapitalismu a demokracie, po obnovení vedoucí role Strany a Vůdce ve společnosti se už nikdo nebude muset upalovat z hladu a zmatku!
  Pražáci a kavárníci, lepšolidi a křesťani budou opět kopat uran!
  A my horšolidi je budeme kopat do zadků, pokud budou makat příliš pomalu, ti inteligenti jedni podělaní!

  Pro živého Lenina, já se obnovení těch starých krásných časů vážně nemůžu dočkat!
  A se mnou všichni autoři a čtenáři naší milované Nové Republiky, samozřejmě.

  „Chladnou hlavu, horoucí srdce, absolutně čisté ruce!“ (Felix Edmundovič Dzeržinskij)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase ten navedenej nebo placenej blbec.

   Smazat
  2. 23:03 A jakej má putlerčiku smysl neustále předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů? - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 24. bLBOSTA a ta paukosračkotapeta,to jsou protekční havlohovada naší BIS.....PISS!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ále, to je jen dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým rudoprdem!:)) A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, zmrd jeden! Toho sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel!!!!!

   Smazat
 25. 8:18 Na Toho kretana v 7:50 nemá smysl reagovat. Nemocný psychopat.Ale napsal jste to velice výstižně, komouš prašivej.

  OdpovědětSmazat
 26. Vy dvě SRAČKY MAJOVÝ máte co říkat.....bez vlastní myšlenky,ovšem s držkou PŘEDPISOVĚ VRAŽENOU V USSA PRDELI!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepindej a uháněj, tepl(ick)ej zřízenče, primář cink, že máš na příjmu další komoušskou zdechlinu! A moc nečuchej jejich posmrtný prdy, pak tě z toho šálí zrak a nepřečteš správně cedulku na palci a to je důvod proč na tebe doktoři řvou "ty sračko bez myšlenky s drškou i v květnu odulou od strkání do prdele RuSSA!"

   Smazat
 27. 17:49
  Tak čtu,že NEJEN JÁ MÁM TEN NAZOR,ŽE HSI OBDAŘEN HLUBOKOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ,PAUKOSRAČKO JEDNOBUNĚČNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty a názor, smrdutý pšouku? Spousta rudoskřeků všelijakých Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png


   Jen tací podlidé - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcX

   smůžou cancy na PUTLERSRAČCE zvaný NOVÁ REPUBLIKA považat za vážnou debatu!!!!!!!!!!☺

   Smazat
  2. HLUBOKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE OPĚT V AKCI,I TEN,KTERÝMU LEZEŠ DO PRDELE A CPEŠ MU TY PAUKOSRAČKOTAPETY POŘÁD DOKOLA SI MYSLÍ TOTÉŽ.....JSI HALDA BEZCENNEJCH HOVEN!!!!!!!!.-DDDD
   P.S. DOPADNEŠ VE FINÁLE STEJNĚ,JAKO TEN POMATENEJ PABLB VEČERNÍČEK!!!!!!!.-)

   Smazat
  3. 7:43 Že se tím hovnem v 7:57 zabejváte, vždyť ten osel dělá neustále IÁIÁIÁIÁ. Retardovanej jedinec.

   Smazat
  4. 10,51
   Dalši HLUBOCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ PABLB Z lepšolejnolahvárny!!!!!Ty se ÍÁčku soustřď,aby ses trefil do mušle na hajzlu a neplreť se kam tě nikdo nezval,modrej polozdechlej pechfogle!!!!!!

   Smazat
  5. 7:57 Retardace provází každé stáří, mě není 10 minut, jako tobě, putlerprde, vypouštěnej v nepravidelnejch pauzách z lejnolíhně tohodle předčasně retardovaného pederasta z Kremlu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   A sem se rozhodně necodím holedbat nějakou putleroffskou "stabílnostěj", ale naopak, zavádět chaos a šířit vztek podlidí, což se nebývale a nečekaně daří a přiznávám že na tom máš nemalé zásluhy! Třeba tím, že dnes mladí lidé již mohou vygooglovat typické nositele určitých diagnóz!:)))

   Smazat
  6. 11:12 Tebe bych chtěl jednou poznat, ty by jsi jen otevřel tu svoji proruskou držku a to by bylo asi to poslední.

   Smazat
  7. 15:07
   TO ZKOUŠEJ DOMA NA KLIKU U DVEŘÍ TY ČURÁKU ZKURVENEJ Z INCESTU KAMENE A CIHLY,RADY JSI K HOVNU SREJNE,JAKO CECEK U BEJKA!!!!!!!;-)

   Smazat
  8. 15:04
   HLUBOKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE A SYFILIS V POSLEDNÍM STADIU TĚ PROVÁZÍ OD TVÝHO ZBYTEČNÝHO VYSKYTU......A SEM TY DYLYNO CHODÍŠ PRSKAT PAUKOSRAČKY,KTERÝ JSOU NORMÁLNÍM LUDEM K SMÍCHU!!!!!!!:-D

   Smazat
  9. Přesnej popis tvýho präsidenta, Lejnere Putlerýči! F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   My to ještě dáme do kupy, normální Uďo!:-D:-D:-D

   Smazat
  10. SVOJÍ RODINOU ANAMNÉZU PID ZKRATKOU F73 TY HLUBOCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRKU SE SYFILIDOU V POSLEDNÍM STADIU NEVYGOOGLUJEŠ!!!!!!!
   OVŠEM JAKO OBVYKLE NAJDEŠ NIC NEŘÍKAJÍ HALDU VOBRÁZKŮ A PAUKOSRAČKOTAPET,KTERÝ JSOU K SMÍCHU I SLEPÝMU!!!!!!;-D

   Smazat
  11. 16:59 Zajímavý že nikdo jiný kdo by tu trapnejma smajlama předstíral smích a v reálu zuřil, slintal vztekem na slídu smolil PUTLERSRAČKY kapitálkama, což je výraz bezmocnosti, se tu nevyskytuje!!!;-D

   P.S.: Kdepák, syfilída, ta se toho xíndla lekla, zato na tohodle tvýho strejdu klekla! A52 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 28. Já nevím, proč se tehdy někdo vzrušoval nad cvokem co se
  dobrovolno nuceně popálil.
  Být tenkrát na místě nějakého toho potentáta, tak bych
  těm co chtěli v tom pokračovat vymezil ohrazený prostor,
  ať se pálí jak je libo a bránil bych je před nějakými narušiteli co by je chtěli zachraňovat.

  OdpovědětSmazat
 29. 21.59 Typický rudý hovado, muže něco takového napsat.

  OdpovědětSmazat
 30. 10,53
  Škoda,žes to neskočil taky po vzoru toho hrdiny s pomatenejma smyslama,mohlo bejt krapet víc kyslíku pro lidi,mongoloide!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:13 Ono by stačilo, putlerprde, kdybys zajel zpátky do lejnolíhně tohodle svýho škaredýho vypouštěče A56 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a hned by tu bylo víc kyslíku pro všechny!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.