Reklama

neděle 17. února 2019

11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

Ivan David
17. 2. 2019    (projev na shromáždění na Václavském náměstí)
17. 2. 2008 v 15.50 hodin bylo Kosovo prohlášeno samostatným státem: „demokratickým, světským a multietnickým“ státem. V jeho čele jako premiér a pozdější prezident stanul válečný zločinec Hashim Thaçi. Kosovo bylo uznáno Spojenými státy a mnohými dalšími. Dnes jich je 108. Naši představitelé se ovšem také přidali. Konkrétně ministr Schwarzenberg na výjezdním zasedání vlády v Teplicích. Deset let před tím 23. 3. 1998 označil velvyslanec USA pro Balkán Robert Gebard UÇK, takzvanou Kosovskou osvobozeneckou armádu jako „nepochybně teroristickou organizaci“.


Její akce byly financovány z výtěžku obchodu s drogami, z prostituce, krádeží aut a obchodu s orgány zavražděných. Před bombardováním Srbska se s Hashimem Thaçi nechala vyfotografovat Madeleine Albrightová, aby bylo jasno, koho a co USA podporují.

23. 3. 1999 zahájilo obranné souručenství NATO útok na Jugoslávii formou humanitárního bombardování.

Tomu předcházelo ultimátům USA Jugoslávii, zvané "Dohoda" z Rambouillet, kterou připravila hlavně paní Allbrightová. Poněkud to připomíná Mnichov. Srbsko si mělo vybrat, buď po jeho území budou jezdit vojska NATO jak se jim zlíbí, budou pobývat, kde se jim zachce a Srbsko je bude muset zadarmo živit, nebo bude Srbsko bombardováno a vojensky napadeno. ZDE

Před tím prosazoval zájmy kosovských Albánců Ibrahim Rugova. Vystudoval filologii v Paříži, ale Francie ho označovala jako extrémistu. V roce 1998 obdržel Sacharovovu cenu Evropského parlamentu za svobodu myšlení.

Po druhé světové válce mnoho Srbů muselo z Kosova prchnout. Mnoho Albánců přišlo do Kosova z ještě chudší Albánie. Prezident Tito zabránil jejich návratu a jejich pozemky byly rozděleny chudým Albáncům, domy Srbů byly vypalovány, a ti kteří zůstali byli vystaveni teroru albánských bojůvek. Albánci vytvářeli uzavřené komunity a vyháněli Srby. Dnes bychom řekli „No-go“ zóny. O teroru muslimských albánských bojůvek se v Jugoslávii nesmělo psát, aby nebyl podporován nacionalismus.

Albánci-muslimové se postarali o rychlý populační růst. Ten přesáhl možnosti jimi obývaného území, které tak bylo sužováno nezaměstnaností. Nezaměstnanost plodí sociální patologii. Tu pak vyváželi kosovští Albánci do západní Evropy, kde vytvořili jednu z nejtvrdších mafiánských struktur, zaměřených zejména na obchod s drogami, neštítili se však ani jiných společnost rozvracejících komodit a služeb. Peníze přinášejí vliv, a proto i dnes Kosovo ovládá domácí mafie.

Kosovo bylo kolébkou pravoslavného křesťanství na Balkáně. Z klášterů dochovaných ze středověku až do 20. století už zbývají jen trosky.

Když před 630 lety 1389 v bitvě na Kosovském poli byla poražena Osmanským sultanátem vojska srbského knížete Lazara, bojovaly na jeho straně proti rozpínajícím se muslimům i Albánci, kteří byli ještě křesťany, bitvy se zúčastnily i české oddíly.

Později Albánci přestoupili na muslimskou víru a stejně jako Srbové kteří tak učinili a dnes se nazývají „bosenskými muslimy“, byli osmanskou říší zvýhodňováni.

Dnes na konci cesty smáčené krví stojí v Kosovu vojenská základna USA Bondsteel.

Západní Evropa stojí na začátku cesty. Muslimové na blízkém východu a v Africe se postarali o rychlý populační růst. Ten přesáhl možnosti jimi obývaného území, které tak je sužováno nezaměstnaností. Migrují na bohatý Západ. O teroru muslimských bojůvek a No-go zónách se nesmí psát, aby nebyl podporován „nacionalismus“. Následovat bude vyhlášení států „demokratických světských a multietnických“, ale možná už otevřeně podle zákona šaria. Naši představitelé se jistě přidají.

48 komentářů :

 1. Vladnou nam nebezpecni silenci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtěla jsem podepsat petici, aby ČR vzala zpět a odvolala uznání takzvané republiky Kosovo,která je ke stažení na stránkách Kosovoonline.cz. Bohužel přístup na tuto stránku hlásí chybu:

   Object not found!

   The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

   If you think this is a server error, please contact the our helpdesk.
   Error 404
   kosovoonline.cz
   Mon Feb 18 10:56:55 2019
   Apache/2.4.37 (Unix) PHP/5.6.40 mod_ddmh/0.0.16

   Smazat
  2. Je mi líto že prezident Zeman se nevyjadřuje k uloupení Srbského Kosova.
   Kosovo je Srbská majka !

   Smazat
  3. 23:13 Kozomrd jako ovcojeb, ale na rozdíl od nich měli Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
 2. predobraz Nemecka a Francúzka,

  OdpovědětSmazat
 3. Rozdél (Jugoslavii,SSSR ,Československo) a panuj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne tak pan Bagoun. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 4. Pane Bagoune,to nemá chybu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Bagoun-ová, to nemá chybu. To je ta z Bělehradu!

   ®

   Smazat
 5. Nyní si manželka prohlížela stránky JYSKU.cz a z ničeho nic ji na plochu vyskočilo toto a nemohla si objednat? Pokud to, co tam nemá co dělat zmizí, mám stránku ofocenu! Dám sem odkaz, zajímá mne pouze ukazuje-li se proklamace pouze u nás, nebo je stránka napadena kompletně, prosím vyzkoušejte a napište mi DÍK! Nebojte vir to není!

  https://jysk.cz/search?query=%22%C4%8Ce%C5%A1t%C3%AD+elfov%C3%A9%22%2C+tedy+na%C5%A1i+n%C3%A1rodn%C3%AD+trpasl%C3%ADci%3A+Udava%C4%8Di+se+st%C3%A1tn%C3%AD+vlajkou+pod+sochou+Masaryka+a+s+podporou+Britsk%C3%BDch+list%C5%AF&search_category=typed_query&op=Hledat

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně to nabízí matrace...
   I.D.

   Smazat
  2. Manželkou zadáno na jejím přístroji Lenovo do HLEDEJ - Komody regály - vyskočilo jí zablokované:
   » https://jysk.cz/search? query=%22%C4%8Ce%C5%A1t%C3%AD+elfov%C3%A9%22%2C+tedy+na%C5%A1i+n%C3%A1rodn%C3%AD+trpasl%C3%ADci%3A+Udava%C4%8Di+se+st%C3%A1tn%C3%AD+vlajkou+pod+sochou+Masaryka+a+s+podporou+Britsk%C3%BDch+list%C5%AF&search_category=typed_query&op=Hledat «
   musela si to dohledat u mě, NR vůbec nenavštěvuje ... !

   Foto:

   https://uloz.to/!5KHq4jFnLCLg/jysk-cz-zenou-zadano-do-hledej-komody-regaly-vyskocilo-toto-a-bloklo-se-odkaz-je-pod-foto-jpg

   Ramón HUWEI®

   Smazat
  3. 19:06

   Nevím co řešíte. Zadal jste do vyhledávacího pole obchodu s domácím vybavením text: "Čeští elfové, tedy naši národní trpaslíci: Udavači se státní vlajkou pod sochou Masaryka a s podporou Britských listů".
   Pochopitelně nebylo nic nalezeno.
   Zkuste tam napsat "Skákal pes, přes oves". Výsledek bude podobný.

   Smazat
  4. Anonymní 17. února 2019

   Nepovýdejte skákající pse, píši MANŽELKJA zadala do "vašeho pole" HLEDEJ: „KOMODY REGÁLY“, odpověď se ve vyhledávači a sdělení změnila na uvedenou a blokla se! Ona nesleduje dění na NR na SVÉM tabletu! Celkem máme přístup k NETu z 12 zařízení.

   Čím se zabývám, koukni nebo se to nedozvíš:

   HLEDEJ

   https://uloz.to/!pqISaLTK1lnr/toto-je-vase-prace-nebo-ma-ja-bojuji-s-nepravostmi-pod-svym-jmenem-a-prijmenim-tudiz-jsem-u-vrchnosti-oblibeny-jiz-mi-to-bylo-dano-na-vedomi-vim-co-se-na-netu-da-ale-nevim-kde-je-tomu-konec-ramon-huawei-r-ethernet-0-jpg#download

   ••••••••••

   HLEDEJ

   https://uloz.to/hledej?q=Toto+je+va%C5%A1e+pr%C3%A1ce+nebo+m%C3%A1%21+J%C3%A1+bojuji+s+nepravostmi+pod+sv%C3%BDm+jm%C3%A9nem+a+p%C5%99%C3%ADjmen%C3%ADm%2C+tud%C3%AD%C5%BE+jsem+u+vrchnosti+obl%C3%ADben%C3%BD%2C+ji%C5%BE+mi+to+bylo+d%C3%A1no+na+v%C4%9Bdom%C3%AD%21+V%C3%ADm+co+se+na+netu+d%C3%A1%2C+ale+nev%C3%ADm+kde+je+tomu+konec%21+Ram%C3%B3n+HUAWEI%C2%AE+-+Ethernet+0

   ••••••••••

   Toto je vaše práce nebo má! Já bojuji s nepravostmi pod svým jménem a příjmením, tudíž jsem u vrchnosti oblíbený, již mi to bylo dáno na vědomí! Vím co se na netu dá, ale nevím kde je tomu konec! - Ethernet 0 až 7 (má práce i foto!).

   Až na NR uvidíte nejednu, zde nepodepsanou STÍŽNOST, zkopírovanou z mé e-mail pošty, zamyslete se hlouběji. Naposledy to byl radní ČT Šarapatka (ex-ČSSD) nyní ČT-radě bijec za Feriho, Němcovou, Bartoška, Rakušana, Bartoše a své zlaté KORYTO!

   Ramón HUAWEU®

   Ps. Pro šmíráky je velice důležitá aktivita na Vaší klávesnici!!! Zbytek si lehce dohledají. To HUAWEI je dráždí ...

   Smazat
  5. Oprava - NEPOVÍDEJTE! ®

   Smazat
 6. Jak může někdo veřejně protežovat srbské vrahy... to je vrchol cynismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:27 Jako Albánec umíš slušně česky.

   Smazat
  2. To nebude albánec. To je místní kolaborant.

   Smazat
  3. Narozdíl od vás, já jsem demokrat.

   Smazat
  4. Demokrat, který je na straně albánských vrahů a obchodníků s lidskými orgány, muslimských džihádistů z Bosny a chorvatských ustašů. To se ti, demokrate, opravdu povedlo.

   Nejsi ty také nějaký lesnický nedouk?

   Smazat
  5. Ti debile vubec ne viš co srbove vyvaďeli v cele yugoslavije... Začneme chorvatsku.bosnu a v kosovo...melete hovna

   Smazat
  6. Záleží NATOm, ktoré obdobie "...protežovat srbské vrahy..." má Pepek Vyskoč15:27 na mysli. Či má na mysli Srbské Četniky v období druhej svetovej vojny počas okupácie Wehrmachtom, z ktorých sa sformovalo v Juhoslávii partizánske hnutie a po nej etnické čistky "odsunu" Nemeckej národnostnej menšiny, zachraňna holej prdeli židovskej kur...vičky Madlenky Olbreitovej, alebo terajší protifašistický odboj Srbov počas humanitného bombardovania Juhoslávie vojskami NATO. Vždy mi čosi neštimovalo na protiSrbskej PROPagande, ako sa z hrdinského národa v období nacizmu statočne bojujúceho proti fašistom, môže tak "náhle stať" v období demokratizmu národ "srbskej vrahů". Dôvod bude celkom jednoduchý: Goebelsovská PROPagandaa a českí trollovia typu Pepka Vyskoča dokáže zázraky. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 9:35, tapetující debil.

   Smazat
  9. Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty s lepším genofondem než mají tito v pochcaných, zesraných teplákách a zabílýho dne se ve škarpě válející podlidé tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 7. Velmi dobře si pamatuji, jak několik let před agresí NATO na Jugoslávii centrály Interpolu takřka všech států Evropy hlásili do centrály Interpolu, že Albánci v rámci organizovaného zločinu /dogy, loupeže, prostituce/ shánějí prostředky na nákup zbraní. Nejvíc je v tom podporovali naši současní "kamaraden z Dojčlandu".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To všechno byli Srbové. Albánci jsou civilizovaný, mimořádně talentovaný národ, který má ve svých řadách nositele Nobelovy ceny.

   Smazat
  2. Od kdy byl Einstein Albánec?

   Smazat
  3. Nebavte se s retardovaným 20:55. On plní své povinné elfí cvičení ve lhaní.

   Smazat
  4. Fakt, neriešte toho anonyma. Len ho zbytočne rajcujete ako malé trucovité decko pornoherca Jandu. Znižujete sa len na jeho úroveň IQ decka predškolského veku. To predsa vidíte že úmyselne píše blbosti natruc a čaká ktorého naivku uloví na návnadu Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  5. KOSOVO = THRACIA! THRACIA = SHKIPETARIA! (ALBÁNIE)

   Smazat
 8. Naši piloti prchající přes Srbsko za druhé světové, vzpomínali, že srbové byli jediní, kteří je vítali. Na rozdíl od poláků, či maďarů, no a my jsme se srbům odvděčili. Nikdy jsem se tak nestyděl, za tu naši bandu ignorantů, která agresi vůči Srbsku posvětila a následně uznala Kosovo. Lezeme do zadnice němcům, anglánům, amíkům a bez skrupulí zradíme své přátele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem zas byl pyšný na to, že jsme povolili našim přátelům z NATO bombardovat ty smrady. Jen mě mrzelo, že to bylo tak málo a tak krátce. Také mě mrzelo, že jsme se na tom nijak aktivně nepodíleli, že jsme to ani nefinancovali. To je svinstvo. Mudžahedína na fotce výše beru jako zrádce, který hlasoval PROTI!

   Smazat
  2. Náckové byli vždycky pyšní na své zločiny a mrzelo je, že toho nebylo víc.

   Pan David se tehdy zachoval správně a má můj obdiv!

   Exkrement v příkopu - anonym 21:00 - může svůj obdiv ke zločinům NATO ventilovat jen ze stínu anonymity. Na denním světle by ho lidi zlynčovali.

   Smazat
  3. 21:00 musíme si popravdě přiznat, že jako pacient psychiatrické léčebny, jsi nezklamal, zase blouzníš.

   Smazat
  4. 21:00 udej polohu, pomoc už je na cestě!!!

   Smazat
  5. No moje řeč, vážně MOJE ŘEČ, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, autore Leninsko-putinsky pravdivého příspěvku ze 17. února 19:41!

   Ano, Poláci, ti nejhorší Slovani vůbec, naše letce-zrádné emigranty chtěli jen využívat pro svůj TOTÁLNĚ NESMYSLNÝ odpor vůči německé branné moci. Ano, zatímco my Češi jsme moudře ustoupili, hloupí Poláci bojovali a bojovali a bojovali …
   Co je ovšem nejhorší – ačkoli nijak výjimečné v DĚSUPLNÉ polské historii – Poláci neváhali pozvednout zbraň i proti našim starším ruským bratřím. Prostě HNUS!

   Ano, právě proti těm našim starším ruským bratřím, kteří naše letce přijali TRADIČNĚ rusky, stalinsky, po osvobození východní části Polska od Poláků, kapitalismu a demokracie.
   Fakt, že někteří naši letci dokonce PŘEŽILI, je – vzhledem k jejich těžké vině na polské agresi proti ruským osvoboditelům – něco tak nádherně humánního, až to našinci vhání slzy do očí …


   „Na podzim roku 1939 byli z iniciativy soudruha Stalina osvobozeni ze jha polských statkářů naši pokrevní bratři – národy Západní Ukrajiny a Západního Běloruska. Tyto národy se včlenily do jednotné bratrské rodiny svobodných národů SSSR.
   Později se vrátily do SSSR sovětské pobaltské republiky – Litva, Lotyšsko, Estonsko.“

   (Stručný životopis J. V. Stalina, vydala Svoboda r. 1952)

   Mupy mup!


   P. Radosta

   ----------------------------------------------------------------------------------
   Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

   Smazat
 9. Jenom tak mimochodem, dnes opravdu (oproti hloupým kecům p. presidenta) bojujeme za Českou republiku a to ve Venezulele. To je američané jděte domů nechte nás žít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Ty tedy dnes bojuješ ve Venezuele za naši vlast?!
   No to tedy všechna čest stranou, drahý anonymní ruský soudruhu a soukmenovče!
   Na Rusa píšeš až HŘÍŠNĚ DOBŘE česky, vážně, bez legrace.

   Opravdu nechápu, že ti to stojí za takovou námahu, tohle učení-mučení: Vždyť jsme to přece my Češi, kdo se musí učit azbuku a rusky, jako přípravu na dobu, kdy naše vlast bude opět NEDÍLNOU součástí Velikého Ruska, na věčné časy a nikdy jinak.
   No nic.

   Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


   P. Radosta

   Smazat
 10. Následovat bude vyhlášení států „demokratických světských a multietnických“, ale možná už otevřeně podle zákona šaria. Naši představitelé se jistě přidají. Ale my občané této země se nepřidáme a vítače kopneme do zadku.

  OdpovědětSmazat
 11. Pokud ne viš nic.tak ne piš nic...v kosove nigdy ne bilo vyra duležita a albancu v balkanu jsou i katolici i pravoslavove ne jenom muslimove...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těď se vyra změnil a muslymska bude sa řešit. A jesly s ťym něco neudělaš vole, budeš ji řešit i u sebe v Praglu. Tož tak, velika Albanie v celé Evropě a nigdy jinak!

   Smazat
  2. Proti téhle hatmatilce je enigma šifrovací přístroj pro začátečníky. Nemá o tebe zájem armáda?

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak na tohle nemá medicína tabulky.

   Smazat
 13. Albánec vyvraždil před léty svoji rodinu s Českou maminou. Stalo se to v Havířově- Šumbarku.
  Albánec zavraždil po roschodu svoji bývalou českou přítelkiňi a její rodiče.Stalo se to v Petřvaldě na Karvinsku. Rychle zapomináme a neučíme se ze svojich dejiných chyb.Beneš

  OdpovědětSmazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět své příspěvky ze 17. února.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 15. Tzv. „samostatnost“ Kosova je stejný zločin jako tzv. „samostatnost“ Slovenska!

  Kdo odtrhnul Kosovo od SFRJ a Slovensko od ČSSR?
  No přece STÁLE TITÍŽ dědiční nepřátelé míru, socialismu a Slovanstva:
  • Euroameričani
  • křesťani
  • sionisti
  • buržousti
  • neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu
  spáchali tyto ODPORNÉ zločiny, rukou společnou a nerozdílnou!

  Kdy se se Kosovo vrátí do Socialistické federativní republiky Jugoslávie a Slovensko do Československé socialisticko-babišistické republiky?
  No přece po konečné porážce NATO a EU, po totálním vymýcení kapitalismu a demokracie z celé Evropy a naší rodné Západní Asie!

  Kdy bude z Evropy a naší rodné Západní Asie vymýcen kapitalismus a demokracie?
  No přece brzy poté, co Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, vydá příslušný rozkaz nepřemožitelné Armádě Ruské federace: „Na Kyjev, na Prahu, na Brusel, Paříž a Londýn! Za Vlast a Velikého Putina, BJJP, útokem vpřed! URÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !“

  Můžeme my Češi nějak urychlit konečné vymýcení kapitalismu a demokracie z Evropy a naší rodné Západní Asie?
  Ano, můžeme, a docela jednoduše a bezbolestně: Volme si dál naše Strany (KSČM, ANO, SPD) a naše národní Vůdce Miloše a Babiše. Tím nejlépe přispějeme k vítězství Velikého Ruska nad NATO a EU, k opětovnému začlenění Slovenska do naší vlasti a naší vlasti do Velikého Ruska.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.