Reklama

pondělí 18. února 2019

ABY MÉDIA NELHALA - záznam panelové diskuze pořádané spolkem Nová republika 13.2.2019 - 1. část - vystoupení docenta Petra Žantovského a MUDr. Ivana Davida (VIDEO)

- redakce -
18. 2. 2019

34 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když někomu lezou na nervy zloději a otrokáři, tak je prokremelský? Na to jsi přišel vlastní hlavou, nebo to psali na Novinkách, nebo že by Respekt?

   Smazat
  2. Ten idiot neviděl ani kousek toho videa a prská jedy. Idiot, čistý idiot. Překrucuje, vymýšlí si, lže. Dnes mají na vnitru službu neschopní hlupáci, ale ani ranní směna nebyla lepší. To je platíme ze svých daní. Skandál!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 18:05 Kolikrat vam nekdo rekl,ze ho nezajimate?A presto porad otravujete.No nejste vy nezmar?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Rusko je nepřítelem světa a bojuje proti nim celá planeta - tohle je oficiální verze, shodne se na tom i OSN. Stačí se podívat na běžné zprávy a musíte to vidět i vy. Navzdory tomu je bráníte. To si lze vysvětlit jen tak, že vám za to platí. Ale to je vlastizrada, pane! O ruské hybridní hrozbě a jejich pokusech ovlivnit všeobecné mínění Evropanů víme velmi dobře, jsou toho plná média. Ovlivňují volby po celém světě, míchají se regionálních politik a vy jim nadbíháte. Neštítí se ani diverzních akcí a invazí, vy je oslavujete.

   A není v tom jen jejich politika. Jako národ jsou Rusové všeobecně mimořádně neoblíbení, dokonce nenávidění a obsazují nejvyšší příčky v anketách o neoblíbenosti národů. Není vůbec divu. Celý oficiální mediální proud a veřejnoprávní média jasně poukazují na to, že tito zabijáci vraždí pomocí chemických zbraní nejen v Sýrii, ale i po celé Evropě. V současnosti se prověřuje fakt, že jsou za epidemií spalniček a chřipky, které Evropu zasáhly. Shazují dopravní letadla, zbrojí jako šílení a vyhrožují jaderným úderem, kradou cizí území, neustále napadají své sousedy a válčí po celém světě. Několik válek v posledních 30ti letech rozpoutali i v Evropě. A to proto, že nic neumí, nemají peníze, umí jen válčit a loupit.

   Tohle vše najdete v oficiálních vyjádřeních vlád i mínkotvorních médií demokratického světa, který Rusy jednoznačně odsuzuje. Ukrajina, země tak zkoušená jejich agresí a náš přítel, se už dávno po svých úděsných zkušenostech vůbec netají nutnosti jejich eliminace. To samé Gruzie, Litva, Lotyšsko, Estonsko - všechny tyto země netouží po jiném, než vstoupit do klubu NATO, aby měli záruku bezpečnosti.

   My běžní civilisté z nich máme strach a chceme žít v klidu. Pro nás není největším nebezpečím nějaký chimerický ISIL anebo dokonce Islám či imigranti z Afriky, ale Rusko, jeho násilné obyvatelstvo. Jak se jim bránit? Diplomat Bartuška je doporučil zabíjet a zahrabávat vedle silnice. A to ani zdaleka není ten nejradikálnější názor, přečtěte si mínění na sociálních sítích a jinde. Já si narozdíl od pana Bartušky nemyslím, že bychom měli začít zabíjet Rusy kdekoliv na ně natrefíme, nikde jsem k tomu nevyzýval, ale jednou z možností obrany je tento agresivní stát navždy umlčet a to bez války nepůjde. Nejlépe formou masivního preventivního úderu. Shodně se mnou uvažuje většina generálů NATO. I proto dnes máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské komoušské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  7. Je zajímavé, kolik textu, dokonce gramaticky správně, nám tu navršil troll 9:05. Sice logiku to nemá, ale snaží se. Na lháře plného nenávisti dost výkon.

   Jen místo "Rusko" zapomněl napsat "USA". Ale to víte, když je člověk zdrogovaný, pozornost jde stranou.

   Smazat
  8. 9:34

   to je jen tapetující kokot

   Smazat
  9. 11:36 ááá, další z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 2. 17.15 Tupý idiot.Argumentace s blbcem je snížit se na jeho úroveň. Bylo to o prolhaných médiich. Někdy však média ani nemusí lhát, jen zveřejní stupidity "naší" vlády, především ministranta Petříčka.

  OdpovědětSmazat
 3. S řečeným souhlasím, ale nedozvěděl jsem se jak to udělat, aby média nelhala. Že by v další části?
  Je to přitom zásadní problém, protože pokud hlavní sdělovadla šíří lživé informace, tak je demokracie sabotována v samém zárodku. Jak je donutit nelhat? Nevím jestli sledovanost je zrovna tím, čím diváci TV vyjadřují svou důvěru. Jestliže jsou nejsledovanější Televizní noviny TV Nova, tak spíše proto, že je to ryzí bulvár(české televize už dloho vůbec nesleduji, ale pochybuji, že by se něco změnilo). Skandály, tragédie, bouračky, masakry. Sice se v tom možná tolik nelže, ale pravdivost určitě nebude hlavním důvodem, proč to mnoho lidí vyhledává. Blesk také určitě nebude nejčtenějším proto, že je pravdivý.
  Takže sledovaností asi média k pravdivosti nedonutíme. Ale jak tedy?

  Mimochodem, už se mi trochu protiví cpaní anglických slov i tam, kde máme dostatek naprosto plnohodnotných a oproti angličtině zpravidla jednoznačných českých výrazů. Dovedl bych si obejít bez "share" i "research".

  Naopak s povděkem přijímám konečně přijatelné ozvučení videa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se neda,protoze je za to plati.Musite si informace shanet sam

   Smazat
  2. 18:24
   Já si je seženu, ale jsem v tom spíše výjimka. Někteří to neumí a mnozí prostě nejsou ochotni trávit svůj volný čas zrovna hledáním a ověřováním informací. Jejich názory a rozhodnutí, včetně volebních, pak jsou toho obrazem.

   Smazat
  3. 18:32 Ja vim.Take mi to vadi

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 19:11

   Buďte upřímný aspoň sám k sobě. Opravdu se divíte, že čistí diskusi od těch vašich zcestných, bezduchých a žlučovitých štěků?

   Smazat
  6. 19:25
   Pochopitelně, vy musíte vědět daleko lépe než já, které informace si vyhledávám, jak s nimi pracuji a jak si je ověřuji. Spokojen? Tak umejt a spát.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 19:48

   A pak se divíš, že jsi všem za blbce.

   Smazat
  9. Když někdo napíše, že "celý svět ví ... ", tak je jasné že nemá argumenty. Jen vypatlanec může napsat, že "Srbové páchali genocidu..." , když tuhle lež vyvrátila i tak protisrbská instituce, jakou je ICTY (soud pro bývalou Jugoslávii) v Haagu.

   Vyhrožovat "jaderkami" může jen zvrhlá svině. Navíc pisatel vypadá na islamistického fanatika, pomatence a Poturčence. Fuj.

   Albánci z Kosova beyesporu mafiáni jsou, určitě jejich představitelé, jako Tači (prezident) a Haradinaj (předseda vlády).

   Když si přečtete ten nenávistný text od poturčeného anonyma 19:48, pochopíte, co je rasizmus napadající srbský hrdinný národ.

   K.

   Smazat
  10. 20:01 Kecy, lejnere azbukovyči, nikdo nic nevyvrátil! NATO je Zákon! Chujlostan se svými satrapiemi bude zničen! A Albánci budou stát na naší straně, páč i oni měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
 4. 19:11
  Jejej, kde se tu beres s timto nazorem?A kolik je ti let? Docela by to bylo zajimave znat......Pracujes nekde? Nebo se nekde lecis......? Jinak nic ve zlem. Par vas asi jeste bude se stejnym nazorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Κάτι για ηλίθιοι άνθρωποι
   https://media.loupak.fun/soubory/obrazky/_vlastni/6_2016/0221d207a9a819d0cffbad16e8e77e8e.gif

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:18 Běž k šípku pánské přirození a západ + liberální demokracii si strč víš kam.

   Smazat
 7. https://www.youtube.com/watch?v=G6kDDYVltzA

  OdpovědětSmazat
 8. Pane doktore Davide, pokládám vás za inteligentního přemýšlivého člověka. Proč jste pustil Žantovského na plac? Otevřete si stránky www.worldcat.org a zjistěte si, co Žantovský napsal se Zemanem. V tomto případě zní nevěrohodně tvrzení o vzestupu důvěry prezidentovi.

  V mém okolí se nikdo nechlubí, že je Zemanovec. Pokud to umíte, měl byste nechat statisticky vyšetřit, kolik voličů ho volilo jen jako nejmenší zlo, jistě bez nadšení? Zeman má také skalní voliče s inteligencí lidí, kteří chodili na proslovy republikána Sládka. Podobný typ jeho příznivců se schází vítat Zemana při spanilých jízdách do krajů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, co píšete přece není v rozporu s tim, co říká Žantovský.

   Smazat
  2. Žantovský tvrdí, že důvěra v prezidenta roste. To není pravda, zvláště teď, když se tak lidsky vyjádřil k prezidentu Madurovi z Venezuely. Zeman je pouze nejmenší zlo. On to dobře ví a vlastně svoje voliče vydírá. Nikomu nic neslíbil a dělá si, co chce. Před volbami bylo možné si ho zavázat některými sliby. Vím, že přímou nařizovací pravomoc nemá, ale nic mu nebrání v tom, že může otevřít diskuzi. Třeba o chudobě, exekucích, rabování České republiky cizími investory a účast na intervencích v zahraničí. Jestli to nechcete vidět, jste k ničemu a impotentní. Jestli budete tvrdit, že on nemůůůže, tak je tady úplně jedno, kdo bude prezidentem. Kdyby to byl Drahoš, tak by byla mnohem větší naděje, že se lidi vzbouří. Zeman hraje habaďůru a my klesáme až zřejmě ke dnu.

   Smazat
  3. Žantovský měl statistiky z období před oním vyjádřením Zemana k Venezuele.

   Smazat
 9. Opakovaně se tady mažou zmínky o Zemanově dceři. Těch pár fakt, které byly zatajeny, autor převzal z Wikipedie. Jeho dcera střídá školy jako kalhotky. Místo toho, aby Kate doučil matematiku a dal ji na střední školu, na kterou stačí, tak vymýšlí nesmysly jako lepšolidi. Ani si neuvědomuje, že právě on je lepšolid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, končí jako kalous či jiný podlý pták. Ale Drahoušek by byl horší. Chudák ta jeho holka. Z ní vyroste asi pěkná svině.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.