Reklama

čtvrtek 28. února 2019

Bargain chip

Jiří Jírovec
28. 2. 2019
Poslední jednání mezi Kimem a Trumpem skončilo patem. Představa, že dojde k formálnímu ukončení Korejské války, byla založena na nepochopení základního problému, jímž jsou geopolitické a obchodní zájmy USA. Severní Korea se dlouho a marně snažila o přímé jednání s Američany. Jenže ti nepotřebují klid a mír, ale chaos a atmosféru nebezpečí, ospravedlňující jejich vojenskou přítomnost a prodej zbraní. Situace se změnila, když Kim vytáhl bargain chip, po česku žolíka, v podobě jaderných zbraní. A věci se začaly dít: Američané projevili ochotu k bilaterárnímu jednání a Korejci obou stran si začali dávat najevo, že jejich ideologické rozpory nejsou tak hluboké, aby musely vést k devastující válce. Byla ochota přestat s provokativními vojenskými manévry.

Hra rozehraná Kimem a Trumpem se dostala do popředí zájmu. Jenže jejich karty nemají stejnou hodnotu. Kim nemůže přihodit žolíka, aby vyhrál štych bezcenných slibů.

Trump má v rozdání eso, které umožňuje přebít protivníka sankcemi, bombami a nebo obojím. Podle chutě a potřeby. Bylo použito při odstoupením od mezinárodní smlouvy s Iránem. Karta je recyklovatelná a vždy se vrací do presidentského rukávu.

Kim dobře ví, jak pomíjivá je náklonnost Západu k politikům, které buď sám dosadil a nebo přestal potřebovat. Nechce skončit jako Kaddáfí nebo Hussein.

Trump by patrně rád ukončil Korejskou válku a odešel do historie jako velký státník. Jenže takový skutek by skončil zatracením.

Jeho protivníkem totiž není Kim se svým žolíkem, ale zmíněné mocenské zájmy. Proto se pat bude opakovat.

52 komentářů :

 1. Jistě, ovšem zajímavě jsou uplatňovány zájmy Jižní Koreje, za nimi dalších ... I to je ve hře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, a tak to dořekněte: zřejmě reálná hra se začne hrát v okamžiku, kdy (především) Jižní Korea případně začne prosazovat svůj zájem i proti oficiální linii POTUSe

   Smazat
 2. Kim se chová naprosto správně a logicky. Není to on, který má svá vojska na hranicích USA a není to on, kdo uplatňuje sankce vůči USA. A to by si měli v USA včele s Trumpem uvědomit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 23:10
   Klasika je, že idioti se neustále snaží být inteligentní. Bohužel komu není dáno tak v apatice nekoupí.
   V.V.

   Smazat
  3. K Afganistanu a Syrii /vodchazeji a nevodchazeji/, se pridava, S.Korea , kdy podminka je zrusit vsechny sankce. Dalsi problem a velmi Nuklearni a Kim ma ty atomovky i s raketama namirenejma na USA..
   Mimo jiny zbrane...
   Ted je jeste na rade Venezuela a Nikaragua /guerrilla tam vladne,/ , a hlavni nepritel , Iran, kdy Izrael rozkazuje, ze po Iraku musi prijit na radu a Sarabove pisti hned za nima..
   Tady muze silenec/silenci vseho druhu , vladnout jak chce , ale hmota a presila mnozstvi a zaruceny jejich odpor , ukazuje proc tak nalehave Oh , jak Place a Rozkazuje DOMINATRIX Merkel /to sou ty obleceny v kuzi kolosalni osoby, co bicujou ty svazany sadomasochisticke zakazniky,ze prave takove narody a staty se musi ZA KAZDOU CENU ZRUSIT, A SLAVA S BREXITEM UZ ZACINA BYT NEDOSTATEK POTRAVIN , kde jiz horlive rusi stat pomoci hlavne pakistancu, kteri v zadne valce nefiguruji , ale musi dostavat v milionech asyl a miliony jako odmenu ,ze prisli okupovat..Hura.!!!
   Tyto clenove OSY ZLA Jsou pripravene ihned za kazdym chybnym kruckem zasahnout a Imperium vymazat ze sveta...
   Letmy pohled zpet na stary Rim , ukazuje ze Vandalove Rim dobyli a snadno a jenom ukradli zlatou strechu nad chramem jedny bohyne..
   Jinak hned odtahli pryc , protoze nechteli mit nic spolecneho s tou prohnilou spolecnosti...

   Smazat
  4. Sankce jsou zacatek vyhlaseni nepratelstvi a valky. Proto Kim touzici po miru a spolupraci logicky
   /a jako vudce naroda ani nemuze jinak !!!/ kdyz pozaduje konec sankci.
   Ale vysvetlujte to to Klumpovi, na prvni pohled je videt ,ze zase netusi nic...
   Je to vyhoda bejt teflonovanej , vsechno i h..na !!
   z nej sklouznou snadno a bez nasledku..

   Smazat
  5. 001 mezi idioty je polovul kral ,ze??

   Smazat
  6. Ale s volem, to je jednoduchy, vi kde ma koryto se zradlem a jinam se necpe..
   A zradlo si navic odpracuje poctive..
   Proto priroda nam nemuze slouzit za vzor...

   Smazat
 3. Pro 23:10 Ty diktátory a vý-dobytky se svobodou máte z vlastní hlavy nebo z PŠM? Tak příjemnou šichtu na netu.

  OdpovědětSmazat
 4. Nejlepší je, když tihle rudí fanatičtí hňupové 23:02, 23:23 a 23:44, oslavující ty nejhorší světové diktátory vládnoucí nekompromisně pevnou rukou těm nejchudším zemím, začnou blekotat, že by si přáli přímou demokracii švýcarského typu. To se mohu smíchy potrhat :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:51 Škoda, že jsi se ještě NEPOTRHAL, to bys aspoň potom pošel a byl by tady od tebe konečně pokoj!

   Smazat
  2. 23:51
   Klidně se i po..r. Nám je to jedno. Je to jen tvůj problém. Kdyby si se lépe učil a naslouchal dospělým nemusel bys být volem.
   V.V.

   Smazat
  3. 0:05 Děkuji, pěkně jste mu to napsal, ale tito v..... to nejsou schopni pochopit!

   Smazat
  4. Přímou demokracii švýcarského typu, bolševický synku, tady odmítají hlavně pravicové strany.... A mimochodem, celé to "báječné" Švýcarsko vzniklo na státního projektu praní špinavých peněz. Opravdu je o co stát?...

   Smazat
  5. Vážený pane anonymuse z 23:51!
   Jak jste přišel na to, že údajní rudí dědkové adorují údajné diktátory?? Přece je veřejným tajemstvím, že opravdoví diktátoři (tvůrci těch deklarovaných diktošů) jsou pidlivizačnímu smetí, které tady zastupujete skryti za zdí nářků a přes škvíry v maltě vytahují papírková přání debilů (toho času i babiše), aby splnili jenom ta, která jsou v zájmu světovládného sionu. Kdo škvírou prostrčí zdrap papíru s jiným přáním se zlou se potáže (autonehoda či letecká katastrofa jej nemine). Asi jste posraný strachem, když tak adorujete demokraturu (nový název satanismu) a juesej vládce (neokonské bestie).

   Smazat
  6. 11:08 To ve skutečnosti teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.

   Smazat
 5. 23:10 dovoluji si být „diskuzním hovadem“ aniž bych fandil diktátorům, pokud beru za fakt, že USA porušují mezinárodní právo, když nejenže zasahují do vnitřních věcí jiných států, zasahují i vojenskou silou, dokonce i bez mandátu OSN? Pokud jde o onen blahobyt, kterého se dovoláváte, tak po třiceti letech usilování, za cenu rozdání národního majetku a víc než bilionového zadlužení státu, jestli ne stejného i občanů, nejde o žádný zázrak. Pokud jde o onu svobodu, tak té si užívají pouze obdaření, když to, že je možné nějak se vykecávat, stejně nic neovlivní. A k tomu už existuje selekce informací, je kontrolován internet a lecjaký výrok může být a je kriminalizován. Předem si dovoluji upozornit, že zdaleka nejsem socka, ale nerad bych byl takovým tím důvěřivým, lacino současným "blahobytem", podplaceným blbcem. V té své blahé nevědomosti, mějte se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:06 Máte můj naprostý souhlas, lépe bych to nenapsal!

   Smazat
  2. 0:06

   Yntelgente, když bude například v nějaké zemi parta úchylů, které se dostala nějak k moci, vraždit židy, děcka ve velkém, tak to podle tebe bude taky "vnitřní věcí jiných států"???? No, je vidět co jste za "lidi". Hitler by ve své době z takových jako jsi ty měl radost.
   Kdybyste v naší zemi vy, milovníci KimČongů, 40 let neprováděli na lidech vaše úchylné komoušské experimenty, tak jsme nemuseli už 30 let usilovat o žádné dohánění.
   Na to, že jsi kontrolovaný a tvé výroky mohou být kriminalizované, jsi se docela nebojácně rozjel. Evidentně sám těm svým pitominám nevěříš.

   Smazat
  3. Pro 0:22 - nezlobte se, ale argumentačně jste mimo čili v řiti. Vaše představa o minulém režimu je z říše sci-fi. Omlouvat dnešní svízelnou situaci české společnosti, historií, v které se ani nevyznáte, může zabrat jen u lidí, kteří ztratili paměť.

   Smazat
  4. 0:33
   Já o minulém režimu nemám žádné představy. Já jsem v něm žil, vy drzý blbe.
   Dnešní "svízelná" situace české společnosti je ta nejlepší situace v její dosavadní historii.
   Pište dál a houštěji ať lidé vidí a vědí co za "lidi" mezi námi žije.

   Smazat
  5. 00:41 Tlachy na nástěnku, nic jiného. Dutá hlava nejvíc duní. Nejlepší situce české společnosti? E. Moravec tvrdil, totéž o protektorátu.

   Smazat
  6. 0:41 Jo jste patazit a takovým se v bordelu daří. Ale nic netrvá věčně už se na vás vaří voda.

   Smazat
  7. Pro 0:22 & 0:41 - tak to jistě jásáte nad demokratickou banderonacistickou Ukrajinou. Nic víc k tomu nemusím dodávat.

   Smazat
  8. 0.22 Pokud nastane na Ukrajině takové přiostření situace, Izrael začne kvílet Holokaust a LAUDER, ano, ten který nás se svým soukmenovcem Železným okradl komedií NOVA, nakopne viditelného DIKTÁTORA SVĚTA (=presidenta USA) aby tomu za část zlata ukradeného v UA zamezil... ale tak, aby neohrozil ten draze vypěstovaný ukrajinský antirusismus. Navíc, takovéhle party úchylů obvykle kočíruje z pozadí nějaký penězoměnec s jemu věrnou partou. Porošenko to kočíruje dokonce otevřeně...

   0.41 Takových drzých "chytráků" jako vy, kteří se rochní na dluh, mlaskají na veřejnosti a za zcizenou podstatu svého národního dědictví, je ve spárech exekucí víc, než bylo za socíku pravých antikomunistů (flákače, zloděje, kuleváloše a defraudanty mezi pravé nepočítám, ti parazitují i dnes - po převratu).

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vnimaňje, vnimaňje. Radosto ty úderničíš i v noci? Tenhle znáš? Víš kdy Kalousek má 0,8 promile? Když tři dny nic nechlastá! Humor, legrace a satira se musí umět aby to lidi pobavilo.Uvědomuješ si, jak tady už unavuješ tím svým ,,humorem" nebo co to vlastně má být? A nevěř tomu, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Kdo myslíš, že z nás dvou tady bude mít se svou přiblblinou větší úspěch? Tomáš Fuk P.S. U tebe Žádná cenzura, to jen úklidová četa uklízí po tobě ten humus.

   Smazat
 7. Diskutére z 0:22, jak víte, že já z 0:06 mám co společného s komunistickými experimenty, nebo s Kim Čong Ilem? Jsem pouze přesvědčen, že je věcí občanů každého jednotlivého státu, aby si řešili svoje vnitřní uspořádání svými prostředky, jsem přesvědčen, že ozbrojený voják cizího státu na území jiného státu nemá co pohledávat, jsem přesvědčen, že každý jiný postup je agresí a jakékoli zdůvodňování pouze zakrývá mocenské pohnutky. Hádám, že jste z těch, kdo odsuzují intervenci SSSR vůči Maďarsku 1956, vůči Československu 1968 i přivtělení Krymu k Ruské federaci, zato ne, například, bombardování Srbů letectvem USA. Nebo se pletu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:03
   Jenomže občané KLDR a jakékoli jiné diktatury nemohou nic řešit, nemají žádné "prostředky". Mohou jenom držet hubu a krok. Kdo začne něco "řešit", bude anihilován.
   Váš cynismus je stejný jako kdybyste tvrdil, že když váš despotický soused tyranizuje a mlátí ženu a děti, tak je to jen a jen záležitostí té rodiny, nikdo z venčí do toho nemá právo strkat rypák a žena a děcka si to řešit svými "protředky".
   Znásilnění Sověty Maďarů a Čechoslováků, kteří se právě postavili režimu a situaci se pokoušeli "řešit" přesně jak požadujete, samozřejmě odsuzuji.

   Smazat
  2. 1:17 bombardování Srbů neodsuzujete? K osvobození od koloniálního panství nikde nedošlo? SSSR se nerozpadl? Export "lidských práv" do Afghánistánu, Iráku, Líbye dopadá jak? Těch skoro 30 milionů severokorejců, že nemá žádné možnosti? Kdo sakra jste, že se cítíte, samozřejmě v zastoupení, rozhodovat mimo právo (mimo právo!) o cizích životech?

   Smazat
  3. 1.17
   Nevím, proč se tady řeší 1968. Pokud jste pamětníkem, tak před srpnem na území ČSR probíhalo vojenské cvičení vojsk Varšavské smlouvy. Na základě tohoto cvičení se stáhly americké jednotky NATO, které jsou v Německu od roku 1945, kdy přišli osvobodit Evropu od Německa, které vedlo válku. Když si tam založily několik základen, a němci nebyly členy NATO, tak tam byly jako okupanti. Vojska Varšavské smlouvy po ukončení cvičení se stáhla. 18. srpna jsem jel s rodinou do Polska, do Rybníku. Cestou autobusem z P. Těšína si spolucestující za námi začali povídát, že je zle , že češi už utíkají. Na dotaz proč si to myslí, nám sdělili, že v pohraničních lesích jsou rusčí vojácí, kteří jsou připravení odrazit útok americké armády, která stojí u našich hranic. Když to věděli obyvatele Polska, tak to určitě věděla i vláda a proto byl poslán zvací dopis na vstup vojsk Varšavské smlouvy. Vrátil jsem se 20. 8. večer. Na hranicích to určitě věděli, protože vždy byly prováděny důsledné kontroly a 20. 8., kdybych slonovi dal půl housky na čelo a půl na zadek a řekl bych, že je to obložená houska, tak by to prošlo.
   Stručně: dne 8.1.2019 v článku "Studená válka a zbrojení v grafech" je uvedeno, že USA má v 70 státech 800 vojenských základen a pro rok má na zbrojení vyčleněno 640,0 bilionů dolarů a Rusko jen 87,8 bilionů. V roce 1776 se rozhodlo 13 kolonií Anglie založi USA. Od této doby byly USA ve válkách 214 let, bez válek 27 let.
   Pokud se představitel S. Koree chtěl sejít s presidentem USA, tak jen pro informaci z článku "Rukojmí", ze dne 20. 9. 2017 je uvedeno, že v J. Korei je na 85 základnách 28 000 vojáků NATO. Kdo se cítí ohrožem, jsou na něho uvaleny sankce a vojenská invaze. Dne 11. 11. 2018 je v Národních listech uvedeno, že USA má dluh ve výši 21,7 trilionů dolarů a Trump na toto zjištění reagoval: "Odpouštím všem, komu jsem dlužen". Z knihovmy mám půjčenou knihu, kterou napsal Jerzy Besala "Utajené dějiny Evropy" vydané v roce 2009 a za některé citace z této knihy jsem dostal ban.

   Smazat
  4. 1:17 A co revoluce máme hovno /holé/ ruce cinhači. To by nešlo do těch diktatur importovat.

   Smazat
 8. A přitom všichni víme, jak ty sankce mají čistě "humanitární" účel, pomoci ubohému obyvatelstvu proti jejich "diktátorovi", jako to vždy bylo zavedeno proti Kubě, Iráku, Libyi a j. Vždyť nám to naše madlenka potvrdila, jak se to vyplatilo proti Saddámovým dětičkám...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však také VIDITELNÝ DIKTÁTOR SVĚTA (=president USA) je poslušným služebníkem neviditelného, pravého diktátora -> Deep State.

   Gójim i jiný dobytek prostě nechápe, co je pro ně nejlepší. Sloužit, držet huby a krok. Od toho je dobrý pastýř se zkušeností od dob Abela, aby jej před Kainovými myšlenkami ochránil.

   Smazat
 9. Soudruzi, jděte do hajzlu. A zamkněte za sebou nanékolik západů a spláchněte klíč.

  https://www.flowee.cz/planeta/5926-vyresi-to-trump-koreanistka-nina-spitalnikova-o-zemi-kde-vas-popravi-za-telefonat?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To píší i o Saudské Arábii, nebo jenom o KLDR? U nás není trest smrti, tak by někoho vyzývajícího k nenávisti a k likvidaci oponentů/menšin … "jenom" soudili a zavřeli - nebo by mu podmínkou alespoň zavřeli hubu, že?

   Míra postihu je různá, ale princip a cíl je totožný. Ochránit místo u plného koryta pro toho, kdo místo u plného koryta již zaujímá a pilně se svými protegé žere.

   Smazat
 10. Hlavně Trump nechtěl ukončit sankce a proto se na ničem nedohodli. Kim by musel být sebevrah aby se úplně vzdal jaderných zbraní.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201902289331045-summit-trumpa-a-kim-cong-una-skoncil-drive-proc/

  Americké síly ve východní Sýrii vydělaly „jmění za dohodu o bezpečném odchodu“ IS tak to je když jsou zadlužení až na půdu:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201902279326988-usa-syrie-islamsky-stat-dohoda-zlato-odchod/

  OdpovědětSmazat
 11. Jakmile se Kim vzdá svých atomovek,je po něm..Copak lze věřit Američanům????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A komu by to vadilo kdyby bylo po něm?

   Smazat
  2. 9.22 Takhle mluvili Němci svého času i o Židech a o Slovanech... komu by to vadilo, kdyby bylo po nich?

   9.22 - vždycky by to někomu vadilo. Jako vadily Holokaust, vraždy sovětských a amerických zajatců Němci, vraždy bratrů Kennedyových, i presidenta Allende...

   Smazat
 12. Tak vážení aeronet si nic nevycucal z prstu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dedo-ty-lenochu-Babis-spustil-rev-kvuli-okradeni-Cechu-572185

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že si to vycucal z prstu. Aeronet totiž píše pro retardované hlupáky pro které jsou hodinky holinky.

   Smazat
  2. Pokud vím tak Aeronet je zaklínadlo pro blbce, kteří nemají svůj mozek. To co zatím Aeronet psal a mně je úplně jedeno kdo to píše, bylo daleko blíže pravdě než to co blábolí pro vymytí mozků takových jako jste Vy ostatní pravdoláskařské weby. Jo a Eu nám bude nařizovat abychom nedělali kontroly shnilého a nakaženého masa z Polska a dál si něm pochutnávali. To tvrzení že maso je dobré a my si nemáme vymýšlet, mi přijde stejné jako tvrzení že tu máme svobodu a demokracii. Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
  3. 10:47
   Dědku, samozřejmě že vy jste nesvobodný. Jste zajate své vlastní hlouposti. A tento trest jste si zřejmě udělil na doživotí.
   Samozřejmě, že Aeronet opět plácá kraviny a lže. I kdyby ten návrh nakrásně prošel, jakože neprojde, tak to není tak, že by důchodci platili 1800 měsíčně ze svých důchodů, jak tvrdí ta žumpa ze které vy hlupáci pijete.

   Smazat
  4. 11.27 Myslíte, že pijí vodu VEOLIE? Každý nemá na víno jako vy... ani potřebu být pod vlivem. A vodu pijí i chytří a vzdělaní lidé, OVŠEM NA TO VÁŠ ROZUM NESTAČÍ - ale nebojte, Bůh vás má rád i tak chudého duchem, s rozumem z krabičáku na dně sklínky od Nutely.

   Smazat
  5. pro 11:27, nesvobodný určitě nejsem, hloupý možná ano, na doživotí tady jsme všichni, kraviny plácáte Vy o žádném důchodu jsem nic nepsal a pokud vím sám si chčijete do studny ze které pijete. Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
 13. Ekonomické a politické sankce vůči Německu a potom Japonsku vedly k velké válce. Japonci reagovali skoro ihned, Němci vydrželi od roku 1933 až do roku 1939. Dnes se Rusové drží, ´Peršané se drží, Severní Korea se drží, Sýrie se drží...,a nepodlehly hrozbám a nátlaku Amíků. A to bombardovali a stříleli kovbojové a desperáti jako o závod, nu doufám, že Rusové jsou i v této "šachové" partii lepší a vyděržajut.

  OdpovědětSmazat
 14. Je čím dál tím jasnější, že Amíci jdou do kopru a aby ne. To jak poslední roky předvádějí naprostou neschopnost a nekompetentnost, naprosto jim chybí kvalitní kádry. Putina by asi brali všemi dvaceti, jenže on je na potvoru v Rusku, takže se dál ztrapňujou a jsou za Ušácký mimoně. Vedle vyhynulého ptáka který se jmenoval blboun nejapný nyní existuje nový živočišný druh, mimoň americký. Hej hou. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nevím, nemyslím si, že by Američané chtěli mít v Bílém domě pana Putina.
   Já bych ho teda za prezidenta taky nechtěl.

   Smazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 28. února 22:09.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Prezidentský kašpar Trump – další důkaz geniality Velkého Putina, BJJP !

  Každý den přináší řadu dokladů geniality Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno. Dnešek přinesl NÁDHERNÝ důkaz v podobě totálního zesměšnění D. Trumpa, prezidenta USA z vůle Velikého Putina, BJJP.

  Ano, Trump byl zesměšněn ve dvou paralelních přímých přenosech:

  1) V Hanoji se kašparovi s přehazovačkou vysmál Veliký Kim, národní Vůdce všech Korejců.
  Schlíplý Trump nádavkem potvrdil TOTÁLNÍ nevinu Velikého Kima na onemocnění a smrti USáckého zločince a provokatéra Otto Warmbiera. Čímž si to ovšem naprosto rozlil u všech primitivních antikomunistů a válečných štváčů.

  2) Ve Washingtonu trapného lháře Trumpa definitivně zesměšnil jeho bývalý poskok Cohen.

  Sečteno a podtrženo: Celý svět vidí, že USA jsou řízeny trapným neschopným žvanilem a lhářem, zatímco Veliké Rusko, ČLR a KLDR (+ přilehlé země včetně ČR) jsou vedeny pevnými národními Vůdci vstříc šťastným zítřkům.
  Čili další rána kapitalismu, demokracii, a vůbec VŠEM evropským hodnotám, další posílení socialismu-putinismu-siťinpchingismu a ostatních našich milovaných západoasijských hodnot.

  Prostě: Velikému Putinu, BJJP, se MILIONKRÁT vrací každičký dolar i rubl, jenž vložil do vítězství velkohubého hlupáka Trumpa v prezidentských volbách.

  Je opravdu RADOSTNÉ + NÁDHERNÉ pomyšlení, že my Západoasiati jsme vedeni takovým Leninsky geniálním Vůdcem, jako je Veliký Putin, BJJP, no ne?!
  No ano, samozřejmě.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.