Reklama

čtvrtek 21. února 2019

BT: Belgičtí kolaboranti stále dostávají „nacistické důchody"!

Waffen SS ve své "práci"
21. 2. 2019 BrusselsTimes a PrvníZprávy
Asi třicet belgických veteránů Waffen SS nadále přijímá „hitlerovské důchody" z Německa, napsaly The Brussels Times.
Jak se v novinách uvádí, velikost plateb se pohybuje od 425 do 1275 eur měsíčně, přestože Belgičané, kteří přežili v nacistických koncentračních táborech, dostávají z Berlína pouze 50 eur měsíčně.


Asi třicet starších Belgičanů, kteří sloužili během druhé světové války v řadách zločinecké Waffen SS, stále dostávají další důchod z Německa, napsal deník The Brussels Times.

Podle místních médií v roce 1941 samotný Adolf Hitler takové záruky dal belgickým členům SS. Výbor belgických parlamentních výborů pro zahraniční vztahy nyní navrhl ukončit tyto platby důchodů.

Jak noviny poznamenaly, Hitlerův dekret, který sloužil jako základ pro tyto platby, nebyl po válce zrušen, což umožnilo malé skupině belgických kolaborantů získat německý vojenský důchod.

Podle Hitlerového dekretu obdrželi občané Eupen-Malmedy a Alsaska obsazených nacistickým Německem německé občanství. Navíc Belgičané, kteří se připojili k SS, měli nárok na německý důchod.

Neskutečné: Španělský tisk heroizoval divizi při blokádě Leningradu!

„Již téměř 70 let německé země vyplácely dodatečné důchody," uvedl výzkumník Alvin De Coninck z Memorial Honoring Group, asociace přeživších Belgičanů v nacistických koncentračních táborech.

„Zjistil jsem, že doplňkový důchod činí mezi 425 a 1275 eur měsíčně," dodal. „Roky strávené v belgické věznici kvůli kolaboraci, jdou na do pracovních let. Zároveň Belgičané, kteří byli odvlečeni na práci do Německa během války, dostávalo po válce 50 eur měsíčně jako náhradu."

24 komentářů :

 1. Tyto důchody dostávali,pokud žijí tak dostávají i občané Československa bojujíci ve vermachtu.Smrt fašismu a benerovcum!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co jako máme my tady s tim dělat zvláště když se tu prý začnou brzy sbirat adresy těch,kteři nejprvre tady budou vymazáni a pak pro ně pošlou antony a zavezou je do koncentráku,což bylo za Hitlera i tam to cenzurou začalo a nikdo se nesměl bránit!

   Smazat
  2. Hlupáku, máš smůlu. Tady ještě žije jeden z těch, co sloužili u wermachtu a nikdy nedostal ani floka. Tak nekecej, že to dostávají i Češi. Jedině tak Tvůj táta. A to se máš čím chlubit.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat

  4. Josef Speibel, Strakonice
   Čt, 21. února 2019, 20:42:56 | Souhlasím |
   Nesouhlasím |
   Nahlásit |
   +47 / -117

   Jak to, že to tam takhle dopadlo, soudruzi? Bída, hlad a váš zbožňovaný režim.
   Prosím o vysvětlení a předem děkuji.
   xxxxx
   Nevím pane, zda jste mladý, neznalý minulosti nebo jen !? . Nevím , kde žijete, ale pokud máte možnost být blízko hranic se Slovenskem, tak víte. že slováci pod záštitou slovenského prezidenta Tisa, se přidal k Něncům a vyhlásil Rusům válku (dodnes tento akt nebyl odvolán). Můj znímý se neustále chválit fotem svého otce v německé uniformě, ale nedokázal mi odpovědět, proč můj otec se nevrátil z Osvětimi. Proto mi nabízel, abych si od něho. nebo známých, snad i příbuzných koupil bony, které byly vyplacené vdovám po manželích, které byly náhradou, za padlé v 2. SV. Proto, pokud o tom málo víte, nediskutujte.

   Smazat
  5. Josef Speibel, Strakonice

   Nevím, ale Hurvínek by měl více rozumu. Pokud jste nepochopil aburditu tak mi odpovězte:
   1) proč váleční zločinci jsou odměňování a
   2) proč pozustatí po zločinecch na smrt, jsou bez nároků?

   Smazat
  6. Gerde, vy jste zase nepochopil, že německé válečné důchody a benefity mají VŠICHNI němečtí vojáci ... tedy i ti zahraničního původu včetně pobaltských, západoevropských... NĚMCŮM TOTIŽ DOCHÁZÍ, ŽE NEBUDOU-LI VYSLOUŽILCI ZAJIŠTĚNI PODLE PRÁVA, NEBUDE NIKDO ZDRAVÉHO ROZUMU V BUDOUCNU OCHOTEN ZA NĚMECKO NASAZOVAT KRK A DĚLAT ŠPINAVOU PRÁCI... a to platí všeobecně, tedy nejenom pro Němce.

   A pozůstalí po obětech? Těm je přes sedmdesát, od roku 1945 žili a jistě i pracovali celé pracovně aktivní životy VE SVOBODNÉM SVĚTĚ...

   Smazat
  7. Tady alespoň vidíme, jak na tom západě, a hlavně v Německu, proběhla ta omílaná denafikace. Dodneska tam demokradi utloukají bývalé nacisty důchodama!

   Smazat
  8. Tak jako na tý úvodní fotce si představuju ideální konec lŽIDvořáka a jeho bandy, která brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace a snaží se nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu Bojaryšnikem ožralých, odulých podlidí, v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  9. Se nekdo poucil z teho obrazku. Jedine vrazdenim a straslivymi masakry nevinnych se dockate plne a zajistene pense...
   Jako napr. islamisti ..Dnes.

   Smazat
 2. Jednoduchá odpověď. Pokud jakožto stát Německo máte na vyplácení náhrad válečným zločincům, musíte bez pardonu vyplatit válečné reparace všem poškozeným Vámi, na celém světě. Tečka. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to se nestane dnes mektal v TV kubera a ohlašoval že referendum a zdanění církevních restitucí přes proti Český senát neprojde Rudý dědeček 2.

   Smazat
  2. Protoze nacisti vymiraji museki bejt na masakry pozvany daslsi vrahove , a jiste take EU nezapomene na ne se stedrymi Duchody.
   Obeti ovsem nemuzou dostat nic ,nikdy nikoho nezavrazdily , TAK za CO ??

   Smazat
 3. No prostě spravedlnost je slepá ( a blbá)
  V.V.

  OdpovědětSmazat
 4. Tubera nepusti přes sebe ten zákon o referendu nikdy,má s tim 30 let zkušenosti a ted dokonce i za sebou zákon o nepropustné cenzuře ,kdyby si někdo náhodou odvážil stěžovat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kubera moc dobře chápe, že všeobecné referendum by ze zastupitelské "demokracie" MOHLO ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ udělat doopravdickou DEMOKRACII... a to je pro samovyvolené "elity" (jako samovyhlášené republiky) nejhorší noční děs! Narušilo by to MONOPOL VLÁDY LIDU PODLE TŘETÍHO PÁDU JAZYKA ČESKÉHO.

   Smazat
  2. 9.02 Čili jak jsem napsal: VLÁDA KOMU, ČEMU --- LIDU...

   Zkuste vyskloňovat současně 1) vláda lidu a 2) ten dobytek

   Smazat
 5. Hej !Merkele , chci milion Euro a dostanes od mne sto zarucene pravejch islamskejch teroristu .
  To nemuzes odmitnout.Vyhodna nabidka ..
  Lidsky Prava bys Porusovala..
  Nebo ,ze je dostane Macarona ty budes litovat a budes anti islamistka..
  Nabidka se nebude opakovat...Jsou dalsi zajemci a chteji vsechny a co nejvic..Spanele, Danove , finove ,vsicki pozadujou .....

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. A kolik dostavaji belgicti vojaci vrazdici v Kongu?

  OdpovědětSmazat
 8. Ježíš a čemu se divíte Rusko bylo, je a bude, nepřítel. Následovníkům se těma důchodama tidíž dává najevo, že se jim to vyplatí.

  OdpovědětSmazat
 9. na www.outsidermedia.cz
  najdete v archivu článek Soused válečník.
  Nepojednává o Belgii, ale o ČSR a jejích Němcích, zejména o jednom, který nakonec o německý důchod nepožádal...

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 22. února 1:19.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Belgičani jsou čučkaři, proti nám roduvěrným Čechům a Rusům!

  Ano, ve Velikém Rusku se nic takového jako v Belgii stát nemůže: Bývalí soudruzi strážní z pracovně-převýchovných táborů („GULAGů“) berou hezké, zasloužené penze.
  Zato přeživší prašiví trestanci dostávají PRD, rovněž zcela po zásluze.
  Když se jim to nelíbí, můžou se klidně oběsit; Veliký Putin, BJJP, pro ně plakat nebude, vážně ne.

  A co u nás?
  No, jsme sice mladší bratři Velikých Rusů, takže – za normálních okolností – bychom bývalým sprostým trestancům taky dali prd a ne důchod, prašivým antikomunistům.
  Jenže jsme pořád ještě okupovaní brutálními žoldáky EU a NATO, takže se – zatím – musíme chovat dle diktátu okupantů: Protistátním živlům dáváme ZE SVÉHO děsivě vysoké odškodné, za spravedlivé tresty, které po zásluze dostali za své odporné zločiny.

  Ale našim soudruhům a soukmenovcům z StB a SNV dáváme pořád HEZKÉ penze, to dá rozum – vždyť tito naši veteráni musejí ještě před svou smrtí předat své zkušenosti nové generaci, která bude přísně trestat DNEŠNÍ lepšolidi, za pár let.

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.