Reklama

sobota 16. února 2019

"Čeští elfové", tedy naši národní trpaslíci: Udavači se státní vlajkou pod sochou Masaryka a s podporou Britských listů

Ivan David
16. 2. 2019
Britské listy nás informují o nové vlně Bretschneiderů ZDE: Čeští elfové - tisková zpráva 15.2.2019:
"Rozsáhlá analýza Českých elfů odhalila 22 center, které produkují 60% proruské propagandy v českém kyberprostoru. Dále šetření řetězových mailů ukázalo čtyři časové vlny v daném čtvrtletí a jejich návaznost na domácí či zahraničně-politické události." Komentáře na jejich facebookové stránce ZDE však vyjadřují v drtivé většině názor příznivců svobody slova:

Lucie Groene "Dokázali jste, že jiný názor nedokážete respektovat. Zatímco my tady fungujeme pod vlastními jmény, ty se hrdino schováváš za anonymní název. Nedokážeš ani pochopit, že když ti deset lidí řekne, že se chováš jako bolševický udavač, že to není koordinovaná akce ideologického nepřítele, ale že tě prostě velká skupina lidí považuje za debila."

"Skrytá otevřenost"
 Autor Britských listů Bohumil Kartous nám v rozhovoru s šéfredaktorem Janem Čulíkem vysvětluje, že "Čeští elfové" bojují "otevřeně skrytě", jak řekl doslova, on je mluvčí, ostatní skrývají svoji identitu, protože by se stali "terčem". Že se snaží dělat terče z jiných jim vůbec nevadí. Jsou to tedy hrdinní zákeřníci.
To co zdůrazňuje jejich facebooková stránka je prý jejich vlastenectví: "Jsme patrioti, máme rádi zemi, kde žijeme a principy, na kterých stojí. Není nám lhostejné stále hlubší rozdělení společnosti. Nehodláme přihlížet plíživému ale tím nebezpečnějšímu rozmlžování základních hodnot vyplývajících z Ústavy ČR." Nejeden komentář pod jejich úvodním slovem to vidí jinak, např.: "Robert Plzák Tento stát nezaložili udavači a ani se o něj nijak nezasloužili. Sloužili vždy jen jeho nepřátelům. Jste první Elfové, kteří slouží Mordoru." 
Na závěr neuvěřitelného textu (přesvědčte se sami!) uvádějí své krédo: "Věříme v sebevědomou a svobodnou Českou republiku, která je součástí Evropské unie a NATO. Mají-li být aktivní ostatní, musí alespoň někteří nejdříve vystoupit z řady a přestat být ve vleku nenápadného příklonu ke špatnosti. Věříme, že má smysl bránit náš stát. A děláme to." Jistě i v Protektorátu Čechy a Morava bylo mnoho podobných vlastenců věrných říši. 

Marta Krejčová to vidí podobně: "Čeští elfové - synonymum pro udavače. Umím si představit, komu udávali jejich rodiče a komu prarodiče."
Jedno tvrzení je však neuvěřitelně drzé: "Jsme muži a ženy jako vy."
Další komentář to vidí jinak:
Vlastimil Budík Konečně se mají všíchni čeští práskači, fízlové od povahy, rodilí přisírači, zakomplexovaní lůzři a sexuální frustráti kde organizovat, aby se pomstili těm normálním!"
O lidech, kteří na rozdíl od těchto ubožáků pod svým jménem  publikují své názory, tvrdí:
"Říkejme jim třeba trollové. Jsou zákeřní, šikovní, motivovaní, někdy i nebezpeční."
Ptal jsem se nedávno Václava Dvořáka: "Všiml sis, že máme úplně stejný boty?" 
Hbitě mi odpověděl: "A ty si nepamatuješ, jak jsme je v Moskvě fasovali?"

Čeští elfové, říkejme jim třeba "čeští trpaslíci", se ovšem neomezují jen na "analýzy", chlubí se: 
"Infiltrujeme nepřátelské sítě. S různými identitami působíme uvnitř dezinformačních komunit na sociálních sítích i v komunitách produkujících řetězové maily. Není to těžké, s radostí přibírají každého, o kom si myslí, že je radikální, chce rychlá řešení, obdivuje autoritářství a zkráceně je proti našim základním hodnotám.... Nepřátelské sítě nejen sledujeme, ale i aktivně podrýváme. Používáme vlastní informační obsah a máme k dispozici i moderní metody působení v kybernetickém prostoru. Trollové si už nemůžou být jisti, kdo z jejich členů a sympatizantů je skutečně „jejich“. Stejným způsobem už s trolly bojují naši kolegové v Pobaltí a stejně jako oni si říkáme Elfové."

Co tito hrdinové odhalili?

Britské listy píší: 
"Komunita Českých elfů provedla rozsáhlou analýzu aktivit on-line médií a řetězových mailů v České republice za poslední čtvrtletí roku 2018. Za použití pokročilého software, který umožňuje automatizovanou jazykovou i významovou analýzu textu, bylo prozkoumáno řádově tisíce zdrojů českojazyčného informačního obsahu, jako jsou např. zpravodajské portály, zájmové weby, blogy, komentáře, apod., a to v celé tématické šíři, od politiky a obrany po zábavu, kulturu a sport.

Cílem analýzy bylo mapovat zdroje a časovou stopu šíření těchto čtyř nejtypičtějších narativů proruské propagandy:

1) Proti NATO: tendenční obsah zaměřený proti Severoatlantické alianci, vykreslování NATO jako světového agresora, který chce zničit Ruskou federaci.

2) Proti EU: obsah podporující protievropské nálady, líčící ztrátu suverenity ČR v rámci EU, vnucování migrantů, diktát Německa, nesmyslná bruselská byrokracie, EU jako úpadková organizace podporující homosexualismus a zvrácenosti, apod.

3) Proti USA: líčení našeho spojence a garanta evropské bezpečnosti jako imperialistickou mocnost, nepřátelskou nejen Rusku, ale i skutečným zájmům ČR.

4) Proruský: podporuje vidění světa optikou současného ruského vedení - Rusko jako oběť, které nezbývá než se bránit, Rusko jako poslední bašta ochrany křesťanských a konzervativních hodnot a protipól dekadence Západu, glorifikace Vladimira Putina jako osvíceného a silného vůdce, apod.

Výsledkem pokročilé jazykové a obsahové analýzy několika tisíc informačních zdrojů českého internetu je skupina 22 webů, které se podílí na šíření těchto čtyřech narativů plnými 60%. Jsou to tyto portály:

01. novarepublika.cz
02. almanach.cz
03. parlamentnilisty.cz
04. czechfreepress.cz
05. svobodnenoviny.eu
06. ceskoaktualne.cz
07. vlasteneckenoviny.cz
08. sputniknews.com
09. aeronet.cz
10. outsidermedia.cz
11. zvedavec.org
12. ac24.cz
13. bezpolitickekorektnosti.cz
14. nwoo.org
15. eurozpravy.cz

16. e-republika.cz
17. ragauian.cz
18. lajkit.cz
19. casopis-sifra.cz
20. megazine.cz
21. prvnizpravy.cz
22. protiproud.cz
Zdá se, že nás normálních je mnohem víc než těch "otevřeně skrytých" ubožáků. Jistě by bylo zvláštní, kdyby udavačů bylo víc než udávaných, kdyby kolaborantů bylo víc než "smějících se bestií".


135 komentářů :

 1. Pane Davide díky za text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Davide děkuji za rozšíření obzoru na ostatní webstránky. Je vidět, že normálních lidí je pořád dost.

   Smazat
 2. Střídám jen PL a NR. Soupis 22 webů šířících pravdu mně zpestří výběr. Srdečné díky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně :-)

   Smazat
  2. Kartous svou mohamedánskou vizáž stále pronajímá čulibrkovi.
   Ten už mele zcela nesouvisle a k nadávání nastrkuje dceru.

   Smazat
  3. Nedivte se Čulíkovi, Dolejšímu a Kartousovi. Jde o jejich chleba a uvedené weby jsou jejich konkurencí. Problém nastal v období začátku roku 2014. Blisty se tehdy otevřeně postavily za fašisty na Ukrajině a ztratily velmi rychle důvěru svých čtenářů. Těžko říct, co je vedlo k obratu (do té doby byli objektivní a psali takříkajíc padni komu padni), můžeme jen tušit, že za tím mohly být nějací neznámí sponzoři Čulíka nebo na něj někdo něco našel. Ztráta čtenářů asi nebolí tolik, co související ztráta sponzorů. Soudě dle naléhavosti žebrání o podporu, se jim asi nedaří vydělat ani na slanou vodu a tak zkoušejí jinou taktiku. Konkurenci chtějí zničit udáváním. K tomu mají sloužit právě oni anonymní trpaslíci. Odporné na věci je to, že pod záminkou boje proti trollům, které nikdo nikdy neviděl, se sami stávají trolly a navíc donašeči. Špína a ubohost Čulíka a jeho party už dosáhla úplného dna. Držím palce uvedeným 22 médiím. Pravda zvítězí!

   Smazat
  4. 23:06 Vám to případá jako změna postoje, ale oni mohli být k tomuto úkolu připravováni od začátku. Když se chcete někam infiltrovat a poté ovlivnit dění, musíte nejdříve získat důvěru.

   Smazat
  5. Čulík od počátku své mise s BL shromažďoval seznam levicově smýšlejících obyvatel ČR. Dokázal se tak přetvařovat tak dokonale, že blbci mu sami psali a posílali peníze.

   Smazat
  6. všechno je jenom jako jako chby čtenaři tak chbi i divaci na čemkoliv ovšem stim se honorace nemusi zabyvat stači přeci přeprat kačky přez sponzoring ato se tyka i našich vlasteneckych sportsmenu ze spřatelenych korporaci fašistickeho kapitalismu

   Smazat
  7. Jenom 22? To nějak odflákli. Ale asi i nejzanícenější udavač musí občas relaxovat...J.

   Smazat
 3. Asi nepochopi,ze jsou jen otravni.Uz to cosi vypovida o nich samych

  OdpovědětSmazat
 4. Proč jen Blisty neuvedly také soupis těch "správných" webů,
  tj. antiruských, proamerických, proNATOvských, proEU atd.
  Svoji práci přece mají dělat důkladně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláďo, díky, to je inspirativní!

   Smazat
  2. Správná média,pokud nevíte, jsou náš veškerý Mainstream. Jinde v Evropě je to stejné.Např.možno uvést seznam všech německých korektních media, způsob jejich ovlivňování,řízení, jež najdete na webu Swiss propaganda Research:https://swprs.org/

   a prohlédněte si i schéma Transatlantik Netzwerk:

   https://swprs.files.wordpress.com/2018/09/netzwerk-medien-schweiz-hdm.png

   a bude vám jasno ;-)

   Smazat
 5. A také jsem se v onom rozhovoru Blistů nedočetl,
  kam mají občané hlásit (telefonem či mailem) další
  negativní weby, na které narazí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nemusíte hlásit, oni mají šmírácký software

   Smazat
  2. ad 16. února 2019 23:06
   Právě porovnáváním výstupů šmíráckého software
   s hlášeními od uvědomělých a správných občanů
   se dá prověřovat a následně i zlepšovat
   kvalita šmíráckého software-u

   Smazat
 6. Korektní omluva za mé nekorektní jednání I. Davidovi, hrozí našim dětem IQ-70, "bezmozci" ...!?

  Už žádná „matka“ a „otec“. Pokrokové francouzské školství zavádí úplně jiné kolonky?!? (žluté vesty ***)!

  16.02.2019 20:15
  „Rodič číslo 1“ a „rodič číslo 2“. Tak mají být nazvané řádky školních dokumentů ve Francii. Ta se takto rozhodla nahradit slova „matka“ a „otec“, a to kvůli homosexuálům. Píší o tom Lidovky.cz.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-zadna-matka-a-otec-Pokrokove-francouzske-skolstvi-zavadi-uplne-jine-kolonky-570786

  To je počteníčko a ženský a CÍRKVE mlčí? Chlapi závodí se ženami, nechť mužské disciplíny zruší KOMPLETNĚ †††

  Caster Semenya – Wikipedie

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Caster_Semenyaová


  Vypráskejme je z EU ARMAGEDONU, čas pracuje proti naší civilizaci .......

  HUAWEI®

  P.s. Radosto - Pauku, raď! Né ve smislu, že ve slově se píše, takové, či onaké i/ý

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ale to Frantíci zase podělali. Jakýpak "rodič č.1 a rodič č.2. A co rodič 3, který patří k rodiči č.1 nebo rodiči č.2 nebo k oběma? To je přece diskriminace jako noha, předpokládat, že má každý rodič jen jednoho manžela/ku. Jak pravil klasik:" Když mogul, tak do huby".
   Jinak slovo "sexualismus" by člověka, s prominutím, s normálním sexuálním zaměřením ((pro definici a poučení viz Adam a Eva před i po vyhnání z ráje, např.: Biblí svatá (podle původního vydání Kralického z let 1579-1593, vydáno v Kutné Hoře L.P. 1949) Genesis 2.3. Kapitola 3. O pádu člověka, 8. vinění ho z hřícha; 14 a o pokutách vzložených.)) nikdy nenapadlo. Úžasný je i patvar " rozmlžený". Co to je?
   Možná, že se změna vyjadřovacího aparátu odvíjí od drobných odchylek gynetického materiálu jedince. To bude asi ten účinek vysoké kumulace mutagenů v prostředí v kombinaci s psychickou a ekonomickou selekcí. Skoro to vypadá, že nás pán bůh přestává mít rád.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Nikdy bych si nemyslel, že budu v situaci, že mi Česká televize lže a já musím číst a poslouchat mezi řádky, tak jak se to dělo dříve. Příklad. Když mi Česká televize sděluje zprávy ve kterých přesvědčuje občany, že přítomnost naších vojáků v Afganistanu je to nejlepší pro nás a naší vojáci tam, nejsou okupanti, ani žoldáci a politici nás přesvědčuji, že tam se bojuje za Prahu, musím si sám vyhodnotit, jak to ve skutečnosti je a že to je lež. Důkaz? Američani boj v Afganistanu vzdávají pod tlakem Talibánu, který už ovládá dvě třetiny tamního území. K čemu byli ti všichni mrtví na obou stranách? Komu to prospělo? Prospělo to jenom zbrojním firmám z USA. A co ty další válečné intervence USA s podporou OTANu? Milliony mrtvých. A všichni politici, všech států OTANu musí papouškovat, jak je to vynikající a jak se demokracie rozšiřuje celým světem. Výše uvedené weby aspoň čtenáři řeknou jak to ve skutečnosti je, když ostatní, řízení Americkým velvyslanectvím, musí papouškovat věci o humanitárních bombardováních. Vysocí papaláši UE a OTANu se musí neustále scházet, aby sami sebe utvrzovali, jak to co dělají pod diktátem USA je vynikající, a jsou obětí svého přání a mezitím ostatní vidí, že je to vše lež. Nakonec dopadneme jako Bulhaři pod vládou Osmanů, než je osvobodili Rusové. Ano bylo kývání hlavy zleva doprava a ne bylo kývání hlavy nahoru a dolů. Otázka je zda nás přijdou osvobodit Rusové, nebo se os těch papalášů osvobodíme sami.

  OdpovědětSmazat
 9. Ne všichni lidé se rodí jako chytří, proto jsou ochotni obstarat si obživu za jidášský groš. V jejich omezeném chápání jim zdroje poskytuje nezištný přátelský humanistický spravedlivý mecenáš, který je pravděpodobně úkoluje maily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde nejde ani tak o chytrost pouze o vypečenost jednotlivce a blbosti davu!

   ®

   Smazat
 10. ...jsem starej dědek a pamatuju rušení "svobodné evropy"...a štvanice tehdejších propagandistů proti každému kdo nechtěl poslouchat a tancovat jak oni pískali...historie se opakuje...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Starej dědku 23:06, pokud ses' odváži tu "svobodnou evropu" poslouchat, budeš vědět, od kterého roku ji
   a další režim přestal rušit. Schválně!

   Smazat
  2. 10:00 Rušičky zmlkly roku 1975, "Helsinský koš" (ovšem i značné nároky na spotřebu el. energie) starej dědku. Nejdřív přemejšlej a teprve potom piš.

   Smazat
  3. Pro vejtahu 11:12.
   rušičky - například petřínská Libuška - zmlkly v roce 1976. Helsinky podepsány 1975, plněny a neplněny 1976, to že neplněny zcela mělo za důsledek, že po 1. roce neplnění vznikla Charta 77

   Smazat
 11. Zatím jistě není o dostatek Bretschneiderů nouze, jsme v meziobdobí. Jenomže jejich potřeba bude zákonitě narůstat.
  Už od roku "1984" totiž platí cíl, že Newspeak plně nahradí Oldspeak někdy kolem roku 2050.
  Až pak teprve začne být Bretschneiderů nedostatek.

  Vláďa z Brna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Román 1984 (Orwell) je čten na pokračování (českými herci) na
   www.slobodnyvysielac.sk
   (viz PROGRAM)

   Smazat
 12. Čím dál častěji se setkáváme s názory, které rozhodně nelze nazvat jako vlastenecké. Za třicet let od nenásilné změny režimu, kde hlavní roli sehráli protinárodní myšlenky v hlavách samozvanců podporovaných západními financemi, jsme dospěli do stavu, kdy pouhé pomyšlení a zmínka o samostatnosti ČR je považována hlavním mediálním proudem za "proruskou propagandu".
  Naprosto v rozporu s logickým uvažováním a připuštěním faktů, podporujeme pošlapávání mezinárodního práva západními mocnostmi.
  Historie se opravdu opakuje, po volbách se k moci pokaždé dostávají lidé hájící stále stejné zájmy, bez výraznějších změn. V tomto období a v obdobích nadcházejících bude potřeba prokázat sílu osobnosti a dostatek morálky a odvahy. Bohužel, filtrem politických stávajících stran charakterní neprojdou a pokud, tak jen výjimečně a v nedostatečném počtu.
  Cestou vyšlapávanou "sjednocováním EU" a spoluprací s NATO se posouváme do totálního područí nikým nevolených skupin, ovládajících evropskou komisi. Medii vytvářený idealizovaný stav demokracie se rozpouští po zhlédnutí několika vystoupení "zatracovaných" politiků na půdě evropského parlamentu a střízlivým posouzením reakcí mainstremu na tato vystoupení, pokud se projevům vůbec dostane pozornosti.
  Kdo schvaluje stávající politiku EU a aktivity NATO, je nositelem ryze protistátních myšlenek a napadá mě porovnat tyto jedince, skupiny atd. se sudetskými Němci před II. sv. válkou.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celkem již normální člověk rezignuje na politické dění.Tak jako v historii jsme malý stát ve větru vláčen okolními velmocemi. Kdo se nepodřídí, je tvrdě odsouzen. Na druhé straně to lavírování vyhovuje řadě lidí. Nejznatelnější je Praha. Ze synáčků komunistických potentátů jsou dnes největší rusobijci,že pane Teličko,Štětino,Pavle,Dvořáku atd.Bohužel je vidět i na našich čelních politicích jak ubírají ze své nezávislosti a připojují se k hlavnímu proudu USA a EU.Hrr na Rusa.

   Smazat
 13. Nezdá se vám, že tu dnes NĚKDO chybí? To je ale náhoda, co? Naši pravidelní, stálí a většinou i přisprostlí diskutující v opozici. To nemají co říct?

  OdpovědětSmazat
 14. V Německu, když nacisté se začali ucházet o moc, jejich oddíly SA rozbíjely komunistické schůze. Čeští elfové se hlásí k nejzločinnějším tradicím německých SA. Takovému Radostovi dávno visí ve skříní parádní uniforma SA. Však on ji někdy obleče a půjde na Hrad pro vyznamenání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S nikoliv bezvýznamnou zásluhou českých národovců bylo za Říše zlikvidováno něco okolo 300 tisíc židů, cikánů a komunistů, problém je, že se záhy ukázalo, že to v tom posledním případě nestačilo ... a v těch prvních dvou se ukázalo, že to byla chyba, protože tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
 15. Seznamy jsou vždy podezřelé.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý umí číst mezi řádky a smyslem výše uvedeného je záměr vnutit nám názor, že ti kteří vidí pravdu jsou ruskými agenty, kteří neuznávají dnešní blaho hlásající, že jen západ má pravdu a je zdrojem ráje pro nás všechny. Jinými slovy a natvrdo je to tak, že bombardování Jugoslávie, Iráku, Libye, Sýrie západními demokraciemi soustředěnými v OTANu s miliony mrtvými je vrchol ráje a demokracie a kdo tvrdí opak je ruský agent. Je to jenom zastrašování, aby všichni drželi hubu, což nemá naději na úspěch.

   Smazat
 17. Děkuji naším USOEUROHUJERŮM za seznam portálů, které ještě můžu číst, aniž bych se poblil.

  OdpovědětSmazat
 18. Dík za info o dvaadvaceti neúplatných. Znal jsem jich jen jedenáct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je opravdu zajímavé, 22 webů = 2 x 11, že by práce globalistů nebo jen zapracovala náhoda ?

   Smazat
 19. Myslím, že základní kámen úrazu je hloupost a nevzdělanost. A tomu důkladně přikládá pod kotel naše nové školství. Vysokoškolský titul už dávno není symbolem inteligence, tím více skutečného vzdělání a lidské moudrosti. Už jsem to tady uváděl. Měl jsem před časem rozhovor se dvěma absolventy pedagogické fakulty, kdy Rusy označili za okupanty. Když jsem se jich zeptal, co si myslí o Němcích řekli, že to se nedá srovnávat.
  Ano, to se opravdu nedá srovnávat. Po srpnu 1968 nám zůstalo 135 mrtvých a za období 1939-1945 360 000 mrtvých. Přesto jsou u těchto lidí Rusové okupanty a Němci naši spojenci a přátelé. Absence základních znalostí historických skutečností a neschopnost jejich řazení do souvislostí je vlastní značné části absolventů našich škol. U mého případu je to o to horší, že se jednalo o vystudované kantory, kteří mají za úkol předávat své "vědomosti" nové generaci.
  Nemyslím si, že by jsme jako celek zhloupli. Ale systém našeho školství, kdy se na vysokou dostane, s mírnou nadsázkou, každý, kdo má do prdele díru, vytváří podmínky, kdy vysokou školu úspěšně dokončí i ti, kteří by za bolševíka měli problémy i na výběrových učebních oborech. Potom už stačí jenom loajalita k systému a cesta k ovládání životů jiných je otevřená.
  Stále víc jsem přesvědčený, degradace školství je plánovaný krok. A když se kolem sebe rozhlédnu, musím přiznat, že se plánovačům víc než úspěšně podařil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pán Vladimír, aj Vy ste príkladom degradácie školstva u Vás v Čechách. Prinajmenšom od doby keď ste školu navštevovali. Za mojích školských časov šlo protiNemecké štvanie v plnom prúde, hoci už v tej dobe zákaz výuky Nemeckého jazyka našťastie neplatil. Naproti tomu šlo vyzdvihovanie Československa(čudujsasvete aj Masaryka:-), slovenských separatistov a "čepobití Husitských božích bojovníků", hoci to bol inak pre vtedajšiu ateistickú ideológiu náboženstvo "fuj"), Sovietskeho Zväzu a prítomnosť stabilizačných jednotiek Červenej armády po hroziacej humanitnej katastrofy v Československu po roku1968. Schizofrénia v školstve ako višitá, ani ryba, ani rakna jednej strane výuka tohto mnohonárodnostného štátu k vlastenectvu a ich "zakladatelov, na druhej strane vydobyté federatívne usporiadanie a ostrá kritika Čechoslovakizmu. Na jednej strane špinenie vlasteneckého Rakúskouhorských orgánov o udržanie štátu, na druhej strane vyžadovanie loajality k ich umelému štátnemu útvaru ČSSR. Totálny guláš! Čo ešte len teraz, keď na jednej strane sa vyžaduje loajalita k tomuto pidištátu, k druhej Slovenskej republike, k Európskemu sojúzu a NATO, a pritom sa osiera predošlá Československá republika a vlastenecké orgány, ktoré vyvíjali snahu o jej udržanie a aby to nebolo málo, špiní sa aj na prvú Slovenskú republiku a jej členstvo v tretej ríši a účasť na humanitných vojenských operáciách Whrmachtu pri šírení pravdy a lásky vo svete. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Bratko, aj ty máš v palici guláš. Prečítaj si, čo si tu napísal! Veď to je čistá chujovina.

   Smazat
  3. Dodatok: Môj strýko ktorý zažil Rakúskouhorsko, úpadok školstva v Čechách popísal v tomto zážitku: Každé ráno vstali, a pán učitel ich vyzval: "ták dětičky, pomodleme se za císaře pána, ať mu pánBůh dá hodně zdraví!". Po rozbití RakúskoUhorska TEN ISTÝ učitel im pri nástupe každý deň pred vyučovaním vykladal: "Konečně zanikla ta sprostá prohnilá Rakouskouherská monarchie, ať žije tatíček Masaryk a jeho demokracie!". Učitelský plat mu ale nestačil a tak sa neskôr dozvedel, kde ten ich vychcaný učitel zmizol. Šiel robiť politiku tatíčkovi Masarykovi, už v tej dobe za dobre mastný ministerský plat. Z dejepisu ale dedukujem, že dosť možné že ten Vami náhle pozorovaný úpadok školstva nastal už v Karlovej univerzite, dovtedy velmi významnej vzdelávacej inštitúcii, keď ste doslova vištípali Nemeckých študentov svojím šovinizmom, až boli nútení si v Nemecku postaviť vlastnú a navštevovať tú. So vznikom tej konkurencie, zrejme odvtedy význam Karlovej univerzity začal upadať. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. A ty Chujovina, ako by si "to", ten guláš v školstve popísal? Ja viem, ja som si prečítal po sebe čo som napísal:-). Pripomína mi to Holocaustovú ideológiu pana Bútoru a Šimečka: žiak sa pýta pri povinnej návšteve koncentráku: "pan Bútora, nemci sú dobrí?" Bútora:"dobrí". "A prečo? Veď zakladali koncentráky. A Rusi sú zlí?" Bútora: "Rusi sú zlí!" "A prečo, Veď nás oslobodili!?". Bútora: "A prestaň sa už tak sprosto pýtať decko nevydarené, lebo aj teba lopatou naložím do tej pece krematória!". Čiže v stručnom súhrne keď po každom prevrate sa to čo sa pred tým vynášalo do nebies a vnucovalo nešťastným školopovinným detičkám následne po prevrate automaticky zatracpvalo a znevažovalo, okrem šovinistických a separatistických "pedagogických výnimiek potvrdzujúcich pravidlo",taksi usporiadaj ten guláš sám podla vlastnej chuti. Za predpokladu, že že nebudeš už z tej poprevratovej generácie. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  5. Nic nezatracuji, nic nevyzdvihuji. Historie by se měla učit bez ideologické zátěže, jakkoliv se mi osobně nemusí líbit. pokud jsem zmínil rok 1968, musím k němu dodat, že mu předcházely roky 1939 a zejména 1945. Poválečné uspořádání světa vycházelo vlivu a vojenské síly vítězů. Východní Evropa padla pod vliv SSSR, který zvítězil a vcelku logicky usiloval o politický vliv na území, které obsadil. Rusko, pozdější Sovětský svaz se stal v rozpětí čtvrt století dvakrát obětí expanzní války. Logicky chtěl předejít opakování situace, kdy mu přímo za humny opět vyroste agresor a napadne ho po třetí.
   Pokud dnes někdo Rusům vyčítá export komunismu, měl by Němcům vyčítat export fašismu. Ke glorifikovanému západu bych dodal, že nás v nedávné historii opakovaně zradil. V roce 1938 nás nechali Hitlerovi a v roce 1945 Stalinovi. Pokud by neměl nějaký konkrétní zájem, zradil by nás zase a jsem přesvědčený, že to v budoucnu i udělá. Západ nemá přátele a spojence. Západ má pouze své zájmy. A pokud se budou rozcházet jeho zájmy s našimi, hodí nás bez váhání přes palubu.
   Ve školách by se měla učit pravda a ne ideologie. A to zejména v historii, nebo reálně hrozí, že si jí zopakujeme.

   Smazat
  6. Když jsi nakousl toho Masaryka, dnes se nemluví o tom, že za jeho prezidentování bylo policií a armádou zastřeleno nejvíc demonstrujících dělníků. Nemluví se o tom, že považoval šlechtu a církev za podílníky na třista let trvajícím útisku českého národa. Že i zřejmě to vedlo k jeho rozhodnutí zrušit šlechtické tituly a odebrat jim nemalé majetky.

   Smazat
  7. 7:50
   Gde sou ty doby, kdy vesnický rozhlas v Blátisrave hlásil:
   Občania, ktorí zatial neboli v Prahe ministrami, nechať sa shromáždia v 5:17 na hlavnej stanici u vagóna č. 15.
   Nebo:
   Výdaj kaviára bývalým gardistom u bočného vchodu hotela Carlton dnes odpoľudnie, vedrá s sobou.
   Hricáci a tisofilovia po tom smútia.

   Smazat
  8. Vláďo H. naprostý souhlas, školství je záměrně, použiji slova velice moudrého a vzdělaného pána Zdeňka Mahlera, českého pedagoga, spisovatele, scenáristy, publicisty a muzikologa: „V devadesátých letech započala ve školství doba DEBILIZACE ...!“ A velice ho ta to skutečnost trápila, všude na ni poukazoval na tvrdo!

   A jak píšete zde, stejně jako Vy jsem hovořil s mladou učitelkou (27-let) dějepisu a dal jsem ji otázku, proč se již nevyučuje o Duchcovském viaduktu, střelbě za 1.republiky do demonstrujících, velice chudých lidí ze severu Čech.

   Ona na mě koukala, jak puk, odpověděla mi, že má z pedogogické fakulty nastudováno 800-set stránek z historie a o žádné střelbě za "skvělé" 1. republiky, tam nebyla ani zmínka. Naše diskuze byla mnou po pár takovýchto PEREL ukončena hádkou a sporem, naprosto zbytečná diskuze. Ona se poté ihned zaměřila na své čtyři cm dlouhé nehty a vrhla se na Facebook, zda-li ji něco nepodstatného neuniklo?!

   "Dobro došli?"

   HUAWEI®

   Smazat
  9. 12,36
   Máš pravdu, je mi smutno. Je mi smutno po časech, kdy platilo, že 2+2=4. Dnes platí že 2+2=22. A podle toho to tady také vypadá. Bolševíka, kterého zatracovali za diletantské hospodaření, vystřídali konečně ti "odborníci" a výsledek se dostavil. V Čechách máme téměř 1,7 bilionu státní dluh. K tomu si připočítej téměř dvojnásobné zadlužení domácností, dále dluhy obcí a firem a dojdeš k vysvětlení, proč se máme, podle slov některých politiků, nejlépe ve své historii. Jsem zvědavý, na koho budou svádět tu mizerii, až se ty dluhy budou muset začít splácet.

   Smazat
  10. 7,31
   Ano, i já jsem si všimnul, že za socíku bylo Československo velmi glorifikované. Zejména Slovensko a jeho slavné Národní povstání. A víte proč? Aby se ze Slováků smazala alespoň část z hanby, kdy se přidali na stranu agresora a bojovali na východní frontě. Jinak by námi, ale zejména s vámi, zacházeli Sověti, jako s poraženým agresorem. A to by bylo asi trochu jiné zacházení. Stačí se podívat na poválečný vývoj v Rakousku.

   Smazat
 20. Pisatelé 23.13, 23.54 řekli pravdu jak to je s BL.Kdysi dávno sám Čulík řekl,že na BL je projekt vytvořený za britské finance,dnes je také sponzoruje a určuje jejich zaměření dokonce i řeznice z bývalé Jugoslávie.Historie se opakuje,kolaboranti byli,jsou a budou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Používá se jen jméno té Řeznice, ta neplatí nic, stipendium MO pro studenty češtiny platíme my, Ministerstvo zahraničí. To je ta blamáž.

   Smazat
 21. Bohužel mám málo času, tak sleduju jenom pět uvedených v seznamu, ještě by měli ten seznam seřadit podle významnosti podílu těch škodlivých informací a podle sledovanosti, abychom mohli začít číst i ty další, které jsme zatím opomíjeli a které stojí za to. Aby nám tu práci s hledáním zdrojů ještě více usnadnili. Zatím to teda vezmu postupně, ale mračím se na elfy. Teď mě napadlo, že to asi bude přece jen sestaveno podle podílu oněch škodlivých informací, takže to mám docela kvalitně obšancované, ale že je Sputnik až 8 místě? Toto je divné, přece podle logiky věci by měl být Sputnik na provním místě a všichni ostatní prokremelští poskoci by měli z něj čerpat. Skoro to vypadá, že David vypouští nějaké fake news a Sputnik to lopotně přebírá. Takhle nějak jste si to představovali? Zdá se, že zde udělali elfíci logickou chybu, ale co čekat od jednoduchých.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:08 Omyl, první by měl být aeronet, řízená opozice musí mít vždy přednost. Zakázané ovoce nejvíc chutná.

   Smazat
  2. Když už jste narazil na výraz SPUTNIK, tak ten asi nemá v Česku špatný zvuk. Nejde mi o ten zpravodajský portál. Zkuste si kliknout na
   www.sputnik.cz

   Smazat
 22. Komunita "Českých elfů" (protinárodních, nečeských, hnusných udavačů a fízlů s bolševickým manýry) bude již brzy, až se rozpadne eurosojuz, naháněna v ulících jako lovná zvěř. Jako vždy v historii, která se opakuje, se jim dostane vysoké odměny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediné hodnotné čo po nich zostane, bude ten zoznam alternatívnych webov. Vďaka zaň! Vedel som doteraz len o niekolkých. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 23. Vyjadřuji podporu panu Davidovi a NR.
  Co se týká blistů, pro mě je symbolem jejich úpadku hlavně způsob komentování brexitu. Dlouho jsem očekával, naivně asi podle názvu a backgroundu Čulíka ale i podle toho jakým způsobem publikovali před mnoha lety, že zde najdu dobré analýzy skutečných příčin brexitu. Místo toho stručně řečeno "kýbl sraček".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 18:17
   I já vyjadřuji obdiv a plnou podporu panu Davidovi a NR.
   Pokud scházejí přímé informace o BREXITU, vřele doporučuji stránky UKIP a duchovního otce Brexitu, jedinečného Nigela Farage. V angličtině je dostupný přehled jeho činnosti ve prospěch vlasti. A.Š.

   Smazat
 24. Už nějaký čas si kladu otázku, proč elfové, když to jsou normální zmrdi??

  OdpovědětSmazat
 25. Děkuji elfům za seznam ze závěru článku, je tam i několik málo webů, které neznám, tak aspoň vím o dalších, které se dají číst. Super reklama i pro provozovatele uvedených stránek.
  Co se elfů týká, tak snad každý tuší, že před nějakými 35 a více lety nazpět by byli zasloužilými kádrováky, domovními důvěrníky, agenty Stb - tedy šmíráky a práskači jakéhokoli druhu.

  A ještě k některým bodům: (ne)vážení elfové,
  ad 1) NATO je agresivní útočný pakt a je ostudou, že i my jsme jeho členy.
  ad 2) EU je totalitní neomarxistická a globalistická organizace, která má za úkol likvidaci národních států, likvidaci původních Evropanů, plnění Kalergiho plánu míšení ras - potažmo likvidaci bílé rasy a vnucování genderových zvráceností.
  Ale chápu, proč tak EU bráníte - právě z Bruselu totiž pochází cenzurní zákony, které se aplikují především na sociálních sítích (zatím). Pevně věřím, že právě vy, elfové, jste tou platnou úderkou - neozbrojenou pěstí Bruselu, střežící ideologickou čistotu internetu.

  OdpovědětSmazat
 26. Být hrdinou za"Anonymní" je obrazem stavu společnosti.Když mám názor,tak ho předložím i se svým jménem."Anonymní" není žádné hrdinství a snižuje to váhu sdíleného.Za "svůj" názor se nestydím a tak se taky podepíšu vy "Anonymní" hrdinové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaroslav Jirka Jé vy jste velký hrdina až vám nějaký ten práskačký zmetek uplete prokurátora pak budete v base brečet. Jsem rád že můžu být anonymní doba je bohužel taková.

   Smazat
  2. Anonymni-neanonymni,to máte milý Jirko těžké. Dnes se podepisují převážně ti prorežimni a očekávání pochvalu páničků nebo "malou vyhodu", oni si dokonce mysli,že to tak bude navždy, ale nebude,režimy se střídají jako špinavé fusekle,dojde tedy na všechny.Dnes hanobi jiné,příště budou sami hanobení.

   Smazat
  3. Nehodlám rozporovat Váš názor o stavu společnosti a "Anonymech", v jednom s Vámi ale nesouhlasím. Pokud vyřčená myšlenka stojí za úvahu, je jedno kdo ji vysloví.
   Teorie o nutnosti "prezentace" je pouze uvedení v blud. Autorita je obecně velmi jednoduše korumpovatelná, a tak bývá obvykle nakažen i obsah jejího sdělení. Uznávaná autorita může prostě vědomě lhát a šířit nepravdu. Jediným omezením je pouze morálka a cena za ....
   Není praktičtější posuzovat informaci s přihlédnutím ke kontextu, který máte vytvořen ve své hlavě?
   ABC

   Smazat
  4. Jaroslav Jirka 17. února 2019 8:55

   Jaroslave Jirko, zdravím Vás Ota Pavel, bez obav jsem vám sdělil svůj názor a hned jsem si vás zaškatulkoval, zejména ten samotný nulový názor na článek samotný k zamyšlení?

   Smazat
  5. 8:55 nestydíš, nestydíš, když jsi na světě docela samotinký sám a svého jména jediný ... Ostatně, jakápak anonymita, píšeš z určité IP adresy, historie netu je ukládána a jak ses' ráčil dočíst, "negativní" konotace vyhledává k tomu fungující software. JiH

   Smazat
 27. To 9.17
  Bože, vy jste fakt atrapa, marně si však hlavu lámu čeho atrapa,nic hloupejsiho než jste vy neznám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:25
   Atrapa? To je příliš mírné slovo. Pro tohoto Jandova prostitutského hulibrka neexistuje odpornějšího přirovnání a už vůbec ne odpornějšího názvu. Tahle kreatura nemá ani právo na život.

   Smazat
 28. "Elfové" (užiteční hlupáci - výraz Leninův) asi nečetli mnoho US a britských seriozních zdrojů o vážných podvodech "západu", jeho lživé propagandě o válkách i jiných státech, jen od roku 2000 - doporučím za všechny Chilcot report: key points from the Iraq inquiry - úctyhodný ústav britských vojáků vedl vyšetřování o válce v Iráku r.2003, spojenci (USA) lhali Britům o důvodech, tato válka není nijak ospraveditelná. V jejím důsledku pal vzniklo násilí, kde zemřelo asi 700 tisíc lidí, z toho 100.000 přímo rukou západních vojáků (viz studie Lékařů proti jaderné válce).

  Namátkou další zdroje - R. Clark, bezpečnostní poradce čtyřech US prezidentů(!!), vystoupil na protest z Bushovy jr. administrativy a vydal na protest proti lžím US administrativy knihu Against All Enemies. Např. Paul R. Pillar, bývalý šéf CIA, odpovědný za Střední východ - ve funkci 2000-2005, uvedl důkazy, že Bush, Cheney, Rumsfeld a Wolfowitz LHALI všem, i když jim několik tajných US služeb poskytlo věrohodné info, že Saddám zbraně ZHN nemá.

  Zástupci Pentagonu popsali, jak lhala Hillary Clinton o válce v Libyi, kde prý hrozila genocida, vydaly tyto důkazy naprostých lží Washington Times. Nyní BBC producent analyzoval poslední záběry Bílých přileb v Sýrii, byly kompletně zfalšované. Pulitzerem zdobený US novinář Hersh publikoval v The Red Line and Rat line v r.2013, že v Sýrii útočilo chemií Turecko.

  Snowden a další - USA nezákonně odposlouchávají mnoho lidí i spojenců, končí tím platnost 4. dodatku US ústavy. Obama nechal páchat bankéře co se jim líbilo, sponzorovali mu kampan, dluhy USA vzrostly na hodnotu dřív nemysitelnou, právě pád Libye vedl k růstu migrace do Evropy, Merkelová odmítla dodržet zákon, protože se bála mediálního ohlasu zásahu proti migrantům na hranicích, Ukrajina zkartovala dokumenty o střelbě na Majdanu, která vedla k puči a referendu na Krymu, atd...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže shrnuto - nepotřebuji číst žádný Sputnik, AE news a spol., protože západní seriozní tisk publikuje dostatek podkladů. A jak potvrdila česká BIS, žádná propaganda nemá "v drtivé většině" na české lidi vliv - jde o upřímné názory lidí, podložené nikoliv ruskou propagandou, ale prostě vlastním přesvědčením - a za to je dávají hlupáci na seznam .-) .

   Čulíka jsem si kdysi vážil, ale dnes škoda slov. A tihle "elfové" (název slouží podle mě pouze pro nábor nových mladých hlupáků - kdo by chtěl k mladým "komunistům") jsou prostě novodobí "svazáci" (hlupáci), co asi neumí anglicky, aby si mohli přečíst, co se píše v USA a Británii normálně v seriozních novinách. Třeba článek NYTimes o zbabělosti Obamy vyšetřovat mučení zajatců za Bushe jr., kritiku ex-šéfu Mosadu za chování Netanjahua, britské a US mlčení k Jemenskému vraždění, zato Skripaly nám prodávají jako "bombu".

   Smazat
  2. Víte, co je legrační? Zřejmě nikdo z vás, ani z těch "elfů" nečte Terryho Pratchetta. Protože jeho elfové z knihy Dámy a pánové jsou takřka dokonalým obrazem těch "elfů"...

   Smazat
  3. Domnívám se, že alternativní weby jsou naléhavě potřeba. Názor pana Pavla, že západní tisk publikuje dostatek seriózních podkladů je mylný. Oni píšou nebo řeční především ve svém zájmu, především v zájmu své vlády, která chce udržet své občany v nevědomosti. Přednáším odborné předměty v angličtině a píši v tomto jazyce odborné články. Politické zprávy z cizích novin nečtu a projevy nebo diskuze neposlouchám, i kdyby měl dost času přeložit si text slovo od slova. Nemám šanci rozumět kontextu. V tomto prostředí jsem nepobýval déle než týden na konferenci. Těm, kdo by si přáli dělat prostředníka, nevěřím.

   O serióznosti bychom si měli myslet své. Desetiletí standardního lhaní seriózního tisku na Západě o Východu vede k tomu, že nás podceňují a myslí si, že jsme neschopní. Vykradli nás a zničili naše hospodářství. Udělali z nás kolonii. Osobně jsem si u kolegů na Západě vydobyl autoritu. Neodvažuji jim říkat, kolik mi doma platí. Byl bych za blbce. Vládnou nám prodejné děvky, které do ciziny podlézají.

   Smazat
  4. 9:49
   Něco bych dodal (opravil) k připrchlíkům:

   Merkelová je nepozvala kvůli tomu, že se bála ohlasu v médiích, to byl vedlejší důvod. Hlavní důvod jejího pozvání byly dohody a peníze Saúdů! Saúdové a jejich spojenci z Blízkého východu už celé roky financují výstavbu mešit a islámské komunity v Evropě, je to jejich plán islamizace. Platí přes různé fondy taky politiky a neziskovky. A když chtělo Německo před pár lety dělat velké invesnice v Saúdské Arábii, Saúdové žádali větší podporu a ochranu pro muslimy v Evropě. Ve výsledku jsou tedy za migrací saúdské prachy! To je ten primární důvod.

   Nedávno v souvislosti s těmi útoky migrantů v Evropě se objevila výzva, že by policie měla začít zjišťovat, jací imámové vlastně působí v Evropě, kteří z nich hlásají nenávist a radikalizují atd. Je neuvěřitelné, že evropští politici a úřady tolik let spali zimním spánkem a naprosto kašlali na to, co se v těch islámských komunitách děje, že tam chtějí mít vlastní zákony atp. Nebylo by to možné bez prachů Saúdů. A že Saúdové jsou odpad a neštítí se ani vysílat do zahraničí komanda vrahů, to už se nedávno provalilo veřejně s tou vraždou novináře na ambasádě.

   Smazat
  5. Ad 14:17, resp. 9:49. Nejsem profík přes prachy, ale kdo z případných čtenářů této otázky : "Kdo vlastní Deutsche Bank ?" zná správnou odpověď? Děkuji, A.Š.

   Smazat
 29. Až mě zločinecký establishment přesvědčí, že mě za mé názory nebudou pronásledovat, pak jsem ochoten uvádět mou pravou identitu. Do té doby jsem pod pseudonymem. Chráním tím nejen sebe, ale i svou rodinu.
  Těch "demokratických" vychcánků a zmrdů, kteří si dělají seznamy nepohodlných, těch kryplů v BIS a jiných dnes zločineckých utajených organizací, co se serou například i do školství, těch cenzorů, kteří nesnesou jiný názor než svůj a tak mažou příspěvky, které nikoho neuráží a jsou stavěny na faktech a reálných argumentech, tady je stále ještě přehršel. A proti těm kryplům, je třeba bojovat tak, aby neměli ani potuchy s kým bojují.
  Až se to tu změní, pak jsem ochoten ukázat, kdo opravdu jsem.
  J.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tito kryplové už Vás stejně mají i s celou rodinou na tajném seznamu. Akorát vytvářejí zdání, že nic takového nemají. Jsou to přece všechno demokrati a humanisté. Nebo ne???
   Teď už jde jen o to, zda je použijí nebo je jednou budou urychleně zkartovávat, aby jim jiní nezapálili koudelku u prdele!!

   Smazat
 30. Elf je bytost z germánské mytologie. Pokud se tak někdo pojmenuje, hlásí se ke germánskému prostoru a pokud mluví o "vlastenectví", hlásí se ke germánskému kmenu. Pokud někdo svou činnnost pojmenuje jako "otevřeně-skrytou", pak je buď BLB, nebo ví, že "udavač" je dobytek a snaží se tak jen svou Pavlomorozovskou povahu zakrývat. Před sebou i před ostatními. Jsou to nemocní ubožáci.

  OdpovědětSmazat
 31. Diky elfove za ten seznam "zavadnych" webu.Nektere jsem neznal,hned se na ne mrknu,rad si rozsirim obzor o pravdive informace.

  OdpovědětSmazat
 32. K panu Čulíkovi - je profesorem bohemistiky (??) na škole někde v Anglii a cca před 8-10-ti lety mu hrozilo, že jeho katedru zavřou a on skončí na dlažbě!! Tam je počátek jeho přeměny v dnešního poslušného pejska. Jde mu o chleba, tak se nechal koupit za 30 stříbrných.

  OdpovědětSmazat
 33. ...britské listy jsou fašistické antidemokratické blitky...jako důchodce jsem jim před Xlety poslal peníze jako příspěvek...dnes by se mě ty peníze hodily na boty..

  OdpovědětSmazat
 34. 9:17 a 9:06 Já nejsem žádný hrdina /ani velký ani malý/ ale když se ohlédnu za svým životem,nikdy jsem se nemusel za své názory stydět a to nebyly v žádném případě prorežimní.Mám za sebou 70 let života a jsem z živnostenské rodiny.Svůj názor jsem vždy dokázal obhájit a nikdy jsem se nesklonil.Tady se ale vyskytuje spousta "hrdinů" kteří se za své názory asi stydí a nejsou ochotni se ani pod ně podepsat.Je mi vás líto.Takže já se na rozdíl od 9:06 a 9:17 nebojím "upleteného" prokurátora ani neočekávám "malou" výhodu od prorežimních páníčků.Život mě naučil a tady ty projevy mě jen donutí se nad nimi usmát a pomyslet si něco o autorech.Být rád,že můžu být "anonymní" je opravdu známka chrabrosti.Ono taky o chrabrost v žádném případě nejde.Tady jde o dialog a ten se mezi "anonymními" jaksi nekoná.Jak potom chcete něco změnit vy "hrdinové".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes platí dvojnásob, že se má mlčet. Když se mluví, nemá s psát. A když se něco napíše, nemá se podepisovat. Jestliže se podepíše, pak se pane Jaroslave Jirko nesmíte divit.

   Pane Jirko, kdo vám uvěří, že je vaše jméno pravé? Nepřiznal jste email, datum narození a bydliště a hlavně jste nenapsal, kde pracujete, abyste udělal elfům radost. Ti by šli napomenout vašeho zaměstnavatele, aby vám domluvil.

   Smazat
  2. Hrdino Jaroslave Jirko. Jsem Jan Novák. Mám jednaosmdesát a jsem z dělnické rodiny, sám pak třicet let v dolech. Otec v KSČ od r. 45 aby v r. 53 ! vystopil ze strany, na protest proti pronikání skrytých "Ukomunistů" do vedení už nejnižších složek
   strany. Bývalí živnostníci s úmyslem jen škodit,
   vytvářet situace které stranu poškodí u lidí práce.
   Jen díky že byl "lopata" a ti byli potřební, nebyl
   politicky postižen. Zato jsem to poznal já, od "Ukomunistů" jsem to poznával i v nižší technické
   funkci v dole. Pro případ nouze jsem byl vždy jen krátce co by zástupce nějakého vedoucího, většinou
   "Ukomunisty". Tito po hadráku pak většinou jako
   podnikatelé, převážně voliči ODS.
   Tak je to, ty náš hrdino.

   Smazat
  3. Jaroslave Jirko 10:33, jednak nejsi toho jména sám, druhak, máš své blízké. Ty všechny zatahuješ do hry svými názory. Máš jejich souhlas, hrdino?
   Ostatně, jaképak anonymita. Píšeš z určité IP adresy, všechny události na netu jsou archivovány a jak ses' mohl dočíst, k vyhledání "negativních" konotací existuje a je užíván software. To ti nedošlo, hrdino na spoluúčet?

   Smazat
  4. Anonymní 17. února 2019 17:29

   Jarda Jirka nás všechny poučil, nic více nesdělil a již se zde neukáže?

   ®

   Smazat
 35. ...Čulík je Čurda české novinařiny...

  OdpovědětSmazat
 36. kartouzové a čulíkové nejsou žádní vznešení elfové, hobiti nebo trpaslíci. Když už,tak jsou to prostě jen smradlaví skřeti neboli krysy.

  OdpovědětSmazat
 37. ...taky tady píšu jako anonym...nechci se vystavovat sprosté dehonestaci ...všichni víme, jaký slovník a demagogii používaj naši oponenti, když "hájí.. tu jedinou svoji demokracii "...ke slušnému dialogu mají hodně daleko..

  OdpovědětSmazat
 38. Jsou to hlupaci, ktere nekdo vyuziva a plati. Mysli si, ze na to vydelaji. Nase zem a narod jsou jim u zadku. Chteji prachy a uspech a je jim jedno jak ho dosahnou. Neco jako moderni hitlerjugend.

  OdpovědětSmazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vnimaňje, vnimaňje. Soudruh Radosta mi připomíná vězně v Mauthasenu. Tam museli po schodech nosit kameny a pak je z výšky házeli dolů. Pak znovu pro ně a zase nahoru pořád dokola. Prostě zbytečná práce ubíjí a radosta si takto ničí zdraví. Proboha kdo to co tady napsal ještě četl? Pane MUDr. Davide, klidně ho už nemažte(i když tady zabírá místo). Je třeba si neustále uvědomovat, jací idioti žijí mezi námi. Tomáš Fuk.

   Smazat
  2. Myslím, že skutečný záměr Radosty se míjí účinkem, spíše je to naopak...

   Smazat
 40. Lucie Groene dává všanc své jméno. Kurva, tak to je teda hrdinka. Jednak bůhví jak se vlastně jmenuje, nechápu co
  ji tak může hrozit, když je součást vládní mašinerie pod
  patronátem USA, je chráněna BIS pro případ záměrné provokace v týlu nepřítele.
  Její světonázor ji neberu a tak nevím proč bych měl měnit
  svůj světonázor, který mám podepřený dlouhou životní zkuše
  nosti, zážitky z druhé světové války a poválečné politiky.
  Že v diskusi neuvádím své jméno není důležité. Každý kompl
  je vysledovatelný a píšícího si už dávno prohlédlo elfí
  komando.


  OdpovědětSmazat
 41. Mráz dohnal je k poklusu, plameny šlehají
  modře a zlatě jak žíravé růže,
  a na půlce globusu maškary čekají
  v přepestrém šatě a s bičíky z kůže.
  A cvičené krysy a volavčí pera
  a tak jako kdysi a tak jako včera,
  i dnešní den znova VŽDY BOJÍ SE SLOVA
  a s dětskými vlčky zas točí se mlčky
  i cvičení lidé.
  (Karel Kryl Maškary)

  OdpovědětSmazat
 42. Dekujeme BLitkam a panu Čulikovi za seznam webu kde se dozvime jine zpravy nez lži na ČT.Aspon vime kde hledat informace.

  OdpovědětSmazat
 43. 11:18 a 11:25 je kupodivu,že po přečtení mého příspěvku jste asi oba dva nečetli psané ale okamžitě se za použití svých "argumentů" navážíte do mě,jako do neadresného autora a zpochybňujete mé vyjádření.Mé sedmdesátiny asi budou příčinou,že není možnost zaslat něco mému "zaměstnavateli",kterým je ČSSZ .Je kupodivu,jakým směrem se obrací vaše argumentace.Jste úplně stejní,jako ti,které se snažíte kritizovat za používání naprosto stejných praktik,jaké používáte sami.Je jen na úsudku čtenářů s alespoň trochou rozumu si vaše připomínky k mému vyjádření o anonymitě přispěvovatelů srovnat.Už jen to vaše oslovování mne,jako "hrdiny" přestože jsem hned na začátku napsal,že se jako hrdina necítím je ubohé.Četli jste to opravdu? Používáte totiž naprosto stejnou praxi dehonestitelů pravd a informací,které používá vámi napadaná protistrana.Demokracie je o diskuzi a o tom by vám mohl pan prezident Zeman argumentovat.O pravdivosti mého jména a neuvedení roku narození snad nemá ani cenu diskutovat.Počty asi nejsou vaše úplné hoby a vaše urputilá snaha vidět jen všechno jako snahu se někomu zalíbit jen poskytuje náhled do vašeho myšlení.Opět musím opakovat,že takových-to lidí je mi ze srdce jen a jen líto.J.J. 4.9.1949,Pardubice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jirko Jardo 17. února 2019 12:05

   Téma je: ""Čeští elfové", tedy naši národní trpaslíci: Udavači se státní vlajkou pod sochou Masaryka a s podporou Britských listů".

   Věřte nám je uplně u zádele váš, kaubojský pravopis, či Jirka, Jarda, Jiří, Jaroslav, Slávek pište k tématu Perníku!

   Smazat
  2. Jaroslav Jirka 17. února 2019 12:05

   Proč se lide nepodepisují, jste jak uvádíte vyššího věku, tudíž naivka? Nyní si manželka prohlížela stránky JYSKU.cz a z ničeho nic ji na plochu vyskočilo toto? Pokud to, co tam nemá co dělat zmizí, mám stránku ofocenu! Dám sem odkaz, zajímá mne pouze ukazuje-li se proklamace pouze u nás, nebo je stránka napadena kompletně, prosím vyzkoušejte a napište mi DÍK! Nebojte vir to není!

   https://jysk.cz/search?query=%22%C4%8Ce%C5%A1t%C3%AD+elfov%C3%A9%22%2C+tedy+na%C5%A1i+n%C3%A1rodn%C3%AD+trpasl%C3%ADci%3A+Udava%C4%8Di+se+st%C3%A1tn%C3%AD+vlajkou+pod+sochou+Masaryka+a+s+podporou+Britsk%C3%BDch+list%C5%AF&search_category=typed_query&op=Hledat

   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  3. Musím se zastat JJ-Jaroslava Jirky. Mám prostě averzi proti anonymům ze zásady, bezejmenným zmetkům, udavačům, jak je správný význam tohoto jména. V nové době též synonymum pro trolly. Všichni jsme dohledatelní, i manželka "Ramóna", jak správně uvedl. Jde tedy, jak se budeme projevovat na venek. Komunisté předali moc "ukomunistům" po generální stávce. Proč by se "Ukomunisté" nemohli zaleknout revolty podepsaných lidí na opozičních Webech? Často zde píší rozumně marxisté, někteří pod značkou jiní bez. Kde jinde než v médiích se domluvit, koho volit a nečekat až to nový Áda nařídí z befelu SOROŠE.

   Smazat
  4. Jaroslav Jirka 17. února 2019 12:05

   Opakuji se pane Mírku, úvod nepatří Vám!

   Anonymní 17. února 2019

   Nepovídejte skákající pse, píši MANŽELKJA zadala do "vašeho pole" HLEDEJ: „KOMODY REGÁLY“, odpověď se ve vyhledávači a sdělení změnila na uvedenou a blokla se! Ona nesleduje dění na NR na SVÉM tabletu! Celkem máme přístup k NETu z 12 zařízení.

   Čím se zabývám, koukni nebo se to nedozvíš:

   HLEDEJ

   https://uloz.to/!pqISaLTK1lnr/toto-je-vase-prace-nebo-ma-ja-bojuji-s-nepravostmi-pod-svym-jmenem-a-prijmenim-tudiz-jsem-u-vrchnosti-oblibeny-jiz-mi-to-bylo-dano-na-vedomi-vim-co-se-na-netu-da-ale-nevim-kde-je-tomu-konec-ramon-huawei-r-ethernet-0-jpg#download

   ••••••••••

   HLEDEJ

   https://uloz.to/hledej?q=Toto+je+va%C5%A1e+pr%C3%A1ce+nebo+m%C3%A1%21+J%C3%A1+bojuji+s+nepravostmi+pod+sv%C3%BDm+jm%C3%A9nem+a+p%C5%99%C3%ADjmen%C3%ADm%2C+tud%C3%AD%C5%BE+jsem+u+vrchnosti+obl%C3%ADben%C3%BD%2C+ji%C5%BE+mi+to+bylo+d%C3%A1no+na+v%C4%9Bdom%C3%AD%21+V%C3%ADm+co+se+na+netu+d%C3%A1%2C+ale+nev%C3%ADm+kde+je+tomu+konec%21+Ram%C3%B3n+HUAWEI%C2%AE+-+Ethernet+0

   ••••••••••

   Toto je vaše práce nebo má! Já bojuji s nepravostmi pod svým jménem a příjmením, tudíž jsem u vrchnosti oblíbený, již mi to bylo dáno na vědomí! Vím co se na netu dá, ale nevím kde je tomu konec! - Ethernet 0 až 7 (má práce i foto!).

   Až na NR uvidíte nejednu, zde nepodepsanou STÍŽNOST, zkopírovanou z mé e-mail pošty, zamyslete se hlouběji. Naposledy to byl radní ČT Šarapatka (ex-ČSSD) nyní ČT-radě bijec za Feriho, Němcovou, Bartoška, Rakušana, Bartoše a své zlaté KORYTO!

   Ramón HUAWEU®

   Ps. Pro šmíráky je velice důležitá aktivita na Vaší klávesnici!!! Zbytek si lehce dohledají. To HUAWEI je dráždí ...

   Smazat
 44. Jednání těchto anonymních zoufalců mi připomíná Cimrmanův ostrý protirakouský pamflet "Svou pravdu nebudeme skrývat!", který byl nalezen náhodou ve velmi důmyslné skrýši v násadě od lopaty. Troufám si tvrdit, že jsou tak dobře ukryti a infiltrováni v anonymitě, že dopad jejich aktivit na kohokoliv je a zůstane nula. Zřejmě se jedná o pokus politicky využít skupinu infantilních jedinců (Elfové, no to je k popukání :-)) tedy oněch leninských užitečných idiotů. Odhaduji, že takový nápad se mohl zrodit někde v útrobách sociálních a genderových studií možná na Masarykově univerzitě (nebo někde, kde je ke státnici vyžadován maximálně kotoul vpřed...), za tiché podpory Aspen Institutu, Newyorkské "univerzity" v Praze a všech placených aktivistů z Open Society, AI a Člofjeka v plísni...

  OdpovědětSmazat
 45. Gratuluji Nové republice,že byla zařazena na tento prestižní seznam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme. Nás to také těší!

   Smazat
  2. Co je na tom ke gratuloci, když vezmem v potaz, že jde vlastně o jakousi "hitparádu" putleroffských hoax-webů, jejichž hltači se na první pohled na ulici či v socce poznaj podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a kteří by nás rádi zavlekli mezi sobě podobnou sortu
   pochcaných, zesraných a zabílýho dne se válejících ve škarpě podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
 46. ...má někdo nápad...jak se proti čulíkum-kartousum a jim podobným fašourum z mainstreamu bránit..??..mimo to, že je ignorujem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:56 Jedna dobrá rada říká co máte udělat, když potkáte splašeného medvěda. Odpověď zní: "Vůbec nic, medvěd udělá všechno za vás..."
   Stejně tak Čudlík a spol směřují do zapomnění výhradně svými vlastnímy silami...

   Smazat
 47. Vážený pane Davide! Jsem rád, že taková media, jako je Nová republika, a další podobná na české mediální scéně vůbec působí. Právě ona rozmanitost názorů dává kriticky uvažujícímu čtenáři příležitost hodnotit věci ve veřejném prostoru a to není málo. Náruživým konzumentům českého a Západního mainstreamu i pánům Čulíkům a jejich trollům, bych mohl doporučit publikaci Udo Ulfkotta "Koupení novináři", tedy pokud by, při jejich vzdělání, byli textu schopni porozumět. Možná by potom mezi novináři dělali rozdíl.

  OdpovědětSmazat
 48. Bohumil Kartous BL: Představa, že bychom mohli v určitém okamžiku říct, že jsme vyhráli, je iluzorní.

  Publikováno 06/11/2018

  Čeští elfové se snaží bojovat proti fake news a všem typům dezinformací. V poslední době se jim to velmi daří. Pro vlastní bezpečnost však musí zůstat v anonymitě, a proto je v médiích zastupuje jejich tiskový mluvčí Bohumil Kartous.

  Je nějaký bod, kam jako bojovníci s trolly směřujete? Nějaká chvíle, kdy budete moci říct, že máte vyhráno?

  Primárním cílem Českých elfů je účinně bojovat proti organizovaným a řízeným manipulacím v digitálním prostoru. Ne reportovat Facebooku podezření na fake accounts a harrassment ze strany obyčejných uživatelů, byť agresivních, koncových adresátů dezinformací, které lze při troše shovívavosti považovat nejspíše za oběti (aniž by si tím měly vysloužit soucit). Snažit se jít skutečně v těchto strukturách co nejdál a odhalovat skutečné zdroje a „propelery“ konspirací a demagogií, jež prohlubují stav společenské krize a na nichž se velmi snadno a velmi efektivně přiživují populisté. Po několika měsících činnosti mohu konstatovat, že se to daří. Dílčí výsledky bychom rádi zveřejňovali.
  Sekundárním cílem, který je ale neméně důležitý, je vzkaz české veřejnosti, že za dané situace není možné spoléhat na to, že nás zachrání instituce a profesionální média. Že jejich dosah je omezený a v prostředí dehierarchizované, síťové distribuce informací ztratily původní zdroje kontrolu nad informacemi i reprodukcí sociální reality. Jinými slovy, že nikdy v historii elektronických médií nebylo tak snadné zmást velkou část lidí, a že důsledky toho nebyly tak dalekosáhlé. Že je třeba se postavit těmto nebezpečným snahám poškodit tuto společnost, ať už jde o žoldáky, nebo frustrované jedince, kteří v trollingu a vytváření chaosu nalezli způsob zvrácené seberealizace. A to se evidentně daří. Je vlastně s podivem, jak málo se objevilo okamžitých útoků a naopak jak masivní je podpora elfů a kolik lidí by se chtělo zapojit či pomáhat. Očekával jsem spíše opačnou tendenci.
  Představa, že bychom mohli v určitém okamžiku říct, že jsme vyhráli, je iluzorní. Nikdo do toho nevstupuje s takovou naivitou. Podívejte se, zpravodajské služby největších mocností nejsou za daných podmínek schopny zvítězit v hybridním konfliktu, natož skupina dobrovolníků s omezenými zdroji, byť velmi profesionální. Jde o to ukázat, že nebudeme čekat jako ovce, až se podaří zdecimovat veřejnou diskusi v ČR natolik, že populisté a autoritáři se budou jevit jako jediná možnost. Osobně jsem přesvědčen, že obojí, tedy potírání digitálních parazitů i pohnutí společnosti, je možné.

  Chcete se stát elfem:

  https://m.facebook.com/bohumil.kartous.1/posts/10209866928630455?comment_id=10209869867423923&reply_comment_id=10209872601132264&notif_id=1541456112425152&notif_t=feed_comment

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Průběžná analýza řízené demagogie v digitálním prostoru: klíčem k úspěchu je společenská soudržnost
   Trolling je typická infekce, rozhoduje zranitelnost (nesoudržnost) společnosti
   8. 11. 2018 / Bohumil Kartous BL

   Jde o trolling v jiném zájmu (elfové jsou probruselští trollové) - nesmyslný konstrukt, troll je z podstaty věci jedinec či entita šířící manipulaci na zadání, elfové žádné nemají a podložená kritika institucí reprezentujících sdílené hodnoty jim nevadí, je vítána. Cílem je vyvracet přízemní i více sofistikovanou demagogii, jejímž terčem je evropské soužití v rámci EU, jelikož to je obsahová součást trollingu.

   Je to stébácká aktivita (bonzáctví, donašečství) - snaha dsikreditovat paralelou s totalitní tajnou službou a očernit obviněním z něčeho, co je společenský považováno za podlé a nepřípustné. Běžná propagandistická taktika snažit se démonizovat jedince či skupinu, jejíž záměr i aktivity jsou neslučitelné s uvedenou definicí. V současných podmínkách dochází často k naprosto bizarní snaze zcela převrátit smysl určitého fenoménu, jako např. když Tomio Okamura označuje své kritiky za "fašisty". Ve skutečnosti jsou to trollové, kdo buď řízeně nebo spontánně šíří zpravodajsky produkovanou ihnformaci a samozřejmě to dělají z velké části pod falešnou identitou (zpravodajská praktika). Cílem elfů není donášet na "oběti" takové zpravodajské hry, ale odhalovat zdroje informací a jejich management. Tvrzení, že odhalování záměrných informačních podvodů je prkatika totalitní tajné policie, je pozoruhodně hloupé. Podobnou difamační kampaní byl atakován Jan Čulík, když upozornil nemocnici v Sheffieldu na to, že její zaměstnanec šíří (mimo dosah a možnost nemocnice konfrontovat jeho tvrzení) nepodložené informace výrazně xenofobního charakteru.

   Anonymní působení (spojováno opět často s "stébáctvím") - fakt, že skupina oznámila, že používá stejných praktik, jako dezinformační kampaně šířené prostřednictvím trollingu, budí pozoruhodné stížnosti trollích identit. Jakoby šlo o zcizení duševního vlastnictví... Je vcelku pochopitelné, že za současné stiuace a současné impotence provozovatelů otevřených momunikačních platforem a donedávna omezené koncentrace zpravodajských služeb na problém hybridního konfliktu neexistuje jináý možnost než používat stejných zbraní a působit v utajení.

   Potlačování svobody slova, opačných názoeů (asociace s cenzurou) - i přes opakované ujišťování, že jde o snahu dekonspirovat zdroje záměrných dezinformací a manipulací nelze zabránit těm, kdo se na trollingu podílí, reagovat v rozporu s tvrzením a nesmyslně konstruovat představu o cenzuře. Opět v údajném zájmu o svobodu slova, jejíž rozostřené hranice zenužívají.

   Používají "totalitní" jazyk - část trollích entit reagovala na fakt, že jsem poukazoval na potřebu ochránit skupinu elfů před snahou rozvrátit ji zevnitř prostřednictvím trojského koně. Samotne slovo "rozvracet" inciovalo další zavádějící asociace, tentokrát s "totalitním" slovníkem. Jde o narážku na heslo "socialismus si rozvracet nedáme", používané v návaznosti na Gottwaldovy projevy komunistickou propagandou. Jde o záměrné, demagogické posunutí významu do úplně jiného kontextu, jenž s uvedeným nemánic společného.

   "Vyhulenec, anarchista" - v naprostém rozporu s předcozími asociacemi "totalitními" se objevují ze strany totožných entit i difamce tohoto typu, které jakoby vypadly právě z učebnice totalitní propagandy. V chaotické směsici logicky nespojitých prvků anti-establishmentové abecedy je zjevně úplně jedno, jak kontradiktorní jednotlivé elementy jsou.

   https://blisty.cz/art/93356-trolling-je-typicka-infekce-rozhoduje-zranitelnost-nesoudrznost-spolecnosti.html


   https://blisty.cz/authors/1136-bohumil-kartous/page/3

   Jaromír Pankrác Servác Horác Bohumil Kartous je obyčejnej starej vůl, co se chce úchylně vetřít mezi omladinu, toť vše ...

   ®

   Smazat
  2. ad 17:09 - pěkná snaha, ale pokud je pouze jednostranná, tedy pokud neodhaluje propagandu i druhé strany, pak jde nikoliv o souboj o pravdu, ale o práci "za žold" - hájení žvástů jedné strany. Žvásty ale hlásají obě strany, kdo uhne, není "bojovník pravdy", ale prostě nájemná propagandistická síla. To je ten problém.

   Smazat
  3. 17:09 Zanechme spikleneckých pohádek, věci jsou daleko prostší! Přeci i malé dítě dneska ví, že Rusko je nepřítelem civilizovaného světa - shodne se na tom jednoznačně i většina členů RB OSN. Nám, prostým občanům postačí se podívat na běžné zprávy! O ruské hybridní hrozbě a jejich pokusech ovlivnit všeobecné mínění Evropanů víme velmi dobře, jsou toho plná média. Ovlivňují volby po celém světě, míchají se regionálních politik a neštítí se ani diverzních akcí a invazí. A není v tom jen jejich politika. Jako národ jsou Rusové všeobecně nenávidění a obsazují nejvyšší příčky v anketách o neoblíbenosti národů. Není vůbec divu. Celý oficiální mediální proud a veřejnoprávní média jasně poukazují na to, že tito zabijáci vraždí pomocí chemických zbraní nejen v Sýrii, ale i po celé Evropě. V současnosti se prověřuje fakt, že jsou za epidemií spalniček a chřipky, které Evropu zasáhly. Shazují dopravní letadla, zbrojí jako šílení a vyhrožují jaderným úderem, kradou cizí území, neustále napadají své sousedy a válčí po celém světě. Několik válek v posledních 30ti letech rozpoutali i v Evropě. A to proto, že nic neumí, nemají peníze, umí jen válčit a loupit.

   Tohle vše najdete v oficiálních vyjádřeních vlád i mínkotvorních médií demokratického světa, který Rusy jednoznačně odsuzuje. Ukrajina, země tak zkoušená jejich agresí a náš přítel, se už dávno po svých úděsných zkušenostech vůbec netají nutnosti jejich eliminace. To samé Gruzie, Litva, Lotyšsko, Estonsko - všechny tyto země netouží po jiném, než vstoupit do klubu NATO, aby měli záruku bezpečnosti.

   My běžní civilisté z nich máme strach a chceme žít v klidu. Pro nás není největším nebezpečím nějaký chimerický ISIL anebo dokonce Islám či imigranti z Afriky, ale Rusko, jeho násilné obyvatelstvo. Jak se jim bránit? Diplomat Bartuška je doporučil zabíjet a zahrabávat vedle silnice. A to ani zdaleka není ten nejradikálnější názor, přečtěte si mínění na sociálních sítích a jinde. Já si narozdíl od pana Bartušky nemyslím, že bychom měli začít zabíjet Rusy kdekoliv na ně natrefíme, nikde jsem k tomu nevyzýval, ale jednou z možností obrany je tento agresivní stát navždy umlčet a to bez války nepůjde. Nejlépe formou masivního preventivního úderu. Shodně se mnou uvažuje většina generálů NATO.

   V 90.letech se běžně hovořilo o dekolonizaci Ruska, kterou podporovaly nejen významné think tanky, ale především největší Evropan celé historie - Otto von Habsburg. Tohle je ta hlavní šance, porazit v boji a dekolonizovat. Bez mrtvých to samozřejmě nepůjde, ale to se nazývá, pokud vím, "collateral damage". O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe*) už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 49. Na slovensku je to podobné, u nás to trvá už nejakú dobu:
  https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php
  Nejaký Juraj Smatana, učiteľ dejepisu(sic!)

  OdpovědětSmazat
 50. ...našim tzv. elfům...a nešlo by to tak, že maistream bude psát pravdu nebo skoropravdu a nebude ignorovat nepohodlné informace..?...ale to byste byli bez kšeftu !

  OdpovědětSmazat
 51. přátelé, přiznávám se bez mučení, jsem majitelem a protagonistou jednoho z oněch dvaadvaceti údajně proruských označených webů... první mojí reakcí poté, kdy mi jeden z mých přátel tuto novinu sdělil, byl nevěřící řehot nad dobrým vtipem... po ujištění, že nejde o vtip a dotaz, co s tím budu dělat, jsem odpověděl starým otřepaným fórem... znáte ho?.. klečí pán v Kaprově ulici a kouše do nohy malého ratlíčka... městský policista přichází a úředním tónem se ptá: pane, můžete mi vysvětlit, co to tu provádíte?... a pán odpoví: když on začal!... chci tím říci, že tihle ratlíčci jsou mi u prdele... píšu pro vás, kteří chcete číst... a čtete a píšete své mi názory... jinak bych toho už asi nechal... chcete, aby jste mohli dále číst a neměli ČT a Britské listy jako povinnou četbu?.. pak kromě psaní pod tímto článkem jděte k evropským volbám a z těch mnoha bastardů, kteří se po vašich zádech budou chtít vyšplhat k milionovým přjmům, vyberte ty nejméně tomuhle národu a státu škodící... a pokud selžou, najděte odvahu, a pište přímo jim, těm ku*vám, ne jen pod tenhle článek Ivana Davida... já to mám za pár, ale vy a vaše děti zdědíte to, co si právě dnes svojí případnou pasivitou vytváříte... vy nemáte v autech žluté vesty, když vám denně výrazně zdražují jednotlivé položky v supermaketech?.. nevadí vám, že třeba v Polsku nakoupíte za sedm stovek to, co u nás za tisíc?.. vy jste své budoucnosti strůjci... sami nesete zodpovědnost za budoucnost svých dětí a vnoučat... já se té své nezříkám!.. a co vy?..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ragauian17. února 2019 19:19 mluvíte stejně jako já vysvětluji svým známým a přátelům.Super odpověď,snad si lidé uvědomí to,pokud nepůjdou k volbám do EP pak mohou nadávat jen sami sobě.Dúležité je to, aby se tam k EU korytům nedostali stávající hajzlové-europoslanci.

   Smazat
 52. Čulík ovšem uveřejněným seznamem dělá reklamu těm, které napadá a proklíná. Já například jsem některé dosud neznal a všechny si je projdu. A určitě nejsem sám...

  OdpovědětSmazat
 53. Pokud by chtěl někdo poslat eurokorytářům pozdrav tak na této adrese najdete členy EK a kliknutím na jejich jméno najdete mail.
  Obdobné je to s dalšími europoslanci např.pavel.poc@europarl.europa.eu
  pavel.telicka@europarl.europa.eu

  OdpovědětSmazat
 54. Omlouvám se za chybu a doplňuji adresu,kde si můžete zjistit,kteří hajzlové pobírají naše peníze a kontakty na ně:
  https://ec.europa.eu/commission/commissioners/2014-2019_cs

  OdpovědětSmazat
 55. Celý civilizovaný svět bojuje proti ruské propagandě.
  Zdá se být velmi nebezpečná, když se na tento boj vydávají miliony dolarů.

  Musí být jistě nebezpečnější, než islámští teroristé, kterým jsme naopak posílali zbraně, aby se měli čím bránit proti syrskému diktátorovi a Putinově zlovůli, který tím, že rozbil ISIL, tak „ten idiot všechno zkazil“.

  Posedl mě strach, abych tomu nepodlehl, a začal jsem se pídit, co to ruská propaganda je. On vám to nikdo neřekne. Našel jsem, pravda, různá odsouzení, která nějaký článek, nebo poznámku odsuzovala až nenávistně jako ruskou propagandu, ale tam se dal obvykle rozpoznat tak debilní autor, a ještě plný nenávisti k lidem, že jsem chápal, že duševně narušení jedinci nemohou být pro mě dobrými rádci.
  (Například, když se někde psalo, že se v Rusku urodilo obilí, nebo snížili náklady na zbrojení, tak to je prý ruská propaganda a „di do kremlu ty zasranej komouši“.)

  Ruskou propagandu musí přeci šířit ruské zdroje, napadlo mě a oprášil jsem ruštinu.
  Brzy jsem začal rozumět tomuto jazyku a pootevřel se mi svět. Povšiml jsem si, že tam panuje rozmanitost názorů! Ruské zprávy evidentně vysvětlovaly dění logicky a v časových následnostech.

  Hle, kolik informací se mi náhle dostalo, které jsem dříve v renomovaných listech nikde nenalezl. Věci se dostaly do logických souvislostí, a to, co dříve bylo chaotické, začalo nabývat smyslu.
  Naopak, v našich mediích jsem našel propagandu protiruskou až do té míry, že by se mohlo jednat o porušení §§ o šíření nenávisti proti národu atd. To v ruských mediích nenaleznete.

  Šel jsem tedy do článků psaných anglicky, třeba Weterans Today, a oni píšou jako ti Rusové. To není prostě možně, i ten Washington Post, nebo Independent, už nevím, má občas článek, který by snad u nás si netroufli otisknout.

  Takže jsem pochopil, proč je ruská propaganda tak nebezpečná, že se boj proti ní nedá vyhrát:
  „Nikdo neví, co to je.“
  S tím se nedá bojovat. Jsme jako ti kupci s karavanou, co se pomlátili ve tmě navzájem, v domnění, že bijí zloděje.

  Získal jsem však pozoruhodné podezření:
  Pokud někdo mluví o ruské propagandě, a snaží se ji vykořenit, je to buď idiot, který neví, o čem mluví, nebo se tím živí, a tváří se, že ví, o čem mluví.
  To už dobře v tomto kraji specifikoval Švejk: „Blbí, nebo navedení“.

  Teď nevím, proboha, abych snad někoho neurazil. On může být samozřejmě blbý i navedený, nebo naopak chytrý a zaplacený.
  Ale chápu, že lhát tak, aby to bylo logické a lež aby neměla krátké nohy, to nelze. Tím bych se nechtěl živit.

  Ono totiž se nemůže říct, že Rusové šíří vedle nepravdy i pravdu, a právě v té pravdě bude asi to nebezpečí. My možná nesmíme vědět, že v Rusku žijí normální lidi docela normálně a chodí do kina a za holkama jako u nás.
  To už Hitler razil, že svět mimo Německo musí být zobrazen jako nelidský a neobyvatelný. A naši páni, které si platíme, to asi taky tak chtějí.

  Já jsem pořád hledal nějakou nebezpečnou nepravdu, ale nakonec mi to vysvětlil ten pan Koudelka z STB.
  On řekl, jako, že „Rusko dobře ovládá moderní dějiny“, a Ono nám škodí tím, že nám ty dějiny učí ve škole žáky. Žák dějiny totiž nesmí znát, ani obrození, on do školy proto nechodí, aby je znal.
  Žák chodí pilně do školy, aby byl blbý, blbější a ještě blbější. Pan Koudelka možná lituje, že chodil do školy, když se žáci ještě něco učili, protože má teď v hlavě zmatek... Chodil vůbec do školy? To by taky mohl být z té socialistické školy nevratně pomýlen? (aby mě ta jeho STB zase nepopotahovala).

  My teď máme nařízeno řídit se heslem:
  „Raději se mýlit s USA, než mít pravdu s Ruskem.“
  To je výrok z úst českých intelektuálů a v dobré společnosti by se čekalo, že následuje řičivý výbuch smíchu, (protože to je přece velmi dobrý vtip) ale auditorium sedí a čumí, někdo se v duchu diví, ale nikdo neřekne nahlas, že „král je nahý“.

  Ale řeknu vám jedno: Kdyby vám nějaký Rus zase vykládal, že Američani byli na Měsíci, raději bych tomu nevěřil, sklopil bych uši a dělal, jako že tu nejsem.
  Protože, kdo ví...
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Velmi trpké čtení, i když ten druhý příspěvek je zamýšlen jako humor (černý humor).

   Svět se v prdel obrátil a lidská hovna jsou dnes nahoře a předstírají, že nás zastupují a vládnou.

   Smazat
  3. pro: 18. února 2019 9:09

   Velmi pěkné. Dobře informovaní čtenáři Váš příspěvek jistě ocení a zasmějí se. Ale pro ty méně informované jste měl nějak srozumitelně naznačit, že jste to myslel jako parodii, a zasmáli by se také.

   Všechno, co není v souladu s tézemi Vámi udedenými, je ruská propaganda.

   Představte si, že se nám dostalo toho štěstí -
   prožívat v reálu náš oblíbený Orwellův romám "1984".

   Vskutku štěstí, ani jsem si netroufal v to doufat.
   PB

   Smazat
  4. 9:09 Ale na tom není nic parodického! Historicky je právě Rusko tou zemí, kde se projevuje se stále větší naléhavostí nutnost zásadní restrukturalizaci společnosti (což platí v menší míře pro celý bývalý východní blok!), aby vznikla prosperující společnost respektující principy mezinárodního práva, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Putin byl světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
  5. ...vždy říkám, že pravda je .."když 5 plus 5 je 10" ale jsem ochoten připustit možnost, že to může být 9,8 nebo 11,12 ale ne 20,30 atd..
   ...výše uvedené příspěvky bych počítal asi "99"..

   Smazat
 56. 9:09...téměř kompletní shrnutí mainstreamové propagandy...ale kdokoli sleduje světové politické události,..tak ví, že to jsou informace stranící pouze jedné straně a tak hledá pro doplnění alternativní zdroje...díky za jejich seznam...pro mě jsou to "parlamentní listy" nebo "nová republika"..

  OdpovědětSmazat
 57. Čulík už přece v roce 1999 vášnivě obhajoval humanitární bombardování Jugoslávie a sprostě urážel věechny, kteří válku a lhaní politiků NATO odmítali mj. prof. Bělohradského a Dolečka. Od té doby BL nečtu. Zaznamenal jsem, že BL (Čulík, Dolejší, Kartouz..) byli nadšeni pučem na Ukrajině a líbila se jim banderovská rétorika pučistů. Taky obhajují středověký islám a jeho praktiky v mateřských zemích. Mně se z nich dělá špatně od žaludku.

  OdpovědětSmazat
 58. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 17. února 0:53.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 59. Aktivně odhalovat a ničit agenty Západu, kapitalismu a demokracie!

  Soudruh a soukmenovec David má pravdu: Nesmíme usnout na vavřínech, přes všechny již dosažené úspěchy v našem boji proti kapitalismu a demokracii!
  Nesmíme zapomínat, že naše vlast je stále ještě okupována silami NATO a EU, že nás komunisty a putinisty sleduje BIS, CIA, FBI a Mossad!
  Prostě: Dokud neuprchneme z NATO a EU, dokud v naší vlasti nebude dočasně umístěna Střední skupina Armády Ruské federace, tak NESMÍME POLEVIT V BOJI !!

  POZOR!
  Zde neplatí výmluvy typu „Jsem žena (stařec, mrzák, úplný idiot …), nemohu vzít obušek a jít humánně rozbít hlavu lepšolidem!“, případně „Jsem slabozraký, nemohu střílet na Pražáky a západní cizince!“
  Ano, i žena, stařec, mrzák, poloviční slepec apod. mohou přiložit ruku k našemu národnímu dílu: KAŽDÝ roduvěrný Čech může sledovat své sousedy a kolegy, vybízet je k hovoru o palčivých otázkách současnosti i minulosti – a poznatky ze sledování oznamovat na příslušných místech (ústředí KSČM, ANO, velvyslanectví Ruské federace atd.)!

  Prostě opravdu KAŽDÝ opravdový komunista, putinista, zemanista a babišista může klidně pokračovat ve své záslužné práci pro StB resp. KGB/FSB.
  A ti mladší z nás, kteří dosud pro naše a ruské/sovětské bezpečnostní orgány nepracovali, tak mohou ihned začít!

  Hlavně nezapomínejte, že po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace budete předvoláni před Prověrkovou komisi, VŠICHNI DO JEDNOHO!
  Ti z nás, kdo se budou moci vykázat pozitivními výsledky práce pro vlast, Stranu a Vůdce (jako např. s.s.David), pohovorem projdou hladce.

  Zato ti pasivní, kteří se nepochlubí ani jedním oznámeným prozápadním aktivistou, ani jedním nahlášeným lepšolidem …
  Nu, ti budou mít problémy, o tom žádná. A také jejich děti a vnuci; to dá přece rozum každému našinci-horšolidovi, že pasivní občan nemůže zastávat odpovědné funkce, že.

  Takže tedy: Inspirujte se výše uvedeným článkem s.s.Davida, a aktivně odhalujte a ničte agenty Západu, kapitalismu a demokracie!

  „Příslušníka (nebo alespoň spolupracovníka) StB/KGB/FSB do každé rodiny!“


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.