Reklama

sobota 9. února 2019

Čínská hrůza a statistika

Jaroslav Loudil
9. 2. 2019
Český divák, který sleduje na ČT zpravodajství paní Barbory Šámalové z Číny, je neustále přesvědčován o tom, že čínské vedení krutě týrá svůj národ , lidé tam úpí v totalitě , většina dře bídu, všem vládne nesvoboda a skoro každý by tam chtěl žít v podmínkách naší skvělé liberální demokracie západního střihu. Tak hovoří ČT. Tedy lže. Není nic jednoduššího, než si věc ověřit na číslech. Suchá čísla neznají štvavou nepřátelskou ideologii šířenou ČT , ale měří každému "stejným metrem". Statistici tak nyní spočetli , kolik zahraničních turistů navštívilo naši zemi roku 2018. Nejvíc bylo Němců , kteří zaujali první pozici, druzí byli naši sousedi bratři Slováci a na třetí pozici se usadila Čína s Poláky se stejným počtem turistů. Němci, Slováci i Poláci jsou naši sousedé , sednou do auta a za hodinu jsou tady. Ovšem Číňané letí 10 000 km přes dva světadíly. Přesto jich přiletělo bratru - 620 000 !! za rok. O dost víc jak Američanů. A jakým tempem rostl počet čínských turistů meziročně? O - 26,5 %! To je brutální tempo, kterému neodolají zřejmě ani zatím druzí Slováci a občané Číny budou v ČR druhými nejpočetnějšími turisty už do 3,4 let . Vypadá snad takto národ , který "dře bídu" pod vedením zlých neurvalých komunistů ? Velká čínská města už mají životní úroveň nás v ČR , ovšem tempo růstu HDP je tam trojnásobné , tedy nyní jdou už před nás. Před 40 roky byli přitom někde pod úrovní Afriky.

P.S. K liberální demokracii musí národy světa samy dospět , musí jí dorůst budou -li to chtít. Někde ji nebudou mít možná nikdy. Odmítám tím dnešní politiku Západu , která kritizuje, zesměšňuje a uráží jiné politické systémy ,které ale mnohdy dosahují lepší výsledky, jak ona sama. A to v řadě ohledů. Svět je různorodý a to je dobře. Třeba v Thajsku můžete za slovní urážku členů královské rodiny dostat 15 let vězení. Přesto tam tisíce Čechů létají za příjemnou dovolenou. Nevadí jim to, i když tam dnes vládnou generálové. Česká podnikatelka, trvale žijící ve 100 milionovém Egyptě , uvítala zvolení "diktátora" generála Sísího za prezidenta těmito slovy :" Jsem ráda ,ten člověk tu zařídí stabilitu, pořádek a i my podnikatelé budeme mít solidní podmínky k práci".

https://www.czso.cz/csu/czso/cri/cestovni-ruch-4-ctvrtleti-2018

64 komentářů :

 1. Mám rád Číňany. Je to národ který má tradici. Nemám rád USA ti ukradli zem původním obyvatelům. A kradou dodnes.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Č9na je moc hezká země se vším všudy ji člověk musí brát jak leží či běží. Země je desítky let přeformátovávána. Macao a Hong Kong vyrobily za 100let tzv. evropské Číňany, ale je to malý počet (pár desítek milionů), takže pro čínskou kulturu ohrožení nepředstavují . Změny jsou obrovské a již dnes se s nimi nemůžeme měřit v ničem. Pokud s nimi nechceme obchodovat, je to naše ztráta a naše blbost. Vybrali jsme si nesprávnou stranu- tedy byla nám vnucena a proto nám teď hrozí zánik státu a národa. Máme to ve svých rukou a neděláme proto dost !!!

   Smazat
  2. Číňani nejsou národ! K němu dospěla pouze naše, tedy Bílá rasa. Černí divoši zůstali na úrovni kmenů a žlutí se dopracovali jen na úroveň kultůry, která se jako národ pouze tváří ...

   Smazat
  3. 9:24 až na to, že před mnoha sty lety Číňané vyráběli hedvábné tkaniny, vynalezli střelný prach a užívali kompas při, jak známo, téměř celosvětové mořeplavbě. Když vystavěli "Čínskou zeď" měli jsme tady stěží dřevěná hradiště a americkému kontinentu vládli Indiání. Vzdělanče.

   Smazat
  4. 8:10 Dokonce se říkávalo a není to pravda, že žlutí postavili asi jedinou stavbu viditelnou i z vesmíru! Ovšem skutečně něco rozvíjet nedokážou. Nahromadit horu kamení umí kdejaký hovado i ve zvířecí říši. Čínské stavby zůstaly tisíce let ve stejném slohu, střelný prach sice vyrobili, ale použít ho smysluplně nedovedli, do Afriky dopluli s obří flotilou, ale krom žirafy pro císařskou zoo tam nic nezískali a ani nezanechali! Když kamkoliv přišel Bílý muž, vznikl nový stát! Minimálně tvořený první pevností s posádkou. I proto osídlil Ameriku, Austráli a dobyl všechny nejvyšší hory světadílů i oba zemské póly! Tenzingovy předci žili pod Mount Everestem tisíce let a vylézt nahoru nedokázali. Báli se "zlých duchů" hory. Musel přijet bílý muž britské entity z daleké Austrálie, aby tuto horu pokořil. Bílý muž sestoupil až na dno oceánských hlubin a prošel se po Měsíci, vynalezl penicilin i vodíkovou bombu! - https://www.youtube.com/watch?v=IQNO06cHwU8

   Smazat
 2. No jo na ty jejich lži jim nikdo neskočí Čína nikoho nenapadá po světě jako usa a liberální demokracii si můžou strčit za klobouk.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běž do zadku vole. Mluvil jsi někdy s obyčejným Číňanem o tom, jak se jim doma žije? Na to chlapče asi nemáš, proto se musíš probírat lživými sračkami, které ti servíruje televize.

   Smazat
  2. Radosto, ty idiote, kde žiješ, že nevidíš jaký zlodějský režim obdivuješ ? Ty tvoje primitivní kecy mohou bavit jen tebe a režimní propagandisty.

   Smazat
  3. Konecne zpet na nasich sajtach zdravim te bojovniku
   a nekdy v pauze se podivej na UTUBE na krasny film Rudi presidenti ,tam je spousta pravdy o hrdinech nasich vudcu v Londyne velmi poucne .Tito blbove na de mnou, to ignoruj to jsou ty ovce bez znalosti cehokliv Cest

   Smazat
  4. 23:31 Radosta na výše ,tobě hodné statě,nebudu reagovat.Ale na to ,že rozpad SSSR,JE NEJVĚTŠÍ GEOPOLITICKOU KATASTROFOU 20.STOLETÍ,JE NEODDISKUTOVATELNÝ FAKT.A ty,buď jsi hňup,provokatér,nebo žiješ na jiné planetě?Ty nevíš,že globální řízení světa,se přesouvá právě z tvého USA, do ČÍNY?Tak ty by ses v této zemi neuživil těmi svými kecy i kdydys denně cvičil Tibeťana.

   Smazat
  5. pro 0:58
   A ty jsi mluvil s obyčejným Američanem? A nebo s někým z Afriky? To je "neználku" DVOUSEČNÁ a vysoce manipulativní zbraň! VŽDY se někdo ohání "obyčejným " člověkem. A taky VŽDY se najde někdo, který je spokojen a jiný je nespokojen. Abys byl v obraze, tak musíš do té Číny zajet a mluvit s mnoha "obyčejnými" lidmi! Víš ty vůbec podle čeho to posuzovat? Někdo nemá nic a je spokojený a hlavně ŠŤASTNÝ. A druhý zase neví co s majetkem a penězi a přesto je nespokojený. O tom že je ŠŤASTNÝ ale velice pochybuji.
   A teď babo raď.

   Smazat
  6. co by potom soudruzi kapitalisti prodavali když devadesat devět procent veškereho zboži ktere miluji všichni překupnici pochazi z činskych fabrik nehledě na užasny vydělek kde se nakupuje za neplatne haliře a prodava za stonasobky

   Smazat
  7. 6.15 - O.K. Kdo nebyl v ČLR, neví co se tam odehrává. Nepadají tam mosty, nebourají se 40 let staré sportovní haly, aby se hned stavěli nové. Tráva je v parcích posečená, ale i okolo dálnic. A s těmi mosty v Praze a nejen v Praze, ale ve stejném okamžiku se vymyslí plán, jak postavit vládní čtvrť. V tomto státě chybí základní infra struktura a ta co je je třeba opravit a ne blouznit. Premiér Babiš ať si staví "čapí hnízda a vládní čtvrtě" ale za svoje.
   To je to vedení státu jako firmy.

   Smazat
  8. 9:30
   Ahoj hlupáku. Pád mostu minulý rok, 8 mrtvých:

   http://www.xinhuanet.com/english/2018-07/28/c_137352764.htm

   Zhroucení lešení při stavbě elektrárny, 74 mrtvých:

   https://www.powermag.com/arrests-made-after-scaffold-collapse-kills-74-workers-at-chinese-power-plant/


   Pád celého nového paneláku, ve kterém naštěstí ještě nebyli nastěhovaní lidé:

   https://blogs.wsj.com/chinarealtime/2009/06/29/shanghai-building-collapses-nearly-intact/


   atd atd

   Smazat
  9. 10.07 - podívej se na své vysvědčení. Kdo pracuje také něco zmastí. Co máme tak geniálního v ČR kromě "čapího hnízda"? Jen ty jsi "O.K."?

   Smazat
 4. ...česká televize je rodinný podnik Šámalů...brácha, šéf zahraničního/?/ zpravodajství a ségra, dříve z bruselu a už několik let z číny, tak to jsou lekce z primitivní antičínské propagandy...

  OdpovědětSmazat
 5. "Tak hovoří ČT, tedy lže."
  ===================
  Ne, Loudile, vymyslel jste si blábol. Tak nehovoří ČT. Lžete vy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nerozčiluj se, Šámale 2:06, a raději dej na stůl argumenty. Jinak je to jen výkřik podlého propagandisty, šiřiče hate-ful, protispolečenského parazita!

   Smazat
  2. 2:06
   Dobrá, "lže ČT a vy." Už je to správně? :)

   Smazat
 6. Italske hoteliery dostavali z krize cinsti turiste...On i ten primy let Peking - Praha o necem svedci....jen to chce obcas premyslet

  OdpovědětSmazat
 7. Číňani zachraňují turistické ráje - kde ta turistika se už zpomalovala - všude na světě...

  OdpovědětSmazat
 8. Loňský rok si hoteliéři pochvalují. Meziročně stoupl počet návštěvníků ČR asi o pět %. Mezi cizinci, kteří navštěvují naší zem, se hojně vyskytují i Číňané, kterých meziročně, pole statistik, přibylo 40%.
  Nezbývá než se České televize zeptat, kolik z oněch cca 150 tisíc obyvatel čínské tyranie požádalo v českém demokratickém ráji o politický azyl...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z Číny nikdo, hlupáčku. Ovšem z "Ostrova svobody" jen za minulý rok 151, z Ruska 88. A tak nějak je to každý rok.

   https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2693255-o-azyl-v-cesku-nejcasteji-zadali-ukrajinci-kubanci-ci-vietnamci

   Smazat
  2. Hlupák jsi ty.Možná ti to uniklo, ale řeč je o Číně. O tiranské zemi, která porušuje na každém kroku lidská práva.
   Ale když už jsi to nakousnul, o azyl požádal i Tymošenko, manžel plynové Julči. Jestli i ti Rusové jsou takovými Tymošenky, co ukradnou i to co je přibité, tak ti v tom Rusku můžou klidně zůstat. Jo, pro zloděje a lumpy všeho druhu jsme vskutku ideální cílovou zemí. Pravdu má ten, kdo má větší balík, nebo delší prsty. U nás se spravedlnosti skutečně bát nemusejí.

   Smazat
 9. myslím, že lidé musejí z liberální demokracie vyrůst nebo ji přerůst, protože to ona udržuje lidi v područí kapitálu a je množitelkou sociální nerovnosti.
  Rozhodně to není vrchol lidské společnosti ani žádoucí stav.

  OdpovědětSmazat
 10. Kdy vykopnou Šámalovou z Ćíny je otázka času!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak to by kalousek nepřežil a povaleči by museli do pruvodu agitovat s majdanem mě přijde šamal jako piliř štvave vysilačky z topiči ktery ma jedinou kliku že soudruzi z činy neumi čezky natož aby se zabyvali prestituckymi slepicemi ze zapadu ovšem u nas ma dobře zadělano nejen na metaly za hrdinsti a osobni odvahu v srdci nepřitele v partizanskem proti komunistickem činskem odboji

   Smazat
  2. Číňani jsou inteligentní, ti vědí, co si tady myslí diváci o propagandě, takže jim unylé šámalovic děvče dělá masivní reklamu. A mají to zadarmo.

   Smazat
  3. K 8:04.Číňani mají všechno, co si naši lidé myslí o debilní propagandě ČT odposlechnuté přes Huawei. A teď se Koudelko poser.

   Smazat
 11. Šámal není šéf zahraničního zpravodajství ČT, ale šéf celého Zpravodajství. On udává tón, on je hlavní propagandistické hovado!!!

  OdpovědětSmazat
 12. ...a do roku 89 kandidát KSČ....

  OdpovědětSmazat
 13. Že Čína a Rusko porušují základní lidská práva je neoddiskutovatelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ale zásadní rozdíl! Zatímco ruští "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši jsou pro civilizaci zcela nepotřební- https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a proto budou v jejím zájmu zlikvidováni, tak žlutej xindl nám může dosloužit tradičně v roli kuliů a kuliján s touhle slušiovu šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 14. ...problém je, že informace z Číny..v podání Šámalové,..jsou výběrově jen ty negativní/ne, že by neměli své specifické problémy/..ale , když se z jiných zdrojů dovídáme o úspěších v technice a stoupající životní úrovni...tak koukáme jak "vyvoraný myši"...to neni informování ale oblbování..

  OdpovědětSmazat
 15. Šámalka jednu dobu měla pravidelné vstupy v Událostech, kdy na periferii hledala čínské bezdomovce a dělala s nimi u kontejnerů rozhovory o diskriminaci a nesvobodě v Číně. Že si nezašla pod nějakej most v Praze, že? Prostě odporný ideologický hnus! Sama si přitom dost pravděpodobně užívá naplno čínského luxusu na nějakém drahém hotýlku za penízky polatníků ČT - ani přitom nehne brvou. Prostě charakter.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...9:59..přesně tenhle druh informací jsem měl na mysli../9:05/

   Smazat
 16. Koukejte na vaši slavnou Čínu


  https://video.aktualne.cz/dvtv/dan-priban-cina-je-sci-fi-mizi-tam-lide-maji-neuveritelne-te/r~d1702490252b11e9aaa70cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto není argument. Přibáň je přece známý hlupec, vzdávající se za filozofa, oblíbenec majitele Práva. Jeho úvahy jsou jen směšné šmodrchaniny. Jeho "informace" jsou oposlouchané od podobných exemplářů, jakým je např. i ta Šámalová. Jo, kde jsou ty doby, kdy odtamtud reportoval Etsler!
   O Číně mi řekne víc a líp ten francouzský buzík "S kuchařem kolem světa".
   Když chcete vědět, jak to vypadá v Číně, tak nesmíte koukat na ČT! Demokracie a svoboda začínají tam, kde končí signál ČT!

   Smazat
  2. 18:31...trabantista je mazaný/když si zařídí, že mu někdo zaplatí soukromé vejlety..!?/ale jinak hlupec,.. že by z jeho cest někdo získal poučení?..nebo z komentování současné politiky ..tak to ani náhodou!
   Šámalová je opravdu "exemplář"..ale, že Etsler byl lepší..pochybuju

   Smazat
 17. Nedávno dávali na TV kanálu National Geographic reportáž o skvělých či zázračných stavbách v Číně (mosty, budovy aj.). A na adresu Číňanů a Číny pochopitelně nešetřili chválou.
  Ihned jsem si vzpomněl na Šámalovou aj. zdejší pornojandy. Pokud ti by měli možnost, tak by vysílání pořadu jistě zatrhnou nebo řádně zcenzurují, zkreslí ...
  Protože tito přičinliví pociťují nutkání - podobně jako i Rusku - této Číně denně nasazovat psí hlavu, aby se našemu lidu obecnému zarazilo i jen pomyšlení na to, že tam mohou dosahovat úspěchů, a že to (zejména v případě té Číny) jde kupředu i bez liberalismu. Nebo právě proto? ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže vy opovrhujete "svobodou", která je základní hodnotou "liberalismu"? V tom případě jste pro mě odpad na úrovní islamistů čí nacistů.

   Smazat
  2. Právě proto. Liberalismus = korporátní fašismus

   A fašisti přitvrzují. Situace v Evropě se bude zhoršovat finančně i společensky, o migračních problémech nemluvě.

   Smazat
  3. 10:42
   Blábolíte hlouposti, džonglujete s pojmy jejichž význam neznáte a dáváte jim své zcestné definice. Vypadáte jako hlupák.

   Smazat
  4. Re (10:38):
   Nerozumím, proč v kontextu toho, co pak píšete, dáváte tu svobodu do uvozovek.
   Ano, opovrhuji svobodou JEN pro některé, když se jí (z principu sociálních nerovností) nedostává ve stejné míře i těm druhým.
   Říkává se, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého ...
   Nelze si svobodu uzurpovat, aniž byste při tom nebral ohledy.
   A k té svobodě jste zapomněl přidat další podstatný úkaz - a sice odpovědnost a povinnost. Bez nich to ve společnosti nefunguje, jak ostatně ukazuje i ten vypjatý liberalismus lépe zvaný jako neoliberalismus.

   Smazat
  5. 10:42 Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  6. Re (09:19):
   Rusové udělali od dob jejich carismu velký krok vpřed, a svou kulturní úrovní se zařadili mezi přední národy světa.
   To jen ten váš Stoddard (a s ním asi i vy) jste myšlenkově ustrnuli na úrovni lidoopa, co se má - nevím proč? - za ýbrmenče. Hňupa to přirozeně nerovnostářsky etablovaného ...

   Smazat
  7. 16:03 Velkej omyl! Rusko zaniklo nejpozději v březnu 1917 a poté ho nahradil židokagal SSSR, který se poostaral o totální likvidaci Rusů a jehož nástupcem je současný parchanát Chujlostan, země obývaná těmito "bílými negry" (jak předpověděl Bronstein) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a který bude nutno tak či onak zlikvidovat v zájmu civilizace!

   Smazat
  8. Re (08:25):
   hmmm! ... Tak v zájmu civilizace, blbečku?
   ----
   A co nám k tomu "zájmu" říká Trestní zákoník?
   § 407 Podněcování útočné války
   Kdo veřejně podněcuje k útočné válce, na které se má podílet Česká republika, takovou válku propaguje nebo válečnou propagandu jinak podporuje, bude potrestán odnětím svobody až na pět let.

   Smazat
  9. 21:32 Rudocancy! Jde o války proti Stroddardem definovaným podlidem, ohrožujícím naši civilizaci! Tito rudí podlidé jen změnili žargon a místo "oboustranně nespravedlivých" dnes píší o jakých si prý "nezákonných" válkách! Jenže války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  10. Re (07:22):
   jasně! ... i s takovými magory, jako jste vy, - holt - musíme sdílet nejen tyto webové stránky, ale i tu republiku.

   Smazat
  11. 12:28 Pouze tu Novou! Jenže podstatou existence této tzv. Nové republiky je požadavek (nejen politické, ale i ekonomické) rovnoprávnosti, tedy v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit. Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem? I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! No a válkou je i konkurenční a třídní boj! Není to sice to pravý ořechový, ale má to shodné znaky, tedy vítěze a poražené! Nepřipouští degeneraci, smír a z něho plynoucí průměrnost ...

   A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti bolševismu a zahájil boj s tímto rudým kolosem a ten neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali tuto zem darem, nýbrž si ji museli za cenu nesmírných obětí vybojovat!

   Smazat
 18. 10:42...souhlasím s příspěvkem..a domnívám se, že v některých aspektech domácí a zahraniční politiky je podobnost se situací před 2.sv. válkou..roli Německa převzaly USA.. a EU poslušně pomáhá a my jako protektorát západu, hrajeme roli užitečných idiotů a kanonenfuter...

  OdpovědětSmazat
 19. Jsou mezi těmi nadšenými čínskými výletníky i Ujgurové?

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zavrete-internacni-tabory-pro-ujgury-vyzvali-turci-cinu-rozh/r~0dedc33e2cfa11e99182ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ujgurové se svého středu dnes generují nejhorší islamistické teroristy, uřezávače hlav. Jak jistě víte, s teroristy se nediskutuje, s teroristy se bojuje. Číňané bojují. Co víc dodat?

   Smazat
 20. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
 21. Protekcni krava Šamalova na obrazovce=přepinam tv kamkoliv jinam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nepřepínám, čt nesleduji. Zato ale platím ...P.J.

   Smazat
 22. 19.25 Tak to je tedy vypatlaný příspěvek. Loudil se neopírá o údaje Putina, Si Ťin pchinga, nýbrž o Český statistický úřad, který spočítal, že z 84 milionů ćínských turistů ,kteří loni odletěli někam na dovolenou do zahraničí, jich bylo hezkých 620 000 u nás v ČR. A že jich za rok přibylo - 26 %. Tečka, nic víc. Žádná ideologie, jen čísla.

  OdpovědětSmazat
 23. Kdo tu šamalku v té asií asi oprašuje. Asi trpí, proto je tak neklidná.

  OdpovědětSmazat
 24. Liberální demokracie = diktatura kapitálu. Tedy ekonomika a s ní spojený život občanů je určován výhradně penězi. Ti, co jich mají moc, jsou nadlidé (třída pánů), to co jich mají méně lepšolidé (třída střední, vyrobená kapitalistickou korupcí ke službám a obraně kapitálu) a ti co dostanou zaplacenu malou část vykonané práce pro nadlidi a lepšolidi, to jsou plebejci. Tedy jen malá drobná chybička - vlastně skoro jen slovní hříčka: diktatura je označována za demokracii, tedy ve vztahu ke kapitálu. V čem by asi mohla být vůbec ta demokracie za kapitalismu? Volby jsou pro smích, máme kolem 300 politických stran a hnutí a z těch asi 30 kandiduje různě do voleb celostátních či krajských. Ty partaje zastupují partikulární zájmy a zájmičky, tedy zase o kapitál a nic jiného hrstky lidí a jejich úspěšnost je dána zase objemem peněz, kterým disponují, i program je podružný a konečný výsledek, co ta partaj v době vládnutí pro občany vykoná, je zcela vedlejší. Tedy volby jsou na oko jakoby demokracie, ale v reálu jen a jen diktatura peněz.
  A je přece logické, že ti lepšolidé žijící z korupného od kapitálu musí referovat o Světě tak, aby kapitál bohatl a rostlo i korupné těch zkorumpovaných. A ČÉTÉ je jen soubor zkorumpovaných lidí kapitálem: má zajištěn přísun peněz z povinných plateb občanů a navíc také z reklam, reklam a zase reklam, to je právě to korupné na přilepšenou těm, co jsou služebníky diktatury kapitálu. Kde jsi demokracie, v Česku určitě ne!

  OdpovědětSmazat
 25. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 10. února 0:16.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 26. Čísla hovoří jasně: SSSR, ČLR, ČSSR porážely kapitalistické státy prakticky VE VŠEM !

  Ano, je to tak: Stačí si otevřít staré Rudé právo či sovětskou Pravdu či dnešní Žen-min ž'-pao nebo Mladou frontu a Lidové noviny, a IHNED pochopíme: Socialismus-putinismus-si ťinpchingismus vítězí NA VŠECH FRONTÁCH !

  Těch vítězství je tolik, že je ani nelze všechna vypsat!
  Připomeňme si alespoň, že ČSSR byla:
  • druhá na světě ve výrobě cementu na 1 obyvatele, hned za SSSR
  • třetí na světě v potírání evropských hodnot, především náboženství, jen těsně za KLDR a SSSR

  Vzpomeňme si na naše KAŽDOROČNÍ úspěchy v boji o zrno!
  Připomeňme si naše ZDRCUJÍCÍ vítězství nad americkým broukem!!
  Atd. apod.

  A jak o nás a našich úspěších referovala západní masmédia, svým ujařmeným, nevzdělaným, příslovečně zaostalým čtenářům a divákům-horšolidem?
  No přece ÚPLNĚ STEJNĚ LŽIVĚ, jako dnes tatáž západní masmédia referují o úspěších ČLR, KLDR, Ruské federace, a v poslední době i o naší normalizující se babišistické vlasti.

  Prostě s.s.Loudil má pravdu, pravdu NAŠI, Leninsko-putinskou: Je to pořád ta stejná ohraná kapitalisticko-demokratická písnička, a lepší nikdy nebude.
  Takže: Západu a lepšolidem nevěříme ano slovo, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti.
  Naopak věříme KAŽDIČKÉMU SLOVU, přicházejícímu z Východu jako životadárné sluneční paprsky!


  Ano, když něco řekne:
  • Veliký Putin, BJJP
  • s. Si Ťin-pching, generální tajemník Ústředního výboru KSČ
  • naši národní Vůdcové Miloš a Babiš,
  tak je to prostě NAPROSTÁ Leninsko-putinská pravda, a kdo o ní veřejně zapochybuje, tak bude trpce litovat, až ho dopadneme.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 27. Mám věk prezidenta a tedy důchod. Mít tak na měsíc pobytu, samozřejmě s cestou tam i zpět časově navíc - jó to by bylo!

  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.