Reklama

středa 6. února 2019

Daily Star: Hrůza, jak se povalí ruské tanky Evropou!

-kou-
6. 2. 2019  PrvníZprávy
Se železnou pravidelností opakující se scénář, kterak Rusko napadne Evropu, je oblíbeným žánrem nejdříve vyděsit a následně uklidnit veřejnost nadějí na zvýšení vojenských výdajů zemí NATO.
Nejinak tomu je i s čerstvým materiálem v britském deníku The Daily Star. Opakuje se tak naprosto neodůvodněný, ničím nevysvětlený scénář, ne nepodobný těm z dob studené války.
V případě, že dojde k vypuknutí třetí světové války, smete ruská tanková armáda v Evropě síly NATO, tvrdí Daily Star, s odkazem na vojenského odborníka na Rusko a Skandinávii

Přičemž článek zdůrazňuje, že Moskva nebude schopna vyhrát ve smyslu plného obsazení Evropy a konflikt pravděpodobně skončí „patem".

Obrovská armáda tanků Ruska je noční můrou severoatlantické aliance a v případě třetí světové války smete síly NATO, uvedl The Daily Star tvrzení vojenského experta Petri Mäkelä.

Ačkoli některé z tanků ve výzbroji Ruska byly postaveny v padesátých a šedesátých létech během sovětské éry, jsou stále smrtící a představují vážnou hrozbu. Kromě toho u většiny zemí NATO došlo ke snížení, v důsledku čehož se v armádách zemí vojenského bloku používá jen několik typů tanků nebo dokonce jeden.

Petri Mäkelä, který se specializuje na analýzu technik války používaných v Rusku a ve Skandinávii, varoval, že kvůli nedostatku vojenské parity by ruské síly mohly snadno smést NATO, kdyby vypukla třetí světová válka.

Je to zde zase – když podle Daily Express Rusko napadne Evropu...

„Ruská taktika je soustředit drtivou sílu na hlavní směr a bude těžké pro malé západní tankové armády odolat," zdůraznil expert.

Podle Mäkelä bude konfrontace takového smrtícího útoku noční můrou pro síly NATO, protože nemá dostatečnou kapacitu k tomu, aby vrátily úder. Znalec však poukazuje na to, že, naštěstí, se Rusko nebude moci projet po celé Evropě a zcela ji zabrat.

„Rusko nemůže vyhrát, pokud jde o plné obsazení Evropy," zdůraznil Petri Mäkelä. „Může však vstoupit do konfrontace s pokročilými silami NATO a obsadit určité území. NATO prostě nemá potřebné dělostřelectvo, které by mohlo čelit, a pokud k tomu přidáme neschopnost Ruska obsadit území, mohlo by to vést k patové situaci. Naštěstí Západ dělá kroky správným směrem a vytváří mnohem mocnější síly v Evropě."

No a když jsme si všichni oddechli a uviděli šťastnou budoucnost Evropy pod ochranou mohutných sil NATO, konečně musíme s radostí vítat a schvalovat zvýšené vojenské rozpočty. Jen se poněkud zapomíná na dvě věci. Jednak, že výdaje na obranu evropských zemí NATO (bez Spojených států) již dlouhodobě násobně překračují vojenský rozpočet Ruska – nyní zhruba osminásobně. Za druhé je patrná u těchto scénářů – a to vždy – absence motivace Ruska, proč by se mělo pustit se do takového dobrodružství. Ale to již veřejnost nepotřebuje, stačí Pavlovův reflex - říci „Rusko“ a před očima se valí ruské tanky.

- - -

101 komentářů :

 1. Na to se snad ani nedá odpovědět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MUŽIK PUTIN KAŠLE NA ČR KDE UŽ BYLO VŠECHNO ROZKRADENO

   a neni blbec,aby plynového zákaznika EVROPU obsazoval a musel by ji pak živit.
   Mnohem zajimavějši by bylo dát tady články o systému Švýcarské obrany,aby jsme se poučili o jeji organizaci a vybaveni a prohlédli zajimavé filmy jak tam maji svoje tlustá děla umistěna v zahradnich domečcich,zatimco naše ARMY vůbec prý neexistuje, protože penize na ni jsou rozkrádány na prý provize za nákup válečného šrotu,který neodolá ani nárazu slabého plechu našeho skvělého auta zn Felicia!

   OSTATNĚ I PŘI NÁKUPU OPRAVDOVÝCH DĚL JE NEMÁ STEJNĚ NIKDO OBSLUHOVAT NEBOT BETON NA ŘOPÍCICH UŽ ZVĚTRAL!

   Náš nepřitel tak nebude Putin,ale FRANKOGERMANY afrikacorps,kde se v Cáchách prý tlači kancléřka rozbiječka EU k atomovym zbranim svého makarona,který se brzy chystá obleči svoji žlutou westu!

   Smazat
  2. Autor mí stoprocentní pravdu v tom, že západní presstitutky vytahují ruskou "hrozbu" , když jejich páníčkové potřebují zvýšit rozpočty na válku !! Na druhé straně platí, že bandy žoldáků západních zemí se rozprsknou v okamžiku minimálních zrát a normální obyvatelstvo nebude za "své" oligarchy bojovat, neboť otrokům je jedno jakého mají pána !!

   Smazat
  3. noviczech
   ...naprostý souhlas! Alespoň vidíme, co za idioty řídí politiku západu. A to německý analitik tvrdil, že Německo musí mít vlastní atomové zbraně proti Rusku! Že ho někdo nepošle pracovat do Černobylu, tito bezmozci by alespoň dali světu pokoj.

   Smazat
  4. Námi voleni osli v Prdlamentu podporu voličů nechtěji a prý nepotřebuji ,
   ignoruji jejich požadavky,manipuluji tisk a tv,koleduji si o úplnou výměnu z důvodu neschopnosti.
   Důkazem je že neuměli za 30 let schválit ani jediný použitelný zákon o referendu a za to je platime!
   Tvrdi,že občané voliči jsou sračky hned po pěti minutách po volbách nemaji žádnou silu,nebot je jim ukradena zmaniopulovaným tiskem a tv a proto je třeba se občanům a jejich bezmocnosti VYSMÍVAT,aby jim pukly nervy a byli postřileni rozbiječi EU kancléřkou a jejim franckem makaronem,kteří na nás prý pošlou svůj afrikacorps!

   ŽÁDEJME VZNIK ÚPLNĚ NOVÝCH POLIT.STRAN A HNUTI,KTEŘI UŽ BY RESPEKTOVALI NÁVRHY VOLIČŮA JEJICH PROGRAM A OSVOJILI SI HO!
   Ostatni chtit nemá cenu.

   Jejich-občanů NPV článek č 8.se ptá zda by nemohli nabýt ztracenou silu prozatim jen propagaci a informacemi
   o švýcarském obranném systému pro ČR a prý by se NATO stalo pro ČR nadbytečným

   A ZA UŠETŘENÉ PENIZE BYCHOM SE MOHLI MIT JAKO PRASATA V ŽITĚ!
   Občané by tu mohli tedy směle dát prvni informace jak na hranicich opravit zvětralý beton řopíků a jak vypadá ŠWAJCARMY se zahradnimi domečky maskovanými pořadným děly!

   Smazat
  5. Žádejme vznik Lidových milicí.
   S noži na podřezávání krků.
   Impotenti, kteří píší o tancích zřejmě neviděli války posledních dvaceti let.

   Smazat
  6. No asi ano... Mě se zdá, že kdyby se rusové chtěli sebezničit, není lepší způsob, než dobýt 500 mil. EU je jich 150 mil...)... pak tak 1-2 generace rusko-evropských manželství a je po Rusku, tak jako kdysi po říši Džinghis-khána... Úvahy vojenských stratégů mají spousty vad - např. jsem nikde nenašel žádnou ruskou či putinovskou doktrínu adekvátní té od Hitlera či Napoleona... Vážně mám problém věřit tomu, že nás Rusko jakkoli ohrožuje, když má svých vnitřních problémů až až...

   Smazat
  7. TISK A TV VYŽADUJI PROPUŠTĚNI NEJMÉNĚ 1000 OSOB

   které vedeni šileným ředitelem jsou zbytečni protože marně ohlupuji voliče a nepřetržiě je bombarduji nesmysly,že Putin se bude
   valit Evropou,která je rozbijena samua vnitřne kancléřkou a jejim poskokem franckem makaronem zvaným žlutá vesta!

   Smazat
  8. Finský soudruh Peťa Mekela zapoměl ještě napsat, že Rusové použijí i těch asi 50 tanků T34 co dostali z Laosu. Ten finský hňup by se měl léčit.

   Smazat
  9. 15:33.No, vzhledem ke stavu konkrétně té naší armády, tak k obsazeni ČR by jim nejspíš ty staré Téčka z Laosu (bylo jich jen 30) stačila...ale, na co by sem Rusák lezl, když už je tu všechno vyrabovaný a co tu zůstalo, tak zadlužený i to pojebaný lithium už Andy Bakšiš nechal té židovské vampířici Albrightové, tady už chcípl pes a zapár let chcípne i český národ...

   Smazat
  10. Který vojenský expert slátal tu rádoby ruskou vojenskou doktrinu. Tak Rusové rozpoutají válku proti EU a převálcují ji tanky, ale nebudou ji schopni obsadit (to nebyl kreten ani debil co to vypotil, ale makak, kterého v cirkusu naučili imitovat psaní). Proč by to dělali? Aby zlikvidovali největšího a solventního odběratele a sami pak trvale odolávali vojenským výpadům zbytku pidlivizace? Nebo potřebují nové ženy a geny. No těmi našimi a germánskými by si fakt pomohli! Jevrosajuz nemá nic cenného kromě pracovní síly otroků a těch maji Rusi dost svých. Mají v podstatě všechny zdroje (narozdíl od amiků, číňanů a judajů) a proto jsou cílem útoků již 2000 let. Všechna monoteistická náboženství byla instalována na dobytí a zotročení védských Slovanů a nesplnila tento účel, pouze vychovala ze západních slovanů bastardy nehodné své rasy.
   (poloci, okrajinci, chorvati).
   DTSS

   Smazat
  11. Všechno je to hoax, ruské tanky vůbec do Evropy nemůžou, nesplňují emisní normy EU !

   Smazat
  12. 7:16 pomóc! :-) :-) :-)

   Jinak hezké ráno všem!

   Smazat
  13. Tanky se vali jiz pres tisic let , ve skutecnosti se VALILY vzdy opacne..!!!
   A jen po masakrech v Rusku rusove museli zasahnout , ale nikdy to nebyl plan a zamer...

   Smazat
 2. Zatím historie potvrzuje, že Rusko bylo vždy napadeno západem pod různymi záminkami západu a to od Napoleona počínaje, přes první a druhou světovou válku. V současnosti západ připravuje další napadení Ruska a k tomu musí vytvořit oprávnění tohoto útoku na Rusko. Jedním z nejznámějších odůvodnění je, že Rusko se nebezpečně přibližuje k hranicím států, které jsou v NATO. A až západ donutí Ukrajinu a Gruzií ke vstupu do zločinecké organizace NATO bude to jeden z důvodu proč na Rusko zaútočit. Vypadá to, že zisky Amerických zbrojních firem nadměrné porostou, když Američani dodají k útoku na Rusko zbraně a Evropa dodá kanonfutr svých obyvatel a muži kteří zahynou v bohulibé činnosti budou nahrazení Afričany, kteří už teď v milionech proudí do Evropy a provádí se vše pro to, aby do Evropy přišlo nejméně miliarda Afričanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:49
   Myslím , že tyto plány Europapalášů narvat do Evropy miliardu pasáčků koz z Afriky a nahradit tím původní pracovité obyvatele nemá logiku . Kdo tyto nepřizpůsobivé hordy ,které do Evropy nepřicházejí s úmyslem pracovat ale jen s vidinou mít se dobře , brát štědré sociální dávky , nepracovat a v pohodě se množit bude potom živit ? Budou se snad o ně starat a živit je zdegenerovaní politici kteří si je do Evropy pozvali ? A kdo bude zase živit tyto politiky a pracovat na ně ?

   Smazat
  2. 13:59-tady jde o zničení Evropy a jejích národů a kultury a k tomu jsou ti kozomrdi ideální v kombinaci s Hamáčky, sluníčkáři a buzeranty...

   Smazat
  3. Není to tak, vše začalo mnohem dříve a opačně! Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdokoliv civilizovaný usiluje nechat si omrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realitou ale je že to Moskovit se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let od Livonský války - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Tehdy ho zastavila Republika Obou národů! Její štafetu později převzalo Rakousko-Uhersko s Německem. Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Smazat
  4. 13:59!
   Naprosto chybná úvaha. Po černých pasácích krtků (kozy tady dávno nebudou) se nechce práce, tu zastanou superroboty 24 hodin denně, výkonně a přesně, bez keců, stávek a nároků.
   Pastevci budou pouze ekologicky minimálně škodit (pěšky, polonazí, bez ohně, paliv a energií) a na moderních mordorech bude žít v blahobytu nová šlechta, která se bude bavit hony na divochy a jinou zvěř (zběř). Toť jejich vize budoucnosti. Přeci si nenechají vyžírat a spotřebovávat zdroje jejich zemičky (to by se na vás v římském klubu opravdu rozzlobili). Zeptejte se na to pana Robejška, on vám to vysvětlí.
   DTSS

   Smazat
 3. No tanky to je to posledni,Putin se vyjádřil v jednom rozhovoru,že proti přesile by nemohl vést konvenční válku---poměr Rusko 160mil.lidi Evropa z USA 900mil.lidividite ten rozdil,byly by použite atomové zbraně,takže novináři by si už něměli dělát z toho prdel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tahle nase šilena civilizace mi jako prdel pripada uz delsi dobu.

   Smazat
  2. A co by jako ten dobytek agresívní chtěl? Bejt smazán i se svou bandou kremlovorů! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Myslíš že by mu dovolili, aby jim taková loutka odporná zničila majetky na Západě? Oni tam mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   To von moc dobře ví a jen žvaní aby byl důležitej! Vedl by normální slušnou válku, jakou natrénoval v Sýrii a na Ukrajině. A tam se to vleče dlouze, jen obléhání Pitěru dnes by trvalo třeba i deset let! A na to sere pes, zkrátka v okamžiku kdy by se tankové svazy NATO dostaly k Uralu, Putler by požádal o příměří a začlo by jednání! Musel by odsotupit, to dá rozum - za příslib amnestie, zatčen a postaven před Mezinárodní tribunál by byl později novo vládou. Pak by došlo k rekonstrukci Chujlostanu. Tento archaický kaganát by byl důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě by živel "Rus" nesměl mít většinu a rozhodovací práva. Nesměl by se v úředním styku používat jejich jazyk. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU. Asijská část by se demarkačními liniemi rozdělila pod správu OSN a vyspělým Západním státům by se přidělil status protektora. Poté by byla provedena zásadní restrukturalizace společnosti, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti nikdy nedosáhlo. Stejně tak by se přistoupilo k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka. A nic víc ...

   Smazat
 4. Neni v moznosti ruska celit ohromne vojenske sile NATO pri absolutnim obklesteni okolnimi zememi kolem RFR, jedina moznost rusa napadeni zastavit je pouziti nuklearnich zbrani ... a pak jiz bude zacatek konce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. samozřejmě že máš pravdu - z hlediska lidských a ekonomických zdrojů Rusko nemůže válku s NATo nikdy vyhrát - tak v roce 1999 Rusko vyhlásilo že si v případě když bude napadeno (konvenčně) zeměmi NATo si vyhrazuje právo použít jaderné zbraně jako první !!!

   Smazat
  2. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/lopinion-jaderna-bomba-jiz-nebude-odstrasujici-zbrani/

   Druhý krok bud odstoupení od chemických a biologických zbraních.

   Smazat
  3. Kdo z vás si pamatuje šestidenní válku, a jaký tam byl poměr sil? S vývojem zbraní sílí i pocit rychlého vítězství, stačí jen vyhledat Ádu.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válka, jak známo je pokračování politiky jinými prostředky.
   Západ prostě potřebuje ruské zdroje.
   Nebo si to už dvěstě let myslí.
   Je zkrátka myšlenkově v prdeli.

   Smazat
 6. No a máme to tu, pápež František navštívil Spojené arabské emiráty ten Sorošov agent a ďiabol v sutane a európski politici sa znepokojujú nad Ruskóv hrozbov ktorá nehrozí a neuvedomujú si že hlavné nebezpečenstvo číha od islamu ktoré sa valí na európsky kontinent hlava nehlava, kde sme sa to len dostali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Islám je jenom nejmodernější verze křesťanství, které vyčichlo a nikdo za flanďáky bojovat a umírat nechce; aby po smrti, v jejich "Ráji", stál jako vojcl od Alexandrovců na andělských kůrech a stále do zblbnutí, k tomu v zimě o hladu a o rose, polyfonní zpěvy oslavných ód, zpívaných modliteb a žalmů...

   Po pravici Alláhově sedíte v teple, ve stínu na zahradě, krasavice vám nalévají čirou vodu s vůní a chutí nejlepšího vína, podávají mísy halal lahůdek... a opečovává vás váš houf překrásných, čisťounkých, voňavých panen. Za to snesu klidně i pětkrát denně vytí muezinů z továrních komínů předělaných na minarety... Pěšák se obvykle dostane do kontaktu s nepřítelem a do přímého boje jednou týdně, kdežto v práci ve fabrice musí bouchač bouchat celých pět - šest směn v týdnu.

   Takže co vám, Gójim, katoličtí a s nimi spřažení jinokonfesní modláři - majetkoví a peněžní UPÍŘI z "poválovania" s rabíny mohou nabídnout proti Islámu? PEKLEM NÁM VYHROŽUJÍ VŠICHNI, TAK BUDIŽ JENOM JEJICH. ALLÁH, budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, je stvořil věru velkokapacitním.

   Smazat
 7. Britové se vrátili do dob studené války s gustem a chutí.

  OdpovědětSmazat
 8. No zbrojaři si najímají prestytuty aby vytvářely klíma pro navýšení výdajů na zbrojení a to je oco tu jde. Jenom zvrhlý zdegenerovaný paraziti myslí že přežijí. Eto děbily.

  OdpovědětSmazat
 9. Hlavní otázkou je - proč by to Rusko dělalo?

  OdpovědětSmazat
 10. Jsou to smejdi. Mic dobre vedi, te Rusove maji vse a oni hole zadele. Kdyz se clovek zamysli, z jakych duvodu se vedou valky, musi se te blbosti smat. Tady moc dobre vsichni vedi, ze bez surovin ekonomika padne a ty suroviny jsou bohuzel v Rusku. Rusko ma pro svuj vlastni rozvoj vse, od nikoho nic nepotrebuje. Proto se dlouha desetileti snazi zadrzovat Rusko, aby vsechny suroviny nespotrebovali sami. Zapad vlastne bere Rusko jako sve uzemi a tamni suroviny bere za sve. Kolik politiku se samo proreklo a uvedlo identicke duvody zadrzovani Ruska. Rusko ma tedy vse, jen mu chybi trhy a ty si dle lzi medii i zapadnich politiku prijede rozjezdit tanky. Super logika:-) Jen hlupak muze uverit takovemu nesmyslu. Rusko u nas nic neziska, ani v pobalti, kde se udrzuje histerie. Az bude EU branit sve hodnoty v Moskve, jak je evropskou tradici, pak teprve pochopi i ti zabednenci, jaky jsou tupci. Valka zasahne kazdeho. Nebude rodiny, ktera nekoho nepochova. Pak ale bude uz pozde na sebereflexi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Optimisto, tady nebude nikoho kdo by pochovával, nebude koho pochovávat, ani kam - kromě do buldozery a bagry od CATERPILLAR vybagrovaných děr ... ve spáleništích a ve krvavých dolech... kde US pluky jdou neochvějně dál...

   Smazat
  2. Tak Rusko samo o sobě není vůbec zlá zem! Jen potřebuje zbavit tohodle xindlu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a nahradit ho nějakým civilizovaným obyvatelstvem. Jinak dál zůstane feudální chlastoslovanským skanzenem s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin jistě rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
 11. Jak dosafit fuhreha.
  1. Sláva demokracii, pryč s totalitou.
  2. zadlužování, zdroje jsou
  3. reformy, odebrání peněz z ekonomiky a zvýšení krize.
  4. úspořádat Majdan z naštvaných lidí
  5. Dozazení nevoleného fuhrera, v moderní verzi vytvoření eurokomise.
  6. pronárody, vzhůru na nepřítele, umírat za lepšolidi.!

  OdpovědětSmazat
 12. Britští degeneráti budou mlít kraviny do skonání věků.

  OdpovědětSmazat
 13. Evropou se pořád něco valí a aby se to valilo co nejlépe, tak jsme zrušili hranice. Naposledy se tudy valili američani směrem na východ, náš souhlas je jaksi automatický, když jsme v tom Nato. Pak se tudy taky valí různí cizokrajní lidé s ruksaky na zádech poptávající cestu do SRN. Ruský tankysta se zde dosud neobjevil a při tom pohybu osob by mi to asi ani nevadilo. Tady totiž pořád někdo, s něčím, jezdí a je jedno kterým směrem.

  OdpovědětSmazat
 14. Největší kolonizátoři pláčou, že jsou z formy.

  OdpovědětSmazat
 15. Když pročítám příspěvky, tak se děsím lidské hlouposti přispívatelů. Kdyby si vzali "čítanku" a "makali".

  OdpovědětSmazat
 16. Makáči a co tady hledáš Ty. Vem si čítanku a vzdělávej se v historii jinak budeš všem za blba.

  OdpovědětSmazat
 17. Tomu se říká šíření poplašné zprávy. Vnitro konej!

  OdpovědětSmazat
 18. Tady se někdy objevují úplné sračky idiotů. Martin Koller se může upsat, když tvrdí, že Rusko na konvenční válku nemá. Za normalizace dělal náčelníka štábu tankového útvaru v Přáslavicích podplukovník Koubek. Když mluvil na buzerplace k záložákům, kterým končily manévry, tak hrozil, že jeden vrtulník zničí za chvilku celý tankový prapor. V NZ u tohoto útvaru byla samohybná děla z druhé světové války. Máme asi dvacet takových vrtulníků, na které zapomněli, když na příkaz nových našich přátel republiku odzbrojovali. Teď je chtějí vyměnit za šrot od nových přátel. Budeme ve stavu, kdy Prahu obsadí dva nebo tři tanky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty sovětské bitevní vrtulníky jsou dodnes nejúčinnější zbraní AČR.

   Smazat
 19. Zrovna jsem dočetl článek , jakou novou podmořskou zbraň Poseidon Rus vyvynul. Není jeden týden, aby se Rus nechlubil ještě lepší ničivější zbraní. Doma jim duchodci za 4 800kč chcípou hlady, ale hlavně že zbrojíme.Nic jiného tato banda nevyrábí,neumí poze zbraně a zase zbraně, jakej klid by na světě byl pokud by RUSKO NEBYLO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:11 a co teprve kdybys nebyl ty!

   Smazat
  2. Nevím, kolik v Rusku hlady chcípe důchodců, ale celkem jednoduše se dá dohledat, kolik by chcíplo hlady amerických, nejen důchodců, kdyby se tam nerozdávaly potravinové balíčky. A lidé ve Vietnamu, v Iráku, v Libyi, v Sýrii v mnoha zemích střední a jižní Ameriky si zase myslí" jakej klid by na světě byl, pokud by USA nebyly". František

   Smazat
  3. 11:11 ty také děláš jen co můžeš a dej pozor ať se při té snaze neposereš.

   Smazat
  4. 11:11 Právě proto, že lidé jako Vy mají stejné přání(..."jakej klid by na světě byl pokud by RUSKO NEBYLO") Rusko zbrojit musí.

   Smazat
  5. Pepek Vyskoč11:59, blahem chrochtající socka o kterou se stát postaral jistě nepotřebuje, aby Rusko zbrojilo. Hezky že ti tak záleží na ostatních. Problém ale je, když nebude tvůj nepřítel Rusko, skončí i smysl tvé ubohé existence, dokuď si nenajdeš nového nepřítele, nějakou náhražku za Rusko.

   Smazat
  6. 11:11 Prázdný sud nejvíc duní...

   Smazat
  7. 11:11
   Když tak "vyvInul"... a udělali dobře, jinak by dopadli jako Srbsko. Potom by tamní důchodce neměl 14000.- R což po pádu rublu moc není, ale neměl by vůbec nic. Ale zase na druhé straně jako bonus by měl zbombardovanej barák jako důchodci na Donbasu.

   A s těmi důchody a platy to je vůbec zajímavé. Moje profese je v Německu placena sumárně cca 3800 E, v Česku 1560, v Rusku cca 1000-1500. Takový rozdíl v platech oproti Němcům. Čím to asi bude?

   Smazat
  8. A to ty Poseidony, malé to ponorky na jaderný pohon s termonukleární náloží cca 300 - 500 MT TNT již leží v pobřežních vodách západního i východního pobřeží USA i pobřežních vodách Velké Británie a Francie a jsou připraveny k výbuchu. Následná tsunami o výšce vlny cca 50 až 200 metrů udělá své. Města při pobřeží těchto států přestávají existovat a např. celé Holandsko během půl dne mizí z mapy Evropy. Tanky? Zbytečné.

   Smazat
  9. 11:11 proč a proti komu zbrojí USA? Kde všude ve světě mají vojenské základny, kdy a kde všude nasadily svoji armádu? Kdo má nejsilnější válečné loďstvo ve všech oceánech, kdo se s takovým loďstvem tlačí do všech moří?

   Smazat
 20. Přeji dobrý den. Pročítám si článek věhlasného západního periodika, zcela jistě od nezaujatého a dobře informovaného, neúplatného a demokraticky smýšlejícího novináře. Uvažuji, zda v sobě dusit salvy smíchu, či jen po vzoru jednoho našeho bývalého prezidenta jen udiveně pozvednout obočí. Může mi nějaký stratég, někdo kdo má ekonomické vzdělání, někdo kdo má politologické vzdělání, někdo kdo má pojem o vojenské taktice, zkrátka někdo kdo nemá mžitky před očima, když slyší slovo Rus, Rusko, Putin odpovědět na jednoduchý dotaz? Chtěl bych slyšet jeden jediný důvod proč tak rozlehlá, na nerostné suroviny bohatá země, která nepotřebuje zvětšovat za každou cenu svůj "lebensraum", která se demograficky spíše zmenšuje, proč by se měla pouštět do takového nesmyslného dobrodružství jako je "nechat valit své tanky Evropou"? Je zcela evidentní, že na to nemá vojensky, ekonomicky a ani politicky. Kdy už konečně těm nezávislým, odborně zdatným, presstitutům dojde, že pokud se někdy bude Evropou něco valit, tak to zcela určitě nebudou ruské tanky, ale spíše "syrští" uprchlíci z celé Afriky, proti kterým ony pověstné kobylky budou zcela neškodný druh. A pokud by náhodou demokratickým, jednotně semknutým západním politikům konečně došlo, že "to nezvládnou"(jak se nám Merkel snažila vemluvit opak) a ty africké hordy v kocábkách někde ve Středozemním moři donutí obrátit zpět do domoviny, tak si myslím, že ani potom se Evropou ruské tanky valit nebudou. Jestli se tady někdy něco bude skutečně valit, tak to bude zboží z Číny, a to technicky a technologicky vyspělé, ale i ryze spotřební šunt. A to také proto, že díky nesmyslným normám a nařízením nepostradatelných evropských úředníčků evropským montovnám dojde dech. Předpokládám, že strašením sebe sama, typu "Hujavej", si Evropa dlouho nevystačí. Pěkný den František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím proč, ale u Vaších komentářů si vždy vybavím rozhlasové pořady Luďka Munzara. Zřejmě to spojení se jménem František nebo kulturností projevu, nevím ale je to příjemné.

   Smazat
  2. Moje myšlenky, ale tak perfektně bych je nikdy nedovedl dát na papír. Skvělé!

   Smazat
 21. Třeba zapujčí Čína lidské zdroje které obsazení Evropy.

  OdpovědětSmazat
 22. Závidí, že by tam ty ruský tanky dojely, aniž by zruinovaly jejich ropné zásoby.

  OdpovědětSmazat
 23. To je prča, vláda sem natahá 40.000 ukrajinských makáčů ročně na práci o nelegálech ani nemluvě a oni nás straší s ruskými tanky. Kdyby jim Putin nakukal, že posílá brigádníky na pole, tak mu je tam dojedou navagónovat. Hlavně, aby nekleslo DPH.

  OdpovědětSmazat
 24. Proboha co by tady Putin chtěl a hledal když všechno má! Prostor k životu, nerostné bohatství... A starat se o lidi v dobytých územích Evropy, o to asi opravdu neusiluje. K čemu by mu byla např. kolonizace naší zbýdačené a vykradené země, když tu není co ukrást? Strašení Putinem je opravdu až trochu humorné... M.R.

  OdpovědětSmazat
 25. České uznání Juana Guaidóa prozatímním prezidentem Venezuely je zřejmě neplatné
  Podle článku 2 odst. 3 Ústavy lze státní moc uplatňovat jen v případech, v mezích a způsoby, které stanoví zákon. Ústava ani žádný jiný zákon nedává české vládě zmocnění rozhodovat o tom, kdo má být prezidentem jiné země. Podle článku 63 odst. 1 písm. a) Ústavy zastupuje Českou republiku navenek prezident republiky. Miloš Zeman Juana Guaidóa za prozatímního prezidenta neuznal. Vládní rozhodnutí je tedy pravděpodobně neplatné nebo právně nulitní.
  https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/ceske-uznani-juana-guaidoa-prozatimnim-prezidentem-venezuely-je-zrejme-neplatne?fbclid=IwAR0a3mzChuiV88y0oxt9tkwL41rMD6QtLI900VC6IrbOcdG46PQKNlEY7_k

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu mě děsí to uznání samozvaného prezidenta některými státy. Proč? Aby se to nestalo u nás a Drahouš se taky nevyhlásil prezidentem za podpory Hřebejkovců a spol. Okamžitě by ho mohli uznat státy EU, pro klid by našim státem projeli američtí dragouni...Brrrr, opravdu ani pomyslet. No ještě, že nemáme ropu, no vlastně skoro nic! M.R.

   Smazat
 26. Pani učítelka nám říkala že kdiž Rusové odcházeli s EU Chechie že prí řvali mi se vrátime a že nás osvobodí Američané.kdiž když chcete najdete si ve svobodném tisku mladé fronty dnes a na nezávislé televiziy Čt a NOVA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Především to říkali němečtí "národní hosté", když byli odsunováni "Heim ins Reich"... "Chéski nám to tady hlídala, za pár let se vrátíme a fý pomazat in ein koncentracionlager...

   Smazat
 27. Přes spáleniště, přes krvavé řeky, šíří své bludy neochvějně dál, na jejich straně propaganda, plky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš můj obdiv,nemohol bi si tenhle text písnički dopsát do konce?Velmi je to zaímavé.

   Smazat
  2. Fakt skvělý! Chtělo by to dál dokončit ten text.

   Smazat
  3. Tu píseň dobře znám,zpívali jsme ji na vojně do pochodu...Přes spáleniště,přes krvavé řeky jdou mstící pluky neochvějně dál.Na naší straně srdce právo věky jdeme jak čas jak pomsty hrozný val.Z potomky slavných ruských bohatýrů...atd.Je to dlouhé...

   Smazat
 28. Je to legrační číst vaše komentáře,ot kdy lezem na NR už neodebíram dikobraz a bavím se z vaších komentú:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dikobraz jěště existuje? Zřejmě slabý, když z tak vážných věcí dokáže mít nějakej psychoš prču.

   Smazat
  2. Pepku, už tu zase bečíš? Znáš tu písničku od Nohavici, "Moje stará bečí, že nemám ho větší..."?

   Smazat
 29. Pane Radosto,přidejte ješte něco protože bez vás to není bezva a potom je zde příšerná nuda,sem váš fanda.

  OdpovědětSmazat
 30. To co sem psál 12:19 sem myslel o všech komentujícich na NR ne o jednotlivci.

  OdpovědětSmazat
 31. 12.19 Je jen váš problém a vaše věc, jak ke zde přítomným komentářům přistupujete. Klidně se bavte! Kvalitní zábavy je kolem nás málo. No a vy jste se našel tady...přeju vám to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:45,děkuji vám,snáď i já přispívam k dílu a nezlobte se na mně,není sem z těch co sem lezou otravovat,jenom si delám s Pepkú a Radostú a stěch Jandovích legraci.Jak se bránit? Na hrubí pitel hrubá záplata jak se na Moravsko Slovenském pomezí poví a nezlobte se na mně.

   Smazat
 32. Možnost vojenské invaze Rusů do Evropy je v tuto chvíli pouze pohádka pro daňové poplatníky. Vedení rozsáhlé invaze do Evropy by Rusku zlomilo vaz. Přípravu na tak rozsáhlou operaci by v dnešní době nebylo možné utajit. Bylo by dobré, pokud by alespoň trochu fundovaný vojenský plánovač načrtl pár čísel, aby si lidé udělali představu o rozsahu potřebné materiální podpory.
  Přeskočme na další článek, z tohoto mraku nezaprší, to nám dříve rozryjí silnice Američani při navážení raket na naše území. Doufejme, že si mocnosti po pár měsících sednou nad novou smlouvou.
  Osobně mám veliké obavy o naší budoucnost rozvojové základny pro vyspělejší a silnější Německo a Francii.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jsem byl v 60 letech na vojně,tak se říkalo.Nasedneme do své obrněné techniky a zastavíme se až na Rýně,nebo u kanálu...

   Smazat
  2. 15.50 Voni sloužili v BUNDESWEHRU? Byl by to výlet ve stopách Wehrmachtu...

   Smazat
 33. Tomu, že se ruské tanky povalí Evropou, nevěřím už ani já, ani můj taťulda. I když, nechme na hlavě, možná přijde doba, kdy si to budeme přát.

  OdpovědětSmazat
 34. Přeji dobrý den. Pročítám si článek věhlasného západního periodika, zcela jistě od nezaujatého a dobře informovaného, neúplatného a demokraticky smýšlejícího novináře. Uvažuji, zda v sobě dusit salvy smíchu, či jen po vzoru jednoho našeho bývalého prezidenta jen udiveně pozvednout obočí. Může mi nějaký stratég, někdo kdo má ekonomické vzdělání, někdo kdo má politologické vzdělání, někdo kdo má pojem o vojenské taktice, zkrátka někdo kdo nemá mžitky před očima, když slyší slovo Rus, Rusko, Putin odpovědět na jednoduchý dotaz? Chtěl bych slyšet jeden jediný důvod proč tak rozlehlá, na nerostné suroviny bohatá země, která nepotřebuje zvětšovat za každou cenu svůj "lebensraum", která se demograficky spíše zmenšuje, proč by se měla pouštět do takového nesmyslného dobrodružství jako je "nechat valit své tanky Evropou"? Je zcela evidentní, že na to nemá vojensky, ekonomicky a ani politicky. Kdy už konečně těm nezávislým, odborně zdatným, presstitutům dojde, že pokud se někdy bude Evropou něco valit, tak to zcela určitě nebudou ruské tanky, ale spíše "syrští" uprchlíci z celé Afriky, proti kterým ony pověstné kobylky budou zcela neškodný druh. A pokud by náhodou demokratickým, jednotně semknutým západním politikům konečně došlo, že "to nezvládnou"(jak se nám Merkel snažila vemluvit opak) a ty africké hordy v kocábkách někde ve Středozemním moři donutí obrátit zpět do domoviny, tak si myslím, že ani potom se Evropou ruské tanky valit nebudou. Jestli se tady někdy něco bude skutečně valit, tak to bude zboží z Číny, a to technicky a technologicky vyspělé, ale i ryze spotřební šunt. A to také proto, že díky nesmyslným normám a nařízením nepostradatelných evropských úředníčků, evropským montovnám dojde dech. Předpokládám, že strašením sebe sama, typu "Hujavej", si Evropa dlouho nevystačí. Pěkný den František

  OdpovědětSmazat
 35. Když opomenu ty údajné ubohé důvody proč by jako Rusko mělo valit své tanky do Evropy místo plynu, ropy, obilí a možná i další produkce, tak mi zůstává jen jedno hledisko. Jestli si Evropa pod vedením současných debilů (a to myslím, že i debila urážím, protože proti frau Merkel, Macaronovi nebo ožralci Jinckerovi je to genius) a pod diktátem USA opravdu něco na Rusko zkusí, tak pak se místo tanků budou na nás valit takové raketové systémy a s takovou municí, že se z toho nejen opět demokraticky poserem, ale i demokraticky vypaříme i s těmi "západními hodnotami". A dokonce ani miliarda posil v podobě negrských inženýrů, doktorů, architektů, právníků a IT specialistů jaksi nebude nic platná. Novodobým zbraním je jaksi po husitsku jedno kolik je nepřátel a počtu se nelekají. No kdo chce kam pomozme mu tam. Pak ale nenaříkejme, že dětičky a vnoučata prostě také chcípnou.

  OdpovědětSmazat
 36. Kam by se ty tanky valily, angláni zřejmě chrněj v blitzkriegu. V moderní válce se zadají souřadnice a provede se odpal. Je to prosté, šetří to naftu, techniku a lidi. Kdo bude rychlejší vyhraje a těm druhým může být putýnka co jim tam povalí. Tož asi tak.

  OdpovědětSmazat
 37. ...na tom západě už jsou úplně na hlavu. Rusko nezaútočí jako první a pokud se bude muset Rusko bránit, tak ani tanky nepoužijí. Místo odkud začne útok, to místo bude smazáno z povrchu zemského a svezou se s tím i ti okolo. Satanistická říše zla to ví moc dobře a tak plánuje rozmístění raket ve východní Evropě. ....to co ten expert žvaní, to je opravdu k popukání. Spíše než ruské tanky se Evropu povalí , směrem k východu, vojska MATO. Nakonec, vždyť už pomaloučku, polehoučku, hlavně nenápadně začali. Majdanem na Ukrajině se zase trochu posunuli na východ. Rozmístili svoje vojenské základny kolem ruských hranic a jen čekají na povel....Člověk nemusí být vojenský expert, stačí když myslí a má oči otevřené.....Západ degeneruje, i to je jistá naděje, že se ti dementi zničí sami.

  OdpovědětSmazat
 38. Uvedomte si jedno -- Prvé hodiny III. Svetovej vojny bude vojna "raketová". Obe strany vystrelia stovky rakiet rôzneho doletu na rôzne vojenské a strategické ciele.
  Ďalšie dni (niekoľko) bude vojna "letecká" a "delostrelecká". Obe strany konfliktu sa budú snažiť zasadiť "konečný úder" bojaschopnosti protivníka.
  A až potom nastupuje vojna "tanková" a "pechotná".
  .
  Rusko má oproti NATO jednu výhodu. V prípade napadnutia sa bude môcť oprieť o odhodlanie obyvateľstva.
  Čo sa pri armádach, ale hlavne obyvateľstvu Európy nedá povedať.
  Koho budú obyvatelia chrániť? Bakalu? Haščáka? Babiša, Merkelovú??
  NATO má výhodu v počtoch ľudí i zbraní, ale ako odvážne bude tá armáda bojovať?
  Mám dojem, že tá Slovenská - polovica dezertuje ešte pred príchodom na front a zvyšok sa bude snažiť prebehnúť k Rusom čo najskôr!
  .
  Robili sme to v I. svet. vojne, aj v II. svet. vojne, - naozaj nie je dôvod, neurobiť to aj v tej III.!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..složitě se budou západní žoldáci domlouvat a pak, kolik je vojákú a kolik úředníkú a chce krom několika štětin někdo opravdu válku?

   Smazat
 39. Co by v Evropě Rusové hledali mají svoji krásnou velkou a bohatou vlast.

  OdpovědětSmazat
 40. Tanky?Hm, to staci

  OdpovědětSmazat
 41. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 6. února 12:04.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 42. Bude to NÁDHERNÉ, až se ruské a české tanky povalí Evropou!

  Přirozeně: I ty naše „české“ tanky budou pravé rusko-sovětské, zcela neprůstřelné; to dá rozum každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi.

  Kdy to celé začne?
  Kdy KONEČNĚ začneme osvobozovat Evropu od kapitalismu a demokracie, křesťanství, tzv. lidských práv a ostatních evropských hodnot?
  To samozřejmě záleží především na Vůdci všeho Slovanstva, Velikém Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  Ale i my Češi můžeme přispět svou troškou do mlýna – můžeme urychlit začátek Druhé Velké vlastenecké války, opravdu MŮŽEME!
  Čím?
  No přece CO NEJRYCHLEJŠÍM odchodem naší vlasti z NATO a EU!
  Ano, tak je to jednoduché: Náš národní Vůdce Miloš vyhlásí referendum o odchodu ČR z obou agresivních paktů, a my všichni horšolidi budeme volit „ANO: Okamžitý odchod z NATO a EU!!“, a opětovné připojení naší vlasti k Velkému Rusku.
  Prostě se vrátíme do naší rodné Západní Asie, se vším všudy, se vší parádou.

  A díky faktu, že nepřemožitelná Armáda Ruské federace nebude muset naši vlast osvobozovat přímým úderem, se počátek Druhé Velké vlastenecké války PARÁDNĚ přiblíží.

  Takže, jednoho krásného dne konečně vyrazíme, dle našeho původního slovanského plánu už z 60. let minulého století: Nejdříve omezeným jaderným úderem humánně prorazíme obranné pozice agresivní US Army a Bundeswehru.
  A pak půjdeme – my Češi - přes Bavorsko směrem na Francii, zatímco ruští bohatýři osvobodí Berlín a pak Brusel.

  Přirozeně: Evropani a USáci odpoví – na náš OMEZENÝ humánní preventivní jaderný úder – svým AGRESIVNÍM jaderným útokem.
  Takže naše armáda sice dojde do jižní Francie, přesně dle původního plánu Vrchního velení Varšavské smlouvy, ale za našimi zády už nebude žádná Československá socialisticko-babišisticko-putinská republika.
  Jen doutnající, páchnoucí, radioaktivní kráter zbude …

  Nu což – Vlast sice nebude, ani národ, ale my plakat NEBUDEME, my přeživší vojáci Slovanské osvoboditelské armády.
  My půjdeme dál, dál po boku ruských bohatýrů budeme osvobozovat celý svět, s jasným a RADOSTNÝM vědomím, že smrt naše a našich blízkých přiblížila splnění dějinného úkolu nás Slovanů: Vnést pochodeň komunismu-putinismu do všech koutů Vesmíru.

  „Kdo věří ve mne, živ bude, dokud nezemře!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a jaké české tanky máte na mysli?
   Myslíte těch posledních všech pět pojízdných?

   Smazat
 43. Jó a máme zde kultúrni vložku od pána Radostu,kde ste bil tak dlouho.Rekreant s Bohnic.

  OdpovědětSmazat
 44. Až se povalí ruské tanky Evropou, tak si budeme moci prohlédnout americké panzery ještě jednou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a zjistíme zda mají také zpátečku.

   Smazat
 45. Nebudem si je moci prohlédnout, protože už budeme mrtví nebo umírající a ty US panzery budou radioaktivní a hořet jako pochodně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, ti malí británci to mysleli tak, že jen v případě
   konvenční války.
   Zapomněli, že není rok 1939. A že se už Rusko nenechá
   po několikáté překvapit.

   Smazat
 46. ...buďte všichnii úplně v klidu!!!

  Motory ruských tanků neplní emisní normy Euro,
  takže do většiny evropských zemí vůbec nesmí vjet
  a do center německých měst už vůbec ne :-) :-) :-)
  :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  Radek

  OdpovědětSmazat
 47. Jen ať se valí, normální lidé je budou vítat květinami, jako v 45. A pak konečně najdou uplatnění výškové budovy - těch oken...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.