Reklama

pondělí 4. února 2019

Další Erdoganův vězeň... Pomozte!

Dawûd Baxistanî
Yekta Uzunoglu
4. 2. 2019
Dawûd Baxistanî ( čte se Dawud Bachistani, na fotografii), významný kurdsko-židovský politik, byl včera v Turecku zatčen a je obviněn z podpory "kurdských teroristů".
Pan Baxistani se významně podílel na založeni židovsko -kurdské asociace, která má tisíce členů, a to především mezi kurdskými Židy v Izraeli, ale též byla jeho zásluha, že na tak významně universitě, jako je Jeruzalemská universita, byla založena katedra kurdologie.Pan Daxistane se celoživotně věnuje vybudování židovsko-kurdských vztahů a nyní je obviněn, že se pohyboval v Turecku s dvěma dalšími kurdskými Židy z Izraele údajně s falešnou identitou a podporoval tzv. kurdské teroristy, což v Turecku vždy dost vysoký trest a to ve zvláštních nelidských věznicích.

Apelujeme na všechny osoby a instituce, aby protestovali u tureckého velvyslanectví proti tomuto protiprávnímu kroku Turecka!

17 komentářů :

 1. Dyby, Jekto kardiologie, všichni bychom za něj zamáčkli slzu.
  Ale Divokým Kurdistánem?
  Popojděte s tim, Kara ben Nemzi.

  Tohle ať si řeší rozdmýchávatelka světových konfliktů Merkelmutti.
  Co nám po tom.
  Ostatně, už ste sundal ty klepeta s radiátoru v suterénu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná jenom sundaly vlajku svobodného Kurdistánu, jak kdysi vyvěšovatelé Tibetských otrokárských vlajek po velkém pogromu v duchu multi-kulti-mírového-soužití, "utlačovaných" Tibeťanů na Čínské spoluobčany:-).

   Smazat
  2. 23:01 Ale zná aspoň radiátor! A nemusí si sušit pochcaný tepláky na sobě, jako tihle podlidé v Chujlostanu, kam bys nás chtěl dotlačit ty a Dvořákovic Venoušek, tedy mezi tuhle hromadu bojaryšnikem ožralých a prdama škaredýho Ugrofina z Kremlu odulých sraček! :-))) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 2. Běžte už s těma kurdama do pr..le. Kdyby se nepaktovali s amíkama a přidali se k Asadovi, mohli mít svoji autonomní oblast a klid. Kdo chce moc, nedostane obvykle nic. Kurdi jsou jako u nás cikáni, kteří by chtěli Mostecko jako svůj stát a zabrat uhelné doly jen pro sebe. Uvažuj, Jekto mekto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jekto-mekto přišel k nám obohacovat nás mult-kult-urně o své perly ducha a taky "kulturou svého národa". A svou lacinou pracovnou sílou... samozřejmě. Někde v krámku s pašovaným tovarem, v tom tepším případě. V tom horším případě jenom tlacháním v některém sluníčkovském think-thankuu.

   Smazat
  2. Po jejich podpoře Bushovi st. v roce 91 (kdy si pomocí April Glaspieové nahrál na surový militaristický útok na Irák) je Američani nedokončením kampaně nechali Saddamovi Hnusajnovi napospas.

   A ten si je vychutnal, nikoho jiného k dispozici neměl.
   CIA, jejich máma pro ně nehnula prstem. Pentagon a německá militérní rozvědka Sadámovi dodávali binární munici k jejich zhubení.
   Nepoučili se.
   Co jim tak asi vzkázat.

   Smazat
  3. 16:14 Ale tohoto pána zatkli v Turecku, ne v Sýrii u Asada... Než začnete urážet, pořádně si přečtěte text a zamyslete se nad ním...J.

   Smazat
  4. 17:29-zamyslel jsem se paní Maříková, protože však nevím, zda byli zatčeni také ti dva z Izraele a zda jejich "údajná" falešná identita jim byla prokázaná, dovolím si zatím s názorem počkat, když dovolíte.

   Smazat
  5. Anonymové 16:14 a 16:34 mjsou také dobytkové.

   Smazat
  6. Vetsina Evropy je uz ve vezeni okupantu a dalsimu zbytku to hrozi ..Pomozte..

   Smazat
 3. Yekta Uzunoglu dělá pro svůj lid co může, na rozdíl od mnohých. Tak ho neurážejte.
  Kurdi mají svou zaprodanou elitu, tak jako ji máme my.
  Kdyby nebylo těch zaprodanců tak mohli mít svoji autonomii, stejné to je u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Narozdíl od nás jsou Kurdové manipulativní i dnes... a když jsme blbli proti sobě my, v roce 1989 a v následném období, ŽÁDNÝ KURD NÁS NEVAROVAL, ŽÁDNÝ KURD NÁM NEPOMOHL... nechali nás vyžrat ten hnůj celičký... tak ať jim "chutná" ten jejich hnůj tak, jako nám chutnal a chutná ten hnůj od EU a od NATO nám.

   Smazat
 4. 16:42
  Pak se mu viklá topení.
  A ten semtex, co si skoval na palestinský ambasádě pod trezor, škoda mluvit.

  OdpovědětSmazat
 5. Kurdové si vybrali za kamarády západní politiky.
  Pomoc už se blíží...
  Kurdové doráží poslední zbytky Islámského státu a přitom čelí riziku genocidní války… …, tu proti nim hodlá zahájit Turecko s podporou NATO.

  OdpovědětSmazat
 6. Ubožáci 17:58 a 21:26... Kde se ta svoloč bere...

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.