Reklama

středa 20. února 2019

Debata nejen o EU

4. 2. 2019

Přímý přenos od 18.00 můžete sledovat zde: https://youtu.be/BGEV7NXhMMM

 


36 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč znárodňovat? Stačí odstavit sorošovce od zlodějin.

   Smazat
  2. Novinky se mnozi a EU se stale vice stepi.
   Nektery staty uznaly Lzipresidenta Venezuely a nektery ne..Italie vubec ne.
   Jinymi slovy zacatky plizivyho EUBrexitu...
   Uz to zacina smrdet ,ze na nektery dojde , co si mysleli ,ze jsou za vodou , ale nejsou...
   Mozna ani merkele EU a sveta Mengele, nebude resignovat tam kam chce ,ALE UPLNE JINAM..
   Tam kam chce lid...

   Smazat
  3. registrovat je vsecky jako voni nas. Za tim stejnym ucelem, Nebot vypukne prevlikani Vest ,za ucelem utajeni , coz uz zname od konce komunismu a zacatku, silnyho ,za ucelem odvest pozornost na jiny,
   pokriku , Ja nic to voni...

   Smazat
  4. EU je nesmyslná koncepce! My máme bejt součástí jediný Říše - https://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/


   ... a ne nějakýho podivnýho konglomerátu či obskurní nefungující EU konfederace!

   Smazat
  5. 9:37 Tak to nikdy jsme Češi a chceme žít v České republice.

   Smazat
  6. 22:58 To je co za pašalík? Neznám!

   Smazat
  7. 7:12 Reichsgau Böhmen und Mähren!

   Smazat
 2. Nepostřehl jsem konkrétně od dlouholetého “pozéra“ poslance Jaroslava Foldyny (ČSSD), krom exhibicí ve stylu (hodný a zlý policista), jakéhokoliv vlivu jeho "kritických" slov k nenapravitelným skutkům ČSSD po léta, bohužel. “Boxerské rukavice“ mu sedí pouze před kamerami (jeho divadelní představení vídám u Soukupa, vysmátý klaun), kde sbírá body, jinak je obyčejná hlasovací podržtažka a lidová tvář u poslaneckého koryta!?

  Tomáš Petříček (ČSSD) přišel s návrhem, dát těm ukrajinským pracovníkům, kteří se rozhodnou pracovat v naší zemi, 1,2násobek zaručené mzdy. Sedmatřicetiletý teeneger, přeleští postaršího Foldynu, jako Míla Myslíková zrcadlo Jiřímu Sovákovi?! A jak Foldynu trápí 2.500 Personálních pracovních agentůr se sídlem v Praze!? Proč k nám stěhují za prací 500 Indů, pokud tu máme milión Romáků z toho 80% nezaměstnaných, neškodí jim ČSSD úmyslně za "bezplatný" lobbying ...?

  Přísně tajné!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Karel-Wagner-Zije-u-nas-jeden-milion-Romu-472784

  Tomáš Petříček (ČSSD).

  „Návrh na rozšíření programu pro přijímání pracovníků z Ukrajiny připravilo ministerstvo zahraničí. Podle záměru by mělo Česko ročně získat místo 19 600 nově 40 000 ukrajinských sil.

  Materiál obsahuje i stanovení mzdy ve dvou variantách. Podle první by zaměstnanci v režimu Ukrajina měli dostat aspoň medián pro svou profesi.

  Podle druhé varianty by to letos mělo být podle profese minimálně od 16 020 až 32 040 korun, tedy 1,2násobek zaručené mzdy. Ukrajinští zaměstnanci by tak měli víc než čeští,“ napsala ČTK s odvoláním na Hospodářskou komoru ČR.

  HUAWEI®

  Ps. Čechy pro (čechy?) Ukrajince a Indy ...?

  (Zálohováno)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč je ČSSD v parlamentu? Poklona Babišovi, využít hajzly dělat užitečné věci, na to je třeba hodně chytrého chlapa.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kefalín a gdě su sorošisti? Já si myslím, že vás kagan Fuckefeller obětuje.

   Smazat
 4. Prijede ta A. a je klidne mozny ze ma spachat u nas dalsi 'Venezuelu"..Jestli dojde na bombardovani jako na srby , to se nevi..Vylouceny neni nic...

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vnimaňje, vnimaňje kde dnes seš, to si byl na školení? Už na tebe čekám. Znáš ten o brunetě a blondýně jak píchli auto? Bruneta: píchly jsme, blondýna: ale jenom dole. Dobrý, ne? Prosím tě, k té cenzuře, nikdo tě tady necenzuruje jen uklízí tu špínu co sem kydáš. No dlouho tady zaplať pánbůh nevydržíš. Ale s mým příspěvkem se ztratí souvislost. P.S. Když chceš dělat satiru, tak vyber lepší témata! Tomáš Fuk

   Smazat
 6. To si někdo myslí, že tyhle mentály proruského Foldynu nebo fašouna Kobzu bude někdo poslouchat? hcacha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V čem je Kobza fašoun, mohl bys vysvětlit, růžovej degeneráte?

   Smazat
  2. V čem je Foldyna proruský? Nepletete si cirilici s azbukou? Dejte odpověď, jste-li toho schopen.

   Smazat
  3. Pak je tedy realita ještě horší! Je to komouš, jako bejval tvůj zdechlej fotr, lejnere putlerovyči! Dobře si ho pamatuju, toho udavače v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! Atak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace aby pohledal! Proto je nejvyšším zájmem této země zlikvidovat tě a tvou sortu čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  4. 11:33
   Tak to neposlouchejte. V čem je problém ? Nutí vás někdo ?

   Smazat
  5. I ty jeden chcacho

   Smazat
 7. Nedávno jsem četl od Foldyny koment k seriálu MOST, něco tak ubohého se jen tak nečte. A že je Kobza a celá ta japonská strana FAŠOUNSKÁ, tak to snad mimo blbu ,každý ví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem asi blb a nevím. Čím je strana SPD "fašounská" a speciálně pan Kobza?

   Dejte, prosím, příklad, uveďte fakta. Budu vám vděčný.

   Smazat
  2. ...říkali to v ČT....

   Smazat
  3. Aha, tak to pak jo.

   Smazat
  4. Říkal to Hřebejk, Tabery, Klvaňa, Lukeš, Kocáb, Láska, Pospíšil, Kalousek, Holubová, Svěrák, Hrušínský, Gaislerová, Mádl, Polčák, Štětina, Kulidakis, Pehe, Šídlo, Palata, Dvořák, Fingerland, Šabata, Šabatová, Kubal, Volner, Řezníček, Pisařovicová, Witowská, Takáč, Halík, Jandourek, Holan, Zlatuška, Dienstbier, Moravec, Gabal, Hilšer, Drahoš a možná i Putin!!!

   Smazat
 8. ...přímej přenos...výbornej nápad...díky !

  OdpovědětSmazat
 9. Můj názor je ten, že kdyby v EP dosahovala aspoň polovina poslanců kvalit pana Kohlíčka, tak by nebyl důvod bavit se o tom, jestli má EU šanci na přežití nebo nemá. Jeden z rozumných politiků.

  OdpovědětSmazat
 10. Dobrá debata rozumných politiků, snad s výjimkou toho zástupce ANO.

  OdpovědětSmazat
 11. Nikdy bych nečekal, že zástupci KSČM a SPD projeví jako mnohem inteligentnější než ostatní diskutující. Zástupce ANO byl otřesný, jen mlžil a pan Foldyna prokazoval svým vystoupením své ČSSD medvědí službu. Všem, kteří se vyjadřovali kladně k setrvání v EU a eurosajuz víceméně plamenným způsobem hájili, doporučuji tento vtip na závěr: Baví se tři v hospodě. První."Já bych chteěl žít v pravěku. Zabil bych mamuta, ženskou bych zatáhnul do jeskyně, to bybyl život!" Druhý na to: "Já bych chtěl žít v budoucnosti. Zmáčkneš knoflík, prijede na pásu knedlo, vepřo zelo, k tomu dobré pivo a na konci pásu přijede parádní kočka. To by byl život!" A třetí jen vzdychne: "Já bych chtěl žít teď! Ale copak mě nechaj?" Tak asi tak milí příznivci EU. Dobrou noc.

  OdpovědětSmazat
 12. Ten poslanec z ANO, svěřivší se svými ambicemi na místečko v Evropském parlamentu, tam řádně vyčníval. Věrnost a disciplinovanost, byť rozumu navzdory, mu rozhodně nelze upřít.

  OdpovědětSmazat
 13. Rebel ČSSD Foldyna je ta k strašně loajální, že socany už nečeká nic jiného než propadliště dějin. Žádaná sebereflexe, žádná myšlenka. Škoda.

  OdpovědětSmazat
 14. Ach, to jsou ale krásné a LENINSKO-PUTINSKY oduševněné obličeje!

  Ano, to našinec hned pozná, že ti naši soudruzi a soukmenovci nejsou žádní lepšolidi!
  Opravdu: My komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti nejen myslíme, ale i VYPADÁME úplně jinak než buržousti, feudálové a křesťani, než inteligenti podělaní!
  Než takoví ti vědátoři typu Drahoše, než ti pražští študentíci z rodin lepšolidí, a jiná podobná chamraď vzdělaná, inteligentní, nad námi horšolidi nos ohrnující.

  Což je samozřejmě VELICE dobrá zpráva, pro nás všechny horšolidi: Zatím jsme měli určité pochybnosti, jak poznat nepřítele od našince, až přijde čas národní a třídní očisty.
  Jistě, s URČITÝMI nepřáteli to bude snadné: Jedni jsou nebílí, druzí obřezaní.
  Ti půjdou hned.

  Pak jsou zde mediálně známí nepřátelé, jejichž inteligentní ksichty pozná každý příslušník či spolupracovník StB a KGB/FSB.
  Ti taky neuniknou, budou spravedlivě potrestáni na místě dopadení.

  Ale co s těmi ostatními, s Pražáky, podnikateli, živnostníky, kulaky, vědci, inženýry, doktory? Jak je odlišíme od nás venkovských proletářů?!
  Nuže, při pohledu na ony typické horšolidské tváře soudruhů a soukmenovců (na výše reprodukovaném agitačním plakátu) pochybnosti padají: Nepřítele poznáme HNED a na 100%.

  Ach, jak já se těším na příští znárodňování a odsun, na očistu národa a Strany, a se mnou všichni ostatní komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti!

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POPÁTÉ, neboť ten původní (ze 4. února 22:03) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 4. února 22:03.


   P. Radosta

   Smazat
 15. Kdyby dal aspoň fotku,abychom viděli blba

  OdpovědětSmazat
 16. Pozor na pošahance typu Unknown , to jsou patologičtí grafomani úplně vylízaní a oni si vytvoří několik adres , aby se mohli hádat sami se sebou!! Nechci se zde pouštět do rozsáhlejší diskuze , ale ty blbé příspěvky z prava a zleva jsou velmi podobné a hloupé!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.