Reklama

čtvrtek 7. února 2019

Djokovič: Nikdy nezabudnem, ako nás USA bombardovali. Sú to kriminálnici

V sobotu 3.4.1999 přibližně v jednu hodinu po půlnoci
zasáhly dvě rakety Tomahawk budovu ministerstvo vnitra,
která je vzdálená 
 jen 200 m od nemocnice
Samuel Gdovin
7. 2. 2019  HlavnéSprávy
Agresia organizácie NATO na čele s USA sa zapísala aj do života slávneho srbského tenistu Novaka Djokoviča. Jeho otec spomína ako musel chrániť svoju rodinu pred “humanitárnymi bombami” kriminálnych krajín.

Spojené štáty americké a ich vazalské krajiny v roku 1999, v rozpore s medzinárodným právom zaútočili na bývalú Juhosláviu.


V priebehu 11 týždňov počas leteckej operácie došlo celkovo k 2300 leteckým útokom na 995 objektov. Zhodených bolo 14.000 bômb, vrátane tých s ochudobneným uránom.

Použitá bola aj kazetová munícia, ktorá dodnes predstavuje hrozbu pre obyvateľstvo, pretože v niektorých prípadoch nedošlo k výbuchu. Zabitých bolo viac ako 2000 civilistov, vrátane 88 detí. Viac ako 5000 ľudí bolo zranených a viac ako 1000 bolo nezvestných. Cez 200.000 etnických Srbov bolo nútených opustiť svoju vlasť Kosovo.

V priebehu útokov NATO došlo podľa aliancie aj k “vedľajším škodám“, ktoré predstavujú hromadné zničenie infraštruktúry vrátane mostov, dopravných uzlov, tovární či elektrární.

Zničených bolo tiež viac ako 300 škôl a viac ako 20 nemocníc. Najmenej 40.000 domov bolo buď úplne zničených, alebo poškodených. Zdevastovaných bolo približne 90 historických a architektonických pamiatok.

Za bombardovanie bývalej Juhoslávie nesie vinu aj bývalý slovenský premiér Mikuláš Dzurinda a jeho vláda, ktorá odobrila prelety bombardérov NATO cez naše územie. Za tento skutok podal na Dzurindu trestné oznámenie sudca Najvyššieho súdu a kandidát na prezidenta Štefan Harabin.

Na agresiu USA a ich vazalských krajín spomína aj otec slávneho tenistu Novaka Djokoviča – Srdjan Djokovič:

“Novak mal iba 12 rokov a spolu s kamarátmi sa hral na kurtoch Partizanu,” spomínal. Informoval portál sport.pravda.sk.

Títo kriminálnici narobili neporiadok v nemocniciach a v budovách v centre mesta. Všetko sa dá odpustiť, ale nie zabudnúť. Strieľali na moju rodinu – to je tak neľudské. Dodnes nenachádzam slová,” dodal Srdjan Djokovič.

94 komentářů :

 1. Jan PETR :Nikdy nezabudnem, ako nás USA bombardovali. Sú to kriminálnici *

  OdpovědětSmazat
 2. Jak jste se vy Srbští fašouni zachovali k ostatním, tak takovou odpověď jste po právu od spojencu dostali.Je super ,jak západ udržuje demokracii ve světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborně vzorný Indoktrine 15:09, správně sis to zapamatoval, 5 bodů.
   Další otázka. Největší Čech hned po madam Albrightové:
   a) Václav Havel (významný zejména svým tatínkem utužujícím přátelství s Berlínem, svým letištěm a svými lavičkami) (11 milionů českých obětí);
   b) Jaroslav a Dana Stodolovi (8 českých obětí);
   c) Petr Zelenka (7 českých obětí);
   d) Václav Mrázek (7 českých obětí).

   Smazat
  2. Re (15:09):
   To označení Srbů za "fašouny" spíše než o Srbech vypovídá o vás. Jako o drzém vypatlanci ...

   Smazat
  3. Ale Srbové jsou nacisti jak vyšití. To bylo málo, měli je zničit úplně za to všechno co udělali. Djokovič ať je rád, že je západ přijal a mohli vydělat prachy, které teď utrácí jako pravý orientálec.Vubec se divím,že mu s takovými názory vůbec povolili startovat na kurtech a mělo by s tohle nějak vyhodnotit.

   Smazat
  4. https://www.youtube.com/watch?v=lTH0rHP0n_o&t=32s

   Smazat
  5. 15:40 - odkud čerpáš informace, tu tvore nešťastný. Vždyť tu jsi za pitomce a ještě k tomu fandícího masovým vrahům, džihádistům a narkomafii.
   Bože, do čeho's to duši vložil!

   Smazat
  6. To je pravda Srbové jsou hajzli. Ve Švédsku páchají neskutečně rozsáhlou kriminální činnost a v brzku přijde zákon na jejich vypovězení ze země. Je docela hnusné, když se ve zdejších plátcích, dokonce i v ČT, která je jinak hodně objektivní, objevují zvěsti o zvýšené kriminalitě migrantů ve Švédsku. To je sice pravda, ale neřekne se "B", a to je, že tuhle kriminalitu páchají temer výhradně balkánské gangy, především srbské. A taky dost Poláci a Češi. Ale to je nic oproti Srbům. O nějakých muslimech se tam nic neví, ti jsou perfektně (skoro perfektně:) integrováni. Problém je Balkán. Švedsko znám jak své boty, je to nejlepší země na světě, s malou skvrnkou srbské a polské imigrace.

   Smazat
  7. 15:40 Blbeček trolíček a ešte k tomu aj fašista. Presne ako tvoji páničkovia.

   Smazat
  8. 16:20 nevedela som, že Srbi sú negroidi a semiti. To ťa naučili u soroša, ty blbeček trolíček?

   Smazat
  9. 15.40
   Nebyl tvuj fotr na vojně politruk?

   Smazat
  10. Havel uz se smazi v pekle,Mc Cain taky a dalsi prasata co to podporovala to ceka!

   Smazat
  11. 23:27 Havel byl jedním z “kontrolované” opozice, vytvářené soudruhy celá 60. až 80. léta. Aby zapůsobili moskevští režiséři věrohodně, měli někteří disidenti fešácký kriminál, zatímco ti opravdoví antikomunisti byli persekuováni. Západ Bohužel tento nastrčemý disent přijal jako opravdový. Pokud by v ČR zvítězila doopravdy kontrarevoluce, nebyl by dnes u moci ani Zeman ani Bureš! Ale v ČSSR se nemohl stát prezident někdo, kdo nebyl pod kontrolou a kdo by začal provádět skutečnou antikomunistickou deratizaci. Vždyt’ by ho možná ještě ten den, a to všemi prostředky, odstavili! Díky množství kolaborantů, co drželi rudé fangle, aby je pak za pár měsíců měnili, stejně jako prezentované názory… bylo to divadlo, stejně jako 17.listopad, jen mnozí herci a stafáž byli oklamáni, stejně jako diváci. Další pokračování dějství bylo např., jak Kocáb zařídil odsun sovětské armády. Má asi zázračné schopnosti. Stotisícová okupační armáda se celá, včetně nejvyššího velení v Moskvě, z Kocábova vystoupení vyděsila… To je asi stejně uvěřitelné, jakože soudruh Zeman svým opileckým projevem zařídil, že do Česka neproudí tolik migrantů, jako do západní Evropy… a dokud budou blbci ve své většině věřit mediálním a politickým báchorkám, a to pořád těch samých rudých xindlů, tak se tu nic nezmění…

   Smazat
  12. Srbsti fasouni?

   To je jako nazvat americke indiany rasisty( zemreli v holokaustu vytvorenem jihozapadni chazaro arabskou "evropou" ktera pro zmenu vznikla holokaustem slovanu!)
   Zidokrestanska cirkev vytvorena semity v boji proti semitum.

   Vzdy jde o to znicit a zotrocit puvodni kulturu v tomto pripade vedskou(indii ,persii a slovanskou evropu od anglie po sibir) zmixovat narody zkorumpovat lidi a misto duchovniho poznani je nahradit bezduchymi konzumnimi sexualnimi zviraty pro nez jest poznani hrichem a krev je to co obetuji jahvemu..proto valky holokoausty a hladomory!
   My uctivame a obetujeme slovo vedouci s poznani svedomi lidskeho ducha.

   Komentar anglosaske fasisticke marxisticke kapitalisticke lgbt pedo trans opice uctivajici islam zido krestanstvi a judaismus nelze ofpovedet jinak nez:
   Jses bezducha egoisticka loutka .Pouzivas k mluve fraze anglosasu kteri umi 2 pady a rody ani neznaj.

   Tvoje nevedomost neomlouva a brzy se stane ze te tvoji krvelacni panicci ritualne podriznou a obetuji krev bohu coz cinni dnes a denne protoze veri ze pokud jahvallah nedostane krev tak zemre a snim i svet...opice...

   Smazat
  13. 18:39 Tak samozřejmě že byli rasisti! Však stačí přeložit si v domorodých jazycích své označení. Jak to říkal "dědeček" v Malém Velkém muži? "Děkuji Ti Manitou, že jsi mě nechal narodit jako "Lidskou bytost"! Oni bílé za lidi totiž nepovažovali - pozor! A podobně jako jiné oběti "holocaustu" se cítili nadřazenými, jenže kdo čím zachází, tím i schází. O srbských vrazích a nepřátelích západní bílé civilizace to platí dvojnásob (tím že vyvolali První světovou zničili náš svět navždy).

   Smazat
 3. Největší kriminálníci jsou srbové, rozpoutali totální genocídu okolních národu, pouze za cenu udržení Jugo, Velice dobře udělali spojenci, že bombardovali tu svoloč. Jezdím do Chorvatska už 25let a nepřejte si co si myslí o rudejch Srbech.Horší neš fašouni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co si někteří Chorvati myslí už prokázali, když měli tu možnost. Jejich genocida Srbů byla srovnatelná jedině s Hitlerovci a s Banderovci.

   Smazat
  2. Škoda,že to Ustašovci nedohnali do konce, Srbové byla a je jedna z nejhorších pakáží.Už jen to,co dělají s Albánci je hrůza.C Chorvatů znám hodně a všichni hluboce Srby nenávidí a pohrdají jimi.Nepovažujou je za Homo sapiens.V všichni Chorvati by klidně souhlasili s tim, kdyby na Srby přišel ISIL.

   Smazat
  3. Kdybys byl blíže,ukázal bych ti co je to fašista !! Buď si Chorvat,Amík ,nebo jen debil !!

   Smazat
  4. Takhle otevřeně fandit fašizmu, to se snad ani Vlajkařům za Protektorátu nepovedlo. Přesně v duchu pangermásnkého štvaní proti Srbům. A navíc rasista jako ta Balkánská řeznice Madla. Stejná chamraď, stejní kriminálníci. Mít ho po ruce, dostal by přes tu svoji sviňskou hnědou držku.

   MM

   Smazat
  5. Za c) je správné. Bingo! V.J.Horák

   Smazat
  6. Z vašeho příspěvku mám velikou radost Je z něho totiž zřejmé, že biologickému odpadu vašeho druhu už nejenom teče do bot, ale že totálně vyhnívá. Následující video si prosím pouštěite před spaním.
   https://www.youtube.com/watch?v=zdzmproAGN0

   Smazat
  7. 16:19

   vy jste vysloveně úchylný. Ale i tak dobře. Pěkně se ukazuje charakter národa, který ve 20.století uspořádá jako veřejnou show popravu starého muže ve vysokém postavení a s vysokým vzděláním. Horší než Írán, tam popravují jen zločince a dem tam odpůrce režimu. Vy připravujete čelní představitele státu. Toť Vojtěch - úchyl.

   Smazat
  8. 16:27- poprava zločinců v jakémkoliv věku je spravedlnost na zemi, v pekle jej mohou omilostnit a poslat do nebe.

   Smazat
  9. Radovan Karadžič a gen. Radko Mladič jsou Srbský hrdinové.
   Rajko Doleček napsal knihu o svém kamarádovi R.Mladičovi.Nevíte kde se dá sehnat?

   Smazat
  10. pro 16:27
   Pokud vím, tak Trank byl knihovník, kdes viděl to vysoké vzdělání. A pokud jde o zrádce, na věku nezáleží, odsuzujou se i devadesátiletí dozorci. Ani se neptám, kolik je tobě. Zjistíš, o kolik je zadek těžší, než hlava.

   Smazat
  11. 16:15 Bohužel Adolf začal válku se Západem, protože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  12. 0:22
   Zrádce jste vy. Zrazujete evropské a liberální hodnoty této země, zrazujete naše spojence ze zámoří. Česko stojí a padá s národy jimž je svoboda a demokracie nad všechny ostatní statky, včetně vlastního života. Villonovu básničku si na oprátce odříkáte vy i s "orděňom Judy" na krku. Budete to mít rychlejší.

   Smazat
  13. P.S. Ti primitivní Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! A nejen Mohamed, ale všichni proroci a věštci už celé věky přeci říkali: "Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk!"

   Smazat
  14. Anonymní8. února 2019 9:30
   Anonymní8. února 2019 9:37

   Ty tapetující mozkové nedochůdče

   Smazat
  15. Srbové, hrdý a statečný národ, jediný, mimo národů SSSR, který na kontinentě Evropy zůstal po celou válku v boji proti nacismu a vázal až do vylodění v Normandii větší počet německých vojáků než "slavný" zrádcovský, kulturně degenerovaný Západ, který dovedl po celou válku jen kolaborovat s nacisty: Ano, Británie i Francie nesou stejnou odpovědnost za desítky milionů mrtvých, jako nacistické Německo a i tyto země by měly platit reparace, místo toho, aby v nových válkách všudemožně po světě rozsévaly teror. Ať žije a vzkvétá srbský národ, národ hrdinů, který se dovedl postavit Hitlerovi a který podlehl jen teroristické válce USA!!! Podlehl těm teroristům, kteří porodili AlKajdu, Taliban a všechny jejich odnože, těm teroristům, kteří porodili islámský stát, uvrhli islám do katolického středověku, povraždili sadisticky miliony lidí a pozůstalépak jako bílé maso zkšeftovávají do EU/NATO nacistického Západu, jako "migranty".

   Smazat
  16. Adolf zacal valku pro zapad ,indoktrinovany anglicany. Kdyt anglani jsou v podstate nemci a oni jsou chazari. Viz rodokmen v britskych novinach kde kralovnin pra pra pra dedek je turecky sultan ..akorat nam trochu vybledli po te co se do mas vmychali za ucelem holokaustu slovanu...jihozapad evropy je arabsko chazarsky mix.

   A rotchildova rodina marx i hitler hlassjici vyhlazeni slovanu?

   Napoleon britska figurka?

   Bohuzel seme techto zvirat stale vice buji ale jak rekl hitler" nemcum by vic sedel islam nez krestanstvi" a to se naplnuje...africko islamska unie zapadni evropy protektirat ameriky kralovstvi zidovske

   Valku na vas ocistit zemi od dobytka - vase svate knihy vas tak nazyvaji..krvavou obetinou materialistickych bohu jahvallaha

   Smazat
  17. 10:39 A kdopak asi ty tapety stvořil, co, debilku, kterej by nedokázal sesmoit ani holovětný rudosřek i kdyby absolvoval sto sesmestrů nejvyšší putleroffský univerzity!

   Smazat
 4. Srbové nejsou národ, to je morová nákaza. Myslím, že ITF by z toho měl vyvodit závěry a Djokoviče vyloučit pro propagaci fašismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Á,další "inteligent " !!!

   Smazat
  2. Jedno fašistické hovado jen provokuje. Kdyby to někde řekl veřejně, poležel by si v nemocnici.

   Smazat
  3. 16:16
   já to veřejně říkám,v mem okolí si to myslí všichni a jedná se o docela slušnou skupinu lidí. Nezapomínáme poučit ani děti, aby je někdo zase neoblboval.

   Smazat
  4. Chudáci děti. Po tátovi náckové.

   Smazat
  5. 16:55 Tak pořád lepší než tvůj fotr! Dobře si ho pamatuju, toho udavače v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! Vzpomínáš?:)))

   Smazat
 5. Je to stále ten samý debil. Tito byl Srb, nebo Chorvat ?

  OdpovědětSmazat
 6. 16.16 Zařekla jsem se, že už nebudu nikdy psát, ale vy jste opravdu takový debil, že se mi udělalo rudo před očima. Co to tady plácáte, žvaníte, ani číst neumíte. Všichni komu záleží na pravdě vědí kdo koho vraždil a na čí objednávku, informace se najdou všude, ale vy melete naprosté nesmysly. Přála bych vám, abyste se v té válce dostal muslimům do rukou. Takhle pokroucené názory může mít je opravdu naprostá zrůda neštítící se ničeho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:40
   pusinko, já jsem muslim. Mne nic nehrozí. Ty si dávej pozor, aby tě nic škaredé nepotkalo.

   Smazat
  2. Rudo před očima Vám zastřelo zrak a adresujete nepravému?

   Smazat
  3. Začíná být zřetelné, jak opět jedno etnikum pro své sobecké zájmy se snaží hrát na emoce mezi národy a přitom být v ústraní a zároveň budit zdání, že i oni jsou v ohrožení. Spolkneme háček?

   Smazat
  4. Pár poturčenců žije i v Praze a šíří propagandu muslimského fašizmu. Asi je to jeden z nich. Jeden takový mohamedánský propagandista dělá doktora v Motole. Co rozhovor s ním, to snůška podobných nesmyslů, lží a etnického štvaní.

   MM

   Smazat
  5. MM- v Praze těch poturčenců žije hodně, až moc. Mám Vaši reakci chápat vůči sobě, abych adekvátně mohl odpovědět?

   Smazat
  6. 16:45 Ty si akurát tak neduživý poďobaný úchyláčik,Ty blbeček trolíček. Obyčajné hovno, do ktorého každý kope a tak si otvára hnojnú tlamu na nete. Si úbožiačik.

   Smazat
 7. Jelikož jsem z České republiky a občané Srbska jsou mým bratrským národem, stydím se za bývalého prezidenta Václava Havla, který nazval bombardování Srbska humanitárním bombardováním. Bývalý prezident Václav Havel pro Českou republiku nic dobrého neudělal a největší ostudou je, že se po něm jmenuje pražské letiště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Informace o útlaku Srbska prolhaným západem jsou volně dostupné. Jen debil, který hltá pouze titulky novin a tv žvásty, nechápe, o co jde.

   Smazat
  2. Stydím se za bombarďáka Václava Havla. Čt,seznam,respek atd. nám ukazovali Srby ve špatném světle a my jim veřili a podporovali nato. ODPUSŤTE NÁM BRATŘI SRBOVÉ. Marcel

   Smazat
 8. Anonym 16:09-raděj na něj nereagujte.Patří totiž do sorty,kterouodnotil jeden z "Motýlka" následovně:"plete si prdel s koloběžkou"Takovým už opravdu není POMOCI!Tož tak.

  OdpovědětSmazat
 9. Neprožil jsem humanitární bombardování v Srbsku NATOnacisty s asistencí A POVEDENÝM KOMENTÁŘEM přítele masového vraždění Havla a balkánské řeznice Albrigtové. Prožil jsem řadu bombardování - "humanitárních angloameričanů v Brně, třeba perfektně cílených na porodnici v Brně na Zelném Trhu, či na nemocnici u sv. Anny, také střední školu na Mendlově náměstí s několika sty dětí, také plně obsazené tramvaje na Pekařské ul, také obydlí na Cejlu, Údolní ulici a Úvozu, Tvrdého ul. a budovy soudu v Brně, také nám. Svobody - jeho centra i Dominikánského náměstí.... Ta humanita tehdy přímo přetékala z těch bombarďáků, psal se 20. listopad 1944. V okolí udávaných zásahů a i řady dalších nebyla jediná budova, která by měla něco společného s německou armádou či vojenskou výrobou!!! Prostě takové vraždění pro zábavu pilotů a zejména jejich velitelů, ti se jistě při dobré whisky a doutníčku dobře nasmáli - prostě RADOST PRO DIKTATURU KAPITÁLU K POHLEDĚNÍ!!! NELZE NEŽ GRATULOVAT! A BRNO? To se dodnes z té devastace nevzpamatovalo, má méně obyvatel, než před 75 roky a pomníky té "humanity" - proluky v řadách domů jsou dodnes patrné!
  A K Srbům? Kdyby jen polovina národů Evropy projevila za 2. světové války takovou statečnost jako Srbové, pak by obětí Anglo-Německo-Francouzského komplotu nemusely být desítky milionů mrtvých. Ale západní kapitál by přišel o ty radovánky nad hromadami nevinně povražděných, také, ale zdaleka nejen Židů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče vy lžete přímo nestoudně. Brno zbombardovali Rusáci kobercovými nálety a útočili na všechno co se hýbalo. Němci už byli dávno pryč ale Rusáci bombardovali celý týden dokud v Brně ještě stály nějaké budovy. Pak to vzali útokem a po třídenních masakrech převzali město pod svou krvavou vládu, kde Rudá Armáda řádila ještě tři měsíce. Výsledkem byla třetina Brňanů mrtvých, zbytek ranění, vše rozkradeno, rozbito, tisíce znásilněných žen (i mužů), město zdevastované, fakticky mrtvé. To Rusaci odvlekli zbytek brněnské Židy bůhví kam. Díky za "osvobození" nikdy více.
   Američané mířili vždy a pouze jen na hnízda nacistů, což velmi často byly složky Vlasovovy armády, kteří páchali zločiny všude kam přišli. Nikdy nezabili nevinného a nic nezničili. Amerika je osvoboditelka a byla to Amerika některá pomáhala po válce Brno postavit na nohy. Tisíceré díky nikdy nezapomeneme.

   Smazat
  2. 18:32 - pro se rozčiluješ, když nic nevíš. V listopadu 1944 Brno nebombardovali Rusové, ale Amíci.
   Rusové nikdy nebombardovali kobercově!
   Bombardování v dubnu 1945 prováděli většinou Il2 Šturmoviky, což byli bitevní bombardéry a ty šly převážně po opevněních, tancích, skladech, nádražích a kasárnách. A to všechno v Brně bylo.

   To nade mnou asi nepsal Brňák, ale bandera, který si děsně vymýšlí. Např. to s těmi brněnskými Židy. Ti byli už dávno odtransportováni a většina z nich i mrtvá.

   A další úsměvné tvrzení toho hlupáka 18:32:
   Američané mířili vždy a pouze jen na hnízda nacistů..." - k tomu mohou mluvit Plzeňáci a ostatně i Pražané. Kolik civilistů americké bombardéry zmasakrovali v těchto městech těsně před koncem války. A vojenský cíl nikde. V Plzni se několikrát ani netrefili do Škodovky. Inu, škoda mluvit, je to jen ulhaný nevzdělaný a asi i cizí parchant!

   Leo

   Smazat
  3. Leo, někdy podezřívám NR nebo sympatizanty z trollení v zájmu akce k reakci. Tak blbý jistě není, přesto se musíme ozývat, aby se jeho kecy nestaly normou myšlení průměru.

   Smazat
  4. 18:32 promiňte,ale jste neuvěřitelný kretén

   Smazat
  5. 18:32 Každému hlupákovi doporučuji přečíst si něco o "osvobození" Plzně, kde us armáda dbala hlavně na to, aby Germánům prchajícím před Rusy nebyl zkřiven jediný vlásek. O ničení materiálu, který by naší republice byl k užitku, ani nemluvě.

   Smazat
  6. 22:05
   že se ochraňovali němečtí důstojníci před českou vraždící lůzou, považuji za příkladné chování. Česká lůza byla vražděna krvavou Rudou Armádou.

   Smazat
  7. Americké bombardování Plzně - Tento nepřátelský akt nesmí být nikdy zapomenut. Tak to diktují fakta a historická pravda. Americkému velkokapitálu šlo hlavně o zničení významného centra naší ekonomiky - Škodových závodů v Plzni. Fašistické Německo v březnu 1939 tyto závody zabralo a využívalo je pro svůj válečný zbrojní program, a to až do konce války v roce 1945. 17. - 18. 4. 1945, čtrnáct dnů po přijetí Košického vládního programu, americký velkokapitál, vojáci a zbrojaři vedení vztekem a nervozitou z toho, že uvedené centrum naší ekonomiky nebudou ovládat, přistoupili ke zničení závodů v Plzni. 25. 4. 1945 se uskutečnilo poslední masové bombardování Škodovky. Bylo to současně poslední bombardování v Evropě. 500 bombardérů USA svrhlo na uvedený závod 5000 tříštivých, fosforových a zápalných bomb. 29 objektů Škodovky bylo totálně zničeno, 21 těžce poškozeno…nebyl elektrický proud, komunikační a celková infrastruktura byla zničena. Americký zločin - bombardování Plzně - neměl žádný strategický význam z hlediska dokončování válečné porážky fašistického Německa. Byl to cílený nepřátelský záměr proti nové osvobozené Československé republice, proti její vládě a proti strategické orientaci na SSSR v poválečném období. Američanům šlo o rozbití průmyslové a ekonomické základny ČSR. USA bombardovaly ještě Nové Zámky, Nitru, Pardubice, Zlín, ČKD-Praha 25. 3. 1945 a další místa. 17. 4. 1945 bombardovaly dělnické čtvrti Škvrňany a Karlov v Plzni. Bylo zabito 624 Čechů, 453 jich bylo zraněno. Američané zničili 505 budov, seřaďovací nádraží a další objekty. Americký generál Patton, když si prohlížel ruiny Škodovky, prohlásil: »Dobrá práce, jsem spokojený!

   Smazat
  8. Ten pán 18:32, zřejmě potomek brněnských nacistů, kteří, aby se zavděčili Hitlerovi, překonávali v sadismu a udavačství ty říšské nacisty, tak ten pán nemůže přenést přes srdce, že Rudá armáda skutečně udělala z jejich Německého domu na tehdy Lažanského náměstí hromadu cihel - byla to klasická vulgární červená německá pseudogotika, do které se zřejmě dobře strefovalo, v tomto případě Brno o nic nepřišlo, naopak vzniklo velké náměstí či spíše park. Německá lůza vraždila v Brně do posledních hodin desítky Čechů na popravišti a pak tuto praxi prováděli jednotky SS po celé Vysočině, jsou tam pomníky desítek povražděných, i 14letých dětí!!! Jo, Němci, to byli nadlidé a když některého z těchto vrahů pak po válce někdo povýšil na větev stromu, jsou z toho dnes kecy. Beneš varoval, že přijdou velezrádci, kteří obrátí dějiny a z masových vrahů udělají oběti a obráceně. A potomci těch masových vrahů se ozývají i v této dikusi!

   Smazat
  9. AD 18:32. ŽIL JSEM V DOBĚ VÁLKY A PO VÁLCE V BRNĚ, NEBYL JSEM SLEPÝ A NEBYL JSEM HLUCHÝ. fantasmagorie 18:32 právě pro jeho poruchu paměti nemohu vyvracet, nemělo by to smysl. Ale pokud by tomu tak bylo, jak líčí, že vše bylo zmasakrováno, pak musí i vysvětlit, kde se vzal ten průvod brněnských Němců, směřující podle jejich přání Heim ins Reich - většina byla rakouských nácků, kteří se v domnění, že Brno nebude bombardováno do Brna přestěhovala z Vídně - tedy průvod směřující Vídeňkou na Rajhrad - dnes vzpomínaná nacisty jako zločin Čechů. Ale my nezapomínáme na věznici Gestapa a její popraviště v Kaunicových kolejích, my nezapomínáme na koncentrační tábor "Pod kaštany". Byl jsem dítko, školu jsme měli hned vedle popraviště, zavírání oken při popravách moc ty salvy vrahů netlumilo. Viděl jsem, jak bachaři střílí do oken věznice, jen když se za oknem mihl stín - za jednoho zavražděného Čecha měli 3 dny dovolené, buďte ujištěni, že ti vojáci byli proto velmi snaživí!!!

   Smazat
  10. Jestli Němci někoho věznili nebo popravili, to bylo jen dobře, protože šlo výhradně o těžké zločince. Pokud někdo nahlašoval kriminalitu české lůzy gestapu, bylo to jen správně, protože se zločinci se má jednat tvrdě. Toto nelze než plně schvalovat a tito lidé jsou pro mě praví hrdinové.
   A Němci jsou nadlide, o tom není pochyb, i když podle mojí mínky, mnohem lepším genofondem disponují lidé z jiných kontinentů, především z Afriky, které nesmírně obdovuji. Oni mají schopnosti, o kterých se bílé hubě může jen zdát. Bílá huba, hlavně ta z východu Evropy, je dobrá akorát na nejprimitivnější práci. Myšlení a řízení je potřeba přenechat schopnějším.

   Smazat
  11. 17:38 Rudocancy! Pravda je taková že do 5. května 45 tu byl klid, než antievropští živlové vybudili to tzv. České květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda!

   Smazat
 10. Termín "humanitární bombardování" nevymyslel Havel - původně šlo o fakt, že pro útok NATO neexistovala rezoluce OSN, tak použili rezoluci o humanitární pomoci - z toho se pak různýma mediálníma zkomoleninama stalo ono "humanitární bobmbardování".

  Faktem je, že v USA prohlásili, že není třeba mít rezoluci OSN pro zásah, což byl ohromně nebezpečný precedens, pro zásahy různých zemí, které to od té doby mohly využít jako odůvodnění svých agresí. Navíc dokonce ČT v r.2008 uvedla, že masakr v Račaku (přímá záminka k bombardování) byl zfalšován, jak napsala v pamětech finská patoložka, co tam pracovala. - viz https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1436802-zivotopis-finske-patolozky-vrha-nove-svetlo-na-masakr-v-kosovskem-racaku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím co ten ... vymyslel, ale každopádně to vypustil z huby.

   Smazat
  2. vřele doporučuju sehnat si informace i o takzvaném "masakru" ve Srebrenici. Možná postačí, že muslimové nedovolili dodnes vykopat mrtvoly a spočítat je a zjistit příčinu úmrtí.
   Jinak Srbsko trvalo i po smrti Miloševiče na dokončení soudního procesu. Posmrtně byl Miloševič dvakrát po sobě omilostněn.

   Smazat
  3. Více než jedenáct let po jeho smrti už druhý soudní proces u tribunálu OSN pro válečné zločiny v Haagu dospěl k závěru, že bývalý srbský prezident Slobodan Milošević nebyl zodpovědný za válečné zločiny spáchané v Bosně, kde se odehrála v souvislosti s rozpadem Jugoslávie ta nejhorší zvěrstva.
   Ve skryté poznámce pod čarou hluboko ve čtvrtém souboru rozsudku nad bosensko-srbským generálem Ratko Mladićem soudci jednomyslně dospěli k názoru, že „důkazy, které obdržela soudní komora, neukázaly, že by se Slobodan Miloševič, Jovica Staničić, Franko Simatović, Željko Raznatović, nebo Vijislav Šešelj podíleli na realizaci společného zločinného plánu/podniku“ založit homogenní bosensko-srbskou entitu spácháním trestných činů uvedených v obžalobě."
   To je důležité přiznání, protože prakticky veškeré západní mediální korporace a prakticky každý politický lídr každé západní země posledních 25 let strávili tím, že nám neustále vykládali, jaké je Slobodan Milošević genocidní monstrum, stejného druhu jako byl Adolf Hitler. Říkali nám, že je to „řezník Balkánu“, ale na podporu těchto obvinění nikdy nebyly žádné důkazy. Byli jsme obelháváni za účelem ospravedlnění ekonomických sankcí a vojenské agrese NATO proti srbskému lidu – stejně jako nás obelhávali kvůli ospravedlnění války v Iráku.
   Jedná se o druhý po sobě jdoucí proces u Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY), kdy soudní komora dospěla k závěru, že Slobodan Milošević není vinen z nejzávažnějších zločinů, ze kterých byl obviněn.
   Minulý rok soud rovněž dospěl k závěru, že „komora není přesvědčena o tom, že by v tomto případě byly předloženy hodnověrné důkazy o tom, že Slobodan Milošević souhlasil se společným plánem/podnikem“ trvale odstranit bosenské Muslimy a bosenské Chorvaty z vyhlášeného bosensko-srbského území.
   Tribunál neučinil nic pro zveřejnění těchto zjištění navzdory skutečnosti, že Slobodan Milošević byl ze strany tribunálu obžalován v 66 bodech z genocidy, válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.
   Milošević zemřel ve vazbě tribunálu před uzavřením svého procesu. Byl nalezen mrtev ve své cele poté, co v oddělení pro zadržování dostal infarkt. Necelé dva týdny předtím tribunál zamítl jeho žádost o předběžné propuštění, kvůli operaci srdce, která by mu zachránila život.
   Lékař Leo Bokeria, specialista na cévní onemocnění, který měl dohlížet na Miloševićovu léčbu v Bakulevově vědeckém centru kardiovaskulární chirurgie, řekl: „kdyby byl Miloševič převezen do jakékoliv specializované ruské nemocnice, tím spíše do ústavu jako je ten náš, mohl podstoupit odborné koronární vyšetření, byly by udělány dva stenty a žil by mnoho dlouhých let. Ten člověk zemřel v současné době, kdy byly k dispozici veškeré způsoby léčby a nabídky naší země a reputace našeho lékařství byly ignorovány. Ve výsledku udělali to, co chtěli udělat.“
   Méně než 72 hodin před jeho smrtí doručil Miloševićův právní zástupce dopis ruskému ministerstvu zahraničních věcí, ve kterém vyjádřil strach, že je Miloševič otravován jedem.

   Smazat
  4. Vyšetřování Miloševičovy smrti tribunálem potvrdilo, že byl při jednom z testů v jeho krvi nalezen Rifampicin (nepředepsaný lék, který mohl ohrozit účinek jeho léků na vysoký krevní tlak), ale že o výsledcích testů nebyl celé měsíce informován, „kvůli právně obtížné situaci, ve které se ocitl doktor Falk (vedoucí lékařů v Haagu) kvůli nizozemským právním předpisům, týkajícím se lékařského tajemství.“
   Neexistují žádné nizozemské právní předpisy, které by lékaři zakazovaly oznámit pacientovi výsledky jeho vlastního krevního testu a americké diplomatické depeše zveřejněné Wikileaks ukazují, že tribunál neuplatnil lékařské tajemství, když poskytl podrobné lékařské informace o zdraví Slobodana Miloševiće a zdravotní záznamy zaměstnancům amerického velvyslanectví v Haagu bez jeho souhlasu.
   Soudní řízení proti Miloševićovi proběhlo špatně. Každému spravedlivému pozorovateli bylo očividně jasné, že není vinen ze zločinů, ze kterých je obviněn. James Bissett, bývalý kanadský velvyslanec v Jugoslávii, uvedl, že proces s Miloševičem „převzal všechny vlastnosti stalinistických soudních procesů“. George Kenny, který řídil jugoslávskou sekci amerického ministerstva zahraničí, taktéž odsoudil proces s Miloševičem jako ze své podstaty nespravedlivý, v celku více než politický proces.
   Ohledně styku s veřejností byl proces pro tribunál katastrofou. V půli projednávání případu publikovaly London Times článek pošpiňující Miloševićovu ženu a naříkající nad skutečností, že „jednou z ironií Slobodanova procesu je to, že jeho popularita posílila. Hodiny vysílacího času, díky laskavému svolení soudu, způsobily, že se do něj spousta Srbů znovu zamilovala.“
   Zatímco proces zvýšil Miloševićovu popularitu, zničil naopak důvěryhodnost tribunálu u srbské veřejnosti. Srbská veřejnost proces sledovala v televizi, a když srbské Ministerstvo pro lidská práva provedlo tři roky po soudním řízení průzkum veřejného mínění, tak zjistilo, že „tři čtvrtiny srbských občanů věří, že soud v Haagu je spíše politickou, nežli právní institucí.
   Známý proti-Miloševićovský novinář a autor Tim Judah byl zděšen, když sledoval, jak se proces vyvíjí. Napsal, že „soudní proces s bývalým jugoslávským prezidentem Slobodanem Miloševićem probíhá strašně špatně a přemění ho v očích veřejnosti z darebáka, obviněného z válečných zločinů, na srbského hrdinu.
   Koncem roku 2005 Miloševićovi pomlouvači chtěli, aby bylo vysílání procesu zrušeno, protože nemělo politický účinek, ve který doufali. Politický analytik Daniel Cveticanin napsal: „zdá se, že přenos přináší více prospěch těm, kteří měli být odhaleni, než srbské veřejnosti. Svobodomilné a demokratické záměry přímého přenosu nepřinesly plánovaný efekt.
   Miloševićovi podporovatelé byli na druhou stranu důrazní. Chtěli, aby přímý přenos pokračoval, protože věděli, že je nevinný a chtěli, aby to veřejnost sama viděla.
   Osvobození Slobodana Miloševiće tím samým tribunálem, které ho před jedenácti lety zabil, je pro obyvatele Srbska chladnou útěchou. Srbský národ přetrpěl roky hospodářských sankcí a bombardovací kampaň NATO proti jejich zemi kvůli nepodloženým obviněním proti jejich prezidentovi.
   Přestože tribunál nakonec připustil, že neměl důkazy proti Slobodanu Miloševićovi, jeho pochybné jednání by vás mělo přinutit dvakrát se zamyslet, než akceptujete jakýkoliv jeho další verdikt.
   Zdroj: dailywire.com

   Smazat
  5. V březnu dochází k bezostyšnému napadení suverénního státu. V rozporu s mezinárodním právem začínají padat bomby na civilní cíle. Smutný na tomto výročí je fakt, že útočníkem je tzv. mezinárodní demokratické společenství. Skvrnou na naší národní hrdosti je to, že Česká republika stála na straně agresora. Kampaň proti Srbsku probíhala za soustavného překrucování faktů i šířením vyložených lží, jako byl vzpomínaný Račak, který byl podvodným pokusem o vytvoření „učebnicového“ masakru albánských civilistů ze strany Srbů. Nezávislá vyšetřování odborných forenzních týmů, např. Finska a Běloruska, totiž masakr civilních osob vyvrátila. Mrtví Albánci patřili skutečně mezi členy UCK padlé v bojích s pravidelnou armádou SRJ. Pravda ovšem nikoho odpovědného nezajímala a dosud nezajímá. Zneužít tzv. masakru v Račaku přijala značná část médií jako fakt. Z našich politiků je možno vyzvednout v negativním slova smyslu úlohu tehdejšího prezidenta Havla. O jeho postojích a názorech jsme psali mnohokrát a jen konstatujeme, že lavičky a srdíčka nevrátí životy obětem bombardování, na kterém se svým schvalováním a přímo prosazováním aktivně podílel.

   "Diplomat nutil lékařku obvinit Srby z masakru v Kosovu
   Helsinky - Patoložka musela přepracovat zprávu o masakru v Račaku, aby očernila Srby před tím, než začalo bombardování Srbska."


   "Finský komentátor událostí na Balkánu Ari Rusila uvedl, že Walker měl podle rozšířeného názoru za úkol pomoci Kosovské osvobozovací armádě UCK vytvořit iluzi masakru, který by mohl být připsán srbských jednotkám."

   „UCK posbírala své členy, kteří zahynuli v bojích se srbskými bezpečnostními jednotkami, navlekla je do civilních šatů a potom pozvala pozorovatele,“ uvedl Rusila v komentáři ke knize Heleny Rantaové.

   „Je třeba, abychom si zapamatovali, co se stalo v Račaku. … Nevinní lidé, ženy a děti, byli odvedeni ze svých domovů do jedné rokle, přinuceni kleknout do prachu a skoseni palbou,“ řekl pak tehdejší americký prezident Bill Clinton."

   Al Qaeda Infiltration and Atrocities in Bosnia

   https://www.youtube.com/watch?v=Wx-REROXvtg

   Smazat
 11. Bylo by to legrace, kdyby to nebyla tragedie........zastanci usa.....az to pujde do “uzkejch” tak se budou chtet “ prekabatit”..... chlapci, ale v obcanske valce to nejde.....to se pamatuje

  OdpovědětSmazat
 12. Н. Дђоковић má plnou pravdu a naprosto s ním ve všem zcela souhlasím! To, co ta hnusná anglosaská všivá sebranka udělala, jakého válečného velezločinu se vůči SRJ (Svazové Republice Jugoslávii) v r. 1999 dopustila, to se nedá zapomenout a ani dle mého názoru nikdy odpustit. Všichni ti řitní alpinisté zde vůči pindostánu, alias tzv. "usa" by se měli stydět, že těmto fašistickým hrdlořezům fandí. Od té doby do duše nenávidím všechny anglosasy včetně anglánů, to je naprosto stejná, geneticky zmrzačená sebranka, jako ta její odnož za oceánem. Není se co divit, vždyť tzv. "usa" vznikly jako trestanecká kolonie anglánů a ty jejich krvežíznivé, válkychtivé a inteligenčně primitivní geny se bohužel zachovaly u tamnější populace dodnes. Osobně nemohu vůbec pochopit, jak někdo může jako rodilý Slovan tak strašně zbožňovat anglosaskou sebranku a tak strašně nenávidět nám blízké slovanské národy, jako jsou Srbové a Rusové?! Заувек живела Србија. Смрт фашистским т.н. "сад", слобода српском поносном народу!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vstaňte paše i ustaše.
   Nezdirajte co je naše
   unama je pravoslavje.

   Jak jednoduše napsáno a rozumí tomu každý čech.

   Pozdrav u Srbiju bračo Srby.

   Smazat
  2. 21:42Tak vy jste hloupej jak vidle zapíchlé v hnoji. Tím, že jsem z jedné třetiny Slovan, budu podporovat války chtivé a zabijácké Srby???. Pokud by tuto válku vyvolal Chorvat, tak odsoudím Chorvaty. Nálety spojencu proti Srbum byly zcela OPRÁVNĚNÉ-TEČKA.

   Smazat
  3. 10:23 naprosto souhlasím. Nejen že je blbej, ale ještě navíc fašista, rasista a vrah. Ten kdo schvaluje vraždy je vrah. Ten kdo schvaluje potlačování Islámu je fašista a rasista. Tenhle hnůj, kterého je tady na NR na tuny, to jsou všechno fašisté a vrazi, se kterými je nutno v brzku zatočit dřív než bude pozdě. Hnusí se mi vše, co je spojováno se slovanským hnojem. Hnusi se mi, když se 80% zdejších českých primitivů hlásí k téhle špíně a neumí žádný jiný jazyk. Ten, kdo se k tomu přihlásí, si nezaslouží nic jiného, než být vykleštěn, včetně celého jeho pokolení, aby se ta špína už nikdy nemohla množit. Srbsko mělo lehnout v popelu, aby dnes už nikdo o nějakém Srbsku nic nevěděl. Měla být zapomenuta řeč, zbořené chrámy, spálené knihy. Každého Srba třeba bít ocelovou rukavicí po jeho mordě, to ví na Západě každé mimino. Matti Ahtisaari měl pravdu, když říkal, že ten srbský hnůj měl být zbombardován do doby kamenné. Jako muslim vroucně podporuji projekt Velké Albánie, protože jenom Albánie dokáže čelit tomu rudému moru, co se sem táhne z ruských stepí.

   Smazat
  4. 10:23- Vaše škoda je, že jste jen třetinový Slovan, byl byste chytřejší. Nevím, jak jste to dokázal ale Vy jste měl dva otce u jedné matky? My ostatní se dělíme na plné, poloviční, čtvrtinové. Dál se to bere jako asimilace.

   Smazat
  5. 11:01- Vy jste taky třetinovej? Dva otci s jednou kozou?

   Smazat
  6. Povolný, tak ses vykoktal a co tam máš dál. Dost chabej koment mudrlante.Vy na tu vaši fiktivní slovanství jednou pojdete.

   Smazat
  7. 11:41 Pane Povolný Vaše reakce na ty dva magory 10:23 a 11:01 je trefná a naprosto pravdivá. Já bych snad jen dodal, že ti dva jmenovaní magoři jsou asi dle jejich "inteligence" soudě, tak SEDMIPĚTINOVÍ (:-D) neskonalí troubové a holt jak již řečeno magoři!! Nejlepší je nechat je blbě kecat a myslet si svoje.

   Smazat
  8. Slovan znamená být zdrgenerovsným vyvrhelem planety, kterým každý pohrdá. Mám přátele že Senegalu, Maroka a Nigérie, a nepřejete si slyšet, jejich mínku na vás. Jste zavšivená, sifilitická verbež nevhodná ani jako hnojivo. Tuhle masu zlikvidovat bez toho, aby se kontaminovala půda a vzduch, to bude ještě fuška. Ale podaří se, jsme na dobré cestě. V pod valnou část uděláte za nás.

   Smazat
  9. 22:18 Proč tedy píšeš česky a ne tou "přenádhernou" angličtinou?! Tvoje IQ odhaduji tak na 0,005 ty neuvěřitelný v...! Jak se jen něco tak odporného, jako ty mohlo vůbec narodit?!?

   Smazat
  10. 11:31 abys mu rozuměl ty primitive

   Smazat
  11. 12:41 Ten komentátor z 11:31 ti to napsal zcela správně; IQ 0,005, já byjen poopravil IQ 0,000 a k tomu neskonalý v..!!

   Smazat
 13. Free general Radko Mladič !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že správně je Ratko Mladič

   Smazat
 14. Ano Ratko Mladič , ale to nevadí.Hlavně že víme co prováděl Nasir Orič v okolí Srebrenice.
  Vyvraždili 50 Srbských vesnic a čt nenatočí dokument. Natočí jen o Kosovských Albáncích , Krymských Tatarech,Sudetských Němcích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to proboha plácáte? Srebrenica je přímo typickou ukázkou srbské krutosti a zvůle, kde neváhali použít genocidu, aby se zbavili nepohodlného obyvatelstva a ukradli mu půdu. Vy se opovažujete plivnout na ty tisíce mrtvých a umučených a obrátit historii proti nim. Už jen tohle je ukázkou, jak zrůdná je vaše lživost. Jak jste nebezpeční a jak se my běžný lid musíme proti vám, sadistickým zrůdám schopným vyvražďovat celé národy, bránit. Nesmíme litovat ničeho. Vy jste nenapravitelně zkazili i svoje potomky, bude tedy s vámi všemi po právu naloženo.

   Smazat
  2. 7:06 Řídí se zrůdnou ideologii putlerizmu! Putler byl světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti již záhy poté, co po uchvácení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
  3. 9:48 kokote tapetářská

   Smazat
  4. 9:16 Už jsem to psal výše - tobě by k vytvoření podobně dokonalého textu nestačilo ani deset putleroffských univerzit včetně tý nejvyšší v Kremlu, rudprde!

   Smazat
 15. Ján Čarnogurský: Štefan Hríb, .týždeň, generál Mladič
  193
  Bratislava 30. novembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)
   
  Bolo to pred šiestimi rokmi. Šéfredaktor časopisu .týždeň Štefan Hríb nakrútil so mnou video-vložku do jeho TV-relácie Pod lampou o vojne v Juhoslávii. Po nakrútení sme sa ešte zostali rozprávať o Juhoslávii azda hodinu.
  Vytkol som mu, že opakuje len protisrbskémantry o vraždení Albáncov, ale vôbec sa nezmieni ako Albánci (či moslimovia) zabíjajú Srbov. Ku vraždeniu moslimských mužov v Stebrenici som mu povedal, ako moslimské milície zo Srebrenice v noci vyrážali do okolitých srbských dedín, vraždili tamojších obyvateľov, vrátane žien a detí. Po vykonaní diela sa vrátili do Srebrenice a tam boli pod ochranou vojenských oddielov OSN. Srbské oddiely Bosny pod velením generála Mladiča čiastočne za trest (predpokladám), čiastočne nevidiac inú možnosť ochrany Srbov v dedinách okolo Srebrenice, vtrhli do Srebrenice, zajali srebrenických moslimských mužov a za mestom ich postrieľali.
  Píšem „srebrenických moslimských mužov“, ale Srbi udávajú, že pred vojnou žilo v Srebrenici asi 30 % Srbov. Moslimovia (neviem uviesť iný názov) po vypuknutí vojny Srbov z mesta vyhnali a mnohých zabili.
  V juhoslovanskej vojne každá strana spochybňuje počet obetí druhej strany. Srbi spochybňujú počet zabitých mužov zo Srebrenice, moslimovia spochybňujú počet zabitých Srbov okolo Srebrenice. S počtami obetí preto nebudem argumentovať. Veď vo vojne sa nepoužíva podvojné účtovníctvo na zrátanie obetí.
  Ale medzi oboma stranami vojny v Juhoslávii je nesporné, že moslimovia zo Srebrenice v noci vyrážali z mesta a zabíjali obyvateľov dedín okolo, dediny ničili. Medzinárodný tribunál pre zločiny v bývalej Juhoslávii, zasadajúci v Haagu aj súdil veliteľa moslimskej polície v Srebrenici Nasera Oriča za vraždenie Srbov v okolí mesta. Nakoniec ho oslobodil nie preto, že by sa okolo Srebrenice nevraždilo, ale nemal za preukázané, že vraždenie riadil Orič. Holandský veliteľ jednotky OSN v Srebrenici pplk. Karremans uviedol, že okolo Srebrenice zničili 192 (srbských) dedín. Veliteľ vojsk OSN v Bosne a Hercegovine francúzsky generál Morillon vypovedal pred súdom v Haagu, že obsadenie Srebrenice jednotkami generála Mladiča bolo odplatou za výpady Bosniakov do srbských dedín v okolí.
  Štefan Hríb sa divil, že o tom všetkom nič nevie. Ja som sa divil, že ako novinár o tom všetkom nič nevie. Dohodli sme sa, že mu pošlem argumentáciu o zločinoch moslimov proti Srbom, ktorú si Štefan Hríb overí. Ak ju bude pokladať za vierohodnú, napíše o tom článok do .týždňa. Argumentáciu som mu poslal, kópiu prikladám. Asi po dvoch-troch mesiacoch som stretol Hríba v meste. Opýtal som sa ho, či pokladá argumentáciu, ktorú som mu zaslal, za vierohodnú a kedy napíše sľúbený článok do .týždňa. Odpovedal mi, že argumentácia je presvedčivá a článok napíše, keď bude vhodná príležitosť, napríklad výročie Srebrenice. Tak som teda čakal. Hríbov článok sa neobjavoval, ale .týždeň nepublikoval ani protisrbské články. Povedal som si, že aspoň toľko a nechcel som vyhrocovať tému.
  Asi pred rokom-dvoma Andrej Bán uverejnil v .týždni jednostranný článok o vojne v Juhoslávii, ale len na webovej stránke. Zase som si povedal, že ešte počkám. V poslednom čísle .týždňa z 27. novembra však .týždeň uverejnil v printovom vydaní článok o odsúdení generála Mladiča, opakujúci protisrbské obvinenia bez jedinej zmienky o tom, čo robili srebrenické milície. To už bolo veľa. Štefan Hríb nedodržal slovo, ktoré mi dal. Nejde len o dané slovo. Štefan Hríb sa spreneveril poslaniu novinára pravdivo informovať svojich čitateľov. Usudzujem, že to urobil, resp. neurobil z občianskej a novinárskej zbabelosti. Nemá odvahu vymaniť sa z pút politickej korektnosti. Americký hegemón by zle znášal, keby .týždeň uverejnil text čo aj len relativizujúci srbskú vinu.
  Tak je to s Tebou, Štefan.

  OdpovědětSmazat
 16. Jen se potvrzuje, že Haagský tribunál je na úrovni tribunálu lipského z dob vlády Adolfa Hitlera. Tak co chceme, je to podržtaška diktatury kapitálu a fanda militarismu, válek a zabíjení těch spravedlivých!

  OdpovědětSmazat
 17. Přesně tak největší zločinci dnešního světa usa pan Djokovič má naprostou pravdu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.