Reklama

neděle 17. února 2019

Dnes proti uznání "nezávislého" Kosova a porušování mezinárodního práva. Přijďte vyjádřit protest.

17. 2. 2019 PSnK
Protože stránky zapsaného spolku Přátelé Srbů na Kosovu jsou již několik dní "z technických důvodů" zablokované, zveme vás tímto na dnešní demonstraci proti uznání uměle vytvořeného státního útvaru "Republika ë Kosova". 

Jedná se o několikanásobné porušení mezinárodního práva a nevybíravý diktát supervelmoci. Přijďte s námi vyjádřit protest. Dnes ve tři u koně:


Za Přátele Srbů na Kosovu, z. s.
Mgr. Václav Dvořák
předseda spolku

65 komentářů :

 1. Som proti porušovaniu medzinárodného práva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle platné rezoluce RB OSN č. 1244 je oblast Kosova nedílnou součástí Srbska a "naše" kolaborantské vlády se tváří, že pro ně Charta OSN neplatí pokud poručí zločinecká vláda USA !! Petr Herout .

   Smazat
  2. Správně pánové souhlasím s vámi mezinárodní právo je usa ukradený.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tito poslední dva dementi nechápou, že jejich čas skončil. Finito! Odvezte je zpět do Bohnic a zvyšte jim dávku.

   Smazat
  6. 9.59 Pepku, zapomněl jsi zamečet "S USA NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK! TRUMP AKBAR!" Teď vyskoč a padni 3x do prostrace směrem v Washingtonu D.C.

   Smazat
  7. Pane Dvořáku, promažte to tady od toho debila!

   Smazat
  8. 6:41
   Ktorého?
   Medzinárodné právo je právem silnějšího.
   S většími zuby.
   Jako právo vůbec.
   Někdy si o tom u Engelse něco přečtěte.
   Američani říkaj: Law lies in the barrel of the gun.

   Když se podíváte na zdejšího předsedu, musí být jasné, že scénáristi seriálu 24 hodin měli ohledně Srbů pravdu.
   Svévolná, násilná hnusácká paka.

   Smazat
  9. Zřejmě uznávají myšlenku: Lepší je se mýlit s USA než mít pravdu už ne jen proti RF ale i proti ČLR, Íránu, Turecku … a brzy to bude i Itálie.

   Smazat
  10. 8:50 a 9:59 Ten kdo uznava Kosovo,musi uznat i Krym....Je to pokrytectvi,ktere z vas dela blbce...Pak musite vydavat "skreky" vsude...ale stejne vas nikdo nebere vazne

   Smazat
  11. 13:02

   Krym a Kosovo jsou dvě naprosto odlišné věci. Kosovo bylo stvořeno dlouholetým bojem prastarého albánského národa na své odvěké půdě proti útlaku srbských okupantů. Tento boj za svobodu a demokracii podporoval všechen svobodný svět a vznik Kosova byl uznán drtivou většinou národů OSN. Od té doby Kosovo rozkvétá a dává bezpečnostní záruky všem svým obyvatelům.
   Krym je nedělitelnou součástí prastarého národa Ukrajinců, který byl před očima vyděšené světové veřejnosti sprostě ukraden po krvavé invazi ruských hord během zimní olympiády. Od té doby byla pobyta většina místních obyvatel, která s invazí nesouhlasila. Tatarská komunita zanikla úplně. Krym upadá.

   Smazat
  12. 9:59 Ty vypadáš na etnického Turka, Sulejmane.
   A těm patřila půlka Evropy, nejen Srbsko či Albanie.
   A co chtít po poturčenci.

   Smazat
  13. 14:52 tu provokuje šířením okatých lží:
   1/ Albánci přišli na Balkán po Slovanech, prokazatelně nejsou "prapůvodními obyvateli",

   2/ Kosovo nerozkvétá, je to černá díra na evropské peníze, tedy na peníze i z našich daní. Dodnes jeden a půl milionu kosovských Albánců zpronevěřilo přes 60 Mld Euro.

   3/ na Krymu při odchodu ze svazku s Ukrajinou nebyla prolita ani kapka krve,

   4/ Kyjevská Rus je první státní útvar ruského národa. Kde že to sídlil ten "prastarý ukrajinský národ"?

   5/ Krym po té nuzotě a okrádání ukrajinských oligarchů konečně začíná normálně ekonomicky dýchat.

   5/ k žádné "krvavé invazi" na Krym nedošlo, protože ruská vojenská posádka , dislokovaná podle smlouvy na Krymu, nedovolila banderovským hordám na Krymu řádit, jako například v Kyjevě, Marijupolu či ve Slavjansku a následně třeba v Oděse.

   6/Tatry z Krymu vyhnal Stalin, protože ti džihádisté kolaborovali ve velkém s Hitlerem

   7/ nikdo na Krymu nebyl zabit, pronásledován. Naopak. Například 12.000 ukrajinských námořníků válečného loďstva přešlo na ruskou stranu a rezavějící ukrajinské válečné kocábky nemá kdo odtáhnout do ukrajinských přístavů. Ukrajina upadá.

   Provokující blbečku, tečka.

   Smazat
  14. Bola to cielená provokácia Pepka Vyskoča14:52. Aleďakujem pane za stručný súhrn okolností a udalostí, ktoré sa okolo tejto problematike stali. Ešte ma zaujala otázka nakolko sa takýto trollovia zvyknú oháňať Budapeštianskym memorandom, čoby záväzným dokumentom, aby z toho vyvodili svoju domnienku porušenia medzinárodného práva. Budapeštianske memorandum bolo podpísané prezidentmi. V čase referenda na Kryme bol však prezident tkzv. Ukrajiny zvrhnutý. Bola tu právna kontinuita, alebo nie? Ďalšia vec: okupáciou juhoSrbskej provincie Kosovo bola porušená rezolúcia 1244 BR OSN. Je Budapeštianske memorandum dôležitejším dokumentom právne nadradeným nad uzneseniami medzinárodnej organizácie, keď rezolúcie OSN porušovať možno a beztrestne a za údajné "porušenie" Budapeštienskeho memoranda sa vyhlasuje na medzinárodnej scéne sanción voči slobodne vyjadrenej vôli Krymského a Rusského národa? Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  15. KOSOVO JE SRBSKO a kdo tam nepatří do PEKEL !!!

   Smazat
  16. KOSOVO = THRACIA! THRACIA = SHKIPÄTARIA (ALBÁNIE)

   Smazat
 2. Srb rozpoutal válku v bývalé Jugo.Zcela po právu dostal po držc..., tak dnes za to musí nést následky. Ta demonstrace bude velký kabaret co, přijde Vyvadil a dáááálších 10 zoufalcu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě bych jich bylo alespoň o jednoho více. Jsem bohužel z východního koutu naší země, ze Slezska, takže je to pro mě trochu z ruky, ale jako bych tam byl se všemi účastníky. Kosovo je nedílnou součástí Srbské republiky a je mi úplně fuk, co si o tom myslíte. Vykám Vám záměrně, protože tykání je určeno jen pro ty, co vyznávají slovanskou vzájemnost, tradiční slovanskou víru (nikoliv židokřesťanství) a kulturu. Pravdu nikdo z nás nemůže ani upálit, ani překřičet, ani přepsat, ani ohnout, ani uplatit. Pravda prostě je.
   Jan, Havířov

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Válku rozpoutali Chorvatští Ustašovci, podporovaní Německem. bv

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Bude třeba pozvat Srba i k nám do naší vlasti aby nás slušné lidi zbavil výše uvedené žumpy.

   Smazat
  6. Pane Dvořáku, promažte to tady od toho debila!

   Smazat
  7. Bylo nás nejvíc, co se kdy při této příležitosti na Václaváku sešlo. Přišli lidé z různých politických stran. Všechny nás spojil protest proti porušování mezinárodního práva. V neděli 24.3. se opět sejdeme na pietním aktu před srbským velvyslanectví u příležitosti 20 výročí "humanitárního bombardování". Přijďte. Bude nás plná Mostecká a českým náckům praskne cévka.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 9:32 a 9:52 dva izolovaní dementi na vymření skončíte v propadlišti dějin.

   Smazat
  10. 10:09 Ano, ale jednalo se přeci o válku proti Stroddardem definovaným podlidem, ohrožujícím naši civilizaci! Tito rudí podlidé jen změnili žargon a místo "oboustranně nespravedlivých" dnes píší o jakých si prý "nezákonných" válkách! Jenže války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
 3. Bomba článek! Jak se západ v prdel obrátil. Proč je zakázáno se rozmnožovat. A proč je kapitalizmus dobrý sluha, ale zlý pán vedoucí ke zkáze lidstva.

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201902179221550-Madarsko-miliardy-sex-otrokyne-verbovani/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ty vole, to nevymyslíš. Podpora porodnosti je ve feministické hantýrce "reprodukční fašismus"!

   https://www.theguardian.com/commentisfree/2019/feb/13/women-bodies-brazil-jair-bolsonaro-hungary-victor-orban

   Bolsonaro v Brazílii zrušil ministerstvo pro lidská práva a nahradil ho ministerstvem pro rodinné hodnoty! Mistrovský tah! Bůh rozhrnul nebesa a posvítil přímo na Brazílii. To bychom potřebovali jako sůl.

   Smazat
  3. 10:12

   Brazílie má díky socialistům hodně obyvatel v hmotné nouzi, kteří mají spoustu dětí, protože tam se děti rodí právě ve favelech. Myslím, ze právě tito lidé by mohli dostat příležitost zde u nás, kdybychom jim zabezpečili slušný život v dostatku. Myslím, že Balsonaro by zcela určitě souhlasil.

   Smazat
  4. 10:10 Proč to řešit tak složitě nějakou migrací? Jako zdegenerovaná bílá huba z východu zvol mnohem rychlejší řešení! Běž se upálit jako Palach na Václavák!

   Smazat
  5. 10:23 Myslím, že Bolsonaro by ti nařezal na prdel, že by ses tejden nepoznal.

   Smazat
  6. Je to o hodnotách ve společnosti. Já jsem chodil s holkou, která říkala těhotenství "mít červa" a oklepala se přitom hnusem. Dneska si o ní myslím, že to byl magor. Ale dalo by se říct, že to byla svým způsobem taky feministka, i když se k nim nehlásila.
   Nemít červa je in. Režim to přímo vyžaduje! Pokud klade společnost přílišný důraz na individualismus (který je základem kapitalismu), musí počítat s tím, že vymře, nebo bude vytlačena jiným etnikem, což je to samé.

   Smazat
  7. 10:10 Proc by melo Cesko prijimat migranty..staci kdyz debily vylifrujeme do Afriky at se tam predvedou...Genofond se nam pak procisti

   Smazat
  8. Správně. Zemanovi voliče na Saharu, Afričany namísto nich.

   Smazat
  9. Zase špatně. Ty jsi nedával pozor ve škole nebo na to nestačíš abys pochopil o co jde slušným lidem.

   Smazat
 4. Za tohle bojuji rudi dedeckove:

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-ekonomika-delnici-komunismus-prezident-si-tin-pching.A190212_101622_zahranicni_dtt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Miroslav Sládek to nedávno (v rozhovoru na Sputniku) definoval naprosto přesně, že je dnes svět naruby - kapitalizmus na východě, socializmus na východě. V takové Americe by dělník ve stejném postavení dostával potravinové lístky a oblečení zdarma :-)

   Smazat
  2. Sorry, oprava: "socializmus na západě"

   Smazat
  3. 13:09
   Na Západě že jsou firmy v celospolečenském vlastnictví? To jsou ale novinky...

   Smazat
 5. Za tohle bojují liberální pedofilové:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-zadna-matka-a-otec-Pokrokove-francouzske-skolstvi-zavadi-uplne-jine-kolonky-570786

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:31 A vy věříte těmto slintum par. listum? Pokud ano, tak vás lituji.

   Smazat
 6. Stačí jeden "erdogan" a jsme všichni v prdeli. Velká albanie
  podle toho blba co se tady tak snaží, vznikla už před Osmany. Přitom je celý Balkán poznamenaný osmanskou invazí nejen do Evropy. Ano, Albánci jako národ mezi řeckem a Balkánem, byli
  svébytní, dokud nepadli pod jho islámu v osmanské říši.

  OdpovědětSmazat
 7. je třeba vědět jednu věc, a to že, že za osmanské říše na Balkáně se platila zvláštní daň za to, že jste byl křešťan a dále jako křesťan jste nemohl zastávat vyšší pozice na úřadech třeba ve městě, kde jste žil. Zatímco Srbové si svoji víru uchránili, Albánci kolaborovali a přešli na víru svých okupantů, to samé bylo s Bosňáky, takže Srbů si člověk musí vážit, na ty druhé musí plivnout

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Albánci přivandrovali na Balkán po Slovanech. Zbylo na ně místo v horách, úrodné nížiny už byly obsazeny. Stali se loupeživými, přepadali sedláky v nížinách, aby přežili zimu. Za osmanské vlády odešli od křesťanství (pravoslaví) a přijali islám z čistě prospěchářských důvodů. Po každém srbském protitureckém povstání Albánci obsazovali srbský majetek.
   Podle tureckých soupisů obyvatelstva na začátku 15.století nebyl na Kosovu ani jeden Albánec!!! Samá slovanská, tedy srbská jména.

   Smazat
  2. Poturčenec horší Turka!

   Smazat
  3. Vychcaná Albánska lůza. Moja sesternica sa vydala za nejakého juhoslovana z pohraničia. Ten vravel že nech sme radi že tu máme "len" cigáňov. Každý si môže domyslieť, že čo tým chcel v stručnosti povedať o tom biologickom odpade ktorý v súčasnosti okupuje juhoSrbskú provinciu Kosovo. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. 9:33

   Tady jasně vidíte ten šovinismus. Jak si vůbec může někdo dovolit urážet jiné etnikum, a jak si může dovolit používat Romy na nějaké negativní přirovnání? Bez Romů by se zdejší společnost zcela zhroutila, buďme rádi, že zde jsou alespoň oni.

   Smazat
  5. 13:55 - ukázkový hlupák! Proč to píše? Za to mu snad ani socani na ministerstvu vnitra nic nedají.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tak ti Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
  8. 7:50 Aspoň je vidět, že rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z!

   Smazat
 8. Bylo nás 498. Víc jak na tebe.

  OdpovědětSmazat
 9. Odpusťte nám bratři Srbové za zradu a souhlas s bombardováním Srbska a Černé Hory.Nikdy nesmyjeme ruce od krve vašich dětí a ostatního obyvatelstva. Poslední kapkou byl náš prezident Venca bombarďák a jeho humanitární bombardování,které se zapsalo do evropských dějin. Naše sdělovací prostředky a tisk nás informovali jednostranně o válce v Jugoslávii. Naštěstí máme ten internet který má i jiné informace,takže vime co se děje. Dokonce vaše zatajení Oděského masakru ,které jste nám zamlčeli nas utvrzuje ve vaší obektivnosti.

  OdpovědětSmazat
 10. 15.23 Vidíš jakej jseš idiot!!! Co měl pan Havel společného s bombarddováním Srbska společného? NIC. Jen tak mimochodem, to bomb. Srbu bylo naprosto v pořádku. Ten kdo vyprovokoval válku a zpusobil smrt tisícu lidí si tohle zasloužil.A za tu Oděsu muže Rus, naštěstí mame i jiné informace z internetu co ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvrhlík a alkoholik Havel označil leteckou agresi proti Jugoslávii jako "humanitární bombardování" v rozhovoru pro francouzský Le Mond. Velmi nechutné.

   Později ještě dopisem štval svět do války proti Iráku. Víme jak to dopadlo. Opět nechutné, zločinné počínání.

   Tvoje sviňská nátura, anonyme 10:09 se neprojevuje jen urážkami, ale tím že se snažíš hodit oděský zločin spáchaný banderovci na Rusko. No to je fakt vrchol!

   MM

   Smazat
  2. V Jugoslávii začali střílet Slovinci (poprava neozbrojených rekrutů jugoslávské armády na rakouských hranicích před kamerami ÖRTV), následovalo ustašovské napadání srbské menšiny v Chorvatsku, pak muslimské násilí na Srbech v Bosně, vyvražďování celých vesnic, celých srbských oblastí. Pak přišla otevřená agrese Albánie na Kosovu, řádění teroristické kosovsko-albánské UČK a nakonec bombardovací agrese USA a jejich nohsledů z NATO.

   10:09 je správně označeno za odpornou ulhanou svini.

   Smazat
  3. 10.09
   Je mi tě moc líto.To bude z toho,že se díváte jen na zprávy na čt a jejich webový portál.
   Anebo jsi 100% kavárník,což bude pravda. Tak jak byly komouši zarití Ruský vlezdoprdelové,tak dnes jsou USA vlezdoprdelové.

   Smazat
 11. Na youtube nám píšou Srbové. Vzpomínají Dalimilovou kroniku, pomoc našich vojáků v první sv.válce. Příjezd T.G.Masaryka z USA do vzniklé republiky se Srbským pasem.

  OdpovědětSmazat
 12. Doporučuji zhlédnout neodvysílany dokument Uloupené Kosovo .
  https://www.youtube.com/watch?v=MDmecdkTSGI

  OdpovědětSmazat
 13. 21:48 Vy musíte být velké hovado, pokud tady propagujete tu Srbskou lež.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uloupené Kosovo je objektivní dokument. To vám potvrdí každý voják KFOR, který tam sloužil.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.