Reklama

neděle 10. února 2019

EU to vyřeší!?

Ivan David
10. 2. 2019
V čekárně ležely na stolku dnešní noviny. Dnešní Dnes. Nahlédl jsem a narazil na známou tvář MUDr. Olgy Sehnalové, MBA: „Evropa dvojího metru nemá budoucnost“, hlásal titulek. To mě zaujalo. Na co asi přišla po deseti letech v Evropském parlamentu usměvavá lékařka z Kroměříže? Začetl jsem se: „V posledních letech vyplouvají v EU stále zřetelněji na povrch rozpory, které se obracejí proti ní samotné.“ Jako hlavní vidí „propast mezi bohatými a chudými“ a jako hlavní důsledek, že lidé v produktivním věku odcházejí za lepším. Po jejich odchodu „chybějí lidé“. No to je svěží myšlenka!


Ale ne ze slohové práce žáka deváté třídy... Autorka dospívá k názoru, že „Našim národním zájmem proto musí být zásadní snižování ekonomických a sociálních rozdílů mezi zeměmi EU… a vyrovnávání životní úrovně…, aby lidé k odchodu neměli důvod.“

Jak na to? „Hodnoty vytvořené v této zemi“, nemají odtékat ve velkém do zahraničí, soudí autorka. Proto „sociální demokracie na úrovni EU podporuje boj proti daňovým praktikám, které umožňují vyhýbání se placení daní nadnárodních firem, proti tzv. daňovým rájům“. Pokračuje: „Nastavení celoevropských pravidel k zabránění daňovým únikům musí být pro Českou republiku prvořadý úkol… Pokud to nedokážeme, povede to k politice škrtů a konkurenci na úkor pracovních a sociálních podmínek.“

„Musíme se zasadit o Evropu, kde nebude místo pro dvojí metr. Konec dvojího metru v odměňování za stejnou práci… Dvojí metr nesmí existovat ani vůči podnikům, ať v průmyslu, v zemědělství, nebo ve službách… EU si musí zamést před vlastním prahem! Jinak jí nebudou lidé věřit!“, varuje autorka. „Možná bude existovat, ale bude příliš slabá na to, aby ovlivňovala dění okolo sebe v dnešním nejistém světě. Jako sociální demokratka vidím místo České republiky uvnitř EU, kterou chceme spoluvytvářet, ne ji bořit.“

Mnu si oči. Ne, nezdá se mi to. Tolik naivity po deseti letech v Europarlamentu…

Není snad deklarovaným hlavním principem EU „volný pohyb osob, kapitálu, zboží a služeb“? Volný, rozumějme svobodný, tedy bez jakýchkoli překážek. A tak svobodní lidé volně odcházejí… Když chce jeden klub fotbalistu z jiného klubu, musí zaplatit. Ale bohaté země za lékaře, inženýry a kvalifikované pracovníky neplatí nic. Kapitál svobodně odchází z chudých zemí do bohatých, od nás ročně přes 350 miliard korun – to odpovídá třetině rozpočtu. Obchodní řetězce volně a svobodně diskriminují místní zboží a volně sem proudí to jejich, a místní průmysl tiše zaniká.

Zato montovnám se daří, proto tak velké starosti „kapitánů průmyslu“, aby zde pracovní síla zůstala levná. Česká vláda nesmí podporovat vlastní průmysl a zemědělství, to odporuje zákonům EU. Smíme se jen dívat na degradaci vlastní země. Ti blbější využívají možnosti tleskat. A recept evropské sociální demokracie? No přece „zůstat uvnitř“. Evropská unie není řešením problému, ale jeho příčinou. Byli jsme přijati, abychom se nemohli bránit.

Ne, nejsme na tom tak špatně, pokud jde o odchod lidí, kterým nelze v rámci systému nabídnout nic, aby se vrátili. Bulharsko, Rumunsko, Polsko, Lotyšsko jsou na tom mnohem hůř. Ukrajinu nezachrání, že v EU není, když nejen EU podpořilo majdan a hluboký úpadek země, aby jí bylo možné vykrást. Pokud jde o míru vykrádání země „volným pohybem kapitálu“, nemáme ovšem v Evropě konkurenci.

Alois Rašín zavedl na počátku první republiky tzv. „domestikaci kapitálu“ – tady podnikáš, tady plať. To se nemůže líbit těm, kteří bohatnou nejrychleji a své daňové ráje budou chránit do roztrhání těla. Kdepak, na tomhle stojí Evropa a naivní MUDr. Sehnalová na tom nezmění nic, ani kdyby se naklonovala. Ne, Evropská unie je projekt ke zhoubě Evropských národů. Nejdříve těch chudších. A ti, kteří jsou u kormidla, rozhodně tím kormidlem neotočí.

Evropská unie je také velmi užitečná, ovšem jen pro ty, kteří parazitují na rozvratu, který v mnoha zemích prohlubuje. To je většina těch, kteří vládnou ekonomicky, politicky a propagandou.

81 komentářů :

 1. ...v 89 roce jsem si přál vylepšení tehdejšího hospodářského a politického systému..snad něco jako tzv. třetí cestu...ale NE systém, kterej z nás udělal všestrané vazaly západu...obávám se, že kdyby přišla krize a prázdné montovny, tak se tady požereme vzájemně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidi tenkrat necinkali klicema, kvuli nejake svobode a demokracii. V komunistickym kriminale stejne nikdo nevedel, k cemu je to dobry. Lidi tenkrat cinkali klicema proto, ze dobre vedeli, ze u nasich zapadnich sousedu si kazdy muze dovolit z platu koupit video a na nem si poustet nejnovejsi Emericke sraCZky, primo z halivudu. Kdyz takto hloupemu stadu nekdo rekl, "ale to si tu musite zavest kapitalismus", tak vsichni volili V.Klause, jako pominuti a byli z nej pokadeni, az za usima. Neni proto treba za tim, co si dnes musime zazivat nic jineho, nez klasicky wohnoutismus a vseobecne blbstvi. Jak ale tehdy prohlasil (uz notne opily) K.Kryl: "...a nejhorsi forma blbstvi, je blbstvi institucionalizovane". Na tuto nejvyssi formu blbstvi, jsme si vsak museli par desitek let pockat, dokud nas nevzali do elitniho klubu ...EU. :-)

   Smazat
  2. Pres spolehlivej po leta zdokonalovanej DEMOKRATICKEJ FILTR se dostanou do vlad a uradu do cela statu JEN TY NEJHORSI ZMIJE .. A jejich posluhove musi se kvalifikovat jen jako tupy nejblbejsi nad jine stado dobytka , ktere buci jak se jim poruci..
   Demokratickej system se po staleti zdokonaluje...
   proto vsichni musi do demokracie at chteji nebo ne.
   Kdyz nechteji tak masakry na ne.../Srbsko treba/.

   Smazat
  3. No kdo si myslí že šlo o zlepšení naší situace je naprostý blázen!

   Smazat
  4. Možná pozornosti trochu uniká nová hospodářská politika SRN, která to, co nám 15 let pěstmi vnucovala teď pro německé firmy zruší.

   Žádná ochrana před monopoly, naopak teď došli k názoru (nebyli ti Němci vždycky úplně pitomí a nenaletěli už dvakrát "americkým" bankéřům na jejich průhledné triky?), že musí ty SVOJE německé monopoly rozvinout na úroveň těch amerických.

   Jsme zpátky u bagdádské dráhy.
   Nový dějepis paní von der Leyen (její první úkol) už nám Koudelka zavádí.
   Francouzi si před Mutti klekli a teď tedy hospodářské vzepření se USA.

   USA si to jistě zaslouží, ale praxe bytí pánem světa s sebou nese zkušenosti a schopnosti, s kterými si Němci zas jednou poradí jako s angloamerickými bombardovacími svazy.

   Pryč od nich.
   Mitteleuropa, Intermarium, jakákoli konina chcete je lepší, než být německý spojenec.

   Musím najít starý externí disk, na kterém mám všechna pokračování seriálu o geopolitice, který kdysi v devadesátých letech zprodukovali Francouzi (s německým podílem a jazykovou mutací) pro Arte.
   Z 90% pravdivý a užitečný, předbruselské zboží.
   Evropa nebyla vždycky hnusácká, prasácká a zkrachovalá.

   Smazat
  5. Pí.doktorka, je možná dobrá lékařka, v soudnosti má však mezery. Má naivní následovatelku...

   „První český terorista je oběť dezinformací. Některé výroky politiků porušují zákony,“ říká česká muslimka Eman Ghalebová,

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prvni-cesky-terorista-je-obet-dezinformaci-nektere-vyroky-politiku-porusuji-zakony-rika-ceska-muslimka-ghalebova-65905?seq-no=14&dop-ab-variant=&source=clanky-home

   Jak vypadá mirumilovný Islám v realitě.

   https://youtu.be/AHb7T554178

   Smazat
  6. @jura 0:50 Ano, tak to přesně bylo.

   Smazat
  7. 10:01 Pokud by byla dobrá lékařka, tak se věnuje svému ušlechtilému povolání. Místo toho produkuje tuny papíru a opakuje fráze. Vybrala si to dobrovolně, protože EU je systémově korupční projekt pro rozvrat a zglajchšaltování evropské kultury.

   Smazat
  8. Anonymní 10. února 2019 10:01

   Shlédnout těžko: „Jak vypadá mirumilovný Islám v realitě.“?

   ••••••••••

   „Následující obsah byl identifikován komunitou YouTube jako nevhodný nebo urážlivý pro některé diváky.
   Stratená Európa - návšteva v imigrantských getách. Desivý reálny dokument o rozklade Európy.
   LifeNews Slovensko

   Některé funkce jsou u tohoto videa vypnuty.
   V důsledku reakcí uživatelů jsme zablokovali některé funkce, například komentáře, sdílení nebo doporučená videa, neboť toto video obsahuje materiál, který může být pro některé diváky nevhodný nebo urážlivý.“???

   ••••••••••

   Čalfoidi cenzorně plnili svůj úkol, poté co oni vše shlédli! Pro ostatní nevhodné! O tom si chci jako dostatečně starý, rozhodovat sám! To je podobně pokrytecké jako chování katolické církve v Polsku, která musela jako PRVNÍ shlédnout film "Umučení Krista" od Mela Gibsona a poté film Polákům zcenzůrovat, jako pro ně nevhodné, neuvěřitelná DRZOST ...


   HUAWEI®

   Smazat
  9. PRESIDENT ODS KLAUS DOBŘE VĚDĚL CO DĚLÁ ZAVEDL

   zcela úmyslně a cileně "kapitalismus bez přivlastků".
   Věděl,že nikdo v ČR pořádně nevi co to je a to trvá tak dodnes.Podivejte se kolem neni tu ani jediný intelektuál,který by řekl všem ovčanům,že nemohou donekonečna ignorovat svůj Národni program voličů,kde je hned v prvnim článku návod jak tu svini odoperovat a zabit!

   Smazat
  10. Neni to jenn Kapitalismu. Jako predtim se Slovensky potkani podhryzai do ceske vlady a vysledek byl ,Okupace. Dnes se odehrava uplne to same. A vysledek at si kazdej poridi sam...

   Smazat
  11. 0:37
   Říkáte něco podobného, o čem píše americký historik James Krapfl v knize Revoluce s lidskou tváří. Hovořil s pamětníky, studoval archivy a na tehdejším převratu (na jeho původních záměrech , tradovaných veřejnoostí, nikoli na dnešním stavu) nachází cosi dodnes aktuálního (nesplněného). Za největší paradox považuje to, že Občanské forum a pozdější HZDS provedli rozbití státu, což ani jedni neměli původně v úmyslu. Kniha je přeložena do slovenštiny i češtiny.

   Smazat
  12. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor!

   Smazat
  13. 15:30 tapetujete to tady stále stejným nesmyslem, kde urážíte nejen vlastní národ ale i národy další vulgarismy v úrovni všestranně omezeného křupana, který náhodně a bez sebemenšího pochopení tu a tam něco posbíral z protinárodní propagandy. Jste mravně i kulturně naprosto zaostalý.

   Smazat
  14. 10:06 Pouze kmeny, pouze kmeny! Z těch zde uvedených do stadia vývoje možného označit jako "svrchovaný národ" dospěli pouze Němci ...přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu kmene místních čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Páč oni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou a nemuseli nikomu nic závidět a někomu se furt klanět! Slovanští čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit. Patří za Ural

   Smazat
 2. Jedine co MUDr. Sehnalova resi, je jak znovu ziskat mandat poslance EP.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to ano ale pro retardované. Ten blábol o hodné EU je vskutdu výživný

   Smazat
  2. Třetí cesta musela být zničena. M.j. proto byla rozbita Jugoslávie.

   Smazat
  3. Lepší je komunistka ze Starého Jičína než kdokoliv s dožluta oranžovou růží. Proboha, nenechte se zase oblbnout.

   Smazat
  4. Jura, trefa do černého. Po deseti letech úporného hájení zájmů EU a jejího majitele ze zámoří na úkor Českého národa a jeho Otčiny dospěla MUDr SEHNALOVÁ k otřesnému poznání, že MUSÍ SEHNAT a to nutně, dost retardů z české kotliny pro své znovuzvolení a tak vyrukovala s tím, co opožděncům po dekádě šlendriánu může začít docházet. Navíc se o svoji kategorii voličů, freecoolINů, čtenářů Novinek, Reflexu, věrných Čt... musí podělit se Štětinou a spol.

   Paní doktorka by nám měla vyprávět nějaké méně známé pohádky z "Tisíc s jedna noc". Třeba tu, "Jak chudý loupežník v Evropě ke štěstí přišel", nebo "Pravdivé příběhy z Nové říše mešit za polárním kruhem"...

   Smazat
  5. Jen blázen si před 30 roky mohl myslet, že nás čeká něco lepšího. To, co nás čeká mi bylo jasné už tehdy. Myslel jsem si, že se národ zbláznil. Už si to nemyslím, už to minimálně 20 roků vím. Blázni nemají budoucnost, tedy ani národ v české kotlině. Heidrichova vize se nelítostně naplňuje.

   Smazat
 3. PANE DOKTORE DAVIDE POPISUJETE SITUACI HEZKY,DOBRÁ

  a co by se stalo,kdyby vás čistě teoreticky lídé navrhli na presidenta,zvládl by jste ty svoje voliče podporovat v jejich konáni podle jednotlivých článků vznikajiciho Národniho programu občanů no třeba hned toho článku č.1,kde je čistě teoreticky praktický návod jak se zbavit kapitalismu bez přivlastků,který vycházi z gangsterismu
  a nahradit ho

  STÁTEM SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI,KDE VLÁDA PŘEJME ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU?

  Tak co dáte našemu zubožovanému národu a brzy zničenému státu šanci?
  Domorodci se už už se prý obávaji,že žluté vesty budou muset brzy kupovat na lizing!
  No je to slovo do pranice pane doktore nebo nás všechny brzy za ty kaciřské myšlenky upáli či zabásnou,co myslíte ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Dr ma zase ale zkusenosti jine -tepla /studena Ze prej byli s Chocholouskem kamosi.A aby neklouzali na dlazdickach pri kure meli specielni obuv

   Smazat
  2. PANE 2.14
   Takže vy nám tu píšete skrytou šifrou,že se pan doktor schová a bude tiše jak pěna,aby neuklouz?
   A pokračováni rabováni ČR má pokračovat dál,prý mu to poradil jeho kamarád Chocholoušek,tak jste to myslel?

   Smazat
  3. PANI SEHNALOVÁ MEZI ŘÁDKY PÍŠE VE SKUTEČNOSTI TOTO

   Moje partaj ČSSD v České republice je obyčejná banda zbabělých A NESCHOPNÝCH podpindostniků,kteři nejsou ve stavu dát něco poptřebného a normálniho dohromady,kromě svých sraček typu ministr zahraniči.

   PROTO JÁ JDOUCI VE STOPÁCH PANA KELLERA TO BUDU ŘEŠIT PŘES EU A UVIDITE TEN FOFR KDYŽ MĚ ZVOLITE,
   ŽE ANO?

   Ta dobrá žena stále ještě nepochopila,že bude držet hubu a krok jinak poleti!
   Ovšem mohla by i přejit na stranu hadžiho Putina,který zařizuje,aby špatni muslimani létali vzduchem i bez koberců,ale to by byl teprve malér zejména pro ministra zahraniči a celou ČSSD!

   Smazat
  4. OTÁZKA NEZNI EU TO VYŘEŠI,ALE KDO TO BUDE ŘEŠIT

   prakticky všechny zdejši články a i diskusni komentáře popisuji jen situaci,která je všem z alternativy známá a autoři se obraci se snad na někoho" neznámého" kdo ji má řešit.
   Maji to být prý politické subjekty,které si občané plati.
   Ty všechny jak občané poznávaji až po TŘICETI LETECH degradovaly na majitele moci,kterou jim volbami stači s pomoci zmanipulovaného tisku a tv zubožovaným domorodcům ukradnout a pak zcela jednoduše bezmocné domorodce okrádat vadnými zákony a toto nebude mit prý NIKDY konec,zvláště když občané se dále budou domnivat,že to za ně "NĚKDO" doposud neznámy bude řešit.

   OPAKUJEME Z OSV.TO SE NIKDY NESTANE.

   pokud ovšem domorodci nepochopi,že cilem zmanipulovaných zástupců je vést ČR do rozvojové banánové republiky a to se nesmi zastavit.
   Za dobu fungováni tzv demokrtacie se nenašla žádná skupina intelektuálů,kteří by se alespon snažili hledat řešeni.
   To přináši skoro monopolně nepolitická špíčka Společnosti voličů zkratka OSV.

   JSOU TU PRVNI ČLÁNKY NÁRODNIHO PROGRAMU S REVOLUČNIM OBSAHEM.kDO ASI NECHCE NA PŘ.

   článek č.1,kde je návod jak se zbavit kapitalismu baz přivlastku chomoutu vycházejiciho z gangsterismu, nasazenému ovčanům presidentem ODS,

   Kdo asi nechce článek č.2,kde je popisována možnost zajištěni a to skoro okamžitě a skvělé

   OPRAVDOVÉ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIIE

   s možnosti podilet se na moci a ovlivnit tvorbu připadných vadných zákonů a zajištujici dnem i noci dialog TEDY OPRAVDOVOU PŘIMOU DEMOKRACII mezi verchuškou tedy majiteli ukradené moci a VŠEMI OBČANY ,což u nich těch dnes občany nenáviděných zmrdů vyvolává panický odpor a strach!.

   Dalši články jsou ještě silnějši a nebudeme je znovu a znovu opakovat,stejně je tudáváme co pět minut za okázalé ignorance těch, kterým jsou určeny!!

   Nepsaným zákonem inteligence národa je nalézat řešeni situace tam,kde si občané nyni už domorodci nedokáži očividně sami poradit.

   To vedeni OSV jako jediné v ČR udělalo sestavenim článků NÁVRHU Národniho programu voličů zkratka NPV.
   Je s podivem,že něco skvělého jako je NPV si daji zdejši lidoví komentátoři a občané podrývat vnitráky ČSSD,kteří tu posilaji jakésiho RADOSTU a ten škodolibě pod sebou řeže větev, na které sedi Tim,že mu ovčané naleti a dokonce srovnávaji jako by jim byl ukraden nejen volebni hlas,ale i rozum s OSV proto,že opakujeme domorodcům donekonečna,že maji zahájit diskusi o tom jak chápou jednotlivé články NPV a to ve vlastnim zájmu a včas !

   Beztoho,že si lidovi komentátoři a občané včetně své inteligance nemá smysl pokračovat plně v řešeni a připomináme voličům,že jim kromě jich samých jak jistě dřive nebo později poznaji, NIKDO SPĚCHAT NA POMOC NEBUDE!

   Smazat
  5. NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze Rasa pánů a Rasa otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí typu místních užgryndaných čechomužiků! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."
   Jenže podstatou existence tzv. Nové republiky je požadavek (nejen politické, ale i ekonomické) rovnoprávnosti, tedy v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit. Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem? I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! No a válkou je i konkurenční a třídní boj! Není to sice to pravý ořechový, ale má to shodné znaky, tedy vítěze a poražené! Nepřipouští degeneraci, smír a z něho plynoucí průměrnost ...

   Smazat
  6. DEMOKRACII V ČR ZAJIŠTUJE JEN SPOLEČNOST VOLIČŮ OSV

   v tom máte pravdu!
   Je totiž přitelem velkých mužů a žen,jimiž se mohou stát všichni,kteři maji odvahu přicházet se svými čerstvými a zároven skvělými myšlenkami,aby se tak stali jejimi vůdci.
   V cestě jim stoji rádoby kandidáti na diktátory jejichž vzorem je pan HITLER,který nemá ani hrob.
   Skutečná pravice,,která by dokázala zajistit vizi

   STÁTU SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI KTERÁ PLATI 10 EUR NA HODINU NEEXISTUJE!

   Velkým mužem se brouku můžete ještě stát,ovšem měl by jste opustit ještě včas svoje neomarxisty a přidat se mezi skvělé aktivisty OSV!

   Tam najdete tu správnou vizi ČR a Program,
   KTERÝ NEMÁ NIKDO KROMĚ OSV!

   Smazat
  7. Já žasnu nad tím nepokrytým rasismem, jehož představy nás posouvají zpět snad o nějaké tisíciletí - "Rasa pánů versus rasa otroků". Kam se asi řadí pisatel se svou rodinou? Právě tito pisálci snad jediní s kapitálem a militaristy propagují vyhlazovací války, aby se dalo kolo dějin otočit zpět. Tyto jejich představy naopak těm myslícím přibližují realizaci ideí Karla Marxe. A lidstvo musí doufat, než ti zastánci rasismu své hrátky s lidstvem prohrají.

   Smazat
  8. 11:29 Karel Marx samozřejmě vycházel z přirozeného (dnešní politický korektní pisálci by napsali "dobového") rasismu. Jeho popis židovské role v kapitalismu je známý - "prapodstatou žida je čachr a jeho odstraněním tak odstraníte současně i žida" - https://www.marxists.org/cestina/marx-engels/1843/101843.htm

   O úsilá slovasnkých kmenů státi se národem měl také mínění jasně utvořené! Češi a jiné kmeny zničily v zájmu reakční a přežilé ideje nacionalismu německou revoluci! Přestože nemohou existovat mimo Německo, jehož jsou kulturní součástí. - https://eurozpravy.cz/magazin/223209-kdo-byl-otec-komunismu-karl-marx-s-delniky-do-kontaktu-neprisel-sam-zil-jako-kapitalista/

   Smazat
 4. Stále častěji si jako odpůrce komunistů začínám bohužel říkat, v čem komunisti neměli pravdu?! Do parlamentu EU, je to jasná volba. Jsem volič ANO, ale už nebudu riskovat, kolik "Teličků" se zase dostane do EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:55 Komunisti měli pravdu ve všem, čemu jsme se tenkrát smáli.

   Smazat
  2. 0:55 Ano naprosto s vámi souhlasím a naprosto stejně to udělám. Jediná volitelná strana do EU parlamentu jsou komunisti.

   Smazat
  3. Co je horší? Volby ignorovat nebo legitimizovat něco, s čím zásadně nesouhlasím? Myslím tím Evropský parlament.

   Smazat
  4. 12:28 Ignorovat by bylo špatné. To tu lidé bohužel dělají už spoustu let, ale takhle se EU ani nezruší ani nezlepší. Tím jen posílí tu druhou stranu. Je to to nejhorší co udělat. Naopak, chtělo by to stoprocentní účast, pak by Teličkové, Štětinové a Jourové neměli šanci. Protestovat neúčastí je nesmysl.

   Smazat
  5. Máte pocit, že těch našich 21 zastupitelů má nějaký vliv? Celkový počet europoslanců je 705, naši se tam musejí cítit jako kapka v moři.

   Smazat
  6. Ad 13.03
   Nemá právě neúčast symbolizovat skutečnost, že je nám celá EU u prdele? Když už ji nemůžu změnit, alespoň ji nepodporuji svojí volební účastí. A právě velmi nízká volební účast tuto EU znevěrohodňuje neboli delegitimizuje. Zkrátka nemá oporu v občanech, ztrácí legitimitu.

   Smazat
  7. 13:30!
   Našich 21 euospratků nemá vliv, i kdybychom je násobili deseti. Nejde o vliv, ale o střet ideálů a názorů (mravných, nemravných). Ono se špatně vládne před oponou s pravdivými kulisami na jevišti. Pak dav diviaků vnímá pouze ty kulisy (stoické piedestály pravdy) a nějak mu uniká děj divadélka a nebo ještě hůř neuniká, ale odmítá se s tou pohádkou ztotožnit.
   Pro úplně blbé: jsou li politici buď maňásky nebo kulisami děje, měli by alespoň vzhledem připomínat ty, které jsme si do divadélka zvolili. Ten kontrast na jevišti by byl hroznější než brněnská fraška s ježišem znásilněným muslimkou (nebo to bylo naopak?).
   Dnes se kulisy přemalovávají z rudé na oranžovou, pak na hnědou a skončí u satanské černé za potlesku dementního publika (nácti a ceti letých debilů). Dobře jim tak, bude to jejich svět autootroctví a slouhovství páníškovi.
   DTSS

   Smazat
  8. Právě že mám problém se ztotožnit ne s pohádkou, ale s parodií na demokracii, která má vsugerovat myšlenku, že existuje nějaký evropský lid, patrně nějaký budoucí evropský pseudonárod. A proto se radši vzdávám účasti v této šaškárně s tím, že si jsem velice dobře vědom toho, že dávám volný prostor těm, kteří volí např. Jaromíra Štětinu.

   Smazat
  9. Když nepůjdeme k eurovolbám, vyklidíme pozici různým Štětinům, Teličkům, Jourovým a podobné sbírce protispolečesnkých, protinárodních kreatur! To chcete připustit, aby nám čeští zástupci a český eurokomisař z Brusele dál káleli na hlavy?!

   Leo

   Smazat
  10. Ad 10.2. 18:16
   Leo, pro Vás je důležitější, aby nás v europarlamentu nezastupovaly protinárodní kreatury, pro mě je zas hlavní se této šaškárny, této parodie na volby, nezúčastnit. Jinak se voleb pravidelně účastním, jenom europarlament mám ve zvyku vynechávat.

   Smazat
  11. Quo vadis Telička?11. února 2019 23:11

   Ad 18:16:
   Ano, odkud jde, kam jde a co tam bude dělat, ten zaprodanec za bruselské eura?! Ano, odkud jde, kam jde a co tam bude dělat Telička - ten zaprodanec za bruselské eura?!
   Telička je býv. člen KSČ, ODS, teď je v ANO.
   A jakáže je ta raketová kariéře Pavla Teličky, nar. 1965, Washington, USA. Pochází z rodiny zazobaného českého komunistu - diplomata Františka Teličky, který působil na velvyslanectví ČSSR ve Washingtonu.
   Mladý Telička vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze. Vstoupil do KSČ a jako mladý komouš tak „tvrdě makal“ rovnou na MZV ČSSR.
   Je nepřehlédnutelný eurohujer a pokaždé se tvrdě tlačil k valovu. Vždyť už od r. 2014 je český europoslanec, od 1.1.2017 místopředseda Evropského parlamentu a V.-XI.2004 člen Evropské komise.
   Telíčka také zrádně hlasoval na podporu klimatických uprchlíků:
   • http://pravyprostor.cz/eu-otevre-hranice-pro-miliony-klimatickych-uprchliku
   • www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich
   • www.novarepublika.cz/2018/02/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o.html#more
   Telička na Wikipedii:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka
   (bez komentáře)

   Smazat
 5. Rašín stahoval peníze z oběhu, dělal "reformy". Nastoupil Hitler, začal vyrábět to, co lidé nepotřebovali k životu a bylo po krizi. Masaryk dělal jenom zástěrku šmejdům. Nic nového, vše se jenom opakuje, ti šmejdi dělají to samé dokola.

  OdpovědětSmazat
 6. Cist nase politiky je za trest

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:44!
   Souhlas, ale co místo toho čtení, že by věšení?
   DT

   Smazat
  2. ĎURO VY TRULO,STAŇTE SE KAZATELEM ČLÁNKŮ NÁRODNIHO NPV

   pokud pochopite co tam stoji a začneto to šiřit poserou se naši námi zvoleni chcipáci,kteři se pokaždé proderou k moci podvodem vztekem a uvidite u nich přiznaky infarktu a to je začátek,že brzy za sebou budou tahat jen nožku a ne ovčany!

   Smazat
 7. ČSSD už léta pracuje na svém sebezničení. To není jenom naivita, ale i lenost, hloupost a neschopnost rozpoznat a přitáhnout schopné lidi. Ovšem ještě smutnější je návrat ODS na výsluní, strany, která už své kvality jasně v minulosti prokázala. Přesto stačí pár let a lidi zapomenou a znovu těm jejich kydům věří. Piráti zatím, kromě žvanění, také mnoho neukázali, takže ono je to těžké volit na základě několika načančaných frází.

  OdpovědětSmazat
 8. Pravidla jsou nastavené tak, že jsme kolonii západu a kolonii západu zůstaneme. Na Václaváku jsme si vycinkali, že máme čtvrtinové platy, ale vše od vody počínaje, přes potraviny a ostatní máme dražší, než je to na západě. Jsme taková b.bci, že když Američani to v Afganistanu vzdali a už odcházejí, my tam navyšujeme stavy, místo toho, aby jsme řekli, že když Američani už vyjednávají s Talibanem svoji kapitulaci, nemá cenu tam strašit. Tady je vidět, že ti mrtví padlí Češi v Afganistanu zahynuli úplně zbytečně jako žoldáci Amerického zbrojního kapitálu. Bude zajímavé až to Amici rozjedou ve Venezuele, půjdeme tam opět umírat za Americké zájmy s tvrzením, že ve Venezuele se bojuje za Prahu. Jinak mimochodem se podívejte na Seznam, kde jej vlastní Soros a už tam začínají uveřejňovat články odsuzující Čechy za tvrzení, že každý muslim není terorista, ale každý terorista je muslim, což je naprostá a zdrcující pravda. Do Evropy proudí muslimové v milionech a až jich bude víc než Evropanů zatočí nám krkama.

  OdpovědětSmazat
 9. Muslimské náboženství je v EU potřeba. Méně jak 20% jich věří v Darwinovu evoluci. Náboženství je potřeba znovu v koloniích prosadit. Jen v kostele nám řeknou co si máme přece myslet. Podobně jako v SSA. Účelové řeči politiků pro jejich znovuzvolení nás pak nebudou tak iritovat.

  OdpovědětSmazat
 10. Sehnalové známá tvář? Poprvé jsem ji spatřil někde,tuším na PL, když socani oznamovali, že jejich úspěch v minulých volbách bude obhajovat Poc a Sehnalová. Jakoby si mysleli, že ti, které na svých zádech do EP dotáhl Keller, mají šanci. Poc možná, ten byl občas vidět, ale Sehnalová je pro 100% lidí noname. A nedostane se tam ani jeden z nich, tím si může být doktorka jista, takže její výkřik v MF byl labutí písní a může se vrátit ke svým pacientům. Bude ji tady potřeba, jak správně píše, doktoři odcházejí....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha, proč se ta ženská nechala najmout antikomunistickou a tudíž trochu dohněda, dožluta a domodra přibarvenou stranou, která byla určena pro barvoslepé hlupáky? Politici, kteří vrcholově reprezentují tuto stranu, svůj národ nenávidí a neustále vymýšlejí, jak nám ublížit, aby se zalíbili našim úhlavním nepřátelům. Když náhodou někdo proklouzl spolehlivým sítem, jako náš upřímně naivní doktor David, do roka ho smetou. Paní doktorka to může dotáhnout spolehlivě tam, kde populární profesor z Místku. Ztratí autoritu a lidé mu přestanou důvěřovat.

   Smazat
  2. Jenom to ne, s jeuropraxí do české ordinace, zárodek holokaustu Čechů!
   DT

   Smazat
 11. Snad v eu volbách vyhrají vlastenecké strany diktaturu eu nechceme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ale musíte zvednout (_!_)(_!_) a místo na sjezdovku jít volit PROTI zprofanovaným ŠMEJDŮM. Je to namáhavější, než brečet do klábosnice;-).

   Smazat
  2. 10:41 Hele já nebrečím ale konám v rámci možností.

   Smazat
  3. Stoprocentně nevyhrají. A kdyby náhodou lidé nebyli sami dost hloupí aby nevolili vlastní jařmo, tak se to zase "nějak zařídí"...pan Kalousek a jeho debil blok s tím přece má bohaté zkušenosti.

   Smazat
 12. Evropská unie vyřeší problém dvojího metru tím, že zavede zákaz výroby a používání dvojmetru. Jako bychom je kretény neznali.

  OdpovědětSmazat
 13. A co na to naši eurohujeři, kteří tak ochotně hlasovali pro vstup do EU a ještě stále z toho nevystřízlivěli?
  Nejsem sice ani politolog ani nevlastním VŠ diplom, ale už tenkrát při hlasování mi bylo jasné, že celá EU je na nás ušitá bouda. A my jsme ještě jak ovce čekali až skončí přechodná období aby nás naši "ochránci" vzali na milost. To co dnes dostane každý migrant bez dokladů, na to jsme museli čekat 7 let. Je mi blivno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě štěsti,že tu máme rozbiječku EU tu německou kancléřku,která si na to vzala svého prý termoboye makarona,aby ho přiležitostně obrala o jeho atomové pumy!
   No nebude to možná dlouho trvat a ten sralbotka si obleče žlutou vestu své havarie.
   Vypadá to,že i my tu budeme brzy kupovat ty žluté vesty,dřive než budeme mit tak málo peněz, že si je musime dát na lizing!

   Smazat
 14. Jako dneska slyším ten komentář největšího vyžírky odborářských rekreací, když se pracovníci ředitelství PSVS houfovali před generální demonstrací sametové revoluce. Ukázal na kývající se kyvadlo na základech Stalinova pomníku, pohledem z Pařížské ulice a prohlásil : "Takhle tam zhoupnem všechny komunisty" Prostě nejsme jako oni.V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 15. Užitečný článek!
  Ani doktorka nemá patent na rozum, natožpak rozumbradové typu J. Hrušínského. Taky je možné, že je paní pouze hlásnou troubou myšlenek, které nás mají dovést do ještě většího područí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:54 Myšlenky bych tomu zrovna neříkal, to je moc nadnesené. Voni jak tam pokuřujou ve foyer, chodí po chodbách nebo třeba na wc, tak mezi sebou praktikují newspeek. A něco z toho holt paní doktorka praktikuje, pokud za ní přijde nějaký novinář. Ona je to zřejmě praktická lékařka.

   Smazat
 16. Ta neskutečná kráva vystudovala na doktorku a káže něco jako o odbornosti a odchodech kvalifikovaných pracovníků.
  Asi b y se mněla zamyslet sama nad sebou. Stejně jako mnozí doktoři v parlamentu a senátu. Vystudovali pro ideu lehkého života a poté zjistili, že ještě lepe se daří v politice. Tak by mněla držet hubu a ne ještě nasírat lidí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen to,ona by se měla začit modlit

   k Národnimu prograMu voličů,jinak ji nemá cenu volit z důvodu onemocněni na NAKAŽENI NEMOCI zvanou IGNORANCE NÁS VOLIČŮ!

   Smazat
 17. Chudí chtějí být bohatí a bohatí ještě bohatšími. To je přece zcela normální a vede to až k astronomickým sociálním rozdílům. Čert nosí na větší hromadu, a proto je nutno výšku hromady nad utčitou mez omezit, případně nošení na velkou hromadu hodně ztížit. To by ovšem nesměla platit tato liberální úatava a liberální zákony. Ano, kapitalismus pro firmy do 50-100 zaměstnanců je pro společnost zdravý, nad tento limit nutno zavést tvrdý státní dohled. On by si každý rozmyslel kšeftovat s miliardami. A ještě něco, liberály typu Kroupy zavřít za protispolečenskou činnost.

  OdpovědětSmazat
 18. Po léta od nás odtékají nehorázné peníze. To je nezpochybnitelný fakt. To znamená, že prostor pro daleko spravedlivější mzdy, než se reálně vyplácí je značný. Za třicet let fungování kapitalismu u nás už snad vůbec nikdo nerozporuje skutečnost, že k navýšení mezd dochází výhradně "silou".Buď musí dojít k neřešitelnému problému s udržením zaměstnanců a nebo je direktivně zvýšená minimální mzda. Nic jiného nefunguje. Situace, kdy celoplošně chybí pracovní síla se stává velmi zřídka a většinou trvá krátce, poněvadž zaměstnavatelé lobují za narušení trhu s pracovní silou importem ještě levnější síly,než je ta místní. Pokud tedy politici mají zájem na zvyšování životní úrovně obyvatel, pravidelně zvyšují minimální odměny za vykonanou práci. A tady můžeme hledat kořeny nízkých příjmů. Politici na zájmy zaměstnaných z vysoka kálí a přednější jsou zisky zaměstnavatelů. Ostatně naprostá většina politiků mimo výkon státní funkce ještě podniká (případně rodinní příslušníci), takže hájí prvořadě své zájmy. Jak může např. premiér souhlasit se zvyšováním mezd, když sám (momentálně teda jako ne) zaměstnává desetitisíce lidí? To je přeci nesmysl. Existuje nějaká směrnice z Bruselu, jaká zde má být minimální mzda? Asi těžko. Takže je jen naše rozhodnutí, jaké tu jsou mizerné mzdy. Je jen naše rozhodnutí, že nízkopříjmoví nemůžou reálně změnit zaměstnání z důvodu neskutečně represivní politiky ÚP. Bruselu je naše mzdová, stejně tak i sociální politika naprosto u zádele. Jsme bezohledný dobytek především vůči sobě navzájem (viz. např. naše existenční minimum). Tam spočívá jádro našich problémů, ne v Bruselu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No dobrá dobrá,proč si nechcete pane lidový komentátore všimnout návrhů řešeni z dilny vaši OSV a kde se vysvětluje v NPV přična nizkých platů v ČR a je tam v článku 4 přesný popis nápravy!
   Kdo má vaše nářky podle vás řešit?

   Smazat
 19. Milý pane, absbsolutně nesouhlasím, aby se nařizovala nějaká výše mzdy a výše daní vůbec ne. Teď jsem se díval na nějaký šot, jak si farmář zautomatizoval kravín a nepotřebuje žádnou lidskou sílu. Tak to dopadá, když nekompetentní zasahuje do přirozeného vývoje. Nejvíce jsou biti ti nejslabší. Naopak, nejprogresivnější jsou ti malí kapitalisté, ti velcí jen shromažďují mamon a ničí ty slabší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:34 Zřejmě se mýlíte, když tvrdíte, že ten farmář po zautomatizování svého kravína nepotřebuje žádnou lidskou sílu.
   I ten farmář je lidská síla, musí být při jeho řízení někým nahraditelný, kravín nefunguje jen "sám o sobě", ale je součástí daného zemědělského procesu, atd....

   Smazat
  2. Rudo,můžete nesouhlasit s čimkoliv ,ale bez návrhu řešeni je vaš nesouhlad jen pára nad hrncem!

   Smazat
  3. Tyto socdemácké pojmy a nápady jdou mimo mě a vždycky jen lidem komplikovaly život. Například na každé stavbě přibývá nanažerů, zatímco tu a tam někde maká ojedinělé skupina cikánů. Při zvýšení mzdy se prostě dovezou ukrajinci nebo mongolové.
   Nemlich je to v supermaketu. Český doplňovač regálů už není pomalu vidět, s orientací na tmavší pleť se začínají množit krádeže a u regálů si dávají dostaveníčko celé rodiny. Kam se ovšem podějí až přijde technologie Amazonu i sem.
   Blbost je tak velká, že pod vidinou peněz si někdo plete i nesouhlad s nesouhlasem. Jdi se vole napást, když máš nesouhlad.

   Smazat
 20. Tohle stojí za shlédnutí:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZWhACiHXlPE

  https://www.youtube.com/watch?v=IyBLrSye4hY

  OdpovědětSmazat
 21. Každý nemocný - klietn vám řekne, že paní doktorka je velmi špatnou lékařkou, ale dobrou političkou, politici vám řeknou přesný opak. Pro nemocné postrach stejně jako pro politiky. Ale tento jev není u nás vůbec ojedinělý, spíše naopak je na tom postaven náš stát a s těmi ostatními to nebude lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezky píšete,ale přemýšlel jste i o návrhu řešeni?

   Smazat
  2. 18:32..řešení již bohužel neexistuje.Celý český národ "naši spojenci" programově dostali ve všech směrech do tak hlubokých sraček,že už není cesty jak z toho ven.Jsme odsouzeni živořit jako překladiště a montovny s umírajícím školstvím a byla nám naordinována závislost prakticky ve všem.Nic již nemáme,nic pořádného nevyrábíme a už se ani neuživíme.Státnost je ztracena a národ pomalu a jistě bude"rozpuštěn" v rámci Evropy.Budou překresleny naše dějiny a zakomponovány do jiného kontextu. A tak pomalu zanikne ČR.A proto poděkujme "sametu" za tuto hvězdnou budoucnost.

   Smazat
  3. Vcelku pochopitelný vývoj. Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit. Patří za Ural ...

   Smazat
  4. PRO 20.42
   KAŽDÝ DEN A KAŽDOU MINUTU VÁM ŘEŠENI NABIZI OSV

   Společnost voličů,jejiž jste členem!
   Nemůžeme tu všichni za to,že si hrajete na ignoranta a výsledkem jsou zoufalé komentáře, které jsou rajskou hudbou pro režimni podpindostniky ,jimž může hrozit vyhubeni nebot serou všechny občany a nepřestávaji!
   To si už domorodci ČR začnou uvědomovat více a více a budou hledat dále jak z toho ven ,přičemž na to existuje už prvni návrh PROGRANU!

   Smazat
 22. Bingo:
  jura10. února 2019 0:43

  Jedine co MUDr. Sehnalova resi, je jak znovu ziskat mandat poslance EP.
  Tento parazit má z našich daní měsíčně cca 0,5milionu Kč a chtěl by tedy Sehnalová -pokračovat v životě jako prase v žitě dál a o to jí jde.Na nás,kteří to prase živí sere z vysoka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Vždyť jen takový eurokomisář má nejméně 0,7 milionu Kč měsíčně.

   Smazat
 23. Nepotěšili jste mě, ani já vás nepotěším.EU využívá toho co jsme ji dovolili. Nechci šířit lži, ale mám z našich massmedií informaci, že Polsko si vyjednalo lepší přístupové kvóty v zemědělství. Francouzi nám neukradli vodu, to my jsme ji Vaolii prodali za hubičku. Handl s nájemními byty či s ubytovnami nám nepředepsala EU, to udělali Češi Čechům. OKD a Mosteckou nerozfrcal žádný cizinec. Osobně pokládám EU za molocha, ale mám pocit, že se moc hodí zdejším šikulům, aby se za ní mohli skrýt. Když třeba čtu, že Škoda Transportation dodala Praze 250 tramvají za 19.2 miliardy, tak mi hrůznou stojí vlasy. Máme tu dokonalý nepořádek, jakékoli náklady se zdůvodní a když ne, tak to přikazovala EU a my postavíme z jejich peněz lavičku s vodotryskem a cyklostezkou. Máme krutý boj v Parlamentě o školní obědy, ale záměrný propad kurzu koruny za bilion nikdo neřeší. Máme nesmyslný stavební zákon, tak ho prostě zrušíme a otevřeme brány pro nenapapané developery a pápá zemědělská půdo. Proto nezbývá než se zlobit na důchodce, kteří "projídají budoucnost naších dětí". What e good idea !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.