Reklama

sobota 9. února 2019

Euromarxisté a Macrobama

Martin Koller
9. 2. 2019
V rámci pokračování článku na téma Venezuely, oligarchů a jejich slouhů ZDE, bychom si mohli připomenout, že Venezuela měla ve vztahu k zahraničí dost pohnuté dějiny, stejně jako mnohé latinskoamerické země. Asi stejně, jako naše země ve vztahu k pangermánům a jejich staleté agresi a okupaci, kterou se v současnosti snaží realizovat v kolonialistické EU pod pláštíkem svobody, demokracie, lidských práv a multikulturalismu.


Publikace "Státy a území světa" uvádí, že území obývané indiány objevil roku 1498 Kryštof Kolumbus, čímž začaly problémy. Roku 1528 prodal španělský král území Venezuely bankéřskému rodu Welserů, čímž začala brutální kolonizace a oligarchizace. Ve stejné publikaci se uvádí, že po většinu dějin země od jejího objevení byla země ovládána vojenskými diktátory. Za vlády vojenského diktátora Juana Vicenta Gómeze, který vládl po 27 let (1908-1935) se Venezuela dostala pod politickou a hospodářskou kontrolu USA. Údajně tím byla zabezpečena prosperita, nicméně autor skromně neuvádí pro koho. Pro převážnou většinu obyvatel určitě ne. Zde bych krátce odbočil domů a připomněl, že oligarchové a cizáci se mám snaží prosadit za budoucího prezidenta zeleného Lojzu generála Pavla, který je pravděpodobně schopen udělat pro svoje zahraniční pány cokoli. Propaganda a komedie už pomalu začíná. S její pomocí a při nechuti mnohých voličů myslet, je Pavel schopen nahradit komické prezidentské kandidáty typu Drahoše a Horáčka, či vyslovené slouhy cizáků Fischera a Hilšera. V roce 1999 získala Venezuela na základě referenda oficiální název Bolívarská republika Venezuela na památku bojovníka proti španělským kolonizátorům Simona Bolívara.

Když se podíváme na aktuální přístup USA, EU a českých politiků k Venezuele, vidíme pokračující přehlídku porušování mezinárodního práva. To se bohužel ze strany EU a NATO stává běžnou formou jejich mezinárodní politiky, přičemž EU na tom obvykle prodělá. Je zbytečné připomínat Bosnu, Kosovo, Srbsko, Libyi, Sýrii a protiruské sankce. Dále afroislámskou invazi, která je porušením zákonů a dohod EU, počínaje Dublinskou smlouvou. Tolerování nacismu a fašismu na Ukrajině a v Pobaltí, které jsou v rozporu s evropskými zákony. Opakované porušování základní listiny lidských práv a svobod, stejně jako prvního článku smlouvy NATO. Hlavně, když oligarchové vládnou a vydělávají. Z tohoto hlediska je opravdu ilustrativní, že euromarxisté, kteří se snaží afrikanizovat Evropu, mají ve Venezuele zcela opačné snahy. Tam podporují vesměs bílou oligarchii a brání tak zvýšení životní úrovně většiny míšenců, černochů a indiánů. Hned je vidět, že jsou to zásadoví a pravdomluvní bojovníci za svobodu, demokracii, lidská práva proti rasismu v čele s ideovým vůdcem Sorosem.

Byrokrati v EU, stejně jako převážná většina jejich českých poskoků odhlasovali, že právoplatným prezidentem Venezuely je opoziční vůdce Guaidó. Prezident Zeman ho devótně pozval dokonce na návštěvu naší republiky. Možná aby se poučil, jak vládne evropský oligarcha a rovnou pokračoval ve studijní cestě do ráje oligarchů na Ukrajinu v doprovodu hvězdy euromarxistů a předního slouhy oligarchů Petříčka. Je třeba se zeptat, na základě čeho podporují euromarxisté a slouhové cizáků nevoleného prezidenta. Nikdo nezvolil prezidentem tuto figurku, kterou příznivci prezidenta Madura označují jako Macrobamu (Macrona s Obamou), tedy typického protinárodního slouhu oligarchů a jejich nadnárodních korporací. Odmítl se zúčastnit voleb, které prohlásil za zfalšované. Kdyby si byl jistý, mohl by požadovat nové volby, jenže ty by pravděpodobně prohrál, takže se koná zrežírovaná komedie. Je to stejné, jako kdyby se k fotbalovému zápasu nedostavil jeden tým, takže prohrál kontumačně, ale jeho kapitán se prohlásil za vítěze. A rozhodčí ve Washingtonu, Bruselu a jejich místní slouhové tento názor a podvod potvrdili. Jedná se o vzorový globální podvod a porušení mezinárodního práva. Přitom ve Venezuele neexistuje nějaký násilný teror, který by opozici bránil v účasti ve volbách. Naopak, prezident Maduro zakázal ozbrojeným silám používat vůči opozici zbraně a nařídil odebrat vojákům náboje. Aby se mu nedostalo stejné odměny jako Janukovičovi, který nechal ubíjet bezbranné policisty na Majdanu a poté ho málem zavraždili. Ostatně celý vývoj ve Venezuele připomíná kombinaci Chile a Majdanu, Nicaragui, tak trochu i Španělska druhé poloviny třicátých let. Kdo má zájem o širší informace k tomuto tématu, může se v archivu seznámit s pořadem Casus Belli na Slobodnom vysielači Myjava z 6. února.

Současná krize ve Venezuele je vyvolaná jednak chybami ve vedení státu, jednak záměrně vytvářenými problémy ze strany opozice a především ze zahraničí. Zde si stačí připomenout stávku autodopravců v Chile, která rovněž vyvolala problémy s nedostatkem potravin. Zásadní je odmítnutí převzetí venezuelské ropy z tankerů v USA, což ovšem nemůže trvat déle, než několik měsíců. V USA mají zásoby nafty do dieselů na tři měsíce. Venezuela může prodat ropu do Číny, ale to by trvalo dlouho a navíc platby v dolarech mohou při zúčtování stejně zablokovat americké, nebo evropské banky.

Dalším problémem je zablokování části venezuelského zlata v hodnotě údajně 1,2 miliardy dolarů v britských bankách. Jeden se diví, jak si mohli uložit zlato v zemi, která je považována za americkou nepotopitelnou letadlovou loď u evropských břehů. Obecně bychom mohli mluvit o krádeži a vzpomenout si, jak britské banky vydaly československé zlato německým nacistům v roce 1940. Každopádně je zvláštní, že bojovníci za demokracii a lidská práva se snaží znemožnit venezuelské vládě prodej zlata, které nashromáždil jako státní rezervu z prodeje ropy prezident Chávez, a použít na nákup potravin pro hladovějící obyvatelstvo. Téměř by se toto tažení proti civilistům dalo označit jako terorismus s cílem zabíjet hladem. Zde bychom si mohli připomenout úžasnou potravinovou politiku českých vlád, která nás dostala z potravinové soběstačnosti osmdesátých let do totální závislosti na dovozech. Nelze se divit, jestliže oligarchův Agrofert pěstuje řepku v rámci ekologistických podvodů, komedií, a především svého zisku, místo potravin pro občany, kteří ho radostně volí a podporují. Britští oligarchové možná čekají, zda se vlády ve Venezuele nezmocní opozice, která umožní zprivatizovat venezuelský ropný průmysl a zlato rozprodá za nějakou nekrytou měnu, jako zmizelo naše, včetně sbírky prstýnků od občanů z roku 1968.

Podle zahraničních statistiků, nikoli ruské propagandy, nesouhlasí 83 % obyvatel Venezuely s americkým vměšováním do jejich vnitřních záležitostí. Venezuelská armáda je poměrně početná (150 000 pozemní síly, 8 600 letectvo a 23 800 námořnictvo). K tomu 75 000 příslušníků národní gardy a 100 000 milice. Na latinskoamerické poměry je dobře vyzbrojená většinou moderními ruskými tanky, obrněnou technikou, bojovými letouny a protileteckými systémy. Samozřejmě je zde, jako kdysi v Chile a ve Španělsku, otázka loajality generálů. (opět si můžeme připomenout Pavla, jeho služební přísahu a jeho dlouhodobou snahu zatáhnout naši zemi do jaderné války s Ruskem v cizáčkem zájmu) Velení venezuelského letectva údajně podporuje vzbouřence. Nicméně tamní terén s dostatkem hor, džunglí, řek a bažin, spolu s tropickými vedry a hmyzem by nebyl pro americkou námořní pěchotu nedělní procházkou. Armády evropských slouhů by se patrně nezúčastnily, nanejvýš symbolicky. Už v současnosti nedokáže rozpočet přesahující 600 miliard dolarů zajistit základní funkce americké armády, takže se musí každoročně navyšovat. Je proto otázkou, zda si mohou USA dovolit další nekonečnou válku.

Důležitým faktorem je rovněž vojenská smlouva Venezuely s Bolivií o vzájemné podpoře v případě vnitřního ohrožení i útoku ze strany cizí země. Bolívie je sice vojensky slabší, ale již v současnosti se hlásí početní dobrovolníci na podporu prezidenta Madura. Kromě toho nějaká americká vojenská intervence, či spíše agrese by nebyla ze strany latinskoamerických zemí příliš vítaná. Politická podpora pučistů sluhovskými politiky v EU jako základ pro ozbrojenou agresi na faktech nic nemění. Šedesátá léta latinské Ameriky s vojenskými diktátory vyškolenými v USA jsou dávno minulostí. Spojenci venezuelského prezidenta jsou rovněž Rusko a především Čína, která má společně s Itálií ve Venezuele rozsáhlé investice, neboť se snaží ještě před vypuknutím globální krize realizovat přebytečné americké dolary. V přístupu k Venezuele je každopádně vidět neschopnost, nesamostatnost a podlézavá ubohost převážné většiny evropských i českých politiků, kteří jako slouhové oligarchů dělají pravý opak toho, co hlásají svým voličům.

44 komentářů :

 1. Se z toho stejně zblázníme, ono nám nestačí organizovat vlastní volby, my je budem organizovat ještě různě po světě. Tady se hlasy kupují, Kalouskovi kdyby nepomohly neověřitelné hlasy ze zahraničí tak je namydlenej, v domovech důchodců volí, aniž by věděli, že jsou volby, ale my se budem montovat do Venezuely o které víme akorát to, že podle Amíkû někde zaručeně existuje.

  OdpovědětSmazat
 2. VOJÁKOVI KOLLEROVI DĚKUJE NEPOLITICKÁ OSV ZA DALŠI ČLÁNEK

  který zpřesnuje pohled na Madurovu Venezuelu,který zdá se nikdo líp prozatim neuměl napsat.
  Uměl by jste se ujmout i ČR a jeji začinajici Revoluce Společnosti voličů-OSV jejiž jste členem a to dřive než nám VŠEM zavřou zobáky cenzurou a budou se snažit instalovat naše duše do basy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu důstojnikovi KOLLEROVI radši napište,že se jedná o úplně neviný sběr informaci o švýcarské armáde,jeji organizaci atd proč je schopna do 12 hodin se sprvchnout na svou obranu,aby stovky let se nikomu nevyplatilo ji lézt do kožichu!

   Smazat
  2. Švýcarsko je systémově nedostupné, protože tam sídlí část globálmí elity. Nějaké flinty ve skříních jsou jen tvorba informačního pole pro idioty tvého typu.

   Smazat
  3. pro 11.47

   Dřistalo ,
   dej tu svoje informace o Švýcarské armadě a když to neumiš tak zalez a počkej co na to sestavi ta nepolitickou Společnost voličů,aby ti to pověsila na frňák,stejně to jsou kabrňaci s tou revoluci co je potřebná a kdoví co ještě.
   Tak neotravuj a čti si jejich seznam na naše tzv zástupce co má název NÁRODNI PROGRAM a je OK.
   Ty nechceš,aby padnul ten kapitalismus bez přivlastků, co?
   Kdo si zrádče přiznej se !

   Smazat
  4. MÁME TU PRVNI INFO O SKVĚLÉ ŠVÝCARSKÉ ARMÁDĚ

   dost by nás tu zajimalo,jestli je to pro zubožované občany ČR "něco" a kdo má k tomu jedno jaký názor at ho taduy dá!
   Ono bude určitě na internetu článků vice, tak se voliči ptejte zda chce vláda dát do pořádku naše zbrojovky vyrobit pořádné kulomety,nebot jdou prý řeči,že i kdyby nakoupila kdesi použité děla tak je stejnš nemá kdo obsluhovat!
   Kdybuy jsme sami vyráběli zas obrněné TATRY a minomety,mohli bychom je prodávat zas státum,které se rády perou nebot jsme pro mir!

   https://www.euportal.cz/Articles/1742-svycarska-armada-sila-schopna-skutecne-rychle-reakce.aspx

   Smazat
  5. Brilantní analýza, shrnující stručně a logicky všechny podložené skutečnosti, nutné k objasnění a porozumění problému. Díky, A.Š.

   Smazat
  6. 9. února 2019 12:29
   tvoje zbytečná starost Švýcaří do dobře ví.
   Žádná neutralita a zbraně ve stříni je nechrání tak jako "mezizárodní banka" dostupná všem i teroristům.
   Prostě peníze vládnou světem.
   Jenom ty chudáku si myslíš, že nějaká domobrana. Ta je dobrá tak při útocích nepřizpůsobivých v případech jako je u nás když selže státní správa, soudy, policie a pod.
   V.V.

   Smazat
  7. Pane V,V, musim se tu smát jak jsem vás rožhavil do běla a vy podpindostnik režimu jste asi oběti ohlupovadel zvláště české televize.
   Zkuste tam požádat,aby dali poučny film v tomto směru,známý je na př SKRYTOU ŠVÝCARSKOU KRAJINOU,budou vás hnát svinským cenzornim krokem.
   Oni si už začali uvědomovat co hrozi ,že jim nebude stačit jen ukrást voličům hlas zmanipulovaným tiskem a tv museli k tomu rozbit načisto i armádu ČR,aby se náhodou beton řopíků na hranici zničeho nic přestal rozpadat a byla tu sila,která znamená i svobodu a ne otroctvi a ničeni státu donekonečna!

   Smazat
  8. 1:38
   Asi jste ospalý, nebo blbý, nevím. Určitě vím, že nejsem podpindosník a čt. určitě steduji méně než VY. Síla české armády pokud se proti nám postaví sousedi. Jako na začátku druhé sv. války je prostě naprosto irelevatní. To jen idioti si představují že se dá tento stateček bránit. Spěte dál a sladce.
   V.V.

   Smazat
  9. Pane V.V.pokud jsem vás urazil,tak jsem to tak chtěl!
   Všichni vime,že žádnou armádu NEMÁME.
   Každý si přes ČR jezdi jak chce a můžeme na ně vystavit jenom holý zadek a za to nás ještě zavřou.!
   Slyšel jsem,že se to dá řešit jakýmsi Národnim programem,kde v článku č.8.stoji prý návod jak udělat NATO pro ČR zbytečným.
   Prý se dá na tom vydělat miliardy a my se z nich prý budeme snad nit jako ve Švýcarsku.
   Jsme národ tak chytrých domorodců,že vymyslíme všechno.
   Kvůli tomu tady asi zvou i toho CHOLERU tak uvidime jak se to rozvine a neposereme se z toho!
   Nevite o tom sám nic,přeci tu byla o tom přednáška a plukovnici popisovali jak to zařidit,tak proč by to nemělo jit?
   Já tu přednášku neviděl, škoda,že tu nejsou někde vlevo odkazy,aby na ně šlo jen kliknout a fungovalo by to , kdesi to zmizelo.
   Ono totiž to vymyslit a náprava může chvili trvat a studium toho co se s naši operetni ARMY děje taky!
   Čim vice hlav tim vice rozumu a nabeton už někdo uvažuje co dělat,no přidat se můžeme,ne?

   Smazat
 3. Prezident Zeman na Barrandově bohužel nemluvil pravdu.
  Fakta:
  Maduro vyhrál všeobecné svobodné tajné volby s 68 % hlasů, s velkým náskokem před druhým z kandidádů s 21 % (tento kandidát se také hlásí k odkazu bývalého prezidenta Cháveze). O takovém procentu a podpoře obyvatelstva se může Zemanovi, Trumpovi, Macronovi a dalším jenom zdát. Část opozice, která má po posledních parlamentních volbách v prosinci 2015 v tomto orgánu většinu, do prezidentských voleb svého kandidáta nepostavila a neúčastnila se jich – jejich rozhodnutí.

  Článek 231 venezuelské ústavy: „Zvolený kandidát se ujme funkce prezidenta republiky 10. ledna prvního roku svého ústavního období přísahou před Národním shromážděním. Jestliže z jakéhokoliv důvodu prezident se nemůže ujmout funkce před Národním shromážděním, udělá to před Tribunálem nejvyššího soudu.“ Jelikož současné Národní shromáždění ovládané opozicí odmítlo opětovně zvoleného Madurovi umožnit jeho přísahu na této půdě, Maduro postupoval podle Ústavy a přísahu složil před Tribunálem nejvyššího soudu. Aby nebylo pochyb, složil rovněž přísahu před Ústavním Národním shromážděním.

  Ústava neumožňuje, aby Juan Guaidó se prohlásil prezidentem. Článek ústavy 233: „Případy absolutní nepřítomnosti prezidenta republiky jsou: jeho smrt, jeho rezignace nebo jeho odvolání rozhodnutím Tribunálu nejvyššího soudu, jeho trvalá fyzická nebo psychická neschopnost potvrzená lékařským konciliem jmenovaným Tribunálem nejvyššího soudu a se schválením Národního shromáždění, opuštění úřadu potvrzené Národním shromážděním. Pokud by došlo k takové absolutní nepřítomnosti prezidenta před ujmutím se úřadu, budou nové všeobecné, přímé a tajné volby během následujících 30 dní. Do doby, než se nový prezident ujmu úřadu, ujme se prezidentství republiky prezident Národního shromáždění.”

  Guaidó tedy jednal nepochybně protiústavně, protože nedošlo v žádnému případu výslovně uvedenému v článku 233, naopak Maduro byl řádně zvolen (výraznou většinou voličů), dle Ústavy řádně složil přísahu před Tribunálem nejvyššího soudu, ujal se funkce a nenastal žádný případ jeho absolutní nepřítomnosti. Jasný protiústavní vlastizrádný puč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident se pěkně odkopal.Byl by rád aby
   naši občané volili povinně pod sankcí ale v
   případě Venezuely cítí pouvoir aby rozdával
   rozumy kdo je legitimní a kdo nelegitimní
   prezident.Jinými slovy říká:Když nebudete
   chodit k volbám aby to budilo zdání demo-
   kracie,tak si to odnesete,my si ale stejně
   dosadíme koho budeme chtít.Slovy klasika:
   Vždy se najdou eskymáci,kteří vědí nejlépe
   co mají dělat obyvatelé tropického Konga v
   době největších veder.

   Smazat
  2. Myslím, že to bylo tak, že Venezuela má v zákoně, že prezidentští kandidáti musí zveřejnit zdroje svého financování. Což opoziční kandidáti odmítli, protože by se ukázalo, že jsou nafutrovaní z USA.

   Smazat
  3. Děkuji za přesvědčiví souhrn toho ,jak to je s presidentem Madurem. A že se můj president odkopal ..??
   Zatím jsem v šoku ,ale stále pátrám ,proč to mohl nebo musel udělat.Nerada bych přišla o důvěru v něho.Ještě stále ho mám před očima ,když mluvil v OSN.To byl můj president.Pane Kollere jinak díky. Věrná posluchačka i čtenářka.

   Smazat
  4. Prezident Zeman by se měl zamyslet, zda ho schválila jeho výsost Trump, dle mého názoru Trump na Zemana kašle, nestojí mu ani za zmínku.

   Smazat
  5. V Zemanovi jsme volili menší zlo a to ZLO se nyní projevilo. Za prezidentování Želého - Vraha Králíků - by to bylo samozřejmě horší, ale i Zeman je špatný. Musíme už nyní hledat příštího prezidenta a připravit mu cestu, informovat lidi, prověřit jeho volební potenciál. Podle mne je potřeba zahájit předvolební kampaň už nyní!!!

   Ty američtí čípci, co se do úřadu nedostali, odpočívají v Senátu a brousí si zuby. A prachy jsou na jejich straně!

   Smazat
  6. Komoušská loutka dosazená Putlerem, odulec Maduro, nezvádá funkci a je zodpovědný za smrt milionů hladovějících! Čeká ho spravedlivá odtučňovací kůra na Gantanámu v kleci. Oranžové pyžamo na něm bude do roka a do dne plandat!:-)))

   Smazat
  7. Hle, nácek 9:47 plive lži i v neděli.

   Smazat
  8. 0:48 Ten sedí leda v Kremlu, rudej kreténe! To právě proto máš tak odulej xicht, že strkáš tu svou nařvanou rudou tlamu moc blízko k pšoukolíhni tohodle svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   A to taky každej den, včetně nedělí a svátků!:-)))

   Smazat
 4. Prezident Zeman má rád lidi, hlavně ty jenž mu podkuřují. Nej jeho vlastnost je ta, že se nikdy nemýlí. Poslední dobou se dostává na úroveň Karl von. Můj názor je, že lidé by neměli zastávat funkce v politice po 65 roku věku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to bude složitější, s tím Zemanem. Už to někdo vysvětloval, když povolil přelety letadel na Jugoslávii. Když by to neudělal, byl by nahrazen Švarcenberkem. Proto se kamarádí s Izraelem, ten mu pomohl zvítězit ve volbách. Teď to má zřejmě nakloněné, tak se musí udobřit s USA. Jak píše E. Best - chcete vědět, co bude u vás doma? Pozorujte zahraničí...... (tam se rozhoduje, volby jsou jen fraška)

   Smazat
  2. 11:33 "Prezident Zeman (...) Nej jeho vlastnost je ta, že se nikdy nemýlí" Až na to, že napsal knihu "Jak jsem se mýlil v politice", kde se z řady svých omylů vyznal. Vy jste ji neráčil číst, abyste svou kritiku alespoň o něco opřel? Diskutujte věcně a s argumenty. Pokud na to nemáte, neobtěžujte a mlčte.

   Smazat
  3. 12:02
   Papír snese lecoc. Nakonec se i na lecos hodí.
   Už nějakou dobu nečtu kecy politiků. Škoda času.
   A Vaše neobtěžujte a mlčte je vskutku geiální.
   V.V.

   Smazat
  4. 13:25 pokud od politiků nic nečtete, nechápu, jak se k nim můžete vyjadřovat. V tom může být, ne můj, ale váš problém. Tím „lecos“, pokud rozumím dobře, míníte obvykle psané „leccos“. Já abych se neplet.

   Smazat
  5. A uz to neni a nemuze byt pan ani president !!! to jiste. Slysite ty fanfary, procesi na krchov
   se dalo do pohybu..
   Ale nejaka prizemni ....To at si kazdej doplni sam..
   Je ten G. z Venezuely , nebo odkut to pribehlo /od Sorose nebo nekoho podobnyho/, to samy co Macrona a hleda komu by nastavil..

   Smazat
 5. Skvělý článek od pana Kollera tak to bohužel je Zeman už nás voliče nepotřebuje tak dělá to co dělá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman se po volbách chlubil, že už prohrát nemůže. Zamlčel dodat, že si bude dělat, co chce, bez ohledu na ty, kteří ho volili.

   Smazat
  2. 12:49
   Těm bude rozdávat vyznamenání.

   Smazat
  3. Vynikající článek Martina Kollera-jako vždy

   Smazat
 6. "Kdyby český prezident, nemilovaný kolaborantskými dušemi domácího původu, neudržoval taktickou rovnováhu mezi rozumnou politikou všech azimutů, tedy i těch ukazujících k Rusku a Číně, a nutnými a vynucenými úlitbami Washingtonu, pak by jeho fenomén alespoň částečně autonomního státníka v dokonale neautonomní zemi nemohl existovat."

  http://casopisargument.cz/2019/02/07/lavirovani-mezi-svedomim-a-prizni-washingtonu/?fbclid=IwAR2E8zZQtxh0nQZs9Jwjjh9iktsB9HGgTDW_2XlzdgyuAbwd4rm34GsZD3A

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to co říkáte je furt taková ta háchovština!Kdo tvrdí, že musí něco vyvažovat? Co může ztratit? Proč nenmůže být hrdinou? O život se bát nemusí. Zlaťáky by ho už neměly taky zajímat.Jediné, co by ho mělo zajímat, kdyby byl formát, by bylo zanechat příklad osobní a státnické odvahy.Nemá na to. A asi nikdy neměl. I jeho antikomunismus, časo projevovaný, je prvoplánový a hloupý.. Kdo mu kázal, aby se postavil na stranu zla - Gajdy? Podělal to.

   Smazat
  2. Každý je vydíratelný...

   Smazat
 7. ... dycky Most.
  Dycky

  OdpovědětSmazat
 8. Dobře napsané, jen špatně otitulkované. Nikoliv EUmarxisté, ale EUnacisté. Ale i ten EUnacismus je jen poddanským vyjádřením slouhovství politiků jezdících na koberec a pro rozkazy do Brusely - v Česku i na oselství JUESEJ. Ta snaha zemí EU se předvést nacistištěji vůči jiným národům, než jejich Vůdce v zámoří je obdivuhodná. To pěstování nenávisti vůči všem národům, které nesdílejí hodnoty USA diktatury kapitálu. Tedy někdejší antisemitismus, jeho kříšťálové noci a noci dlouhých nožů pilně nahrazujeme embargy, sankcemi, teroristickými válkami, zesměšňováním historie i osobností i náboženství jiných národů,jmenováním prezidentů druhým zemím, které si zvolily sice prezidenta podle gusta svých občanů, ale ne podle gusta EU/NATOnacismu. Diktatura peněz, zkorumpovanost politiků v nejvrcholnějších i subalterních funkcích zemí EU, jejich povyšování nad druhé, rasismus, který překonává ten hitlerovský, to jsou ty rysy toho vládnutí EU/NATOnacismu. Kam se 3. říše národa německého se svým führere hrabe na ty současní zaatlantické nácky, uzurpátory Světa, znásilňovatele jiných národů.... A za vším jsou peníze, peníze a zase peníze, které diktují vše, války, vraždění, ponižování jiných ras, národů, jiného myšlení, peníze, které diktují znásilňování i vyhlazování - jo antisemitismus a holokaust, to budou další generace vykládat svým dětem jako procházku rajskou zahradou proti tomu, co chystá na lidstvo diktatura kapitálu. Ovládla všechno a všechny své poddané a kdo se nechce nechat zotročit, musí být likvidován. Osvětim? Proti hororu, který na svět chystá smečka militaristů to bylo jen vraždění z milosrdenství. Diktatura kapitálu je ale nemilosrdná, peníze především!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ???

   Smazat
  2. Ad 15:24. Kdopak nám to píše, z té nacistické říše. V Hitlerjugend kdysi, obdivoval Eichmannovu misi. Také Mengeleho vědu, z vděku k SS dědu. Heydrich idol jeho umu, holt na mozku má gumu.

   Smazat
  3. 15:40 Ti jmenovaní se o naší rasu zasloužili, ale ty si se nezasloužil vůbec o nic, putlerprde, jen tu zasmraďuješ vzduch v naději, že ve spřežení s tobě podobnými rudými podlidmi nás zavlečeš do područí země obývaná těmito "bílými negry" - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   který bude nutno tak či onak zlikvidovat v zájmu civilizace!

   Smazat
 9. ˇJasně řečeno president hraje ze svými voliči v ruletě mezinárodního kapitálu. Nikdo mu z těchto voličů k tomu nedal mandát.
  Václav Vodrážka Plzeň

  OdpovědětSmazat
 10. Myslím, že Zemanovi křivdíme. Hraje velmi vysokou hru. Maduro nechal vyškrtnout z kandidátky na prezidenta všechny ty, kteří měli podporu ze zahraničí. Tudíž se zbavil konkurence a proto to vyvolalo takovou odezvu - že volby nebyly demokratické. Maduro by byl tak i tak v tomto kole neudržitelný. Proto byla připravena hra na uznání Kvída a správně mu Zeman napsal, že je prozatimní prezident a že doufá, že dovede Venezuelu ke svobodným a demokratickým volbám... Ty tptiž Kvído nemůže nikdy vyhrát. Má podporu jen v hlavním městě, atd., kdežto za Moduritem stojí milióny obyčejných Venezuelanů, kteří skřípou zuby nad USA. No a jak tedy dopadnou další volby, do kterých se jistě Modurit přihlásí? Už to chápete??? Současný úkol Modurita je teď nepřipustit vojenskou akci USDA. Teď bylo ohlášeno, že zabavili konvoj zbraní, pardón - s americkou humanitární pomocí lidu Venezuely... Správně. Venezuela o takovoiu humanitární pomoc nestojí a prostí lidé v zemi nad hafem ropy USA fakt nezajímají...

  OdpovědětSmazat
 11. Ano, Babis to hraje i TV (rozpocet CT z roku 2016 az dnes ?!)...pozor nebezpecny KRIVAK...pouze americky marketink! Zemana jiz volit nebudu!!! Zeman podporuje vrazdy, bombardovani a ted i statni prevraty !!!
  Mel jsem sen: zacala obcanska valka a vlastenci a "lidove soudy" "zacistovali" ...do pracov.taboru, oligarchum zabavovani majetku, nejhorsi trest smrti, znarodneni zdroju a energie,...zbudil jsem se a cely den jsem mel dobrou naladu.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:44 důstojník a neví, že Zeman zvolený prezidentem dvakrát, potřetí souvisle podle ústavy kandidovat nemůže? A pokud by si dopřál onu nezbytnou pauzu, kolikpak let mu bude?

   Smazat
 12. Milý pane, už v záhlaví máte chybu. Marxismus nemá nic společného s maloburžoazií a měšťáctvím. Když Marx psal Kapilál, tak jasně viděl, že nahromaděné peníze můžou i škodit.
  Tohle všechno ovládá hrstka mocných, která si kdykoliv může peníze vytisknout a kdykoliv je může zničit, protože ovládá suroviny, výrobu i armádu. Bláhově si myslí, že rozpoutáním atomové války sice polovina lidstva zhebne, ale oni ve svých krytech přežijí špatné časy. Kritizovat Babiše ke taky bláhové, ten jim nedosahuje ani po kotníky a je na stejné straně jako všichni ostatní. Problém je v tom, že takzvaná svobodná sdělovací média jsou skrytě manipulována, příkladem je poslední událost s polským masem. Jistěže poláci jsou asi prasata, ale nedostatky nejsou takového charakteru, aby byla ničena celá polská ekonomika, a přesto k tomu dochází, protože se někomi nelíbí, že mají poláci tendenci uvažovat samostatně. EU jede setrvačností, poslední mítink Merkelové s V4 byla fraška. O tomto uskupení rozhoduje kdosi za mořem a ten rozhodne, jestli je EU potřeba, nebo ne.

  OdpovědětSmazat
 13. 5:19: máte pravdu. Když jsem viděl ten mítink, tedy v televizi tiskovou konferenci, myslím si, že každého muselo napadnout - proč V4 s Merkelovou. Připadalo mi to jako porada u ředitele. Ředitel přitom by byl Merkelová.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.