Reklama

pátek 1. února 2019

Eurovolby se blíží: Bažiny mobilizují. Do Prahy přijede balkánská řeznice. Má s sebou noty? V kavárně hořkne sojové latté. Nekonečně dlouhá chapadla think-tanků. Zatopíme jim volbou "fašounů"? Cihla do skleníku

M. Albrightová zvaná Balkánská Řeznice
při pokažené autogramiádě v Praze
Lubomír Vylíčil
1. 2. 2019  ProtiProud
Lubomír Vylíčil se v současné napjaté atmosféře napříč evropskou politikou podíval na zoubek jedné významné vlivové neziskové organizaci.

Už zanedlouho, 11. března, přivítá naše hlavní město vzácnou návštěvu. Do Prahy se chystá bývalá ministryně zahraničí USA, Madeleine Albrightová. Prý aby zde představila svou nejnovější knihu Fašismus: Varování. Jednaosmdesátiletá pražská rodačka a zarytá liberální demokratka v ní naříká nad křehkostí demokratických vlád a úpadkem liberální demokracie po celém světě.


Ono tedy, upřímně, ta kniha vyšla už loni a je dneska v ČR k dispozici hned v několika nakladatelstvích. Ovšem autorka si zřejmě dokázala utrhnout chvilku času až letos na jaře. Jako z udělání, krátce před „evropskými“ volbami. Ale souvislosti v tom nehledejte…

Nicméně je nejvyšší čas, aby se kousek od Václaváku, v Palackého ulici číslo 740/1, začalo gruntovat.


S notami v podpaží


Ostatně, tak nějak šturmovat se teď začíná všude. Sociální sítě utahují šrouby cenzury, evropští intelektuálové píší plamenná provolání, evropské vlády se spojují k boji s dezinformacemi a propaganda jede naplno. Takzvaní „evropští liberálové“, tvůrcové všeho toho marasmu, co nás poslední čtvrtstoletí obklopuje a dusí, začínají chápat, že bojují o přežití.

Ale zpět do Prahy, do Palackého ulice. Tady se musí všechno blýskat. Sem Madlenka během své návštěvy nahlédne zcela jistě. Programově. Protože tu sídlí pražská pobočka organizace, zvané Aspen Institute. Co to je?

Jde o mezinárodní neziskovou organizaci. Založil ji v roce 1950 chicagský podnikatel Walter Paepcke jako Aspen Institute of Humanistic Studies (Aspenský institut humanitních studií). Má se zaměřovat na „podporu hodnotově orientovaného vedení lidí a otevřeného dialogu o současných globálních problémech.“ Pod těmito vznešenými slovy se skrývá podpora tzv. „otevřené společnosti“. A dalších hodnot globálních elit. Však víte o co jde. Včetně skrytého ovládání společnosti. Dost vypovídající je, že spolek v USA velice úzce spolupracuje s televizí CNN.

No, a právě v této organizaci je česká rodačka, clintonovsko-obamovská politička amerického Deep State a (bývalá) hrdá majitelka kosovských telekomunikací členkou správní rady. Teď přijíždí z centrály do pražské pobočky s notami v podpaží.


Galerie


Tuhle pražskou pobočku Aspenu, hrdě nazvanou Aspen Institute Central Europe, založil „oblíbený“ český miliardář Zdeněk Bakala. Spolu s dalšími institucemi k šíření havlismu. Cílem pražského Aspenu je, podle jeho vlastních slov „přispívat k analýze a řešení naléhavých otázek současného hospodářského, sociálního a myšlenkového vývoje“. Za otevření instituce formátu Aspen Institute lobboval dlouhodobě také někdejší ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se slovy, že společnost potřebuje diskusi s „širším nadhledem než od Bílých Karpat po Šumavu. Předsedou správní rady je Michael Žantovský.

O tom, čím se tam skutečně zabývají, si můžete udělat obrázek sami. Stačí nahlédnout na členstvo. Najdete ho na stránkách Aspenu, v odrážce s jadrným, českým názvem „people“. Podívejte se! A neodtrhnete zrak.

Máte je tu všechny. Novináře, nezávislé i ty z hlavních názorotvorných medií, včetně předsedy jejich Českého syndikátu. Bankéře, finanční analytiky, až po ekonomy České bankovní asociace a viceguvernéra České národní banky. Taky experty, jak na vzdělávání vašich dětí, z EDUINu, tak na bezpečnost, včetně Vedoucí oddělení řízení strategických projektů Ministerstva vnitra. Dále pražskou Nejvyšší státní zástupkyni, hlavního odboráře, šéfa (ČMKOS), ředitele institutu STEM pro průzkum veřejného mínění, i to Pehe se tu motá…. a politiky. Mnoho politiků. Skoro ze všech stran. Vládních i opozičních, včetně jejich europoslanců. Jsou tu i první vzorky z jedné nové, pokrokové, čerstvě parlamentní strany.

Jak zajíci na výřadu! Ten pohled vám otevře oči a mnohé objasní. Nejrůznější, zdánlivě nepochopitelná rozhodnutí, podivná prohlášení, ujeté mediální výstupy, co vás tak vytočily… Tady je toho kořen. A taky v dalších, podobných, polotajných a mimo veřejnou, demokratickou kontrolu fungujících organizacích se „zahraničním“ vedením. V zednářských lóžích, (to fakt existuje), v nejrůznějších think tancích a neziskových organizacích. Právě tady se brousí sekera gilotiny na vaši šíji.


Bojí se


Přímo je vidíte, jak vám říkají, s čím dál větším výsměchem: jen vol, občane, rovně, svobodně a tajně! Ať vybereš ty, či ony, stejně tam máme své lidi. „Hoď to“ vládním, či opozičním, stejně nic nezměníš. Směr k „liberální demokracii“ je nastavený a neodvolatelný. A nestěžuj si, troubo. Máš volby? Máš. Tak máš demokracii!

Je to, na pohled docela hrozivá, mocná struktura, prorostlá všemi oblastmi, všemi institucemi státu. Člověk by si vedle takto propracovaného a neomezenými zdroji vyfutrovaného „Deep State“ mohl připadat malý a bezmocný. Ale už při prvním, bližším pohledu začnou být zjevné slabiny systému. Slabiny zabudované přímo do jeho konstrukce. Které, dříve či později, povolí.

Za prvé – „oni“ se bojí nás! Voličů. Protože volby. Ty zatrolené volby nelze, jaksi z principu, v demokracii zrušit. No uznejte, jak by to vypadalo? Takže i když se jim v průběhu let podařilo nás odstavit od rozhodování o všem podstatném, tak holt aspoň občas, formálně, musí nějakou tu volbu strpět. S čím dál větším skřípěním zubů. Protože z vyznění posledních prezidentských a parlamentních voleb, začínají ke své hrůze chápat, že i lid pochopil a že si tu svou chvilkovou moc začal užívat. A volí mocným manipulátorům natruc. Naschvál. Proto se mezi elitami šíří, zatím dobře tutlaná, panika. Bojí se, že už to dlouho neudrží.

Za druhé – „oni“ přežívají jen díky podpoře z ciziny. Tak, jako komunisti byli silní, jen dokud měli v zádech SSSR, tak i ty naše dnešní „elity“ zoufale, životně potřebují struktury EU. A Deep State USA. Bez nich jsou v háji. Nemají šanci. A tím se dostáváme zpět k Madlence Albrightové a její návštěvě. Ona přijíždí, aby tu koordinovala nástup „proevropských“ sil. Před eurovolbami. Aby přitvrdili cenzuru, zintenzivnili propagandu, ba možná, aby i nějaké špinavé triky opozičníkům provedli. Přijíždí jako dirigent, rozdat noty a udat tón. Protože když „to nedopadne“, když ve volbách do europarlamentu zvítězí vlastenecké strany normálních, nedeviantních, neparazitních, domácích pracujících občanů, začne se to sypat.


Mohlo by…


A z toho vyplývá i možná docela účinná reakce na mobilizaci „Bruselanů“ - dostat k eurovolbám lidi, kteří obvykle nechodí. Ty, kteří přestali věřit, že něco změní. Lidi, co rezignovali, mávli rukou a chtějí mít pokoj. Notorické nevoliče. Těm je teď možné říct: „Štvou tě? Už dlouho? Všichni ti mudrlanti, co ti radí, jak máš žít svůj život? Všichni ti cenzoři, co tě banují za tvůj názor? Všichni ti nepotrestaní zloději, co se ti smějí do ksichtu? Všichni ti všemocní ouřadové, co ti nařizují, čím máš svítit, čím topit, čím jezdit, co si myslet a co nesmíš říkat?

Tak teď přišel tvůj čas! Čas odplaty. Běž k volbám! Hoď jim cihlu do skleníku a vol „protievropské“ kandidáty! Plivni jim do sójového laté a práskni kuřinec do polívky. Běž k těm volbám a hoď to takzvaným „fašounům“, xenofobům, rasistům, nacionalistům a krajně pravicovým. A jak je poznáš? Ty „fašouny“? Úplně jednoduše. Jsou to ti, které Česká televize nenávidí. Nenávistí, kterou vycítíš rychle a spolehlivě…

Není to bůhvíjak ušlechtilá pohnutka. Ale může se ukázat překvapivě účinnou. Mobilizace velkého množství (naštvaných) dlouhodobých nevoličů by mohla otočit kolo od „více Evropy“ a přechýlit váhy na stranu proti současným eurostrukturám.

A pak, zpočátku zvolna a nenápadně, by to konečně mohlo začít praskat.

Snad...


Na ProtiProudu psali:

49 komentářů :

 1. Člověku se už z těch voleb chce zvracet, tak jako i ze slova "demokracie", která demokracii v žádném případě není, nebo si někdo myslí, že pár tisícovek lidí patřící k pražské kavárně reprezentuje desetimilionový lid České republiky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jako za socialismu, že televize něco hlásala a nikdo jí nevěřil. Dnes televizi opět nikdo nevěří, ale televizi to nevadí, tak jak za toho socialismu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 4:07 Člověče, už přestaň pít a jdi si raději lehnout.

   Smazat
  4. NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze Rasa pánů a Rasa otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí typu místních užgryndaných čechomužiků! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  5. 8:29!
   Rovnostářství a elitářství jsou dvě krajně extrémní formy ideové platformy vládnutí loutkových páníšků nad masami hlupáků gojů. Jakmile se některá z nich dostane k moci následuje úpadek sociálních vztahů, destrukce společnosti na tři vrstvy (slouhové tajných vládců, slouhové slouhů, otroci slouhů) a tím postupný sociální rozpad provázený přerozdělováním majetku od tvůrců k vládcům nebo naopak k "potřebným". Pjakin to nazývá davově - elitární společnost, ale nespecifikuje tu tzv. elitu (pokrevní vládci, tajné sekty, užiteční idioti, stupidní masy). Komouši si za 50 let židobolševismu rovněž vytvořili elitu (chruštovovci, brežněvovci, maovci) a pak se snažili zaprodat západním elitám za ponechání materiálních výhod (hajzl gorgy, ožrala jelcin).

   Smazat
 2. Politik, ktery se potka s "reznici" musi byt odsouzen za spoluucast a podporu vrazdeni civilistu (napr. 1999 Srbsko). Soud jediny: mimoradny trest smrti!!! A nebo podpora vrazdeni je ok??? To je dobry vedet!
  dustojnik-val.vetetan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strejda Brady nam zemrel, tak prijede teta Madla. Jeste stesti, ze nemehlo Petricek, za republiku prohlasil, ze fasismus nasich novych pratel je jejich vec a vubec neni prekazkou ke spolupraci. Kouzlem nechteneho tedy i "nasi" Madle ten jeliman naznacil, ze k nam nemusi jezdit, protoze nas nejakej holokaust nezajima. Je to vec židů a tak at si o nem jede pokecat treba s Bibim do Tel Avivu. Slouhu jako je Petricek nam muzou vsichni zavidet, a jak je videt, vubec neni na prekazku, ze je trochu troubovitejsi.

   Smazat
 3. Hnus." Vrah o morálce káže."Hanba. Co jsme to za odpornou zemi. Jsme na straně zla.

  OdpovědětSmazat
 4. M. Albrightová je válečný zločinec odpovědný za zabité civilisty bombami z letadel NATO v rámci humanitárního bombardování Jugoslávie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nyní zde bude přesvědčovat vedení státu o nutnosti poskytnout území ČR k základnám amerických raket středního doletu. Jenže ovce mlčí i když jdou na porážku.

   Smazat
  2. Vsak byla z Luxoru vypiskana. Prisli tam lide z Jugoslavie. Byla cela zelena kricela ochranka, ochranka. Stale leta do Prahy navadet k nepokojum, kaze ty sva svinstva na UK.

   Smazat
  3. Byl jsme tehdy v Luxoru a žádní "lidé y Jugoslávie" tam nebyli!!! Byli jsme tam všichni Češi jak poleno, navíc Pražáci! To jen ta Krvavá Madle, jak je celá tumpachová a přihlouplá, řvala, že jsme "nechutní Srbové", což byl samoyřejmě rasový útok a později reagovala i státní yástupkyně, že o rasový útok šlo!!!

   Krvavá Madla , Balkánská Řeznice je zkrátka prototyp amerického politika - hloupá, nevzdělaná, agresivní, povýšená, intrikánka s krví na rukou!!!

   (Nezapomeňte, co prováděla křesťanům na Východním Timoru!)

   Smazat
  4. Doufám ,že svou bývalou rodnou vlast už neopustí

   Smazat
 5. Madlénin amok na autogramiádě:
  "Get out, disgusting Serbs, GET OUT!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přitom na té její autogramiádě nebyli Srbové, ale Češi. Je zkrátka úplně blbá. A tuhle krávu nám Havel vnucoval za prezidentku!!! Fuj.

   Smazat
 6. Navrhuju uvítat Fujtajbl Mandelinku Albrightovou zpěvem. Myslíte, že je to moc mírné? Třeba tahle písnička by na ni krásně seděla i na to stádo přitroublých poskoků kolem ní nebo v demožumpě a mezi trapnými patolízaly typu Goebbelsovy redakce ČT ap. :)

  https://youtu.be/7fDjb8ndFYE?t=66

  Rádce v tom videu, to je celá Mandelinka, i když není tak fujtajbl ani takový lidský odpad jako ona. A ty cihly jí taky můžeme nosit... takových 50 lidí, když jí tam vyloží cihly, to bude řevu a kopání nožičkama. :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Jsou to lepšolidi....Brrrrr.

  OdpovědětSmazat
 8. Hm, autor článku je teda slušnej paranoik. Ze členů Aspenu jde fakt strach, o tom žádná.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak jsem si pročetl všechna jména. Nejvíce mě v této společnosti šokovala jména šéfa odborů Středuly, ministra školství Plagy,ministra zdravotnictví Vojtěcha a také pana lékaře Pirka. Ne, děkuji, nikdy bych si nepodal ruku s takovou zrůdou, která se nestydí veřejně prohlásit, že zavraždění 500 000 dětí stálo za obhájení amerických zájmů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde bylo zavražděno 500 000 dětí v zájmu obhajoby amerických zájmů, že jsem tak zvědav?

   Smazat
  2. Krvelačná stařena:

   https://www.youtube.com/watch?v=RM0uvgHKZe8

   Smazat
  3. 22:15
   nu, nevím kde to dotyčný vzal, nicméně:
   v Iráku zemřelo následkem přívozu démokracie přes 1 milion lidí
   v Libii dalších 300000 lidí
   v Sýrii dalších 200000 lidí
   a mohlo by se pokračovat.


   Smazat
  4. Ty děti umřely v Iráku na základě "humanitárního" embarga. Za to může oosbně ta svině Madlén.

   Smazat
  5. 22:51 To je prdel! Na jednu místní rudohnědky brečej jak je svět přelidněnej a že se to cpe všecko sem a na druhou stranu předstíraj jak jsou zoufalí že tam kdesi údajně zdechlo tolik a tolik negrů či jiných nalakovaných opic:)))

   Smazat
 10. Ta fasisticka baba ma ale drzost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muj nazor, varovani ,ze prijela udelat prevrat a ukrast co se da byl ukradenej a odstranenej.
   Kdyz nic jinyho nikdy nedelala..

   Smazat
 11. To je sebranka největších hajzlů na světě a just půjdu k volbám a budu volit SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:39-až nám bude umožněno volit slušné lidi z vícero stran (panašování), nebudeme muset volit "sebranku" jedné strany. Do té doby jdeme cestou nejmenšího zla a i pro mne je to v euro-volbách SPD.

   Smazat
 12. Pojďme volit ,,populisty,
  rasisty a extrémisty".
  Pro mnohé jsou noční můra
  příkladem je ………...

  OdpovědětSmazat
 13. jít k volbám a volit SPD je otázka pudu sebezáchovy,eurobordel je potřeba zlikvidovat,než zlikviduje on nás.

  OdpovědětSmazat
 14. Těch teda je, fašounů... A jméno profesora Pirka je zklamání...

  OdpovědětSmazat
 15. Tohle není špička ledovce, to je jenom praporeček na té špičce...

  OdpovědětSmazat
 16. Mimo mísu = > pan ministr Toman oznámil, že z Polska jsme dovezli 300 kg zkaženého hovězího masa. Bylo zkažené jen tak trochu.....

  OdpovědětSmazat
 17. „Běž k volbám! Hoď jim cihlu do skleníku a vol „protievropské“ kandidáty! Plivni jim do sójového laté a práskni kuřinec do polívky. Běž k těm volbám a hoď to takzvaným „fašounům“, xenofobům, rasistům, nacionalistům a krajně pravicovým. A jak je poznáš? Ty „fašouny“? Úplně jednoduše. Jsou to ti, které Česká televize nenávidí. Nenávistí, kterou vycítíš rychle a spolehlivě…“

  Ale takto ne, Protiproude. Jaké plivání a házení kuřinců? To nechme kavárníkům a jejich řeznici. Je třeba volit vlastenecké politiky, kteří budou hájit zájmy vlastního národa a odmítat další převádění kompetencí z národních států na zlotřilou EU. Ano, bohužel je zlotřilá, proto jí nelze žádné kompetence svěřovat, naopak je třeba se vrátit ke společenství svrchovaných, svéprávných, svobodných a soběstačných (aby těch „s“ bylo dost) států. P.K.

  OdpovědětSmazat
 18. Dost bylo naříkání
  však přivítejte tuhle paní
  Vy všichni intelektuálové Pražani*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Eurovolby se blíží: Bažiny mobilizují. Do Prahy přijede balkánská řeznice.
   ----------------------------------------
   p.s.
   Mobilizujte také !
   ...i bažiny to umí....*

   Smazat
  2. Balkánské řeznici - závadné polské maso!!!

   Smazat
 19. To, co páchá fašismus je násilí na většinové části společnosti a to co páchá neoliberalismus je také násilí na většinové části společnosti, proto je obojí považuji za totožné a stejně nebezpečné. Je to stejné, jako by vám někdo namísto nohy lámal ruku - pocity i následky jsou dost podobný, ale pokaždé jde o něco navenek zcela jiného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 20. Američané jsou stejně k zulíbání. Nedávno nás přijel jeden jejich specialista na ekologii školit, jak se máme chovat ekologicky, když jako Evropané tolik plýtváme přírodními zdroji a ničíme přírodu. Tak jsme se ho zeptali, proč mají v USA oproti Evropě třeba pětinásobnou spotřebu vody na hlavu a čtyřnásobnou spotřebu elektřiny na hlavu a proč vozí plastový odpad na zpracování až do Číny. Začal lapat po dechu, že to je komunistická propaganda. Zmlknul, až jsme mu ukázali oficiální statistiku. Úplně jsme ho ale dorazili otázkou, čím doma jezdí a kolik mu to auto žere na 100 km (po přepočtení z galonů na litry se pohyboval na trojnásobku našeho průměru). Tím jsme ho zcela dostali, zajímalo by mě, koho bude školit místo Čechů :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řeznice asi jede školit, jak se máme demokraticky chovat podle amerického vzoru, kde její kolegové republikáni a členové jejího zákulisního bratrstva (deep-state) spekulují už dva roky, jak zlikvidovat demokraticky zvoleného prezidenta Trumpa :-)

   Smazat
  2. republikání posílají do světa své emisary, aby informovali místní loutkové vlády, aby neposlouchaly a nebraly vážně stávajícího prezidenta Trumpa a aby si všichni počkali až na toho "jejich, správného" amerického prezidenta

   Smazat
  3. A nespletl si Česko s Čečenskem?:) Oni jsou slabí v zeměpisu:)

   Smazat
 21. ... no a to jsme téhle milionářce - lidumilce platili studium na jedné - jak jinak - pražské VŠ nebo univerzitě. Velebnosti jdu b...

  OdpovědětSmazat
 22. V Brně v pasáži Jalta na Dominikánském náměstí vznikla nová škola - Americká akademie. Prý se veřejný vzdělávací systém lidem odcizil. Čím dál více lidí prý zjišťuje, že školství na Západě má úplně jinou úroveň!!! - říká její zakladatel mladý hejsek Ondřej Kania. Absolventi nesloží maturitu, ale získají americký diplom. Takže - K čemu asi bude sloužit tato škola? Berou nás hákem, přátelé, příjezd řeznice je proti tomu epizodka. V Praze už tato škola funguje, nyní začne v Brně a v Bratislavě.

  OdpovědětSmazat
 23. Jednou je spláchneme do kanálu. Teď ale musíme dostat jejich pracky od našich deti

  OdpovědětSmazat
 24. Již jednou této zrůdě při její autogramiádě v Praze dala skupina českých vlastenců najevo co si o ní myslí a vyjádřila tím určitě názor většiny Čechů . A ona má tu drzost přijet znovu ? Neuvěřitelné . Je to zřejmě člověk bez špetky citu a studu . To by byla prezidentka !

  OdpovědětSmazat
 25. Smazali jste mi komentar! Proc?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.