Reklama

pondělí 4. února 2019

Expert předpovídá silné protesty proti americkým střelám v Evropě

JUDr. Stanislav Novotný
-rav-
4. 2. 2019   VlasteneckéNoviny
Vyhlídka nasazení amerických střel v Evropě poté, co Spojené státy odstoupily od Smlouvy INF, může způsobit veřejnou rozhořčení mnohem silněji než při akci francouzských „žlutých vest“, řekl RIA Novosti prezident Asociace nezávislých médií, bývalý šéf policejní policie Stanislav Novotný.
Americký vůdce Donald John Trump v pátek uvedl, že Washington začíná 2. února postup pro odchod ze Smlouvy o odstranění střely střední a nižší třídy (INF). Ministr zahraničí Mike Richard Pompeo uvedl: Pokud se Rusko v rámci šestiměsíčního období nevrátí k úplnému a ověřitelnému dodržování smlouvy, dohoda bude ukončena,“ píše agentura.

„Protesty veřejnosti v evropských zemích proti rozmístění amerických střel na jejich území mohou být mnohem spontánnější a drsnější než nedávné akce členů hnutí žlutých vest ve Francii, které předkládaly čistě ekonomické požadavky úřadům,“ domnívá se Novotný.

Podle odborníka se hromadné protesty veřejnosti v západní Evropě v 80. letech proti přenosu raket American Pershing k nim vyskytovaly politickými vůdci nejčastěji machinací sovětských agentů a jejich asistentů v těchto zemích.

„A nyní se často vyslechnou orgány evropských zemí o strašlivém vlivu ruských činitelů na kybernetickou sféru, média, organizaci voleb a další oblasti lidského života. V tomto smyslu má prezident republiky Miloš Zeman pravdu, když říká, že někdo opravdu rád považuje většinu občanů v zemi za snadno ovládané a slabo ochotné stvoření, které jsou schopné podléhat zahraniční propagandě,“ říká Novotný.

Nedávné akce společnosti Trump, včetně stažení z INF, lze vysvětlit také touhou znovu ukázat světu, že Spojené státy zůstávají číslem jedna v každém smyslu slova, ačkoli to nebylo po dlouhou dobu pravda, domnívá se český expert.

- - - 

16 komentářů :

 1. Já tedy jestli je nějaké spojení v česském jazyce těžko snesitelné, bylo by to "Expert předpovídá".
  I kdyby nešťastník chtěl říct jen, že zejtra bude klouzačka.
  Což jest nepochybně pravděpodobné.

  Je to jak dyš středověcí mastičkáři vyvolávali "expertum Robertum crede".
  Ačkoli u nich to neznamenalo než věř zkušenému.
  V čem jsou současní experti zkušení?
  V chytání ateliérového světla?
  V OVHlodafci začli svítit zpoza kruhového šifónu, aby Robertum nedali šanci.

  OdpovědětSmazat
 2. A: bejt šéfem policejní policie, chodim až do důchodu domů kanálama.
  K tomu má nelblíž Geheime Staats Polizei.
  Pak byla Kripo, Schupo a Pruská zemská policie, to byla ta, co ji Göring použil při požáru.
  K posbírání odpůrců.

  OdpovědětSmazat
 3. Ať si USA rozmístí své nové střely krátkého a středního doletu z obou stran kanadské hranice a podle Trumpova mexického plotu. Když chtějí mermomocí válčit, ať válčí u sebe doma na americkém kontinentu. A nechají starý kontinent, Evropu, na pokoji. CHCÍPAT ZA JEJICH NENAŽRANCE NEMÁME ZÁJEM... A US ARZENÁL JE LEGITIMNÍ CÍL kdekoliv na světě mimo vlastní území USA - ve středu jejich zeměpisného území Aljašku nepočítaje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Máme v tom směru ještě co napravovat! A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  2. Tedy 9:32 potvrzuje správnost ideologie Adolfa Hitlera, JEHO RASISMUS, JEHO VRAŽDĚNÍ LIDÍ NEMOCNÝCH, STARÝCH..... Snad to za chvíli bude posvěceno na ideologii křesťanskou či Vatikánu?
   Ano, v otrokářském, feudálním i kapitalistickém systému nelze se bez váílek udržet u moci. Jen velký teror proti občanům udržuje diktaturu kapitálu u moci, proto pěstuje ona války, vyrábí migranty s pomstychtivostí za kapitalistický velký teror provádět teror drobný - k ukáznění domácího "publika" - otroků dneška. Zase jen chování a jednání kapitalismu potvrzuje Marxe, že diktatura kapitálu, pokud má být lidstvo a Země zachráněna a konečně nastolena humanita, musí zmizet! Na restart má především právo lidská kultura, civilizace je druhotná, restartem je nastolení práva, sociální spravedlnosti a odstranění diktatury peněz, nikoliv válka a masové vraždění, nikoliv Osvětim, ale Čína!!!

   Smazat
  3. 12:03 Humanita je nepřirozená, jedná se o "moráku podlidí", určitou obranu slabých formou ve zvířecí říši známého jako "dělání mrtvého brouka". Pokud se podlidé přemnoží, hrozí masová degenerace lidstva a s ní i zánik civilizace jako takové, neb civilizace se zrodila ve věčném boji a zahubit ji může spolehlivě jen trvalý mír!

   Smazat
 4. Naivní USAci si myslí, že umístěním raket středního doletu v Evropě jim umožní udeřit na Rusa do 15 minut a vyhrát válku. Ani jim nevadí, že stejným způsobem to zasáhne Evropu. Přesto i ti USAci dostanou na frak útokem z ponorek a automatizovanými systémy z Ruska. Jak řekl Putin, my půjdeme do nebe a Vy do pekla!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Dobře, počítám ji ve čtvrtek.

  OdpovědětSmazat
 6. Proboha,z kterého jazyka je ten článek - asi překladačem Google - přeložen? Nezdá se mi, že by si ho pan Novotný /JUDr.!/ po sobě nepřečetl. Nebo je to fakt jakýsi podvrh?

  OdpovědětSmazat


 7. Původní text: Эксперт прогнозирует мощные протесты против американских ракет в Европе
  2 февраля, 03:24

  3043
  ПРАГА, 2 фев – РИА Новости. Перспектива размещения в Европе американских ракет после выхода США из договора РСМД может вызвать накал общественного негодования намного сильнее, чем в ходе акций французских "желтых жилетов", заявил РИА Новости президент чешской Ассоциации независимых СМИ, бывший глава полиции республики Станислав Новотны.
  Президент США Дональд Трамп сообщил в пятницу, что Вашингтон 2 февраля начинает процедуру выхода из Договора о ликвидации ракет средней и меньшей дальности (РСМД). Госсекретарь Майк Помпео заявил, что "если Россия не вернется к полному и проверяемому соблюдению договора в течение шестимесячного периода", то договор будет расторгнут.

  2 февраля, 00:25
  Рогозин прокомментировал слова главы МИД Польши об американских ракетах


  "Протестные выступления общественности в европейских странах против размещения на их территории американских ракет могут носить гораздо более спонтанный и жесткий характер, чем недавние действия участников движения "желтых жилетов" во Франции, выдвигавших чисто экономические требования к властям", - полагает Новотны.

  По словам эксперта, массовые выступления общественности стран Западной Европы в 1980-е годы против переброски к ним американских ракет "Першинг" тогдашние политические лидеры чаще всего объясняли происками советской агентуры и их подручных в этих странах.
  "И теперь часто приходится слышать от властей европейских стран об устрашающем влиянии российских агентов на киберсферу, СМИ, организацию выборов и на другие области общечеловеческой жизни. В этом смысле прав президент республики Милош Земан, когда говорит, что кому-то очень нравится считать большинство сограждан в стране легко управляемыми и безвольными созданиями, поддающимися зарубежной пропаганде", - говорит Новотны.
  Последние действия Трампа, включая выход из договора РСМД, можно объяснить и его желанием лишний раз показать всему миру, что США во всех смыслах слова остаются державой номер один, хотя это давно не соответствует действительности, полагает чешский эксперт.

  OdpovědětSmazat
 8. Von ten Novotný je pitomec, Trump nevypověděl smlouvu proto,aby nové rakety dodal, ale prodal, USA v případě konfliktu jsou schopni RF zasáhnot z jakéhokoliv místa pomocí raket dlouhého doletu, EU je bezbranná vůči Rusku, rakety středního sloužily k ochraně západní Evropy před napadením SSSR, a protože členské státy neplní své závazky vůči NATO, 2% pro armády, budou si muset rakety koupit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu jen z části a panu Novotnému nemusíte nadávat. Hlupák jste vy.

   USáci chtějí rozmístit na hranicích s RF své rakety krátkého a středního dolet, protože s balistickými raketami dlouhého odletu si dnes ruská PVO/PRO dokáže poradit. Usáci nikdy neprodají raketu středního či krátkého doletu, protože bez jaderné hlavice je na nic.
   Na prodej z SSA je určen jiný předražený šrot.

   Smazat
 9. Já zase předpokládám silné protesty proti ruským raketám kdy rus porušuje všechny smlouvy. Není týden, aby rus nepsal o nějaké nové zbrani na zabíjení lidí, kterou vyvynul. Nic jiného tenhle panárod také neumí. Žádná dobrá auta, domácí zahradní techniku, stavební stroje,letadla, prostě NIC jen zbraně.HNUS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonyme 9:36, doložte ty vaše lži. Čekáme.
   Ve chvíli, když píšete "pronárod" si koledujete o smazání.

   Mimochodem - Kamaz vyhrává terénní závody skoro všude po světě (např. Dakar).
   Loděnice staví pro Holandsko, Belgii, Francii.

   Vy jste jen velmi neinformovaný nenávistník.

   Smazat
 10. USA dodali a popřípadě prodali Pershingy i Tridenty.
  Umístit rakety středního doletu neplánují, není nutno. Ze vzduchu, z pod hladiny moří i z pevniny doletí raket s nuklearní hlavici či hlavicemi kamkoliv a na jákékoliv území dostatek, stejně USA obnoví SDI.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.