Reklama

pondělí 18. února 2019

Generál německých vzdušných sil obvinil Američany ze zrady

18. 2. 2019    military
Bývalý náčelník vojenského výboru NATO Harald Kujat prohlásil, že Spojené státy zradily své evropské spojence tím, že odstoupily od smlouvy o likvidaci raket krátkého a středního dosahu. Kujat zdůraznil, že důsledky odstoupení od smlouvy budou pro všechny strany velmi těžké. Bývalý vojenský činitel vyjádřil naději, že se USA a Rusko vrátí k jednání o smlouvě INF a dosáhnou společných dohod.


Kujat se domnívá, že strany musí obnovit dvoustrannou inspekci v oblasti obrany, která byla v roce 2001 ukončena.

Připomeňme si, že Pravda.Ru zveřejnila rozhovor se šéfredaktorem časopisu Arzenal vlasti Alexejem Leonkovem, který se domnívá, že odstoupení USA od smlouvy INF jim bude ke škodě.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

32 komentářů :

 1. Zradcu je na kazdym rohu za korunu kornout .
  Zradce A PARASIT krici na jine ,ze jsou zradci. ABY ODPOUTAL POZORNOST...

  OdpovědětSmazat
 2. Můj soukromý názor je, že USA využívá stejné taktiky, jako když germáni hnali před tanky civilisty. Dnes si udělali amici clonu z bezbraných národů. Totiž ty rakety jsou v držení USA na uzemí "spřáteleného státu".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.13 ... Na tak zvané spřátelené cílové ploše jaderného protiúderu, nebo cílové ploše vynuceného preventivního úderu...

   Smazat
  2. mam stejny

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, nějaký malý kámen, který zase taháš po schodech aby si ho nahoře shodil a opět si pro něj došel a znova jako kafemlejnek. Udřeš se a nic z toho mít nebudeš. Zbytečná, hloupá práce. Opět se ptám, co tím, co píšeš chceš vlastně říci, co tím sleduješ? Tomáš Fuk. Otázka pro ostatní. Kdo to četl? Jak vás to obohatilo? Přiznejte se tady!

   Smazat
  2. Já zapoměl: Vnimaňje, vnimaňje! TF

   Smazat
  3. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

   Smazat
 4. Proboha kdy si všichni uvědomíme, že USA jsou pro své zájmy ochotni nechat zničit celou Evropu! Kolik nerozborných přátel, jako jsou státy EU má Amerika po celém světě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:21 - jasná zpráva!

   Smazat
  2. 9:31 Přesně tak krachující usa od smlouvy odstoupily záměrně aby ty rakety mohly vyrábět a prodat je svým vazalům.

   Smazat
 5. Boj o moc mezi USA a Německem. Oba jsou stejní, jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Cítí se nadřazení.To platí pro všechny Němce a pro většinu vlivných Američanů. Nedokáží žít s druhými jako rovný s rovným. Je hloupost volit ty, co těmto dvěma zemím dělají poskoky. bv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...máte velkou pravdu, ale ...kdo si zažil Američany v západním Německu před obratem v 89 roce a před tím, než jich plno muselo opustit Německo, tak ví, že NENÍ NAD AMERIČANA, opravdu, to je tak hnusný národ, že nenacházím špatných slov, pohrdali i Němcem! No a NĚMEC, ...přesně tak cítí k východní Evropě a pohrdá těmito lidmi!
   ...výsledek vidíte v naší politice,zemi, v tom, co z Čech a Moravy zůstalo za přispění českých kolaborantů!!!

   Smazat
 6. 9.31 Pokud vím tak jen díky Rusku pro své zájmy se mohla zničit Evropa a to v roce 1956 Maďarsko a v roce 1968 ČSSR. Trochu si to v té vypatlané hlavě upravte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud se nepletu tak sovětský svaz nerovná se rusko a čssr napadla varšavská smlouva na naléhání poláků a vých.němců.tak si to ve své hlavě uprav

   Smazat
  2. 10:40..tak to víš velký kulový a ještě se tím chlub,kreténe

   Smazat
  3. 17:46 Rusko, je jen špatně přemalované SSSSR, vy si myslíte, že se tam něco za sto let změnilo? NIC, NIC neustále jede diktátor, který řídí tuto zoufalou zem, viz Stalin a nyní Putin a mezi tím několik šašku.Kdo řídil var. smlouvu RUS, bez rozhodnutí rusa si nikdo ani neuprd, hlupáku. Chápu, že je hloupé obhajovat světového agresora jako je Rusko, tak se to musí nějak okecat.

   Smazat
  4. Rusko má dnes největší míru demokracie v celé své historii. Ale dravci číhají okolo a koukají, co by v Rusku ukradli. Vás žlučí, že se Rusku na kobylku ne a ne dostat.

   Smazat
  5. 23:44 Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Smazat
  6. P.S.: Taktéž Polákům vděčíme za to, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, kam by dnes Evropa sahala! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 7. Poslední dobou se mně zdá, že politici z okupovaného Německa začínají ztrácet trpělivost a začínají Americe vypovídat poslušnost. Na konferenci v Mnichově mě nejvíce překvapil proslov Merkelové, že totiž "ruský plyn zůstane ruským plynem bez ohledu na cestu, kterou do SRN poputuje, že dokonce v období chladné války ho západní Německo z Ruska odebíralo velké objemy, proč najednou dnes nemůže být Rusko dodavatelem, to má Evropa všechen ruský plyn přenechat Číně?". Už i vždycky klidná a vyrovnaná Merklová si přestala brát servítky :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není se čemu divit, Amerika je začala pěkně tunelovat. Nevydané měnové zlato, 12 miliard doláčů pokuta americké pobočce Deutsche Bank nebo tři sta tisíc neprodejných aut v americké poušti atd.

   Smazat
  2. Merklová si to dovolila říci, i když seděla hned vedle prezidenta Banderostánu! Frau Merkel asi nedošlo, že jí (a celé EU) Trump dal na starost financování Banderostánu. EU (SRN) se brání zuby nehty a chce, aby Banderostán i nadále krmilo Rusko. Bez ruských tří miliard dolarů za tranzit ročně Banderostán vychcípá :-)

   Smazat
  3. "Politika" USA uz zacina byt i pro ne draha.Dobre si uvedomuji,ze by se jim mohli vzbourit ovecky

   Smazat
 8. Pjakin 11.2.2019 :

  "Samotná poloha USA je dost výhodná. Nacházejí se za oceánem, což bylo ve 20. století dlouho zárukou, že války vyvolávané v Evropě se USA nedotknou. Dnes už taková záruka neplatí. A ze strany americké státní elity tu stále trvá ten úkol rozpoutat požár světové války a v první řadě v Evropě a Rusku. Oni si myslí, že to jako na začátku 20. století přečkají za oceány, a že se jich to vůbec nedotkne. Ve skutečnosti je to zasáhne, a to pořádně. Dokonce ani ne v tom ohledu, jak o tom mluvil Putin: „Když na nás zaútočíte, tak my se dostaneme do ráje, zato vy jednoduše zdechnete.“ Ne, dokonce ani v tomto ohledu. Ten problém je v tom, že současné technologie jsou takové, že USA jsou teď dosažitelné nejen pro ty, kteří jsou jejich relativními spojenci, tedy pro státy bloku NATO, ale i pro ty, kteří jimi nejsou.

  ...

  Takže nestačí, že proti sobě poštvou své spojence z NATO, ještě je všechny otočí proti sobě, když budou jejich elitě bránit dostat se do zóny možné záchrany. A těch možných variant průběhu války je spousta, díky všem dalším možnostem s ohledem na technický rozvoj světa, kvůli kterým USA tentokrát zůstat stranou nedokážou. Navíc se tam rozběhnou takové procesy vnitřní destabilizace, o kterých se jim dnes ještě ani nesnilo. Otevře se jejich jižní hranice a nepoputuje tam jen jedna karavana z Hondurasu a žádná Trumpova zeď to nezastaví."

  OdpovědětSmazat
 9. Kdyby Rusko nemělo "Perimetr" už by byla válka!Rusové umřou a Perimetr se spustí a nejde zastavit.Ani Rusové ho už nezastaví.Perimetr zničí celý svět za to, že svět(USA) zničil Rusko!Není obrany proti Perimetru.Apokalypsu spustí jedině USA!!A proto je potřeba nesouhlasit s USA!Konec světa-zločinci za mořem!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svět bez Českého národa, bez České otčiny, bez bílé Evropy, bez Slovanských národů a bez jejich Otčin, je úplně na nic. Takže je zbytečný. Putin má pravdu. Když Amerika trvá na našem vyhlazení, zasluhuje být některými součástmi nového pásu asteroidů. Bůh si ty dobré najde, bude-li to jeho vůle. Peklo je velkokapacitní...

   Smazat
 10. Generál prostě, na rozdíl od politiků, ví o čem mluví. Zrušení INF v první řadě ublíží Evropě a v druhé Rusům, k jejichž hranicím se přiblíží další várka nových raket.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už teď jsme terčem, ale čeká nás ještě horší situace.
   Rychle pryč z NATO.

   NEUTRALITU!!!

   Smazat
 11. Tak vlož taky sem! - http://www.novarepublika.cz/2019/02/ten-den-praha-plakala.html

  OdpovědětSmazat
 12. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 18. února 1:15.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 13. Není Němec jako Němec!

  Tuto prostou pravdu nás učil již generální tajemník ÚV KSČ a náš druhý socialistický president s.s.Gottwald.
  A Harald Kujat tuto pravdu potvrzuje: Přestože dlouhé roky sloužil neomarxistickým vrahům z Wall Streetu a Bilderbergu, v řadách nejvýše postavených žoldáků NATO, k stáru se změnil, NESMÍRNĚ POZITIVNĚ.
  Dnes H. Kujat pracuje pro mír a socialismus-putinismus, jako řadový člen komitétu Диалог цивилизаций, pod vedením samotného soudruha Владимира Ивановичe Якунинa.
  Jinými slovy - patří do téhož týmu jako náš národní Vůdce Miloš.
  No není to báječné?
  No JE to báječné: Němec, a pracuje spolu s námi na přípravě definitivní porážky kapitalismu a demokracie.
  Prostě druhý Richard Sorge či Hans Clemens.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.