Reklama

neděle 24. února 2019

Hamáček: Ministry nevyměním, věřím i Petříčkovi

Lubomír Man
24. 2. 2019
„Ministry nevyměním, věřím i Petříčkovi!“ prohlásil předseda ČSSD, ministr vnitra a vicepremiér Jan Hamáček v interview pro sobotní právo, a mi to bůhvíproč připomnělo „ze Stalingradu neodejdu!“, pronesené za poslední války Hitlerem. Tatáž nabubřelost, totéž povýšení vlastní role nad rozhodování kolektivní. Ano, možná, ba skoro jistě rozhodoval Hitler o jistých věcech sám a tzv. na vlastní triko, ale v situaci naší, současné a minimálně formálně demokratické, nerozhoduje přece o obsazení či odvolávání ministrů přece jen jeden člověk, byť by to byl sám předseda strany. Do toho má co mluvit nějaké nejvyšší grémium strany, čili lidí víc, než jen jeden. Takže odkud se vzalo ono Hamáčkovo do své vlastní důležitosti zahleděné „nevyměním“, ke kterému se, ač nevysloveno, logicky vine zájmeno JÁ.

A když už jsme u tohoto zájmena: Odkud, z jakých tajemných a nám všem utajených zdrojů rostou asi kořeny tohoto Hamáčkova jáství, když je to i on, a vůbec ne v neposlední řadě, který v dělné spolupráci se stejně politicky nadanými a prozíravými duchy, jakými jsou či byli Zaorálek, Sobotka a Chovanec, přivedl současnou Českou sociálně demokratickou stranu na buben. Kontrétně od zhruba třiceti procent příznivců a voličů z dob Zemanových a Paroubkových, k procentům pěti až deseti doby současné – Hamáčkovy.

Utíkal bych, co bych měl síly a schoval se za strom, kdybych měl za sebou takové dílo. Ale lidé dneška jsou jiní a rozhodně jiný je i Hamáček. On bez rozpaků ztotožnil svou osobu s celou kdysi tak velkou stranou, a nejspíš by ani nebyl moc vzdálen tomu (kdyby poměry jen trošku dovolily), aby se navíc ztotožnil i s celým státem. A stejně jako král Slunce Ludvík 14. francouzský břitce prohlásil: „Stát jsem já!“

34 komentářů :

 1. Socani jdou do hajzlů a ještě si k tomu tleskají.Hold vedeni jedním z ubohých a odtrženi od reality kráčejí do hajzlu zapomnění.Přeji ji tento osud nic jiného si nezaslouží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BABIŠ NÁS OBLBIL,ŽE UMI ŘIDIT ČESKO.JE SLIZKÝ LHÁŘ

   na nose mu tancuje el Hamajda,který je řizen svým ubohým připravářem fašismu,ministrem zahraničí.
   Za chvili bude neomarxista Hamajda mávat PŘES MINISTRA ZAHRANIČI i s chudákem Burešem,který mu nedokáže řici,že si najde jiného koaličniho partnera když bude držet ministra,který dělá ostudu voličům ČSSD a celé ČR když ukazuje jaký je přeceda Parlamentu posledni nemehlo,který uřidi možná tak a kdovi jestli svou manželku!

   Vymazat
 2. Mise bude úspěšně zakončena zmizením socdemáků z politické scény.

  OdpovědětVymazat
 3. AL HAMAJDA

  ve funkci toaletniho papíru dastala přikaz udělat z ČSSD sračku a ČR zavést pod diktaturu falešného humanismu ideologie středověkého náboženstvi,které žádným nábožentvim neni,ale nepřátelskou doktrínou určenou k podpoře vlády menšiny nad většinou s pomoci ještě horši tyranie než byl fašismus!

  OdpovědětVymazat
 4. Petříček je blázen uprchlej z psychiatrické léčebny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hamajda a Peťka zatloukají poslední hřebíky do rakve ČSSD. To co ti dva hlásají by blbec neřekl ani kdyby jste ho mlátil.

   Vymazat
  2. Hamáček věří Petříčkovi, já ale nevěřím Hamáčkovi. Dva roky utečou a u Pirátů budou přijímat nové členy.

   Vymazat
 5. Měl by je Babiš vyhodit a místo nich vzít SPD na makrelu už se nemusí ohlížet beztak končí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš je nevyhodí, je to stejný materiál.

   Vymazat
 6. Hamáčku, co na tebe vědí, že vedeš tu partaj za TOP 09 k volebnímu zisku pod 5%...

  OdpovědětVymazat
 7. Srovnání s Hitlerem kulhá, kdyby se odtamtud stáhl, hrozil tzv. superstaligrad, tedy odříznutí vojsk i na Kavkaze, Hamáčkovo trvání na Petříčkovi je zcela prosté logiky a ČSSD dále pohřbívá.

  OdpovědětVymazat
 8. Por. Hamáček černého Petříčka nevymění, aby někdo nevyměnil por. Hamáčka a tak pořád dokola.

  OdpovědětVymazat
 9. ...ti co chválí Petříčka obvykle nevolí a nebudou volit soc.dem....a Babišovi politika Petříčka musí vyhovovat..dělá za Babiše špinavou práci...

  OdpovědětVymazat
 10. Hami musí. A když musíš, tak musíš.

  OdpovědětVymazat
 11. Hamáček s Petříčkem úspěšně 4esou republiku dovedou do protektorátu s názvem USAEU

  OdpovědětVymazat
 12. Hamáček pochází ze stejné líhně jako Poche a Petříček, tak od něho nemůžete čekat ani nic jiného. Jako nevolič ČSSD ale doufám, že mimopražští členové jsou soudnější než tito pražští grázlové a dají to na jevo. kenyh

  OdpovědětVymazat
 13. Tohle je taková zvláštní strana. Dostali tak na frak, že mají z ostudy kabát, ale pokračují ve stejné rétorice, kvůli které dostali za uši. To mi přijde jako takový docela zvláštní úkaz, zvláštní druh masochismu bez pudu sebezáchovy. A tím se dostávám k závěru této analýzy: lidi se na ně vys-ali a tak zase naoplátku oni se-ou na hlavu jim. Vědí, že to mají spočítaný, a tak výklad může být jen jeden: těmhle jsou a vždycky byli lidi opravdu ukradený, těmto jde jen o to být u nějakého koryta, tak teď i bez hlasů jsou a vše co je zajímá a v co doufají, že chvíli budou, pak se uvidí. Zvláštní spolek, který jinak než nedobře ani dopadnout nemůže. Jen si z lidí dělají dál pr-el a ono to funguje, protže to tak systém dovoluje. Vykládat jim, aby se vzpamatovali je jako vykládat kleptomanickému zlodějovi, aby nekradl. A když mu to někdo řekne, zasměje se a řekne si, vy mi s těmi všemi vašimi oulocitnostmi vlezte na záda.

  OdpovědětVymazat
 14. Hm, pane Dvořáku. Tak se mi zdá, že bez hlášky zmizeli příspěvky z 24.02 22:39 a z 25.02. 02:16. Pokud, sluší se to?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...díky p. Dvořáku, že se nemusíme prodírat hulvátskými příspěvky a tapetama radosty...

   Vymazat
  2. Musím se omluvit, že předbíhám, za mnou je Radosta. Chci jen upozornit, že labutí píseň ČSSD nás bude stát něco diskuzí a hlavně ztráty času. Na našem dvorečku se kohouti perou o židličky a sem tam i o kozí bobek. Kdyby nebylo nic jiného na programu,tak ať se perou, ale právě teď se možná dá zastavit dar lithia chudé Austrálii nebo vyhnout 40ti miliardámi pro Huawei, nebo něčemu o čem se ještě neví a co budeme platit. Pak jsme opravdu "chudí služebníci Jevišovi a poslední skývu chleba jsme rozdali"(JW). Nebýt podobných kulišárn tak asi by zbylo nejen na důchody. Radosto ještě jednou, promiň.

   Vymazat
  3. Pokud už 14:01 děkujete, měl byste vědět, co bylo smazáno. Ostatně, kritizuji to, že smazáno bylo bez hlášky i toto: "22:39 a takoví, nedej bože, chodí k volbám". Co bylo 22:39 nevíte. Nevíte, k čemu se vyjadřujete. To není ani chytré, ani zodpovědné. Že, pane Dvořáku. Zdravím srdečně

   Vymazat
 15. Socani si kopou hrob.Kdo je bude volit ,když je povedou takové nuly jako je Petříček ,Maláčová ,Netolický atd.Lidé bez mozku.Zaplatit Altnerovi a zabalit to je nejlepší řešení.Hlupáci kteří si myslí ,že nalákají voliče na zkrácení pracovní doby nebo zvýšení socciál dávek si nic jiného nezaslouží

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hamíkům už zvoní hrana. Vono to nejde na podzámčí, křičet, že dluhy se platí a sami je neplatit. To oní povolují lichvu a nesmyslně vysoké palmáre. Doufám, úplně zlomyslně, že jim naskakují procenta. Mám jen strach,aby to za ně nezaplatil strýček Báci

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. RADOSTO,
   napište posměšný dopis tomu Babišovi,který se kasal,že umi prý řidit ČR jako firmu, ale on nemůže protože celou ČR řidi Petrodřistin ministr zahraniči z ČSSD a on jenom může tak jedině točit u něho klikou od lajermonu!

   Vymazat
 17. skvělá glosa, jedna z nejlepších od tohoto pana mana co se mi vybavuje

  OdpovědětVymazat
 18. Je zajímavé, že se vůbec nemluví o astronomickém dluhu socanů,
  který nadělali na tom svém lihovém domě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. třistatřicettři stříbrné křepelky :-)

   Vymazat
 19. copak Hamáček, maskot ČSSD, ještě o něčem rozhoduje? rozhodují zákulisní kmotři, každý má svého, Petříček má Pocheho :-)

  OdpovědětVymazat
 20. Tyto dva - Hamáčka s Petříčkem už na první pohled jak jsou pěkně vypasení , kulaťoučcí a spokojeně se usmívající nedostane od plných koryt nikdo . Je to marné , je to marné...

  OdpovědětVymazat
 21. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 25. února 12:20.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlož, vlož a taky sem o těch "národních vůdcích! - http://www.novarepublika.cz/2019/02/kazassky-prezident-nazarbajev-zrusil.html

   Vymazat
 22. Škytla, prdla, radostí pak omdlela.

  OdpovědětVymazat
 23. Náš drahý s.s.Man je BYTOSTNÝ bolševik!

  Drazí soudruzi a soukmenovci, PROSÍM: Nelámejte o našeho s.s.Mana hůl!
  Jistě, jeho výše uvedený článeček JE ubohý stařecký blábol, o tom žádná.
  Ale v naší drahé vlasti se i takové bláboly stávají NÁDHERNOU realitou, právě 25. února.

  Ano, právě 25. února 1948 byli určití ministři odvoláni na základě vůle nás bolševiků, čili ZDRCUJÍCÍ VĚTŠINY.
  Neboli PŘESNĚ TAK, jak navrhuje s.s.Man ve svém blábolu.

  Jak je to (či jak to BYLO) možné?
  Odpověď je jednoduchá: Naše vlast není, nebyla - a Lenin dá NIKDY NEBUDE - evropskou zemí.
  V evropské zemi platí zákony, parlamentní žvanírna má jistou vážnost – a hlavně se se v ní nevyskytují národní Vůdci.
  U nás, v naší nádherné západoasijské vlasti je všechno naopak, přesně jak má být: Parlament JE žvanírna, a náš národní Vůdce si s tzv. Ústavou vytírá řiť, klidně, kreativně.

  Proto můžeme – my horšolidi – odvolat ministra Petříčka na Staroměstském náměstí, kolektivním rozhodnutím.
  Ano, my nejhorší horšolidi z venkova obsadíme „Staromák“, samopaly na hrudi, tarasnice na rameni, kulomety a minomety u nohou, na rukávech rudožluté pásky s nápisem „Lidové Babišovy milice“.

  Pak na balkón tzv. Staroměstské radnice vystoupí náš národní Vůdce Babiš, a oznámí nám přeskakujícím hlasem, že druhý národní vůdce, prezident Miloš, demisi zrádných ministrů přijal.
  My vybuchneme v jásot, a ihned započneme – zcela spontánně – podepisovat referendum o vystoupení naší vlasti z NATO a EU.
  Ano, tak je to jednoduché v zemi, v níž my žijeme a s.s.Man publikuje jeden článek za druhým, všechny STEJNĚ SKVĚLE bolševické, Leninsko-putinsky pravdivé.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!  P. Radosta

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.