Reklama

sobota 16. února 2019

Jak daleko půjde jejich podpora fašizmu?

Lubomír Man
16. 2. 2019
Počátkem ledna 2015, konkrétně osmého dne tohoto měsíce, přiletěl tehdejší ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk do Berlína, aby zde kancléřku Merkelovou poprosil o další půjčku pro svůj finančně krachující režim. Při té příležitosti poskytl interview německé televizi ARD, ve kterém řekl: „Ukrajinu a Německo pojí společný osud. My všichni si dobře pamatujeme na vpád Sovětského svazu na Ukrajinu a do Německa na podzim 1944. To se nesmí opakovat“.


Takže zbrusu nové dějiny Evropy a Světa byly v tom okamžiku na stole. Hitlerův vpád na území Sovětského svazu, které stály jeho národy 20 milionů mrtvých, byl v Jaceňukově podání naprosto v pořádku, a zlo začínalo teprve až v okamžiku, kdy Rudá armáda začala hitlerovská vojska z území SSSR vyhánět. Konkrétně, když si ve svém postupu dovolila vstoupit i na území Ukrajiny a nacistického Německa. Teprve až tohle byl tedy podle Jaceňuka válečný zločin.

Takže Hitler měl – podle Jaceňukova vkusu, který byl z hlediska jeho postavení i vkusem celé nové ukrajinské vlády - v Německu vládnout dál a dál měla zřejmě trvat i nacistická okupace Ukrajiny. Rokle Babi Jar poblíž Kyjeva měla tedy ke svým už třiceti tisícům povražděných ukrajinských občanů pojímat další tisíce obětí a dál zřejmě měly planout ohně v plynových komorách Osvětimi, Sobiboru, Majdanku a desítkách dalších koncentračních táborů. A po vyhlazení Židů v Evropě měla před vrata plynových komor připochodovat i celá rasa slovanská. V prvé řadě s námi Čechy.

Tak pochopil ideální vývoj Evropy ukrajinský premiér Jaceňuk. A pozor: Nikdo z představitelů současného ukrajinského vládního režimu se od Jaceňukova prohlášení do dnešního dne nedistancoval, takže jeho pojetí dějin zůstává i pojetím současného režimu Porošenkova.

A my tento režim, jak prokázala prohlášení našeho ministra zahraničí Petříčka při jeho nedávné návštěvě Ukrajiny a následná prohlášení místopředsedy vlády Hamáčka, oba to politiky České strany sociálně demokratické, plně a bezvýhradně podporujeme.

Čímž chtě nechtě platí odrazem i pro nás to, co na adresu pomajdanského ukrajinského režimu prohlásil Němec Günther Verheugen: Je to vláda čistokrevnýh fašistů z masa a kostí.

K čemuž pan Petříček dodává tuto zajímavou větu. „Mé pojetí zahraniční politiky nejen odpovídá politickému směrování naší vlády, ale je i mým niterným přesvědčením osobním“.

Řekl bych, že stát jen v úžasu nad tím, kam až jsme to dodneška došli, je skutečně málo. Opravdu si všechno tohle od lidí, kteří zjevně zešíleli, či nějak jinak ztratili rozum a soudnost, necháme líbit?

56 komentářů :

 1. Bohužel, necháme. Dokud jakž takž funguje zdravotnictví, veřejná správa, MHD nás doveze do práce a děti do školy, dokud máme co huby a výplata nám slibuje dovču v Egyptě, dokud kina chrlí nové filmy a televize zábavná show, nikdo se nebude pozastovavat nad tím, kam nás politika EU, NATO a naší vlády vede......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BABIŠOVI TO ZJEVNĚ NEVADÍ
   a ti od něj sál napravo jsou ještě horší

   Tony

   Smazat
  2. Babišovi nevadí vůbec nic, hlavně že je podle něho. Také tak dopadne, nebudou ho chtít ani Češi a ani Slováci.

   Smazat
  3. Slováci jsou rádi , že se Babiše zbavili . A taky je pro ně nemyslitelné aby ve vládě , natož v roli premiéra měli nějakého Čehůna . Čechům je to jedno , ti přijmou i jakéhosi Kvída , kterého pozval Miloš Zeman , možná jako svého nástupce kdyby se to náhodou zvrtlo a on musel Z Venezuely utéct pro k vůli odsouzení z vlastizrady . V Česku by mu nic nehrozilo a Trump by si už možná Zemana konečně všimnul .

   Smazat
 2. Platon: "Za svoji neochotu podílet se na politice budete potrestáni tím, že Vám budou vládnout ti nejhorší z Vás."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono nešlo o neochotu, na nestraníky donášeli komunisté o sto šest.Dokonce se na konci roku 1989 ani nepostarali o skartaci těch udání (jednou z podezřelých okolností bylo vlastnictví psacího stroje ). Do nestraníků si totiž směli i přihlouplí členové dle libosti kopnout. KSČ ovšem měla vedoucí úlohu a byla bezchybná ( s výjimkou krátkého období 1968). Nakonec různí babišové převzali majetek do svých rukou (nikdo jiný k tomu neměl potřebné informace) a na mezinárodní postavení, které měli bránit s nasazením života nestraníci v první linii, na to se vykašlali.

   Smazat
  2. V. Šmídle 15:31 měl jsem za totáče kufříkový psací stroj, dal jsem ho přátelům a koupil si větší. Nějak mi uniklo, že by se s tím komunistický režim sebeméně zabýval. Mí rodiče psací stroj měli taky. Co vím, taky nic. Mimo to, nechápu, nad čím žasnete. Kdo ví, umí a chce, ten samozřejmě vyhrává. Zvlášť, když postrádá zábrany.

   Smazat
 3. Je třeba si uvědomit, že Jaceňuk debotaval s představitelem postfašistického státu, jako z nás občanů postsocialistického státu přesvědčení se hned tak nevytříská, tak to je i v bývalém fašistickém Německu. Při neoficiálním průzkumu, kdo je největší osobností německých dějin vyhrál s 80% Hitler. Oficiálně vyhrál Marx, Hitler nebyl připuštěn. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás nebyl připuštěn Jára (Da) Cimrman, největší z Čechů! Druhý byl napůl cizinec - Karel IV. V Rusku úplný cizinec - J.V. Stalin. Ale ten připuštěn byl, protože tam je demokracie bez komplexů.

   MM

   Smazat
  2. Jak se jedna o velky prachy fasistum , jde se najisto pro ne do Nemecka a vzdycky to tak bylo..At si uzijou po tech masakrech. Chlastali i po vrazdeni
   v Lidicich a jinde !!
   Take USA rada prida Nuland-Kagan na ne neda dopustit...Kdyz jsou to nasi hosi fasisticko-antikomunisti...
   Ve Spanelsku jsou porad fasisti a vsude a tak podporuji zase koho asi ?

   Smazat
 4. Slušný publicista, ne hovado, by dal odkaz na ta údajná Jacenjukova slova v originále, aby si čtenář udělal sám obrázek v jakém kontextu, pokud vůbec, byla tahle slova vyřčena.
  Stále si dobře pamatuji na záplavu fejkových propagandistických fotografií na všemožných "alternativních" stránkách včetně NR, jak Jacenjuk "hajluje" na náměstí.
  Takže důvěřuj ale prověřuj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proběhlo to ve všech médiích. Nejen "alternativních". Stačí si to dohkedat.

   Smazat
  2. pro 12:29
   "My všichni si dobře pamatujeme vpád Sovětského svazu na Ukrajinu a do Německa. Nesmíme to dopustit. Nikdo nemá právo přepisovat výsledky 2. světové války. Avšak o to se snaží ruský prezident Putin,“ - rozhovor s Jacenukem televize ARD. Takze co ... ? Urcite nejste az takove hovado abyste se neomluvil.

   Smazat
  3. Co už naděláte s Pepkem Vyskočilem12:29, pane Dany, když je to líné hovado, co si neumí sám dohledat zdroje, pak jen kvičí, kňourá a pláče.

   Smazat
  4. Banderovec Jaceňjuk se velmi proslavil stavbou stěny na hranicích s Ruskem. Stěna sice nestojí, ale za prachy, které na ni Jaceňjuk dostal, nakoupil na Floridě pro sebe a pro své kyjevské soukmenovce padesátku bytů, aby se měli kam uchýlit, až to v Kyjevě krachne.

   Smazat
  5. 13:02

   Zřejmě jste nepochopil, že jsem chtěl odkaz na originál, abych si sám udělal obrázek o celém kontextu a významu (který by měl každý autor zcela samozřejmě dodat, pokud na někoho takovým způsobem útočí).
   Za co bych se vám měl omlouvat?

   Smazat
  6. pro 14:58
   Tak odkaz uz mate. Obavam se, ze pokud nerozeznate citaci od utoku, tak s tim "kontextem" budete zapasit marne.
   Jinak, mne se opravdu omlouvat nemusite. Dobytkem, bez priciny, jste nazval autora.

   Smazat
 5. Politickou scénu t.č.ovlivňují tyto perzóny:
  min.Větříček - vzdouvá se mu pláštíček směrem k Banderovi
  posl. Dostatečný - zdanění círk.restitucí jeho Nemajestátem cloumá
  prim. Žlučník - při poslechu zkratky ČSBS neopouští nočník
  sen. Nemilovaný - žalobami na prezidenta vykolejený

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo se trochu orientuje v historii sociálně demokratického hnutí není překvapen. Od r. 1912 socdem strany totiž rezignovaly na boj za práva pracujících a vydaly se na cestu parlamentních zisků (drobečková politika). Ale tam platí, tak jako všude, něco za něco. A tak v létě 1914 socdem poslanci ve všech zemích za křesla ve výborech a vládách podpořili válečné úvěry. Tím otevřeli cestu k rozpoutání války. Proti byli pouze ruští socdem a v německém parlamentu jako jediní hlasovali proti Rosa Luxemburgová a Karl Liebknecht. Ruští poslanci odkráčeli na Sibiř a Rosu Luxemburgovou a Karla Liebknechta nechal v r. 1919 vražedným komandem ubít premiér sociální demokrat Noske. Adolf mu tuto službu nezapoměl a když socdem šli po nacistickém uchopení moci šupem do koncentračních táborů, tak Noske dostal státní penzi. V té době byli socdem kvůli tolerování a pak i otevřené podpoře fašitických hnutí a posléze i vlád (Německo, Itálie...) označováni jako "sociál-fašisty" (socialismus slovy, fašismus skutky). A co vidíme dneska u nás? Přítel (toto slovo nahradilo "soudruh") Zaorálek coby ministr zahraničí se oficiálně fotografuje s příslušníky praporu "Azov", kteří se hlásí otevřeně k tradicím jednotek SS (a v jejich tradicích i pokračují v praxi na východě Ukrajiny). Ale nejen s jejich vlajkou. Ale i se standardou divize SS Das Reich!! Té divize, se kterou se naši utkali v boji u Sokolova. Tato divize, která se dopustila nesčetných zvěrstev už v Polsku a na území SSSR (včetně Ukrajiny) v červnu 1944 vypálila francouzskou obec Oradour sur Glane, zvanou "francouzské Lidice". 648 obyvatel nahnali do kostela a upálili je. Všechny, muže, ženy staré, mladé včetně kojenců. Lidice mají s touto obcí družbu. To přítel (ne můj!!!) Zaorálek neví? Petříček pouze pokračuje v nastoupené cestě a jak je blbý, tak odhazuje masky. Že Schwarzemberg klade věnce k pomníku litevských SS a že se Štětina nechává fotografovat nejen s emblémem Ds Reich ale i prohlašuje masového vraha dětí Basajeva za svého přítele není nic divného. Oba jsou náckové par exelens a nijak se tím netají. Ale nejhorší je, že preference socdem stoupají. Kdo jim dá hlas, jednoznačně podporuje i nácky. Nejen na Ukrajině. Všude. A nemůže pak brečet, že on nic, to ti druzí.

  OdpovědětSmazat
 7. Máte tu fotku Zaorálka s Azovem? Rád bych jí viděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemá nic, je to žvanil.

   Smazat
  2. Neříkej "hopp!" Pepku Vyskočile12:54, dokuď ti nepřeskočí!

   Smazat
  3. Nemohu jí najít. Ale byla snad všude. Někdo si jí musí pamatovat. Jako kdysi na vojně. Azov stojí nastoupený, vlajky vpravo a pan ministr před nimi. V té době to nebylo nic mimořádného. Boje v Donbasu byly v plném proudu a Azov s Ajdarem byly jediné bojeschopné kednotky Kyjeva. Tak se všichni západní politici předháněli v podpoře "demokratické" a "zákonné" vládě Ukrajiny. Ale nadšení opadlo a taky se provalilo co je to za pakáž, tak se k nim už nikdo nezná. A tak ji odevšad stáhli. Někdo by ji mohl mít.

   Smazat
  4. S tou komoušskou sviní by se hrdinové z Azova vyfotili leda nějak takhle!:)) - http://www.moderni-dejiny.cz/PublicFiles/UserFiles/image/Aktuality/800x800_budapest_56_12.jpg

   Smazat
  5. 18:03 jako hovado jsi se narodil a jako hovado také chcípneš, hezký večer, dobytku

   Smazat
  6. Re (15:31):
   Máte pravdu, ta fotografie s jednotkou praporu Azov byla všude!!
   Jenže to byla fotka jiné politické kreatury, která nás dokonce "reprezentuje" v EU parlamentu.
   Ani tam ovšem (patrně) nikomu nevadí, že jedna štětina z nich se netají svými sympatiemi s nácky od jednotky Azov a nechává se s nimi zvěčňovat pod prapory s hakenkrajcem a vlčím hákem, symbolem to werwolfů.
   Řečeno slovy loutkového petříčka: I štětinovo pojetí politiky nejen odpovídá politickému směřování EU, ale je zřejmě i niterným přesvědčením mnohých z členů EU parlamentu ...

   Smazat
  7. Proo 18:03 Porošenko byl komouš a jaký! Byl členem ÚV KSS Ukrajiny, byl členem komunistických vlád a následně i té Janukovičovy. Pak ovšem prohlédl a Goebbels s Himlerem by se u něj mohli učit. A pak. Zaorálek byl ministr zahraničních věcí země EU a o jejich podporu velmi stáli a stojí. Viz Petříček. Jestli byl Zaorálek komunista nevím.

   Smazat
  8. Pro 18 32
   Možná, že skutečně fotografie neexistuje ač bych se velice divil. Každopádně všichni velice dobře víme co dělal Zadolárek ve vztahu k Ukrajině, jak sem tahal zabijáky z Pravého sektoru na léčení, jak bojoval proti Nele Lískové a zasadil se o zrušení konzulátu Doňecké republiky. Já jsem přesvědčen, že z těch dvou , tím druhým myslím Štětinu, horší svině je ve skutečnosti Zadolárek

   Smazat
  9. 18:17 ááá, další z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni týhle ugrofinský poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 8. Za podporu fasizmu a nacizmu si kazdy zaslouzi trest smrti !!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! jako tahle svině ugrofinská, nazistická! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 9. Rokle Babi Jar poblíž Kyjeva měla tedy ke svým už třiceti tisícům povražděných ukrajinských občanů - v skutočnosti 56 000

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... tolik jich snad ty russácký svině pobít nestihli! - https://www.protiprudu.org/babi-jar-stezejni-otazky/

   Smazat
  2. 18.05 Fasoune tahni do hajzlu.

   Smazat
  3. 18:05 blbec je blbec a blbcem zůstane :-)

   Smazat
  4. Ještě tak tušit co ten pojem znamená, co, rudoblbe?:))) Ale vyjímečně na tebe budu dnes a objasním ti to: americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 10. Jestli by se panu ministrovi nemělo zkontrolovat levé podpaží, čistě teoreticky by tam mohl mít vytetovanou krevní skupinu.

  OdpovědětSmazat
 11. Snad se probůh ještě rozlišuje sociáldemokratické od nacionálně sociáldemokratického. Vždyť to není jen jedno slovo, které je odděluje. Chlapci zpátky k maturitě i kdyby jste byli ministry.

  OdpovědětSmazat
 12. Někdo socdemákům štípnul stranu a oni si toho ani nevšimli. Celý program této podivné strany je postaven na rozhazování /což je údajně hájení zájmů potřebných/ a prosazování podivných ideií, nad nimiž jeden stojí v němém úžasu /což je hájení zájmů nevím koho/.

  OdpovědětSmazat
 13. Jaceňuk a Ukrajina - jako dama musim napsat :proste je to v pr.eli.Tecka.Dobre jsme to dopracovali s kolaborantskym Havlem.Šilenost.

  OdpovědětSmazat
 14. Kyjevský soud soudil exprezidenta Janukovyče podle nejnovějších pravidel z Říše dobra: a) byli připuštěni pouze svědkové obžaloby, b) všichni tito svědkové byli pouze z okolí Porošenka, c) soudem nebyl připuštěn ke svědectví žádný svědek obhajoby, d) soud dokonce vyloučil z řízení obhajobu Janukovyče, e) soud sám určil, kdo bude obžalovaného obhajovat. Všechna tato vylepšení budou bezodkladně zapracována do nové směrnice EK pro soudní řízení. Státy EU, které se nebudou řídit touto směrnicí, budou pohnány k evropskému soudnímu dvoru. Ministr Petříček (ČSSD) jede na Ukrajinu, aby osobně načerpal zkušenosti realizace banderovské politiky v každodenní zahraničně-politické a soudní praxi této vzorové evropské země, budoucího člena EU i NATO. Ať žije ČSSD, vedoucí levicová síla české politické scény, ať žije Petříček i jeho řídící orgán Poche, ať žije maskot strany Hamáček! To jste to dopracovali, soudruzi, nebo snad bratři a sestry nebo se dokonce mezi sebou oslovujete přítel a přítelkyně? Přátelé banderovců?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mi se líbilo, že Zeman byl Buzkové přítelem a Buzková Zemanovi přítelkyni. Jak se ti dva milovali!

   Smazat
 15. Nejlepší věc, co jsem v životě udělal, že před více než 20 léty jsem odmítl nabízené členství u socanů. Kdybych podlehl lákavé nabídce, tak bych do smrti litoval. Vymluvil jsem se, že jako bývalý komunista se ještě na vstup necítím dostatečně zralý. Podle toho, co vidím kolem sebe dnes, mohu být na to, že jsem měl deset let rudou knížku, pyšný. Uvítal bych, kdyby tady na NR si začali sypat na hlavu popel ti, co lákavé nabídce podlehli a vstoupili. Hoši, do toho!

  OdpovědětSmazat
 16. Jak německý nacismus tak i ruský bolševismus byly neskutečné zlo, ale pokud bych si musel vybrat, pak asi ten německý nacismus. Ukrajinci tehdá nejspíš stáli před podobnou volbou. Straší se likvidací Čechů, ale je jasné, že kdo by tenkrát neodporoval, neměl by problém. Je též zajímavé, že naši "slovanští bratři" Slováci se s německým režimem sžili celkem dobrovolně a dokonce mašírovali na SSSR. Takže na "rudých" příspěvcích soudruha Mana něco hodně smrdí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nejsi v tom sám i co se samotných Rusů týče! Známý ruský pravoslavný historik a publicista Prof. Vadimír Machnač napsal, že režim v stalinském SSSR byl mnohem horší než ten Hitlerův v Německu, tedy že ruský voják pomohl ve WWII. zvítězit většímu zlu. "Proč?" - ptá se profesor a současně odpovídá: "Rusko by prohrálo válku s libovolným Německem: monarchistickým, demokratickým či fašistickým. Nicméně ani jedno z toho Německo nebylo. Ono bylo nacistické a prohrát s ním si Rusko dovolit nemohlo, protože by přestalo existovat jako národ. Proto zvítězilo. A nezvítězili v ní mladí komunisté, Stalinovy děti, ale staří vojáci vychovaní ještě v tradičním duchu pravoslaví či islámu!" Tedy de facto bývalí vojáci z WWI. a jim patří všechen vděk! Za druhé vlastenecké války (1914-17) ruská armáda držela ohromnou frontu po dobu několika let! Čelila stovkám německých a rakousko-uherských divizí, přitom měla ještě otevřenou kavkazskou frontu, kde dávala záhul Turkům! Ruská armáda by nikdy nepustila nepřítele ani do Rigy či Oděsy, natož pak do Kijeva, k Volze a na Kavkaz! Za 3,5 roku války ztratila navzdory počátečnímu nedostatku výzbroje 1,7 milionu padlých! Bolševik ztratil za 4,5 roku války 9 milionů padlých! Tentýž bolševik, který v roce 1918 u stolu v Brestu-Litevském "prohrál" Rusku bez boje všecky území od Baltu až k Donu, z nichž se mu některé už nikdy nevrátily, jako Finsko a Polsko! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  2. 1:15 Tebe, špatně spící, ve dne asi těžce dříci hloupé
   děcko, bych rád osobně poznal. Takové lidi si nějak
   nedovedu vybavit, jak skutečně vypadají, co dělají
   a jaké mléko propagandy pijí.
   Ten tvůj přicmrdávač z 8:52 to je také případ. Jeden
   z blbců, co loví na netu kde jakou cypovinu a pak ji
   posílá do světa.
   Je mi 81 a jak vidím, tak vy mladí jste čím dál blbější. Máte ale doufám kus života před sebou. Jen
   aby jste se nedivili.

   Smazat
  3. 11:49 Tak proti Prof. Machnačovi jsi jen bezvýznamný čechomužyk, kerej to má za pár a na jehož přemoudřelý rudocancy sere i zdechlej pes!:-)))

   Smazat
  4. 8:41 vytrvale, tentokrát naštěstí stručně, dáváš najevo naprosto nedostatečný intelekt. Bylo by zajímavé vědět proč ta nenávist postrádající vlastní, věcný argument.

   Smazat
  5. 12:36 Když to celý rozmotáš, tak zjistíš že si píšeš s tím rudým přemřelem z 11.49! Před jeho rudoskřeky označující diskutéry pojmy "hloupé děcko" či "jeden z blbců" se tu žádná "nenávist" nevyskytovala a argumentů je tu taky přehršel! Sám máš IQ houpací žirafy, když papouškuješ prázdný fráze typu "vlastní, věcný argument" - ještě tak tušit co to jako je, že?

   Smazat
  6. 8:09 pochopit co je "vlastní, věcný argument" je otázkou osobnostního intelektu, elementárního vzdělání i míry osvojení existujícího kulturního pensa

   Smazat
  7. 8:51 A dle tebe ty přiblbliku, je teda tato věta "vlastní věcný argument - cituju:

   "Je mi 81 a jak vidím, tak vy mladí jste čím dál blbější. Máte ale doufám kus života před sebou."

   Protože totéž se bez uvedení jedinýho argumentu dá napsat o vás dvou (neb jsi ten samej a hraješ si na dva - jeden "zkušenost stáří" a drhej "intelektuál"?) přemřelejch komušskejch kreténech!

   Argument neobsahoval žádnou "nenávist", co tu opakovaně blábolíš, blbe, ale jasný a elementární tvrzení, že Prof. Vladimír Machnač - https://www.google.com/search?q=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80+%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B0%D1%87&oq=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80+%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B0%D1%87&aqs=chrome..69i57j0l5.975j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   na rozdíl od toho sráče z 11.49 "nevypouští do světa cypoviny"! Ale učí v Rusku na vysoký škole! Ty "cypoviny" tady slintáš právě ty (pokud jste jedna osoba i pokud ne). Asi tak ...

   Smazat
  8. oparava: učil - do roku 2009:

   Влади́мир Леони́дович Махна́ч (2 апреля 1948, Москва — 5 мая 2009, Москва) — русский историк и православный просветитель, искусствовед (историк русской архитектуры), политический философ, русский имперский православный публицист.

   Smazat
 17. Čemu se divíte fašisté z usa na „ochranu" banderovců pošlou do Černého moře svoje jednotky a Český vazalové přikyvují.

  OdpovědětSmazat
 18. Ještě k tomu Petříčkovi. Nestačil jsem reagovat na jeden z předchozích výstižných článků pana Manna na to téma. Pokud si někdo myslí, že je to jediný problém na MZ, tak připomínám schůzku V4 s Angelou. V reakci na tuto schůzku o ní referoval v ČT jistý náměstek zahraničí pro střední Evropu. To jednání bylo ve skutečnosti dosti zajímavé zejména s ohledem na rozpory v názoru na dotace EU. To jsem se ale musel dozvědět až o den později z německého tisku (pochopitelně z jeho méně oficiální části). Referát pana náměstka, který byl na schůzce přítomen a jistě i na tiskové konferenci po ní, byl tak něco neobsažného, povrchního a zavádějícího, tlachy o ničem, jako ze schůzky u piva, která proběhla v naprostém souladu. Takže jsem si řekl, že to celé MZ je plné Petříčků. Žádné iluze.

  OdpovědětSmazat
 19. Ziju jako mnozi zde komentatori na valasku. Primo ve Valasskem Mezirici. V Panelaku, v sedmem patre.Vidim primo na DEZU a Cabot. Jste mi u prdele kolegove Jirovec,David,Hrabica, Man....dete do riti. Ctu Vas velmi rad . Nanosekunda a jsem v hajzlu kolegove. Walmez je centrum zeleznicni dopravy plus ten Cabot a Deza Babisova. Je potreba s tim neco delat . BTW uz jsem psal na ruskou bezpecnostni agenturu, Neodepsali. Samozrejme.

  24. února 2019 7:39

  OdpovědětSmazat
 20. Nic proti ničemu, ale to není fašismus, ale nacismus a to je opravdu nněco jiného.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.