Reklama

pondělí 18. února 2019

Jenom zírám

Martin Koller
18. 2. 2019
I člověk, který má zkušenost s předlistopadovou a polistopadovou politikou se nestačí divit vývoji ve společnosti, ekonomice i bezpečnosti v posledních letech. Nicméně při pohledu na vývoj v minulém a tomto roce už lze jen zírat. Musím konstatovat, že já jsem zíral nedávno při průjezdu kolem stadionu pražských Bohemians. Vedle stadionu se vznáší obrovský billboard s reklamou Respektu. To by samo o sobě nebylo nic divného, bussines je bussines a vzhledem k možnosti daňových odpisů na sebestupidnější reklamu přispíváme zadavatelům a výrobcům všichni, aniž si to většina z nás uvědomuje. Ani slogan, že Respekt je jeden z ostrovů nezávislé a silné žurnalistiky mne moc nezaujal, spíš rozesmál. Reklama a pravda mohou mít k sobě blízko i daleko, většinou je pravdivější druhá možnost. Nicméně jsem zíral na fotografii exnatovského generála Pavla, která zabírala skoro polovinu plochy. Pravděpodobně on má být podle propagandistů v Respektu vzorem nezávislosti.

Člověk, který dlouhodobě posluhoval cizím zájmům, podílel se na pronásledování, ne-li genocidě Srbského národa a islamizaci Balkánu a v současnosti nezodpovědně posiluje válečnou psychózu s cílem zatáhnout naši zemi do jaderné války s Ruskem a zároveň podceňuje afroislámskou invazi. Kde je jeho vojenská přísaha, kterou se zavazoval chránit naši republiku, nikoli ji tahat do cizí války a ohrožovat tak naše občany? Kde je jeho důstojnická čest a zodpovědnost za vlast? Omezený zelený Lojza, nebo všeho schopný, cynický, hrabivý, bezcharakterní a prolhaný žoldák ve službách cizáckých oligarchů? Napadá mi pouze jedno slovo, a to hanba, generál Hanba. Něco takového se nám budou snažit vnutit za prezidenta a s kampaní začíná Respekt. Řekl bych, že v tomto případě svojí mediální drzostí a ubohostí trumfl i Sorosův Seznam. Jsem zvědav, kolik partají pražské havlérky, ať už vládních, nebo opozičních se nám bude snažit vnutit cizáckého generála Lojzu Hanbu za prezidenta?

Další, kdo mne téměř dojal, byl bývalý guvernér České národní banky Singer. Na Sorosově Seznamu vyslovil moudro, že potřebujeme silnou armádu. Singer připomíná kozla, který se stal zahradníkem, nacpává se cizím salátem a občanům s posměšným mektáním věnuje svoje bobky. Nebyl to náhodou právě on, který v ČNB vyházel stovky miliard na nákup ideologické měny Euro a rozjel tak inflaci, která se dodnes projevuje drastickým růstem cen a propadem životní úrovně? V médiích se mluví o obří zakázce na nákup bojových vozidel pěchoty za 5,3 miliardy korun. Za peníze, které Singer bezúčelně vyházel na takzvané intervence a nesmyslné snižování kurzu koruny, aniž by ho setřeli politici pražské havlérky, úžasným národohospodářem Babišem počínaje a Kalouskem z takzvané opozice konče, bychom mohli mít nejlepší a nejmoderněji vyzbrojenou armádu v Evropě. Čestnou výjimkou byl prezident Zeman, který toto přihrávání EU a přípravu převzetí části německých ekonomických problémů v době krize opakovaně kritizoval pod nenávistnou palbou pražské havlérky. Jestli má někdo zásluhu na mizérii naší armády, tak je to právě Singer. Zároveň připomínám, že ochrana civilního obyvatelstva a infrastruktury v naší zemi byla desítky let zanedbávána, reálně řečeno, z hlediska jaderné války se blíží nule. Kde jsou časy, kdy každé dítě ve škole mělo svoji plynovou masku, matky fasovaly protichemické vaky na malé děti a každý měl místo ve vybaveném krytu. Třicet let na to nebyly peníze, díky takovým Singerům přisluhujícím cizáckým zájmům. Obtížně přemýšlím, jak Singerovo volání po silné a tudíž i nákladné armádě nazvat. I chucpe se mi zdá jako velmi slabý výraz.

Další, čeho jsem si povšiml, jsou bankrotující vietnamské obchůdky s textilem, levnou elektronikou a dalším spotřebním zbožím. Holešovická tržnice se již několik let zmenšovala, brzy bude končit a ubývají i obchůdky. Výsledkem bude zdražování především textilu. V případě zhoršujících se vztahů s Čínou bude růst cen oblečení a spotřebního zboží zcela logický. Cena trička kolem pětistovky, košile za tři tisíce a kalhoty za pět vrátí většinu společnosti někam do devatenáctého století. Ale možná zlevní lokomotivy a důlní bagry, takže se to vyrovná, aspoň v rámci čísel a procent politické propagandy blahobytu, který nám připravuje milovaný vůdce-oligarcha, prý nejlepší jakého máme od roku 1990.

Déle jsem zíral na pokračující vlnu stupidity takzvané demokratické opozice. Pro socialistickou ministryni Maláčovou si vymysleli přezdívku Venezuela. Možná se jim to u značkového pitiva v neméně značkových restauracích, nebo v levném parlamentním báru může zdát vtipné, ale měli by méně popíjet a víc přemýšlet o dopadu toho, co vykládají na veřejnosti. Většina našich občanů se nemá tak dobře jako oligarchové a jejich političtí posluhové. Po třiceti letech demokracie se rodina s běžným příjmem nezmůže na byt a porodnost klesá z důvodu klesající životní úrovně střední a nižší třídy a stabilní nejistoty. Ve Venezuele se Chávez i Maduro zaměřili právě na zvýšení životní úrovně většiny obyvatel, kteří jsou chudí. To je správné, pokud se nechceme postupně dostat kamsi k třídnímu boji a říjnové, či jiné revoluci.

Rozhodně nepatřím k příznivcům prohnilé ČSSD, ani nepodporuji programy nahrávající parazitům a příživníkům. Nicméně agresivní útoky proti jakékoli sociální politice ve prospěch oligarchů, většinou zahraničních a vlastních kont, pomohly většině stran takzvané demokratické opozice TOP 09, STAN, KDU-ČSL, ODS k dlouhodobému těžkému propadu volebních preferencí. Když k tomu přidáme takové jejich reprezentanty jako Drahoš, Horáček, Halík, Herman, Putna, Janda, Feri a nesmíme zapomenout na Kuberu, který beze studu podporuje rozprodej naší země Arabům, bude jejich propad pokračovat dlouho. Demokratickým opozičníkům u koryt jaksi nedochází, že stále větší část národa má problém vůbec přežít a zasloužili se o to svojí dlouhodobou hospodářskou politikou rozprodeje státu a bezohledným podlézání cizím zájmům právě oni. Zároveň tak úspěšně nahrávají vládnoucímu oligarchovi a jeho socialistické partě. Rozčilují se nad vysokými důchody rozežraných důchodců, flákačstvím samoživitelek, neochotou zaměstnanců pracovat za žebrácké platy, ale zároveň nepokrytě podporují parazitování nepřehlédnutelného segmentu rómské komunity, některých migrantů živících se obchodem s drogami, a ještě horší parazitování protinárodních politických neziskovek posluhujících cizákům. Babiš vykládá, že na zvýšení důchodů si musíme našetřit. Stačí, když nebudeme živit profesionální parazity a rozhazovat na předražené projekty typu staveb a oprav dálnic pod vedením ministrů za oligarchovo ANO. V tom si může vláda s opozicí potřást rukou. Hloupou protinárodní a asociální politikou opozičníci jen nahrávají Pirátům, ČSSD a ANO a je na místě otázka, zda se nejedná pouze o smluvenou pokryteckou komedii pod taktovkou vládnoucího oligarchy. V opačném případě nad takovou kumulací pitomosti jen zírám.

Ač nerad jsem se musel zasmát nad nedávným názorem kardinála Duky, kterého si jinak velmi vážím. Prohlásil v článku, který uveřejnil Sorosův Seznam, že komunisté získali rozhodující hlas ve vládě. Tentokrát střílel pan kardinál dosti nepřesně. Chápu, že je rozhořčen zdaněním církevních restitucí, které bývalá vláda, aktuálně demokratická opozice protlačila bez ohledu na občany a tehdejší globální krizi, rostoucí počet nezaměstnaných, snižování důchodů a propouštění ze soukromých firem i státní správy. To jim ještě dlouho nebude zapomenuto a další krize už je tady. Pokud bude Babiš mazaný, předá urychleně vládu demokratické opozici, aby se zase předvedli jako národohospodáři, a za pár let dostane 90 % hlasů.

Především, jací komunisté? Ve vládě žádní nejsou. Za komunisty nelze považovat ani Filipa, Dolejše a jejich partu bezuzdně podlézající vládnoucímu oligarchovi. Ten je za to ostatně i halasně pochválil, především jejich spolehlivost. Opravdové komunisty nenajdete nejen ve vládě, ale moc se jich nenajde ani v parlamentu a senátu, protože místa na kandidátkách rozděluje euromarxista Filip s kostlivcem v Mariánských lázních, přisluhující Babišovi. Zbytek vlády jsou euromarxisté, tedy protinárodní spolek posluhující oligarchům a cizákům, který nemá s marxismem a komunismem pranic společného, zato nám ordinuje multikulturalismus. Domnívá se pan kardinál, že Hamáček, nebo Petříček podporující islamizaci Evropy, kolonizaci naší země pangermány a posluhující cizáckým oligarchům jsou komunisté? Ostatně, nemusí se rozhlížet příliš daleko. Stačí, aby zrak pana kardinála spočinul na samozvaném knězi Halíkovi, který byl v předlistopadovém období kádrovákem v podniku Chemopetrol. Docela by mne zajímalo, zda kádroval i tehdejšího nomenklaturního kádra soudruha Babiše. Antikomunističtí disidenti se do zahraničí za bony opravdu neposílali.

Kádrovákem nemohl být ani obyčejný řadový soudruh, to musel být opravdový stranický kádr. Jeden z takových Halíků mi v roce 1969 odmítl dát doporučení ke studiu na průmyslovce a odůvodnil to tím, že otec ani matka nejsou členy KSČ. Připomněl bych, že reprezentanti KDU-ČSL a TOP 09 se pravidelně předvádějí, jako zapálení křesťané a bojovníci za takzvané církevní restituce (proč asi) a zároveň podporují islamizaci (proč asi) a dlouhodobě a beze studu podlézají sudeťákům, kteří byli jednou z hlavních opor nacistů v naší zemi v době okupace a pomáhali posílat katolické kněze do koncentráků. To, že mnozí následně podlézali stejně zapáleně i vládnoucím ateistickým komunistům jen dokazuje pevnost jejich morálky, víry i charakteru.

Obávám se, že dnes se najde víc euromarxistů, vesměs bývalých komunistů a extrémních levičáků v Bruselu a Berlíně, případně Paříži, o naší kolonii nemluvě, a vzorový euromarxista je i ostudný papež František, slouha oligarchů organizujících afroislámský multikulturalismus v EU. Můžeme pokračovat ateistickou ideologickou pracovnicí, kdysi kádrovou soudružkou Merkelovou, která si účastí na školeních v SSSR, kontrolováním nástěnek, stranických schůzích a prorežimních demonstrací získala titul vědkyně a stala se z ní následně křesťanská(!) demokratka, což je opět důkazem její morálky a charakteru. V současnosti touží stát se prezidentkou afrogermánské franské říše složené z Německa a Francie a tak se dostat i do stálé rady bezpečnosti OSN. Nesmíme rovněž zapomenout Mogheriniovou a další exlevičáky a samozřejmě všemožné revolucionáře typu Rudy Dutschkeho, Kohna Bendita a podobné teroristy ze šedesátých let, nověji Zelené a Piráty z nichž se v Berlíně a Bruselu stali vzorní slouhové oligarchů. Je třeba panu kardinálovi připomenout, že oligarchové a jejich euromarxističtí slouhové nemají s komunismem nic společného, protože základem marxistické a komunistické ideologie je všelidové, nikoli soukromé oligarchické vlastnictví výrobních prostředků. Proto euromarxisté, kteří u nás vládnou pod taktovkou miliardářského oligarchy a díky nemyslícím voličům mají rozhodující hlas jako slouhové oligarchů a kolonialistů, nemají nic společného s marxismem ani s komunismem. Komunisté už nejen nemají rozhodující hlas ve vládě, ale pomalu je není ani slyšet a v oligarchově týmu je nahradí multikulturní a euromarxističtí dredaři podporující narkomafii, kteří zdědili Masarykův internet a získali pořádnou dávku nemyslících voličů pokryteckým zneužíváním sociální terminologie.

Závěrem mi nezbývá, než se podivovat nad reakcemi euromarxistů v Bruselu, Berlíně, Paříži, případně ve Washingtonu i české kolonii nad prohlášeními tureckého ministra Erdogana o Turecku dosahujícím až k Vídni. Přesněji řečeno, nad žádnými reakcemi. Na jedné straně se na nás valí protiruská propaganda všemožných Pavlů v Bakalově a Babišově ČT (kterou bychom mohli nazývat BBČT, nebo oligarchická OČT), dále u Sorose na Seznamu (který bychom mohli nazývat SS-Sorosův Seznam) i jinde. Přitom Putin nikdy nezmínil možnost útoku na území států EU. Zde bych připomněl, že Ukrajina není členskou zemí EU ani NATO a realizovala se tam etnická čistka, ne-li genocida ruské části obyvatelstva místními fašisty v rozporu s ideologiemi pravdy a lásky, svobody, demokracie a oblíbených lidských práv, a to za pomoci států EU a NATO. Vydatně sílí i protičínská propaganda, přestože čínské tanky se sotva povalí přes Václavák. K tomu všemožné sankce postihující obě strany, tedy Rusko i EU, šikany, protiruské a protičínské vojenské provokace a obkličování Ruska armádami NATO a EU, podpora fašismu a jeho propagace v rozporu se zákony EU na Ukrajině a v Pobaltí. Opět vidíme zcela rozdílná měřítka, prolhanost propagandy, politickou korektnost, neboli zamlčování pravdy, přehlížení turecké agrese, ukrajinského fašismu, afroislámské invaze, a zároveň vytváření protiruské, případně protičínské válečné psychózy.

Po takových výrocích, jaké pronáší Erdogan bych očekával tvrdé protiturecké sankce, vyloučení Turecka z NATO a vypovězení všech Turků z EU domů, protože mohou logicky vytvářet početnou pátou kolonu v případě turecké vojenské agrese. Tu nelze z důvodu impotence mužen a slouhů v politickém a vojenském vedení EU podcenit, ani vyloučit. Kupodivu, nic takového, jako rázná protiturecká vojenská a ekonomická opatření, se neděje. Hned vidíme, jak se EU a NATO starají o naši bezpečnost. Vidíme to už několik let v praxi z hlediska afroislámské invaze a propagandy islámu. Hlavně, když se oligarchové a jejich slouhové nezapomínají starat o blaho narkomafiánů v Afghánistánu a Kosovu, teroristů Sýrii a na takzvaných Palestinských územích a podporují oligarchy a jejich samozvance Guaidó ve Venezuele proti legálně zvolenému prezidentovi. Jenom zírám.

166 komentářů :

 1. Čím víc špiníte Babiše, tím víc mu rostou preference.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím pěkně, jak jste na to přišel, že autor "špiní" Babiše ?? Charakteristika zlodějského oligarchy ( mimochodem velice přesná ) nemůže nikoho špinit ! Pokud by jste měl ještě paměť musel vás Babiš překvapit svou primitivní propagandou !!

   Smazat
  2. 8:12 - Stejnou kuchařku tady používá jeden pán. Jako základní ingredience popíše zlodějiny vlád, které tady nadělalo spojení ČSSD s "damagogickým topblokem", v čele s geniálním evropským ekonomem, osolit, opepřit a na konec přidej Babiše.
   Jen ať dál "takhle primitivně propaguje". Zbývá už jenom vysvětlit maličko, proč ho všichni skuteční europaraziti a Sorošobakalovi služebníci, nenávidí.

   Smazat
  3. 3:13
   Prosím, když jste unavený a nerozumíte tomu co čtete tak se jděte vyspat.
   Špinit pana Babiše to je něco tak nemožného asi jako špinit odpadovou rouru.
   Václav

   Smazat
  4. PRÝ PAN KOLLER NĚCO VI O ŠVÝCARSKÉ ARMÁDĚ A NENAPÍŠE

   tak,když nechce nebo nesmi tady napsat nic o švýcarské armádě,jak jsou vystrojeni a jak cvičeni a zda i tam bude prý ta velká vojna , proč nenapíše jak na tom stoji třeba ta izraelská armáda jenom tak,aby řeč nestála!
   Co máme z popisů dnešni mizerie,když nikdo z intelektuálů se neodvažuje napsat ,kdo tu miserii má řešit?
   Bude ten pan budouci generálský president velet NA BĚLEHRAD nebo kam zase ,co?

   Smazat
  5. Oni ti Babisovi ministri jsou ale vykvet...https://www.novinky.cz/ekonomika/497609-za-draha-mobilni-data-si-mohou-cesi-sami-zjistila-ministryne-novakova.html

   Smazat
  6. 8:12 Babiše jsem nevolil a volit nebudu, ale vy všichni
   jeho odpůrci jste k nerozeznáni. Sere vás EET, a z toho
   má dost lidí radost.
   Neremcej a plať ! Jako každý zaměstnanec.

   Smazat
  7. EET si vymyslel ten špinavec,aby středni třidu jako konkurenci vyhladil nadměrnou byrokracii a vykrad ji pokutami za jeji nedodrženi.
   Ať ho trefi šlak a jde do hnoje svého Agropferdu!

   Smazat
  8. 18:43 co bereš za prášky ?

   Smazat
  9. Že na panu premiérovi nenechá autor (i řada dalších diskutérů), suchou nit mne nepřekvapilo. Čekám to vždy od prvních řádků článku a nemám to nikomu za zlé, je každého právo, slušně říci, o čem je přesvědčen. Proč ale ty, kdo jsou jiného názoru než on označuje jako nemyslící voliče? Prostě v té "nabídce" před volbami neviděli lepšího, vy ano? Pana Babiše jsem nevolila ( je na mne moc bohatý), ale ZATÍM nemám, zač bych mu až tak moc nadávala. Začínám souhlasit s 17:25

   Smazat
  10. Ono je to pánove, všechno jinak.... je to Válka mezi židy a Židy ....

   https://aeronet.cz/news/hrobove-ticho-v-mnichove-mike-pence-na-bezpecnostni-konferenci-sklidil-potlesk-za-jmeno-neocona-ktery-v-usa-byl-autorem-zakona-o-sankcich-proti-rusku-ale-po-vysloveni-jmena-donalda-trumpa/

   Smazat
  11. pane Kollere na zírání nejste sám....Která strana má pravdu?…. Ženy bojovnice, či Ženy fňukny….?

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tyhlety-militantni-feministky-zvlastni-existence-Ekonomka-Sichtarova-debatovala-s-sefkou-Ceske-zenske-lobby-Po-jejich-argumentech-se-uz-neudrzela-570967

   Smazat
 2. Vynikající článek.Velmi výstižně popisuje současné dění

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No pan KOLLER to bere plošně,hezky zopakuje co je všem domorodcům dost známé,to je dovoleno a povoleno.
   Co povoleno neni,je navrhovat kdo to má řešši a hlavně jak.
   Tam veškerá odvaha hezky konči a zmizi. Čtenář okamžitě pozná,že se tu peče dalši obyčejná placka a vi,že je tu dalši prázdné vakuum,které autor nesmi vyplnit a to taky dělá!

   Smazat
  2. Proč autorovi okopáváte kotníky? Autor je analytik. Až bude politikem, bude vaše výtka oprávněná.

   Smazat
  3. Konstatování toho, že není chleba a aby se tedy jedly koláče, to může provést každý.
   Vůl.
   Žlutí vesťáci si už nechali vystřelit asi padesát očí (granátomet má kolimátor a drážkovanou hlaveň, švícarskí výrobek - pro švícarská paka - a na 50 metrů má rozptyl 10 cm, kdyby si někdo představoval, že to lítá kam chce; je to mířené a záměrné, makarón to musel přikázat), mrtvých je asi deset včetně babky, kterou trefili do xiftu doma za oknem; plus nějaké ty ruce, za které si anarchoši můžou sami, nemají sbírat granáty se slzným plynem - některé jsou nově vycpané výbušninou, aby sbírat a házet nešly.
   A vesťáci furt mírumilovně chodí, nechají se masakrovat a od anarchošů se distancují.
   Mají morální převahu, alespoň si to myslí. Mít morální převahu bez oka je přizdisráčství.

   Občané čtvrti Saint Antoine, když se shromáždili pod zdmi Bastily, nechtěli osvobozovat žádné vězně, jak postulují reakční historici (nejvýznamnější vězeň, Markýz de Sade byl už předtím přeložen do blázince v Charentonu, když z oka vykřikoval, že je chtějí povraždit; dva další sexuální zvrhlíci, internovaní na žádost jejich rodin tam byli dopraveni vítězným lidem, vězňů bylo celkem 7, z toho 4 penězokazi) ani vynést tiskařské stroje a knihy, které tam naivní král (ne nepodobně k cenzuře internetu) dal zavřít.
   Chtěli střelný prach, který se tam skladoval.

   Tak inteligentní obyvatelstvo nemáme, zbytečně se kollery dáváme hecovat.

   Smazat
  4. Okopáváni kotniků?Co to je za blbost!Dyť je to pravda!
   Opakovánim stejného,což tu dělaji masově ostatni se politikem nikdy nestane a my tu umřeme touhou!

   Smazat
  5. A tož nevím, jestli nakonec pod tím Receptem nebude líp jak pod Bruselem.A navíc dnes nemá kdo Turky od Vídně zahnat.(když bude potřeba tak si Recept ty vlivné koupí, třeba za ten tribut co mu platí Evropa)Blbci a blbost vládne světu a hlavně Evropě.

   Smazat
  6. 11:29
   Určitě né paralytik?
   Lidi si to s tim análem pletou...

   Smazat
  7. Okopávat kotniky?
   Nedělejte tomu Kollerovi advokáta,je to pořádný kus chlapa a určitě jednoho dne napíše proč mu zakazuji napsat taky něco o těch armádách i když je na ně ten exprt!

   Smazat
  8. KDYBY PAN KOLLER SEPSAL NĚCO O NAŠICH TRADICICH

   dal odkazy a fotky na naše zbyvajici beton bunkrý a řopiky na hranicich a to přimo do jeho budouciho článku a fakt i odkazy na ty švýcarské gardisty,kteři nezažili stovky let žádné pořádne bitvy a jen se tam vyráběji kanony a pušky a miny obchoduje se s nimi a taky prý existuji hezké pohledy na skrytou švýcarskou krajinu,no to by bylo něco pro všechny vlastence, nebo kdo si myslí,že ne tak at to tu napíše a zdůvodni proč?!

   Smazat
  9. Analytik sem analityk tam.
   Článek není analýzou, ale snůškou pravdivých a polopravdivých faktů, okořeněných ideologickou omáčkou na téma nemohoucnosti současné levice.
   Analýza čehokoliv končí syntézou a nezpochybnitelnými závěry (postuláty) a na to nemá pan Martin Koller koule. Nebo možná má, ale sleduje úplně jiné cíle, rozeštvat antagonistické vrstvy a odpoutat pozornost od podstatných procesů ve světě. Pro neznalé uvádím metodiku analýzy a syntézy:

   1) uvědomění si nové situace - změny stavu
   2) formální popis změny pomocí tautologií formální logiky
   3)členění změny (procesu) na triviální, časově následné kroky
   4) popis kauzality (příčinnosti a následků) jednotlivých kroků
   5) objevení souvislostí, vlivů a angažovanosti kroků

   pak již jenom syntéza
   6) odhalení sil (přírodních, lidských) aktivujících jednotlivé kroky, docilující jednotlivá stádia procesu (pochopení smyslu)
   7) rozkrytí cílů a popis budoucího průběhu procesu (tím ho lze podpořit, urychlit, vybočit, ubrzdit či zničit).
   Proč to píšu!
   Protože pan Koller kritikou společenských špatností a opatrnou perzonifikací získává pozornost a sympatie čtenářů, ale neřeší příčiny a následky těchto špatností. Nelze změnit to, co proces řídí nepřímo, přes nastrčené loutky (Zeman, Babiš, Kalousek, Jourová, atd.), pomocí mafiánských metod (stříbra nebo olova). Zeman nikdy neřekne, že NATO je zločinecká organizace a že neokoni z USA se snaží rozpoutat opět válku mezi Ruskem a zbytkem západní Evropy. Ani to, že politici USA jsou plně ovládáni židovskými majiteli peněz (FED, dolar). To by bylo zcela korektně nazváno popíráním holokaustu a štvaním proti rase a skupině. Zkrátka abstrakce není vaší silnou stránkou gojimové. Stačí vymyslet nové slovo (proletariát), dát mu nepochopitelný (nebo raději pochopitelný a zavádějící) obsah a použít v zavádějícím výroku a spodních 8 miliard lidiček je v perdeli. Naučte se formální logiku, FAZY logiku, indukci a dedukci, analýzu a syntézu a to nejenom nazpaměť (na examen), ale i používat v abstrakci. Pak pochopíte i důvody psaní některých článků ( a nepotěší vás to).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  10. Pane učiteli Ďuro,

   kde berete znalosti to tady sadit jako ředkvičky,podivejme se podivejme se, to tu ještě v té formě nebylo a nikdo to tak nenapsal!

   Smazat
  11. Ďuro, kde začít? školením mužstva nebo se ujmout politického lídra znalého fíglú boje o ovečky? Moc beranů také škodí. Navrhuji boj o nový volební zákon, jeden volební obvod (ČR) a panašováním volit své zástupce. A rozšíření zákonných znalostí o kandidátech, tedy strukturovaný životopis + ze zákona uvést národnost, víru a veřejný web k osobním dotazům.

   Smazat
  12. Mirku Povolný a další pozitivisté!
   Boj o místo na světě vede každý organismus s naprostou většinou okolních organismů a to jakýmikoliv prostředky, kterých je schopen. To samé praktikuje i člověk a lidská societa, pouze si to musí okecat, protože člověk na rozdíl od šelem (a to nevím jestli nekecám) má svědomí, což je filtr mezi krátkodobou a dlouhodobou pamětí, který do podvědomí ukládá vše (i hnusy a zrůdnosti) a ven pouští jen to přijatelné pro nositele vědomí. Pokud chceme cokoliv sdíleného změnit (usance, znalosti, indoktrinace), pak jedinou účinnou metodou je postup zezdola (od otroků, přes plebs po elity) zaměřený na mládí (nezkušenost, snadná indoktrinace, generační vzdor).
   Má-li být nástrojem polidštění opice křížené s prasetem (proč židi a musulmani nežerou prasata?) ideologie, pak to nejsou vylhaná náboženství, nýbrž idea rovnosti, volnosti a bratrství. Oni to Russo, Robspier a ostatní Jakobíni mínili dobře, ale úžerní bankéři ucítili šanci a tak nechali na náměstích postavit gilotiny a ostatní viz dějepis.
   Přes tuto profanaci pojmů lidskosti, jiné, obsahově přijatelné nemáme a tak musíme přiznat, že tato slova zavedla evropské národy na těžce schůdnou cestu demokracie. Zase demokratura, to už tu bylo a jak to dopadlo??
   Demokracie (vláda lidu pro lid) nemůže za to, že vůdci demokratických hnutí vždy byli prodejní (je to levnější uplatit vůdce, ať vede hnutí do zapomenutí). Aby nebyla demoška (jak hovorí Prof. Staněk) vývěskou pro hlupáky je třeba zabránit všem přívlastkům (lidová, liberální, sociální a podobné kraviny). Tohle může zajistit pouze systém pravidel vázaných na území a lidské komunity žijící právě na těch územích (Čechy Čechům není rasismus ani nacionalismus, to je fundament demokracie, bránící infiltraci cizích elit, vládců a zákonů). Stejně tak Dojčland Germánům nebo Rossija Rosianínam.
   Pravidla musí přesně vymezovat práva a povinosti člena komunity (obce, kraje, země, státu) a to provázaně zdola nahoru. Základním pravidlem je, že každý plnoletý občan obce je subjektem (nositelem) práva a má tedy všechny pravomoce a veškerou zodpovědnost. Část z nich dobrovolně předává do rukou obanů zvolených do zastupitelských institucí (obecních, krajských, státních) a to tak, že mu zůstává právo kontroly a právo odvolání jím volených zástupců. Bez tohoto nelze mluvit o demokracii, protože práva hegemona (občana) nelze hájit a jelita může opět beztrestně zrazovat. Pokud by byla pod kuratelou kontroly a rychlých návrhů a realizace odvolání, pak by respektovala přání občanů (voličů), ikdyž se skřípáním zubů.
   Zestručním:
   1) začít zdola (občan, obec) a od mládí (výchova, hodnotový systém)
   2) prosadit pevný mechanismus propůjčování a odebírání moci a trestů za zneužití moci
   3) zrušit cenzuru jakýchkoliv sdílených (veřejných) informací a dát pod zákonnou kontrolu všechny tajné spolky (sekty, náboženství).
   4) vytvořit všelidové pojistky v ústavě pro případ rozsáhlé vlastizrady ve prospěch cizí moci (cizího státu, národa nebo nadnárodních korporací), zejména zákon o referendu k základním otázkám na více úrovních (obec, kraj, stát).
   5) vlastnictví zdrojů musí být spojeno s územím a lidmi na něm žijícími (lhostejno jaké rasy, vyznání - jsi občan, jsi spoluvlastník, nejsi občan nejsi spoluvlastník). To je základní premisa zabraňující uvržení do područí a otroctví.

   Takže tolik pro začátek, je to nástřel úvah, zatím nepromítnutý do ideí, zákonů ani pravidel. Ty je třeba vytvořit cestou zdola nahoru a dojít k obecnému konsensu, ikdyž ten bude velmi těžce dosažitelný (ostatně jako vždy, když v demošce o něco jde), ale pokud nejde o život jde o hovno!!

   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Smazat
  13. PRAKTICKÝ NÁVOD NA MOŽNOU REALIZACI ZMĚN DÁVÁ OSV

   podobně jako vy,pod článkem ABY MEDIA NELHALA Č.2.
   Dost se divime,že jste si pane učiteli Ďulo doposud nevšiml článků Národniho programu občanů a nedal váš POZITIVNI komentář k jeho jednotlivým článkům a jak jim rozumite,jakémaji slabiny,aby jsme měli i komentář zkušených staršich lidových komentátorů,kteři by měli zájem vést o NPoV diskusi.

   Smazat
  14. Ďuro 10:32 "pokud nejde o život, jde o houno!!".

   Návrh změny výkonu našich práv pomocí nových technologií.

   Mé špatné zkušenosti se stávajícím stavem zastupitelské demokracie a politických stran v ČR, jak sám píše. Považuje jej za nenapravitelný. Jeho návrh uveřejňujeme s přesvědčením, že je důležité promýšlet zapojení technologií do výkonu občanských práv i obavou, že usnadnění výkonu svého práva nemění nic na tom, že člověk je bytost náchylná ke stejně špatnosti jako k dobrému (DB).

   Nemám ambice ani chuť zakládat žádnou novou mesiášskou filozofii či ideologii, ani napravovat či vylepšovat stávající politický systém – neboť ten je neopravitelný, procedurálně zastaralý a odsouzený k nevyhnutnému – leč příliš pomalému – a tím i nákladnému zániku. A to nejen v naší zemi. Mám v úmyslu iniciovat, případně i materiálně napomoci založit:

   „Univerzální projekt konsenzuální správy sdíleného vlastnictví (majetku) na bázi občanského zákoníku.“

   Výkon spoluvlastnických práv (hospodaření se společnou věcí) je u malých či přirozeně vzniklých skupin (např. spoludědicové) relativně jednoduchý a přehledný (byť často nikoli bezkonfliktní), protože se mohou a musejí mezi sebou domluvit nemnozí jednotlivci a dosažení konsenzu hlasováním či dohodou, případně rozhodnutím soudu, je relativně snadné, stejně jako je poměrně snadné vyhodnocení následných ekonomických dopadů takto přijatého rozhodnutí.

   U větších celků – tzv. právnických osob – je situace pochopitelně tím složitější, čím větším počtem fyzických osob je tato tvořena a čím větší je frekvence a závažnost (cena) rozhodování v této právnické osobě; (nelze svolávat hlasování všech členů i několikrát za den).

   Hlavní problém je tudíž informačně-technologický.

   V malých společenstvích, např. rodinách, se problémy řeší osobně nebo prostřednictvím zástupce či zmocněnce (advokát při rozvodu, dědictví, při kupní smlouvě apod.). Vztah mezi zmocněncem a zmocnitelem je jasný a přímočarý a i zákonem dostatečně upravený. Jinak je tomu u množiny zmocnitelů (např. občanů) a množiny jejich zmocněnců – (poslanců). Proto je nutno tento dosud zcela nepřehledný svazek a nepřehlednou spleť zájmových vazeb mezi oběma množinami nahradit s pomocí software (podobného bankovnímu) tak, aby i každá individuální a časově vymezená oboustranná vazba mezi voličem a jím zmocněným zmocněncem byla dohledatelná a její výsledky vyčíslitelné a podle různých účelných třídících hledisek kumulovatelné a porovnatelné.

   Ve výsledné fázi to vypadá tak, že občan si vybere z rejstříku akreditovaných zmocněnců (politiků) několik jemu blízkých, převede jim ze svého „účtu důvěry“ hodnotu +1 (nebo naopak hodnotu -1 či 0) – tj. aritmetický výraz hlasování „pro“, „proti“ a „zdržel se“ resp. 1= udělení své plné moci, 0= odvolání své plné moci, -1= vyjádření nedůvěry. To může učinit kdykoliv průběžně vůči kterémukoliv registrovanému politikovi – bez ohledu na nějaké „volební období“ – které tím pádem zanikne a stane se obdobím průběžným a trvalým. Software pohlídá nárůst či úbytek na „kontě důvěry“ jednotlivých politiků a permanentně bude aktualizovat jejich pořadí. Prvních 200 se dostane do parlamentu a každý z nich se tam udrží jen tak dlouho, dokud stav jeho konta neklesne pod úroveň posledního (dvoustého) v pořadí a nebude nahrazen tím politikem z registru, který dosáhne lepšího výsledku.

   Smazat
  15. Každé hlasování parlamentu bude označeno číslem „veřejné zakázky“, před hlasováním ekonomicky vyhodnocené nezávislým ústavním orgánem a tímtéž orgánem nadále sledované až do jejího „umoření“. Zisk či naopak ztráta z každého jednotlivého rozhodnutí politiků se průběžně zaúčtuje nejen příslušným hlasujícím politikům v závislosti na jejich pozitivním či negativním postoji, ale zejména alikvotně i jejich konkrétním zmocnitelům (voličům), kteří tak budou muset zodpovědněji sledovat, koho, kdy, na jak dlouho a k čemu zmocnili, neboť jestliže se dostanou „do mínusu“ budou v duchu občanského zákoníku (podobně jako v hokeji) vyloučeni ze hry na tak dlouho, než se jimi způsobená ztráta „umoří“. Umořit se může dvěma způsoby: 1) dlužník svůj dílčí dluh vyrovná do státní pokladny a okamžitě může opět volit 2) dlužník vyčká, až se propad státní pokladny vyrovná zásluhou moudřejších spoluobčanů a pak budou dlužníci „amnestováni“ a doufejme i náležitě ponaučeni. A ve hře zůstanou jen ti zmocnitelé (a jejich zmocněnci), kteří hlasovali moudře a neškodně pro státní rozpočet, aniž by parazitovali na zbylých občanech - resp. ti voliči, kteří se od svých plýtvavých poslanců zavčas odvrátili a svou plnou moc jim odebrali.

   Relevantní hlasy jsou pouze hlasy „oprávněných voličů“ tj. voličů nezatížených jejich poslaneckým dluhem, hlasy dlužníků jsou systémem ignorovány. Hlasy záporné se zohledňují teprve v případě rovnosti hlasů kladných, takže rozhodující pro poslance je počet jeho oprávněných zmocnitelů a nikoli samotný počet případných odpůrců a kverulantů, pokud tito nedokážou kladně přečíslit nežádoucího poslance poslancem (zmocněncem) jiným.

   Výsledný model je univerzálně použitelný pro správu jakékoliv právnické osoby, řízené z tohoto okruhu volbou vybranými osobami fyzickými. Tedy např. větší akciové společnosti, sportovní svazy, zájmové organizace s větším majetkem, a samozřejmě obce, kraje, země i státy.

   Ten projekt nebude snadný, bude to týmová práce právníků legislativců, ekonomů, informatiků a programátorů, jejichž hlavní (a snad i jedinou) motivací bude zápal pro věc. Výsledek bude vybaven parametrickými regulátory a tlumiči, aby se systém příliš nerozkmital.

   Nelze očekávat podporu žádné stávající ani budoucí politické strany – byť by se sebevíc zaklínala přímou demokracií a péčí o věci veřejné – protože jí v tom brání elementární parazitický pud sebezáchovy.

   Proto je třeba funkčnost modelu vyzkoušet na menším, leč dostatečně velkém i dlouhodobém vzorku – např. na paralelním „cvičném“ akademickém senátu či jiném útvaru studentské, akcionářské nebo jiné volené samosprávy – pokud se je podaří pro myšlenku získat.

   Takto zmocněným úspěšným politikům se to bohatě vyplatí, když uvážíme, že státní peníze, připadající až dosud politickým stranám, si rozdělí pouze aktivně činní poslanci. Pak i z tohoto důvodu ztratí motivaci k vlastní korupci a „lobbistům“ se jejich snažení nesmírně prodraží, protože by namísto několika politiků museli získat (či uplatit) většinu voličů, kteří by si navíc jistě rozmysleli, za jakou cenu a na jak dlouho by mohli či chtěli pozbýt účast na další hře o osud své země.

   Smazat
  16. Pro účely správy státu se ze stávající právní úpravy vyloučí některé přežívající nesmyslné a očividné nepravosti a bude nutno upravit právní řád, počínaje ústavou včetně listiny základních lidských práv, a to na základě těchto tezí:

   1) Primárním subjektem práva je osoba fyzická. Osoba právnická je až odvozená od osob fyzických (je jejich účelovou a dočasnou kumulací, tudíž principiálně nemůže mít nikdy přednost - např. před soudem - před trvající a autentickou osobou fyzickou).

   2) Každý člověk, který má být podroben výkonu pravomoci voleného zástupce, musí mít možnost takového zástupce volit či aktivně nevolit (hlasovat proti jeho zvolení). To znamená, že zaniknou mj. i všechny účelově vymezené a rozdrobené volební obvody a budou nahrazeny obvodem jediným – tak vymezeným, aby obsáhl celou jurisdikci voleného orgánu.

   Volebním obvodem obecní samosprávy je území (katastr) obce, volebním obvodem státního orgánu je celý stát.

   3) Volební právo a jeho výkon nesmí zůstat (a vůbec být) tajné či anonymní (podobně jako účty v bankách) a musí se přizpůsobit právu občanskému; může být pouze neveřejné, ale vždy dohledatelné a dokumentovatelné. Jak zmocněnec, tak zmocnitel musí znát (resp. mít možnost zjistit) svého partnera ve vzájemném vztahu po celou dobu trvání tohoto vztahu.

   Politické strany tím ztratí svoje výsadní, parazitické a diskriminující postavení ve společnosti a mohou se účastnit rovné a rovnoprávné soutěže s jinými akreditovanými a státem povolenými společenskými organizacemi. Mohou např. podporovat vybrané politiky, ovšem pouze za vlastní – nikoli státní prostředky. Snadno proveditelným se stane adresné referendum o čemkoli i adresná přímá volba kohokoli.

   Leo

   Smazat
  17. Leo, nemám teď mnoho času na NR, tak jen krátce. Zdá se mi, že Váš koncept "konsensuální správy sdíleného majetku", v jednodušší formě je podobný mé vizi volebního zákona v digitální formě a zahrnuje i odvolatelnost politiků, bez nutností referend.

   Smazat
  18. PS.-jak vše jen přelétávám, asi jsem o nápad obral Bořivoje Pauka, dnes to řešit nebudu.

   Smazat
 3. Já když čtu články pana Kollera a vzápětí si přečtu prefabrikaci Radosty, nevidím rozdíl. Všude je to samý marxista a euromarxista a k jádru problému to nevede.
  Babiš je u moci proto, že atomizace české politiky nevadla k žádnému cíli, nehledě k tomu , že ve světě vlivem všeovládajících sdělovacích médií se už nikde žádný somrák z lidu nemůže k moci dostat. Jakmile zmobilizuje tu a tam masy, dostane od nich do čumáku, protože média upředňostňují jen ty bohaté. Chudých si všímají jen kvůli své reklamě.
  Babiš by teoreticky mohl v budoucnu jim nějak zakroutit krkem, ovšem to není jeho zájem. Ten potřebuje zozprášit všechny ty velkohubky, aby se dal stát řídit z centra. Je to ostatně soudobý celosvětový trend, Rusko nevyjímaje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:15 Tak to tě lituju

   Smazat
  2. Podle časomíry, bych řekl Václave, že lítost může mít jen někdo, kdo má lepší vyhlídky a ty to zřejmě nebudeš, vole.

   Smazat
  3. Ani se nedivim,ze ho nevzali ani na tu prumyslovku.Ani to nemuselo byt z duvodu doporuceni.Jeho zmatene ublizene psani by muselo vydesit i prijimaci komisi.

   Smazat
  4. Ad Ruda - zdravím a zcela souhlasím! Koller je vždycky moc rozsáhlý, používá stále stejný pojmový aparát, nenabízí žádné rozumné východisko, které určitě v daných podmínkách existuje. Nenadešel ještě konec světa.

   Smazat
  5. Nabízí tady někdo rozumné východisko?

   Smazat
  6. SAMOZŘEJMĚ,ŽE TU VÝCHODISKO NABIZI JEN SPOLEČNOST VOLIČŮ

   a to v kompaktnim Programu.Je s podivem,s jakou mírou ignorance se tento Program setkává.
   V důsledku obsahu ostrého tabáku si odmitaji občané voliči k jeho článkům pořádně PŘIČICHNOUT takze se podivejte do diskuse pod plakátkem vlevo Budoucnost ČR vize a protože tento web nechá zapadat vše za obzor ozvěte se při přištim vhodném článku,když by jste něčemu nerozuměl!

   Smazat
 4. https://www.youtube.com/watch?v=zRDdP9X73Ds&t=34s

  Tohle si nenechte ujit ,je to o vas klicnici a dlouho to zde nebude !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, kouknul jsem se na to, jak jsem očekával, ta podstata autorovi zase unikla. Člověk je stádní bytost, bez vůdců zhyne, protože když se nepřidá na žádnou stranu, bude izolován a jeho existence nemá smysl.
   Už ve starém Egyptě věděli, že obyvatelstvo se dá pěstovat. Nenechat ho pojít hladem, dopřát mu malou zahrádku a v době nedostatku mu dopřát zdarma nějaký ten česnek, nebo obilovinu. Pak bude i zadarmo makat.
   Centrální fungující stát je vysněnou metou každého prostého člověka, ovšem jakmile dosáhne určité hmotné úrovně, myslí si, že už stát nepotřebuje a začne být odbojný. To měl vymakané Mao, obléknul každého do montérek, aby nebyl vidět mezi lidmi rozdíl a ono to fungovalo. Jiný pohled je jen filosofické mlácení prázdné slámy. Ostatně, pan filosof se tou slámou neuživí.

   Smazat
  2. Milý Rudo, tento tvůj naprostý blábol svědčí o tom, že pravděpodobně patříš do jiného století. Dnes uznáváme ty, kteří vládnou rozumem a ne bičem.
   Z historie se máme poučovat ne ji jenom slepě omýlat.
   Václav

   Smazat
  3. Vždycky mě rozesměje jednotlivec, který o sobě mluví v množném čísle. Co se týče rozumu, striktně logické věci by se dali vyřešit zcela nehumálně. Člověk se rozumem řídí jen pokud to potřebuje. Opakem rozumu je instinkt a cit. I tyto pojmy vždy se nemusí líbit, ovšem pro někoho mohou být nad rozumem. Další pojem je víra, ale to asi nejni vaše platforma.

   Smazat
  4. Je to sice zvlastni v ceskem pravopise,ale presto se pise omílat.

   Smazat
  5. 9:29
   Díky, stalo se.
   Václav

   Smazat
  6. Milý Rudo: Člověk rozumem silný, ovládá ostatní přirozeně. A není to z mé hlavy.
   Václav

   Smazat
  7. Asi chceš Václave pořád diskutovat o ničem. Ovládat někoho rozumem dneska nejde. Maximálně přesvědčit argumenty. Ty argumenty nemáš a mně se tě přesvědčovat nechce. Ostatně dnes ovládá lidi systém a ten je závislý na lidech chytrých i blbých a povětšinou je i digitalizovaný, takže zásahy člověka jsou možné jen v okrajových případech. Samozřejmě, že na jisté úrovni rozhudují jen lidé. Nemám o nich valné mínění, přesto nás ovládají, rozum, nerozum.
   Jak vidíš, nejsilnější argument je moc a peníze, tedy ten bič. To, co tu naivně plácáš, je nejen nerozum, je to blábol.

   Smazat
 5. Pan Koller naděluje spravedlivě každému, co mu patří, to je na něm to nejcenější, on nemá své oblíbence a neoblíbence, každému stejně. Já byl včera na demonstraci kvůli Kosovu a vyvěsil jsem plakát, že by se měl Zeman stydět za to, že jeho vláda podpořila bombardování Srbska a byl jsem požádám organizátory mítinku, abych ten plakát dal pryč. Nic ve zlém, bylo to míněno jako forma varování pro Zemana, aby tu za chvíli nevykládal, že naši žoldáci u Caracasu bojují za Prahu. Každý politik potřebuje jednou za čas dostat po čumáku, aby si nemyslel, že roste až do nebe. To dělá pan Koller správně. Babišovi jsem napsal minulý týden a sečetl jsem mu ty jeho hříchy za rok, začal jsem od Nikulina, Marakeš, vyhoštění ruských diplomatů, podpora Banderovců na Ukrajině, příliv Ukrajinců do ČR atd. a napsal jsem mu, že už za ten rok vyčerpal limit toho, co jsem byl ochoten jeho vládě tolerovat za celé volební období. Jeho problém budou sociální demokraté, ti mu budou jejich havloidní politikou brát popularitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jsem dodat, že každá výjimka podporuje pravidlo. Kromě revoltujících maloměšťáků, jsou tu i profesionální nespokojenci, kteří budou revoltovat vždy, když je člověk nebude brát vážně. Ovšem na dobře fungující beranidlo, byli vybírání lidé, kteří se uměli podřídit potřebnému rytmu.

   Smazat
 6. všemu bych věřil až na tu prumyslovku a hrdinem odboji rodiču nekomunistu a velkemu utrpeni mladeho pana v te době vzali každeho kdo uměl udělat přijimačku a samosebou že i dětičky pohlavaru to měli o dost snazši když komis přimouřila všechny oči ale učitile potom udělali pruvan a oddělili zrno od plev citat soudruha husaka což už se dnes neděje ani nahodou spiš naopak plevy maji přednost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ale nepsal,ze ho nevzali,ale ze nekdo na nej napsal takovy posudek

   Smazat
 7. Kollere, závist je sffiňa co, psát tady na tomhle plátku musí pro vás být hodně deprimující. Raspekt si vybírá skutečné novináře a ne nějaké mazaly jako vy nebo Žantovský.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 08:51 co to je za periodikum ten Raspekt?

   Smazat
  2. Ať žije slepičí rozum s finanční podporou eu

   Smazat
  3. Ale kdo tebe pase....? Reaguješ na článek přímo ukázkově blbě a ještě úplně idiotsky.

   Smazat
  4. 9:34 Dík za hodnotnou a sofistikovanou odpověď starouši hlupouši.

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 9:59 Na tvoje drísty bola odpoveď nadmieru hodnotná a sofistikovaná.

   Smazat
  6. 8:51
   Pořád vás tam na Tržišti 15 mlátí po hlavě lopatou na sníh?
   Robote Emile. :D

   Smrťák

   Smazat
  7. Respekt spis vypada jako ufnukane cteni pro "zeny"...Nechapu jak nekdo muze vychvalovat " psani o pocitech autoru"....Normalni clovek by radeji chtel nezkreslene informace

   Smazat
  8. Respekt je typická bakalovina. Protinárodní bláboly ujetých pisálků, kteří jsou mimo realitu. Časák pražské kavárny, který má za svého boha lesnického nedouka a kulisáka, který se neúspěšně pokoušel psát drááámata.

   Smazat
 8. 8:51
  Asi jsi skutečný novinář Respektu. Gratuluji. Nauč se orientovat v internetu a nezabloudíš na stánky, kterým při tvém talentu nemůžeš rozumět.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejspis,protoze Respekt je spis "Volejte Sally"

   Smazat
  2. Od 8:51 až po 14:24!
   Vaše exhibice, odvádějí od věcné podstaty diskuse a zbytečně zabírají místo na této stránce NR a dokonce i na hardu serveru, jehož kapacita není nekonečná, na rozdíl od vašich schopností ke sprostosti.
   Ďuro Trulo

   Smazat
 9. No Já jsem vychazel v 58 a chtěl jsem ba stavaře a proto že jsme měly hospodářství v kolchozu tak jsem měl přinést potvrzení že mě tam nepotřebují . Zdegenerovni zvrhlý paraziti budou vždycky a nikdy to nebylo jinak a až to dostoupí do vrcholu tak se něco změní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, 9:09, bráno podle pravopisu byste jako stavbař mohl způsobit nemálo havárii. Ovšem i v zemědělství lze napáchat nemalé škody. Jak vás uhlídali?

   Smazat
 10. Za třicet let by musely jedomu vyletět oči z důlků nad tím, jaké persony "spravovaly" tuto zemi. Stačí si připomenout jak nebudeme v tomhle, vlezeme do tamtoho a pod.. Všichni tu investovali nikoliv proto, že se tu chtěli napakovat, ale protože nás přeci měli rádi a tak jsme jim všechno dali a oni něco zavřeli, něco zbourali a z něčeho vyvádí miliardové zisky. To, že časem budem rodič č. 1 a č. 2 je jenom třešnička na dortu, nakonec skončíme s varlatama na gyndě, záleží jenom na tom, s jakým pocitem se probudíme. To už není na žasnutí,jenom mít odvahu si to přiznat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náhodou s tim čislováním rodičů je to sranda,každý okamžitě pozná,že jsou to ti neomarxističti zvrhlíci,
   kteři jsou menšina a ta chce vládnout většině proto ji taky tak budou hned lidé i traktovat!

   Smazat
  2. Promiňte, mám několik zkoušek z ML, polit ekonomie a i státnici z čehosi podobného (pro méně znalé, byla to kdysi povinná součást vzdělání na VŠ), ale pojem neomarxizmus jsem nepochopil. Zřejmě se jako neomarxista označuje kdejaký blb (někdo kdo se nám hooodně nelíbí, s kým zásadně nesouhlasíme) a ten neomarxizmus tomu má přidat na chuti, něco jako zesilovač chuti v jídle např. E621. Přidá našemu "soudu" strašidelnost, od člověka takto onálepkovaného by ani pes kůrky nevzal. Je to o tom, že kdo nemá argumenty, tak uráží, nálepkuje... Zažil jsem dost ideologů v minulém systému, ale za tohle by se vůbec nemuseli stydět. V době Orvelovské jistě ne. Prosím chytřejší o vysvětlení a logiku (mám technické vzdělání)
   ST

   Smazat
  3. NEOMARXISMUS SE STAL NEJPOUŽIVANĚJŠI NADÁVKOU PROTO

   že je to iídeologie použitá majiteli velkých peněz k pokusu kdy vláda menšiny má vládnout nad většinou v době kdy zmizeli dělnici a rolnici,kteři pro tyto majitele byli spodinou.
   Nyni tžedy hledali a našli opravdovou spodinu,která má jejich menšinu udržet u vlády terorem a vraždami nové diktatury tzv /falešné/humanity.
   Tento web nemá v diskusi odkazy zabezpečené tak,aby fungovaly hned a tak nevime,zda nedošlo k vymazáni obsahu sděleni které vám pošleme.
   Ozvěte se zda funguje pokud ne pošleme jiné.

   https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

   Smazat
 11. Pro Anonymní18. února 2019 8:51 : ty musíš být stejný debil jako debilové v Respektu.

  OdpovědětSmazat
 12. Vazite si Duky-no tebuch.Nenavist k muslimum z vas jen teče.To budete brzy popularni a uspejete.Jen budete konkurovat hnedemu Okamurovi.Nebo se s nim spojite?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 09:18 Aby vám samou láskou nespadla z hlavy ta utěrka, zajištěná duší od kola. Salám.

   Smazat
  2. Bagoun18. února 2019 9:18
   Jestli Vám připadá Okamura hnědý, tak to musíte mít úžeh z toho Vašeho sluníčkaření. P.K.

   Smazat
  3. Bagoun18. února 2019 9:18
   „Nenavist k muslimum z vas jen teče.“
   Autor se v článku pouze vymezil vůči =afroislámské invaze a propagandy islámu=.
   To není nenávist vůči muslimům (jak to ráda prezentují pomatená sluníčka), to je pouze obrana našich národních zájmů. Ten národ, který si své zájmy nehájí, snadno o svou národnost přijde. To je to, oč ta útlocitná sorošova sluníčka usilují. P.K.

   Smazat
  4. Kdo si přečetl Korán ví, že islám je forma fašizmu, neslučitelná s demokracií!

   Smazat
  5. 0:30 Až na to že NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze Rasa pánů a Rasa otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí typu místních užgryndaných čechomužiků! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  6. Fašismus nemá s žádným náboženstvím NIC společnýho! Je zcela apolitický. Je to de facto obrana etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)


   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, nevím co to tady píšeš, ale asi žádná změna. Opět zbytečně vynaložená práce. Co tím vlastně chceš říci, co tím sledješ? Věř, že podle mého dlouhodobého vyzkumu tě opravdu ale opravdu už skoro nikdo nečte. Je to všechno na jedno brdo. Kdyby si alespoň řekl co tím sleduješ co vlastně chceš říci? Tomáš Fuk

   Smazat
  2. 9:48 všichni ho tu bereme jako nutné zlo, je to sem nasazenej agent, aby odváděl pozornost od problémů, které jsou v článcích, a tím rozbíjel věcnou diskusi. Přeskakujeme ho, neztrácejte čas ani čtením, ani reakcí na jeho tapety.

   Smazat
  3. Radosto střilej kolem sebe dál slepýmy patronami za tvoje vnitráky a ČSSD.
   Pusť se konečně do Společnosti voličů osv,která by ti tu křivou držku narovnala správným směrem a ustřihla ti koule.
   Pak by se ti tu každý začal smát jak tu píšeš fistulkou!
   Tak ruku na to sráči!

   Smazat
 14. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:31
   Před pár dny jsem četl článek o akci "CampCamp 2018" v Jerevanu, na kterou se v utajení infiltrovali novináři RT. Akce byla placená českou "neziskovkou" Prague Civil Society Centre, založenou "neziskovkou" Člověk v tísni, kde školili účastníky ze zemí bývalého SSSR v aktivismu, používání manipulací, demagogie a lží k podvracení systému, na který jsou nasazeni.
   Ti účastníci na mě nepůsobili jako psychopaté. Podle mého byli většinou spíše naivní a nepřemýšliví, proto sami snadno zmanipulovatelní. Větší část sestávala z žen.

   Smazat
  2. Oháníš se kým??? Kdo jsou ti kanadští psychologové? Mohl bys vědět, že téměř každý člověk se nějak jmenuje. To jsi mohl napsat, že "mnozí čeští občané" bla, bla, bla, a vyšlo by to nastejno.

   A to hlavní: Radosta na rozdíl od tebe je KONKRETNÍ a hlavně věcný! To jen ty nechápeš, co vlastně sděluje! Ty kanadský psychologu.

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 11:03 , verím, že radostove prázdne žvásty imponujú tvojej prázdnej gebuli.

   Smazat
  4. Jano, nech ho žít 11:03 si napsal sám Radosta. Když ho nikdo nechválí, tak se pochválí sám.

   Smazat
 15. Pan Koller to bere načisto. Jako dragoun v lítém boji seká na všechny strany a bere to hlava nehlava.
  Dobře, připusťme že je to všechno stejná pakáž, ale co tedy dělat? Komu svěřit mandát? Nenašel by se přecijen v té mase zmrdů někdo, kdo je aspoň menším šmejdem než ostatní?
  A nedali by se ti případní menší šmejdi přesvědčit k tomu, aby výměnou za podporu uzákonili aspoň nějakou kontrolu obyvatelstva nad vedením státu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komu svěřit mandát? Osobně se domnívám, že dnes už je to skoro jedno. Ať to bude Petr nebo Pavel, tak už budou místním voličům předstírat, jak to mají v paži a jak tady v ČR ještě o něčem sami rozhodují. Prdlajs, ve skutečnosti již nerozhodují o ničem podstatném, vše je diktováno "shůry" (Berlím, Brusel, Washington) a oni hrají roli obyčejných loutek!

   Smazat
  2. 9:45
   Vypadá to tak, že zde se opravdu věci širšího významu nerozhodují, ale i rozhodování o lokálních záležitostech umí hnout žlučí. Zatím ještě není v EU zakázáno uzákonění přímého rozhodování občanů ve volbách a referendech. Politici by se tedy nemuseli ničeho bát, pokud by dali občanům toto právo. Naopak, mohli by se odvolávat na vůli občanů, jejíž oni jsou jen vykonavatelé. Ale jak je patrné, z těch dosud volených kteří sestavovali vládu, zatím nikdo v tomto snahu neprojevil. Zjevně to není v jejich zájmu a necítí potřebu ani dělit se o moc ve státě s občany.

   Smazat
  3. 10:16 jaképak uzákonění přímé demokracie, nejraději by přece zrušili i přímou volbu prezidenta, protože občané už dvakrát selhali :-)

   Smazat
  4. 10:23
   To je pravda. Bohužel i tito lidé, kteří otevřeně litují práva občanů volit prezidenta přímo, mají mezi lidem obecným své sympatizanty. Pro mě naprosto nepochopitelné. Každopádně takových lidí se niterně štítím.

   Smazat
  5. Pokud tomu rozumim dobře píše o řešeni věci voličů jediná nepolitická Společnost špičky voličů OSV dokonce co dělat a to přesně v článcichNárodnim programu,.
   Intelektuálům zakázali prý o jejo článcoch cokoli psát a tisk o tv nesmi zveřejnit ani čárku.
   Je tam totiž popsáno ,jak se mohou i všichni občané podilet na moci a to téměř ihned a bez peripetii a dalši politickým subjektům tzv zmrdům nebezpečné věci.
   V tomto okamžiku se nikdo z občanů toho demonstrativně nevšimá a očekává řešeni tam,kde 30 let o ně nikdo zájem nemá.
   Je stále vice a vice jasné,že když se celé třidy těchto přiživniků nezbavime na př.vytvořenim úplně nových hnuti,které by naš program voličů akceptovali nic nového se nikdy nestane!
   Nyni leži na občanech aby si jednotlivých článků Programu všimli a zdiskutovali je proč a co je obsahem jenotlivých článků,když to jejicvh intelektuálům zakázali.

   Smazat
 16. Pouze pro upřesnění, Singr okradl české střadatele celkem o dva bilióny korun českých jenom tím, když splnil příkaz na podporu eura (potažmo dolaru). Tako akce se konala pod krycím názvem "kvantitativní uvolnění", aby většina země ani nevěděla, oč kráčí. Po soudruhu Tošovském (t.č. za zásluhy v USA), který prodal české měnové zlato za babku, je to druhá největší krádež v Česku, kterou zorganizovala ČNB!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČNB se musi na své vadné jednáni zaptat předtim vlády,kdesi je na to paragraf,ta však s vylupovánim těch,kteři ji zvolili ,jak vidíte souhlasi.

   2 000 000 000 000 čnb ZABUNKROVALA prý proto,aby přiležitostně sanovala dluh Ameru JAKO NÁŠ PODIL.
   Všimli jste si,že tamni president slíbil zamazánitoho dluhu levou zadni?
   Tak namisto nákupu ukradeného zlata zpět bunkruje ČNB prý brzy bezcenné papíry!

   Smazat
  2. Absolvent ČVÚT, guvernérem ČNB, možné pouze u nás!

   Vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze se specializací na přenos a rozvod elektřiny. Poté absolvoval postgraduální studium na ČVUT.

   20:29
   Vladimír Tošovský – Wikipedie
   cs.m.wikipedia.org

   20:22
   tošovský čeps - Hledat Googlem
   www.google.com

   20:19
   rekonstrukce ceska narodni banka praha - Hledat Googlem
   www.google.com

   20:16
   Stručně o historii budov ČNB | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
   archiv.ihned.cz

   20:14
   rekonstrukce cnb praha - Hledat Googlem

   Rekonstrukci ČNB měl v RYTU jeho syn a přetáhl ji o 2.000.000.000,-Kč, tam si přilepšilo lidí, práce prováděli především Ukrajinci, samé subdodávky ...

   Po pádu Topolánkovy vlády na jaře 2009 byl navržen ČSSD do pozice ministra průmyslu a obchodu ČR, kterým byl jmenován 8. května 2009. Kýmpak, opět za tím ČSSD lejnostopa!

   ®

   Ps.

   Největší šok z nehody Tošovského? Že tento úředník má ferrari. Kdo to vlastně je? - Expres.cz
   https://www.expres.cz › zpravy
   28. 4. 2016 · Nebýt nedávné autonehody poblíž amerického Washingtonu, na Josefa Tošovského by si vzpomenul asi málokdo. Jaký vlastně je člověk, který působil jako dlouholetý předseda České národní banky, ... ???

   Smazat
 17. Co se týká bankrotujících vietnamských obchůdků, tak to má asi širší souvislosti. Všeobecně bankrotují všichni drobní prodejci a vláda to jenom urychluje třeba i díky EET. Není to ale jenom tím. Spíše to vypadá, že Česko rychle chudne. Pokud je milión lidí pod hranicí chudoby a dva milióny na hranici chudoby, tak se ty tři milióny někde musí projevit bez ohledu na oficiální statistiky (kde jeden superboháč "vyváží" pár set tisíc chudáků). Lidovým ukazatelem je pro mě prodej alkoholu, klesá prodej čepovaného piva, krachují malé hospody, šetří se nákupem lahvového, přitom markety nemohou prodat ani tvrdý alkohol, i když jede jedna slevová akce za druhou. Je prostě něco shnilého v království dánském!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:58 Ano, proto stojí před markety stovky aut, vozíky přetékají zbožím, proto mají rodiny dvě a více aut,dnes ve státě šest a pul milionu, proto jezdí více jak polovina národa na zah. dovolené...... Plácáte hlouposti, kdo chce, tak má. Vy asi patříte k těm lenochum co jen natahují ruku, tak si potom nestěžujte. Já jsem 14 dní v duchodu a nic vubec nic mi nechybí. Chystám se letos na dvě měsiční dovolené, tak čus žebroto.

   Smazat
  2. Stejně má ten obchod něco do sebe, ne nadarmo se proto říká, že "lepší špatnej obchod, než-li dobrá práce". Číňan vyrobí levné boty a můžete si je koupit nejenom u Vietnamců, ale i ve značkovém obchodě s obuví, ale třeba i v Lidlu. Akorát za různou cenu. To nemá chybu :-)

   Smazat
  3. 9:58 Pouze k tomu alkoholu. Muj syn vlastní dva bary, poslední rok všechna místa na objednávku min. 14 dní dopředu. Tolik chlastu jako dnes se nikdy neprodávalo. Dnes sehnat místo v dobré hospodě je problém, tak tady nepište lži a nepravdy.

   Smazat
  4. 10:18 Poněkud vám uniká, že to všechno je stále jenom na dluh. Ale všeho do času, brzy se budou vyrovnávat účty a ta česká sekera činí k dnešnímu dni bratru 5 biliónů Kč, tj. půl melounu na hlavu (oficiálně). Good luck, důchodče, užijte si své dovolené :-) P.S.: nemáte mít náhodou jako důchodce 12 měsíců a nejenom 2 měsíce dovolené?

   Smazat
  5. 10:28 souhlas, dobře se prý prodává i koks, protože jeho koncentrace ve Vltavě brzy dostihne londýnské Temže :-)

   Smazat
  6. 10:28 Ale no tak, ty vaše dva bary přece nejsou žádný argument. Zapomněl jste napsat, kde ty bary leží a jakou mají klientelu. Asi nebude ryze česká.

   Smazat
  7. 10:33 Víte, trávit ne moři dva měsíce je už pro mne celkem dost,natož 12. Jinak já osobně nikomu nic nedlužím, vše co jsem si kdy pujčil mám splacené a co dělá stát to já neovlivním.

   Smazat
  8. 10:18 Já si také myslím, že všichni nevědí, co s penězi, už ani neví, co by si za ně koupili. Proto nechápu, proč Bakalova švagrová chtěla pro děti obědy zdarma. Naštěstí to neprošlo, dostanou je jenom chudé děti. Mohly je mít i ty bohaté děti, ale místo jejich obědů se budou hradit náklady na kontrolní mechanizmy a náročnou a trvalou selekci dětí, které je budou třídit právě na ty bohaté a chudé.

   Smazat
  9. 10:49 Takže nějakej komunistickej zbohatlík, který to tady zprivatizoval (= rozkradl pro cizáky) si tady vytahuje tričko? Plav si důchodče, plav, nejlépe pod panamskou vlajkou na nějaké té Costa Concordia, užij si to :-)

   Smazat
  10. 10:18....a potom si sa zobudil a pracku si mal v šerbli, že?

   Smazat
  11. Za to obrovské množství neprodejného českého chlastu může jednoznačně Putin, protože v rámci protisankcí zablokovalo Rusko i naši produkci. Ano, může za to Putin, vždyť v ČT ho viní každý den prakticky ze všeho. Souhlasím, může i za ten chlast :-)

   Smazat
  12. 11:04 "Jedna vlaštovka jaro nedělá", toto přísloví platí i pro chlubivé a hrabivé důchodce :-)

   Smazat
  13. 11:04 Nemáte soudruhu pravdu, nikdy jsem v KSČ nebyl, naopak po odmítnutí vstupu do KSČ jsem se do roku 89 nepodíval do zahraničí. Pro žádné cizáky jsem nic nedělal, pouze jsem zaměstnal lidi z ČR, kteří mi děkují za to, že jsem je zaměstnal a řádně platil děkují ještě dnes. Hlupákum a závistivcum jako vy je zbytečné něco vysvětlovat.

   Smazat
  14. 10:18 tu statistiku o počtu lidí v chudobě a na její hranici vede profesionální státní instituce podle číselných údajů o příjmech na hlavu. Ty vaše dojmy o plných parkovištích a nákupních vozících u supermarketů jsou k ničemu. Leckde ani supermarkety nejsou, leckde dnes chybí i skromný obchůdek či obyčejná hospoda. To jste tak omezený, že to nevíte?

   Smazat
  15. Vám 17:29 nabízeli členství v KSČ? To jste musel být buď dělňas nebo supervynikající odborník. To druhé těžko, protože byste věděl, že oddělení pasu a víz SNB žádné informace o vašem případném odmítnutí vstupu do KSČ nemělo, to mohl vědět leda kádrovák vašeho tehdejšího zaměstnavatele. Pak jste možná nedostal vízum k výjezdu do „kapitalistické ciziny“, když jste neprokázal povinnou vybavenost devizovými prostředky. O ty jste mohl žádat Státní banku s právem výměny Kčs za přísl. devizy v "turistickém" kurzu s nárokem na uspokojení jednou za tři, možná dokonce za dva roky. To už si nepamatuji, ale vím, že to fungovalo všem, kteří to věděli a na toto právo platné od roku 1975 se odvolali. Tak tady hloupě neblábolte. Bude to ve vaší neschopnosti se v možnostech orientovat. Já si dovolil odmítnout vstup do KSČ už ve vojenské základní službě na konci padesátých let a nic se nestalo. On ten režim až takový přehled udržet neuměl. Dnes je to snadné, máme digitalizaci, ví se o každém dost a zanedlouho se o každém bude vědět všechno. Dokonce i to, že tady současnému režimu nefandím a je mi málo platné, že anonymně. Podle mého přístupu k internetu jsem snadno zjistitelný, události na internetu jsou archivovány a existují robustní programy, které umí cokoli automaticky vytřídit.

   Smazat
  16. 19:27 LŽETE!!!!!! Žádný nárok na dev. příslib jste neměl!!! Pokud vám tehdejší zaměstnavatel nepodepsal doporučení pro dev. příslib, tak jte ho nedostal.Bez toho jste nevycestoval ani do tehdejší Jugo. Vím co jsem za těch zrudných komoušu prožil, tak si laskavě ty vaše mekty nechte do vaší rudé buńky. Troubo.

   Smazat
  17. 9:52 lžete vy. Žádné doporučení zaměstnavatele nebylo k devizovému příslibu vyžadováno. Možná ovšem, že jste byl "prověřený" zaměstnanec pracující v oblasti "utajovaných skutečností" v "objektu na obranu vlasti" s podklady označovanými jako "tajné", třeba i "přísně tajné", kdy jste byl odměňován i "držhubným" jako přídavkem k platu nebo mzdě. Pak mohlo být k vašemu výjezdu do "kapitalistické ciziny" vyjádření od zaměstnavatele vyžádáno. Pokud bylo záporné, potíže jste mohl mít. Bylo na vás, abyste pracoviště s "utajovanými skutečnostmi" nahradil nějakým tím obyčejným. Milý kádře. Zdravím srdečně

   Smazat
  18. Pro neználka 13:45 - nositelé státních a vojenských tajemství nesměli cestovat do ciziny s výjimkou některých lido-demo států.
   Jinak já jsem poprvé dostal devizák až když se mi narodily děti a mohly zůstat během mojí cesty do zahraničí u babičky jako "rukojmí". A to v roce 1988!
   Ale předtím jsme byl opakovaně na "Západě" na služební cestě. Byl to podivný systém.

   Můj spolužák měl tatínka, který kámošil s šéfem velké pobočky banky. Ti jezdili do ciziny každý rok. Zkrátka, jak jsem psal: podivný systém.

   Leo

   Smazat
 18. Všichni, kdo nepíší, nevysílají, ( televize hlavně ČT), podle Ruských not, jsou zločinci podporovaní USA, potažmo CIA. Tak je to správně SOUDRUZI? Děkuji redakci RESPEKTU za jejich práci, jen tak dál. Pokud píšete, tak jak píšete, nebojím se o naši demokracii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na šichtě Pepku Vyskoči, na šichtě? Ještě něco moudrého napiš, rádi se zasmějeme výpotkům obecního blba :-)

   Smazat
  2. 10:09
   Chápu, že si jinak svět ani neumíte představit, než jen jízdu podle něčích not. Jste holt zmasakrovaná ubohá dušička, která nikdy nic jiného nepoznala a proto ani jinak přemýšlet nedokáže.
   Nicméně pro duševně zdravé, mentálně vyspělé a skutečně sebevědomé lidi je naprosto přirozené používat vlastní hlavu a umět kriticky posuzovat přicházející informace.
   To však zjevně není váš parket a proto doporučuji věnovat se spíše věcem, na které stačíte.

   Smazat
  3. 10:09 Tak si ctete Respekt a koukejte na CT,ale proc strasite tady?...Vzdyt vy se pokousite o ovlivnovani az vyhrozovani...Tim musite byt naprosto kazdemu protivny

   Smazat
 19. 10.28 Pane ne zrovna moc chytrý, buďte od té dobroty a napište kde si přečtu ty " mentálně vyspělé asi jako vy, přicházející informace " ale nepište Aronet, Sputnik, Par. listy atd. Na takové sračky nejsem opravdu zvědav. Předem děkuji za info.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:35
   Pane duševně zaostalý, svět je složitější než byste si ve své omezenosti byť jen vzdáleně uměl představit. Neexistuje takové jediné zřídlo objektivní pravdy, vědomí inteligentních lidí tvoří širokou mozaiku, nikoli jedinou monolitní placku.
   Nezatěžujte se tím a dělejte to, co umíte. Určitě i něco takového existuje.

   Smazat
 20. 10.42 Ale zase jsem se od vás " duševně rozvinutý" nedozvěděl KDE ty objektivní pravdy sehnat, asi u toho " vědomí inteligentních lidí", ale to je dost široký pojem, nic neříkající k mé žádosti.A kam se řadíte vy? se s prominutím zeptám, pane enteligente.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli nehledáte jen ty "SVÉ" informace, ale informace objektivní, tak si můžette udělat obrázek také objektivní. Třebaže se už nemusí shodovat s tím "VAŠÍM". To je celá věda.

   Smazat
  2. Pro anonyma 10:57

   Objektivní pohled na skutečnost získáte jen čerpáním informací z více zdrojů. Toho buďto jste schopen a děláte to, nebo nejste schopen a neděláte to.

   Svoji duševní nevyvinutost jste prokázal už jen výčtem odmítnutých zdrojů. Např. Parlamentní listy otiskují názory, opakuji n á z o r y lidí v celé šířce politického spektra, opakuji v c e l é š í ř c e p o l i t i c k é h o s p e k t r a.

   Jestli se vám některé názory nelíbí, ještě to neznamená, že zdroj, který vám je zprostředkovává je odsouzeníhodný.

   Podobně Sputnik. To je oficiální ruská tisková agentura podobně jako RT. Chci-li zjisti postoj ruské vláda a dnešní ruské elity na dění ve světě a neumím-li rusky tak, abych sledoval jejich televize, přečtu si Sputnik. Podobně jako když chci zjistit, co si myslí a o co usiluje Bakala, přečtu si Aktuálně nebo si koupím Respekt. (Pravda, já si to už dávno nekupuji, protože toho lumpa a jeho lidi dobře znám).

   Už to chápete?

   Jestli ne, přečtěte si mou poznámku ještě jednou a pomalu, klidně nahlas. Jestli ani potom ne, obraťte se na někoho z vašeho blízkého okolí, aby vám věc vysvětlil.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku on to nechápe na Sputniku je hodně článků od oficiálních zdrojů usa k dění.

   Pan Koller skvělý článek o tom jak to je bez korektnosti.

   Smazat
  4. Takže abych získal "objektivní pohled na skutečnost" a byl "duševně vyvinutý", musím čerpat "v celé šíři politického spektra" tzn. také informace od nacistů, islamistů, stalinistů. Hahaha :-D

   Dvořáku vy jste sám tím typickým příkladem relativizátorů pravdy. Sám jste naprosto a extrémně protizápadní, antisystémový, proruský. Objektivitu u vás nelze najít ani elektronovým mikroskopem.

   Smazat
  5. 12:24 Nedelejte ze sebe troubu

   Smazat
  6. On nás anonym 12:24 musí za každou cenu přesvědčit, že je hlupák. A daří se mu to.
   Pro méně chápavého, duševně nevyvinutého:

   jsem protizápadní, protože Západ je svému okolí i sobě samému extrémně nebezpečný, rozpoutává jednu válku za druhou a mrzačí lidské duše. I vy jste jedna taková zmrzačená. Kdo navštívil Kosovo, Bosnu nebo Sýrii ví, o čem píši. Tenhle postoj mi může vytýkat jen zaslepený trouba, jako jste vy.

   Jsem protisystémový, protože systém, který dokáže vygenerovat ohromný státní, obecní i soukromý dluh není ekonomicky zdravý a jednou na to dojede. 800.000 exekucí je ostuda systému, jeho selhání. Nečinnost policie a státního zastupitelství je také selhání systému. Ničení našeho životního prostředí je také selháním systému. V našem současném "systému" je velký deficit demokracie. Ústava nám slibuje referendum jak dlouho? Od roku 1993!!! Já, jako přesvědčený demokrat to chci změnit.

   Jsme proruský, protože celé protiruské tažení dosahující rozměru hysterie je založené na lžích, podvodech a zatajování. Rusko není můj nepřítel a nikdy nebudu podporovat imperiální snahy ho zničit a ukrást mu přírodní zdroje.

   Já se nesnažím být objektivní. Jen nechci lhát a mám na svůj názor podložený fakty a životní zkušeností. Vy se svou ideologickou zaslepeností ani nejste s to poznat, co je a co není objektivní. Tak raději mlčte a šoupejte nohama.

   Smazat
  7. 15:31

   Váš pláč po nedostatku demokracie, bych vám věřil pokud byste tady neustále neoslavovali, nepropagovali, neobhajovali a nebojovali za zcela protidemokratické, totalitní, diktátorské systémy jako například na Kubě, v KLDR, nebo dokonce v ČSSR, nebo autoritářské systémy v Rusku, v Číně apod.

   Váš pláč za ekonomickou nedostatečnost by se vám dal věřit opět jen kdybyste nepropagovali zcela zchudlé a zbídačelé země jako je KLDR, Venezuela apod. A nedávali nám za vzor ekonomického úspěchu oproti nám stále velmi chudé země jako jsou Rusko nebo Čína.

   Že je snahou západu zničit Rusko a ukrást mu zdroje je právě jen typickým příkladem ruské propagandy, založené vůbec na ničem.

   Vaše "fakta" a "objektivita" jsou ze 3/4 jen více či méně přihlouplé konspirační teorie a fake news jako bláboly o 9/11 PC Robertse apod.

   Ano, právě poslední váš odstavec vás charakterizuje úplně nejvíc.
   "Vy se svou ideologickou zaslepeností ani nejste s to poznat, co je a co není objektivní. TAK RADĚJI MLČTE A ŠOUPEJTE NOHAMA."
   Ano, to je přesný obraz vaší představy o té VAŠÍ "demokracii".
   Demokracií ve skutečnosti pohrdáte a je to pro vás sprosté slovo.

   Občané ČR mají naštěstí rozum a vaši černí koňové a kandidáti ve všemožných volbách jako David, Koller, Stwora apod., končí zásadně vždy na jedněch z posledních míst a vašich demonstrací se účastní maximálně desítky lidí.

   Smazat
  8. Ad 16:04 - opět ukazujete , jaký jste nenávistný tvor, který plácá nesmysly, pomlouvá, podsunuje, uráží a to vše proto, že nemá argumenty.

   Nebudu se dál s vámi bavit, jen tu svým překrucováním skutečnosti jen otravujete vzduch.

   Jak jsme výše napsal - jste jen zapouzdřený blbec.

   Smazat
  9. 800 000 OBČANŮ JE V EXEKUCI NE PROTO,ŽE SI TO SAMI ZAVINILI

   ale proto,že byl v parlamentu zla odsouhlašen vadný zákon o exekucich,který by brouku nemohl být nikdy v platnosti a odsouhlašen ,kdyby občané mohli dávat pozor a kontrolovat ty výrobce zla a tak se hleďte polepšit a propagovat Národni program občanů voličů ,Společnosti voličů ,kteři hned v prvnim článku NPV odhaluji pravou přičinu toho, proč k tomu došlo a bude docházet dále i když mezitim tu je nouzové flastrováni toho zmetku!

   Smazat
  10. 17:25 Když si pustíš tato slova (jestli neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ... žvanile!

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto,

   umite vybulit ten kapitalismus bez přivlastků,jako ti borci ze SPOLEČNOSTI VOLIČŮ,kterým to hlavně komunisti zakazuji namisto,aby se přidali?

   Smazat
  2. Mistře,
   nejsem závislý ani na alkoholu, ani na nikotinu ani na žádných jiných návykových látkách. Když čtu ale Vaše příspěvky, musím si myslet, že jste v takovém nádherném rauši, že mi nezbývá, než se Vás se závistí zeptat : "co jste si to dnes zase šlehnul?" František

   Smazat
  3. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

   Smazat
 22. Přeji pěkný den.
  Pokud se týká poměrně dlouhého článku Martina Kollera, tak za každý odstaveček bych mohl připsat větičku : "Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi". To jen jako na vysvětlení, stejně si totiž myslím, že všichni o kterých je v článku Martina Kollera řeč takto uvažují. Samozřejmě ta samozvaná elita se považuje za bohy a kdo má být tím volem už vyplývá jaksi automaticky. Pravdou však je , že tu a tam se ti "samozvaní bohové" musí chytnout za nos. A já velmi rád bych v té chvíli viděl jejich vztekem znetvořené ksichty, když jejich námaha a hlavně investované peníze vyjdou vniveč. Ono už je léta známou skutečností, že ti "volové" si tu a tam postaví hlavu. Vždyť jak dlouho před volbami nám klavírovali tzv. horem spodem, že ten s tím čírem měl být tím pravým, jak dlouho nás převychovávali, že koblihy ne, ale i ten vůl má prostě svoji hlavu. Pokud se týká jejich České telževize, tak tu snad nebere vážně ani ta slavná havlérka. Jejich zpravodajství je snůškou propagandy a lží takového rázu, že Televizní noviny bývalé Československé televize před rokem 1989 byly proti ní studnicí pravdy a to už je co říci, hlavně když si vzpomenu na pravidelné žňové reportáže se slavným sloganem "Ani zrno nazmar". Jediný kdo ještě ze spravodajství jejich České telževize čerpá inspirací je onen pověstný profesionální aktivista, ve skutečnosti však nezměrný blb, který na zapísknutí statuje s plakáty a protestuje proti všemu, co mu bylo nakázáno. Jméno té protestující nicky je tak nevýznamné, že jsem schopen si zapamatovat, že zní hodně polsky. Když tak mi jeho jméno připomeňte. Pěkný den všem František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Františku!
   Obdivuji Vaši půvabnou češtinu a hlavně bezchybnou gramatiku i semantiku. Obsah je rovněž výborný, mohl by být občas proložen dvojsmysly nebo něžnou ironií a bylo by to dokonalé.
   Ďuro Trulo

   Smazat
 23. S panem Kollerem souhlasím na 110%. Ale problém je s naším národem. Ten chápe trošku pomalu ke své škodě. Než se rozhoupe, tak svět je někde jinde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co máme chápat,nejste vy ten co tu bude tvrdit,že zas jako voliči blbě volime,jsme tedy vinni a nedoporuči přitom koho z těch zmrdů volit,když už třicet let jsou pokaždé nevolitelni?

   Smazat
  2. 13:38 Tak zmente pristup...Chtejte referenda...Co vic k tomu rici

   Smazat
  3. CHTĚJTE REFERENDA,NO NEDEJTE SE VYSMÁT!

   Třicet let je tu embargo na ten ZÁKON o referendu a nikdo nic proti tomu nezmůže.
   Teď vymyslela špička nepolitické Společnosti voličů jak toto embargo elegantně a účinně obejit a je tu k tomu i praktický A TÉMĚŘ OKAMŽITĚ PROVEDITELNÝ návrh jak zajistit navic kontrolu VŠEMI občany ČR nad námi zvolenýmií prý zástupci,kteři si dělaji co chtěji a ne co je nutné pro voliče

   A NIKDO Z OBČANŮ O TOM NEUMI A NECHCE ZAVÉST DISKUSI!

   Prý proto,že je to vše v Národnim programu voličů a ten zdejši provokatéři odsuzuji ještě předem,než by pochopili o co se jedná!

   Kdyby jste nevěděl kde PROGRAM najdete podivejte se vlevopod plakátek SPD vize BUDOUCNOST ČR.   Smazat
 24. Jsem rada,ze konecne nekdo upozornil na to,ze vydavat obrovske penize za zbrojeni,kdyz nemame zadnou ochranu je hloupost.....Pokud nam tedy jde o ochranu pred nebezpecim a ne o utocnou valku

  OdpovědětSmazat
 25. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
 26. Ti co tehdá zvonili klíčema si nikdy nepřiznají, že byli pouze za idioty. Stačilo jim v telce ukázat jistého dramatika, který zasténal, že tu dětem teče z očí hnis a měli klouby omlácené do krve. To samé s králíkárnama, kecy o ničem a bohatě to stačilo. Chlap, který děti neměl a bydlel na Rašínově nábřeží se za vás rval jako lev. A takhle to tu funguje, televize označí koho je třeba volit a některým tehdejší listopadová forma vydržela dodnes. Telička, Šojdrová, Štětina, Herman, Dienstbier, Kalousek, jo, jo, vstali noví bojovníci, vědí, kde vás tlačí bota, jsou tu jenom pro vás. Nežasnu, mám nositele těch jmen a "hodnot" před očima.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidi se maj dobře a za idiota jsi ty. Bolševický pohrobek co se ještě ani po 30 letech nesmířil s kolapsem svého milovaného totalitního režimu, který mu i přesto, že nic neuměl, byl líný a neschopný, umožňoval býti "někým".

   Smazat
  2. 16:17 já vím, bolí to, někdo ti nastavil zrcadlo. Jinak je mi 19,fotr se topí v milionech a s láskou vzpomíná na blbce tvého typu, kteří mu to vycinkali. V předsíni máme na vaši počest jeden svazek zlatch klíčů, každého 17.11 si jimi cinkáme a před očima máme vaše tupé ksichty. Díky ovečko.


   Smazat
  3. 17:27
   Celá vaše slavná rodina je podle toho co popisujete, evidentně úplně dementní.Cinkejte si čím chcete a kdy chcete a vytírejte si klidně prdele vašema milionama. Nikdo vám ve vaší podivné úchylce nebrání.

   Smazat
  4. 17:49 no máš pravdu, jsme úplně dementní a proto, na rozdíl od tebe, máme prachy. Pokud sháníš práci, tak mi dej vědět, dobrých komiků je málo. A tu prdel si nechám utřít tebou. Cililink a ještě jednou díky, kdyby zase někde byla "revoluce", tak jdi do toho, nejlíp prsama. Pobavils rolničko, pobavils.

   Smazat
  5. Priznaji,kdyz pouzivaji mozek

   Smazat
  6. 16:17 mýlíte se,ten idiot jste vy,zatím užitečný,ale za nedlouho již neužitečný.Užívejte si to.

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vnimaňje, vnimaňje. Radosto, že tě to baví. Nikdo tě tady nečte takový zbytečný práce. Já tu zase zůstanu a tebe vymažou. Ty se bavíš, já se bavím. S úsměvem jde fšecko líp. No ne? Tomáš Fuk

   Smazat
 30. Koller mě sere s těmi jeho komunisty. Dává to tady jak kolovrátek. Ať raději napíše, co by podle něj měli dělat.
  Revoluci ? S kým ? Revoluce se nedělají jen tak, ale vznikají jako reakce na tlak buržousta, lichváře a bankstera.
  Jak známo, tak jsou lidi spokojeni. Sice ne všichni, ale bezdomáci a bezlováci nemají Respekt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kopnout si do komunistů je povinnost, pokud někdo uvažuje o budoucí kariéře. Navíc je to velice bezpečný cíl, od nějž nehrozí zpětná facka, protože je cílem tak nějak univerzálním, společným pro všechny. Zároveň tím dotyčný sděluje, že ať už je jeho kritika jakákoli, respektuje současné poměry a případně by se dokázal adaptovat, pokud by mu byla přidělena nějaká funkce.

   Komunisté to nemají lehké. Jednou jsou to nebezpeční radikálové, kteří měli být zakázáni, podruhé zase vlastně už žádnými komunisty nejsou. Veřejnost by tak jako tak měla vyrozumět, že komunisty tedy ne-e. Ty rozhodně nevolit.

   Smazat
 31. Díky, pane Kollere. Mlčící většina ví - a čeká...

  OdpovědětSmazat
 32. Ja zíram ti zíraš,vyzír a teď nájdete obŗázki kde jsou semafory,Nejdem Robot

  OdpovědětSmazat
 33. 18:55Tak ty semafory tam jsou v lepším případě, pokud tam nejsou, tak vás Dvořák zablokoval. To je ta jejich " demokracie " na ruský zpusob.

  OdpovědětSmazat
 34. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale i pro blbečka Žijeme V Blahobytu a Rusko Je Největší Peklo. Oba dva jsou také trollové soutěžící o titul Imbecil roku.

   Smazat
  2. 11:17 Je to realita - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Však Putler o ničem jiným nežvanil víc jak dvě hodiny, zahraniční politice která se tu dokola čechomužickou sbřeží omílá, věnoval dvacet minut!

   Smazat
 35. Kolera i s Kolerem.

  OdpovědětSmazat
 36. I vlastní redaktoři Reflexu jej v soukromí prohlašují za nejprolhanější tiskovinu tč. u nás. Tedy z logiky věci: co by dělali Rusové s neonacistickým chuďoučkým Polskem, Ukrajinou, Pobaltskými zeměmi, Balkánem.....
  Co jim tyto země, mimo dluhů, mohou nabídnout? A naopak: tedy USA a jeho vazalové se jen třepou na bohatství Ruska, jsou fialoví závistí a i proto odpadli od Boha, že nejen, že jim nenadělil jako Rusku, ale navíc jim ani nepřeje válečné tažení a drancování Ruska? A pak že je Bůh spravedlivý k zlodějským kapitalistům! Už jen pro ten MÍR je třeba Boha dát do vězení!

  OdpovědětSmazat
 37. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 18. února 3:59.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 38. S.s.Koller je GÉNIUS marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu!

  Jeho větu „…vzhledem k možnosti daňových odpisů na sebestupidnější reklamu přispíváme zadavatelům a výrobcům všichni, aniž si to většina z nás uvědomuje.“ bychom měli do kamene tesat, ačkoli si to někteří z nás neuvědomují.

  Ano, čím víc reklamy si výrobci objednají a zaplatí, tím více zaplatíme my horšolidi.
  A to i v případě, když si nekoupíme žádný z nabízených výrobků, ani jiný produkt daného výrobce.

  Ptáte se, jak je to možné?
  Odpověď je jednoduchá jako facka: Tento zdánlivě nemožný způsob vykořisťování člověka člověkem objevil náš drahý soudruh a soukmenovec Koller, díky své zkušenosti s předlistopadovou a polistopadovou politikou, a především díky své PERFEKTNÍ znalosti Vědy Věd: Všechno souvisí se vším, a KAŽDÝ kapitalisticko-demokratický stát BĚŽNĚ dává soukromokapitalistům dotace na jejich reklamu.

  To se jim to pak podniká, lepšolidem-vykořisťovatelům, když jim my horšolidi platíme reklamu na jejich zbytečné produkty ze svých daní!
  Už aby náš národní Vůdce Babiš konečně rozdrtil zbytečky opozičníků, aby mohl vzít všechno pevně do ruky, a naše daně dával jen na dotace národně-socialistickým podnikům!!!

  „Jsou mnozí, kteří nechápou stále dosti jasně smysl pracovní svobody a rušení soukromokapitalistické, nucené pracovní otročiny. Nechápou, že svobodná, dobrovolná práce musí dát vyšší a lepší pracovní výkony než práce nucená!“ (A. Zápotocký, 31. 7. 1946)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.