Reklama

úterý 19. února 2019

Ještě že tam nemají srp a kladivo, to by bylo šokující

https://www.facebook.com/eduard.dolinsky/videos/2343901078975280/20. 2. 2019    JerusalemPost
Schodiště v kyjevském obchodním domě na ulici Stepana Bandery. 


73 komentářů :

 1. Jen co všichni víme fašouni podělaný zas by hlídali koncentráky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takových co nenávidí židy jsou plné diskuse i tady na NR.

   Smazat
  2. Třeba to taky jednou pochopíte,proč.

   Smazat
  3. Nechápu tu nenávist proti židům, oni jsou milující, štědří, přející, mírumilovní, nádherní lidé. Obzvláště k nám goimům a též i k jinému ptactvu. Přejí si pro nás jen to nejlepší a hlavně naší prosperitu, že?

   Smazat
  4. To je hezké Pepku0:03 že tě pobuřujou útoky na židy v "diskuzi tady na NR". Mě taky. Ale je to u tvé selektivní paměti taky pokrytecké. Dobře vím jak taky pobuřujícím způsobem tys útočil tady na Srby, Rusy, na Slovany vůbec, na komůnisty, křesťany... Ty samospravodlivej pokrytče.

   Smazat
  5. P.S.: Koneckonců o tom přeci hovořili a psali všichni významní vizionáři včetně Marxe*) už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   *) "Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti jako je Rusko – neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmění."

   Karel Marx, New York Daily Tribune, 1856

   Smazat
  6. Ad útočník anonym 0:03 - Jak jistě víte, na Nové republice nevyšel ani jeden článek s antisemitským obsahem.

   Doufám, že umíte rozlišit antisemitizmus od antisionizmu.

   Redakce nemůže ovlivnit obsah diskuzních příspěvků, ale vyskytne-li se nějaký s antisemitským obsahem a redakce na něj přijde při občasných kontrolách, je jeho obsah smazán. Bohužel často dodatečně s časovým odstupem, takže tu nějakou dobu straší.

   Proto nás, podobně jako vy, napadají i náckové a antisemité, kteří sem do diskuzí své výblitky tlačí.

   Ve své nenávisti k nám jste se zařadil do fajn společnosti. Je vám dobře, jste spokojen?

   Smazat
  7. ad anonym 9.08 Ten odkaz na údajný článok K.Marxa o Rusku,- žiadny taký článok neexistuje v archíve článkov publikovaných v N.D.T., jedná sa o sprostý podvrh a účelovú ostrakizáciu Ruska. Je tam uvedený podobný článok, ale je venovaný Prusku, že by naschvál zámena, alebo niekto nerozlišuje medzi Prusia a Rusia

   Smazat
  8. Ježiši""! Proč do toho zase taháte Židy? Němci v prvé řadě způsobili smrt nejméně 25 000 000 Slovanů. To je ten důvod, proč nemůžeme přijmout jakékoliv revize výsledků války. Už mě nebaví překrucování kdy jediným zločinem byl holocaust a způsobili ho "nacisti" a Němci v tom jsou nevině.

   Smazat
  9. Jinak ke článku 9:08
   Karel Marx byl Žid vlastním jmenem nějak Merdechai nebo podobně a byl vzdáleným příbuzným Rotschildů. Rusy nenáviděl, v Rusku nikdy nebyl. Pro Rotschily zapracoval jako ekonom např. při prosazení přechodu libry na krytí zlatem, což bylo pro Británii nevýhodný, ale Rotschildova Bank of England, která tiskla Libry, si je tak mohla vyměňovat přímo za zlato.

   Smazat
  10. Ještě zajímavější než ten hákový kříž v nákupním centru HORODOK je ulice na které leží: Bandera Avenue. Jeslipak si tam byl ministr Petříček nakoupit?

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Je to ještě horší. Dal jsem si do vyhledávače Bandera Avenue a vyskočilo mi tohle v Austrálii!!!
   https://www.google.cz/maps/place/Bandera+Ave,+Glenfield+Park+NSW+2650,+Austrálie/@-35.1418012,147.3332629,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x6b189ed2d9329289:0xdba027470cfe46ad!8m2!3d-35.1418012!4d147.3354516

   Smazat
  13. Bandera Avenue je také v americkém Dallasu ...

   Smazat
  14. Jerusalemm Post je vul , pani ucitelko. Hakenkrajcy uz nejsou v mode pres padesat let. To jen nekteri z Chazaru nam to touzi stale pripominat , vselijake hystericke jejich hystorie , malovani hakovych krizu na synagogy a hroby. Ale pak maji prestavku , KDYZ JSOU CHYCENY A usvedceny, za rok to zase pokracuje...

   Smazat
  15. 9:40 To je o tobě známý, Hoffsteine, že jsi čichač prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Takové zločince jako ty, co brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace je v nejvyšším zájmu této země potřeba zlikvidovat i s tvou sortuou věrných čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  16. 8:03 jo,jo,jsi pořád stejný kretén

   Smazat
  17. oprava: Pardon, samozřejmě 9:40!

   P.S.: Už je na čase vyměnit redakci! Kdo se má na ně koukat, na ty odulé xichty, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Ty odulé tváře maj lavně od toho jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 2. Postnout něco takového bez jakéhokoli vysvětlení, bez reakce vedení onoho nákupního centra, se v anglicky mluvících zemích říká "poor journalism", Davide.

  https://www.cufi.org.uk/news/ukraine-shopping-centre-apologises-after-huge-nazi-flag-displayed/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady žádný vysvětlení není potřeba,ty troubo.

   Smazat
  2. Add 0:13
   díky za odkaz, naštěstí ze strany toho shopping centra to byla jenom chyba a ne záměr a omluvili se.
   Ale, po pravdě, až tak moc bychom se nedivili, že....

   Vláďa z Brna

   Smazat
  3. Nevěřím,spíš to byl test,co si nechaj ukačka líbit.

   Smazat
  4. František Palacký se v hrobě obrací. Skoro nic není české a Češi už také moc nejsou. Samé anglické nápisy na tričkách, nikdo si nenechá napsat, "Jsem Čech", asi jsem sám.

   Smazat
  5. Kdyby chtěli údajnou chybu napravit, stačí vypnout napájení. To je otázka 1 minuty a za ten čas by si toho téměř nikdo ani nevšiml. Zapadá to perfektně do obrázku Ukrajiny. je to nacistická země, která uctívá Banderu a Hitlera.

   Smazat
  6. Odpověď Izraele: https://www.jpost.com/Diaspora/Ukraine-mall-displays-Nazi-swastika-on-staircase-581065

   Smazat
 3. Naše republika otevřeně činnosti ministra zahraničí Petříčka podporuje fašistický režim na Ukrajině a schvaluje upálení lidí v Oděse, schvaluje vše co fašisti na Ukrajině provádějí za zvěrstva. ČSSD nominací Petříčka si podepsala svůj ortel, jako strna, která je za fašismus v Evropě, která je za dovoz Arabských imigrantů do naší vlasti, kteří nás tady budou podřezávat až vyrostou a pro důkazy nemusíme chodit daleko, protože ve Francii to taky začalo nevinným dovozem Afrických Arabů a výsledek je dnes nezvládnutelný. Taky to začalo nevinným Petříčkem a Šojdrovou s tvrzením, že Francie je bohatý stát, který několik uprchlíků zvládne a dnes nezvládají vůbec nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic přece nebrání "humanistům" Petříčkovi a Šojdrové , aby si ty sirotky vzali k sobě domů a starali se o ně . To znamená zajistit jim vzdělání , zdravotní péči a vše ostatní co potřebují k životu .Ale pozor . Toto všechno by měli zaplatit sami ze svých královských platů a ne toto břemeno přesunout na daňové poplatníky .

   Smazat
  2. To som doporučil ja svojím príbuzným v Prahe v reakcii na ich uletené slniečkárske názory. Ak sa cítí byť tak velmi povinný pomáhať, Wilsonovo nádraží je plné bezdomovcov, môže si ich pozvať domov, krmiť šatiť a poskytovať im noclah. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. ... a musí nést osobní zodpovědnost za "své" migranty, za to, co případně provedou, a to až do hrdel a statků!

   Jasné Šojdrová?

   Jasné Petříček?

   Smazat
 4. Co je žurnalistikou v anglicky mluvících zemích označeno jako špatné, je zpravidla pro zbytek světa velmi dobré.

  OdpovědětSmazat
 5. Je třeba pochopit, co představuje symbol hákového kříže? Mám dojem, že většina populace neví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lež se neustále převléká za zlo a symboly, které dříve používali dobří lidé, se snaží zneužít a zmást jejich příznivce. Jenže v tomto, případě víme kdo daný symbol používá a s jakými cíli a i když je dobré znát kořeny původu svastiky. Je to zde odvádění pozornosti.

   Video dokazuje, že jsou na Ukrajině veřejně podporovány síly, které se otevřeně hlásí k čistému zlu: zabijeme, zničíme, umučíme a zavřeme do koncentračních táborů prostě vyhladíme kohokoliv, kdo s námi nesouhlasí ať je to stařec, těhotná žena nebo dítě nám na lidech nezáleží.

   S těmi židy to není přímo židé versus nacisté, neboť sami židé nacisty finančně podporují, jak je známo z druhé světové války. Obě ideologie židovská i nacistická jsou proti lidské (například main kampf je opsaný talmud akorát za goima je dosazen neárijec).

   Smazat
  2. Unknowne, je úplně lhostejné odkud si ho přivlastnilo nacistické Německo, ale je jisté, že pod tím symbolem vyvraždili fašisti, nacisti, banderovci, miliony nevinných lidí. Ten symbol za to nemůže, ale od té doby je odporný, jakož i ti, kdo ho používají.

   Smazat
  3. Pane7:41, s demokraty je to jakbysmet. S Manifestem Destiny kterou má Velká Britanie je to samý jak s Mein Kampfem. Taky s Chartou lidských prav a svobod je to podobné, kterou jak středověká inkvizice pronásledujou všechny vzdorovlády na světě, krom svých oblíbenců Saudů a dalších. Symbol zato nemůže. Nacizmus byl stejnej šmejd jak demokratizmu=komůnizmus..., jenom měl smůlu, že mezi prvními prohrál svou hist(e)orickou roli, když se demokraté spolčily s komoušema. Moc zajímavé bude o pár let sledovat jak obrazoborci budou odstraňovat všechny demokratické symboly a trestat za symboly EÚ.

   Smazat
  4. Jen bych chtěl upozornit, že srp ja nástroj, který používají zemědělci a kladivo dělníci( a někdy i zemědělci, když si opravují svou techniku). Srp a kladivo mají dokonce ve státním znaku Rakušané! Italští komunisté tento symbol používají stále.Na svých vlajkách ho měli naši osvoboditelé z roku 45. Stalin, Roosewelt, Churchill. Jak bylo hezké, když jejich vlajky vlály pospolu a ty fašistické se kolektivně pálily jako ten nejhnusnější odpad. P.S. Abych se tu bál napsat slovo osvoboditelé, protože se tu okamžitě obdivovatelé hákového kříže určitě na mě sesypou a Radosta napíše satirickou ódu na hnusné Rusko.

   Smazat
  5. Ad demagog a obhájce hakenkreuze – anonym 8:09:

   Velmi se mýlíte a jestli ne, tak hnusně lžete. Rozdíl mezi Main Kampfem a ostatními vámi jmenovanými texty, které se snažíte dát do jednoho šiku s Hitlerovou knihou, je zásadní – Hitler otevřeně propagoval rasovou nenávist, uveřejnil plán protižidovského a protislovanského tažení a plán jejich zotroční a jako samozřejmost uvedl válku jako řešení.

   Za to rovnítko, co se pokoušíte udělat, a především za ubohou větu „.... Nacizmus byl stejnej šmejd jak demokratizmu=komůnizmus..., jenom měl smůlu, že mezi prvními prohrál svou hist(e)orickou roli, když se demokraté spolčily s komoušema. “ byste zasluhoval na holou v přímém přenosu, aby i další pitomečky vašeho rozumového ražení tohle překrucování skutečnosti přešlo.

   Osobně mám dojem, že vaše čeština není moc česká. Že by bandera? Nebo ustaša?

   Smazat
  6. Svastika představuje proudění tok síly (energie). Hodně ho používali slované a má mnoho variací různých významů. Samozřejmě záleží na barevnosti symbolu. Konkrétně černý hákový kříž v bílém pozadí a to celé v červené barvě. Nad tím bych se chtěl pozastavit. Černá představuje smrt, temnotu. Bílá barva světlo, čistotu. To celé v nádechu červené pohyb vášeň agresivita. Spojte si to dohromady a je celkem jasné co to znamená. Komu a pro co sloužil tento symbol a proti komu.

   Smazat
  7. Unkrovne nesouhlasím. V naší slovanské historii se tento obrázek neobjevoval. Byl nalezen třeba na Velké Moravě? Je zajímavé, že svastika se objevovala hlavně v Indii ale i u severoasmerických Indiánů. To, že ho používali. Slované mi připadá jako blbost, ba hloupost.

   Smazat
  8. Zkuste si vyhledat slovanská symbolika. Musíte jít dál do minulosti před pokřtěním slovanů. Hlavně jsem psal, že má mnoho variací.

   Smazat
 6. Diskuse opět plná smradlavých nácků. Hnus.
  Pan David by se měl zamyslet, proč tyto lidi Nová republika tak přitahuje. A měl by napsat jasně do záhlaví, že náckové tu NEjsou vítáni. Pokud tedy není sám skrytý nácek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvedl byste konkrétní příklad, Pepíku? Já tady naopak vidím zásadní nesouhlas s projevy nacizmu. Umíte číst? Četl jste to vůbec?

   Smazat
  2. Aktivní blbec7:51 horší od třídního nepřítele(nácka). Tohle je svobodná diskuze moderovaná když už skutečně začne sklouzávat do perverzit a extrémů. Teď už bude zbytečné dávat něco do záhlaví, když už si to Pepku7:51 dal do zápatí.,

   Smazat
  3. Dobrý den, jak se mají, pane Brettschenider ??

   Smazat
 7. Problém je asi v tom, že fašizmus je na postupu v celé Evropě, proto není divu, že i poslušné loutky a kývači z ČSSD banderovcům fandí také. Je to stejné jako před první světovou válkou, ke které evropští sociální demokraté vrchovatě přispěli. Problém EU je také v tom, že se začíná nápadně blížit svou politikou německému národnímu socialismu třicátých let. Rozdíl je pouze v tom, že slůvko národní bylo nahrazeno slůvkem federální. A tomuto federálnímu socialismu už ani nevadí pochody pohrobků SS divizí v Pobaltí. Proto mu nemůžou vadit už ani banderovci na Ukrajině, které si tam na zakázku kupodivu pěstují židé ve vedení země dovezení, či dirigovaní svými soukmenovci z USA a Kanady. Historie se bude opakovat, Hitlera také podporovali američtí židovští bankéři. Nejvíce mě ale fascinuje, jak dokážou lžipropagandisté útočit na zcela jiné subjekty a označovat je za nácky (v Česku třeba na Okamurovu SPD), které s tím nemají nic společného. Podle mého kyjevské nácky jel evidentně podpořit Petříček z ČSSD!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je přeci přirozená reakce etablované nerovnostářské společnosti. Jde o tažení proti Stroddardem*) definovaným podlidem, ohrožujícím naši civilizaci! Tito rudí podlidé jen změnili žargon a místo "oboustranně nespravedlivých" dnes píší o jakých si prý "nezákonných" válkách! Jenže války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  2. 7:58 ...jakto,že nejsi podle tvé teorie již mrtvý?Jsi přece velmi vážně a nevyléčitelně nemocný.Na hlavu.

   Smazat
  3. 19:21 Ty ani nevíš co hlava je, rudoprde, jsi pouhá směs smradlavých plynů vypuštěná z lejnolíhně týhle ugrofinský poloopice s diagnozou A56! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   P.S.: na této vzácné fotografii je dokonce zachycen přímo okamžik tvýho zrodu!:-))))

   Smazat
 8. Ten obrázek na schodech vůbec nepropaguje nacizmus. Každý vzdělaný demokrat ví, že hákový kříž je kreslen uvnitř bílého kruhu. No a co vidíme? Přece kosočtverec, což je znak Pražské kavárny. I sociální demokrate vymění nažloutlou růži za kosočtverec. Referendem teď řeší, jestli nechají nakreslit uvnitř svislou čárku a kolem paprsky jako u sluníčka. Ty paprsky jsou pro sluničkáře důležité.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem přehlédl červený obrys srdíčka v pozadí nad schody, jako kdysi nad Pražským hradem. Na Ukrajině lze najít opravdu vše.

   Smazat
  2. Ano po celem svete se deje neco co by bylo pred 30 roky nemozne jde o skupiny vetsinou mladych lidi kteri pod rouskou objasneni historie tvori roty vojaku SS a nemecke brane moci a timto propaguji fasismus , to se deje po cele zemnekouli rikaji si. Reenactment Living History. Ziva historie , schazeji se ve svych klubovnach i na verejnem prostranstvi a doslova si mysli ze jsou potomci zasle nemecke slavy z druhe svetove valky a maji silne nacisticke smisleni. Dnes je to povoleno a jak je videt nikomu to nevadi .

   Smazat
 9. Srovnejte si vystupování slovenského Lajčáka s českým Petříčkem. Stačí k tomu jedna jediná věta: „V rozhovoru s ukrajinským ministrem zahraničí Pavlem Klimkinem vyjádřil šéf slovenské diplomacie Miroslav Lajčák znepokojení slovenské veřejnosti, která se týká růstu nacionalismu na Ukrajině. To má být mimo jiné spojeno s oslavováním Stepana Bandery." A české "toto" (Petříček) chce prý být nějakým místopředsedou ČSSD. To je naprosto směšné. Tento člověk se hodí jenom na roli "hrobaře", je to ten typ "na co sáhnu, to zkazím".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Lajčijak je také pěkný zmetek. Velmi hnusně se podepisoval svou politikou na Balkáně zaměřenou proti Srbům a fandící albánským zločincům, bosenským džihádistům a chorvatským ustašům!

   Smazat
 10. Zde se asi nedá polemizovat o tom, komu a k čemu ten hákový kříž patří. Rozhodně nezve na výstavu o indické historii. Tady je jasným symbolem fašistického hnutí. Howgh

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putleroffčíci si dali do znaku hákoše, jo? Tak to je znesvěcení posvátného symbolu Naší rasy! Počkejte svině, za tohle vás budeme do kotlů lokotek přikládat pomalinku od hnát a ty oslizlý mozoly, co vám rašej mezi rachitickými ramínky, vám budem pojelvat vodou, abyste neomdlívali a užili si bolestivý chcípáníčko po celou dobu než za ní zaklapne ocelovej dekl!

   Smazat
 11. Zaslat otevřeným "dopisem" panu Petříčkovi a požádat ho o komentář. Bez jeho zhodnocení nemůžeme pochopit, oč tam běží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaslat, ale hlavně se nedeklarujte jako rozhněvaní židi, jinak můžete způsobit prudkou kognitivní disonanci a kdoví, třeba i zmáčknutí nějakého toho tlačítka v Černínském paláci. Abysme v rauši třeba nevyhlásili sankce proti okresu Malacky.

   Smazat
 12. Jak je to s padající popularitou Putina - nové info zde
  https://m.youtube.com/watch?v=hUh9pThGdm4&time_continue=147

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle záběry jsou velmi staré. Putinovi popularita klesla po nedomyšleném zákoně o důchodové reformě, který předložila vláda s v čele s Medveděvem. Tedy ne Putin! Návrh zákon byl stažen. O Putinovu popularitu strach nemám a i kdyby odešel, už je tam velká skupina lidí, z nichž jeden ho úspěšně nahradí. Amíci z toho mají bolehlav.

   Leo

   Smazat
  2. Vím, vložil jsme to pro odlehčení. ORusko se už nemusíme bát. Putin založil fungující systém, který má obrovský potenciál dalšího rozvoje a generování dalších vedoucích osobností - vlastenců. Putin a le zůstane prvním a objektivní dějiny (nikoliv his - toria) jsou obohaceny o opravdu výjimečnou osobnost.

   Smazat
  3. Leošu, co to zase meleš? Putin důchodovou reformu podepsal a ta platí!!!
   https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-duchodova-reforma-prezident-vladimir-putin.A181003_184108_zahranicni_dtt

   Smazat
  4. Ale, ale, nečti Mafii Dnes a nauč se konečně rusky!

   Smazat
 13. Petříček je tam v pozadí s docela maličkým bubínkem; pochodeň už vzhledem k denní době samozřejmě nemá rozžehnutou.

  Ale pokud ho ne a ne a nezvolí místopředsedou ČSSD, podá demisi, vážně. Osobně bych mu teda jako tu příležitost zachránit tu pražskou bandu docela přál, teda spíš těm mamlasům z LD, jan ať se chvíli tuží, fajront. Včera z autorádia (tudíž trochu proti své vůli) jsem o tom slyšel mudrovat samotného LD-blízkého-politologa-socdem-thinktankistu Lukáše Jelínka, a dokonce ani on nedokázal projevit dostatečné nadšení nad Petříčkovým krokem.

  Jen tak dál

  OdpovědětSmazat
 14. Vizuální prezentace sjezdu ČSSD v Hradci Králové!Asi čekají hosty z Ukrajiny.Svůj k svému-socani,přátelé banderovců!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Smrt fašismu a benderovcum .
  Tohle Čt nevidí (-:

  OdpovědětSmazat
 16. Smrt fašismu a benderovcum.Tohle Čt nevidí. Myslíte že by Havel podporoval Ukrajinské fašouny a dal si tuto vlajku pod Srdíčko z hradu (-:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja myslim,že klidně.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Až na ten "detail", že Havel byl tvůj biologickej fotr, ale neměl ti to kdo sdělit! Páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu kde vynášela popeleníky vošukat a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   Smazat
  4. 14:37..ty se toho kreténismu už nezbavíš

   Smazat
  5. 19:25 Snadno! Tím že se zbavíme vás, smradlavý pakáže co tu po sobě zanechal tenhle degenerát s diagnozou A52 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   se současně natrvalo zbavíme i všech "-ismů"!

   Smazat
 17. Tak a cesky ministr za CSSD-petricek s podporou ostatnich politickych stran nedavno osobne v Kyjeve podporil fasizmus proti kteremu bojovali nasi predkove
  Petricek podporil to, ze fasisti delali dobre, ze vrazdili nase predky.
  Za podporu vrazd Petricek musi dostat trest smrti!!!
  dustojnik'val.veteran

  OdpovědětSmazat
 18. Nikdy nevěřte sionistům!

  Drazí soudruzi a soukmenovci, dejte si pár facek, navzájem všichni členové redakce, včetně externích s.s.přispěvatelů!

  PROSÍM: Ty facky musejí POŘÁDNĚ bolet!
  Pořádně, abyste si zapamatovali, NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK, že sionistům nemůžeme a NESMÍME věřit, my komunisti, putinisti, babišisti a zemanisti!!

  Proč nemůžeme a nesmíme, to vám připomene „věrohodnost“ článků právě onoho prožluklého sionistického plátku The Jerusalem Post:

  První článek (Novou Republikou citovaný) o hákovém kříži na schodech maloruského fašistického obchodního domu je Leninsko-putinsky pravdivý.
  Zato druhý článek, o RUSKÉM pachateli této (údajné) Leninsko-putinské provokace, okamžitě zmařené zaměstnanci onoho obchodního domu, nemá s naší Leninsko-putinskou pravdou společného PRANIC.

  Prostě jste naletěli sionistům, nechali jste se – tradičně - ožidit.
  Takže, až se seberete z podlahy, po těch hezkých vzájemných česko-ruských fackách, umyjte si své rozbité poctivé slovanské obličeje, a celý článek IHNED smažte.

  Děkuji Vám předem jménem všech s.s.členů naší místní organizace Strany.

  S Židy, kteří se přihlásili k německé národnosti, se musí jednat jako s Němci. Bojovat proti antisemitismu neznamená připustit likvidaci národního a slovanského charakteru republiky! (s.s.V. Kopecký, 1944)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.