Reklama

úterý 26. února 2019

Jiří Kobza: Mezinárodní otazníky: Na prahu zmien 15 - 2019-01-28

https://hearthis.at/slobodnyvysielac/na-prahu-zmien-15-2019-01-28/26. 2. 2019   https://hearthis.at/slobodnyvysielac/na-prahu-zmien-15-2019-01-28/
Pozn.red.I.D. Pokud se chce někdo něco dozvědět  o SPD a její mezinárodní orientaci, ať si poslechne tento záznam. Kdo chce po idiotech opakovat, že SPD je "populistická" a "nacionalistická", ať to raději neposlouchá, utrpěl by šok.


25 komentářů :

 1. Očem je tenhle přiblblí článek a kde je text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiblblý se píše s "y" na konci. Ta šipka znamená, že jde o video nebo zvukový záznam. Je třeba na to kliknout, pokud se někdo chce dozvědět "o čem to je". Text jsem dopsal ráno.

   Smazat
  2. Doktore, nebylo tu náhodou sděleni,že kdosi s panem Kobzou mluvil a on ani jeho SPD žádné voliče nechce a zvlášt ne jejich občanskou přimou demokracii a maji se spokojit jen s tim,co dá ten pan samuraj do placu v tom svém Programu a vic ani ťuk?
   Jestli budete takové sděleni mazat tak to Okamůra nevyhraje a vy přijdete do pekla doktore!

   Smazat
  3. Když už pan Kobza nechce za SPD tu okamžitou přimou demokracii občanského typu, mohl by ji prosazovat sám za sebe jako volič a objevit se mezi námi a zdůvodnit svůj postoj sám a nedal se tu mazat, když jde o neškodnou diskusi kdy tu ta demokracie,která je diskuse začiná trpět a neškodné přispěvky k věci kdesi bez zdůvodněni a diskuse o nich mizi..

   Smazat
  4. BUDOU SE CHTIT OBČANÉ VOLIČI CHRÁNIT PŘED PODVODY

   politických jimi zvolených subjektů,které prý chtěji dále vyrábět vadné zákony směřujici k policejnimu státu jakýchsi neomarxistů a ukradeni nešeho státu a hlavně kasy ,kde menšiny maji prý právo dané tzv liberálni demokracii zajistit vládu menšiny nad většinou diktaturou falešného humanismu a s pomoci ideologie středověkého náboženstvi.které žádným náboženstvim neni,ale nepřátelskou doktrinou určenou k podpoře vlády tyranie zla horši než byli fašisté.
   Připomeňme si,že každý přidomek k slovu demokracie znamená obyčejně kryti diktatury jen vzpomeňte lidová demokracie a nyni liberálni demokracie.
   Samotné slovo demokracie si stači a podvodniky nepotřebuje.

   ZKUSME VŠICHNI SOLIDÁRNĚ MYSLET A VYMYSLET JAK TENTO ŠPATNÝ VÝVOJ ČR VČAS ZABRZDIT!

   Smazat
  5. O čem? To ti řeknu! Pilní a zapšklí, na sockovských dávkách závislí a neproduktivní blbci (viz zdejší čechomužická lůza) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   Smazat
 2. Zmeny , kdo by si vsim, musi nam to byt dulezite Prinauceno..
  V segregacni slovenstine..

  OdpovědětSmazat
 3. Změny budou naštěstí jsou naštvaní i lidé na západě.

  OdpovědětSmazat
 4. Hej hola, Nová republiko, včera ministryně Schillerová zveřejnila záměr ukončit PLATBY STÁTU za zdravotní pojištění dětí a důchodců a rovněž zvýšit platby za totéž všem pracujícím. Ledabylým tónem - o nic nejde, cha!- se o tom zmínila na čt24 po 19.hod. NIKDE žádný ohlas, ani tady na webu. Odchod ČR ze sféry civilizovaných států nechává všechny chladnými.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já teda netuším, co jsi kde slyšel, ale stát NEMŮŽE ukončit platby zdravotního pojištění za děti a důchodce. Koneckonců jsou to státní pojištěnci.

   Smazat
  2. https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/2744450-plan-velke-danove-reformy-zahrnuje-mensi-dane-ale-vyssi-zdravotni-pojisteni#utm_content=freshnews&utm_term=platby%20za%20st%C3%A1tn%C3%AD%20poji%C5%A1t%C4%9Bnce&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

   Smazat
  3. Pro 15.56 dávám odkaz na to, co jsem nejen slyšela, ale i viděla a většina lidí čumí na tv 24 zprávy a vůbec nechápe, co se říká, blažení nevědomí! Prej "stát nemůže". Ale může a má to v úmyslu, čuč, zírej a málem nespi jako já včerejší noc. Schillerová jede!!

   Smazat
  4. 17:20 To je nesmysl, pokud stát zruší platby za státní pojištěnce, bude za ně platit jinou formou tak, že ve výsledku to bude jedna k jedné. Nebo jak si představujete, že se bude financovat léčba dětí a důchodců? Takže ať se to bude jmenovat jakkoli, pořád to budou prachy ze státní kapsy.

   Smazat
  5. Pro 12.34. Vy víte, že to je nesmysl, já to vím taky. Ale ani odkaz na tv zprávy, kde to jasně zní a je i graficky vyjádřeno, s vámi nehne a vy "nevěříte". A debatujete se mnou - tak jste pitomý? Ano, jste. Ve zprávách na 24 se to probíralo 25. a 26.2. Jasně řečeno. Osle, a nevěříte pořád. A máte tendenci kárat a zpochybňovat mne, místo abyste se pořádně podíval na vlastní oči. Tak si to pak vyžerte.

   Smazat
  6. 13:13 Klidně mi nadávejte, do čeho chcete. Ale zaplatit za léčbu dětí a seniorů stát musí. Ať tomu bude říkat jakkoliv. Jinak to udělat nejde.
   Pokud Vás tato zpráva nějak znepokojila, je to Váš problém. Já jsem v klidu.

   Smazat
 5. Raději napište, co to zase probíhá uvnitř té vaší SPD za válku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádná válka, standardní dehonestační práce presstitutů stupňující se před volbami do EU parlamentu -:)

   Smazat
  2. Svádět cokoli na nějaké virtuální presstituty nikomu volby nevyhraje.

   Smazat
 6. Věnoval jsem poslechu dvě hodiny svého života a nelituji. Pan Jiří Kobza se stal pro mě objevem. Dosud unikal mé pozornosti, což byla chyba. Inteligentní,vzdělaný, s bohatými životními zkušenostmi, s jasnými a zdůvodněnými názory, vlastenec. Opravdu zajímavý rozhovor. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Kobza vypada jako rozumny clovek

   Smazat
  2. Souhlasím, já jej "objevil" v době zjištění, že byl diplomat. Vadu na kráse má, že je introvert ale takoví nejsou náchylní k "převtělení"!

   Smazat
  3. PS. volte introverty a Svět poskočí ve vývoji. Zatím nám vládnou extrovertní šašci. Introvert promýšlí v mozku svém, Ti druzí mají dar řeči a myslí mozkem svého pána. Omlouvám se mluvčím kohokoli ale i oni jsou jen papoušci, pokud neovládají svého pána a to jedno etnikum také umí.

   Smazat
 7. Vyznamenal se přispěvatel z 01:01. Pan Kobza zaujal. Právem, domnívám se, že by měl do EP zvolen.

  OdpovědětSmazat
 8. Vyslechl jsem to celé. Co to dokazuje? Kobza pracoval za komunistů ve firmě, která vytvářela vysokou přídavnou hodnotu. Mluví o skoro dvaceti tisíci zaměstnanci. Všechno ti, co se prodrali k moci, nenávratně zničili. Současný poslanec byl podle přepečlivé wikipedie komunista. Před vstupem byl dva roky kandidát. Stoprocentně to byl pracovitý a vzdělaný specialista. Po převratu měl štěstí, že ho hned foristická sebranka neodkráglovala a on se nezačal živit jen sám sebou a rodinou. Naproti němu seděl v radiu Novotný. Mluvili přes skype. Zajímalo by mne, co on má za sebou? Nepochybně chtěl být důležitým, ale nevyšlo mu to. Není jasné, jestli se o to postarali jiní nebo šlo o případ podobný mnoha jiným a on snad utajený odpůrce komunistického režimu zklamal. Už jsem z toho vyrostl, aby mne přilákaly krásné řeči.

  OdpovědětSmazat
 9. Koukám koukám, pan Kobza teda moc lidí nezajímá.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.