Reklama

pondělí 25. února 2019

Kdo stanoví cenu a zisk z vody koncernu, které platíme ve vodném a stočném? Veolie nebo starostové?

Radek Novotný
25. 2. 2019  Pravda o vodě


Prioritou státu musí být dostatek vody, čistá voda bez plastů, léků a pesticidů, obnova vodárenské infrastruktury a ne zisky koncernů v cizině, kde vodu, ani trubky nemáme. Toto prioritou nebude, pokud bude z vody kšeft korporací. Vrácení vody do rukou měst již probíhá ve Francii či Německu a vrátit správu vody do vodáren v rukou měst LZE!

14 komentářů :

 1. Největší zločin českého malomocného kapitalismu. Prodej
  přírodního bohatství do zahraničí, za tučné prebendy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. malomocný kapitalismus ?

   za vším jsou dohledatelná jména radních

   Smazat
  2. Civilizovaný kapitalismus u nás? Kdepak! To je jen čecháčkovská trojbarevná postbolševická kleptokracie! Čecháčci pracují leda hubou! Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí! Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
 2. Bezvadná iniciativa, vše najednou nezměníme, ale připad od případu to půjde. Toto je konkrétní věcný problm, který kdyby se povedl, tak dá příklad pro ostatní. Jde totiž o to, že mnoho příživníků si ze správy této země udělalo dobře placenou živnost. Má to jeden předpoklad, že my občané se mezi sebou přestaneme hašteřit, vyčítat si minulost a nechat se mezi sebou rozeštvávat (staří × mladí,...)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:12 Do politiky jdou jenom příživníci, je potřeba je přísně kontrolovat

   Smazat
  2. To sou votazky jako v pomocny skole...
   Kdyz stat proda Monopolni vlastnictvi a dodavky vody ,prodava to zaroven so soukromych rukou Konglomeratu , tak ceny budou asi JAKY ??
   Neviditelny ruky trhu , nebo vsemocny a vyse cen diktujici , Loupeznicky Pracky lupicu..
   Vyderacstvia, vodirani je dnes hlavni soucast cinnosti vlady a prumyslu...A zdroj mocnych zisku a za kazdou cenu...
   A monopolni parat chce samozrejme vice nez vse.
   A co udelate , kdyz vam vodu zavrou ??/
   Pudete zebrat..A budete to vokradani jeste milovat, jinak adije...

   Smazat
  3. řikat že vodu prodal stat je chupce ono totiž pod s tou smlouvou jsou konkretni osoby atak jak se smouvy dělaji zaleži jen na nich a nikde neni napsano že smlouvy se nedaji zrušit stači kdyby se chtělo misto aby se jen kecalo což o to keci keci a zase jen keci to duchem chudi vovčani miluji do nekonečna a ještě radostně tleskaji jak nas vrchnost miluje třeba naš starosta každy rok radostně zděluje vovčanum že je zase zachranil před většim zdaněnim jsa členem dozorči rady vodarenske mafiie no a prosty vovčani vždy nosi věnce a dary jak se mame heski se svym leta letoucim starostou ktery tu vodu privatiziroval

   Smazat
 3. Nebojte, ti gauneři, kteří prodali naši zemi, budou ještě požadovat daň ze vzduchu. I z toho zasviněného.

  OdpovědětSmazat
 4. Dobrý den.
  Doporučuji Vám, abyste si rozklikli "Pravda o vodě" vedle data tady na stránce. Tam můžete podepsat petici a hodně se toho dovědět. Pan Novotný mě zásobuje všemi zprávami. Petici jsem podepsala již vloni. Jestli ji již předali poslancům zatím nevím, k tomu předání má být 10 tisíc podpisů, mají něco přes 13 tisíc. Přidejte se také. Voda je život.
  Hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Den byl krásný, ale náladu mi kazí zjištění, že poslancům je problém s vodou lhostejný a musí se sebrat 10 000 podpisů aby se o H2O zajímali.

   Smazat
 5. To je taková dohoda: Frankoněmecko může tunelovat vodárny, plynárny a jiné podniky za slib, že sem nebude tahat afroislamské migranty.

  OdpovědětSmazat
 6. No jo příští týden má být 18 stupňů v Dubnu bude 30 jak minulý rok a voda bude nedostatkovým zbožím.

  OdpovědětSmazat
 7. včera jsem byl v hitrel kuplandu avšechno zboži jako oděvy obuv elektro a nepotraviny pochazi z činy asi takto nam soudruzi z dederonu bojuji proti tomu zlemu komunismu z činy jen sankce plati pro čehački a nesakce pro hitrel kuplandy merkel

  OdpovědětSmazat
 8. 7:56 jednou si ani v Kaplandu vodu nekoupíš.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.