Reklama

úterý 5. února 2019

Lustrování vlivu PPF

Erik Best
5. 2. 2019  EB
Schovaná na stránkách 46 a 48 dnešního Respektu je výbušná informace s potenciálně zásadním významem pro českou politiku i byznys. Jaroslav Spurný píše, že české bezpečnostní instituce nyní považují moc PPF nad tuzemskou komunikací za riziko, zejména kvůli memorandu s Huawei o technologii 5G, které PPF podepsala koncem loňského roku, a také kvůli závislosti Kellnerových investic v Číně na libovůli tamního režimu. 

Dalším faktorem je podle Spurného způsob, jakým Kellner postupuje ve shodě s Milošem Zemanem, který tu zájmy Číny a Huawei aktivně podporuje. Pokud by se tato informace potvrdila, mohla by zásadně ovlivnit rizikový profil PPF pro věřitele v Číně i dalších zemích. Z toho plyne, že má Kellner pádné důvody, aby využil svého mimořádného vlivu na české vládní instituce a média k tomu, aby ze situace nikdy nebylo víc než jen zpráva v týdeníku. Trumfy v ruce má ale Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost. Zákon ho opravňuje nařídit prověření lidí, kteří mají co do činění s kritickou infrastrukturou.

22 komentářů :

 1. Tak, že Zeman je Kellnerův poskok, který bojuje za jeho byznys kde může, je známá věc. Tak jako byl jeho poskokem i Klaus. Však mu taky Kellner koupil "institut".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vím, tak Zemanovi nevadí žádné investice, je jimi mírně posedlý... Hysterie kolem Huawei je trapas, ale jelikož jsme naopak poskoci USA, musíme držet hubu a krok! A jinak, ano, máme své miliardáře a milionáře, vždyť je tu hen ten kapitalismus. Po revoluci je bylo nutné narychlo vytvořit rozdáváním státního majetku. Jeden takový nám zrovna teď dělá premiéra, v USA je jeden takový prezidentem. Normální chlapi, no ne? Nevím, co se Vám nezdá. :-) J.

   Smazat
  2. Bakalovi dělá poskoka celá ČSSD, včetně TOP, KDU a jejich dceřinných stran. Chlapci, vy nám tady lžete, která neziskovka vám dává peníze?

   Smazat
 2. Pokud vím, před nedávnem byl prezident svými oponenty(!?) kritizován, že jím slibované investice z Číny se k nám nějak nehrnou. Když přijdou, dělají se obštrukce. Jo, těm našim spoluobčanům, co není po jejich se v ničem ale v ničem nezavděčíte. M.R.

  OdpovědětSmazat
 3. V podstatě nám Eric Best neříká ve svém článku nic nového, spíše upozorňuje, že boj mezi "globalisty" a "neocony" nabírá na síle i u nás... Otázkou je, ke které skupině pan best patří ?

  "Přeformátování" světa v současnosti už neprobíhá jen v místech otevřených konfliktů mezi velmocemi (Afrika, Afghánistán, Dálný a Střední Východ, Venezuela, apod.), ale i v mnoha státech světa.

  Skoro v každém z těchto států má tento "zápas" jinou formu a přímé aktéry, z pohledu "globalistů" ale "jasný" cíl - konec Pax Americana... !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane L.S., řekl bych, že tento článek vyhodnocujete pouze v prvoplánové rovině.
   Podstatné sdělení je, že pan Best byl nucen se na „nátlak svých nadřízených odkopat“!
   Dle něj je třeba „šlápnout“ na Kellera aby se mu „típnul kšeft“ s Huawei a následně ho omezit i s Čínou.
   Ti amíci opravdu HODNĚ stojí o to, aby své 5 G technologie a jiná zařízení, ovládající celosvětovou komunikaci, „instalovali“ oni, počínaje monopolem a konče „zadními vrátky“ do systémů.
   Mně se již delší dobu „opatrné tanečky mezi vajíčky“ pana Besta zdály nepřirozené.
   No aspoň je jasno.
   Pavel p

   Smazat
  2. Díky. Odpověděl jste nám na otázku "Ke které skupině pan Best patří ? K "neoconům..."

   Smazat
  3. 14:09 Kdo nejde s námi, jde proti nám! Kde už jsem tohle slyšela? Svět není černobílý, pane L.S. a není rozdělen jen na dva názorové proudy. I když se nám to snaží vnutit. J.

   Smazat
  4. 13:27 a podobní se domnívají, že pan Best se "odkopal" tím, že patří tam nebo onam. To, že by pan Best mohl být vzácnou výjimkou, totiž novinářem, který podává věcnou a nikomu poplatnou informaci je nenapadá. Tak co, chcete propagandisty nebo skutečné, nepředpojaté, neúplatné, skutečné novináře s nadhledem a znalostí věci? Pan Best se, podle mého, této představě nad jiné blíží.

   Smazat
  5. Pro A z 6.2.- v 12:30 h :
   „Pan“ Best právě v tomto článku předvedl, že je „někomu poplatný“!
   Pokud Vám Vaše emoce (nebo zaměstnavatel) nedovolili si toho všimnout, je to Vaše chyba.
   Jinak, jeho novinařina se doposavad vyznačovala „úzkostlivou“ snahou „protančit mezi vajíčky, bez ztráty kytičky ..“. Teprve teď (asi ne z vlastní iniciativy), se do toho „pořádně obul“, protože jde o hodně!
   (Je možné, že už dřív něco nedůležitého rozšlápl, tak pozorně ho nesleduji.)
   Podstatné je, že zde v Čechách „pracuje“ za americké zájmy, ne za naše, jak si asi někdo myslí.
   Pavel p

   Smazat
  6. P,S.: Omlouvám se za překlep - ne 12:30 h, ale 12:13 h.
   Pavel p

   Smazat
 4. Prostě o nás bez nás. Jako vždy. Naše demokracie z nás udělala jen publikum. Zemanova dostavba D5 a odstupné izraelcům? 180 mega. Japonská Nomura? Odkup ruského předlistopadového dluhu? Akcie na doručitele,solární baroni,Oddlužení pro vyvolené-amnestie,Původní Povinné ručení účelově bez konkurence? Sněmovní kuloáry bez kamer,aby kšefty nevázly.(V Polsku jim to zatrhli). Co lidi čekáte? Jednou za pár let před volbama se jako projdeme po jevišti a pak zpátky do lavic. A kdo sedne poslední, pyká. Je to jedna banda herců akorát každý bydlí jinde.A k tématu: Kellner umí,předvídá a vydělává. Je dobrej. Akorát hodně podcenil Trumpa. Trump je impulsivní,nepředvídatelnej,magor.HWI je nonUS control system. Nejde jen o ČR jde o EU a její rozklad via cokoliv. ESA je problém, EU je problém. Rozděl a panuj.Ze staré Evropy není nikdo potencionální vládce všehomíra. Jen amíci furt rejou a podjebávaj kde to de. Basťoši nenažraný. Sorry za román.Ale aspoň jednou za čas. Víte jak to je. haf haf a jdu si po svým.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vládu ČR vůbec nezajímá, co lidi v ČR chtějí a co potřebují. Jen malá skupina lidí, kteří si říkají "demo" politici včetně ANO si dělají co chtějí. Vykřikují, že jsme byli za socialismu v područí SSSR, ale v současné době i když jdou na WC se obrací oči k US či Německé vlajce. Když ministr Petříček ukazuje jaký je nýmand a pořád mele a mele … a celá ČSSD mele a mele a ANO začíná a neví co ….

   Smazat
 5. Je ještě tento svět, dobré místo k životu? V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jo. já přestal koukat přes plot dávno. Slušný lidi na to vesměs kašlou,mají svoje vlastní války. Byrokratickej showbusiness zaměstná nejednoho na HPČ.Lidi dlužej-splácej-dlužej-splácej. V UK se říká: celej život dřeš a pak chcípneš. No moc dobře to nezní,ale tak nějak to je. Některý sny se holt musej dědit.

   Smazat
 6. Problémem čínské elektroniky je chybění vrátek pro CIA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když US tajné služby šmírovali Merkelovou, tak bylo ticho. ČLR nepotřebuje nikoho šmírovat, ale sami si musejí dávat pozor, aby jim to nebylo ukradeno.

   Smazat
 7. Tak tenhle US NDR Din RID, taky dobrej žvanil. Myslím, že za jeho pomluvy už má na kontě několik žalob, kašpárek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne se nikdo neptá a ptát nebude. Já nechci žádné G5,ani z východu,ani ze západu. Mám těch mikrovlnek kolem sebe dost. Otázkou je kolik blbců si chce pořídit neomezené množství dat na Netu za tzv. výhodnou cenu a zaplatit to zdravím.

   Smazat
 8. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 5. února 13:17.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 9. Český národní zájem: Plně se vrátit do Ruska, pracovat pro Agrofert a ČLR!

  Správně bije na poplach soudruh Best, v současnosti nejlepší agitátor KGB/FSB americké národnosti v České republice!
  Ano, čučkaři z BIS, místo lapání skutečných špionů CIA a Mossadu, opět hledají hnidy na zdrojích NÁDHERNÉHO zisku našich lidí – po našem národním Vůdci Babišovi nyní obtěžují s. Kellnera!
  FUJ BIS !!!

  Každopádně: Přímé propojení komunikačních sítí české
  • vlády & ministerstev & všech vládních úřadů
  • armády
  • policie + špionáže + kontrašpionáže
  • národní banky
  • atd. apod.
  s rozvědkami Čínské lidové republiky a Ruské federace je v ČESKÉM nejvlastnějším zájmu!


  Ano, JEDINĚ kontinuální předávání nejtajnějších informací NATO a EU našim SKUTEČNÝM spojencům a soudruhům z Velikého Ruska a ČLR ospravedlňuje odporné setrvávání naší západoasijské vlasti v Evropě, v Euroamerice.
  Proto podporujme, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, zavedení sítě Huawei do VŠECH institucí ČR, ať jsme čínským a ruským soudruhům opravdu užiteční!

  Až se naše vlast vrátí do Velikého Ruska, až budeme všichni pracovat buď pro Agrofert či pro národní podniky ČLR, tak se nám naše dnešní úsilí DOKONALE vrátí: Budeme mít práci po celý den a týden, po celý život, a po práci legraci.
  Po vzoru ČLR nebudou žádné odbory, které by pracující odváděly od usilovné práce pro vlast.
  Na dovolenou budeme jezdit na Krym a k Máchovu jezeru, pořady československé televize budeme sledovat na přijímačích n.p. Huawei.

  Takže vůbec, ale VŮBEC nebudeme postrádat různé drahé zbytečnosti (např. internet a mobily), které budou zrušeny ihned po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  „Demokracie - toť kázeň!“ (Kl. Gottwald)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Demokracia je rozdať zbrane ľudu - Fidel Castro

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.