Reklama

pátek 22. února 2019

M.Blumenthal dokazuje: západní média jsou propagandisty válečných zločinců

Paul Craig Roberts     paulcraigroberts
22. 2. 2019
Ani unci mravní integrity nenaleznete dnes v západním tisku a v západních médiích. „Obchody s potravinami zejí prázdnotou a jídlo se stává stále vzácnější záležitostí“, lamentuje britský deník the Guardian. „Dokonce i předměty nejzákladnější potřeby, jako jsou zubní kartáčky dnes ve Venezuele neseženete“, naříká americká CNN. „Hladoví Venezuelané si mohou vybrat už jen mezi tím být buď umučen, nebo vyhladověn“ zasmušile pronáší americká televize Bloomberg.


A tak všechna americká mainstreamová média, píšící o Venezuele, vyvolávají dojem, že prezident Maduro se prostě rozhodl zlikvidovat svůj vlastní lid vyhladověním. Což je vyprávěnka, kterou po návštěvě velkého supermarketu v Caracasu vyvrátil M. Blumenthal jako lež a podvrh ZDE.

Přečtěte si Blumenthalův článek a koukněte se na video z caracaského obchodního domu přeplněného všemi domněle nedostatkovými potravinami i jiným zbožím.

Důvodem, pro který se Washington chystá zbavit Američany možnosti sledovat zpravodajství ruských médií píšících či vysílajících v angličtině je ten, že na rozdíl od médií amerických, britských a evropských referují média ruská pravdivě. Čímž podkopávají úsílí Washingtonu kontrolovat a řídit všechna vysvětlení.

Ubozí občané Západu, spoléhající se na západní presstitutky, mají pak mozky vymydlené až tak, že jsou pro věc svobody a demokracie nepoužitelní.

překlad: Lubomír Man

14 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=3I7_u6tpU7o

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klan Barucha...

   https://www.kramola.info/vesti/vlast/klan-baruha-nastoyashchie-hozyaeva-vsegda-v-teni

   Smazat
 2. Nás jen tak nezblbnou, my jsme vycvičení z totáče. Jenomže ta propaganda za totáče, tedy socialismu, byla proti tomu co dnešní presstitutské kurvičky předvádějí, slabounkej čajíček a proto to musela nastavovat Svobodná Evropa a Hlas Ameriky, vysvětlivka pro mladý, to byly zápaďácká štvavá rádia.

  OdpovědětSmazat
 3. Máte pravdu, dnešní propaganda je nesrovnatelně intenzivnější a agresivnější, než byla za socialismu. Tehdy se to omezilo na pár hesel na nástěnkách, občas povinný proslov na schůzi KSČ a sem tam nějaký ten budovatelský seriál v televizi. Režim tehdy celkem pravdivě poukazoval na neduhy západní společnosti, někdy to trochu přeháněl, ale nikdy nešířil nenávist k žádné západní zemi. Soustavně se hovořilo o míru a přátelství se všemi národy světa. Dnešní režim nás dennodenně zahlcuje fanatickou nenávistí k Rusku a Číně, oslavuje zbrojení, budování raketových základen u hranic s Ruskem, ospravedlňuje vraždění civilistů bombardéry NATO a podporuje totalitní režimy (Saudská Arábie) a nacistické režimy (Ukrajina). Myslím, že naše budoucnost se bude odvíjet od toho, do jaké míry budeme věřit propagandě, což se týká hlavně mladých, kteří jsou nejnáchylnější uvěřit každé hlouposti, kterou jim sdělí pomatený redaktor ČT nebo ČRo, nebo si přečtou na Novinkách či v Reflexu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to je jejich lživá propaganda samé lži říkali o našem socialismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To spíš naopak! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 5. Jakápak západní média? Média vlastněná a řízená hrstkou nejbohatších lidí planety, hrajících si na Bohy.

  OdpovědětSmazat
 6. Na druhou stranu, ani Maduro se netají tím, že se Venezuele (i s jejími přírodními dary) nedaří, jak by i mohlo.
  Dílem proto, že Západ proti jeho režimu vede studenou válku založenou na uplatňování embarg, sankcí, blokací aj. špinavostech, i proto, že režim nedokázal rozvinout své vlastní průmyslové kapacity a infrastrukturu. Čímž mj. také nahrává místní opozici.
  Nyní je na Madurovi, jak spolu se svými spolupracovníky dokáže čelit té válce proti US hunům. Na své straně má i dva nepřehlédnutelné zahraniční pomocníky ...
  Ne u Kábulu, ale u Caracasu se totiž vede ta válka za Prahu!
  Proti US vládcům světa a Vesmíru.
  Měl by si to zdejší Zeman a s ním i všichni vládní petříčci či pavlíčci probrat znovu v hlavách, a podle toho i konat.

  OdpovědětSmazat
 7. Stejně přece západní média více než 20 let lhala o "masakru" na Tchien-an-men v Pekingu! Je to jeden velký hnus!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jako na Národní třídě nosí premiér květiny k hrobu neznámého poručíka.

   Smazat
  2. Re (12:55):
   Ten poručík je dnes ovšem známý, jen se v té době vyznačoval téměř stejným množstvím svých identit jako životů ...

   Smazat
 8. Tak teď začínám chápat, proč když kamarádka mojí dcery přijela kdysi po škole jako "óperka" do Británie, paní domu ji chtěla seznamovat s funkcí splachovacího záchodu a vykládala jí, jak je složité jezdit metrem... A proč se sem hrnuli všelijací experti a chtěli nás učit i telefonovat. Tenkrát jsme se tomu dobromyslně smáli, ale oni byli asi opravdu díky své propagandě přesvědčeni, že tu žijeme v dírách vyhrabaných v zemi a žereme žížaly … Tedy, určitý kulturní šok to po příjezdu do Anglie byl. Dalo nám dost práce pochopit, že se sprchují jen jednou týdně a jinak na sebe jenom patlají antiperspiranty. Také jedna plena na celý den pro dítko se nám moc nepozdávala. No ale když to tak chtějí ...

  OdpovědětSmazat
 9. Teď jsem dokoukal přeshodinovou reportáž z Německa na TV o Venezuele nevídaně při záběrech osob a davu tam bylo "hafo" tlustých a vypasených ženských a břichatých chlápků.Asi to bylo netočeno v nějaké španělské čtvrti v městě v JůEsEj. To na Cubě přímo byla zase "hafo" štíhlých a zdravých jedinců a tlustého tam nebylo před lety vidět. Prostě záhada... v obou zemích dostávají lidé jídlo a bydlo od státu z d a r m a .

  OdpovědětSmazat
 10. Je to tak. Americký tisk to je jednotná propaganda, jejíž cílem je America first, ale rozhodně ne pravda. Je jasné, že pak není ochotna tolerovat nějaký jiný názor nebo jen prostý a doložitelný fakt.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.