Reklama

pátek 8. února 2019

Mohl by se u nás stát ministrem i šílenec?


Lubomír Man
8. 2. 2019
K té otázce mě přivedly činy, slova a dokonce i vzezření našeho nového ministra zahraničí Petříčka. Tvář má hlaďoučkou, nezbrázděnou duševními rozbroji či váháními ducha, vše se v něm zdá být v pohodě, je usměvavý, ale trošku tak, jako by nebyl stoprocentně příčetný. A ten dojem ve vás zesílí, když si přečtete, co povídá, když třeba vycestuje na Ukrajinu. Dobře už znáte všechny lži, které o Ukrajině a Rusku napsaly americké neokonzervativní hyeny New York Timesy nebo Washington Post, jak je nazval P.C.Roberts, a teď, když čtete Petříčkova vyjádření z Kyjeva, žasnete nad tím, že český člověk dokáže tyhlety nenávistné protiruské fantasmagorie ještě vystupńovat. A to stále s tím svým jakoby nevinným, ale i mírně výsměšným úsměvem, který jako by do okolí vysílal následující vzkaz: Ani zbla mi nezáleží na tom, co si o mých řečech myslite, protože já vím jedno. Stojí za nimi a proto i za mnou moc. A proto si říkám, co chci a budu to říkat i nadále. Můžete mi vlézt na záda.

A má svým způsobem pravdu. On nemusel žádnému odbornému kolegiu prokazovat, že je osobou pro úřad ministra vhodnou či přijatelnou, jemu stačilo, že si jej pro funkci vybrala jedna z vládních stran. Posadili ho do Černínského paláce a tam ho teď drží v jistém druhu karantény. Mezi lidi, zvláště pak mezi politické oponenty, ho v podstatě nepouštějí. Zvláště pak ne, jsou-li vedle kamer přítomny i mikrofony. V tom případě se na české půdě většinou jen usmívá, nebo mlčí. A můžete vzít jed na to, že i v budoucnu jej budou před politickou diskuzí jako před ohněm chránit, protože ta by byla zhoubou nejen pro něj, ale i pro celou naši současnou zahraniční politiku. Takže nečekejte, že ho např. redaktor Moravec pozve do ČT a posadí proti němu např. Zdeňka Zbořila, či Stanislava Novotného, či Václava Umlaufa nebo Petra Žantovského. Protože kdyby to udělali, národ by viděl, že král je nahý. A nejen on.

47 komentářů :

  1. já bych to řekl jinak, Petříček má primitivní vesnický ksicht a pod ním se navíc skrývá hloupost a bezpáteřnost

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Taky karierní chamtivost a všehoschopnost bez jakéhokoliv svědomí. Prostě vybraný typ člověka na práci, kterou druhým na povel a bez příliš velkého přemýšlení tupě odvádí.

      Smazat
    2. Ministr Petříček opravdu vyniká ….. je perla ve vládě. Něco podobného jako za B.Sobotky Hermann. A pořád se tyto netáhla derou k moci. Jen přímá demokracie je trochu přibrzdí. A premiér Babiš? ten neustojí kvůli Ťokovi a Petříčkovi vládu. Pryč s ním.

      Smazat
    3. Bláznivý Petříček se stáhnul do druhé linie. Zaprovokoval si s nácky a sorošistou Guaidóem a přenechal pole chytřejším.
      Útok na Bábu půjde přes zakázky vládních čtvrtí (určitě už si nějaká šéfová Metrostavu memoruje přiznání) a huhňavý, pokud dneska hned něco neudělá.

      Smazat
    4. Někomu stačí se jen chytře usmivat...

      Smazat
    5. Podívej se na svůj odporný „rafinovaný“ ksicht, pražský kavárníku!
      A hned si dej facku, za svoje pitomé žvásty: Kdyby měl Pražák a eurohujer Petříček poctivý venkovský obličej + jednotně-zemědělsko-družstevní rozum, tak by mu samo lidové svědomí nedovolilo sloužit Pražákům a jiným hnusným menšinám!

      Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

      P. Radosta

      Smazat
    6. V Ukrajině a v Povolží přišel na ně Petříček, Za pomoci eskadrony rozšlapal jim košíček...

      Smazat
  2. 100% pravda.

    OdpovědětSmazat
  3. Jak mohl by se stát. Tady už jich pár bylo. Zatímco existuje celá řada profesí, kde musíte absolvovat psychotesty, pro politiky na jakékoliv úrovni to neplatí. Takže seděli a sedí na radnicích a pod.. Jako byl ten exot z Brna, co si nechal seřezat kaďák ukrajinskou štětkou a ještě se tím chlubil.Na školství to taky vypadá všelijak, když jim tam BIS mluví do dějepisu, s tím, že je moc pod vlivem ruského pojetí a ne třeba německého, jako např. celý průmysl. To by netolerovali nikde. Buďto to řídí Koudelka, nebo Plaga, každopádně toto jednání šílené bylo. Pan ministr si ovšem poprdává, zřejmě vidí čtvereček jako kolečko.

    OdpovědětSmazat
  4. Tichej blázen. Typ Mengele.

    OdpovědětSmazat
  5. Pan Man by ve své úvaze nemusel zůstávat ani jen u ministra Petříčka!
    Občas to u nás vypadá, že se dočista zbláznil i premiér (to např. když po té britské novičokové hanebnosti nechal vyhostit tři ruské diplomaty), ministr Metnar (když podepsal Marakéšskou deklaraci), prezident (když uznal pučistu Guaidóa US p-rezidentem Venezuely) atd., o parlamentu raději nehovořit.
    V jednom ale s autorem nesouhlasím. To, co ve své funkci dokáže bezkonkurenčně předvést Petříček, není založeno v jeho slaboduchosti! Je to ještě horší, jen to dáno jeho vědomě bezeskrupulózním prosazováním vůle jeho loutkovodičů z Washingtonu a Bruselu, čímž poodhaluje mnohé i o svrchovanosti naší republiky.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Petříček, stejně jak ti ostatní blázni, je jenom Babišovým klaunem. Blbnou na ultimum, protože to tak chce Babiš.

      Smazat
    2. Souhlas, dodávám bohužel.

      Smazat
  6. Někdy mi to připadá tak, že nad celou současnou ČSSD vládně Mirek Kalousek, který si ji prostřednictvím lidí, jako Sobotka prostě mentálně a ideologicky znárodnil, což by bylo možné považovat za jeho opravdový politický majstrštych! Nedivil bych se, kdyby obě strany odkráčeli za Kalouskem po příštích volbách do politické šrotu obě naráz.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Jak mohla ČSSD zdegenerovat do takového stádia? To je červama totálně sežraná a shnilá tykev, která má sice oranžovou slupku, ale ta drží nafouknutá jenom díky tlaku hnilobných plynů.

      Smazat
    2. Boj s Impériem je boj s mimikry. Sovy nejsou tím čím se zdají být. Stejně jako humanitární instituce, nejsou humanitární instituce a veřejnoprávní instituce nejsou veřejnoprávní instituce, stejně tak si Aspen institut napíchl ČSSD. A přestože je ČSSD už několik let jen hromada červů, stačilo máchat oranžovou vlaječkou, aby to vydalo na pár let v parlamentu.
      Impérium je parazit, který okamžitě napadá jakýkoliv zdravý výhonek.

      Smazat
    3. To co udělal imperiální parazit s ČSSD, dělá s celou naší společností. Neustálé ožírání a oslabování vitálních struktur mění naší společnost v bezbrannou kaši. Co se s takovou společností stane v budoucnu, můžeme vidět na negrizaci západní Evropy. Takto rozložená společnost se prostě stane obětí jiné rasy.

      Smazat
  7. Vyse jmenovani ,od Petricka k Zemanovi ,vypadaji jako ovladani dalkovymi ovladaci.Bohuzel to delaji z touhy po kariere a po pochvale Zapadu.Pred volbami krasne sliby a hrdinstvi,po volbach poslusni vrtichvostove.Takova demokratura na h.vno.

    OdpovědětSmazat
  8. I šílenec může být u nás ministrem. Stačí, když ho nominuje pološílenec Hamáček.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Jistě . Nominoval ho pološílenec . Ale jak označit toho , kdo ho do té funkce jmenoval ? Ten neviděl , že se jedná už na první pohled o tvora s dobromyslným výrazem idiota ?

      Smazat
  9. Krátce, přesně a výstižně napsáno. Mám naprosto stejné pocity. Poskok Petříček se z ničehož nic vynořil odnikud a jako naprogramovaný robot páchá jeden podraz a zločin za druhým. Výraz jeho tváře se nemění, strojová lehce zadrhávaná řeč bez intonace působí dojmem robota, feťáka, zlomeného služebníka nebo prostě jen obyčejného magora. Osobně se domnívám, že je to poslušný slouha amerických oligarchů a jejich geopolitických zájmů a cílů.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Ježiš.
      Už sme měli ministrem přelejvače topnejch volejů (koho než vola to mohlo napadnout? - a nezavřeli, parlament ho podržel), premiéra vetešníka, kterej vyprodal zlato (komu asi), nechtějte abych to vypočítal jedno po druhym.

      Spíš je nutno pochybovat o duševním zdraví národa, kterej na to netečně hledí.
      Sovy?
      Jaký sovy?
      Sovy jsou inteligentní ftáci.
      V ruskym ptákologickym seriálu řikaj UGU.
      Nafouknou u toho krk.
      Němci a jejich přátele ukropove řikaj Uhu.
      To maj ze špatnýho piva.

      Smazat
  10. Mohla bych použít slova komentátorky krasobruslení, co teď nedávno skončilo, co na toho sympatického a šikovného ruského kluka v páru řekla, že se jí nelíbí, protože prý vypadá jako chasník. A tam jsem si také uvědomila to, co rovněž zmiňujete ve svém článku, tedy žasla nad tím, jak český člověk dokáže všechny tyhlety nenávistné protiruské fantasmagorie ještě vystupńovat. Důvod je ten, že tenhle ministr a celé toto ministerstvo v zahraničí jsou jen loutky. I celý náš parlament jsou již jen loutky, protože o všem důležitém již nerozhodují. Jejich hlavní náplní činnosti je vytvářet dojem, že tomu tak není než aby se tomu postavili. Pro ně je to takto jednodušší volba.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. AD 9:15 Pane, vy se mýlíte, to nejsou loutky, vždyť za nimi zůstává trus. A kdybyste se dobře podíval, ten trus má větší cenu než ti, co ho trousí!

      Smazat
  11. Mohl by se u nás stát ministrem i šílenec ? Vzhledem k tomu kdo zastával předchozí fukce MZ tak určitě BLBEC. To je snad podmínka, někdo normální by neměl šanci.

    OdpovědětSmazat
  12. Čím více budou rudoši řvát proti panu Petříčkovi, tak je jasné, že dělá svoji práci velice dobře.A má už po posledním výroku prezidenta na stranu Vene. velkou podporu z hradu, takže odvolán nebude! a muže vesele dál podporovat naše Ukrajinské přátele a pana Guadího ve Venezuele.To jsou paradoxy, co soudruzi.Nějak se vám to všechno hroutí!!!chcichcci

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Marné proti nám jsou vaše vzteky.S jelimánky jako je Petříček a Kalousek to nevyhrajete.Ani ukrajinští nacisté a jejich Gestapo USB nás nezastaví At žije Vladimír Vladimirovič

      Smazat
    2. Podívejme, my o vlku(magorovi) a on zde. Pane Petříčku Vy jste to napsal sám, nebo Vám to psal Poche. Checheche

      Smazat
    3. CHACHA vy dva komici, máte toho nějak moc a nic se vám nedaří nějak otočit, přehodit a víte proč, protože už na vás každej ser... Jinak si pana Kalouska ty nýmande neber do huby, nesáháš mu ani po kotníky, ty PUTLERE.

      Smazat
    4. Rudosi nerudosi....ten clovek ani nevi,kdo bude jejich pristim prezidentem,ale uz jim tam dela malem revoluci:-)

      Smazat
  13. A co podoba Petricek vs. Dvorak-CT.
    Arogantni a priblbly usmev, nikdy nevystoupi na verejnosti a pred TV kamerou. Nemaji vlastni nazor, ani se ho neumi naucit. Vse delaji jen podle not! Za to muze Babis a Zeman, kteri ho do funkce MZV ustanovili a drzi ho tam. Babis a Zeman jsou KRIVACI. Zemana uz nebudu volit, uz ma asi take noty!!!
    dustojnik-val.veteran

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. 10:09 Zelená guma nebude volit Babiše, to mu musíš napsat, ten to asi nepřežije a Zemana už volit nemužeš, tak to raději příště hoď ty sám. Nějak se vám to vše hroutí rudí pomatenci.

      Smazat
    2. 12:39 proc musite nekoho hned urazet jen proto,ze nechce volit toho,co vy?

      Smazat
    3. 15:00 Ačím jsem soudruha urazil? Pokud napíše, že jsou prezident a Babiš KŘIVÁCI,tak to není vuči nim urážka BLBE.

      Smazat
  14. Vzdělání Petříčka: fakulta sociálních věd KU Praha; už v průběhu Universite Libre de Bruxelles, kde dostal pro anglosaský svět typický - nic neříkající - titul M.A., a potom zase Brusel a Warwick. Když k tomu přidáte asistenta u Pocheho a Mladé demokraty u ČSSD, vyjde Vám z toho arogantní lokaj se světlou budoucností ve východní kolonii EU. Ale pozor, horší jsou ti, kdo ho jmenovali, máš pravdu 10:09.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Dobrý večer.
      Master of Arts (latinsky Magister Artii, ve zkratce M.A. či MA, příp. z lat. Artium Magister někdy též ve zkratce A.M. či AM) je titul magisterského stupně (master's degree) typický pro anglosaský svět. Udílen je ve světě na celé řadě univerzit či vysokých škol. Master of Arts obvykle stojí v určitém kontrastu s titulem Master of Science. Titul Master of Arts bývá většinou udělován v oblasti humanitních věd a též v oblasti společenských věd, různé univerzity a vysoké školy ve světě však mají různé konvence, tradice a zvyklosti, udílen tak může být příp. i v odlišných oblastech vědy. Získat jej lze v řadě zemí světa, např. ve Spojeném království, Spojených státech amerických nebo v Německu.
      Celé je na
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Master_of_Arts
      Ovšem zajímavější je MBA
      Master of Business Administration (MBA) je zahraniční vysokoškolský studijní program, který ale není dle zákona o vysokých školách zahrnutý do systému vysokoškolského studia v České republice a je tedy pouze součástí celoživotního vzdělávání.
      MBA studium v České republice
      V současné době je možno v Česku studovat MBA zhruba na třech desítkách jak soukromých vysokých škol[3], tak i na školách veřejných. Průměrná výše poplatků za studium MBA v ČR se pohybuje přibližně mezi 100 000 až 200 000 Kč[4] za akademický rok. V ČR se výuka provádí nejčastěji v jazyce českém popř. v jeho kombinaci s angličtinou, méně často výhradně v angličtině. Nejběžnější formou studia MBA je v České republice kombinované studium při zaměstnání, které je v průměru dvouleté. Denní studium bývá zpravidla o půl až jeden rok kratší...
      MBA jako pejorativní označení
      Obdobně jako titul RSdr. se stalo MBA terčem řady vtipů, narážek a lidových pejorativních výkladů zkratky jako například: mladej, blbej, ambiciozní nebo měsíc byl v Americe.
      Wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/Master_of_Business_Administration
      Není to celé, anžto je toho povídání hodně a celé by to tady nevešlo.
      Právě dnes jsem si to stahovala z Wiki, jen tak, aby jeden vědel.
      Hezký večer.


      Smazat
  15. Pane, ta otázka je zbytečná, neb jak to vypadá a z volání psychiatrické společnosti i vyplývá, co Čech, to blázen. Každý pořádný Čech a politici snad jimi jsou, musí mít svého psychiatra či "psychologa" (to aby nevypadalo tak blbě), ke kterému chodí na cvičení a každý pořádný psychiatr je v cibulkových seznamech jako spoluprac. tajných služeb. Neb psychiatr je ten, kdo vám čte myšlenky, vidí do duše a z vás vydundá vždycky závěr, že jste sice nebezpečný, ale volné pobíhání po světě vás určitě obohatí o představy, že jste perzekuován. Přitom ale vás nedají do léčebny, kde byste nezískával potřebné informace, ale nechá vás běhat po městě a ukazovat na okna, odkud určitě vychází záření, čarodějníci a ďáblové a právě směřuje vše na vás, normálního blázna. Jo, duše a mysl lidská je nejen nekonečně hloupě chytrá či naopak, ale má co nemají zvířata, báječnou fantasii. A pak to končí sebeobranou blázna, při které on přežije, ale zemře těch 5-10 občanů. Veselme se!

    OdpovědětSmazat
  16. Když se mohl stát šílenec 2 krát kancléřem německa tak se může v této době stát všechno.

    OdpovědětSmazat
  17. Těch cvoků je v parlamentu, ve vládě, na Hradě i na úřadech nezdravě mnoho. A jsou pro zemi nebezpeční. Svými neuváženými kecy nás ohrožují bezpečnostně i finančně. Jeden se pustí bez důkazů do Huawei a teď nevíme, jak z té šlamastyky ven, druhý se rozhodne zvát na návštěvu pučistu z Venezuely, třetí se objímá s fašisty na Ukrajině, další cítí potřebu vyjmenovat alespoň jednu restauraci, co použila polské hovězí atd.atd. Nemá to konce, každý den se najde minimálně alespoň jeden debil. Jak dlouho to budeme snášet?

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Nekdo by jim mel uz primo vtlouct do hlavy....dvakrat mer a jednou rez...Jen na hysterii nemuze stat vubec nic

      Smazat
  18. U nas se muze stat ministrem i opicka,kdyz jeji pristup bude spravne ideologicky....Jako holka jsem se smala komunistum....To jsem jeste netusila,co mne ceka v dospelosti

    OdpovědětSmazat
  19. Mohl by na významném ministerském postu v kolonii být někdo, za kým by stáli občané země? Teoreticky snad na ministerstvu životního prostředí, ministerstvu školství, kultury nebo dopravy. Ale na ministerstvu zahraničních věcí, průmyslu nebo obrany?. Vyloučeno.

    OdpovědětSmazat
  20. Tak vida – příspěvky jsou ZASE pryč!
    Nu, přivstalo si to „zdejší“ prašivé cenzorské hovado, ten zakuklený lepšolid-eurohujer, převlečený za našeho soudruha a soukmenovce.
    Dá se snadno odhadnout, jak vypadá ten euromazač, ten smrdutý cenzor: Je malý, tlustý, celý křivý, porostlý štětinatou černorezavou srstí, z tlamy mu ční žluté kly.
    Jinak ani vypadat NEMŮŽE, ten zakuklený agent CIA, Mossadu a/nebo BND, ten pravdoláskařský cenzor!
    Přirozeně: Páchne jako chcíplá krysa; štěstí, že tento vjem nelze přenášet po síti, zatím.

    Takže brzy vstalo, to hovado kavárnické, a teď tady ŠMEJDÍ, ta zrůda, a maže příspěvky, které se s.s.David zavázal NEMAZAT, už tolikrát!
    To jsem zvědav, jestli se někdy probudí také naši drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky, a KONEČNĚ udělají s tím smrdutým havlistickým cenzorem krátký proces – přesně dle všech zdejších provolání o nepřípustnosti cenzury v socialismu-putinismu-babišismu.

    Každopádně: Dokud se zdejší hlídací psi Leninsko-putinské demokracie neprobudí, musíme „úřadovat“ my postižení.
    Takže teď vrátím svoje příspěvky (pokolikáté už?), a ostatní s.s.diskutující ať vrátí ty svoje.

    „A kdo se odrodí - čepelem v tu zrádnou hruď!“ (humánní sokolská píseň)


    P. Radosta

    OdpovědětSmazat
  21. S.s.Man má Leninsko-putinskou pravdu: Pan Petříček se vyjadřuje jako Evropan, což je vážně ZCELA ŠÍLENÉ !

    Ano, na tzv. Ukrajině se ČESKÝ ministr má vyjadřovat ŘÁDNĚ, tj. jako Rus.
    Jenže pan Petříček jako by zapomněl, kdo je jeho premiér, kdo je jeho prezident, kdo je Vůdce všeho Slovanstva – a na tzv. Ukrajině mluvil jako nějaký Evropan …
    Prostě hnus.
    ŠÍLENÝ hnus, jak Leninsko-putinsky správně píše soudruh a soukmenovec Man: Čech je přece mladší bratr Rusa, tudíž musí poslouchat svého staršího bratra; prostě MUSÍ !!

    Zkrátka a dobře: Tohle evropské chování panu Petříčkovi neprojde, NESMÍ projít!
    Takže bude zadržen bezpečnostními orgány Ruské federace, bezprostředně po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
    Pak bude postaven před Leninsko-putinsky spravedlivý Lidový soud, ČESKÝ Lidový soud, samozřejmě.
    Spravedlivý trest bude vykonán – v duchu nejlepších česko-ruských tradic – do dvou hodin po vynesení rozsudku.

    Všichni další čeští ministři zahraničí si pak už dají ZATRACENĚ dobrý pozor, aby se chovali RACIONÁLNĚ: Aby ZCELA SVOBODNĚ vyjadřovali Výsostnou Vůli Vůdce všeho Slovanstva, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, a to jak na zemi, tak i na nebi.
    Krleš!

    Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


    P. Radosta

    OdpovědětSmazat
  22. Chybička s vloudila do Leninsko-putinského díla s.P.C.Robertse

    S.s.Man píše „americké neokonzervativní hyeny New York Timesy nebo Washington Post, jak je nazval P.C.Roberts…“

    Toto tvrzení musíme DŮRAZNĚ odmítnout, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti.
    Neboť:
    1. Tzv. New York Times a tzv. Washington Post jsou štvavé plátky neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu, čili Sorose a spol.
    2. Hyena je čestný + PŮVABNÝ výtvor Velebné Matky Přírody, ve srovnání s neomarxisty, těmi sprostými revizionisty SVATÉHO učení Marxe, Lenina, Stalina a Putina.

    Prostě: Soudruh P.C.Roberts zkrátka není Slovan-Západoasiat. Proto se bude muset ještě dlouho školit, přímo v Moskvě, aby dosáhl úrovně jakéhokoli prostého redaktora našich Haló novin nebo naší Nové Republiky.

    „Chladnou hlavu, horoucí srdce, absolutně čisté ruce!“ (Felix Edmundovič Dzeržinskij)


    P. Radosta

    OdpovědětSmazat
  23. A už je to tady: Dopadl tvrdý konzervativní úder na neomarxistického majitele tzv. Washington Post!

    Tento článek vyšel jen pár minut poté, co jsem uveřejnil opravu omylu s. P.C.Robertse (viz můj příspěvek z 8. února 1:56):
    Neomarxistický majitel tzv. Washington Post dostal TĚŽCE za uši od American Media Inc, společnosti přátel našeho Doníka!
    Ano, tak se musí na revizionisty a konjunkturalisty!


    Prostě: Opět se potvrdila Leninsko-stalinská genialita Velikého Putina, BJJP, s níž si náš milovaný Vůdce všeho Slovanstva NEOMYLNĚ vybral D. Trumpa za prezidenta fašistického USácka.

    „Co nechceš, aby jiní dělali tobě, udělej jim hned – a už ti nikdy nic neudělají!“ (V. I. Lenin)


    P. Radosta

    ----------------------------------------------------------------------------------
    Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.


    OdpovědětSmazat
  24. Když se mohl stát kulisák presidentem, tak proč by se nemohl stát šílenec ministrem?
    Konečně zlodějsko- mafiánské šílenství je nedílná součást banksterského neoliberalismu!

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.