Reklama

pondělí 4. února 2019

„Narkostát“ Albánie jako Kolumbie Evropy

Borzou Daragahi a Tanjug
4. 2. .2019 B92, překlad Messin
Webová stránka britského deníku Independent píše, že odborníci považují Albánii za „Kolumbii Evropy“. Tedy zemi, kde mají drogové klany vazby na policii a politiky.
(Těžko by se to mohlo stát, bez odtržení Kosova od Srbska a jeho předání kosovsko-albánské narkomafii - pozn. red. NR)
„Pouze před několika lety zahájily albánské orgány agresivní eradikaci na venkově malého balkánského státu a doufali, že zničení konopných polí a zatčení některých pěstitelů sníží moc obchodníků s drogami, zbaví zemi statusu vyvrhele a pomůže tak ulehčit její vstup do Evropské unie.“

Nicméně „to jen přesvědčilo obchodníky, aby se pustili do lukrativnější a smrtelnější hry“ – zejména obchodu s kokainem a heroinem.

V rozsáhlém článku nazvaném „Kolumbie Evropy: Jak se malá Albánie stala centrem obchodu s drogami na kontinentě“ Independent uvádí, že obchodníci nyní používají „ty samé sítě, které založili pro dopravu velkého objemu konopí a distribuci kokainu z Latinské Ameriky a heroinu ze Střední Asie přes Itálii do zbytku Evropy.“

„Albánské gangy jsou považovány za špičkové obchodníky s heroinem, kokainem a konopím. Jak američtí, tak evropští bezpečnostní činitelé označili Albánii za největšího dodavatele konopí do EU, stejně tak jako za důležitý tranzitní bod pro heroin a kokain,“ pokračoval článek. Na základě hodnoty zachycených drog někteří odhadují, že samotná marihuana generuje až 4 miliardy USD ročně, polovinu HDP Albánie.

Zatímco vláda to popírá, „odborníci tvrdí, že obchodníci s drogami důkladně infikovali politiku a obchod do nejhlubších úrovní.“

Množství albánských úředníků na nejvyšších úrovni – od starostů po ministry – bylo zapleteno do obchodu s drogami a možná jej umožnilo, tvrdí článek.

„Jedním z příkladů možných tajných dohod mezi obchodníky a úředníky je síť radarů Lockheed-Martin, která byla instalována po celém pobřeží. Teoreticky by měla pomoci úředníkům zjistit jakékoliv mořské plavidlo větší než 3,5 metru. Jenže ve skutečnosti se 15 metrové lodě plné narkotik neustále objevují v Itálii,“ napsal Independent.


- - -
38 komentářů :

 1. Hmm, tohle by za Envera HODŽI bylo nemyslitelné. Holt ti rudí Albánci neměli smysl pro geschäft. Musel přijít Strejda Samuel s velikým nosem se základnou... jako geschäftsführer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naši posranci udělali veliky krok pro zachranu čechu s obchodem konopi kdy zaruči nekontrolovany odbyt i v naši kolonii ktera až moc dlouho odolavala exportu tohoto vyznamneho artiklu ktereho buhvi proč v době kapitalismu bylo tak strašně malo že se tim museli zabyvat samosebou že nasledky ponesou vovčani což je genderově velice vyvažene i statotvorne

   Smazat
  2. 8:18 nechápu co je špatnýho na cannabisu v Holandsku je legální... vy hlavně odsledujte svoji pervitinovou mafii a Albánce nechte na pokoji.

   Smazat
  3. 10.14 My je přeci na pokoji necháváme... My k nim také nelezeme, tak ať nelezou se svými zločiny oni k nám!

   Smazat
 2. Za pomoci ameriky udělali albánci z balkánu a Srbského Kosova narkotický pašalik. Děkujeme Venco bombardáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.15 Hmm, zase se hodnotíte před zrcadlem...

   Smazat
  2. Neni nahodou , ze oba staty jsou cleny , nebo temer cleny NATO./Taky kdo ma pomahat s tim
   prevratem ve V.?, musi bejt nablizku ,z dalky to nejde../. Nekdo s tim vsim musi organizovat, chranit paseraky, obchodniky, agenty, prodavace , kseftare , spojit je se zakazniky ,ty prace je jako na kostele.
   A nedopustit ,aby nekdo z nich byl Chycen !!

   Smazat
 3. Kosovská narkomafie fungovala již za socialistické Jugoslávie!

  OdpovědětSmazat
 4. Zase jedovatá slina na tomhle trapném webu proti Albánii. Jste odporní. Šíříte hnusné lži plné špinavostí a pomluv. Vy si myslíte, že nikdo si nezjistí skutečnou pravdu, že neumí jazyky a tedy se nedozví, že drogy ze Střední Asie a Ruska, z Afghánistánu i Columbie šíří ruské gangy, které mají agenturní podporu FSB a SVR. Rusko má cílenou snahu zamořit drogami celou Evropu s tím ji zničit. Nejen drogami. Spolu s nimi se šíří infekce, které v Rusku nabyly charakter katastrofální epidemie, a to konkrétně všechny druhy hepatid, HIV, sifilitidy, TBC a jiných exotických infekcí, které s největší pravděpodobností vznikly v mikrobiologických laboratořích právě za tímto účelem. .. Nechte Albánii konečně na pokoji. Tato země dosáhla za posledních 30 let neuvěřitelného pokroku a patří mezi prosperující a kouzelné kouty Evropy. Evropa je na Albánii hrdá a hlavně my tady se máme od nich co učit. Věřím, že se Balkán jednou spojí díky albánskemu úsilí do jednotného celku. .... Miluji tuto nádhernou zemi, fascinuje mě krása jejich starobylých měst a soudobá moderní architektura v jednotném harmonickém celku, a hlavně si ctím jejího hrdého obyvatelstva, neobyčejně krásných a vzdělaných lidí. Albánie má největší počet absolventů prestižních universit jako je Harvard, MIT, Oxford, v přepočtu na hlavu obyvatele. A sama již buduje v Tiraně podobný institut.... Takže laskavě s těmi pomluvami už přestaňte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (21:27):
   Vypatlanost je ošklivá choroba! Tady snad už nepomůže ani Chocholoušek ...

   Smazat
  2. Urcite slovanska indicka a perska(vse vedske kultury) maji v zajmu sebezniceni...
   Neni tento kanibalisticky materialisticky otrocky system spise semitskym atributem?

   Zidokrestane sem k nam a i do smeriky zavlekly obetovani krve a alkoholu.

   Arabsti semitsti Muslimani loutky zidu zase prodavaji pod ochranou chazarske anglie opium z jejich afghanskych poli a udelali si na to i vladtni stat tedy albanii odkud tento bordel i s penezma frci do cr ,tu se preproda prachy vyperou a jdou do arabie ci londyna.
   V jizni americe jezuiti pouzivaji kolombii k pestovani a usa jako trh a mexiko jako pracku na penize.

   Nemluve o piku ktere pochazi od zlutaku a jejich panicku chazarske anglosaske opiove mafie.

   A co tabak ,a co nacisticti marxisticti pracujici vyzkumnici pro rotchildovi tovarny? Ve svetove valce?

   A co rockefelerova tezba ropy co dala zaklad chemikaliim a medicinskym jedum?
   Vse doslo tak daleko ze miliony potratu vrazdi lidi pred zraky verejnosti.


   Toto jsou obetni instrumenty materialistickych chtonickych semitskych nabozenstvi.

   My obetujeme odpradavna slovo -somu coz je duch ,nekonecne svetlo poznani a rozvybrovavani nasi energie a osviceni vedomi skrze slovo,svedomi.

   Bezte nekam s vasimi nazory anglosasu kteri pri mluveni pouzivaji 2 pady a jejich slova ani energie nemiri jinam nez na planetu opic

   Smazat
  3. 2:27 narozdíl od vás, já Albánii znám a vše, co se zde píše je odporná účelová lež. Jestli hledáte drogová hnízda, rozhlédněte se kolem sebe a přestaňte obviňovat Albánii. Neznáte ji, zato dokážete reprodukovat úplné nesmysly.

   Smazat
  4. 21:27 Očividně jste v Rusku a Číně nikdy nebyl, ale chápu, nechcete riskovat ty smrtelné choroby, kterými jsou tyto země promořeny:-). Jsem se fakt pobavila, jste komik. J.

   Smazat
  5. Pepek Vyskoč 21:27 je samozrejme srandista. Na neho platí obvyklá rada, ktorou nás oni zvykli častovať ohladne naších vyjadrení k Russku, Kórei, Kuby, a Číne... Nech sa ráči odsťahovať ku svojim milovaným Škiptarom do Albánie do toho raja a prosperity na zemi a nech si tam obšťastňuje a obveseluje svpjich súdruhov Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 5. Tak proč musíte být dotování z 99% evropskou unií? Deset i více let pohřešujeme mladý Český par,který se stratil mezi Albánci.Před pěti lety přepadl a zastřelil mladý Albánec Čechy na dovolené v této krásné zemi kde je více bunkru jak dopravních značek.Proč váš národ vypaluje historické památky.Proč jste ukradli tisíce domů místním Srbům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase lži, šířené Moskvou a Bělehradem. Co se stalo s Čechy během turistiky v liduprázdných horách, kam nechodí ani místní, protože to je nebezpečné, to opravdu nevím. Dostali varování, že nemůžou lozit všude, kde se jim zlíbí, ale oni nedbali. Navíc tam šli v noci. Kdo normální tohle udělá? ... Historické památky jste si vysloveně vymyslel, protože Albánie je příkladnou zemí s dokonalou péčí o kulturní a historické objekty. Je to starobylý stát s nesmírným množstvím památek z antiky a ještě starší doby. Těch je víc než v Řecku. O bunkry se laskavě nestarejte, v českém pohraničí jich je jak nas®ano. A narozdíl od Čech, jsou ty albánské dávno zrekonstruované a slouží bohatému turistickému životu. Česko nemá ani jeden mrakodrap, Tirana má moderní centrum s třinácti. Česko nemá skoro žádné dálnice, Albánie staví rekordním tempem a perfektní silnice má už i ta nejzápadnější víska. Guy de Maupassant kdysi prohlásil, že když Bůh rozdával krásu, Albánie dostala přidáno. Česko je bráno jako zaostalá špinavá díra vedle Německa vhodná pro svoz odpadu a třeťořadá montovna plechových křápů, Albánie je vyspělý, hrdý, velmi důležitý stát s rozvinutým bankovním systémem, kde lídři velkých zemí žádají o audienci. Takže sklapněte. ...... Jo a domy Srbů? Nechtějte mě rozesmát. Srbové mají nějaké domy? Vše v Srbsku pochází od Albánců, kterým právě v Kosovu kradli domy Srbové bydlící v různých chatrčích (kuća) a zabíjeli je. Tohle trvalo hrozně dlouhou dobu, až konečně přišlo osvobození. God bless America!

   Smazat
  2. Tisíceré díky za rozšíření obzoru....

   Smazat
  3. Kosovo je černá díra Evropy. Na distribuci tvrdých drog po Evropě mají patent Albánci. Vaše fantastické o "příkladných Albáncích" jsou k smíchu.

   Smazat
  4. Osmané museli bránit Srby před Albánci.Zabíjeli i faráře.
   Ty budeš určitě pěknej balija ,dušman. V Perřvaldě Albánec dostal kopačky od dívky,vystřílel celou rodinu.

   Smazat
  5. Na Kosovou zničili Albánci 166 pravoslavných kostelů!!! Tomu říkám kultura.
   První opravdu albánská stavba na Kosovu je domeček, kde sídlila Prizrenská liga (konec 19.stol.). Ty kecy toho blba/té blbky 23:33 jsou k smíchu. "Rozvinutý bankovní systém" - hahaha, "kde lídři velkých zemí žádají o audienci" - fakt se smíchy umlátím.

   Smazat
  6. Ti tři mladí Češi (dva kluci a děvče) byli zabiti a někde v Albánii zahrabáni pro pár euro. Učitelka, u které bydleli a která byla svědkem jejich pobytu a kontaktů, byla také zavražděna. Takže žádná náhoda či neopatrnost, ale organizované cílevědomé zabíjení. Místní policie nic nevyšetřila.
   Albánie i Kosovo jsou kriminální brloh!

   Smazat
  7. Hloupí neurvalí lháři. Chápu, že si musíte na někom vylívat zlost kvůli frustracím z vašeho neúspěchu, ale zkuste nelhat. Lžete v jednom kuse podobně jako Rus a lhaní je váš pracovní nástroj. .... Albánci jsou hrdý svobodný národ s prastarou kulturou. Velmi vzdělaný s obchodní tradicí a velmi bohatý. To vzbuzovalo závist u Srbů, kteří je napadali, loupili a zabíjeli, ničili kulturní památky, zabírali jejich země. Srbsko v podstatě neexistuje, protože skoro 80% jeho teritoria patří Albánii. Až dostane Albánie svoje země zpět, potom bude na Balkáně mír. ...... K té lži o Češích se nebudu ani vyjadřovat. Jestli se jim stalo něco skutečně násilného, hledej za vším Srba. Kdoví s kým přišli do kontaktu.

   Smazat
  8. 8:52 by se měl léčit z chronické lhavosti.
   Všechno obrátil a provokuje.

   Vždyť ti Albánci ani nevědí, kde je jejich původ!!!
   Žádné původní obyvatelstvo, žádní Dardanové či Ilirové, to jsou fantasmagorie pro primitivní albánské nácky. Jsou to přivandrovalci, loupežníci, kteří rychle přijali islám, aby mohli tyraniyovat a okrádat nealbánské obyvatelstvo Balkánu (Řeky, Srby, Černohorce, Makedonce, Gorance a další).

   Albánci vytlačovali po staletí Srby z jejich původní domoviny. Využívali k tomu islám a nadvládu Osmanských Turků, kteří je protěžovali.

   Turecké zápisy např. z okupovaného Kosova jasně popisují místní populaci na začátku 16.století: Samý Slovan čili Srb, Albánce nenajdeš.
   Ten chorobný výpotek je produkt té nejprimitivnější velkoalbánské propagandy, která je šířena především na Kosovu a Metochiji a má zdůvodnit neospravedlnitelné: genocidu nealbánského obyvatelstva v jižním Srbsku.
   Hnus, co to sem leze za pakáž!

   Smazat
  9. Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! A především se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský póvl. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
  10. 9:22 jste odporný lhář. Albánci jsou původním obyvatelstvem Evropy, konkrétně Balkánu, se svým původním jazykem. Spolu s nimi Germáni, ale ti už svůj jazyk ztratili, a vy všichni ostatní jste náplavy z Asie a Afriky. Konkrétně Slovani jsou nadměrně rozmnožená slepá větev po předchozí degeneraci množením se mezi příbuznými. Toto je už vědecky dokázáno! V časech Velké Albánie celá oblast Balkánu kvetla a byla bohatá, stejně tak v dobách Osmanské říše. Tehdy tato oblast patřila k nejbohatším na světě a právě Albánci vynikali svým umem. Albánci byli národem Orlů a tak je tomu dodnes. Vy jste naopak podlý lhář bez skrupulí.........
   ...
   9:34 zkuste používat v diskusích svoje texty

   Smazat
  11. Pepku10:34 odstěhuj se ke svým původním obyvatelům Europy. Do toho blahobytu, ráje na zemi a prosperity. Co tady děláš mezi tou "slovanskou pakáží". Jenom se tady trápíš. Kdysi jsi nám říkal: "lidé hlasujou nohama". A (nejen)ty jsi toho zářný příklad. Blbečku, Srbové se vám řechtali do tváře, když jste se s migrantama valili z Kosova do Německa, že kdo vám těď dělá jakou křivdu:-). I ten váš Škiptarskej pidistát jse si nevybojovaly, ale vysomrovali od Anglosionistů. "Hrdinové" tak akorát do toho spolku gaunerů v NATO.

   Smazat
  12. Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Páč oni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou a nemuseli nikomu nic závidět a někomu se furt klanět! Slovanští čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit. Patří za Ural ....

   Smazat
 6. Toto je zaujímavý veb popisujúci tajné vezby a hrozné procesy. Ak viete po slovensky stači kliknúť na URL:

  http://prekladyodlesa.sk/rok-prasata-sa-zacne-velkou-odmenou-pre-ludi#more-7833

  OdpovědětSmazat
 7. Stačí se zeptat kteréhokoliv policejního důstojníka v EU, co si myslí o Kosovu a Albánii! Ta odpověď nebude vůbec příznivá! Kosovo je "kriminální" vřed Evropy!

  OdpovědětSmazat
 8. 23:33,přesne o tom nás ve škole v Brne učili jaká je Albánie prosperujíci a že je to perla Europi ssnejrozvinutejšim modernim bankovim systémem a demokracijí a jaká je albánie moderní,dávali o tom pořad na Čt a Tv NOVA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 07:55 ty nejsi vtipnej, ty jsi jenom blbej

   Smazat
 9. A ještě vypilovat trochu češtinu, to by vás taky měli trošku naučit.

  OdpovědětSmazat
 10. A kdo ten stát s takovým kšeftem porodil? Ten stát, který si zřídil i lidská jatka, na kterých "porážel" Srby na orgány pro transplantaci??? Našim politrukům to nevadí??? Zvolte si příště jiné!

  OdpovědětSmazat
 11. Podle maestra maestrimu Rusové,to sme taki taky tak probírali probýrali ve škole,a o čem se tadi celou hodinu bavíme,ááá,Marečku,podejte mi pero.

  OdpovědětSmazat
 12. Konečně mají kosovští Albánci svobodu a mohou dělat to, co jim Srbové nechtěli povolit.

  OdpovědětSmazat
 13. Albánie, Albánie, kde jsem jen o ní solyšel? Říkáte, že je exportérem drog do Evropy, No někdo přece musí tuto humanitární službu EU zajišťovat. Ostatně má v originálních službách již tradici. Řekněte mi nějakou druhou zemi, kde by kdy byly lidská jatka na mladé Srby kvůli obchdou s orgány na transplantaci. A že se ten kšeft pěkně točil. Himler, Eichmann, Mengele se třesou vzteky v hrobě, jak se staly jejich pokusy na lidech historicky bezvýznamnými! Albánie je jedinečná země vynikajících byznysmenů a vědců, ví lépe než jiné kapitalistické země, jaký obchod má budoucnost v kapitalistické "demokracii".

  OdpovědětSmazat
 14. Tak tady píšou buď Albánci, kteří z té jejich super úžasné země jeli k nám. Z jakého asi důvodu, že. Protože u nás je to asi o tolik horší. Bych se nedivil kdyby to psal Hovik. Nebo se tu hádají dva ussa trolove a snaží se zničit diskuzi. Vždy je důležité se ptát z jakého důvodu to dělají. Zvýšená aktivita trolů vždy zaujme moji pozornost. Protože v takovém pripade se tam děje něco zajímavého co chtějí zdiskreditovat. :) ale tohle spíš budou ty krásně barvení Albánci kteří u nás žijí. Jednoho takového znám. A je to kokot. Prašulky od tatínka a hraje si na to, jako kdyby něco dokázal :D tatínek asi jeden z těch,,uhlo,, baronů, kteří zbohatli stavenim mrakodrapu a pro velký úspěch museli emigrovat do nejzaostalejsi země v EU :D krom toho v Praze máme mrakodrap :) a znáte film Riddick s Vin Dieslem ? Jak on byl posledním z lidí svého druhu Protože podle věštby jedině člověk z jeho druhu mohl porazit nemrtvé? Vždycky u toho filmu mám pocit že jde o Slovany :) slovani mají blíže k duchovnu a k vývoji své duše. A tím mohou porazit anglosasy a další sionisty kteří umi jen ničit a lhát. :)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.