Reklama

středa 27. února 2019

Nechtěla na Eurovizi hlásat politické slogany

Ukrajinská pop hvězda Anna Korsunová
27.2.2019 VašeVěc
Je málo vlastenecká, uvedla veřejnoprávní NSTU jako důvod odvolání zpěvačky Anny Korsunové, vystupující jako Maruv, ze soutěže Eurovize v Izraeli. Podle portálu „Strana.ru“ zvítězila zpěvačka v národní kvalifikaci hlasy diváků, a to navzdory obviňování moderátorů a poroty, že koncertuje v Rusku.
Následně NSTU dostala 24 hodin na podpis smlouvy, ve které byl uveden mimo jiné požadavek na odvolání koncertů v Rusku. Jak ale uvedla později zpěvačka, hlavní střet názorů se týkal jiných bodů předložené smlouvy, které by ji stavěly do pozice nevolnice. „Nebudu vystupovat v soutěži se slogany a nezměním účast v soutěži na promoci našich politiků,“ upřesnila obsah konfliktu. V pondělí bylo ukrajinskou televizí oznámeno odvolání účasti Anny Korsunové ze soutěže. Ve sdělení se uvádí, že účastník soutěže musí reprezentovat nejen svou hudbu, ale také být „velvyslancem ukrajinské kultury a vyjadřovat „ukrajinskou mysl“. Zpěvačka se následně obrátila na své příznivce a požádala je, aby rozhodnutí přijali a nešli do konfrontace. NSTU totiž také uvedla, že v dané situaci také hrozí „nebezpečí eskalace v ukrajinské společnosti“ a obvinila Rusko, že ukrajinský výběr zpolitizovalo.


24 komentářů :

 1. Tak to v dnešní době je i zábava je zpolitizovaná holka je skvělá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle TASS účast odmítli i druhý, třetí a dokonce čtvrtý v pořadí oznámil, že bude-li jim nominace nabídnuta - nemají zájem... Asi Porošenko bude muset poslat uvědomělou hudbu jednotky AZOV...

   Smazat
 2. NSTU totiž také uvedla, že v dané situaci také hrozí „nebezpečí eskalace v ukrajinské společnosti“ a obvinila Rusko, že ukrajinský výběr zpolitizovalo.
  FASCINUJÍCÍ!!!:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:40 Tady už nejde o soutěž, ale o vládnoucí debily na Ukrajině. V.J.Horák

   Smazat
  2. Horáku, já myslím, že tu někdo dělá z debility politikum...

   Smazat
  3. 13:40
   To se vám ale nepodařilo pochopit o co jde. O soutěž jako takovou vůbec ne. Jde o další z mnoha demonstrací pošahanosti režimu vládnoucího na Ukrajině, chopivšího se moci po násilném puči masivně podporovaném i některými našimi představiteli.

   Smazat
  4. 17:11 Myslím, že vrchol nevkusu a nevychovanosti je, když má anonym tu drzost oslovovat pouze příjmením člověka, který má dost kuráže a podepíše se. Když už, vážený, tak: "PANE Horáku". Nejste lampasák na vojně a pan Horák není váš podřízený vojín.

   Smazat
  5. 20:38 A jak můžu vědět, jestli jde o pána nebo o paní? Zejména má-li před příjmením dvě písmena.

   Smazat
  6. Může jim tam Plynová Julča zazpívat Die Fähne Hoch

   Smazat
  7. Halt tam na rozdíl od čecháčkostánu proběhla důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
  8. Všímám si, jak je tento web čím dál víc zaplevelován, snad lépe řečeno zasírán všelijakými žvásty. Jednou rusofobní, pak zase napadající i naši českou zem i národ. Nemyslím, že jde o příslušníka jiného národa, to jen někdo za mrzký peníz kálí na vlastní etnikum i své předky. Co to jste, Vy 8:46 za zhrzeného jedince, že se takto chováte! Jistě znáte to o Božích mlýnech, nebo také o vodě, co se vaří pro každou svini! Doufám, že i pro Vás. Q.

   Smazat
  9. 19:45 Taky jsem si říkal, co bych třeba dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na kainovskou likvidaci všech židů. Totální válka (např. jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa. Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou, náboženskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit pravoslavné antievropské Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Vjačeslav Pružinskij, křesťanský „husitský“ našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho výrazný syn). Podobně jeho rafinovaný spoluagent Miloš Chucpe Žvanil. Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu, včetně čecháčkovských zakomplexovaných socek. Ty se samy bojí islámských migrantů ale u Palestinců jim islám nevadí. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak! Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.
   Šalom, salam aleikum, pochválen (žid) Ježíš Kristus.

   Smazat
 3. Ona ví, že je populární a nechce se shodít před národem, rozšiřujíce ty banderovsko-fašistické a rusofóbní žvásty na chochlovské oblbovací bedně, jinak též alternativně zvané tzv. "televize"! :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Ta ujetá Ukrajina je neskutečná (zpěvačka, tank T34,atd.). V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto se nechce kompromitovat dnešním UA politickým nacistickým kleptoanarchismem.

   Smazat
 5. A já už se obával, že všichni Ukrajinci jsou jako stádo hloupých ovcí, kterým propaganda totálně vymyla mozky. A hle, odvážné děvče. Příjemná zpráva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problémem pro ukrajinskou bandu je internet. Dneska není problém si na googlu nainstalovat překladač a můžete i bez jakéhokoli jazykového vybavení číst celý svět a ověřovat si fakta. Teď jestli se jim ve fašistickém Banderstánu nevydaří volby, tož budou v řiti i s Ušákama kteří to tam rádoby kočírujou. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Překladače, které běží přes angličtinu (např. Google Translate) si se slovanskými jazyky nevědí rady a překládají špatně, mnohdy proti smyslu.
   Např. dvojí zápor...
   Takže pozor!

   Smazat
 6. Na té Ukrajině snad reinkarnovali Dr. Josepha Geobbelse, jinak to není možné. Ta finta, že za to může zase Rusko, je jak ze staré školy. Holka zřejmě nevztyčila pravici, tak neprošla sítem.

  OdpovědětSmazat
 7. Statečná žena. To není moc obvyklé dokonce ani u nás, kde je režim zatím přecijen o dost mírnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona si to může dovolit, protože UMÍ... a uživí se klidně v RF bez jazykové bariery...

   Smazat
 8. Ukrajinská vláda to vyřešila po ukrajinsku. ÚČAST UKRAJINA (NOTU) NA "EUROSONGU" raději ODPÍSKALA. Viz RIA.RU.

  Dámy a pánové, v roce 1919 nebude UA účastna. Zřejmě uznává, že má i tak z ostudy celý chalát... to je sranda, to se nevidí... nikdo nebrečí, nikdo se nevěší, místo benzínu se kupuje šampus a vodka.

  Škoda, že to české zastoupení nenapodobí. Za poslední roky ostudy možná nebylo zrovna na chalát, ale na KAFTAN určitě. A letos to nevidím o nic lepší.

  OdpovědětSmazat
 9. Ukrajina žije EUROSENGEM... Jestli prý vyhraje Lazarev - zástupce RF, UA se nezůčastní EUROSONGU 2020...

  Genosse Lucifere, taková ztráta ... teď UA nepojede do Izraele, příští rok do Ruska!

  Chudák pan Satanáš, ten se tak těšil. Naposledy se procházel jako kámoš-provokatér s Pánem Bohem po světě v dobách Lazarových ... když se spolu sázeli; a teď, když je Lazar celý svět, tak mu to "špatnej čert" Porošenko hatí...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.