Reklama

sobota 2. února 2019

Německo zakázalo vývoj systému raketové obrany s Ukrajinou!

2. 2. 2019 zdroj a zdroj
"Ale naši němečtí přátelé, vláda, jim to zakázali dělat s Ukrajinou". Orgány SRN zakázaly německé společnosti zapojit se do společné výroby protiletadlových raketových systémů s Ukrajinou. Bylo to řečeno náměstkem ředitele ukrajinské společnosti Arsenal Alexandrem Kločkem. Upřesnil, že jde o unikátní mobilní protiletadlový raketový systém.


V rozhovoru s novináři Obranného průmyslového kurýra si Kločko postěžoval, že společnosti Rheinmetall bylo zakázáno podílet se na vývoji mobilního raketového systému kvůli účasti ukrajinského podniku na projektu. Příslušné rozhodnutí bylo učiněno vládou SRN.

Diskutující agentuře řekl o pokusech vytvořit v Arsenalu v Kyjevě unikátní mobilní komplex, který by se "toulal a schovával v různých výmolech a příkopech", což by podstatně komplikovalo pravděpodobný letecký útok.

"A po prvních deseti sestřelených letadlech tímto komplexem by nepřítel nechtěl příliš létat a mít převahu ve vzduchu", cituje agentura Kločka.

Bylo plánováno získat německou firmu Rheinmetall k práci na vytvoření podvozku a systémů pro označení cílů a podpůrných systémů pro tento komplex. Nebylo však získáno povolení od německých orgánů, protože projektu se účastní Ukrajina. "Ale naši němečtí přátelé, vláda, jim to zakázali dělat s Ukrajinou", sdělil agentuře Kločko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. Němci jsou divní. Kdyby se ukrajinci obrátili na nás, tak stojí u soustruhů celá vláda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevíte proč ti vládní pitomci nabírali desetitisíce státních zaměstnanců,když ta burešova kravka na financích teď vyřvává,že jsme ekonomicky v hajzlu a že je třeba propustit 10 % státních úředníků a ani tak ten obří deficit neukočíruje.
   Soudružka socanka Maláčová odmítá plošné škrty,to aby se jí nezdražil vládní oběd za dvacku.Do jaké,ještě větší bruselské pr..le nás soudruzi vedete?Že by na další misi,tentokrát do Venezuely,když ten afgán po 17ti letech nevyšel???

   Smazat
  2. Němci nejsou divní. Dobře ví, jakou paseku udělala Ukrajina, když sestřelila Malajské letadlo v červenci 2014. Jediným štěstím Ukrajinců bylo, že za nimi stály USA a jejich evropští vazalové si zatím nedovolili světu říct pravdu. Dalo se to svést na Rusy, protože se systém Buk používal před lety i v Rusku. Pokud by ovšem něco podobného vyvedli za rok nebo dva s novou protileteckou zbraní z Německa, asi by se na to přišlo. Takže jim nic podobného nepůjčí. ANI NÁHODOU!!!

   Smazat
  3. 0:32 To přeci jasně sestřelili putleroffští teroristi! - https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/tragedii-letu-mh17-zpusobili-rusove-potvrdila-mezinarodni-vy/r~1ad9d1bc5f3411e8bbdd0cc47ab5f122/?redirected=1549180212

   Smazat
 2. Ve výsledku se pak Rusové tváří v tvář novému polsko-banderistánskému raketovému systému umlátí sami.
  Smíchy ...

  OdpovědětSmazat
 3. Ukrajincům dát protiletadlový systém, tak je pro civilní letectvo nebezečné létat přes Ukrajinu. Těm blbcům by se mněli zabavit i nože.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní2. února 2019 16:48
   Hezká zkratka, kterou nezpochybňuji. Ale lze se na to podívat i z jiného hlediska.
   Kde je ta Západem vyhlašovaná liberalizace? Západní státy vyžadují liberální otevření východoevropských ekonomik, pro jejich vykradení. Ale když se objeví možnost zapojení východoevropské ekonomiky do nějakého prosperujícího projektu, tak se zasáhne, bez ohledu na liberální vyznání. A východoevropané, jen odevzdaně šoupou nohama. To nejsou jenom Ukrajinci, něco podobného bylo s naší Tamarou.
   Středoevropané by se měli věnovat vlastnímu obrannému průmyslu, protože „liberální“ Západ, je sám na svoji úroveň nepustí. Ale snad se něco takového, již začíná dít. P.K.

   Smazat
 4. Nebude to trvat dlouho a vymlatí se sami. Všechno zneužívají.

  OdpovědětSmazat
 5. Ukrajina chce jaderné zbraně,co zasáhnou Moskvu.Putin si zahrává,už dávno měl obsadit Kyjev a ty pitomce,co si chtějí zopakovat Černobyl,postavit ke zdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusom stačí počkať.

   Smazat
  2. Také si to myslím. Jakmile vypadne z příjmů Ukrajiny tranzit plynu, jsou v háj...

   Smazat
  3. Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Putler je nezlomí! A ani je nevohne! Pač je na chlapečky:-)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
 6. Jo okrajinské bojové prostředky jsou opravdu k smíchu a Němcům se nedivím že s nimi nespolupracují podporovat fašismus se jim může vymstít.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.