Reklama

pátek 8. února 2019

Nikdy bych neřekl, že se politický srandista Jaroslav Kubera stane šéfem Senátu; přitom se modlí za výrobce klimatizací, aby mu do lázní dodali arabské revmatiky, kouření je mu náboženstvím a cigaretový kouř kadidlem

Břetislav Olšer
8.2. 2019   Rukojmí
Po roční odmlce se prezident Miloš Zeman vrátil v polovině ledna 2019 k novoročním obědům s předsedy obou komor parlamentu; s šéfem Senátu však předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka příliš nešetřili a kouřili přímo u stolu. „U mě 16, nevím, kolik u pana prezidenta,“ prozradil Jaroslav Kubera počet vykouřených cigaret během dvou společně strávených hodin.

Poprvé jsem ho viděl naživo při koncertu Severočeské filharmonie v Teplicích, kterou jako primátor podporoval; předával tehdy koncertní křídlo Steinway & sons, dar města, které patří k nejbohatším u nás, jeho občané nemusí platit za odvoz odpadků… Kde na to vzali...? Předseda Senátu Kubera si totiž libuje ve Vojenských lázních v astmatech teplických arabských pacientů, kteří onemocněli z klimatizace u nichž doma…

V teplické filharmonii hraje na housle můj syn a tak jsem na koncertech občas zahlédl primátora Jaroslava Kuberu; znám též jeho video, v němž se modlí za výrobce klimatizací, co způsobují Arabům revma…

Má prostě svéráznou životní filozofii; dokonce ji prezentoval na jednom z klipů o teplických lázních, kdy na otázku, zdali není u nás muslimům zima, mj. řekl, že naopak. V arabských zemích mají všichni klimatizace, takže teploty do dvaceti stupňů Celsia jim způsobují revma a jiné potíže, což jsou důvody, proč se létají léčit právě do Teplic.

Na závěr své řeči pan Kubera podotkl, že drží palce všem výrobcům klimatizačních zařízení… A bohatí arabští klienti z dočasných naftových rájů nejsou žádní troškaři a nelze je prý dle pana Kubery odmítat. Co kdyby své dolary rozhodli rozhazovat třeba v Karlových Varech?
To by se pak nemohl pan primátor Teplic v Čechách chlubit tím, že jeho město nemá žádné dluhy, ba co víc, že je se svým hospodařením v plusu. Nabízí se srovnání mezi arabskou klientelou teplických lázní, tedy stovky neřestně bohatých občanů zejména Kuvajtu, naproti tomu se zde odehrávají identické nepořádky ze strany Romů.

Také se srocují v parcích, rovněž dělají binec a hlučně vedou řeči, ale na rozdíl od Arabů nedávají městu ani korunu, naopak berou závratné sociální dávky, zatímco Kuvajťané město svým způsobem sponzorují;; tedy i romské sociálně vyloučené spoluobčany… O petrodolarech si mohou zdejší Romové nechat jen zdát, jedině, že by jim město dávalo sociální dávky v této petrodolarové měně…Arabské pacientky v Teplicích v Čechách jako výsledek snahy výrobců klimatizačních zařízení...

Další Kuberův bonmot se vztahuje k jeho kuřácké vášni: “Dneska nám zakážou kouření a zítra někdo přijde s tím, že vypít deset piv denně je nesmysl. Nebo proč vlastně souložit, když to není za účelem zplození potomka. Teď se tomu smějeme, ale jenom do chvíle, než se z toho zrodí nový totalitní režim,“ zní další verbální perla pana nového šéfa Senátu. Kouření je pro něho náboženstvím…

V EU jsou podle něj prý všichni zastánci lidských práv, proto členové jeho náboženské společnosti kuřáků prohlásí cigaretu za součást svého náboženského rituálu a během mše v jejich kostele, jimž je pro ně hospoda, budou vyfukovat cigaretový kouř místo kadidla. Nikdo si pak z EU netroufne jim zakazovat tuto činnost, protože náboženská svoboda je jedním ze základních atributů listiny práv a svobod. A pít pivo s rumem místo mešního vína. A zrovna si v tom svém kostele můžou objednat zádušní mši…

Po roční odmlce se prezident Miloš Zeman vrátil v polovině ledna 2019 k novoročním obědům s předsedy obou komor parlamentu.

„Až se bude v Senátu projednávat protikuřácký zákon, vystoupím s pozměňovacím návrhem,“ řekl před třemi roky tehdy ještě úspěšný teplický primátor a senátor Jaroslav Kubera, známý obhájce uživatelů tabáku a zarputilý kritik protikuřáckých restrikcí. Hned na to naplnil svůj záměr, aby šokoval v rámci svého vrozeného kašpárkovství. „Chci navrhnout absolutní zákaz tabáku,“ prohlásil. „Ne, skutečně nejde o recesi,“ klamal svých rachitickým tělem a jen účelovou změnou svého kuřáckého postoje.

Taková je Kuberova svérázná filosofie, proto vykouří denně svoji plus mínus šedesátku, (na Václava Havla stejně nemá) na dveřích své primátorské kanceláře měl ceduli: „Kuřárna“, kam mohou všichni kuřáci radnice. A nejen v této zálibě si notuje s prezidentem Zemanem, který mi jako vášnivý kuřák cigaret a dýmky v rozhovoru mj. řekl: ”Kouřím, protože mám rád naši zem. Tím, že kupuji cigarety, podporuji ekonomiku našeho státu. A tím, že kouřím, ničím své zdraví, brzy zemřu, a stát ušetří na mém důchodu…”

V poslední době se už zdálo, že mu docházejí nápady, jak se zviditelnit. Omyl. Ještě nedávno tvrdil, že zavede plivání žvýkaček na teplické chodníky, aby se změnily v tartan, v letadlech navíc děsil letušky kouřením elektronických cigaret a zcela vážně navyšoval městské pojištění, aby mohl svému městu ušetřit za odklízení sněhu z chodníků na úkor financí za prohrané žaloby a odškodnění za úrazy na náledích. Byl přece iniciátorem zákona, který ruší povinnost majitelů domů zametat v zimě chodníky a tuto povinnost přenesl na obce a města.

Padesát let spolu a teď do toho „praštili“ podruhé! Senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera (71, ODS) s manželkou Věrou (70) nedávno slavnostně obnovili svůj slib. Polibku i výměně nových prstýnků přihlížely dospělé dcery i vnoučata. „Jsme stará škola, proto jsme spolu vydrželi,“ řekla po obřadu Blesku paní Věra, zatímco si její choť, vášnivý kuřák, odskočil na cigaretku.

„Fiat iustitia, et pereat mundus”, v překladu: „Nechť zhyne celý svět, hlavně že zvítězí spravedlnost.“ Takové je páně Kuberovo motto, proto vykouří denně cca svoji šedesátku, libuje si v astmatech teplických pacientů a ve zlomených končetinách starých lidí z náledí, převážně důchodců, většinou invalidů. Stačí, když se radnice připojistí a nemusejí nic uklízet, protože v případě zlomené nohy či jiných úrazů to přece zaplatí pojišťovna. Je to tak prý mnohem levnější, než kolik stojí uklízecí technika na zasněžení chodníky

Čas je běžec dlouhým a hlavně rychlým tempem; po čtyřiadvaceti letech má lázeňské město Teplice jiného primátora než Jaroslava Kuberu; působil v pozici šéfa radnice šest období; nyní se prý rozhodl, že znovu už nikam kandidovat nebude. Nevěřím, kandidát na prezidenta Česka by byl jako vyšitý. Je též skromný: „Jsem velmi spokojený a čekal jsem to, protože lidé nejsou hloupí a ocení osmnáctiletou práci v Senátu a osmadvacetiletou práci v komunále. To se nedá jen tak jednoduše přebít,“ zhodnotil Kubera senátní volby.

Posranec Feri: http://www.rukojmi.cz/clanky/4969-poslanec-feri-top-09-radeji-islamisty-nez-volice-zemana

A to se stačil ještě před pěti lety notně spálit. Jako občanský demokrat Jaroslav Kubera se stal pošesté primátorem Teplic. A tehdy osmnáctiletý student Dominik Feri byl ze dne na den v Teplicích nejmladším radním v zemi. Tehdy si spolu ještě vyměňovali komplimenty, teď se osočují. Poté byl Feri sice stále dosluhující radní, z Teplic se však už posunul do Prahy. Stal se poslancem, jednou z hvězd TOP 09…

Reakce na tento proradný úprk na sebe nenechal dlouho čekat. „Neskutečná sketa. Teď, těsně před volbami – protože věděl, že s TOP 09 nemají sami šanci – se spojil s opozicí,“ vyhrkne Kubera, ještě ani nedozní otázky na to, proč se rozhodl opět kandidovat a jak hodnotí spolupráci s excentricky vypadajícím mladíkem.

„Netušil jsem, že mu to tak stoupne do hlavy. Nechodí na jednání rady ani zastupitelstva. Od té doby, co je poslancem, už vůbec ne. Vznáší se v nebesích kdesi okolo Poslanecké sněmovny,“ vykládá Kubera. „Navíc kromě toho, že prosadil veřejný klavír, do kterého bouchají Romové, toho moc nenavrhoval ani nedělal. Miloš Zeman napsal knihu: „Jak jsem se mýlil v politice“. Já bych mohl napsat: „Jak jsem se mýlil ve Ferim,“ dodává.

Když Kubera prášil: https://www.svobodny-svet.cz/7212/prepis-projevu-senatora-kubery.html

Je též ve zvláštním a korektním vztahu jako člen ODS s prezidentem Zemanem; ten také dlouhodobě tvrdí, že Senát by bylo dobré úplně zrušit. Už dříve se nechal slyšet, že možným způsobem by bylo nechat Senát „vyhladovět“, tedy snižovat mu rozpočet. „Miloš ale ví, že tou samou cestou bychom mu vydusili Hrad,“ kroutí hlavou Kubera. „On to ani nemyslí vážně. On to takhle řekne a ví, že to tutově bude mediálně hrané,“ dodal v Interview ČT24.

„Pan prezident těžce nese pokusy Senátu o obvinění z velezrady. On má sloní paměť, umí dát najevo, že když se mu zdá, že mu někdo ubližuje, velmi dlouho si to pamatuje. Já jsem mu dal jednak senátní kravatu, jednak knihu o druhých komorách parlamentů,“ popsal předseda horní komory.

Kubera však na druhé straně na nedávné společné schůzce se Zemanem jednoznačně podpořil prezidenta v tom, že česká ambasáda v Izraeli by měla být přesunuta z Tel Avivu do Jeruzaléma. Zeman přesun českého velvyslanectví podporuje dlouhodobě. Z dalších ústavních činitelů se dosud nikdo podobně jasně nevyjádřil. Odpůrci přesunu tvrdí, že je třeba počkat, dokud se nevyřeší letitý konflikt mezi Izraelem a Palestinou, jehož součástí je i spor o status Jeruzaléma.

Možná si někdy takto stisknu pravici i s novým prezidentem Česka Jaroslavem Kuberou... Kdoví...?

Inu, byť pro mě není ODS tím pravým šálkem čaje, přesto bych nikdy neuvěřil, že se stane faktem a druhý nejschopnější srandista české politiky Jaroslav Kubera bude šéfem Senátu; třeba nejen to; prostě nikdy neříkej nikdy...... https://www.youtube.com/watch?v=BlmRIISjPNEKuberův sen: „Kouřením k trvale vyrovnanému státnímu rozpočtu“…?

38 komentářů :

 1. Pane Olšere, ta fotografie pana Feriho s dalšími pacienty je pořízena z jakého pavilonu ? Děkuji za odpověď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reální pohled na jiné pacienty..

   https://youtu.be/AHb7T554178

   Smazat
  2. tuberak to zkratka umi užaslim divakum předvadi sva kouzla s cigaretami a šlukovanim ušima aby jim modrostrači fintou šlohnul nějakou tu kačku z portmonky do svych bezednych zlatych koryt ato je cele o tom malinkatem nadčlověku přisatem na našich učtech no a s miloušem na foto jak pat a mat v řiji

   Smazat
  3. Tubera už svým zjevem přitahuje poválečné proletáře ze Sudet spolehlivěji, než tuční socani. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme i na Teplicku zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply

   Smazat
 2. Pan Olšer
  je chudák, hodný k politování.
  Nějak se nemůže vyrovnat s tím, že mají jeho Rukojmí malou sledovatelnost, tak své konstrukce tapetuje i tady.
  Když navštívíte jeho stránky,
  tak vás zarazí v komentářích pod články obhroublost a vyloženě sprostota jakéhosi génia Majevského,který bývá pravidelný komentátor většiny článků a myslím, že je to jeden z důvodů, proč najdete v diskuzi max. 1 - 2 komentáře.

  Že se Olšer obouvá do senátora Kubery,
  je pochopitelné. On sám je už naprosto bezvýznamný, tak se rád lepí na ty, kteří zde ještě chvilku něco znamenají a své foto se Zemanem zveřejňuje opakovaně...

  Že měli majitelé nemovitostí v nedávné minulosti nevolnickou povinnost, uklízet před domy chodník, který jim nepatří
  a Kubera prosadil zrušení této povinnosti,
  to nemůže chudák Olšer strávit dodnes.

  HUMOR je to, co této společnosti chybí asi nejvíce,
  je ho podstatně méně a ještě k tomu blbého, než v dobách
  když vycházel Dikobraz.
  A ten Olšerův pokus patří mezi ty nepovedené...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kubera prosadil neuklizeni snehu pred domem hlavne proto, protoze ma v Teplicich nekolik domu a nechce pred nimi snih uklizet. Olser je mozna blb, ale Kubera je blb No.2 se svou urputnou a jedinou zivotni snahou bojovat za moznost kourit a smrdet uplne vsude.

   Smazat
  2. 19:51 Pane, pokládáte-li úklid sněhu a kouření za hlavní problémy naší země, tak se už nedivím, že rozdáváte hodnosti blb a blb No.2. Možná se sám nad sebou zamyslete, zda by vám neslušel Blb No.3 . Jen tak naokraj W.Churchil byl kuřák a A,Hitler urputný nekuřák. Nepropaguji kouření, ale vztah k cigaretám nedeformuje osobnost.

   Smazat
  3. Taky, milé 21:48 Churchill zpopelnil milióny Němců zaživa, takže mu museli norimberští spiklenci vymyslet tu historku o holografii.
   Adolf navíc byl vegetarián a trpěl, jakožto přežvýkavec úporným meteorismem, čímž preventivně způzoboval globální oteplování.

   Nemluvě o tom, že se v té době v každé rodině v alespoň jedněch kamnech v Německu spalovalo hnědé uhlí a k tomu ty milióny Churchillem usmažených Němců...

   Ještě začátkem šedesátých let, kdy jsem poprvé přijel do Berlína to tam smrdělo.
   Navrch domovníci museli uklízet ten kuberův sníh a vysypávali cestičky zrzavým popelem z hnědého uhlí (to laciné Německé smrdí jak připálené zelí), kvůli kterému jsem si musel zouvat botky už na podestě a omývat je v kýbli.

   Pak sušit na topení. V Berlíně mělo hodně lidí ústřední, v kterém se topilo ořechem.
   Tak se poznali lepšolidi.
   Měli bidet, knihovnu a ústřední topení. Často i dva telefony.

   Co byl telefon už dneska nikdo nepamatuje, dneska si lidi myslej, že je to mobil.

   Tehdy z každého telefonu šly dva drátky do budovy pojmenované centrála, v které relátka, každé velké jako krabička sirek (skauti ještě mívají) přepojovala jednotlivá čísla od 0 do 10.

   Z každé centrály pak vedly svazky dodatečných drátků do Forschunsamtu v budově Göringova Ministestva letectví (sme nikdy neměli, proto lítáme s Travelservicem třídou pro turisty s amputovanýma nohama), kde se podle požadavků provoz na některých linkách nahrával a zkoumal (forschen).

   Když přátelský americký voják nacpal Göringovi do krku cyankáli, přemístilo se foršování do Bruselu, centra Gladia a pak NATO.
   Zjevně je na čase to zas zreorganizovat, ale zatím marně sháněj maršála Harrise.
   Novýho.

   Smazat
  4. 18.34, je politováníhodné, když mentální chudák, kritizuje chudáka...:-))))

   Smazat
  5. Anonymní 22:56...sice se snažíte holocaust přejmenovat na holografii a myslíte si, že to kamuflujete. Já si vás ale dovolím upozorbit, ža zpochybňování holocaustu je u nás trestným činem a divím se, že admin tohoto webu ještě nezasáhl.

   Smazat
  6. Vztah k cigaretám neformuje osobnost ale jasně ukazuje chrakter člověka.

   Smazat
 3. To neodklízení sněhu v Teplicích se Tuberovi fakt povedlo. Na druhou stranu lázeňští hosté odhazují berle, hned na nádraží a nahrazují je mačkama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Teplicích to slavilo úspěch, jinde by to byl politický konec. Kdo se někdy dostal do kraje "Kabátů", brzy zjistil, že "vycestoval" do jiné země. Jezdil jsem tam pracovně mnoho let a byl to pro mě svým způsobem "adrenalin". Člověk si tam připadal, jak na Divokém západě. Vždy, když mi šéf řekl "Teplice, Ústí, Chomutov atd.", zažíval jsem zvláštní pocit.

   Smazat
 4. Jeden aktuální, když může být Nigerujec francouzského původu, proč by polské hovězí nemohlo být argentinského původu?:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšemže to tak je. Musí být... jakákoli selektivita krav podle země původu a podle plemene, JE RASISMUS A XENOFOBIE, podle liberální demokracie, trestuhodná!

   Smazat
 5. Ten na tí fotce v rudém motýliku uprostřed to je ale simpaťák,a teď označte čtverce kdo jsou vozidla,Nejsem robot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tomhle případě kosočtverce.
   Wir sind die Roboter.

   Smazat
 6. Tuberu Kuberu nyni po objeveni na strankach medii jiste bude zvat Hollywood do roli na filmy o prezivsich a koncentracnich taborech .Nebude muset moc ani hrat tubera byl hlavni problem v onech napravnych zarizenich a tak se jiste stane hvezdou Velikou ve filmech jichz se nataci dle instrukci ADL stale vice

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tubera už hercem je. Jak se pochválil nedávno v tv,
   zahrál si Beneše. Chudák Beneš, jak k tomu příjde.

   Smazat
 7. Je mi milejší chrchlající Kubera,než rychlokvašný karfiol

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když vám karfiol zkvasí, nebo dokonce zčerná, nelze ho dát ani praseti. Jde o jeho zdraví, nebo i život. Plísně a jiné škodlivosti...

   Smazat
 8. Jestli kouří nebo nekouří je podružné. Zásadní je členství v ODS. Tím je řečeno vše.

  OdpovědětSmazat
 9. Nedávno jsem četl nenávistný mail kde se psalo, že soudruh Šláfenberg obdržel státní dotaci 100 milionů na vyčištění rybníků a že mu ji přidělil soudruh Kalousek ze státního rozpočtu a přitom se prý jednalo o střet zájmů. Ti putinisté se neštítí ničeho. Prý těžil a prodával písek. Určitě to není pravda, to už by jistě odsoudila nějaká evropská děmokratická komise.

  OdpovědětSmazat
 10. Ač nevolič ODS,mám rád lidi co "mluví jazykem mého kmene".Jasně,přímo a k věci.Na rozdíl od mnohých"politických zástupců" po mnohých minutách jejich monologů jsem se nic nedozvěděl.Přeji panu Kuberovi pevné zdraví a co nejméně blbců v jeho okolí.

  OdpovědětSmazat
 11. 1) Pokud snad autor předpokládá, že neplacení popelnic nějak souvisí s prosperitou města, pak by se měl zamyslet nas tím, proč i občané sousedního Mostu neplatí ani korunu za odvoz odpadků... 2) "berou závratné sociální dávky"? Proboha, kde? Tuší vůbec Olšer, jak mizerná je u nás úroveň sociálních dávek? Přál bych mu z nich žít třeba půl roku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odvoz odpadu zdarma je vyložený populismus, protože tento náklad lze v plné výši započítat do příspěvku na bydlení. Dávky jako takové, ty jsou samozřejmě hanebně nízké pro všechny (nejen pro obyvatele Teplic a Mostu), kteří z nich mají přežít?, to je však jiná věc a je to především odpovědnost pravicových stran u nás. Popelnice zdarma jsou úlitbou pro ty, kteří na zaplacení mají, ale potřebuji jejich hlas. Nic víc, nic míň.

   Smazat
  2. 11.11 Když jim zbývá na cigarety, chlast a hrací automaty a nevymírají, naopak se rozmnožují, a o poctivou práci zájem neprojevují... jsou dávky přehnaně vysoké. Český domorodec je s obdobným přístupem zpravidla bezdomovcem v exekuci.

   Smazat
  3. 11:42
   Dávky u nás jsou skutečně hanebně nízké a spojovat jejich úměrnost se "standartním" životem většiny romským spoluobčanů je naprostá kravina. Ze 2200Kč/ měsíc se nedá důstojně žít bez ohledu na to, jestli budete kouřit nebo pít apod. Ta dávka je na přežití v komunitě obvyklé velikosti (rodina 2+1,2+2,2+3 nikoli 15+30) naprosto nedostačující i kdyby polovina držela hladovku. To by jste také mohl v pohodě tvrdit, že lidé mají pracovat zdarma, jelikož bezdomovci bez jakéhokoliv příjmu také přežijí ( otázkou jak, se netřeba zabývat, ne?).

   Smazat
  4. 12.21 Chcete-li v některých člověcích obnovit lidství, nedávejte jim ryby, ale donuťte je/naučte je ryby chovat a lovit...
   Donutíte-li povaleče poctivě a soustavně pracovat, uživí se ze mzdy a dávky nebude potřebovat. Dosáhne tím i určité lidské důstojnosti.

   Smazat
  5. 12:21
   Chápu, že člověka užívajícího v souvislosti s nejchudšími paušálně termín "povaleč" nelze žádnými argumenty přesvědčit. To je mi jasné. I přesto si dovoluji upozornit, že skutečných povalečů je u nás minimum. Naprostá většina dlouhodobě registrovaných na ÚP jsou lidé se zdravotním omezením, které nikdo nechce zaměstnat. Ti u nás živoří hůře, než důchodci z nejchudších balkánských zemí. Co se "uživení ze mzdy" týká, patříme mezi země , kde ani práce na plný úvazek velmi často člověka neuživí, zejména pokud podlehl vábení plození nové generace. Mzdu je nutné doplňovat příspěvky od státu. Tolik k té lidské "důstojnosti".

   Smazat
  6. 11:42, 16:04 vaše názory ukazují na neochotu i neschopnost vnímat souvislosti a skutečně myslet. V dané věci vám chybí i empatie. Možná taky, ve své bezohledné prostotě pouze opisujete. K tomu, aby existovali a přibývali bezdomovci především musí být podmínky. Je věcí společnosti, aby takové nebyly.

   Smazat
 12. Tubera správně říká, že jeho kouření je vlastně oběť, kdy za
  kuřivo platí nehorázné částky a přispívá tak do státního rozpočtu. Zapomněl ale na maličkost, že jeho gáže, také nehorázná, je právě z tohoto rozpočtu a daní lidí práce.

  OdpovědětSmazat
 13. Tubera udělal z Teplic město mladých, staří mu během zimní blokády pomřeli hladem, neb se báli na namrzlý chodník. Taková zlomenina krčku je prevít.

  OdpovědětSmazat
 14. 9:36 Prosím tě, když už chceš slintat ty své blbosti, tak to nech někým z rodiny aspoň napsat v lidštině. To co jsi tu vyplodil by snad napsal i absolvent hilfešůle lépe. Jen se zbytečně shazuješ, tvůj intelekt je z toho tvého blábolu cítit na hony daleko.

  OdpovědětSmazat
 15. Moje babička říkávala: Je tak hloupý, že si neváží ani svého zdraví.

  OdpovědětSmazat
 16. Ale nikdo nemůže upřít Kuberovi, že je s ním zábava a dokonce není až tak blbá, jako třeba na ČÉTÉ. Jinak je to uvědoměle pravicový politik, samozřejmě myslí jen na sobě rovné a pracuje pro blaho nad ním rovnějších. I ty naděje v těch pár politiků, o kterých národ si myslel, že aspoň levou rukou a třeba i jen pravou hemisférou mozku pracují pro občany CZ, se pomalu rozplývají, rozplývá se i hranice pravdy a lži, zla a dobra. Vlastně pravda zůstává už jen jako relikt na standardě prezidenta a i ta byla těmi poctivými gaunery zneuctěna. Škoda, že v rámci "vyrovnanosti" pravda u nás padla u posledních politiků. Je to skoro až "legrační". Padl socík, padla levice, padla pravda, padl národ, padl stát, jen ta diktatura kapitálu ne a ne padnout. Ale někteří věří v bibli, Boha, korán, Budhu, někteří věří v pravdu Karla Marxe a neztrácí naději, že padne i jednou zločin kapitalismu a nastane doba ČLOVĚKA.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.