Reklama

sobota 9. února 2019

Novinářská pakáž a žumpa zase řádila!

Neznámý 
9. 2. 2019 Outsidermedia
Nebýt neuvěřitelně drzého kousku investigativního novináře Patryka Szczepaniaka a jeho spolupracovníků, který se slizce vetřel na podezřelá jatka a nyní díky své podloudné činnosti, kteroužto tajné natáčení, fízlování a práskání zajisté je, likviduje polský masný průmysl a dodavatelsko-odběratelské vztahy po celé svobodné Evropě, žili bychom nadále ve sladké nevědomosti.

A že na ni máme svaté právo!


Normálně smýšlející konzument musí být zcela zhnusen chováním této lidské hyeny. Vloudit se do prosperujícího podniku, potají zde natáčet noční dřinu mnoha poctivých zaměstnanců a nakonec spustit aféru, která nemá ve svobodné, demokratické společnosti obdoby? Nebýt tohoto takzvaného novináře, mohli jsme nadále svobodně a demokraticky konzumovat zdechliny, na kterých jiní vydělají spoustu peněz, načež pomáhají udržet konzumní mašinérii, ekonomii a HDP v chodu.

Proč nám pan Szczepaniak odebírá práva konzumentů mršin? Kdo si myslí, že vlastně je, aby rozhodoval za jiné, hrál si na jakéhosi investigativního detektiva a likvidoval celé jedno průmyslové odvětví? Copak ty nemocné, chcípající či již chcíplé krávy souhlasily s tím, aby je natáčel? A kde je pieta? Copak do úmoru pracující zaměstnanci nočních směn jatek chtěli přijít o lukrativní výdělek, stejně jako vlastníci jatek, obchodníci a koncoví zpracovatelé, třeba luxusní restaurace? A nebo vyhlášená řeznictví v bývalých Sudetech?

Opět řádil novinářský póvl a hnůj, aby naši vyspělou společnost vrátil a pořádný kus zpět. My jsme však chtěli nadále žít v nevědomosti, kynout konzumací zdechlin a blahořečit volnému trhu s čímkoli, jakékoli jakosti a za jakoukoli cenu!

Hanba! Hanba! Hanba!

82 komentářů :

 1. Novináři mají senzaci a poctiví podnikatelé škodu.Jistě to odsoudila i strana ODS a její předseda svatoušek p.Fiala zastánce všech živnostníků do té doby než se dostanou k moci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:13 ODS nikdy nic dobrého pro pracující lidi neudělala. Je dobré si prostudovat kolik českých firem bylo za vlády ODS zlikvidováno, nebo nevýhodně prodáno třeba Němcům a pak zlikvidováno. Ověřte si VY 10:13 kdo prodal firmu ČKD Dopravní systémy která vyráběla tramvaje, metro a lokomotivy SIEMENSu, který následně propustil technické odborníky a později firmu zavřel. Plně doufám, že ODS patří na smetiště dějin spolu s jejím šéfem panem Fialou.

   Smazat
  2. 11:24
   Dobrá poznámka. První, co se po převratu skartovalo nebyly seznamy důležitých agentů (ty podstatné písemnosti šly do Moskvy), ale obyčejné podnikové archivy. I muzeum Škoda nakonec prodali nějakému hokynáři a ten jej sešrotoval. Jeden exemplář, který dosud nebyl sešrotován, můžete vidět v přízemí firmy GM Electronics v Korandově ulici. I v závodě Elektrické lokomotivy , v době sabotáže ze strany ministerstva dopravy a ČSD odcházeli svářeči a dodělávali si produktivní roky do důchodu roznášením piva. Jednání se Siemensem nikam nevedla, než k výrobě komponent nákladních vagonů (proto ten odchod svářečů). V rozhlase vyhlašoval úředník, pověřený vedením Škodovky (Novotný), že přeci nemůžeme očekávat , že takový stát, jako je Německo by si tady koupil něco jako elektrickou lokomotivu. To bylo v době, kdy v Německu už asi 20 kusů jezdilo. V pozdějších létech vyhrál typ 380 tendr pro DB. Ale jak dopadly dodávky, už nevím. Konkurent (Bombardier) se dostal do zapečetěného kusu někde cestou na výstavu Rakouskem. Přitom si jej mohl prohlédnout na několika výstavách jiných. Ale to už je takové přátelské jednání uvnitř EU.

   Smazat
  3. nebo řaděni svazaka hřebička a jeho viamontu na čezu to byl horor stejně jako ministrovani ostanich modrych svazaku většinou uvnitř rudych strak třeba takovy nymand kocourek co odklaněl miliony a nic stejně jako šlohpero ostuda ochrance zloděju a černoprdelni tunelař dnes saloni žvanil co nikde jinde naž na statnim cecku stou svoji famili by pošel hlady ale to už duchem chudi voliči zapoměli anebo se pomatli do čista

   Smazat
  4. 10:13
   co s tím má společného ODS. Ty svinsta žereme všichni. Jen idioti tvrdí(přece musí vědět že když je to levné tak to není kvalitní). Prostě potraviny musí být potraviny na ne otraviny. A pokud tomu nerozumíte tak jděte na jiné stránky.
   Tady se vyjadřují ti co chtějí dobré potraviny a i jiné výrobky, které nepřestanou fungovat po záruční době.

   Smazat
  5. Hnusak prasak už má zase záchvat: A pokud tomu nerozumíte tak jděte na jiné stránky.

   Žere svinstva a pak bunzíruje.
   Já nejsem línej sednout do auta a jet nakoupit.
   Než by mi ze shnilejch polskejch kraf hrabalo.

   Smazat
  6. Vážení... tenhle článek je napsán v satirické formě... a satira je hodně břidká... přemýšlejte!

   Smazat
  7. Na tohle se "špičkové" duo investigativců Kubík a Slonková nezmotá.

   Smazat
 2. Že jde o pošpinění Poláků,tomu bych věřil,ale aby takto špatné maso dodávali do EU moc nevěřím.Snahou i našeho M.Zeměd.je snaha překazit dovoz masa z Polska,momentálně je našeho dost z důvodu sucha a nedostatku krmení pro hovězí dobytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. polaci se špini sami stači se jet podivat na ty jejich trhy co tam prodavaji za humus ostaně i proto se tolik modli aby jim panbiček odpustil co za celičky den nadělali podvodu ale holt takovy je kapitalismus okrast sve
   bližni co nejvic s požehnanim cirkve svate

   Smazat
  2. 10:21
   Zase jeden odborník. Jo takhle u nás EU zlikvidovala prosperujíci vepříny, - vlastně zemědělskou výrobu která jim konkurovala.
   Václav

   Smazat
  3. Náš M.Zeměď. začne provozovat stínovej box, když se něco někde provalí.
   Nějakej polskej wallraff.
   Tak zadržej v kaufu 30 deka točenýho a několikrát s nim veřejnoprávně vystoupěj.
   Na Slovači dokonce nějaký All for Jan hrdinové odebrali svíčkovou dětem ze školní jídelně na Šafárikovej.
   Do bikmeku to dávno semleli a teď čekaj na přechodu, až celníci vodjedou.
   Aby mohli namlít nášup.
   So easy.

   Smazat
  4. V Syrii pouzivali toxicky plyn , v Britanii zase Novichok a polaci maji na sve EU demokraticke spoluobcany jedovate maso..To nemusi byt konec , jsou horsi veci a spolehlivejsi..
   Nejsou zeleny a nesmrdi na sto honu , coz si kazdej vsimne !! Ale zrejme az za dlouho. Dale je mozne je zamaskovat v sekane, parkach a salamech ,ze se nic nepozna a co jsi to za vola ,ze je z tebe mrtvola , ta uz si stezovat nemuze..
   .Pak jsou tady Alkoholicke produkty daleko
   ucinnejsi !! Hromady mrtvych spoluobcanu !!
   Ty nesmrdi a prinaseji zisky !!
   Bylo by nanejvys zajimave a poucne A verim ze SENZACNI ziskat informace , jak dobrotivy stat prodal VODU a vytvoril tak Monopol a kdyz to majitel zavre , tak je to v "SUCHU" !!!
   Byvaji tam zajimave podrobnosti o tom , ze dest, snih , kroupy , mlha , mraky jsou soukromy majetek ,a pit vodu z kaluzi , z reky z rybnika atd. je Kradez souromeho majetku..Atd.

   Smazat
  5. Do bebe dobré ráno dávají jed na krysy, známá věc.
   Na tubě už sou návody, jak si to upect v troubě bez Poláků.

   Smazat
 3. Největší perlou demokracie je, že lékárny musí kontrolovat léky. To přijede "šmejd" do lékárny a prodá jim léky a lékárna si je přebere. Brzy budu mít strach jít k lékaři na zákrok, že tam bude truhlář a bude mě řezat nohu místo injekce?
  To je ta svoboda a demokracie?
  Hnus je to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. To 10:27 - Ještě jsi nepochopil demografickou křivku. Před rokem 89 tady žila generace, která prošla válkou a poválečným hladem. Dnes se dožívá 80 let první poválečná generace a také díky dobré životní perspektivě si mohla užívat života naplno. Dnešní čtyřicátníci budou za dvacet let úplně fyzicky odvaření nebo v blázincích. Pak bude snadnější rychleji umírat. O době dožití za socialismu vs oligarchismu se bude dát hovořit a srovnávat je až tak za 40 let. PK2

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:45
   Tak tvůj život není jistě k ničemu, chcípni třeba hned. Ale necpi svoje "moudra" těm, kteří žít chtějí.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 10:43

   S tvojí přihlouplou, smyšlenou teoríí si můžeš leda vytřít zadnici.
   Ještě v roce 1960 Češi žili déle jak Němci. V roce 1990, ne konci komoušské éry, se už Němci dožívali o 4 roky déle než my!
   A zrovinka v roce 1990 přišel v ČR náhlý zlom a věk začal prudce růst. To je ale "náhodička".

   https://bit.ly/2Dq5IF5

   Smazat
  7. Skoro dvě třetiny života jsem strávil za komunistů. je mi přes osmdesát. Žil jsem zdravě, sportoval, neznal jsem hamburgry, kolu, čipsy. Jsem zvědav kolika let se dožijí porevoluční děti náklonné k obezitě, v deseti s vysokým tlakem, cholesterolem bez pohybu. Ve dvaceti infarkty. No počkám si na to.

   Smazat
  8. 10.27 a 11.20 Když vám na to nestačí rozum a představivost, porovnejte cykly živočichů s kratší délkou dožívání. Ale předtím si projděte pár desítek křesťanských hřbitovů na vsích i u městeček. Poznamenejte si doby dožívání z 19. století po generacích... dožívání chudých pracujících mužů i žen a dětskou úmrtnost nenajdete na dávno zaniklých hrobech bez pomníků, ale ve farních matrikách... a doplňte si znalost dějin ne panovníků, ale válek a hladomorů na našem území a populaci naší země ovlivňující.
   K tomu porovnejte délku pracovní doby, námahu a pracovní podmínky... ve vztahu k věku... atd, atd. A až potom mějte přemoudřelé kecy na ostatní, zatím debilujete o sobě; vaše myšlenky jsou k toaletní hygieně horší než středověký sušený mech, nebo tráva.

   Smazat
  9. 12:39 Moc zajímavý zrovna na NR, když pomyslíme na průměrný věk dožití u téhle zdegenerované sorty podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   mezi něž nás chtěj mermomocí zavléct Venca Dvořák s Davidovic Ivánkem!:-)))

   Smazat
 4. Na PRIMě se snažili dopátrat, jak se sem pochybné maso dostalo. Zatím se jim podařilo identifikovat část cesty v ČR. Zajímavé je, že do restaurace doputovalo přes minimálně tři překupníky. Co to dělá s cenou, tím se nezabývali. Když si každý přirazí jen mizerných 10pct, tak to docela naskakuje. Stejné je to asi u většiny potravinářských komodit. Zemědělec dostane pár šupů a grázlové na distribuční cestě se pakují bezpracnými zisky...Před pár lety to někdo zkusil vysledovat u brambor. Tam zemědělec dostal cca 80hal/kg a u nás se v marketu prodávaly za 12Kč/kg (kde ty časy jsou, včeta jsem je kupoval za 25Kč/kg!).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10:51

   Zase výmluvy! Pokud jsi líný nejen sám pěstovat, ale dokonce i jen jednou za čas zvednout tvou tlustou prdel a jet 10 km něco levně nakoupit přímo od producentů, tak potom raději drž pysk a dál nakupuj od překupníků za desetinásobek. Bez nich by jsi evidentně chcípl hladem, líný neschopo.

   Smazat
  4. 10:27 se ti kecá, když máš v ústavu všechno zadarmo. S tvojí inteligencí můžeš pěstovat leda marjánku a ještě by ti jí druhý musel ubalit ty "pěstiteli". Jako hovado by si se hodil toliko k orbě.

   Smazat
  5. 10.29, 11.23, 11.56 Zato vy jste jistě úspěšní pěstitelé okopanin. Zbytečně se neříká, že nejhloupější sedlák má největší brambory...

   Každému tatínek nepůjčuje auto, a s plnou nádrží, jako vám...

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Mášli běs? Práci čest! Ty píšící fujaro.

   Smazat
  8. 12:49 to se fakt,nedá číst to jsou samý,blbý glágoly.

   Smazat
  9. Zatím jsem ohledně masa z Polska nečetla JEDINÝ komentář, kerý by žaloval ty blbečky z jatek za brutální týrání zvířat. Protože si nedělám iluze ani o našich jatkách, tak prostě žádné hovězí, telecí, skopové, kozí, jehněčí prostě nekupuju.

   Smazat
  10. Představte si, jak velmi trpí kuřátka, kačenky, husičky ... ale to tofu se fakt nedá jíst! Tak co dělat?

   Smazat
 5. To jsme přeci chtěli, mít se jako na "západě" a když se tak máme, tak se nám to nelíbí. Kapitalista nevyrábí, aby se měl dobře zákazník, ale on. Proto jsme zrušili ČSN a jasné označení odkud co pochází.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho to taky vypadá. Dnes není problém koupit v Albertu v regále s masem "masovou směs". Na etiketě bylo psáno: OBSAH MASA 40%. Tak to je věc! Že na to komunisti nepřišli, když stanovovali normy pro výrobu potravin?

   Smazat
 6. Tak to by se za socializmu stát nemohlo. Stálo nám to zvonění klíči v roce 1989 za to že:
  - absolutně jsme zničili vlastní potravinářský průmysl. V současnosti dovážíme podřadné potravinové zboží ze Západu, které tam nikdo nekupuje.

  - Zničili jsme JZD a stali jsme se potravinově nesoběstačnou krajinou a kolonii Západu. O kvalitě zejména polských potravin svědčí i tento případ. V minulosti poláci používali k výrobě potravin místo potravinářské soli sůl technickou. Je známo, že naši bratři RUSOVÉ polské potravinářské výrobky už nekupují, protože dobře vědí jaké nevhodné látky pro lidský organismus obsahují. Díky sankcím, které na Rusko uvalila Evropská unie včetně České republiky si bratři rusové vybudovali vlastní ekologické zemědělství a nejsou na podřadných dovozových potravinách z Polska a celé Evropské unií závislí.
  Pokud chceme mít kvalitní zemědělské výrobky, musíme jít cestou našich ruských bratrů - to je obnovit kvalitní předlistopadové 1989 zemědělství a nekupovat potravinový sajrajt z Polska a celého Západu. Já osobně jezdím do Ruska na dovolenou hlavně proto, že si na tržišti kupují kvalitní potraviny a samozřejmě k tomu patří kvalitní mléko - ne takovou mléční vodu co si kupují v českých supermarketech. Bylo by dobré, aby čeští občané jezdili na dovolenou do země našich osvoboditelů - do Ruska, kde kromě návštěvy krásné přírody, památek a rozhovoru s perfektními lidmi mohou navštívit i tržiště (rusky RYNOK) a ochutnat tam kvalitní ruské potraviny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty polochcíplé krávy v polských jatkách zabíjeli ruští agenti tajné služby hned jak se vrátili z Britanie To jste chtěl říci ?Za všechno může Putin ,pane rusofobe

   Smazat
  2. 10:40 nepochopil předchozí text.

   Smazat
  3. Vzpomeňte si na plamenná slova Pepíčka Luxe:...

   " Proč vyrábět draho, když můžeme dovážet levně a kvalitně!"

   ...A tady je výsledek ... levně a
   kvalitně...:-))
   )

   Smazat
 7. Zbytečně mnoho povyku pro nic, v tomto případě. Podle dostupných informací a videí je zřejmé, že to byl t.zv. nucený výsek, který tu existoval i mnohem dříve, snad už za První republiky. Zvířata nebyla nijak nemocná, pouze z různých důvodů ochromená. Stačilo by tuto kateorii pouze nezrušit a žádný humbuk být nemusel. Tohle se totiž odehrává úplně všude, i tady v ČR a jiných zemích EU....Nejdůležitějším vzkazem je ale to, že maso nakoupené za "babku" se prodává jako "špičkové" a za špičkové ceny....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane "veterináři" .. Na jatkách byla u nás stálá veterinární kontrola - braly se namátkově vzorky; ale na nucený výsek byl veterinárně zkontrolován každý kus. To, co bylo vidět z Polska, hraničilo s kafilerií. Tehdy by z toho byla u nás před rokem 1989 krmení do ZOO, nebo masokostní moučka jako krmivo, nebo jako hnojivo na pole. Ne luxusní maso pro zámožné.

   Smazat
 8. bolo by dobré,aby na nás poliaci uvalili embargo , žiadne potraviny, a je to,

  OdpovědětSmazat
 9. Zase spousta komentářů od lidí,kteří "vědí".Tak pro osvětlení.Za bývalého režimu fungovala na jatkách zásada nucených porážek zvířat z důvodů nepřijmutí a nebo špatného příjmu očkovacích látek třeba u telat a jejich maso bylo označeno razítkem a bylo určeno pro zkrmování služebními psy ČsA a SNB.Maso zvířat nemocných bylo označeno ČERNÝM razítkem a zásadně určeno pro kafilerie.Maso zvířat po úrazech ale jinak zdravotně v pořádku bylo určeno pro prodejny nuceného výseku za snížené ceny.Bylo to jen z důvodu jiného termínu jinak plánované porážky.Tolik pro ujasnění.Všechny takovéto diskuze by se měly vést mezi účastníky,kteří znají a ne jen mezi těmi,kteří si myslí,že znají.Potom by se zde neobjevovaly rádoby příspěvky,nad kterými soudný člověk jen nechápavě kroutí hlavou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky ste stával v Holešovicých s kíblem na krif?
   Nucenej bejval v Štupartský, tam si chodily pro ty prasátka, kterejm zlomili nožičku a voni se proleželi.

   Smazat
 10. Polský venkov je známý tím, že ho objíždějí obchodníci skupující zdechlá zvířata. Psalo se o tom již před 10 nebo více lety.

  OdpovědětSmazat
 11. Prosím pěkně, nač si to tu vůbec stěžujeme? Uvědomujeme vůbec, že onu obludnou, jak je v článku uvedeno: "konzumní mašinérii, ekonomii a HDP v chodu", napomáháme udržovat i my, co chceme maso, jíme maso a nejsme s to se bez masa obejít? Kde je poptávka, bude i nabídka! Pokud se opravdu chceme vyhnout pojídání zdechlin, pak jsou tu jen dvě cesty:
  1. stát se vegetariány a nezatěžovat naše tělesné schránky oním hnusem.
  2. vyhledávat pouze nezávadné maso od místních drobnochovatelů, kde máme jistotu, že se zvířaty bylo alespoň slušně zacházeno, a kterým svědomí a čest zapovídá prodat lidem fujtajbl.

  Já jsem zvolil variantu č. 1, takže mám čisté svědomí, že nezatěžuji své tělo hnusem, a nemusím na nikoho ukazovat prstem, že on je vinen, když v tomto konkrétním případě má máslo na hlavě každý, kdo maso chce, kdo maso vyžaduje a kdo není ochoten podívat se pravdě do očí, jak je se zvířaty odporně ve velkochovech a na jatkách zacházeno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9. února 2019 11:59

   Nic proti Vaší volbě č.1 i má neteř se jí řídí i když pro mne kupodivu není štíhlá? Mám ještě jednoho známého, který dodržuje také č.1, ten je hubený, ale naráz ho opustili všechny zuby? A to přežvykoval, vše rostlinné a bylinkové, co sehnal nebo si na zahrádce vypěstoval SÁM.

   Jak jste na tom Vy hmotnost, zuby orientačně?

   HUAWEI®

   Smazat
  2. Varianta č. 1 je pro býložravce. Člověk je stvořen jako všežravec. Takže MASÍČKO červené, ptačí, hadí, rybí, korýši i měkkýši - mňam a K TOMU zeleninové a ovocné salátky, šťávičky, cerealie, pivo, víno, destiláty, bylinkové výluhy a zápary... MŇAM. JAK PLATILO VE STARÉ VÍDNI ZA CÍSAŘPÁNŮ: "polévka je grunt, maso je špunt".

   Smazat
  3. Anonymní9. února 2019 11:59
   Váš přístup je chvályhodný. Také omezuji přísun masa, sedláci ho měli jednou týdně. Ale to není řešení tohoto problému. Není špatná jenom kvalita masa, ale i ostatních druhů potravin. Jsou známé problémy kolem zeleniny, ale to je také s moukou a dalšími potravinami. Nehovoře o polotovarech.
   Problémem je špatná funkce státu. Ten musí ručit za kvalitu potravin pro nás, občany státu. Ale kontroly jsou spíše namátkové, než soustavné, zřejmě směšné sankce a samozřejmě jako všude, korupce.
   Další špatná funkce státu je v tom, že slouží liberalistickým praktikám, kdy se veškerý byznys dostává do rukou několika málo globálních aktérů, kteří pak, jak říká definice, jsou příliš velcí na to, aby byli sankcionováni, či zrušeni.
   Potraviny, které je možné u nás pěstovat, je třeba zde tedy pěstovat a zpracovávat. Stát by měl případně dotovat tu výrobu, nikoliv dotovat zemědělskou nevýrobu, nebo pěstování devastujících technických plodin, jak se děje dnes. Z technických plodin bych vzal na milost len a konopí.
   Ale máme nějaké neliberální politiky, kteří by zrealizovali takovouto politiku? Vím pouze o jednom. P.K.

   Smazat
  4. 11.59 PS: Chemizované a geneticky upravené rostlinné suroviny a plesnivinou napadené, či nahnilé a hnijící rostliny nejsou bezpečnější, než maso z kafilérie.

   Smazat
 12. Tak co občané druhé kategorie jak vám chutnají Polské odpadky ať žijí jejich dovozci třeba mu hodit hlas u voleb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak by chutnaly? Ne hůře, než masové konzervy od HAMÉ URČENÉ PRO NÁŠ TRH.

   Smazat
 13. „Novinářská pakáž a žumpa zase řádila!

  Neznámý (?)

  9. 2. 2019 Outsidermedia“.

  To není "neznámý" to je Radostova sarkastická stopa! Colombo.

  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Huhňavej, dej pokoj s těmi spiknutími. Radosta je čistý provokující vůl, ale Neznámý je dobrý černohumorista.

   Smazat
  2. Anonymní 9. února 2019 18:54

   Paukovej nekecaj, tak to si to dočtu až do konce. To by mohl být námět na knihu, mou prvotinu.

   HUAWEI®

   Ps. Už si se byl vyfotit v Mostě se Severkou?

   Smazat
 14. Ve sladké nevědomosti,
  prožíváme pomalý nástup ekonomické krize.
  Aby si náhodou skupina V4 nezačala navzájem pomáhat,
  je třeba tyto státy stáhnout sebou.
  Máme potraviny šizené samotným výrobcem pod taktovkou EU, tak drahé,že nejeden rodič nedokáže nasytit své děti.
  Jsme levným dodavatelem elektrické energie,
  ovšem málo kdo si může dovolit elektrikou topit.
  Máme dostatek plynu, jen si ho musíme draze platit.
  Většina těch co plynem topí, považuje za luxus dvacet stupňů v baráku.
  Takto by se našlo mnoho dalších příkladů.
  Jestli tohle není krize, tak potěš pánbůh.*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://youtu.be/ch0zgx-hrWk

   Smazat
  2. pro 13:02....a bude hůř.Přijde doba, kdy dnešní stav bude brán jako procházka růžovou zahradou a minulý režim jako zlatá léta naší republiky.

   Smazat
  3. ...nemám pocit procházky růžovým sadem,
   jsem bez rodiny a majetku,
   řeším co zítra přiložím do kamínek a převážně jim brambory.
   Zatím nespím venku...*

   Smazat
 15. Na jednu stranu to co udělal Szczepaniak je pěkný svinstvo. Na druhou stranu je to z jeho strany velká odvaha na toto svinstvo, které na jatkách provozovali. Z mého pohledu udělal správnou věc. Když kupujeme maso, tak chci kvalitní maso a ne maso ze zdechliny, nebo nemocné krávy. Bohužel není to první problém s polskými potravinami a nejen u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše informovanost je ze zdrojů propagandistů*

   Smazat
  2. Unknown9. února 2019 14:09
   Vaše propaganda je ze zdrojů manipulátorů. P.K.

   Smazat
  3. Neznám zdroj PK
   Držím se faktů*

   Smazat
  4. Unknown9. února 2019 15:04
   Ta fakta tam byla:
   „Bohužel není to první problém s polskými potravinami a nejen u nás.“
   Tato informace je všeobecně známá. Dokonce i v TV uváděná. Těch polských prohřešků proti kvalitě, nebo nezávadnosti byla celá řada, v řádu desítek. P.K.

   Smazat
  5. PK no také jsem kdysi věřil zaručeným zprávám v televizi.
   Dnes vím, že čt je zdrojem šíření propagandy, násilí a vulgarit*

   Smazat
  6. Unknown9. února 2019 20:25
   Díky za info, dám si na ně majzla. P.K.

   Smazat
  7. :))
   PK hezký den přeji*

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. za totače byli kravy v každe vesnici zato v kapitalissmu nam zustali je sami voli no a pražsky honoraci ktera ani nevi jak dobytek vypada natož čerstve hovězi to docela přeju chudak s poloprazdnou peněženkou si totiž nikdy nemuže dat deset deka praveho hověziho z argentiny snad leda ve špatnem snu třeba takovy hovězi řizek z pravě dovezeneho z jatek ale to už ani neni pravda a že jsme jich za totače zešrotovali i s gambačem neurekom a sadarmiko

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:23 nebojte, pražská honorace musí žrát otrávené a shnilé maso, protože jim ho prodávají s velkou přirážkou jako hovězí z Argentiny, Irska apod.

   Smazat
 17. Jako když hrách na stěnu hází!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Nevědomost hříchů nečiní! Jak krásně se žije člověku s mdlým rozumem! I proto tak pilně u nás devastujeme školství, neb uvědomělý člověk, toť zkáza pro kapitalismus! Když naučíte děti, aby žily v pravdě, aby se naučily poznávat co je správné a co špatné, co je lidské a co nelidské, podryváte diktaturu kapitálu. Ne, my kteří jsme si nechali nadiktovat či snad i najmenovat své politiky v zájmu diktatury kapitálu, především toho západního, my nemůže bachaře našich myslí zklamat. Musíme šrotit hubu v rytmu výše korupného a pět ódy na vlastní vrahy. Kapitál skoupil stát za pět prstvů, skoupil národ za dalších pět prstů, vyrovnal čety svých politikých šafářů i bachařů, skoupil sloupy republiky, žoldnéře i Bretschneidry, zkorumpoval byrokraty a zotročil národ, který má za méně než své mezky. A hlavně: kapitál pěstuje rasismus, nenávist k odlišným, majícím jiné bohy než ty žoky peněz!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě máte velké psychické problémy. Opravdu, vyhledejte odbornou pomoc. Pokud ne, tak se jděte raději rovnou oběsit. Bude to daleko lepší než se dál tak trápit ve vašem smyšleném, virtuální světě, který jste si ve vaší hlavě zkonstruoval.

   Smazat
  2. 19:58..pokud to vidíte jinak jak 17:24,zkuste to popsat bez napadání autora.Asi jste spokojený se všeobecnou devastací .

   Smazat
 19. Zajištění kvalitních, alespoň základních potravin je povinností státu, jehož administrativy si hradíme. potraviny jsou pouze jedním z mnoha oborů s problémy, které se pouze těžko budou řešit beze změny filozofie.
  To změnou je postupná obnova vlastní, kontrolované produkce potravin, které jsou strategickou surovinou.
  Zemědělství je základem zdravého státu, neřeší pouze správu a údržbu krajiny, ale i zabezpečení potravin pro občany. Problém v Polsku může být zítra i jinde, a naši odpovědní a "neúplatní" by si měli včas uvědomit, že co řídím, mohu ovlivňovat. Vzdám-li se řízení, mohu pouze kontrolovat a hudrovat v míře moci mě povolené okolnostmi a mými nadřízenými.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 20. Za všechno může Putin! Kdyby nezavedl protisankce jako odpověď na sankce ze strany EU (ke kterým se s obrovskou radostí připojili standardní polští rusofobové), tak mohli polští soudruzi všechny svoje kvalitní potraviny fedrovat na východ. Takto, díky Putinovi, zamořují západ. Ano, může za to Putin!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před lety jsem navštívil Chudobu (= Kudowa Zdroj) a u stánku na kraji lázeňského parku jsem si koupil hamburger. Jednou jsem si kousnul a musel jsem ten humus vyplivnout a vyhodit do koše vedle stánku. Těch vyhozených hambáčů tam už několik bylo. Při žádné další cestě do Polska jsem si tam už nikdy nic k jídlu nekoupil :-)

   Smazat
  2. Vzhledem k ceně hovězího si myslím, že se to dá chápat jako třidní boj proti elitám .
   Jen tak dál , brazilské Beef do pěti hvězdiček, ať žije globalizace.

   Smazat
 21. Vážení,zajeďte si do Polska, ale trochu dál, než jen za hranice. Uvidíte, že jejich potraviny jsou čerstvé a hlavně v obchodech převažují nad dovozem z EU.Polští zemědělci totiž nečekají na dotace, jako většina našich soukromých zemědělců, věnujících se všem možným činnostem, jen ne práci v zemědělství,ale makají.Proto ta česká hysterie směrem k Polsku, opakující se pravidelně tehdy, když jde o další zdražení /vejce, máslo, smetana ap./. Je to stejné, jako když nám novináři tvrdí, že za všechno může ten zlý Putin. Oblbování veřejnosti pod vedením ministerstva zemědělství. V tom jsme fakt dobří.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.