Reklama

úterý 12. února 2019

O čom je návšteva amerického ministra

12. 2. 2019     hlavnespravy

10 komentářů :

 1. Naprosto nesouhlasím z žádnými vojsky usa v ČR ani s jejich válečným šrotem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to můžeme poděkovat vencovi,který prohlašoval,že už nikdy do žádného paktu nepůjdem.

   Smazat
 2. o kto sa nás bude pýtať, sme v NATO - zakvákajú pekné bonmoty a bude ...

  OdpovědětSmazat
 3. Žádné základky!REFERENDUM,pokud se naši prestituti a podpindosníci poserou blahem a za pár stříbrných nás budou chtít zaprodat!

  OdpovědětSmazat
 4. Jsem pro neutralitu naší země po vzoru Finska, Švédska, Rakouska, Švýcarska, Irska.... Nic těm zemím nechybí, nebudou mít černou skvrnu ve svých vlastních dějinách, že byli podílníky na vražedných válkách, na expanzi imperialismu, na štvanicích proti jiným národům na rasismu a nacismu... Proč zrovna my jsme byli zavlečení do té nejčernější žumpy světové historie? Žádejme referendum o vystoupení z NATO!

  OdpovědětSmazat
 5. Kde vstoupi americky vojak, tam se stat rozpada!!!....to jsou fakta!!! Kdo je pripraveny zamezit cizim vojskum se u nas presunovat ?? No kdo ???
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 6. Referendum bude maximálně o placení obědů ve školních jídelnách. Toť hlavní problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono jde spíš o to, že je tu špatná zkušenost s referendy obecně. Lid vo to moc nejevěj zájem (halt nejsme zodpovědní Švýcaři) a jak by se toho chytla ňáká parta hic typu Konvičky s Okamůrou, tak by to mohlo nabrat tragický konce jako v Británii! Lepší je to formou řádných voleb, však si ti stoupenci Putlera můžou navolit parlik plnej těch co je tak moc trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou sortu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 7. Tam, kde Amerika pomáhá
  tam se jen svrab rozmáhá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale postihuje výhradně pouze rudochy, takže je to O.K.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.