Reklama

úterý 26. února 2019

Panelová diskuze NR - březen 2019

26. 2. 2019

9 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. Rád bych, 16:54 s vámi porovnal svoje sociální postavení i majetkovou situaci a hmotné možnosti, popř. i vzdělání nebo si dal i vědomostní soutěž. Uzavřel bych nemalou sázku, že vyhraju. K prvnímu i druhému parametru. Máte nápad jak věc seriózně realizovat? Pokud jde o ty "králikárny, jsou dnes většině mladých nedostupné ani za cenu zadlužení na desítky let. Jo, zapomněl jste vedle čecháčků uvést i čechomužiky. Šetřte se, aby vám ta zahořklost neublížila. Mějte se.

  OdpovědětVymazat
 3. 16.54 bych rozhodne nechtela potkat v lukách.Ani nikde jinde.Jeho zaprdenost je grandiozni.Asi tak.

  OdpovědětVymazat
 4. Ten chudák v 16:54 byx se měl léčit. Jinak je jen k politování.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. 8:53 je zjevně nemocný člověk, neschopný sebezhodnocení ani inovace osobního projevu. Jinak se realizovat nemůže, protože i z hospody by ho vyhodili.

  OdpovědětVymazat
 7. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Je to pravda, nevím o co šlo. Prosím,je-li záznam z panelové diskuze, napište kde.

  OdpovědětVymazat
 8. 19:13 snad to chápu dobře, když rozumím, že akce má být uskutečněna 13.03.2019 ..., takže jste nejspíš zmeškal příležitost přečíst si to, k čemu se tak nějak vyjadřujete.

  OdpovědětVymazat
 9. O čem chtěj tyhle odulci*) "diskutovat"?! Pilní a zapšklí, na sockovských dávkách závislí a neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

  *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.