Reklama

pátek 8. února 2019

Páteční glosa 8. 2. 2019: Že by boj proti nenávistným výrokům nefungoval?

Miroslav Macek
8. 2. 2019 

Tuto glosu jsem napsal před zhruba 60 hodinami: "Většina nenávistných komentářů prý zmizí ze sociálních sítí během 24 hodin, jak ukázala prověrka EU, neboť vše kontrolují tisíce lidí. Tak to vyzkouším a dám vědět!"
Vyzkoušel jsem a dávám vědět: Před 72 hodinami jsem na facebook napsal, že Putin je lump a patří na šibenici. Můj nenávistný komentář stále nikdo nesmazal…


91 komentářů :

 1. Napsat to o ČT , nebo o TOPzločincích , tak to smažou do minuty !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to zkusíme. Kalousek je lump a patří na šibenici.

   Smazat
  2. Uběhla čtvrthodina a nic. V tomto případě protistrana použila jiný fígl. Neustálou nabídku nových obrázků před odesláním příspěvku. Bylo jich cca třicet … Byl to test a tak prosím pana Davida o smazání předchozího příspěvku. Nejsem příznivcem šibenic. Děkuji.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen více Putinů.Nebýt jeho,už tu nejsme, teď máme šanci o chvilku delší a jestli se nezmění vnímání lidí, je to poslední chvíle.Nebude zvrácených blbů jako 22.02.Už nebude nikdo psát blbosti na netu, ten nebude, nebude nic, ani vítěze, ani poraženého.Nikdo si nedokáže představit, co může následovat. I ti, kteří šíří nenávist dopadnou stejně jako lidé opačného názoru.Nepůjde nic, nebude nic.Vžijte se do toho, že vám nepůjde elektrika a voda.A to je to nejmenší.

   Smazat
  2. Nepleť si V.V. Putina se svým fotrem, debile !

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. A pak jsi se probudil s rukou v nocniku a z vlhkeho snu nebylo nic :)

   Smazat
  5. Get over that . Takovyhle experimenty jsou zbytecny.
   Ale muzete dostat slusne placene misto v Mediich a v televizi ceske a nebo v jinych dulezitych ustavech /ten psych. pozdeji/, medajle se pohrnaou i slava.
   Muzou to byt zajezdy nejlepe do USA /taky neni k zahozeni/, s placenym pobytem atd...
   V televizi vubec nez zacnete ,dostavate nejmin milion za odmenu...Nenavist je vynosna po vsech strankach a ohromne srocuje do hlucnych stad..

   Smazat
  6. Dnes je pomerne hodne vysokych funkci vyprazdneno , ale obavam se ze jako muz se nekvalifikujete..Vyhazujou to od reditelu niz. Protoze musi jsou, homophobove, sociophobove,feminophobove,mysoginists, stadophobove, zadnich casti tela phobove, transphobove a je hrozne moc pricin proc musi byt odstraneni a eliminovani.
   Ti nahore ale dostanou neco milionu.
   Mlada divka se nahle zhrouti v krecich nevyslovneho utrpeni , omdliva hruzou hned vedle dveri reditele a staci jen ukazat na dvere..Vse je jasne. Co ma rikat u soudu ji poradi zkuseni advokati. Netreba premyslet. Bez usvedceni je nebezpecny zenam reditel vyhozen, i kdyz se cely zivot vyhybal zenam, ale i v pripade kdy je zenat, ml;ati svoji zenu kazdej den a je zase z toho usvedcen, manzelka zdedi vilu a majetek samozrejme... Ani si nesmi vzit svoje veci, postrkovan security..Atd. Na jeho misto pak se dostane feministka /v zadnym pripade nebyl reditel vyhozen kvuli tomu/,a podnik zacne zkveta. jeste vice zkveta , kdyz propmptne vyhodi vsechny muze..Ne vsechny , nebot nekteri z nich a to je od nich podle, jsou zkuseni a bez nich podnik se nemuze obejit. Dostanou mladickou expertku na zauceni a podnikem se ozyva chcichotani , protoze je chlipnik obtezuje za rohem. Pak jest vyhozen a mlada expertka se ujme jeho prace. Podnik dale strasne zkveta a dostava zakazky a kontrakty v miliardach a hodne. protoze zena je v cele !! Ne vsechny ty zakazky a kontrakty se zdari, ale kritikove musi mlcet nebot reditelovat je vec velmi obtizna..Nikdo ze zakazniku ovsem nechce penize zpet. A byt take vykopnut za persekuci zen ...
   Reditelka je nehorazne tak nejen uspesna, briliatni, vysoce inteligentnti, atd.. ale i uz slavna , smaozrejme /diky mediim a TV, kde je jako doma samozrejme/...A tak vlade nezbyva aby ji , co nejdrive postavili do cela vlady. Cim drive tim lepe pro reditelku a samozrejme pro narod. Na rozloucenou dostane desitky milionu atd..
   Vyhodi potom hodne muzu z vlady....

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Pro 00:03 Asi jsi prochlastal celou noc. Soudě podle tohoto výlevu. Ožralý Jelcin kryl bandu Chodorkovských, kteří už začali realizovat ten tebou nastíněný plán. Už to bylo na spadnutí. Válka v Čečensku, rozkrádání všeho bohatství Ruska, všude američtí poradci... A najednou přišel Putin a všechno je jinak. To nase.e. Chápu. Ale s tím se budeš muset smířit holoubku. A taky třeba s tím, že jen Ukrajinců je v cizině 7 miliónů a další utíkají. Mimo jiné do Ruska (4 milióny), z Pobaltí odešla 1/3 obyvatel, převážně mladých. Kapitál odtamtud neodešel, protože žádný neměli a nemají. Rusko má minimální státní dluh zato ale 6.nejvyšší zlaté rezervy. Jeho hospodářství roste pomalu, ale stabilně okolo 2%. S Rusy jsem v kontaktu vcelku pravidelně a o žádném zoufalství nic nevědí. Tedy ne že by nebyli na řadu věcí a řadu lidí naštvaní. Ale že by kvůli tomu chtěli likvidovat Rusko, to ani náhodou. Jen tak mimochodem: asi před pěti lety udělali anketu, ve které se ptali, kdo je ochoten jít za Rusko bojovat v případě jeho napadení. Výsledek byl 86%. Česká televize udělala ten samý průzkum u nás. Kdo by šel hájit Českou republiku. Výsledek byl 12%. Ostatně podobný průzkum proběhl včera. I zde je výsledek tristní. Rusko má celou Mendělejevovu tabulku prvků, má lidi, půdu, vodu. To láká. Ale Rusové jsou odhodlaní svoji vlast bránit. Za jakoukoliv cenu. Jeho napadení se rovná sebevraždě. To ví i Trump a podle toho se i chová. Vždyť mu ukázal fakáč i Kim z neskonale chudší Severní Korey. A Čína dala jasně najevo, že Rusku pomůže a Ameriku i s jejími hrozbami má u zádele. Takže klídek.

   Smazat
  9. Prosím admina, aby smazal imbecila z 0:03

   Smazat
  10. 10:02 všeho do času blbečku. Počkej do jara začne se rozebírat soukolí dějin, které změní planetu jednou provždy.

   Smazat
  11. 11:44 Ale kolo dějin se už točí (točí se totiž neustále). Trump se stahuje z Afghánistánu, ze Sýrie, jedná s Kimem, dohodl se s Čínou, poslal k čertu EU i Merkelovou a jejím poskokem Macronem...A s Putinem se setkává, i když to mainstream tají. Jednání probíhají na úrovni ministrů zahraničí i obrany a jistě spolu komunikují i vojáci. A že by Trump měl nějakou péči o smradlavý ukrajinská nácky jsem taky nezaznamenal. Naopak. Porošenka jasně a zřetelně ignoroval i s jeho nataženou rukou. A na fotografiích stojí vždy jinde a ne vedle něj. Navíc zakázal ukrošům cokoliv darovat. Vše si nácíčkové musí zaplatit. I to je totiž vzkaz Rusku. Tak se kochej a těš se na jaro, vymaštěnče.

   Smazat
  12. No,pro blba z 00:03h, který své hloupé a nenávistné vyblitky vyblil zde těsně po půlnoci, kdy se, pln hnědého měkkého nákladu ve svých gatích, polekal půlnoční Bílé paní, ze které mu začalo strašit nejen ve věži, ale i v makovici, má každý normálně uvažující člověk jenom a výhradně opovržení!Nicméně, jako zaprodanec lživé proamerické havlogalérky a zrádce skutečné reálné pravdy i národa, ze kterého pochází, si zaslouží separaci na smradlavé smetiště, a hluboko zahrabat, aby dál neznečišťoval okolí i ovzduší, protože mezi lidi vůbec nepatří!Blbečku, pochopils, že nejsi nic jiného, než smradlavý bezmozkový odpad?? * A Macek? Ten kariérista a zlatokop z ÓdéEs, by taky už ani neměl vystrkovat svoji mumifikovanou hlavu politické mrtvoly z let devadesátých. Tak by mě jen zajímalo, kolik takových vygumovaných magorů, jako ten z 00:03 vůbec má naše republika, když na slabý intelekt takových hlupáků je silně působený masívní atak lží,polopravd a demagogie ze současných zglajšajtovaných médií,ze školních osnov,a oni to nezvládají chápat?? A také patolízalské chování české politické žumpy vůči Bruselu,Berlínu i Fašingtónu, jež je tvořená pochybným establishmentem z řad ČSSD, TOP 09,STAN,KDU-ČSL, Pirátů, ale i z řad ANO, když jejich zástupci ani neví, komu lézt do análu dříve, působí dost neblaze. Quo Vadis nejen ČR, ale i šílená EU a USSA ?? Budoucnost je nám předurčena dozajista poněkud nejistá... R.T.

   Smazat
  13. 22:02 já to nevím a chybí mi k tomu relevantní argumenty. Ty ani vy, ke svému tvrzení neposkytujete. Takže jste obyčejný kecal.

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. Pro 20:06 Byl jsi v poslední době v Tatarstánu? Je to momentálně nejrychleji se rozvíjející oblast Ruska. Moderní města, infrastruktura, dopravvní síť, služby... Evropská města se mohou jít schovat, o takovém Španělsku nebo Prtugalsku ani nemluvě. Kéž by se tak jako Ufa rozvíjela Praha. Tak si to najdi na mapě, troubo. Co se příslovečných hodinek týče, tak ty patří mezi vojenský materiál. Nevím jak dneska, ale když jsem byl na vojně tak je měla ve stavu výzbrojní služba. Tedy pokud je válka a ty máš tu možnost, můžeš je nepříteli odebrat podobně jako zbraň nebo jinou vojenskou věc. Ale jen ty osobní. Pokud mu sebereš sloupkové nebo stojanové, tak to už je rabování. To jen pro upřesnění. V Tatarstánu převládá islám a ne pravoslaví. Širokorozchodnou železnici zavedli carové opravdu proto, aby ztížili možnosti invazních armád a jak je vidět, fungovalo to. Co se žrádla týče, tak Rusko je po gorbačovově "perestrojce" a jelcinově rabování opět zcela soběstačné a stalo se vývozcem potravin, v pšenici dokonce největším. Ve vývozu sóji vytlačilo z čínského trhu američany. Zemědělství, díky sankcím a protisankcím roste tempem 12% ročně. Co se veteránů týče, tak jejich stavy nemusí nikdo snožovat. Válka skončila před 74 lety blbečku, takže tehdejším osmnáctiletým je přes devadesát let. Co se dluhů týče, tak Rusko má jeden z nejnižších na světě, ale zato 6. nejvyšší zásoby zlata na světě. A Ruské hospodářství neustále roste. Pomalu, ale pořád - 2% ročně. Rusko létá do kosmu, Američani také, ale na ruských motorech, Rusko vyrábí moderní zbraně. A kdo umí vyrobit raketu nebo stíhačku, tak lze předpokládat, že zvládne i ledničku nebo pračku. Zato skanzenem se stáváme my. Takže tvoje plány jsou vidinami, které dostáváš při čuchání toluénu. Primitive.

   Smazat
  16. 9:20 Takovouhle verbež dneska možná pěstují na Karlovce.

   Smazat
  17. 11:40 Kecy! A realita - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
  18. 11:52 Nevím nic o Karlovce, ale znám tvé soukmenovce, ty vječně vožralé a odulé "bílé negry" co se nemaje klimatizaci musí v létě chladit válením v prochcaných gatích s garmoškou na břiše - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a který bude nutno tak či onak zlikvidovat v zájmu civilizace! Můžete se k nim, čechomužyci z 11:40 a 11:52, kdykoliv připojit:-)))

   Smazat
  19. 22:40 Tak pořád lepší než tvůj fotr! Dobře si ho pamatuju, toho udavače v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! Vzpomínáš?:)))

   Smazat
 3. Pane doktore, zkuste napsat to samé, ale s Frau Merkel nebo tovariščem Porošenkem, A uvidíte ten fofr!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MUDr. Macek napsal jen pravdu, proto je respektován. Pokud by napsal vámi navrhovanou sprostou lež, potom ano, byl by postižen.

   Smazat
 4. MACEK NEDĚLEJTE ZE SEBE BLBCE NA STREJDU PUTINA SE DOVOLUJE

  prskat a nadávat.Napište,že se přidávate k boji za odstaněni kapitalismu bez přivlastků přivlečeným na hřbetě presidentem ODS což je obsahem hnes prvniho článku Národniho programu nepolitické Společnosti voličů OSV,kde jste i vy členem a jestli to vydrži NEZCENZUROVANÉ můžete to tady probrat zda třepeme společně hruškou nebo ne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Macku, Micina prosí o pár set knížek, co vám zbyly z velkoobchodu. Knihy má ráda, jako vy... dokonce raději, než kočkolit...

   Smazat
 5. 22:05
  pan Macek ze sebe nemusí dělat blce. On sice má možná IQ180, ale blbec je i s IQ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí napsat a bude to fuč: „Podvod po česku: Knižní velkoobchod Miroslava Macka - Měšec.cz
   https://www.mesec.cz › Půjčky
   13. 5. 2011 · Miroslav Macek se sám vyznal z celoživotní lásky ke knihám. Jeho privatizace Knižního velkoobchodu ...“???

   Macku objasněte? A k tomu, ty vaše pokřivené zuby, stejně jako má Šmucler, zejména! Vystudoval-li jste stomatologii na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci?

   Obvzláště nutíte-li druhým předražená zubní dětská rovnátka, neděláte čest vaší "profesi" knihoMOLE ...


   HUAWEI®

   Smazat
  2. Dneska jsem se nasmál, když ve veřejnoprávní sorošovizi jeden homosexuál kritizoval vládu, že nedělá reformy, ale když šlo o zvýšení platu posrancům, tak nezaváhal:))), tady je sranda.

   Smazat
  3. Není pochyb, že pan Macek je vtipný a pohotový. Rád jeho glosy čtu, i když jeho pravičáctví nevyznávám. Nechápu, proč tady někteří napadáte autora, když to co udělal a napsal je výstižné a k věci. Pokud takhle reagujete, jste omezenci, hlupáci. Lituji.

   Smazat
  4. 8:10- i já se přidávám, Macek v politice podělal, co se dalo ale to hodně politiků s vysokým IQ. Hodně se jich to snaží napravit. Nezdá se mnohým z nás, "cinkáčů", že my také?

   Smazat
 6. Když posranec Feri řekne, že má radši islamisty, než voliče Miloše Zemana, nejedná se o rasistický a nedemokradický projev, který by měl být žalovatelný?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám také raději muslimy. Mám je rozhodně raději než českou pakáž. A udělám vše pro to, aby se zde cítili komfortně. Žádný rasista nám nebude diktovat! Jestli se to to ty smrade líná nelíbí, táhni do Ruska. Už brzo je zasypeme novou, speciálně vyvinutou slezinnou snětí. Stejně tak se infikovaly všechny krevní preparáty HIV, protože ti primitivové si to nejsou schopni vyrobit sami. Teď tam je 57 milionů infikovaných a již s rozvinutým AIDS.

   Smazat
  2. Nevnucuj se takovým kafirům jako jsi ty 0.10 uřezáváváme hlavu přednostně,kdo zradi své soukmenovce neni pro nás potřebný ,ten zaslouži jen Alláhovu pomstu a tvoji segru znásilnime stylem gang bang!

   Smazat
  3. 00:10 předpokládám, že máš na hlavě kondom, už jenom abys něco nechyt

   Smazat
  4. To je fakt pane3:40. V Rusku si s nima udělali ve federatívním státu Čečensko, Dagestán a Krym pořádek. Když nebude jiné východisko taky nám nezbude nic, jen se tam před migrantama vystěhovat. Takovejch jak anonym0:10 rádi předhodíme bradatým strejdům s kalašnikama, aby si s nima chvíli pohráli.

   Smazat
  5. Feri je holt realista. Voliči presidenta Zemana k němu do sněmovny a do senátu přivolili (nechtěně) nejspíš i hezkých pár koní a volů, ale žádnou opici... Stačí jim ty Kalouskovy...

   Smazat
 7. Tady je kritiků pana Macka, ale když ČSSD nadělila soudruhu Bakalovi OKD, tak bylo ticho. Chazaři, jste k smíchu!

  OdpovědětSmazat
 8. No jo tohle se schvaluje je to pakáž fašistická.

  OdpovědětSmazat
 9. Churchill hned po skončení II. svetovej vojny povedal "bojim sa že o par rokov nastane doba ked fašisti a nacisti budu seba vyhlasovať za demokratov a demokratov budu označovať za fašistov a nacistov" Myslím že prave táto doba páve nastala ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak toho Ch meli ihned povesit po valce jakozto skodnou jez zapricinila valku .Nemci (pro ty co malo vedi) nemci postavili" siegfried" linii behem 2 let 38-40 proti napadeni z Francie . Po odhaleni ze Stalin jen ceka na zahajeni napadeni Nemecka ,prepadli ,Rusko v Preemptive utoku ho prepadli Rusko prvni .Proc nezverejnili anglicani dokumenty o kralovske rodine? Protoze v podstate spolupracovali s Adolfem a proto Hess letel s pozehnanim Fuhrera do Anglie . A toho je tolik ze psat to sem je stejne ztrata casu.
   PS ??Windsor - je vymyslene slovo po 1 svetove neb hrozilo ze lid je svrhne z trunu alebrz to je originalne nemecky rod a hrozilo to 2 Bastilou

   Smazat
  2. Sir Winston Churchill je největší Angličan všech dob a největší Evropan 20.století.

   Smazat
  3. Vždyť proto to tak aj v Anglicku a v Europě vypadá, pane7:32. Pokud myslíte slovíčkem "největší", to nejlepší pro sebe, svou vlast, Anglicko a Europu:-). Přesně jak píše pan5.59, toho zmrda Ch. jste měli pověsit a ne nechat páchat zločiny. Vyměnit Hitlera za Churchila a další škodnou z Ameriky, Francie a Sovětského svazu, jste jenom v Česku a v Europě vůbec, vytlokali klín klínem.

   Smazat
  4. 7:32
   Tento největší Evropan 20. století plánoval a prosazoval útok proti tehdejšímu SSSR ihned po skončení 2 .sv . války . O tom nevíš nic ?

   Smazat
  5. 7:32
   ale viem o tom, rusko nenavidel už len preto že vobec existuje ale to na druhej strane nevylučuje že ten jeho vyrok je v sučastnosti vysoko aktulany...

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. Pane Doktore Davide, není příspěvek 9.04 na trestní oznámení.

   Smazat
  8. 09:04 no, hlavně, aby ti fungovaly končetiny, když ten mozek máš k ničemu. Jo a taky doufám, že nejsi schopen reprodukce, dva podobné exempláře v jednom městě, to by mohl být pro normální lidi docela záhul.

   Smazat
  9. 09:45 není, pachatel musí být schopen chápat smysl trestního řízení

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 11:32 hm... tak proti tomuhle neočkujou

   Smazat
  12. Omlouvám se, žiji pořád z toho co jsem se o historii naučil ve škole, ale to je, jak zjistila jedna z našich bezpečnostních služeb, špatně. Máte patrně informace o nejnovější verzi výkladu našich moderních dějin v souladu s nejnovějšími poznatky této bezpečnostní služby.Proto se moc omlouvám za moje zpozdilé názory a uznávám moji pomýlenost.Proto musím počkat až bude tato verze dostupná i nám, běžným bídným smrtelníkům. Pak ji nastuduji a poopravím svoje názory abych mohl i nadále šťastně žít s heslem na rtech " s SSA (Spojené Státy Americké) na věčné časy a nikdy jinak.

   Smazat
  13. Chválím 12:25 - výborná čeština a výborný obsah.Jinak 9:04 je důkazem toho, že člověk nikdy nemá být hrdý přiliš na sebe a vlastní národ. Zde to platí především o tom druhém. Když český národ nosí takové vyvrhele, psychické devianty, případy pro pana doktora Davida...
   A být hrdý na sebe to je totéž. Každý z nás, myslím si, nosí nějaký škraloup. Pokud si ho není vědom, tak je hlupák. Mimochodem pan magister Dvořák zaspal. Přece ten příspěvek od 9:O4 a jeho příspěvky další zde nepatří. Ony tak patří nejspíše do nějakého neonacistického plátku, jak byl ten svého času zblblým Němcem čtený Volkischer Beobachter - ten byl ale za toho ryziho nacismu v říši muže s knírkem, v němž se vzhlíží vlastník špatně fungujícího mozku - 9:04. Reagovat na tvé výplody tak jak to bohužel dělá i moudrý komentátor - 12:25 - je ztráta času. Doporučuji vyhledat doktora Davida, snad se dá něco dělat.

   Smazat
  14. 9:42 Spíš na svěrací kazajku, a to jsem to nepřečetla celý.

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. 9:24: opět ten notorický blb, který pěje opakovaně o Pattonovi. Již první věta je mimo realitu. Navštiv doktora Davida.

   Smazat
  17. Známý ruský pravoslavný historik a publicista Prof. Vadimír Machnač napsal, že režim v stalinském SSSR byl mnohem horší než ten Hitlerův v Německu, tedy že ruský voják pomohl ve WWII. zvítězit většímu zlu. "Proč?" - ptá se profesor a současně odpovídá: "Rusko by prohrálo válku s libovolným Německem: monarchistickým, demokratickým či fašistickým. Nicméně ani jedno z toho Německo nebylo. Ono bylo nacistické a prohrát s ním si Rusko dovolit nemohlo, protože by přestalo existovat jako národ. Proto zvítězilo. A nezvítězili v ní mladí komunisté, Stalinovy děti, ale staří vojáci vychovaní ještě v tradičním duchu pravoslaví či islámu!" Tedy de facto bývalí vojáci z WWI. a jim patří všechen vděk! Za druhé vlastenecké války (1914-17) ruská armáda držela ohromnou frontu po dobu několika let! Čelila stovkám německých a rakousko-uherských divizí, přitom měla ještě otevřenou kavkazskou frontu, kde dávala záhul Turkům! Ruská armáda by nikdy nepustila nepřítele ani do Rigy či Oděsy, natož pak do Kijeva, k Volze a na Kavkaz! Za 3,5 roku války ztratila navzdory počátečnímu nedostatku výzbroje 1,7 milionu padlých! Bolševik ztratil za 4,5 roku války 9 milionů padlých! Tentýž bolševik, který v roce 1918 u stolu v Brestu-Litevském "prohrál" Rusku bez boje všecky území od Baltu až k Donu, z nichž se mu některé už nikdy nevrátily, jako Finsko a Polsko! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  18. 8:01 To by byl ten nejrozummnější počin vůbec! Náš skutečný osvoboditel Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli jedinými vítězi WWII. si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy.

   Smazat
  19. 8:40 ruský pravoslavný historik a publicista prof. Vadimír Machnač tak nějak přehlédl, jaké zbraně a s jak ničivými účinky byly užity v první a jaké ve druhé světové válce. Pan profesor tvrdí cosi o úloze starých vojáků vychovaných ještě v tradičním duchu pravoslaví či islámu, což lze doložit leda vírou pana profesora. Jinak je to, logicky vzato, nesmysl. Rozhodli by totiž čtyřicátníci a starší bez ohledu na moderní zbraně, tanky, raketomety, letadla, na vzdálenosti, zdroje surovin, průmyslovou produkci a lidské zdroje. A právě to je to v čem a čím především neobstálo jak Německo tak Japonsko.

   Smazat
  20. 20:51 Staří zkušení vojáci ovládali tu techniku rozhodně lépe než masy nadšených komsomolců, páč ti si v Osoaviachimu převážně tahali trika před komsomolkama, ale ti vojáci z WWI., ti tam dělali instruktory! A tak to pak i dopadlo na frontě. Mladí skončili jako padlí, ranění či zajatí - https://www.fronta.cz/dotaz/pocet-mobilizovanych-v-sssr-a-nemecku

   už v prvním roce války! Nebýt oněch starých vojáků vychovaných v duchu předrevolučního vlastenectví, osud toho tzv. SSSR byl by již tehdy zpečetěn!

   Smazat
 10. Chudáci ti, kteří se zabývají osobou Macka.
  Ti dodnes nepochopili, že důležité na sdělení je CO se říká a ne KDO to říká.

  Blahoslaveni budiž chudi duchem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně je důležité vědět CO KDO říká, KDY a PROČ to říká. Cui bono, cui prodest!

   Smazat
 11. Vladimír Putin je politik velkého formátu.Vy s tím parukáčem a pražskou kavárnou běžte do kopru.
  Спасибо деду за победу!
  Марцел

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 07:29 nemusíš opakovat všechno co ti kdo, kde řekne, některé věci je lepší si nechat pro sebe

   Smazat
  2. Možná budete mit pravdu pane 7:39. Pan Марцел to zřejmě myslel jak ironii a pan 7:29 mu nato skočil. Když tohle nerozozná, asi mu to říkaj ostatní oprávněně.

   Smazat
  3. Ti by mě zajímalo, kdo ještě může fandit Rusákům. Nebo věřit v tzv. osvobození.

   Smazat
  4. Osvobození naší vlasti sovětsku armádou společně s čs. jednotkou vedenou Ludvíkem Svobodou je notoricky známý fakt. Na tom žádný prolhaný šmejd nic nezmění.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 10:51 To jen potvrzuje to, co řekl 17. května 1945 ten "nadšený divák" k přehlídce na Staroměstském náměstí! - http://blog.aktualne.cz/blogy/milan-stech.php?itemid=22127

   Smazat
  7. 10:51 Naší arijské teda rozhodně ne, pouze té jejich! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Což je krásně ilustrováno i následující příhodou, popsanou v tom odkaze 9:32 a kterou svého času vyprávěl v Izraeli Erichu Kulkovi někdejší příslušník 1.československé tankové brigády Gustav Meier.

   Vzpomínal na to, jak se společně s dalšími Svobodovci zúčastnil 17. května 1945 slavnostní přehlídky na Staroměstském náměstí. Davy jásaly a provolávaly slávu. Jeden z nadšených diváků se obrátil k Meierovi a vzápětí, aniž by tušil jeho původ, mu vesele řekl:

   “Podívejte se, pane štábní kapitáne, podívejte se, kdo se nám to vrací! Samej židák se nám vrátil, pane štábní…“

   Smazat
 12. Některé výroky nejsou nenávistné, jsou bojem za demokracii a autoři je pronáší s nejvyšším sebezapřením. Každopádně je zřejmé, že někdo maže a kromě toho někdo opisuje texty dodané vnitrem nebo neziskovkama. Některé příspěvky jsou jak z nějakého katalogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 09:13 takhle se zřejmě zeptali tvýho fotra, když tě vytáhli tvý mámě z rozkroku

   Smazat
  3. 9:27 To ty máš složitější příběh vzniku! Tvým fotrem se totiž stal sám Havel! Jsi vnukem zkurvenejch komoušskejch xindlů z Volyně, který jednou za války navštívili ukrajinští vlastenci! Tvý komoušský bábě uřezali kozy, dědkovi hnáty a pracky a ještě živý je hodili do škarpy kam chodila celá vesnice srát a tvýho nezletilýho strejce pak obalili slámou, zapálili ho a zahráli si s ním pak kopanou!!! Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel ve slabý chvilce vošukat a vylíhl si se z toho ty, ruudoprde ... :-))))

   Smazat
 13. Pán Macek mé IQ180? Nakonec jako každý zloděj z ODS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. IQ se, IQ tam ... že v tom podnikání bylo Mackovi IQ tak na dvě věci... Macek má IQ, Trump má miliardy a je presidentem USA...

   Smazat
 14. Macek se snaží zviditelnit o nic jiného mu nejde a zkouší zda by nebylo v dohledu nějaké koryto.Dle mého názoru na tyto hajzle většina lidí sere.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak se slouhovství usa vyplatí a platit to budeme všichni:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pripravme-si-penezenky-Cinske-firmy-mohou-pozadovat-za-poskozeni-jmena-po-CR-ctyricet-miliard-569866

  OdpovědětSmazat
 16. Dislektici, kteri nevi co je dobro-zlo,
  utok-obrana a pod.
  Putin je jeden z mala nejrozumnejsich politiku sveta!!! Nejhorsi jsou zapadni vudci, kteri porad jine staty ekonomicky omezuji, kteri nici cizi mesta, kteri vrazdi zeny, deti...a kteri okradaji i svoje narody! Zapadni staty jsou USA, Nemecko, Francie, Anglie, Holandsko, ...! To pisu pro ty, kteri jsou nedostudovani napr. z Plzne, zlodeji, podvodnici, kteri se podvodem dostali do senatu, do soudcovske unie, do vlady, na magistraty a pod.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 17. Tak to je poprvé, co mě doktor Macek opravdu pobavil. Bravo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:53...tak to jste hodně nenáročnej člověk nebo mladej s vymytým mozkem.."macek" byl jedním z prvních bezskrupulosních politiků kterej s kecama o demokracii a poezii.. hrabal majetek za našimi zády..byl vzorem pozdějším privatizérům z klausovy éry...

   Smazat
 18. Bohužel mám stejnou zkušenost s "usměrňovači názorů". Nevím na kolik jsou školeni, nebo to dělají jen z hloubi svého politického přesvědčení? Časem jsem zjistil, že jestli chci používat komentáře v médiích hlavního proudu, musím se obloukem vyhnout kritice jisté skupině lidí. Funguje to všude hodně podobně, iDnes, Novinky i Wikipedia. Od mazání komentářů, až po nevratné zrušení účtu. Nejsmutnější je ale to, že není měřeno všem stejně. Přitom se nejednalo o nějaké vulgarismy. Např. označení Jean-Claude Junckera za notorika vede k zrušení komentáře, ale u neoblíbeného prezidenta je to v pohodě. Když už je to tolerováno u jedněch, proč ne u druhých?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak. Prezident je oblíbený, Juncker je nenáviděný.

   Smazat
 19. Na adresu pana Macka:
  Jako testovací lakmus to byl z Vaší strany, pane Macku, skvělý nápad. Jenomže od skety, která své oponenty (např. Dr.Ratha) fackuje zezadu, se nedá očekávat trvale etický kurz plavby (ve smyslu vlastního existenciálního růstu). Tudíž Váš testovací akt beru jen jako číslo eskamotéra posedlého svým vlastním "IQ-exhibicionismem".
  Příští platformou pro Vaši mentální produkci nechť je jakékoli veřejné WC kdekoli na světě. Tam totiž patříte.

  OdpovědětSmazat
 20. ..."macek"...po privatizačním převratu v 89...jeden z prvních bezskorpulosních tz. politiků, kteří využili situace ke zbohatnutí...a když chce provokovat...tak ať si vybere někoho z amíků...navrhuji "trumpetu"...

  OdpovědětSmazat
 21. Když jsem tento článek pana Macka četla, smála jsem se nahlas. Dobrý fórek, který netřeba komentovat. K mému zděšení zjišťuji, že ho spousta diskutujících bere vážně. Ne, přátelé, pan Macek to na net asi opravdu napsal, ale nepochybně nečekal, že ho někdo bude cenzurovat. To je to sdělení: "nenávistné komentáře být smějí, jsou-li adresována žádoucím směrem. Pak ovšem penzum nenávisti je bezbřehé".

  OdpovědětSmazat
 22. https://www.youtube.com/watch?v=lpje6qOvLG0

  aby vám (ne)praskla žilka, havloidi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Puťak zpívá docela čistě a Depardie a Delon jsou zjevně u vytržení. Tohle fakt asi havloidi nevydýchají, zvlášť když si vzpomenou na českou hymnu v podání Schẅarzenberga, nebo tu Vyčítalovu oplzlost v podání Bagrové Lžíce.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.