Reklama

neděle 3. února 2019

Poděkování redakce

redakce Nové republiky
3.2.2019


Vážení přátelé,
redakce Nové republiky děkuje všem dárcům, kteří nám  zaslali na účet zapsaného spolku Nová republika peněžní dary. V lednu 2019 to byli:


Aksamitová Jitka, Buček Libor, Čížek Matěj, Čížek Vladislav, Henrych Jiří, Krampera Miloš, Krásná Ludmila, Kohut Jan, Kostelňák Milan, Kvačková Milada, Mužík Oldřich, Rabl Tomáš, Robenek Tomáš, Škroud Jan, Tichý Ondřej a neznámý dárce z 6. 1. 2019.


Velmi si vaší pomoci vážíme. Zaslané prostředky poslouží k realizaci našich seminářů a panelových diskuzí, k jejich audiovizuálnímu záznamu a zveřejnění a k rozšíření činnosti spolku Nová republika.
30 komentářů :

 1. Poznámka pro redakci.: Semináře a panelové diskuze by měly směřovat v prvé řadě k tomu, jak osvobodit a demokratizovat naši společnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vágnější vyjádření byste nevymyslel?
   Vy máte povědomost o existenci nějakého knoflíku, jehož prostým stisknutím dojde k osvobození a demokratizaci společnosti?

   Smazat
  2. NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze Rasa pánů a Rasa otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí typu místních užgryndaných čechomužiků! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  3. 9:10
   Hodně řádků popsáno, leč bláboly samými. Demokracie není ideologie. Pokud vůbec někdy pochopíte proč, dávejte pozor, aby jste se z toho zjištění nezbláznil.

   Smazat
  4. 11:51 Ale hovno, demokracie je Idea stvořená masony kteří se účelově vzhlídli ve falešném pojetí antických Athén. Je zabudovaná v jejich cancu v podobě nesmyslné věty že prý "lidé se rodí sobě rovnými"! Ovšem Platón i Aristoteles ji odmítali, ač v jeho době měla smysluplnou podobu nerovnosti dané přírodou, kdy hňupové - různí otroci a plebejci rozhodně neměli stejný hlas jako geniové a vznešení správci státu! Stejně tito podlidé - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   postrádající byť i základní vůli udržet moč nikdy nedosáhnou na vznešenou velikost Nadčlověka, který jest smyslem Země a jehož vůle dokáže i vodopád přimět téct do kopce! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 2. noviczech
  ...možná, kdyby to šlo, poslat vám třeba po sto koruně, či dvě, či tři, jednoduše přes mobil, místo přes konto. Asi by vám poslalo daleko více lidí po menších částkách. Asi určitě bych k nim patřil i já, jsem s vašimi komentáři velmi spokojen.
  ...poznámka vašeho čtenáře. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tiež postrádám túto možnosť. Ono ktovie aké sú úradné záležitosti okolo toho. Napríklad som si takto mohol navyšovať megabajty na stránke www.datator.cz .Ako píšem, mohol, v poslednom čase táto možnosť zlyhala a vôbec neviem v čom je problém, keď to zo Slovenska v pohode išlo a a v čase, keď volania do celej EÚ zrovnané ešte vtedy nemali. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. ad 13:09: to je fakt. Pošlem peniaze z b.ú.(iný nemám) a zajtra mám daňovú kontrolu.

   Smazat
 3. Také si založim plátek a budem od soudruhú zbírat peníze ako NR,klasa i tak se dá videlat i tak,nic nedelat a videlat jaké komoušké jak komunisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po předvedeném mentálním výkonu si raději vy nic nezakládejte, jinak probendíte i všechny své sociální dávky.

   Smazat
 4. Mohl bych být třeba já ten "neznámý dárce" z 6.2.? Ještě bych to stihl...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sotva. Ty zmeškáš i svoj vlastný pohreb. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. To je určitě narážka na mne, to je jasné. Ale já to stihnu.

   Smazat
  3. Ne, to byla narážka na překlep, který se mi doseznamu dárců vloudi. Omlouvám se a děkuji za upozornění.

   Smazat
 5. Tady je tolik chytrých, až z toho sami zblbli.
  Ostatně, před tímto fenoménem varoval i jistý Josef Švejk, před socialistickým kapitalismem varoval jistý V. I. Lenin.
  Potíž je pouze v tom, že si lidé odcinkali kapitalismus, ale chtějí socialistické pohodlíčko.
  Pamatuji na "Zetoráky". Pár jich docházelo do hospůdky, kde se scházela na tehdejší dobu pestrá společnost, tedy v tom dobrém slova smyslu. Tak tito věkem již zralí pánové říkali, že když si za socíku nosili domů 15.000,- Kčs výplatu, tak nyní budou mít i 25.000,- Kčs... Netrvalo dlouho, neměli ani na vánočního kapra... Jak je na tom Zetor dnes nevím, ale velmi bídně určitě...

  Potíž II.: Když zde píšící chytří lidé byli u kormidla, tak často nedokázali splácat souvislou větu. Kde jsou jejich pracovní výsledky? Nikde, ale platy prali, jako by pracovní výsledky měli...
  Takže bez nároku na odměnu, pane doktore Davide!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale sem potom ani nelez. Ja tento server považujem za najvyváženejší z tých, ktoré navštevujem.

   Smazat
  2. A za socíku 15 litrov možno zarobil akurát Stachanov.

   Smazat
 6. Ani smradlavé lejno nedám, vždyť vás živí Kremelská chunta, tak co žebráte.Pokud si chodíte pro noty na Ruské vel. ,tak ať vás platí oni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On snad od tebe někdo něco chce? Jak jsi na to přišel?

   Smazat
  2. Za poslední kremelský žold jsem si stihl koupit dvě rubašky, válenky a karton papirosek Bělomorkanal.
   No, kdo to má?!

   Smazat
  3. 18:32 S tím možná přečkáš někde v zemljamce zimu, ale co v létě, když tam kam nás spolu s Davidovic Ivánkem taháš, se místo klimatizací musí chladit válením v pochcaných teplákách, jako tahle hromada bojaryšnikem ožralých a prdama škaredýho Ugrofina z Kremlu odulých sraček!? - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 7. Proč nezaložíte DMS ? Určitě by poslala vetšina. Platíme hypotéku a někteří posílají měsíčně 365,- kč do afriky černouškum aby se měli dobře.Jsem rád za vaše informace.Respekt,seznam a česká televize máji informace jen z jedné strany ,tak za komunistů . Takže sleduji : TV INFO PL , Barandov, youtube , novou republiku , magiar hirlat,blic srbija,

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Varování následuje lidová tvořivost od RADOSTY, je určena pro teenagery a mladší. Dospělým vsttup jen na vlastní nebezpečí.��

   Smazat
  2. Díky, administrátor pochopil a Radostu vygumoval.

   Smazat
  3. Dvořáku a zase mežeš, nebude to dlouho trvat a za mazání pujdeš do lochu- ještě se pod to podepíši.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemluv za jiné debile...Co tvůj vlastní názor! ostatním se omlouvám, že jsem to trochu četl a inteligentně proti příspěvku reaguji.

   Smazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3. února 17:20.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Lenin zaplať za ty dary! Ale …

  My horšolidi neoplýváme bohatstvím, až na výjimky typu našich národních Vůdců Miloše a Babiše, + jejich nejbližších spolupracovníků.
  Proto podporujeme KSČM, ANO, SPD a Veliké Rusko dle svých skromných možností, většinou jen účastí na protiamerických, protikapitalistických a protidemokratických manifestacích.

  Proto větší část tíhy financování sítě zdejší rozvědčíků a aktivistů leží na našich soudruzích z Velvyslanectví Ruské federace.

  POZOR!
  Občas se setkávám s názorem, rozšířeným hlavně mezi přestárlými soudruhy a soukmenovci: Že prý Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, má peněz dost, díky exportu ropy a zemního plynu. Tak ať prý nás platí On, kompletně!
  Prostě: Že prý POUZE Veliké Rusko má platit nám komunistům, putinistům, zemanistům a babišistům, za náš boj za vrácení Česka Ruské federaci.
  To je ovšem VELMI MYLNÝ názor: Vždyť přece návrat Česka do Ruska je přece v našem NEJVLASTNĚJŠÍM zájmu!!

  Ano, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti neumíme, nechceme a nemůžeme žít v kapitalismu a demokracii!
  My všichni toužíme po plném návratu našeho národního socialismu a socialistické demokracie!
  Ani náš dnešní nerozvinutý babišismus – byť se každým dnem rozvíjí a sílí – nás neuspokojuje.
  Proto musíme dělat víc, pro odchod naší vlasti z NATO a EU, pro likvidaci kavárníků a Pražáků!

  Proto bychom si měli umět urvat od úst alespoň 1 pivo denně, 1 krabičku cigaret týdně, 1 láhev vodky (rumu) měsíčně – a takto ušetřené finance poslat buď KSČM, nebo ANO, nebo přímo naší milované Nové Republice!!!

  Mimochodem: Když si představím, jak nuzně žije náš drahý soudruh a soukmenovec David, starobní důchodce … Jak TRPÍ, za těch pár korun mizerného důchodu bývalého ministra a bývalého ředitele největšího českého blázince …
  Až se mi vážně derou do očí slzy vzteku a lítosti.
  Až se mi otevírá kudla v kapse a natahuje závěr krátké zbraně v podpažním pouzdru!

  Prostě: Drazí soudruzi a soukmenovci čtenáři, plaťme naší milované Nové Republice víc a víc, ať se s.s.David nezblázní z hladu, ať přiblížíme příchod nepřemožitelné Armády Ruské federace a tím i zrušení Nové Republiky pro nadbytečnost.

  Pohov!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.