Reklama

neděle 24. února 2019

Při útoku obrněnci v Cucutá byla zraněna i mladá novinářka

Nájezd obrněnců řízených venezuelskými opozičníky v Cucutá
24.2.2019 RusVesna a Facebook N.K.
Nicole Krammová - novinářka projektu Redfish kanálu RT byla zraněna ve městě Cucutá během střetů na hranicích mezi Venezuelou a Kolumbií. Byla zasažena autem řízeným venezuelskými opozičními aktivisty."Zástupci venezuelské opozice, kteří včera najížděli na civilisty v obrněných autech, téměř zabili Nicole Krammovou, vedoucí kameramanku projektu Redfish ve Venezuele. Nicole má zraněnou nohou, ale prohlásila, že je v pořádku a bude pokračovat v práci, " oznámili na twittrových stránkách projektu Redfish.

Jak Krammová napsala na své stránce na Facebooku, že automobil vjel do lidí plnou rychlostí, a to navzdory tomu, že na místě byly civilisté a policisté.

„Chvíli jsem byla pod autem a necítila jsme nohu. Rozplakala jsme se, ale teď už jsme v pořádku a směji se, ostatně jako vždycky.“ vzkázala přátelům přes facebook.

Později dívka kontaktovala redaktory a řekla, že se nechává odvézt do nemocnice.

Mediální platforma Redfish je součástí struktury Ruptly - video agentury spolupracující s kanálem RT. Tým Redfish provádí vlastní vyšetřování a vytváří krátké dokumenty o sociálních a ekonomických otázkách. Nikole upřesnila, že natáčí „na volné noze“ pro ruskou a tureckou televizi.


Nikole Krammová s otcem, mámou a sestrou (selfí) 

14 komentářů :

 1. Reakce Madura na provokace na přechodu s Kolumbií budou asi adekvátní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už přerušil s Kolumbií diplomatické styky a v projevu označil kolumbijskou vládu za fašistickou.

   Smazat
  2. A taky Brazilskou. Je to typická rudá filcka, která se bude držet u moci a lidi v bídě za každou cenu.

   Smazat
  3. Anonymní24. února 2019 19:24
   Filcka přisátá k americký prdeli tu opět perlí. Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  4. 19.24 Nevím , jaké máte filcky vy , ale snad si dovedete najít na internetu , jaká bída byla ve Venezuele , když všem patřilo Američanům a proč lidi zvolili Chavese !!

   Smazat
  5. 19:44 A takhle to dopadá všude, kde se uskuteční vzpoura podlidí*) proti nerovnostářské přirozené společnosti, neboť se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem! Pud boje je zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Samotné lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! No a válkou je i konkurenční a třídní boj! Není to sice to pravý ořechový, ale má to shodné znaky, tedy vítěze a poražené! Nepřipouští degeneraci, smír a z něho plynoucí průměrnost.

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí jako to provádí všelikjaké ty poloopice typu Maucetún, Kimirsen, Hočimín či Chávez apod. ...

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si dobře vypatlanej, emerickej troll.
   Do americké prdele, kráčíme všichni vesele :-) .

   Smazat
 3. Jak je to možné, že opozice najíždí do lidí auty? Pán prezident nám to ve čtvrtek vysvětlí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pan prezident asi řekne: pokud se někdo zvolí prezidentem i bez voleb,tak mu toto právo najíždět do lidí patří automaticky :-) náš pan prezident se od jisté doby otočil o 180° a je pro změnu proamerickej poskok... joooo co by jeden neudělal za setkání s Trumetou :-)

   Smazat
  2. Víte, pokud vyhrajete volby a odmítnete se dobrovolně svého postu vzdát, jste darebák!! To dá přece demokratický rozum. V takovém případě vám mohou i usilovat o život, to je přeci logické, nevím, čemu se tu kdo diví:-). J.

   Smazat
 4. Měli ty hajzly z těch aut vystřelit obrana proti terorismu.

  OdpovědětSmazat
 5. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 24. února 19:48.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 6. S. Krammová bude vyznamenána Leninovým řádem in memoriam, dezertéři budou humánně popraveni s celými rodinami!

  Tak příslušníci Bolívarovské národní gardy Venezuely zrádně emigrovali do Kolumbie …
  Leninu žel, není to poprvé, kdy se „naši“ vojáci dopustili velezrady.
  Nechvalně znám je OTŘESNÝ případ dezerce Conrada Schumanna. Tento zdánlivě hrdý příslušník ozbrojených sil Německé demokratické republiky přeskočil (tehdy právě budovanou) hraniční zeď, a skončil ve fašistickém Západním Německu, v bídě a opovržení všemi komunisty.
  Když viděl následky brutální okupace NDR silami Bundeswehru a US Army (po dočasném ústupu socialismu v r. 1989), oběsil se sám, bez našeho přispění.


  Taktéž podlý zrádce Velikého Kima, dezertér z prakticky nepřemožitelné lidové armády KLDR, lituje své zrady. Určitě ano, když zblízka vidí bídu a nelidské vykořisťování člověka člověkem v kapitalisticko-demokratické Jižní Koreji, že.
  Prostě se buď oběsí sám (díky zprávě, že jeho zločinná rodina byla humánně sežrána strážními psy věrnými Velikému Kimu), nebo s pomocí hrdinných severokorejských rozvědčíků-operativců.
  O tom ANI NA VTEŘINU nepochybuje nikdo z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů.

  Podobně skončí i nynější venezuelští dezertéři: Buď je chytíme a spravedlivě odsoudíme, nebo se popraví sami, až uvidí DĚSIVÉ následky dočasného ústupu socialismu z Venezuely. Případně - pokud socialismus uhájíme – se oběsí po obdržení informace o spravedlivé popravě svých rodin.

  A smrtelně zraněná soudružka Krammová z Ruské televize bude vyznamenána Leninovým řádem in memoriam, krátce po své smrti (snad nebude své umírání zbytečně protahovat, doufejme).
  Bude to opravdu důstojná slavnost, ve zlatých síních Kremlu, za účasti samotného Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Ano, soudružka Krammová byla ZCELA JINOU novinářkou než těch cca 200 pisálků, humánně zlikvidovaných v Putinově Velikém Rusku za poslední roky.
  Čest její památce!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.