Reklama

úterý 12. února 2019

Proč dnes o médiích? Trest za cenzuru

http://www.novarepublika.cz/2019/01/panelova-diskuze-aby-media-nelhala.htmlIvan David
13. 2. 2019
Ano, samozřejmě, že je evidentní, že média "zprostředkovávají" a nebo "nezprostředkovávají" informace a tedy tak, či onak manipulují veřejným míněním. Jenže význam médií nebyl nikdy větší než dnes, protože nikdy nebylo snazší medializovat, než dnes, nikdy nebyly dostupné takové technické prostředky jako dnes, ani takové znalosti z oblasti psychologie umožňující ovládání "mas". Obrovský tok informací představuje jednak skutečnou svobodu, jednak nebezpečnou iluzi svobody, asi takovou, jako že každý si svobodně může koupit letadlo. Vládnoucí moc v mnohých zemích nejen Evropy ztrácí oporu často proto, že občané prohlédli, že se řídí a je řízena více globalistickými silami, než vůli lidu země, kterou spravuje.


Tím se zostřuje boj o to, co všecno se nemáme dozvědět, a co si naopak máme myslet. Tlak je hrůzný i směšný současně. Nabývá podoby středověkého a novověkého boje proti kacířství. (I tenkrát ztráceli církev i panovníci autoritu). Jsme zuřivě napadáni, že si dovolujeme "nevěřit" jejich "oficiálnímu výkladu" událostí. Svoji víru nám vnucují jako kritérium pravdy.

...a pak jsou tu lidé někteří,
kteří vědí, ale nevěří,
věří jen, že jim to projde,
na ty ale brzo dojde. (J.R. Pick, 1968)


Povinností myslícího člověka vůči společnosti i jemu samotnému je být skeptický, tedy nepřijímat slepě, to co se předkládá. Není důvod adorovat chudé duchem.

Snaha přetékající nenávistí zakazovat nenávistné projevy je směšná a hrůzná zároveň. Vládnoucí síly si chtějí ponechat monopol na jedinou správnou nenávist.

Největší média státní, "veřejnoprávní" i soukromá ochotně cenzurují svůj obsah. Bojůvky zvané "neziskovky", prý reprezentující "občanskou společnost", snad proto, že je nikdo nemokraticky nevolil, ale někdo je svévolně financuje z našich daní, hledí každého zotročit "politickou korektností".

Samozřejmě, že máme právo na pravdivé a přiměřeně úplné informace, samozřejmě, že máme právo vyjadřovat vlastní názory, at už jsou jakékoli (s vědomím hranic vlastních práv a práv ostatních), samozřejmě, že máme právo na vyvážené zpravodajství veřejnoprávních nebo státních médií. Ale co je nám to platné, když jsou naše práva nevymahatelná.

Co tedy uděláme proto, aby byla vymahatelná?

Nejsem mediální ani právní expert, ale myslím si toto:

- Vyváženost, pravdivé a přiměřeně úplné informace (ve veřejnoprávních médiích) jsou tak důležité, že nelze nechat parlamentní politické strany, jejichž špičky nás tak často zrazují, aby o obsazení mediálních rad rozhodovaly za občany. Ještě horší je nápad obsazovat rady zástupci církví a společesných organizací. Je nutno volit zástupce mediálních rad přímo ve volebním obvodu, jímž by byla celá republika.

- Je povinností veřejnoprávních médií provádět metodicky korektní analýzy obsahu a na jejich základě trvale korigovat politicky relevantní obsah. ("Politický" znamená dotýkající se veřejného zájmu.)

- Je nutné prosadit "právo na odpověď" tak, jak se o to marně bojovalo v Poslanecké sněmovně před dvaceti lety. Není pravda, že je možné se úspěšně u soudu domoci satisfakce za pomluvu a že lze média donutit k účinné veřejné omluvě a případně si vynutit odškodnění.

- Je nutno tvrdě sankcionovat omezování svobody slova, jinak je taková "svoboda" jen prázdnou deklarací. Musí být definován trestný čin "potlačování svobody slova", žádný nový "zákon na ochranu republiky", nebo pokračující cenzurní zvůle dokonce bez opory v zákoně.

To jen tak pro začátek. Cílovou skupinou manipulátorů jsou chudí duchem. (Je velmi relativní, kdo spadá do této kategorie.) Je jich dost a silou svých hlasů rozhodují volby. I oni musejí dostat nezkreslené informace, neboť se oddávají pohodlí víry že "by nám přece  nelhali", především oni informace aktivně nevyhledávají, neboť nemají dostatečný zájem a cítí se zcela bezmocní.

Věřím, že na zítřejší panelové diskuzi se dozvíme víc. Kdo nebude moci přijít, může pak vidět videaozáznamy.

54 komentářů :

 1. Myslel-li Pick tím brzo 60, 80 nebo 100 let, budiž.

  "Nedá se psát?
  Nedá se psát."
  Byl jeho nejoblíbenější verš v polovině šedesátých let, tedy za Tondy Novotného.
  Za kterého jako jediného bylo (za trvání všech pěti Republik a protektorátu) opravdu možné napsat cokoli.
  A mít to na státním papíru otištěné.

  V padesátémosmém po bunzírovaniu súdruhov v Banské Bystrici Škvoreckému dali do stoupy (můj otec se k původnímu vydání dostal, kouká na mě, černá obálka) Zbabělce, načež je vytiskli znova.

  Pravda, bez dvou stránek, které by mohly nahrát SDL, ale vytiskli. Tonda na slovenské buržoasní nacionalisty prděl, byl čechoslovakista, jako většina obyvatelstva.

  OdpovědětSmazat
 2. OSV DÁVÁ SVOJE ŘEŠENI VE FORMĚ OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE

  a pro to bude hledat podporu,viz článek č 2 Národniho programu voličů.
  Jsme zvědavi,zda někdo o tom dokáže zavést diskusi na tom panelu.
  Prozatim tady na webu nikdo nechce o přimé demokracii,která by šla uskutečnit téměř hned a bez peripetii, slyšet natož vést diskusi proč to nejde,připadně jak by to šlo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi únavný a nudný troll. Diskuze tu zasviňuješ nic neříkajícími žvásty. Založ si svůj web a otravuj z něj lidi, ale tady jsi nepřítel diskuze. Mazej odtud!
   K.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. PODIVEJTE SE DO VLASTNI KUCHYNĚ!SÁMJSTE TROTTL!

   Kdyby jste byl co k čemu dal by jste tu ke svému tvrzeni důkazy.
   Klidně si na ně počkáme a připomináme vám,že v článku č.2.NPV máme už dávno zaplaceno takové množstvi webů,že stači je jen dát do pohybu a uvidite ten tanec.
   Čemu nerozumite,při vašem vzděláni?
   O jakou diskusi by jste měl zájem?Proč vám vadi občanská přimá demokracie?
   Je to proto,že jste trottl a nerozumite psanému slovu a jste líný pochopit o co jde?

   DOSTAL JSTE ZA ÚKOL BROUKU PROSAZOVAT CENZURU?

   Chcete aby vás tu někdo zašlápl nebot ji máme VŠICHNI plné zuby?

   Smazat
  4. 4:50 Jsi únavný a nudný troll. Diskuze tu zasviňuješ nic neříkajícími žvásty. Založ se svůj web a otravuj z něj lidi, ale tady jsi nepřítel diskuze. Mazej odtud!
   S.

   Smazat
  5. 8.57
   Udělej ty bzuku Q:Q:Q
   Nezdědil jsi po fotrovi dva blesky SS?

   Smazat
  6. POZOR,ten vzteklý a nenávistný podvodnik a rozbiječ diskusi se nejprve podepisuje K a pak sám chce odstranit pod SS,ti banderovci už nevi jak vyvěsit v ČR banderovskou vlajku!

   Smazat
  7. 10:49 Rudocancy! Pan Stepan Bandera je hrdina ukrajinského národa, který stmelil ukrajinský lid proti agresivní rusifikaci. Díky Banderovi si Ukrajinci konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   K ukrajinským zemím patří celé černomořské pobřeží a přilehlý kraj, a také území až k Volze, tzv. Cossackia. Zde všude se rozkládala Stará Ukrajina, starověký národ, který vedl obchodní svazky nejen s Řeckem a Persií, ale i s mnohem staršími civilizacemi jako se Sumery, Egyptem, Chetity, Babylonem, Féničany, kteří kotvili u břehů Tavridy, a kromě toho také pravděpodobně, dle nejnovějších výzkumů, byla Stará Ukrajina důležitou zastávkou dvou významných obchodních tras - čínské hedvábné stezky a jantarové obchodní cesty. To vše ještě před existencí Říma.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nikdy nezlomí! - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  8. 16.50
   Banderovče, děláš Ukrajincům ostudu,neschovávej se u nás před zákopem,kde by jsi měl sedět a čekat až ti Rusáci nasypou do kožichu tolik olova,že tě budou nakládat na krchově do připraveného penálu jeřábem,nebo tě zpopelni a poroch tě dá posypat na tretuár!.
   Z Ukrajiny,která nikdy neexistovala,nikdo ji nedal opravdové hranice, si všichni rozeberou svůj kousek a nezůstane ani Kyjovský mejdan.
   V česku vás maji zrádce Slovanů rádi jako osinu v zadku,až se vrátiš do krajiny dostaneš práci stejně jen jako tahač márničnich voziků nebo kopidol!

   Smazat
  9. 21:30 No jo, už se třesu! Pokud navíc těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš krýt záda, rudoprde, nikdo a nic na světě je nezastaví!!!

   Já bych to nepodceňoval! Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho bohatýra s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 12. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Úplný Ilja Muromec 2! Toho dokáže zničit jen pravý sibiřský Bojaryšnik"! Kdepak, na Rusáky, oni vědí moc dobře že na jejich lítající či plovoucí šrot postačí i dobře udělanej prak Frantíka z Kotěhůlek! Proto se tolik specializují na pozemní síly a takový vyšší level, zbraň "posledního soudu" je samotný Putler! Jednak je obojživelnej a navíc umí joudo! Na toho budou muset nastoupit komplet všichni Postradatelní ze všech dílů, aby to konečně pro svět dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 3. Sorošovy NWO sračkomety, nejsou mééédia a mluvit o demokracii v ČR a EU, je černý humor. Bakala se Sorošem se nebudou sami "sankcionovat". Pane Davide, byl jsem v hospodě a dal si ty svoje tři kousky a jenom sledoval, jak někteří nadávali na Babiše a to nejsou žádní podnikatelé. Berte to i z té lepší stránky, je to vymyšlené dobře, přestanou se rozmnožovat. Víte, kolik zvířat musí umřít, než takový tupý volič pirátů , TOP a ODS umře a to se ještě rozmnožují!? Co myslíte, je to škoda? Vážně začínám uvažovat o tom, že je budu volit. Nic těm trotlům nevysvětlíte, nemají na to mozkovou kapacitu.

  OdpovědětSmazat
 4. Diskuse osob, které mají stejný názor v ČT o zahraniční politice, nekonečné opakování jednostranných výzev NATO, aby Rusko udělalo to, či ono, ukazování tisícových demonstrací ve Venezuele, když pro druhou stranu demonstrují desetitisíce, to vše je prostě propaganda a myslícímu člověku to musí dojít dříve nebo později. Čím více těchto lží a pokusů o zblbnutí obyvatelstva, tím více je zřejmý fakt, že západní liberalismus válku prohrává. Nezachrání to ani zdejší popletený Radosta.

  OdpovědětSmazat
 5. Jednadvacáté století komunikační.
  Nikdy se lidé nemohli tak snadno propojit*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Net je stejný dar jako knihtisk od Gutenberga, žel i do Netu trolí kdo umí. Třeba takový 4:50 sekne holou větou a je vyšito, napak Radosta potřebuje tisíce písmenek včetně azbuky a barvy aby napsal mnoho vět, ale informace=0. Pro pobavení beru i OSV jejich triviálita je obdobou Žižkovských trampů. Přesto si myslím, že kdo hledá na zdejší stránce najde.Díky za inteligentní příspěvky k akt.otázkám, za fakta, grafy i ceníky z totáče a za videa z přednášek, všichni nemáme šanci se dostavit. Fandím vám pane doktore a docentce Švihlíkové, ale fanda SPD nejsem.

   Smazat
  2. 15.18

   Pokud oniz OSV píši,že jsou nepolirtická společnost voličů,takže jste i vy členem.
   Je s podivem,že sám sobě nadáváte,že prý jste prý triviálni.
   Vite vy vůbec co to o sobě píšete?

   Smazat
  3. 15:18 nejste to náhodou vy ten 4:50, kterého obdivujete? Jiné vysvětlení pro to totiž není...

   Smazat
 6. Tak to je lži ani neziskovky je nezachrání naštěstí si to začali lidé uvědomovat i na západě.

  OdpovědětSmazat
 7. Ve Španelsku zacal proces s Katalanci obvinenymi za vzpouru (!) vyvolanim referenda.Hrozi jim nekolikaletymi tresty.Evropa a lidskopravni aktiviste mlci.Tak kam chcete dojit se svymi debatami?Cela demokracie jsou jen žvasty a tragikomedie.Nas vzor je nyni Ukrajina a Izrael.Co jeste chcete resit proboha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Španělsku probíhá "demo" politický proces. Kdyby to udělali v RF, to by bylo povyku.
   Před téměř 30 léty: "Nejsme jako oni."

   Smazat
  2. To je ale hloupá otázka! Chvilku přemýšlejte, třeba na vás odpověď vyskočí sama, přímo se totiž nabízí. Napovím: k čemu asi jsou diskuze?

   Smazat
 8. Pane Bagoune, předpokládám, že správně chápu, co míníte vážně a co ironicky nebo s nadsázkou, ale je dobré nechat tyto tři oblasti oddělené.Nebojte se, proces s Katalánci bude běžet dlouho a bude nepřehlédnutelný. Lidé, aspoň mnozí pochopí, kdo si přivlastňuje země, a heslo, že všechna moc vychází z lidu je jen deklarace. A že to tak, jak to je, nechtějí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Manipulace je nejspíše stejně stará jako lidstvo. Dneska propracovaná do nejmenších detailů. Kde jsou klíče, které k její moderní technologické podobě otevřely cestu? Jsou to objevy moderní psychologie z počátku minulého století, zejména práce Freuda a Junga, kteří začali pracovat s nevědomím? Elity drží klíče k snadnějšímu ovládání vědomí až v moderní době, kdy se problémy s jednotlivcem neřeší upálením na hranici, ale jinými formami likvidace, zejména ostrifikace jednotlivce v jeho profesní sféře je důmyslná. Ono při dnešní úzké specializaci je to dostačující prostředek. Osobně jsem přesvědčen, a to i s ohledem na vývojovou psychologii, že kouzlo ovládání jednotlivce spočívá v přizpůsobení se. Ale to už se blížím k možným transcendentním otázkám, neboť od procitnutí vědomí v útlém věku se opravdu jenom přizpůsobujeme okolnímu světu, i když nám to ne vždy prospívá, což asi každý zažil. V okamžiku, kdy se systém prohlásí za jedinou možnou existenci, musíme jej akceptovat v podobě, v níž funguje, a to i když s tím nesouhlasíme. S tím počítají loutkovodiči při stanovování své agendy, která sleduje jen jejich zájmy.

   Smazat
 9. MYSLÍM, ŽE LZE SOUHLASIT, ŽE TZV. RADY TV A ROZHLASU REPREZENTUJÍ JEN MOCENSKÉ STRUKTURY ČR A TEDY DIKTATURY KAPITÁLU. Byl by to tedy pokrok, kdyby tyto, ale i jiné instituce byly voleny v rámci jiných typů celostátních voleb. Jenže háčků je hned několik a zde jeden: prosím, může se volič vůbec "svobodně" rozhodovat, když kolem něj víří propaganda několika stovek politických partají a hnutí - zastupujících obvykle jen "statutární orgány" a již nic? Tedy bude nutné se podívat, kolik je potřebných partají v Česku k zajištění "demokracie" v podání diktatury kapitálu!
  A k výše uvedenému Katalánsku: samozřejmě že jde o politický proces podle všech regulí. Samozřejmě, že vláda v Madridu je frankistická dnes více s příklonem k nacismu než fašismu. Tak to aspoň vnímá soudný Svět.
  Vcelku si může podat ruce s ukrajinským banderostanem a tamní nacistickou vládou a prezidentem. Obecně dnes je křížem vazalů EU zmrtvýchvstání nacismu: nemá onu syrovou podobu německého nacismu - zatím - ale trochu sofistikovanější, např. již v přesvědčování občanů EU, že jsou lepšolidmi na rozdíl od ostatních a že si tedy zaslouží vítězit ve svém imperialismu a rozdávání podlidem demokracie pod kuratelou diktatury kapitálu!

  OdpovědětSmazat
 10. Informovanost občanů z medií je. To občan si musí udělat vlastní názor!

  Pár příkladů:
  Národní stávka v Belgii. Média informují, že občan by měl odložit cestu do Belgie, ánžto ta národní stávka mu může způsobit komplikace při jeho cestě.
  Žádná zpráva o důvodu stávky, žádné komentáře, pouze suché konstatování. Občan, neznaje cizí řeči, tápe, neví vlastně nic.
  President Zeman (nebo Babiš), něco řekne a ihned se objeví Komentáře z různých názorových proudů, samozřejmě v poměru 90/10 pro "hlavní" proud. Zeman se propírá nejméně xxx dnů, dokud nepřijde jiné závažné téma (samozřejmě ne zpráva typu Stávka v Belgii).

  No řekněte, není ten občan (neznaje cizích řečí) chudák?

  OdpovědětSmazat
 11. Kecy nemají cenu, drahý s.s.Davide!

  To říká náš horšolid, a má pravdu, jako obvykle!
  Takže, když už tady píšeš ÚŽASNĚ vzletná slova (lidově „kecy“) o nepřípustnosti či dokonce nezákonnosti cenzury, tak …
  Tak DÁVEJ POZOR, aby sprostý cenzorský smrad neřádil PRÁVĚ ZDE, na naší milované Nové Republice!!!
  Přece jenom, při vší úctě k Tvému nefalšovanému autochtonnímu horšolidství, je Tvoje IQ>100. Že ano?
  Takže chápeš (BYS MĚL chápat!), že žvanění o nezákonnosti cenzury + SOUČASNÁ TOLERANCE tohoto euroamericko-buržoasního nešvaru je důkazem Tvého POKRYTECTVÍ.
  Nebo možná „pouze“ Tvé podělanosti, před nějakým utajeným cenzorem-pražským kavárníkem.

  Ať tak či tak, teď vložím zpět svůj příspěvek z 13. února 2:21, s optimistickým předpokladem, že KONEČNĚ uvedeš v soulad svoje slova se svými činy.

  Čest a Nazdar!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PANE RADOSTA ,STŘILITE KOLEM SEBE Z KULOMETU,.ALE NABIJITE SI DO NĚHO PRÁZDNÉ PATRONY.

   Napište třeba jak by se dal odstranit kapitalismus bez přivlastků ve kterém žijeme tady v ČR,který vycházi z gangsterismu a jak se dá vyměnit za systém který je normálni ve vyspělých státech.Ty dokonce prohrály válku a dnes plati nejméně 10 eur na hodinu a prý budou plati vice!
   V tom se nebojte zavést debatu a ukažte všem ovčanům jak jsou blbi,že se daji brzy vice než 30 let vodit za nos a jak vidite ze zdejši diskuse jsou takovi trottli,že tomu hodlaji ještě dále bez rozumu tleskat!

   Smazat
  2. Radosta,proč pohrdáte všemi občany a myslíte si,že jsou blbí a nevidi,že píšete svoje prázdné přispěvky záměrně prázdné,aby jste tu působil jako provokatér padajiciho režimu, nechcete diskutovat ani s naši Společnosti voličů,kteři se jako jedini z ČR zastávaji občanů,zatimco u vás je jasné,že nás všechny chcete poškozovat a provokovat, kde to jenom jde a proto se nedivte,že nikdo neprotestuje když jste odstraněn!

   Smazat
  3. 20:31 To je nesmysl a ty to víš! Když si pustíš tato slova (jestli neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ...

   Smazat
  4. 8.37
   Je dost s podivem,.že jsis nevšim,jak to hadži Putin se špatnými musulmany umi,to létaji vzduchem i bez koberečků!

   Smazat
  5. Rádoby názor 8:37 je pouze tapeta. Úplně stejné fráze tady vylepil alespoň dvakrát

   Smazat
  6. 8:37 jdi si žgryndat jinam soudruhu!

   Smazat
  7. 10:59 Všim! A pokud navíc těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš krýt záda, rudoprde, nikdo a nic na světě je nezastaví!:-))

   Smazat
 12. Tak to je tedy HODNĚ tvrdé soudružsko-soukmenovecké slovo do vlastních řad!

  To tedy vážně všechna čest stranou!
  Ano, kdo z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů by halasně nesouhlasil s NÁDHERNÝMI slovy s.s.Davida: „Musí být definován trestný čin "potlačování svobody slova", žádný nový "zákon na ochranu republiky", nebo pokračující cenzurní zvůle dokonce bez opory v zákoně.
  Ano, taková slova do kamene tesat, na oponu Národního divadla ZLATOU NITÍ vyšívat!
  Ale hlavně a především: Tato ipsissima verba s.s.Davida by si měla za svá vzít CELÁ redakce naší milované Nové Republiky!!!

  Upřesním: Aby – na základě vzletných slov svého vedoucího soudruha a soukmenovce - začali s.s.redaktoři KONEČNĚ makat!
  Aby soudruzi a soukmenovci z redakce NR KONEČNĚ vypátrali to „zdejší“ sprosté cenzorské hovado, toho zakukleného kavárníka-lepšolida, jež NEUSTÁLE maže naše příspěvky!

  Neboť nemůže – prostě NEMŮŽE - být jasnějšího a přitom odpornějšího příkladu „pokračující cenzurní zvůle dokonce bez opory v zákoně“.

  Takže, drazí soudruzi a soukmenovci, koukejte makat, ať už se NIKDY neztratí ani jen příspěvek!!!
  Děkuji Vám předem jménem nás všech horšolidí.

  Vaše slovo buď ‚ano, ano – ne, ne'; co je nad to, je ze zlého.(J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslední řádek je ukraden z Bible, Stalin tohle nikdy neřekl. Račte si to dohledat. I když i výrok Kdo nejde s námi jde proti nám je parafrází rovněž z Bible pocházející. Vždyť sám Kristus prohlašuje, že nepřišel v míru, ale s mečem a kvůli němu, půjde bratr proti bratru... Atd. Všechno už tu bylo. Jen současná populace to musí mít v počítačích a telefonech a televizi, zkrátka tam kde se za pitomce myslí.

   Smazat
  2. A kdo myslí ze tebe, ty hloupý pražský kavárníku, autore nábožensko-propagandistického příspěvku z 13. února 14:07?

   Nu kdo asi: Papeženečtí oligarchové-kněžouři-černoprdelníci, to je jasné na první pohled, že.
   Jenže my na tu tvoji náboženskou propagandu neskočíme, my horšolidi, my komunisti, putinisti, babišisti a zemanisti. My věříme pouze Leninsko-putinsky pravdivým slovům našich národních Vůdců, a především Posvátným Slovům Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

   Zato tzv. Bible – kdo může věřit něčemu takovému? Takovému OTRÁVENÉMU kompilátu sionisticko-křesťanských mýtů a předsudků, přikázání a alegorií?!
   No JEDINĚ křesťan, zaostalý tmář.
   Prostě: Tvůrci tzv. Bible vykrádají (a to NEUSTÁLE) moudrost našich teoretiků, přejímají výroky našich Vůdců. Proto taky neustále tzv. Bibli vydávají v nových a nových reedicích – aby do jejího textu mohli nenápadně vkládat výroky našich lidí a Vůdců.

   Kdy tato křesťansko-sionistická podlost skončí?
   Ne dřív, než nepřemožitelná Slovanská osvoboditelská armáda osvobodí Vatikán od křesťanů a Jeruzalém od sionistů, než v našem týlu naše orgány činné v trestním řízení nezlikvidují poslední křesťansko-sionistické ideo-diversní buňky.
   Což snad nebude trvat příliš dlouho, po vystoupení naší vlasti z NATO a EU.

   „Co nechceš, aby jiní dělali tobě, udělej jim hned – a už ti nikdy nic neudělají!“ (V. I. Lenin)

   P. Radosta

   Smazat
  3. Radosto, ty kluku pytlíku, já jsem sice nevěříci, ale Bibli jsem si přečetl. Překonal jsi moji představu o tobě, myslel jsem si, že jsi sice ukecaný, ale že máš zájem o politiku. Dokonce jsem tě podezříval, že blba jenom hraješ a že jsi chytrá 5tá kolona,ale ty nic nehraješ. Je to tvoje škoda. Příště. když chceš diskutovat na nějaké téma, tak je dobré něco o tom vědět. Prosím, do budoucna si nemysli - " jsem pravda, jsem cesta ". Z V.I.Lenina ti doporučím - " učit se, učit se, učit se ".

   Smazat
  4. Já Radosta tu zastupuji neomarxistické pyjáty,rozvrat to je moje paleta!

   Smazat
 13. Pan David má sice upřímnou snahu hledat řešení skandální situace v oblasti veřejnoprávních médií, ale jeho představy jsou značně romantické. Volby rad dle jeho návrhu by asi přinesly komplikace pro věrchušku, ale pravděpodobně jen dočasně. Síla peněz je totiž obrovská. Skutečné řešení by přinesla jen změna mocenských poměrů, která by umožnila účinná opatření k obnově a prohloubení demokracie...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I Ty malý popleto!

   Tobě zjevně nedochází, že prohlubování demokracie přináší jedině UTUŽENÍ stávajících neudržitelných poměrů – utužení kapitalismu a demokracie.
   Změnu mocenských poměrů přinese POUZE vítězná proletářsko-putinská revoluce, jež demokracii ROZDRTÍ NA PRACH.

   Ano, milý popleto: Demokracii musíme nahradit naší osvědčenou socialisticko-putinsko-babišistickou demokracií, v rámci přechodu od euroamerického vykořisťovatelského režimu k naší osvědčené západoasijské slovanské beztřídní společnosti.

   A právě na tomto NÁDHERNÉM díle (spolu)pracuje soudruh a soukmenovec (nikoli tedy „pan“) David, už dlouho a pilně.

   Jasné, popleto?!

   Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Já Radosta tu zastupuji pyjáty,vidite mě?

   Smazat
 14. Pane P.Radosto je to s Vámi čím dál tím horší. Tu zátěž Váš mozek už déle nemůže vydržet. Měl byste zvolnit. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 15. Prosím admina, aby častěji mazal "blití" jistého Radosty, protože je to zjevný blb a provokatér! Ten jenom záměrně "zasírá" diskuzi, aby odradil diskutující! To není možné ho "zabanovat" tak, aby již nedocházelo k zaplevelování těchto stránek jeho "blicími" příspěvky! Děkuji za mnohé další!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gratuluji k úspěchu sui generis!

   Kňučet po cenzuře dokáže jen Euroameričan či opravdu ZUŘIVÝ obhájce kapitalismu a demokracie.
   Ovšem kňučet po cenzuře přímo pod skvělým komunisticko-putinským článkem, přirozeně horujícím PROTI cenzuře – to dokáže jen HOOOODNĚ VELKÝ pražský kavárnický kretén.

   Čest a Nazdar!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Ja Radosta tu zastupuji pyjáty vidite mě?

   Smazat
  3. 0:38 Tak každopádně ať tak či onak, Radosta převyšuje místní ansámbl čechomužyků, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení (a z nichž někteří maj navíc i odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni tohodle svého škaredého fýrera - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png ) jak vrcholek Mount Everestu nad ubohýma hromádkama jačího trusu při svém úpatí!

   Smazat
  4. Tvoje yntelygence stači na starou obehranou desku tak ji vypni jeď dokola a dej svěži myslenky na př.navrhni našeho boha strejdu Putina na Nobelovu cenu miru,je to nejlepši válečnik všech dob,zabirá celé poloostrovy a nepadne mu ani jeden samopalnik!

   Smazat
  5. Čtvrtgramotnému pražskému kavárníkovi-lepšolidovi, pachateli prachpitomého příserku ze 14. února 11:11:

   1) Veliký Putin, BJJP, hází na tzv. Nobelovu cenu svůj čistý výkal, z výšky. On udělí Sám Sobě Leninovu cenu míru, která má MNOHONÁSOBNĚ větší cenu než ta „slavná“ Nobelovka. Také finanční odměna je mnohonásobně větší, což není divu, srovnáme-li NEMĚŘITELNÉ bohatství SSSR / RF s majetečkem válečného štváče lepšolida A. Nobela, že.

   2) Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, rozšířil Říši nejen o Krym, leč i o Donbas a pár malých republik na Kavkaze. A brzy rozšíří Vlast o zbytek Maloruska (nesprávně „Ukrajiny“), celé Pobaltí, Gruzii, Arménii, Kazachstán, Uzbekistán, Polsko, Maďarsko, Slovensko a Česko, jakož i všechna ostatní tradiční ruská území.

   3) Leč při tom navracení původní velikosti Velikého Ruska ruští hrdinové umírají, tradičně, nevyhnutelně.
   Jen NAPROSTÝ KRETÉN si může myslet, že Matku Ruskou Vlast lze zvětšit beze ztrát. Ano, Matka Ruská Vlast je proto Svatá nám všem roduvěrným Rusům a Čechům, nám Západoasitům, že KAŽDIČKÁ její píď je prosycena krví hrdinů


   Prostě, čtvrtgramotný pražský kavárníku-lepšolide: Veliký Putin, BJJP, ztratil již CELÉ PLUKY samopalníků, kulometčíků, rozvědčíků, tankistů atd. apod. během zvětšování Říše.
   I my Češi padneme, s velkou pravděpodobností, během osvobozování Evropy od kapitalismu, demokracie a ostatních evropských hodnot.

   Ale stejně jako naši starší ruští bratři, padneme RADOSTNĚ. Neboť smrt v boji za Veliké Rusko, Matku Vlast všech Slovanů, je nejvyšší metou každého opravdového Západoasiata.

   POZOR !
   Ty v našem boji padneš taky, i když nikoli radostně, nýbrž s černým strachem a zoufalství, ve svém černém pražském zbabělém srdci.
   Ano, to je JEDINÉ ospravedlnění tvojí existence: Že poběžíš v první řadě útočící Slovanské osvoboditelské armády, spolu se sobě podobnými, abyste svými tučnými těly zastavili euroamerické kulky, které by jinak zasáhly nás, uvědomělé komunisty a putinisty.
   Tak se na to ŘÁDNĚ připrav, ano?!
   Pohov!

   „Z východu světlo, z Východu svoboda!“


   P. Radosta

   Smazat
  6. 8:34 soudruhu, jdi žgryndat na jiný server. Dostali jsme hlášku, že na tebe a Radostu už netrpělivě čekají vaši soukmenovci. Že jste se díky pokročilé skleróze někde zapomněli.

   Smazat
  7. 11:11 Realita je krapet inší! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!:-)))

   Smazat
  8. Radosto, což kdyby tě navrhli do Bruselu, tam bys mohl tělíčkovat od rána do večera za slušný obolus? Nám by tady zbyl volný prostor. Tak jsme vyřešili kecálky na pracovišti a jeden se málem stal ministrem.

   Smazat
  9. Radosto 12.10
   Vy jste od přirody tak vtipný,že by jste nám měl vždy napsat,kdy se vám máme začit smát!

   Smazat
  10. Mám starost, asi se nám Radosta okotil. Je tu víc jemu podobných rukopisů pod jinými autory.

   Smazat
 16. Vždyť je to regulérní boj! Střet názorů, propagandy a stranění někdy přechází až vědomému lhaní. Vezměme si, čemu lidé věří: potrhlé naboženské doktríny, utopické vize, přeměněné v politické strany a ideologii, ezoterické "schopnosti" uhrančivých hochštaplerů atp. Výsledkem je debilizace společnosti a ztráta racionality v různé míře všech. Nerad to přiznávám, ale také jsem kdysi podlehl dojmu, že proběhla revoluce a běh věcí obecných se obrací k lepšímu.
  Ano, skepticismus je jediná obrana. Skepticismus uplatňovaný i na své názory, nehledící vlevo či vpravo.
  Nechtějte tady nemožné: žádné zpravodajství nebude zcela nestranné a žádná, jakýmkoliv způsobem volená rada vám nic nezaručí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.