Reklama

úterý 26. února 2019

Průzkumníci z USA dorazili na pozice OSU na DonbasuArťom Košelenko
26. 2. 2019       mk/politics
Na Ukrajinu také přicestoval americký poradce pro problémy reformy ukrajinského vojensko-průmyslového komplexu Donald Winter. Státy severoatlantické aliance chtějí změnit Ukrajinu na platformu pro diverzní válku. Toto prohlášení učinil ataman Mezinárodní veřejné organizace "Věrní kozáci" Alexej Selivanov. Podle něj přijeli do zóny prováděné operace sjednocených sil na jihovýchodě Ukrajiny průzkumníci USA, aby provedli audit a analýzu dodaných amerických zbraní. Dané kroky byly podniknuty kvůli korupci mezi vojáky Ozbrojených sil Ukrajiny (OSU), vysvětlil Selivanov. 


 
"Jak nám říkají naše zdroje na ukrajinském ministerstvu obrany, Američané nebyli spokojeni s tím, co viděli, což ostrým tónem oznámili důstojníkům Centra pro zajištění mírotvorné činnosti a realizace mezinárodních smluv Ozbrojených sil Ukrajiny, kteří je doprovázeli", uvádí komentář aktivisty informační agentura Novorossija.

Dodal také, že společně s průzkumníky přicestoval do republiky i americký poradce pro reformu ukrajinského vojensko-průmyslového komplexu Donald Winter. Setká se s vedením státního podniku Ukroboronprom a dalšími zástupci vojensko-průmyslového sektoru.

Z pohledu Selivanova to všechno hovoří o plánech Spojených států, Kanady, Velké Británie a dalších zemí NATO změnit Ukrajinu na platformou pro diverzní válku.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

1. foto: Alexej Selivanov jako bývalý ministr obrany, o kterém se psalo jako o původci finančních machinací na ministerstvu
2. foto: Alexej Selivanov zbitý na ulici 21. 4. 2014 "muži v černém". 

44 komentářů :

 1. Diverzní válka? První asociace s tímhle termínem je jméno Girkin - Strelkov, vyslaný Putinem aby zahájil rozesrání Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diverzní válka a rozesírání Ukrajiny začala majdanem, ty vemeno blbý !!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. rád by som poznamenal, že pred rokom 1941 bola polovica ukraincov chazari, a to oficálne ... napr. Odesa 60% - tak kde sú tu slovania ?

   Smazat
  4. 8:57 Trubka z trubky. A z takových se pak stávají dnešní historici.
   Booože, čemu si to duši dal ?

   Ale také možnáá, rafinovavaný kop do hyždí.

   Smazat
  5. Pro 8:57- o jaké Ukrajině mluvíte ? Myslíte Malorusko,Podkarpatskou Rus, Kyjevskou Rus nebo Krym. Jak mohl někdo v tomto teritoriu rozeštvávat nějakou Ukrajinu. Nevšiml jste si, že se v historických názvech nic o Ukrajině neříká !!

   Smazat
  6. 10:58 proč mu kladete otázky? On ničemu nerozumí, neumí vypotit jednoduchou větu, jenom tapetuje výplody cizích z Facebooku. Tenhle text jsem tady viděl už nejméně patnáctkrát. Je to ubohý tapetující debil, co si hraje na antiruského trolla.

   Smazat
  7. Pro anonyma z 23:40

   Nooo, když to dávají na You Tube jako film, tak to musí být zcela bez diskusí pravda. Uchvacuje mne taková argumentace stejně jako sebeblbější a sebestupidnější šoty různých excentriků doprovázené sloganem "Budu na Primě", které jedna nejmenovaná televizní stanice vysílá. Pokud si Vážený anonyme do vyhledávače vložíte tento odkaz - https://aeronet.cz/news/aby-se-nezapomnelo-trocha-historie-volynsky-masakr-polaci-a-ukrajinci-ukrajinska-povstalecka-armada-a-banderovci-vzor-dnesnich-ukrajincu/- tak uvidíte co ti Vaši, jak píšete "árijští Slovani" dokážou. Normální člověk má co dělat, aby se při čtení tohoto nepozvracel. Tak pokud se rozhodnete, že si to přečtete, tak raději dlouho po jídle. František

   Smazat
  8. 8:58-Hlupáku stejný, jako jsou ti tví banderovci. Židi z Wall Streetu si z vás tupých nacistů dělají prdel už od 3. říše a nechají za sebe dělat špinavou práci a vy to ne a ne pochopit a proto už brzy půjdete ke všem čertům..."Nemyslíš, zaplatíš", jako v té reklamě na nedělání nehod...

   Smazat
  9. 11:17 zjevně jste to adresoval tapetujícímu dementovi 8:57 a ne 23:40. Dement 8:57 jen tapetuje nacistické výlevy, které jsou za jiných okolností trestné, ale pokud jsou protiruské, potrestání PROZATÍM nehrozí. Můžeme jen čekat, až to administrátor smaže. Zbytečně kladete otázky, to tapetující hovno vám odpoví opět nějakým vulgárním sloganem, který zde taktéž tapetuje.

   Smazat
  10. 8:58-Ta tvoje ukrajinská čistě árijská děfčata jsou opravdu hoževnatá a proto dějají kurvy po celé EU a okolí, aby si užila té svobody a krajkovaných "trusiků", po kterých tak toužila na majdanu a jejich chasníci "rabovladějci" zas dostávají od svých chazarských pánů to, co jim naslibovali hubou Porošenka-Valzman, pozemky na Donbassu. Akorát to má tu drobnou vadu, že nejsou na Donbassu a mají poněkud menší rozměry... Jsou na Dněpropetrovském kladbišti pro bezejmenné-heroje-hlupáky a mají rozměry 1x2 metry...a jejich rodiče ani neví který to pozemek je i se svým obsahem právě jejich, tak dopadli, že nevědí ani u kterého hrobu mají plakat.
   Tak, na to můžou být ti banderovci hrdí a ty s nimi. Přijde doba, kdy toho budou mít opravdoví Slovani na Ukrajině dost a vymlátí je, ty banderlauzry, jako mixomatózní králíky...

   Smazat
  11. Ano, omlouvám se, obojí z 12:14 i 12:31 patří tomu bandera-pohrobkovi...z 8:57.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 15:03, proč se s tím deníkem bavíte? On je kopíruje nacistické štvavé texty odjinud a pastuje to sem. Zjevně to přenáší z nějakých nacistických stránek a už mnohokrát tady ten text byl. Jedná se pravděpodobně o jednoho maximálně dva trolly, kteří sedí u PC a znečišťují svým primitivismem celý prostor.

   Národy východní Evropy vůbec nejsou zdegenerované, dokonce nejsou ani poznačené neomarxistickou ideologií. Z východu Evropy jsou tisíce mimořádně úspěšných lidí, jen bohužel nežijí tady, ale především v USA. Nevrací se, a to je škoda. O co se Západ snaží je, tyto lidi přestěhovat k sobě, a migranty nacpat zase sem. Přitom my máme extrémní problém s romskou menšinou, která dosahuje saturace migrantů na Západě. Pokud sem protlačí ještě i migranty, tak jako národ končíme.

   Smazat
  15. 15:03, .... debilem bavíte ... :)

   Smazat
  16. Ukrajina se stává americkým protektorátem a nástupištěm pro konflikt s Ruskem.

   Smazat
  17. Ano, Ukrajina je protektorát amerických neokonů-sionistů....Po důkladném odprůmyslnění a zlikvidování prac.míst a zbídačení ukr., slovanského obyvatelstva a přinucení k emigraci, se naplní plán chazarů a stane se z ní náhradní fátrland pro židy z Izraele, pokud dojde k jeho plánovanému zničení ve válce s Íránem...
   Už dnes je v Dnepropetrovsku židy vybudované obrovské supermoderní administrativní a vzdělávací centrum plné synagog a okázalého luxusu...a to vše na úkor chudých prostých a sprostých ("po slovensku") Ukrajinců a blbých banderovců, kteří dnes s nadšením za ukr.židovské ukrajinské/americké oligarchy denně chcípají v bratrovražedné válce...

   Smazat
  18. Proběhla tam na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Bandera je hrdina ukrajinského národa, který stmelil ukrajinský lid proti agresivní rusifikaci. Díky Banderovi si Ukrajinci konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 2. Smutný klid bohužel nebude dokud budou mít usa nějaké prachy. Rusové si s diverzanty poradí až se pár skupin nevrátí tak přestanou lákat i peníze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na protiruskou diverzi bude vždy dost peněz, doufáte marně

   Smazat
 3. Skvěle Okamura:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201902269312937-slunickari-lez-nenavist-nazor-okamura/

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Naši dobrovolníci brání Donbas před benderovci.Petříček není schopen označit benderovce za válečné bestiální vrahy! To je ministr nebo nečí loutka?Všichni z eu se nevyjadřili vuči Ukrajinským veteránům,jak pokrytecke.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petřiček - fašista ! rozdával medaile !On nevěděl ,že byli krůtí !

   Smazat
  2. Petříček ani nepoložil kytku k hrobům padlých Čechoslováků, kteří v sestavě Rudé armády významně přispěli k osvobození Kyjeva od nacistů!!!

   Smazat
  3. V Ukrajině a v Povolží přišel na ně Petříček, za pomoci eskadrony rozšlapal jim košíček.

   Smazat
  4. Evropan Petříček hájí evropské ideje, stejně jako kdysi evropští dobrovolníci, kteří 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a kteří na rozdíl o něho byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  5. 8:27, demente nacistický tapetující. Jednou na tebe dojde.

   Smazat
  6. 9:01 Víš rudoprde, to že "Bůh stvořil svět v sedmi dnech" už tu taky bylo! A i když dnes víme že je to lež, tak to církve dokola omílaj dál stejně jako putlerčíci svý cancy o "vyspělém Chujlostánu" kterej nás všecky smete, pokud nebudem jako to dělá lŽIDvořák, čichat prdy této židočekistické poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   A vzorec vody H2O taky nezměníš jen proto, že už ho tvá blbá hlava někdy spatřila! A ten je na rozdíl od rudocanců a výblitků místních čechomužyků pravdivý. Takže si budeš muset zvykat na dokola opakovanou a stále stejně pro vás putleroffské podlidi nelítostnou pravdu!

   Smazat
 6. Zkrátka a jednoduše řečeno . USA a jeho poskoci v Evropě nejsou spokojeni s výsledky Majdanu .Nepokračuje to totiž podle jejich plánů a navíc to jde příliš pomalu . Korupce jim ani až zas tak moc nevadí , protože zkorumpovaní jsou na Západě všichni včetně Česka . Hlavně jim vadí , že už není dávno hotovo to co si naplánovali . Tzn. válka s Ruskem a drancování jeho přírodního bohatství . O to tady hlavně jde tak jako vždy v minulosti .

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Radosto. Pokud byste si sám klikl na vámi umístěný a barevně zvýrazněný text ve vašem komentáři a přečetl si jej, tak byste zjistil, že jaderná ponorka Memphis nemůže lačně kroužit kolem Krymského mostu, neboť byla již v.r. 2011 vyřazena z flotily a určena ke sešrotování.

   Smazat
  2. ...a navíc je tam tak malá hloubka, že by břichem šouralo o dno a nahoře by trčela z vody nástavba.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. AŤ ŽIJE KOSOVA A DONBAS !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kosovo nežije, protože je etnicky vyčištěno od Srbů a dalších národů a není schopno bez dotací EU a USA samo vegetovat.

   Nevím, co měl váš výkřik znamenat.

   Smazat
 10. USA už jim nestačí, tak na Ukrajině pytlačí.

  OdpovědětSmazat
 11. Prezident Zeman to řekl Ukrajincum jasně : buď neznáte svoje dějiny , anebo jste hloupý. Jeden náš kolega byl vidět s kalachem , bránil svoji domovinu před útokem Ukrajinské armády.Druhý skončil na ministerstvu DNR. Držím vám palce.Referendum proběhlo,nechte jít opolčence svojí cestou.Smrt fašismu a benderovcum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nevím . Po tom všem čeho jsme se od Zemana dočkali je možné že Porošenka pozve do Prahy na pokec . A možná že u toho bude i ten Kvído . Bohužel jsme po tom hadráku 89" měli prezidenty , kteří se nikdy prezidenty stát neměli . Totéž platí i o premiérech .

   Smazat
 12. https://www.youtube.com/watch?v=HJgYAZTYeIM
  https://www.youtube.com/watch?v=E_Foy3sj4NA
  https://www.youtube.com/watch?v=NgqKx36s62Q
  https://www.youtube.com/watch?v=ibCxJymQkvI
  https://www.youtube.com/watch?v=uItqYDY4y0E
  https://www.youtube.com/watch?v=BOxkLTUoMdw
  https://www.youtube.com/watch?v=rTbK0wLr4o0

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 27. února 1:37.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 15. S.s.Košelenko je přílišný optimista!

  Je to tak, Leninu žel: Do Maloruska (nesprávně „Ukrajiny“) dorazily nejen předzvědné bojové jednotky US Army, ale i prvosledové úderné oddíly!
  Ve vysílání Nezávislé TV Donbas o tom informovala místní pobočka Молодежное демократическое aнтифашистское движение „Наши“ , čili Putinovy mládeže:

  Na hranicích mezi Maloruskem a Velikým Ruskem v tuto chvíli stojí:
  • přibližně 120 000 příslušníků nejzběsilejších grup US Army – tzv. mariňáci a zelení bareti
  • zhruba 600 tanků M1A2 Abrams
  • tisíce dalších pancéřových vozidel nejrůznějších typů
  • cca 350 útočných helikoptér
  • asi 580 stíhacích-bombardovacích letounů
  • 150 nejmodernějších stíhaček USAF, a pravděpodobně také IDF
  • obrovské množství nosičů raket včetně strategických mezikontinentálních
  • nesčíslné množství tzv. pomocného personálu (většinou prostitutky, nutné k pravidelnému „obveselování“ krvežíznivých USáckých žoldáků)

  A kolem Krymského mostu V.V.Putina již lačně krouží USácká vražedná termojaderná ponorka USS Memphis, která v r. 2000 ZÁKEŘNĚ potopila rusko-sovětskou mírovou ponorku Kursk …

  Prostě - náš drahý soudruh a soukmenovec Arťom Košelenko je přílišný optimista: Válka vypukne každým okamžikem, jakmile se D. Trump vrátí z Vietnamu do USA.
  Jinými slovy: My Češi nestihneme – NEMŮŽEME stihnout – do vypuknutí války vystoupit z NATO a EU.
  Takže Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, musí – prostě MUSÍ – vydat rozkaz ke sterilizaci území České republiky pomocí několika humánních jaderných náloží.
  Ano, již je to jasné: Za pár dnů budeme všichni mrtví; s tím se nedá nic dělat.

  Ve chvíli naší smrti nás může potěšit vědomí, že Veliké Rusko ve válce zvítězí, přirozeně.
  Tudíž, po dekontaminaci území bývalé ČR naše bývalé území osídlí naši starší ruští bratři.
  Ano, nad naším popelem jednou bude znít libozvučná ruština.

  No není to NÁDHERNÁ poslední myšlenka?
  No je, o tom žádná.
  Takže si ji pořád opakujte, ať nejste jaderným výbuchem zbytečně nepříjemně překvapeni.

  „Kdo věří ve mne, živ bude, dokud nezemře!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.