Reklama

pátek 8. února 2019

Rada ČT zasluhuje odvolání

Petr Štěpánek
8. 2. 2019  blog autora
Česká televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání a namísto poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů (přesně tak to předepisuje zákon) se stala hlásnou troubou jedné (eurofilní) názorové skupiny. Platíme si ji všichni, ale do hlav nám valí názory jedné (minoritní) party.


Problém ale není v tom, co Česká televize vysílá (i eurohujeři mají v demokracii právo říkat své bludy), nýbrž v tom, co všechno nevysílá, co selektuje, co překrucuje.

K tomu, abychom se ve svých životech správně rozhodovali, potřebujeme mít správné informace. Úplné informace. Komplexní informace. Kdo nemá správné informace, rozhoduje se špatně. A kdo se rozhoduje špatně, také špatně volí. Takže na místa, kde se rozhoduje o důležitých věcech, vysílá špatné lidi. Špatní politici dělají špatná rozhodnutí. A v důsledku špatných rozhodnutí pak naše země, Evropa i svět směřují špatným směrem. Takhle jednoduché to je.

Řečeno pouze v mírné nadsázce, Česká televize se postupně přeměnila v informační zločineckou organizaci. Proč? Protože vysílá cinknuté, neúplné, zavádějící informace. Protože není nezávislým informačním zdrojem, nýbrž propagandistickým nástrojem.

Třicet let po sametové revoluci jsme tam, kde jsme kdysi byli. V informační totalitě. Ta totalita není úplně stejná jako za komunistů, protože historie se neodvíjí v kruhu, nýbrž v poťouchlé spirále. Nicméně řada znaků, jež totalitu definují, je podobná.

Předlistopadová socialistická Československá televize měla své ztroskotance a samozvance, jak spolu s Rudým právem nazývala nepohodlné osoby z disentu i odjinud. Eurototalitní Česká televize má pro změnu populisty, extremisty a Putinovy agenty. To jsou všichni ti, kteří nepřísahají na neomylnost Bruselu, multikulturalismus, vítání migrantů a politickou korektnost.

Za ten informační paskvil, který nám Česká televize servíruje, je ovšem někdo zodpovědný. Konkrétní lidé. Rada České televize ve stávajícím složení je naprosto zbytečný a navíc arogantní orgán, který se ani nenamáhá reagovat na kritiku veřejnosti. Namísto toho vytváří okolo České televize, jejího managementu a jejího špatného generálního ředitele obranný val. Neexistuje jediný důvod, proč orgánu, který pracuje tak moc špatně, prodlužovat život schvalováním jeho výročních zpráv.

Pokud jsou cestou k ozdravění České televize personální změny, je potřeba je udělat.81 komentářů :

 1. Souhlasím s každým slovem! Ovšem, občané si zvolili pana Babiše a ten ČT podpoří, takže zase nic!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo dosadil "radu ČT"? Jak je tam v této sestavě dlouho? Hlavně je to práce voličů ČSSD, to je práce Zaorálků, Špidlů a Sobotků, tak nechej soudruhu Babiše na pokoji a nikam nic nepiš a nebo nepiš vůbec.

   Smazat
  2. NĚJAKÝ SMRDICI PAPALÁŠ PROHLÁSIL,ŽE TV JE MAJETKEM

   těch kteři v ni pracuji!
   Tak ať nám ti soukromnici přestanou krást koncesionářské poplatky a plati si tu TV sami a nerabuji ji i penize,které tvořiprý nahospodařenou peněžni rezervu,aby pak až bude vytunelována chtěli vyšši výpalné.
   Pryč s tamnimi šéfy,kteři chtěji manipulovat občany a ohlupovat je natolik,aby voličům zas ukradkli hlasy a pak se zjistilo,že takové volby nemusi platit.

   FUJ,FUJ,FUJ TO JE HNŮJ!

   Smazat
  3. Zaměstnanci medii,kteři tam vyráběji ty informace proto,aby zmanipulovali voliče jsou tam zbytečni,bude konečně nové vedeni,které je VŠECHNY propusti,přestože jsou kryti Radou,která by za to měla být jako nepotřební ignoranti zrušeni!

   Smazat
  4. Spihlasim s vami.Take mne dost rozhorcilo,jak pred volbami Babis vykrikoval,ze chce v CT udelat poradek a po volbach nechce resit ani zacernene smlouvy....naopak uklada poslancum ANO povinnost schvalit hospodareni CT

   Smazat
  5. On by to Babis udelal a velice rad,jenomze "Prazane CT rozumeji" a byla by z toho dalsi taskarice -CT revoluce c.2 s arogantim Wollnerem v cele ( v čele) :-)

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu Radosto, souhlasím s tebou, ale TV Barandov by měla mít stejné podmínky, jako má soudruh Soroš, financovat ji ze státního rozpočtu a potom důslednou putinizací, bojovat proti sorošizaci a tomu svinstvu, kde totalitu nazývají demokracií.

   Smazat
  2. A kázeň musí být. Proto Radosta zařezává jak má. A to tu máme ještě většího pablba. Nějaký akademik se na povel, v sedmdesáti letech, začne točit jako čamrda. "toť kázeň!“ Radosto, přidejte, dnes to byla slabota. Začínáte se tu nějak poflakovat.

   Smazat
  3. RADOSTO,TVOJI SOUDRUZI KOMUNISTI SE PRÝ BUDOU ŘIDIT

   podle nejnovějšich informaci Národnim programem občanů,protože maji svůj beznadějně zastaralý a tam v NPV hned v prvnim článku je návod jak odstranit kapitalismus bez přivlastků,vycházejicim z gangsterismu!
   Nesmi se to dostat na veřejnost a TV to nechce jako vysoce pozitivni novinku vysilat dnem i noci, nebot to tam řidi sami gangsteři V ČELE SE ŠÉFEM tzv NO PASSARAN!

   Napište Radosta zda i to je vaše paleta!

   Smazat
 3. ČT má být nezávislá. Abych s tímto mohl souhlasit, tak je třeba vědět, v jakém kontextu je ta nezávislost myšlena.

  Ono ve skutečnosti ČT nezávislá až tak zase není, ánžto je závislá na občanech tohoto státu, co se týká financování. Z tohoto důvodu by také měla být pod KONTROLOU veřejnosti.

  Dalším problémem je obsahovost vysílání.

  Tvrzení ČT o své nezávislosti může posoudit pouze divák a ne nějaká televizní rada.

  Dnes je ČT s nadsázkou - stát ve státě, až na ty příjmy, ty jsou od konkretních osob a jsou ZÁKONEM STANOVENÉ!

  Jedině zrušení poplatků může něco změnit, jestli k lepšímu a nebo k horšímu, to by ukázal čas. A nebo "volná ruka trhu".(?)

  OdpovědětSmazat
 4. kdoby potom vykladal tupim vovčanum kapitalismus kdyby se zrušili komunisticky přiživnici s celou čete co se vydavaji za demokrady z čeho by pak žili vykladači a předžvikavači všeho možneho i s vymyvanim mozku a kde by honorace předvaděla sve kouzelnicke kousky při pastvě vovci to určizě nechce ani svazak štěpanek co se natřasa ke korytu u statniho cecku

  OdpovědětSmazat
 5. S tím co je v článku napsáno je možné souhlasit. Jenže si pamatuji dobu, kdy byl členem jedné z mediálních rad i jistý Petr Štěpánek a nemohu říci, že by Česká televize fungovala lépe. Vlastně celou dobu co Česká televize existuje, funguje stejně.Po celou dobu své existence vždy prosazovala a hájila zájmy jedné úzké skupiny lidí,i když se ideologické zaměření této skupiny v průběhu let měnilo.Neslyšel jsem, že by se pan Petr Štěpánek proti tomuto stavu nějak vymezoval, když byl členem rady on. Chci tím hlavně zdůraznit, že problém naší veřejnoprávní televize nezačal s okupační stávkou na přelomu tisíciletí, ale v podstatě už od jejího vzniku, a také to, že někteří dnešní kritici mají sami máslo na hlavě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak Křehulko černohuňatá. Prostě lepšopsů je trošku víc, než vrchovatých misek, takže ti kteří se krmí, pro spokojené mlaskání neztrácejí čas na kritiku sebe sama - protože si uvědomují, že za žrádlo se musí kývat, lísat, vrtět ocasem, vrčet na cizí - prostě do ruky, která psa krmí, nekousat. Ale je-li hafan od misek odstrčen, přirozeně se k nim snaží probojovat - takže vrčí, štěká, strká, kouše, píše... aby se stal sám/znovu vyvoleným u žrádla zdarma.

   Smazat
  2. Fungovala lépe, ten stav se zřetelně zhoršuje.
   A taky se zhoršuje společenská situace a povědomí, takže rozdíly mezi chrlenou propagandou a názory většiny lidí se zvětšují a zviditelňují. Za těch několik let se z mnoha dalších lidí, které tam řekly nesprávný názor, staly personae non gratae.

   Smazat
 6. Ta totalita neni stejna jako za komunistu,ta je jeste daleko horsi.Zacina se to podobat tricatym letum v Nemecku.Televizi jsem vyhodil,poplatek na poste zrusil,ale co bude dal?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:34 Udělal jsem to před lety skoro stejně :

   Televizi jsem odhlásil, poplatky neplatím a na satelitu
   sleduji vše, co mě zajímá.
   Samozřejmě televizi mám, ale zkus to někomu říct !

   (Takhle se to dělá...)

   Smazat
  2. Neustále slyším, jak za minulého režimu, se špatně stavěli mosty, "blbý" paneláky, potravin a hlavně banánů bylo málo. Teď jsou obchody zavezený božím, které Němci nechtějí, česky si ani nepočteš na zboží. V Praze chtějí stavět vládní čtvrť a mosty jim padají. Zanedlouho budou parky jen pro pozvané apod.
   Babiši, myslíš si, že tě budou důchodci podporovat za 1000 Kč? Hodně se pleteš. Když se důchodcům přidává tak jen procentem. Přitom nákup je pro všechny stejný, někam se pumpují peníze /inflace je stejná pro bohaté i chudé/ a na babičky, které stáli 40 let za pultem se se.e… Jiné slovo nelze použít.

   Smazat
 7. Neskuhrejte, česká televize nezávislá je! Bohužel, ale jenom na divákovi.

  OdpovědětSmazat
 8. Ježíš a co byste asi tak dělali, kdyby vám Venca Hudravec neřekl, o čem máte příští týden mluvit. Nebýt jeho, tak je u nás doma ticho jako v kostele. Taky je mi líto, že neporadí co hodit příští týden na plotnu. Myslím, že by to lidi ocenili,když už si ví rady se vším a všude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8. února 2019 7:45

   Ano máte pravdu, jenom je škoda, že byl impotent, tím pádem prolétl třemi komíny (tři urny) a jeho zrzavý potomek, nám nyní neporadí. Co s tím, co zasel?

   HUAWEI®

   Ps. Podívejte na ty šmejdy, jak si váží svobody slova?!

   https://uloz.to/!1lYvdAP6FrdH/ct-serial-most-mezi-mesty-ukazujici-problemy-broumova-a-horovic-v-cele-jeji-siri-a-nahote-avi-mkv-mp4?q=most%21

   Smazat
 9. Problém rady ČT a lidí, kteří byli vybráni podle určitého klíče a nyní řídí politické diskuze a uvádějí zprávy spočívá v tom, že svoji současnou práci považují spíše za jakýsi odboj a osobní povinnost vnést světlo do české politiky. Prakticky je to jedna partaj s jedním názorem, o kterém jsou přesvědčeni, že je to jediné správné. Jakákoliv politická tolerance zde tedy nepřipadá u nich v úvahu, tak to prostě dnes je a tak to celé nejen vypadá, ale i funguje. Situace této další politické strany(jinak to nazvat nelze) je dokoncce taková, že už i lidé, kteří v minulosti podepsali chartu, se od nich začínají odvracet a kritizují je za velmi obdobné totalitní chování, jako měli před nimi komunisté před rokem 89. K tomu navíc začerněné smlouvy, neprůhledné hospodaření s poplatky občanů, podivné finanční podporování části ideologicky přijatelných pražských uměleckých elit, každé zasedání rady v případě kritiky končí identicky oslavnou samo-ódou na skvělou práci soudruhů - v čem se vlastně tito lidé od starého období totality liší? A liší se vůbec nějak?

  OdpovědětSmazat
 10. Proč bušíte do ČT? Pláčete na špatném hrobě. Bušte do parlamentu. Stačí dát do zákona, že dluhy za neplacení TV poplatků nelze vymáhat soudně, exekučně a ani jinak. A bude vymalováno!

  OdpovědětSmazat
 11. To 7:34
  ČT je hlavně nezávislá na faktech. Na pravdu a diváka kálí od svého vzniku.

  OdpovědětSmazat
 12. V RČT sedí samí hajzlové a to je problém.Největš hazl je její šéf Bednář a tito jsou propojeni s Dvořákovými dementy Fridrichem a spol a poslanci parlamentu na které něco vědí, co by je mohlo kompromitovat a proto ten stav je takový.Poslanci včetně Babiše jsou z těchto hajzlů připosraní a to před převratem v roce 1989 nebylo.

  OdpovědětSmazat
 13. Problém je také v tom, že ty havlodní propagandistický sračky vysílaj za naše nedobrovolné prachy. A to už demokracie není.
  Demokracie bude, až si ty svoje hovna budou vysílat za svoje!

  OdpovědětSmazat
 14. Politici se bojí s tím havloidním hovnometem něco udělat ani né tak z toho důvodu, že by o nich pak hovnomet vysílal něco negativního, ale protože dobře vědí, že tzv. veřejnoprávní média, vedle neziskovek, jsou základním kamenem vazalského ovládacího aparátu. Jsou v podstatě nedotknutelné tabu, protože okamžitě začne strašný jekot z Bruselu a Washingtonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT a neziskovky jsou v podstatě hlavní mocenské subjekty v zemi. Parlamentní politice jsou přenechány pouze servisní úkony v kolonii.
   Dříve se tomu říkalo srozumitelným slovem Místodržící.
   V novořeči Impéria to jsou veřejnoprávní a humanitární organizace.
   Je to dokonale vybroušený černý diamant mocenského cynismu, kdy i samotný jazyk je ohnutý ve svůj opak.

   Smazat
  2. V USA jsou TV soukromé, nikdo nenutí platit občany koncesionářské poplatky - zkurvená daň. Přispívají si někde na stanice PBS (Public Broadcasting). A tzv. mainstream CNN pomalu krachují díky svým prolhaným reportérům a manipulátorům.

   Smazat
  3. https://uloz.to/live/!WxN1JXib/obcan-vaclav-havel-tuneluje-tragikomedie-cr-1989-cover-avi

   Smazat
 15. ČT zrušit a rada zanikne sama.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RADOSTA A JEHO VNITRÁCI ZNĚNILI TAKTIKU A VALI TU

   celé hromady od el HAMAJDY.
   Čekáme s netrpělivostí,kdy se v jeho poplantané TV bude propagovat DRUHÝ článeK Národniho programu občanů,kteři tam vymysleli jak instalovat téměř okamžitě levně a bez peripetii Parlamentu něco skvělého s prozatimnim názvem

   NAŠE OBČANSKÁ PŘIMá DEMOGRACIE JAK BYK!

   Doufáme tady Radosta,že namisto psani sraček to odhalite,nebot něco tak super /SUPI/nemá a nechce mit ze strachu,že jim pak nepomůže ani TISK a TV a oni ty nakonec ty srany puknou jako žaludy!!

   Smazat
 17. ČT dělá svoji práci na 1*** a už vubec nikdo nepotřebuje znát nějaké rady, nějakého Štěpánka. To, že ČT nevysílá oslavné ody na Rusko je v pořádku, ono vlastně mimo zbrojení Rusa není ani o čem vysílat. A vysílat něco o komouších a jejích předáku STBákovi Filipovi už vubec ne. Než se neustále navážet do ČT, tak se raději podívejte co vykřikuje ten totální magor Soukup na Barandově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přečti si něco mladej : http://www.nwoo.org/2019/02/07/yuri-bezmenov-umeni-rozvratu-a-demoralizace/
   no a můžeš pokračovat tímto : http://www.nwoo.org/2019/02/08/mohl-by-se-u-nas-stat-ministrem-i-silenec/

   Smazat
  2. Polib nám havloide. Soukup si vysílá za svý. ČT za naše. Banda všivých politiků ani není schopna udělat referendum o koncesionářských poplatcích - a to ti nevadí jako přežitek "komoušů". Tak se koukni do zrcadla a uvidíš debila.

   Smazat
  3. Tak Soukup bude končit, že jo - https://www.echo24.cz/a/SJd29/barrandov-porusuje-podminky-licence-rrtv-zahajila-spravni-rizeni

   Smazat
  4. Terorističkým gangsterům,majitelům ukradené moci, šlape na kuři oka soukromá tv,tak se rozhodli Soukupovi zvednou ten rating terorem a Soukup i když ještě nepřišel na to jak ziskat voliče tj zveřejnit jejich Národni program se musi radovat levné reklamě!

   Smazat
  5. 10:24-jistě, začíná si moc dovolovat, to přece nemůže demokracie dovolit.

   Smazat
  6. 10:58 Soukup nejenom ,že lže, ale vše překroutí , osočuje, kritizuje druhé za dluhy a sám má máslo na palici a miliardové dluhy, tenhle sebestředný trouba si my slí, že mu prezident podrží prst v prde... omyl, jako všechny hodí i tohohle kašpara pžes palubu.

   Smazat
  7. 12:14- tak proč ho posloucháte? Nemáte náhodou vše co interpretujete z jiného média?

   Smazat
  8. Autor prvniho ( a podle stylu i nekolika dalsich) prispevku tu dela komickou vlozku?...Opravdu si nedokazu predstavit,ze by nekdo mohl byt az tak hloupy

   Smazat
  9. To se nemáš kde ventilovat úchyle,založ si vlastní webík a můžeš si tam masturbovat zrúdičko jak je libo.

   Smazat
  10. 13:06 Hlupák jseš v prvé řadě ty, rád si vyslechnu tvoji "komickou vložku" pokud vubec na to máš. Čím jseš ty tak chytrý ? troubo.Napiš v čem nemám pravdu. Čekám.

   Smazat
  11. 10:08 JO referendum a takoví blbové jako ty a jim podobní jako na NR pujdou hlasovat, děkuji nikdy.

   Smazat
  12. Pane 9:47 částečně souhlasím a přeji vám vámi oblíbené pořady ČT. Protestují proti vašemu ráznému a nedemokratickému názoru, ....že nikdo nepotřebuje znát...Já například chci vždy znát více názorů. Pak si je sám vyhodnotím a s některými souhlasím a s jinými ne. Proto mám mozek. Proti vám nemám žádnou zášť, je jistě více lidí vám podobných. Proto, nechť existuje ČT v současném rozsahu se současnou Radou pro... volenou parlamentem a tuto pravní televizi nechť platí její koncesionáři a nechť se na uvolněných vlnách uplatní opravdu veřejná ČTV, která bude placena svými koncesionáři a bude mít svou samostatnou tel.radu volnou přímo vlastními koncesionáři. Určitě uznáte, že návrh je fér, nikdo nikoho k ničemu nenutí a nikdo na nikoho nedoplácí.

   Smazat
  13. 16:37 Píšete -nepotřebuji znát- ano nepotřebuji znát názory od jistých lidí, pokud vím, že jejich názory jsou neměnné a neustále stejné a hloupé. A hlavně, podporují Ruský velice špatný režim.

   Smazat
  14. 16;50 ale uz tim se vylucujete z veskere diskuze.Chovate se jak prestarla tchyne,ktera nechce slyset zadny jiny nazor nez svuj

   Smazat
 18. Co mi na ČTv vadí? Ani ne tak skladba a tvorba, to je věc povolanějších. Mně vadí publicistika a zpravodajství. Jenže, co chceme od obránců demokracie, kteří spolu se Senátem nedovolí nám, populistům změnu starých pořádků! Navrhuji tedy poslancům jmenovat NR(Novou Radu), jako konkurenci té SR(Staré Radě) a nám, akcionářům umožnit deponovat naše "akcie" té, či druhé, dle jejich vizí. Třicet let slýchám, jak je konkurence zdravá, jen v ČTv jsou koryta přidělovaná dle předlistopadových kritérií-"kdo nejde s námi, jde proti nám"!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:55 Já opravdu nemusím na ČT poslochat proruské prolhané žvanily jako Žantovský,David, Vyvadil nebo dokonce Krejčí, nebo místní Man.Těchto rudejch žvástu jsem si vyslech dost před rokem 89.

   Smazat
  2. 11:41..takze vlastne odmitate demokracii...Ale to jste mel rict hned

   Smazat
  3. 11:41 Co je na Ruských dezinformacích a lžích demokratického?Že se vubec píšu, copak Rus zná slovo demokracie??hcaaaa

   Smazat
  4. 11:41-ale oni tam nejsou ani takoví, jako B. Tureček ap.! Je tam skvadra zastydlé pravice, která zastupuje již jen sama sebe, STAN, TOP, už i Lidovci nezastupují ani své členstvo!

   Smazat
  5. 11:41 Ano, máte pravdu, pravice a víte proč? protože patříme na Západ a ne do Ruského chudobince a hlupákova. Aspoň tito lidé mají rozum, ne jako vy zastydlej rudoch.

   Smazat
  6. 12;05 To mate tezke,kdyz ani nechapete,co to demokracie je:-)

   Smazat
  7. 12:20-Vaše inteligence Vám nedovoluje ani správně určit adresáta! Začněte tím, až potom formulování názoru! Já patřím ke Slovanům ve střední Evropě. Vy na "Západ", tak tam běžte!

   Smazat
  8. 12.05 nádech, výdech a pěkně z hluboka, i když vás mám za vola, podle počtu překlepů soudím, že jste na pokraji kolapsu. Co by si na tom západě bez vás počali.

   Smazat
  9. 12.48 Povolnej, co ty jsi za slovana? a jak si takového slovana představuješ?Asi vypadáš jak dokonalej IVAN, to jsou ti praví slovanští asiatimongolové Gratuluji.Jinak, ty táhni do Ruska, já jsem ta Západní ČESKÁ kultura blbe.

   Smazat
  10. 13:18 Tak ty jsi mi to nandal ,co tam máš dál? což teprve bez tebe na tom "bohatým" vychodě, moc jim tam chybíš.

   Smazat
  11. 12:43 Nechám se poučit od rudocha!

   Smazat
  12. 15:57- moji předci zde jsou přes tisíc let, odkud jsi přiletěl ty? Asi z východu, ze západu bys musel být indián a ten takový blb není. Jiná varianta by byla z jihu, v každém případě jsi "Západní zadel notně nevonící".

   Smazat
  13. 15:57 Pane, v případě, že se pokládáte za ČESKOU kulturu, tak se, a to velmi prosím, naučte ČESKÝ jazyk a přestaňte ho prznit.

   Smazat
  14. Rada České televize (RČT), neplést si s "velkou" radou (RRTV) i když jde o stejnou bandu, nastrčenou politiky, to ja ta další banda, co ji my vovce volíme, pořád kolem dokola?

   Rada České televize je podle zákona č. 483/1991 Sb., o České televizi, v platném znění, orgánem, jímž se uplatňuje právo veřejnosti na kontrolu činnosti ČT?!

   Rada ČT má patnáct členů, které volí a odvolává Poslanecká sněmovna, a to tak, aby v ní byly zastoupeny významné regionální, politické, sociální a kulturní názorové proudy!?

   Současné složení Rady České televize

   Ing. Jan Bednář předseda
   Mgr. Jaroslav Dědič místopředseda
   René Kühn místopředseda
   Tomáš Samek, Ph.D.místopředseda
   Luboš Beniak člen
   PhDr. Martin Doktor člen
   Vratislav Dostál člen
   Doc. Mgr. Michael Hauser, PhD. člen
   Mgr. Vladimír Karmazín člen
   Doc. ThDr. PhDr. MUDr. Jaroslav Maxmilián Kašparů, PhD. Dr.h.c., m. prof. člen
   Jiří Kratochvíl člen
   Mgr. Ivana Levá člen
   PaedDr. Zdeněk Šarapatka, PhD. člen
   PhDr. Ing. Daniel Váňa, Ph.D. člen
   Mgr. Vlastimil Venclík člen

   Dozorčí komise Rady ČT

   Bc. Jiří Staněk - předseda
   Ing. Jiří Maceška - místopředseda
   JUDr. Simona Holubová (roz. Macášková) - členka
   JUDr. Jiří Stránský - člen
   prof. Ing. Stanislava Hronová, CSc. - členka

   Sekretariát

   Mgr. Hana Zavadilová - tajemnice
   Bc. Petra Dvořáková - asistentka

   Rada České televize
   Kavčí hory
   140 70, Praha 4
   tel.: 261 137 417

   e-mail: radact@ceskatelevize.cz


   https://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/clenove-rady/

   HUAWEI®

   Smazat
  15. Členové Rady pro rozhlasové a televizní vysílání RRTV další rada, VELKÁ banda!?

   Stav ke dni: 2.10. 2018

   Zde:

   https://www.rrtv.cz/cz/static/o-rade/slozeni-rady/index.htm

   Kontakty:

   Adresa: Škrétova 44/6, 120 00 Praha 2

   Telefon: 274 813 830, 226 236 000

   Fax: 274 810 885

   e-mail: podatelna@rrtv.cz

   ID datové schránky: 2fjadja
   IČ: 452 51 002

   Dotazy a stížnosti zde:

   Úřední hodiny podatelny:

   pondělí - čtvrtek 9:00 - 16:00
   pátek 9:00 - 14:00

   Dobré pořízení ...?


   HUAWEI®

   Smazat
 19. Rady, vedoucí porady, nerady radí, ale rády by dělaly cenzory vysílání, které se nehodí těmto kramářům do krámu a nemusí mít ani krámy. Kéž by na ně spadly velké trámy a ony odešly bez drámy do náruče svých rodných, kterými jsou vrány. A ČÉTÉ, ta bezedná studna lží, drbů, pomluv a hlavně vazalství juesej oselství.

  OdpovědětSmazat
 20. Ono to bude všechno naopak, rada ČT odvolána nebude? Za to RRTV hrozí odebráním licence Tv BARANDOV za drzá Soukupova slova na, jejich adresu a ČT (samozřejmě důvod uvedou jiný), Soukup pro ně již moc mluví a začíná trestněprávně docházet na jeho slova, což není žádoucí, byli zvyklí na svůj "smrádeček, ale teploučko!"?

  ••••••••••

  RRTV zahájila řízení s TV Barrandov pro možné porušení licence

  07.02.2019 22:32
  Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila správní řízení se společností Barrandov Televizní Studio. Televize Barrandov, kterou firma provozuje, se mohla dopustit porušení licenčních podmínek, neboť zpravodajský čtený přehled Naše zprávy odvysílala pouze jednou za den.

  Programové podmínky licence Barrandovu podle rady stanovují, že součástí programové skladby je denní zpravodajský přehled zařazovaný několikrát denně. Podle tiskové zprávy rady se firma porušení mohla dopustit letos 21. ledna ...

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/RRTV-zahajila-rizeni-s-TV-Barrandov-pro-mozne-poruseni-licence-569722

  •••••••••

  Začerňování obchodních smluv ze strany ČT je RRTV (ANO má v radě své nominanty!) a většině ne-našich profláklých politiků, je to šumafuk. Hlavně, že (kape) stříká ze všech stran do jejich kapes!

  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekale praktiky jsou dnes zcela bezne...Soucasna USA politika je na nich primo postavena

   Smazat
 21. Souhlasím s článkem ale pokud budou u vesla euhujeři tak se nic nezmění.

  OdpovědětSmazat
 22. Možná by bylo dobré odebrat licenci ČT. Mluví tam před 22.00 hodinou jako dobytci a vydávají to za umění.

  OdpovědětSmazat
 23. Jak režisér Jiří Strach nemá STRACH, za to Jan Hřebejk (alias Prasečí tlama, přezdívka mezi všeumělci) má tuny másla na svém medicimbálu a hejká, jak potrefená husa!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vymazte-mi-mozek-Jirko-nedelej-zpetne-inkvizici-Reziseri-Strach-a-Hrebejk-se-do-sebe-drsne-pustili-Jde-o-Vorlicka-a-davne-casy-569775

  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz jsem pochopila,proc nase "umeni" slo do haje...Zase schopnosti vymenili za spravne ideologicke nazory

   Smazat
 24. Nebýt Soukupa s tv barandov,tak jsme odkázáni na tv Venci bombardáka.

  OdpovědětSmazat
 25. Pane Takáč,proboha dělejte něco s postavou.Vypadáte jak řezník Krkovička.
  Je to hnus.

  OdpovědětSmazat
 26. Jej, chtějí ukrást občanům i ten zbytek televizní srandy, který je exkluzívně na Barrandově! Ne, že by vše, co se tam říká, bylo veselé, bohuželpodle licence ani tam se nemohou vyhnout oselským vysílacím radám ve službách Bakaly a spol. A tak tedy nyní ta Velká rada ještě větší diktatury kapitálu rozhoduje, zda český národ má právo aspoň, když už ne na úsměv, tak aspoň úšklebek nad partou blbců, kteří se vykecávají a vyžvaňují nejen na ČÉTÉ, nejen na Pisoárparty, ale i na Radách! Ale u blbcům musí být přáno štěstí do života, když už ztratili rozum.

  OdpovědětSmazat
 27. členové aspen viz https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIz7v36pOs4AIV6TLTCh3uUgE_EAAYASABEgJwNPD_BwE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky 17:06, to jsou vesměs řídící PÁKY, Českých veřejnoprávních (pražsko-socialistických) kavárenských institucí, povětšině i vlastnící izraelské pasy?

   Těm všem by prospělo to pokrokové, polyesterové iglů v mrazivém počasí venku, ta bílá, teplá rakvička 2 na 1/2 metru pohybu pro ČLOVĚKA ...?

   HUAWEI®

   Smazat
 28. Proč se Petr Štěpánek neobrátí na vládní poslance ANO,socany a další ?
  To co píše je jen uvádění známých fakt a tím nic nezmění.
  Ti co mohou odvolat RČT poslanci včetně vlády mlčí asi vědí proč.

  OdpovědětSmazat
 29. Socani zalezlí do nor a sladkým spánkem přezimují, nabírají síly na svůj sjezd. ANO maká a Piráti číhají. ODS se raduje že své reinkarnace. Bublání okolo ČT nikoho z nich nezajímá, slouží dobře za frkání koní. Jen Soukup zlobí a toho předhodíme lvům RČTV.

  OdpovědětSmazat
 30. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 8. února 5:48.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 31. Nejen Radu ČT, ale i samotnou pražskou kavárenskou ČT zrušit!

  A to CO NEJRYCHLEJI !!
  Uvolněné prostory po zrušené ČT je třeba pronajmout Televizi Barrandov, za 1 Kč ročně.
  Veškeré vybavení studií po zrušené ČT je třeba prodat Televizi Barrandov, za 1 000 000 Kč, se splátkovým kalendářem na 20 let.

  Tím pádem … ale co to píšu?! Tím VZLETEM budeme mít opravdu Leninsko-putinsky pravdivou televizi, z níž se nám budou do hlav valit názory CELÉ naší zdravé západoasijské společnosti.
  Ano, do takové televize se nebude stydět chodit ani jeden z našich národních Vůdců.
  Ano, z takové televize se dozvíme VŠE POTŘEBNÉ pro náš život, případně i hrdinskou smrt.

  Proto podpořme národní boj soudruha a soukmenovce Štěpánka za zrušení primitivně antikomunistické a antiruské ČT, ať se normalizace-babišizace naší společnosti podstatně urychlí.

  Demokracie - toť kázeň!“ (Kl. Gottwald)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 32. Kdo má moc, má právo, pravdu i když lže jako když tiskne. A tomu nezabrání žádné TV rady - ty jsou zde někomu pro srandu, jinému pro pohodlné žraní ze žlabu, který plní daňoví poplatníci. Nečekejme od Rady, že by byla ochotna něco měnit, diktatura kapitálu by ji hned snížila prebendy a jak mají ti chudáci radní pak vyžít bez korupného? Někdo zde vyjmenoval členy Rady. přidejte k tomu jejich platy za to nic nedělání k platům v zaměstnání, obvykle druhé nic nedělání. Moc mne pobavil ten sběratel titulů před jménem, za jménem a přitom jen mimořádný profesůrek někde na měšťance? Určitě se nyní chystá ještě přes Velikonoce vystudovat "plzeňská práva".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.