Reklama

čtvrtek 21. února 2019

Retro: Emir Kusturica a zakyslá Smetana aneb Rusko není SSSR

21.2.2019 YouTube
DVTV je Bakalovize. Na novinářku si v ní hraje mj. i Ema Smetanová. Takhle před časem vedla rozhovor s režisérem Emirem Kusturicou. Dobré je si některé věci připomínat.21 komentářů :

 1. A jejda. Panu Dvořákovi došly články, tak recykluje rok stará videa. Smutnej příběh.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jste zapomněl jásat, že jste tady prvníííí.

   Smazat
  2. Nemám důvod jásat. Jak říkám, smutnej příběh.

   Smazat
  3. Ad 9:01
   Nepletu-li se jedná se o šíření nenávisti k demokratickému statnímu zřízení, šíření poplašných zpráv a možná i o pokus navádění k terorismu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 8:16...jsi pořád stejný kretén

   Smazat
  6. Smetana takto hovoří se všemi, kdo si odváží myslet své názory a protiví se USA. V rozhovoru je ale vidět, že Kosturicu - světově uznávaného umělce - mechává doříci své názory. Naštvala ho svou dogmatičností a on jí nedal šanci, aby z toho vyšla s čistým štítem. Řekl jí jako jeden z mála, že se chová hloupě. Je dobře, když někdo arogantní Smetaně dá, co jí patří.

   Smazat
  7. A co jinýho se dá taky čekat od čichače prdů téhle židočekistické poloopice, že!? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Takové zločince jako lŽIDvořák, co brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace je v nejvyšším zájmu této země potřeba zlikvidovat i s jeho sortou odporných čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 2. Nebylo to před rokem, ale dokonce už před dvěma.

  OdpovědětSmazat
 3. Zas, Smetana jakožto snad jedinej člověk v médiích mluví souvisle anglicky, správně, a je schopná formulovat a reformulovat otázky, aniž by se zamotala.
  Z DVTV se pozvolna stává její šov.
  Poskytuje vrahu Bakalovi lidskou tvář.
  Její matka by to bez nenávisti a zloby dohromady nedala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen souvisle, ale přímo jako rodilý mluvčí. A nejen anglicky, ale stejně tak německy a francouzsky. Opravdu u nás málo vídané.
   Tento rozhovor, kde začínala, je opravdu nezvládnutý, rozhovory z posledního cca půl roku jsou už velmi dobré. Vypracovala se.

   Smazat
  2. Smetanová je stále jen aktivistická husa, žádná novinářka!

   MM

   Smazat
  3. MM-jako máma, kterou sice nenávidí ale které vděčí i za ty "jazyky".

   Smazat
 4. Vypracovala se ze Smetany na Kyšku.

  OdpovědětSmazat
 5. Už tak zničené vztahy s našimi Srbskými přáteli Smetanová úplně zničila.Kosturica ji řekl že snad není z České republiky,ale z ministerstva zahraničí USA.
  Takové pilné soudružky jsem vyděl,hovořili plynule rusky a taky jim lezli do zadku.Dnes je vidět že lidé dokážou hodně alpynistiky. Proč tak šikovnou a pracovitou smetanku vhodili z novy do pidi tv?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já tedy v Srbsku žádné přátele nemám.
   Ale hlavně ty by ses měl začíst do učebnice češtiny základní školy.

   Smazat
  2. 8.21.No ty ne,myslim že by srbove ani o přatelstvi s takovym blbem nestali.

   Smazat
 6. Nebudu řešit geopolitické mindráky, které cloumají zdejším osazenstvem. Ale musím politovat mladou ženu, kterou příroda obdařila skvělým exteriérem a osud ji přidal navíc krásné příjmení, které nevím proč zbavuje běžné koncovky -ová, příroda ji však ošidila jinde. Snad je dobře, že sama nepozná kde.

  OdpovědětSmazat
 7. Tuším, že ona dáma s víceméně dobře nazdobitelným a Fotoshop fotogenickým exteriérem se jmenuje Emma Smetana a svoje příjmení si přináší z exilu bez přechylování. I tak si myslím, že všechny ty dámy co nepřechylují, jsou trapně prozápadní, když jim je potíží přidržet se tradice. Na druhé straně si mohou dopřát ke svému jménu připisovat třeba "Frau". Pro srozumitelnost.

  OdpovědětSmazat
 8. Pan "Smutný" si zřejmě nevšiml, že tenhle "feature" korresponduje s článkem o návštěvě Putina v Srbsku.
  Kromě toho: mnoho povyku pro jednu hloupou holku. Skončí buď jako tlumočnice nebo se dobře vdá.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.